PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گزارش برنامه کویر نمک و تالاب میقان در تاریخ 92/09/08

auas
2013/12/03, 12:29
سلام خدمت دوستان عزیز بایک 20
آقا دیدیم همه گزارش نوشتن گزارش ما هنوز نوشته نشده قرار بود آقا وحید زحمت گزارش رو بکشن که متوجه شدیم جورش جور نیست
با خودمون گفتیم آخ آخ آخ ... اییه آقای صالحی عکس ها رو آپلود کردن اونوقت حیفه ما گزارش رو ننویسیم
خلاصه سرتونو درد نیارم
بعد از دیدن گزارش های پی در پی بچه های جنوب بد جوری هوایی شدیم که خوش به حالشون عجب هوایی دارن
با خودمون گفتیم ای کاش هوای اینجا هم خوب بود که دیدیم آقا وحید توی تاپیک قرار ملاقات بچه های اراک بیانیه دادن و اراکی ها رو دعوت به دوچرخه سواری کردن
از فرصت استفاده کردیمو قرار شد جمعه ساعت 10:15 جلوی دانشگاه آزاد واحد قنات منتظر بچه ها باشیم که بعد از کمی انتظار با حسین آقا وحید رسید و فهمیدیم از بقیه بچه ها یکی حالش خوب نیست و یکی دوچرخه نداره و یکی هم به سلامتی متاهل شده دیگه کلاس کارش به ما نمیخوره نمیان
با آقای صالحی هم ارتباط برقرار کردیم فهمیدیم کمی جلوتر توی مسیر منتظر ماست

توی طول مسیر عکسی گرفته نشد و این عکس ابتدای کویر هست

[Only registered and activated users can see links]

این تصاویر هم بعد از طی کمی از مسیر حاصل شدن

این فیگور هم که اگه کمی دقت کنید میفهمید که بعد از مسابقه المپیک 2012 لندن جناب کولهاوی با شورتر گرفتن

بعد از گرفتن چنتا عکس یادگرانی بازم سوار بر دوچرخه شدیم و حرکت کردیم به دل کویر

چندتا هم عکس تکی انفرادی گرفتیم

اینم یه عکس از سبکی دوچرخه های اسپیشلایزد

اینجا هم بچه ها داشتن ژست های یوگایی میگرفتن

بچه ها محو نشید تو افق؟

یه حرکت ورزشکارانه رزمی از حسین در کنار پت(پارمیدای سابق)

و در آخر یه نقشه از مسیر

من خودم چون کیلومتر نزدم یادم نیست مسیر چند کیلومتر بود
موقع برگشت هم یه طوفانی از نمک بلند شد که نگو چشمامون داشت میسوخت دهنمون هم مزه شوری گرفته بود
هوا هم اونروز اصن آلودگی نداشت و میشد کوههای تفرش رو هم دید یعنی هوا عالی بود

Masoud
2013/12/03, 12:55
جالب بود و دست شما درد نکنه که جور بقیه دوستان رو کشیدید ولی این فیگورهاتون نزاشت اصلا حواسمون به دوچرخه ها و دوچرخه سواری جمع بشه :smilies-azardl (13):smilies-azardl (13) کمی عکس از مسیر و .... حداقل میزاشتید تنگش

بازم برنامه قشنگی بود من از دریاچه نمک خیلی خوشم میاد اصلا میطلبه آدم عکس های فیگوری توش بگیره

sepehr82
2013/12/03, 13:39
سلام به دوستانم و خداقوّت ....

چقدر جالب بود ... مخصوصا ژست هایی که گرفته بودید .... به شخصه پسندیدم ... از تکررار عکسهای ساده خسته شده بودیم ....
و قسمت رزمی و یوگایی کشت ما را ...:12:

Mr.Nariman
2013/12/03, 14:51
توی عکس ها انگار توی بهشتید....:o
خیلی زیباست خیلی...
پایدار باشید.

AliFatehi
2013/12/03, 17:56
مرسی... قصدتون فقط برای گرفتن عکسهای فیض بوقی بوده مثل اینکه... حداقل یه تک چرخی...یه حرکتی با دوچرخه میزدین...

NASER1394
2013/12/03, 18:09
گزارش خوب و پر عکسی بود ... مخصوصا فیگور های مخصوص عکاسی ....

آقا راستی روی نمک ها هم رکاب زدین ؟ آخه خیلی حال میده وقتی رو نمک های خشک با دوچرخه میری ... مخصوصا صدای خرد شدن نمک های ترد :2bike_smiley:

farshad_khoda
2013/12/03, 22:37
خدا قوت دادا
راستی آقا اون اسپیش مشکیه 26 هست یا 29؟؟؟؟؟؟؟

auas
2013/12/03, 23:13
جالب بود و دست شما درد نکنه که جور بقیه دوستان رو کشیدید ولی این فیگورهاتون نزاشت اصلا حواسمون به دوچرخه ها و دوچرخه سواری جمع بشه :smilies-azardl (13):smilies-azardl (13) کمی عکس از مسیر و .... حداقل میزاشتید تنگش

بازم برنامه قشنگی بود من از دریاچه نمک خیلی خوشم میاد اصلا میطلبه آدم عکس های فیگوری توش بگیره
بله آقا مسعود حق با شماست
عکس ها هم تعدادیشون توی دوربین حسین هست ما منتظریم تا ضمیمه گزارش کنن

- - - - - - - - - -

مرسی... قصدتون فقط برای گرفتن عکسهای فیض بوقی بوده مثل اینکه... حداقل یه تک چرخی...یه حرکتی با دوچرخه میزدین...
علی آقا نزن این حرفو برادر من اونایی که با دوچرخه هاشون تک چرخ میزنن یا جامپ میزنن وضع مالیشون خوبه نه ما که این دوچرخه رو هم به زور گرفتیم

- - - - - - - - - -

علی آقا نزن این حرفو برادر من اونایی که با دوچرخه هاشون تک چرخ میزنن یا جامپ میزنن وضع مالیشون خوبه نه ما که این دوچرخه رو هم به زور گرفتیم

- - - - - - - - - -

آقا راستی روی نمک ها هم رکاب زدین ؟ آخه خیلی حال میده وقتی رو نمک های خشک با دوچرخه میری ... مخصوصا صدای خرد شدن نمک های ترد :2bike_smiley:
نه آقا ناصر روی نمک ها نمیشد بری یه حالت باتلاق مانند داشت آدم رو فرو میبرد

خدا قوت دادا
راستی آقا اون اسپیش مشکیه 26 هست یا 29؟؟؟؟؟؟؟
بله آقا دوچرخه 29 هست ماله آقا وحیده اصن ظاهر دوچرخه رو توی عکس ببینی متوجه میشی که یه غولیه برای خودش

hosein&giant
2013/12/03, 23:38
سلام به همه ي دوستان نظر لطفتونه .
انشاالله كه يك برنامه ي جمعي با همه ي بچه هاي گل سايت داشته باشيم.
اينم تعدادي عكس ديگر كه در ته دوربين ما جا مانده بود.....
اينم يك زوج خوب آقا عقاب و خانوم كلاغه

اينجا هم ديگه طوفان شد
كه هممون ي 40 سالي پير شديم چون موهامون و محاسنمون سفيد شد

Vahid_FRD
2013/12/04, 00:02
وای اون طوفان وحشت ناک بود ازش فیلم گرفتیم اگه بچه ها لطف کنن و بزارنش خیلی خوب می شه
دست همگی درد نکنه بابت عکاسی و همراهی در برنامه و نگارش گزارش

Masoud
2013/12/04, 09:22

خیلی جالبه ولی خطرناک برای لاستیک ها چون بعضی از بلورهای نمک مثل شیشه تیز و برنده میشن

koorosh
2013/12/04, 11:19
به به دستتون درد نکنه هم علی آقا و هم حسین آقا و وحید خان. دمتون گرم بسیار برنامه خوبی بود (البته اگه از طوفان آخرش فاکتور بگیریم) به امید یزدان سعی خواهیم کرد برای جمعه بعدی نه بعدیش یه برنامه خوب و درست حسابی تدارک ببینیم و امیدوارم استقبال بیشتری هم بشه.:smiley_en_bicicleta

A.amex
2013/12/11, 09:56
ما هم که پدر بی پولی بسوزه چرخ نداریم که بیایم ...

A B N Z
2014/01/19, 10:40
یکی هم به سلامتی متاهل شده دیگه کلاس کارش به ما نمیخوره نمیان

علي آقا نفرماييد! شما و همه بچه هاي نومرز توي قلب من هستيد... :27:
فقط مسئله كمبود وقت و تنبلي هستش.. :13:

Vahid_FRD
2014/01/19, 13:15
علي آقا نفرماييد! شما و همه بچه هاي نومرز توي قلب من هستيد... :27:
فقط مسئله كمبود وقت و تنبلي هستش.. :13:
سنجد بخور خوب می شی
آقا شما دیگه پیامک هم جواب نمی دی
چی می گی برا خودت