PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بازم خوشگذرونی با یه توریست ... اینبار سیمون از دانمارک

pouya
2013/12/06, 11:41
سلام به دوستان عزیز.

دیروز داشتم برمیگشتم خونه! از بازار! از تاکسی پیاده شدم دیدم یه دوچرخه سوار داره نزدیک میشه! حسابی یخ زده بود، اخه بدجوری هوا سرد بود! کمتراز 6 درجه زیر صفر! واقعا سرد بود ! باهاش کمی صحبت کردم! بعد متوجه شدیم که ای دل غافل ما قبلا با هم ایمیلی در ارتباط بودیم ! خلاصه کلی خوش و بش ، دعوتش کردم خونه! اومدیم و حسابی بهمون خوش گذشت جاتون خالی!
رفتیم فروشگاه یه کم خرید کرد!
امروز صبح هم استارت زد و رفت! قراره بره دوبی ، هند و از هند با هواپیما بره دانمارک! براش ارزوی موفقیت داریم...
سلامتی همه سایکلیستاااا

بچه ها من یه مشکلی دارم! نمیتونم مثل سابق عکس بذارم یا به راحتی نمیتونم پست بذارم! اصلا عکسام رو سایت نمیشینن ! دلیل خاصی داره ؟

AliFatehi
2013/12/06, 20:48
مشکلت دقیقا چیه.
متوجه نشدم میشه بیشتر توضیح بدی؟؟؟

pouya
2013/12/06, 21:28
سلام! راستش نمیدونم چرا، تا میام عکس بذارم تا پست بزنم ، بصورت اتوماتیک و بدون دلیل از حالت انلاین خارج میشم ! یعنی سیستم منو افلاین میکنه! نمیدونم چرا ! لطفا راهنماییم کنید ..

AliFatehi
2013/12/07, 15:00
خوب اینو به شرکتی که ازش ADSL دارین بگین...
فقط تو بایک بیست اینطوریه یا تو همه سایتها؟

Masoud
2013/12/08, 08:14
سلام! راستش نمیدونم چرا، تا میام عکس بذارم تا پست بزنم ، بصورت اتوماتیک و بدون دلیل از حالت انلاین خارج میشم ! یعنی سیستم منو افلاین میکنه! نمیدونم چرا ! لطفا راهنماییم کنید ..

احتمالا چون طول میکشه تا شما عکس ها رو آپلود کنید و توی سایت نیستید ساایت به خاطر امنیت شما رو خارج میکنید.
برای اینکار کافیه تیک ذخیره مشخصاتتون رو بزنید تا توی براوزرتون ذخیره بشه و اگر این مسئله رخ نمیده احتمالا مشکل از براوزرتونه

A.amex
2013/12/11, 09:39
آقا پس عکس ها چی شد ... بی صبرانه منتظریم ها