PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مسیر کوهستانی ،جنگلی روستای اسفیدان در منطقه بجنورد

valizadeh.ehsan
2013/12/04, 13:08
سلام به همه دوستان عزیز بایک بیست
راستش از اینجا شروع کنم که مسیرهای کوهستانی که تو منطقه شرق و شمال شرق کشور میشه رفت زیاده و مسیرهای زیبایی وجود داره اما دیگه به علت کمبود وقت و اینکه کم کم داریم پا به سن میذاریم :36:یکم قافل شدم از برنامه های دوچرخه اما اانشاله به یه استارت مجدد و عظم راسخ دوباره شروع می کنم :mountain-bike-smile
خب شروع برنامه اینطوری آغاز شد که من و دوست عزیزم و یار همیشگی فرهاد دل رو به دریا زدیم و راهی بجنورد شدیم شروع حرکت ساعت 5:30 صبح بود که با رانندگی برادر فرهاد ساعت 7:15 صبح رسیدیم بجنورد یعنی فست اند فیورست باید می رفتن جلو آقای پلیس هم که تشریف نداشتن و راحت :4d564ad6:
و اینگونه رسیدیم بجنورد و راهی روستای اسفیدان شدیم[Only registered and activated users can see links]
[Only registered and activated users can see links]
چشتون روز بد نبینه مسیر بسیار سنگلاخ بود و سرپایینی ها لذت خودشو داشت بده بستون مسیر هم زیاد بود یبار چرخ به دست بالا می رفتیم یبار سرازیر میومدیم
اینم فراز هایی از صعود
زیبایی های مسیر قابل وصف نبود مسیر از باغهای روستای عبور می کرد که زیبایی های مسیرو چند برابر می کرد

بعد از عبور از مسیر باغها به پایه رودخونه رسیدیم که با توجه به سنگلاخ بودن مسیر رکاب زدن بسیار سخت بود اما اونقدر زیبایی های مسیر زیاد بود که به این موضوع توجهب نمی کردیم و همچنان به راهمون ادامه می دادیم
تا اینکه بالاخره رسیدیم به چشمه مورد نظر.آب بسیار سرد و گوارا جای همه دوستان خالی بود واقعا
اینم یه عکس یادگاری برای دوستان بجنوردی که بدونن میشه چشمه هنروری رو با دوچرخه رفت :bunnyearsmiley:
مسیر برگشت فوق العاده زیبا بود برگریزان هم زیبایی رو چند برابر کرده بود
در بین راه هر جوری بود دوربین رو یجا بند می کردیم که بتونیم یه عکس دو نفره بگیریم که با این شرایط نباید از کادر بندی زیاد توقع داشت بهرحال مهم یادگاری موندن این عکس ها و یاد خاطراتی شیرینی که با دوستان داشتیه
اینم دو تا عکس از روستای زیبای اسفیدان که دیدنش خالی از لطف نیست
اینم یه نمای کلی از روستا
در پایان از همه دوستان عذرخواهی میکنم چون نمیتونم مثل بقیه گزارش نویس خوبی باشم چون از بچگی هم دست قلمم داغون بوده و همیشه انشاء تو مدرسه از همه کمتر میشدم اما خواستم با نوشتن این گزارش و گذاشتن این عکسا شما هم از دیدن این مناظر بی تصیب نمونین و اطلاع رسانی بشه برای دوستانی که دنبال مسیر کوهستان می گردند
اگه اطلاعاتی در مورد مسیر و آدرس روستای اسفیدان خواستید من در خدمتم اما بدلیل اینکه الان امکانات در دسترس نداشتم نتونستم نقشه و اطلاعات دقیق رو تو پست بذارم امیدوارم به بزرگی خودتون ببخشید

NASER1394
2013/12/04, 17:39
احسان جان ... دمت گرم خیلی باحال بود مخصوصا شوتی 1:45 دقیقه ای رفتین ... با اینکه توضیحات کم بود ولی عکسها همه گویا بودن .. مرسی

چقدر روستای قشنگیه ... مردم روستاهای خراسان شمالی خیلی خونگرم و مهمانواز هستن ... تکیه کلامشون هم ( خانه خمیر )

راستی اونجا منکرات نداره از اون مجسمه ها میزارن ؟ :1:

valizadeh.ehsan
2013/12/04, 18:16
تازه تکه کلام های بانمک دیگه خیلی دارن که باید آشنایی کامل با اون منطقه داشته باشید که متوجه شید چی میگن
نه نگران نباشید مشکل منکراتی وجود نداشت اون مجسمه یه آقاست البته از دور گول می زنه آدما رو موردهای زیادی گزارش شده که بازدید کنندگان بخاطر همین مجسمه رفتن روستا اما نزدیک که دیدن نه بابا خبری نیست:9:

AliFatehi
2013/12/04, 20:20
آقا بسیار جالب و قشنگ....خیلی روستاهای قشنگی هستن این مدل روستاها تو نزدیک خلخال هم همچین روستایی بود

واقعا زیبا هستن....