PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گزارش دوچرخه سواری گروه فراز – 8 آذرماه 1392

mSafdel
2013/12/01, 23:27
قبل از شروع گزارش بگم که سید مهدی به همه بچه های خوب بایک 20 سلام رسوند
[Only registered and activated users can see links]

پنج شنبه ظهر بهم اطلاع دادن که کلاس صبح جمعه این هفته تشکیل نمیشه. همون روز بعدازظهر هم با پیمان قرار عکاسی داشتم. سر قرار علی آقا (Ali tech) هم دیدم و خوش و بشی باهم کردیم.

قرار اون روز خیلی خوش گذشت و کلی عکس از تهران تمیز شده گرفتیم از بلندای کوهسار. همون روز تصمیم گرفتیم که جمعه بعد از تقریبا یک ماه و نیم یه برنامه بذاریم. هرچقدر با آقا رضا تماس گرفتم نشد که بشه. خلاصه تصمیم گرفتیم که شب تو سایت اعلام کنیم تا اگه کسی خواست بیاد. اما شب رفتم خونه دیدم ای داد بر بیداد مبین نت اعلام کرده که به دلیل یه سری مسائل اینترنت تا صبح جمعه مشکل داره. خلاصه از اون همه بچه های فراز موندیم من و پیمان که صبح سر میدون هفت حوض قرار گذاشتیم و از اونجا از عباس آباد رفتیم سمت ولیعصر. اولین استراحتگاه طبق معمول پارک ساعی بود

بعد از اینکه راه افتادیم بازم شانژمان (شارژئون) دوچرخم شروع کرد اذیت کردن و با توجه به شیب ولیعصر مردد بودیم که برگردیم یا ادامه بدیم که بالاخره با کمک پیمان متوجه شدم که زنجیر روی دو تا از خودروها نمیره و تصمیم گرفتم که از اون دو تا خودرو استفاده نکنم، سخت بود ولی شدنی بود!
میدون ونک هم استراحت کوتاهی داشتیم و از اونجا به سمت پارک ملت راه افتادیم. به پارک ملت که رسیدیم سوژه یه خانم عکاس شدیم! خودمون هم یه چند تایی عکس از خودمون گرفتیم

اینجا هم متوجه شدم که چرخ عقب بادش کمه و مشکلو رفع و رجوع کردیم.
جمعه صبح به خاطر عجله ای که داشتم و هیجان اینکه بعد از یه ماه می خوام دوچرخه سواری کنم یادم رفت صبحانه بخورم به همین خاطر حول و حوش پارک وی که رسیدیم احساس ضعف کردم. با پیمان تصمیم گرفتیم که در اولین فرصت ترتیب بساط لهو و لعبو بدیم البته نقشه های خطرناکی کشیدیم ولی خدا خواست و عملی نشد! خودمونو به سید مهدی رسوندیم و همون حلیم همیشگی رو زدیم بر بدن

البته این وسط یه مهمون ناخونده هم داشتیم که یهو پرید تو ظرف حلیم. خلاصه مجبور شدیم حلیم هارو سه نفری بخوریم!

برگشتنی هم خیابون شریعتی رو صاف اومدیم پایین تا رسیدیم به همت و از اونجا هم رفتیم سید خندان که یهو آقا پیمانِ ما هوس فالوده کرد و پاشو کرد تو یه کفش که الا و بلا من فالوده می خوام. خلاصه ما راهمونو کج کردیم و رفتیم حوالی نیلوفر که پاتوق فالوده خوری پیمان بود. چرخامونو گذاشتیم یه طرف باهم یه خوش و بشی بکنن

خودمون هم رفتیم سراغ فالوده خوری

و دوچرخه هامون نگاه میکرد، یعنی منتظر بودیم تا اگه به ساحت مقدس Trek و Giant توهین کرد تیکه پارشون کنیم که خدارو شکر اتفاقی نیفتاد.
از اونجا هم رفتیم پارک سید خندان و یه چند تا عکس گرفتیم

بعدش هم که از رسالت خودمونو رسوندیم به رسالت! اونجا هم خدانگهداری و بعد هم خونه و دوش آب گرم و چرت نیم روز.

Biker
2013/12/01, 23:41
عاغا این چه وضیه، خودتون ژست باکلاس عکس میزارین ولی از دوستتون موقع خوردن (انگار داره از دهنش خون میچکه) یه لحظه خودمو گذاشتم جاش، که اگه این صحنه رو از خودم میدیدم گوشیو برمیداشتم به نویسنده زنگ میزدم شاکی میشدم! :New (6)::1:
اون ستون های استوانه ای هم منو برد به تبت که نمونه فلزی و طلاییش اونجاس که کوهنوردا و مردم محلی اونجا میان عبادت میکنن! بینشون راه میرن دست میکشن و میچرخوننشون. اینا هم میچرخن عایا؟!

خسته هم نباشین، خدا قوت :46:

SABER_MTB
2013/12/02, 00:16
چه وضعیت حلیم خوردنه آخه........................:30::30::30:

ولی ببینید یکی از حلیم ها ساده است و بی نقش و نگار دست راستیه اما شبیه اشگاب بوجود امده در کهکشان های مارپیچی پیچشی و همانا آن کس که حلیمش پیچیده تر است باید ژست متفکرانه تر و اندیشمندانه تری هم داشته باشد و در کارزار جهان آفرینش و ارتباطات حلیم با کهکشان های اطراف هم کنکاش نماید و از این حرفا...............

ولی نکته اصلی عکس آنجاست که هر کس به عکس بنگرد متوجه دوچرخه ایزمی بودن خورندگان حلیم خواهد شد آن هم از نوع PRO / FOX بله........!!!

شما به پالوده ها هم دقت کنید یکی از قاشق ها عمیقا در فالوده فرو رفته و به ژرفای وجود عالم فالوده رساندیه خویش را و یکی دیگه باز ساده و سطحی فقط به سطحیات بسنده کرده..............

Vahid_FRD
2013/12/02, 08:19
برام جالبه که همه بچه های بایک بیست یهو با هم نمی رن تمرین و الان یهو همگی در سراسر کشور مشغول چرخ بازی شدن
این تله پاتی بایک بیستی منو کشته

Masoud
2013/12/02, 10:32
همت اولش سخته ولی بعد هی کم کم عادی میشه به نظر میاد بچه ها دارن گرم میشن توی این سرما البته برای شما ها اینجا که فعلا بهاره

محمد جان خوب بود و از گزارشت لذت بردم

در ضمن حلیمه (منظور همون کاسه ی حلیمی بود که دوستان دیدند) بد جوری وسوسه انگیز بود :9:

NASER1394
2013/12/02, 12:43
آقا قبول نیست :New (6): این کجاش شبیه تمرین بود آخه .... وقت گذاشتین با هم برین شکم چرونی ... اونم با این همه عکسهای آبدار با بک گراند دستکش که موضوع دوچرخه ای بشه .آخه این درسته :smilies-azardl (12)

ما که بضاعتمون نمیرسه بجای نون و پنیر بریم حلیم بخوریم ( موقع تمرین ) باید چیکار کنیم ... آخه آدم بدجوری هوس میکنه ... :19: نوش جونتون

این دفعه این گزارش رو زیر سبیلی ردش میکنم ولی دفعات بعد باید هم طولانی باشه و هم پر عکس ( نخ سوزن طبیعت )

farshad_khoda
2013/12/02, 15:54
ایول آقا دس خوش خوردنی ها نوش جونتون سواری و لذت مسیر هم گوارای روح و ذهنتون
خسته نباشین

Mr.Nariman
2013/12/02, 16:13
عمو صافدل..این که همش شد خوردنی...پس ورزش چی؟؟:D:riz304:
البته یه سیاست ما اینه که هر چی هم بخوریم تو گزارشات یه عکس بیشتر نمیزاریم از خوردنی...ریا نشه ها...
اقا زمستون چیه...هنوز تابستونه.

yahya_021
2013/12/02, 18:45
خسته نباشید همیشه شاد باشید

گزارش خوب و پر بااااری بود فقت وسطای گزارش یه تیکش نیستش ییهو ما مواجهه شدیم با یکی که میخواستین بزنیدشون البته اگر بی احترامی به trek ,giant کردن

AliFatehi
2013/12/02, 19:06
بَبَ به به....
بچه های فراز بالاخره رخ نمایی کردن...
یاد تابستون بخیر...خیلی حال میکردیم...دمتون گرم....حلیم خوری و خبر ندادن به ما؟؟؟؟؟ :13:
تِرِک هم داره خودنمایی میکنه....;)

giant_hz
2013/12/02, 20:18
سلام به همه ... و ممنون بابت نظرات . . .
و اما خطاب به نویسنده گزارش ، همرکاب همیشگی ما . . . :
آقای صافدل بفرما تحویل بگیر....:1:
شیطونه میگه navigation مسیر رو بذاریم برای این آقایونی که در تخیلاتشون هدف از این تمرین صرفا رسیدگی به معده مبارک بوده ، مستحضر بشن:smilies-azardl (13)البته اگه یه navigation باشه که شیب خ ولیعصر رو هم نشون میداد خیلی خوب بود....:44:

درکل خیلی حال کردم با این گزارش...مخصوصا مطلع گزارش .. ... .:1:

ali tech
2013/12/02, 23:19
ای بابا آقا صافدل چرا نگفتی میری یه سمت دیگه اگه میدونستم سرخه نمیرین منم میومدم
راستی 5 شنبه جاتون خالی
از دم خونمومن تا میدون ونکو توی 40 دقیقه رفتم بعدش از اونجا با یکی از دوستان رفتیم تجریش دربند و درکه بعدش رفتیم یه سر ارکید برگشتنی هم که بارون نگو چه حالی داداد توی بارون با سرعت آخخ تا حالا انقدر حال نکرده بودم
حیف نه گوشی درست حسابی نه یه دوربین دارم وگرنه گزارش میزاشتم

اضافه شده بعد از : 3 minutes

سلام به همه ... و ممنون بابت نظرات . . .
و اما خطاب به نویسنده گزارش ، همرکاب همیشگی ما . . . :
آقای صافدل بفرما تحویل بگیر....:1:
شیطونه میگه navigation مسیر رو بذاریم برای این آقایونی که در تخیلاتشون هدف از این تمرین صرفا رسیدگی به معده مبارک بوده ، مستحضر بشن:smilies-azardl (13)البته اگه یه navigation باشه که شیب خ ولیعصر رو هم نشون میداد خیلی خوب بود....:44:

درکل خیلی حال کردم با این گزارش...مخصوصا مطلع گزارش .. ... .:1:
والا ولیعصر که سربالایی آنچنان نیست سر بالایی فقط گردنه قوچک اصن ناوصب دهن صاف میکنه