PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گزارش تصویری پیشروبایک برنامه جاده فشم-شکراب مورخ 1392/08/24

alireza9763
2013/11/19, 18:39
ساعت 8:15 صبح در یک جمع 4 نفره با سه تا Merida و یک Specialized از تجریش راه افتادیم.
به دلیل این که روز جمعه کورسی سوار همراهمون نبود تصمیم گرفتیم به شکراب که یکی از خروجی های جاده فشم و بعد از آهار هست بریم.
من برای این که ساعت 2:30 باید جایی میرفتم فقط تا آهار با دوستان همرکاب بودم و مسیر مالرو که قبلا رفته بودم رو نرفتم.(گزارش شکراب (آهار) که در همین سایت حدود 2 ماه قبل گذاشته شده بود.)
حداکثر سرعت:60km (گردنه قوچک)
مسافت:70km
ساعت حرکت: 8:15
ساعت بازگشت بنده: 13:30
این هم تصاویر:

[Only registered and activated users can see links]
[Only registered and activated users can see links]

facebook.com/pishrobike

Farshad
2013/11/20, 10:25
چقدر خلاصه ؟
کاش یه مقدار از شرایط جاده و آب وهوای اونجا . وضعیت تردد وسئل نقلیه توضیح میدادی . دوستان همراه از بچه های بایک20 بودن؟

mohsenavr
2013/11/20, 12:52
آه من میدان تجریش دیدمتون!!
داشتم می رفتم کوه
شاید خاطرتون باشه .....
فکرش را می کردم برا bike20 باشید .....

Mb00033
2013/11/20, 14:25
چرا اسم اينها شده گزارش من قبلاً به چند نفر كه جنگل ابر رفته بودن هم اعتراض كردم.
:smilies-azardl (181 گزارش يك استاندارد و روش داره(كه آقا saber_mtb گاهى مى نويسن ازشون ياد بگيرين ثواب) و بايد كسى كه مى خونه از هرجاى كشور بتونه ازش استفاده كنه. اسمهاى اين نوع تاپيك را پيشنهاد مى دم بذارين: "عكسهاى خاطره انگيز روز ٠٠/٠٠/٠٠ گروه ..." و چيزى هم ننويسين راحت.:riz304:

kaveh723
2013/11/20, 15:29
دوستان جدول برنامه هاي آتي اين گروه پيشرو بايك رو كجا ميشه ديد؟؟؟

AliFatehi
2013/11/20, 17:16
سری قبل که از گزارش تصویری خبری نبود...
این سری گفتم دیگه خیلی میخواین بنویسین و عکس بزارین...
نمیگم وظیفتونه اما وقتی برنامه اعلام میکنید تو بایک بیست پس همه انتظار یه گزارش مفصل دارن
میتونید تو بخش شهرها برین و گزارشهای مختلف رو بخونین ببینید دوستان تا چه حدی انتظار دارن و به چه شکل گزارش مینویسن.
با تشکر

alireza9763
2013/11/20, 18:02
چرا اسم اينها شده گزارش من قبلاً به چند نفر كه جنگل ابر رفته بودن هم اعتراض كردم.
:smilies-azardl (181 گزارش يك استاندارد و روش داره(كه آقا saber_mtb گاهى مى نويسن ازشون ياد بگيرين ثواب) و بايد كسى كه مى خونه از هرجاى كشور بتونه ازش استفاده كنه. اسمهاى اين نوع تاپيك را پيشنهاد مى دم بذارين: "عكسهاى خاطره انگيز روز ٠٠/٠٠/٠٠ گروه ..." و چيزى هم ننويسين راحت.:riz304:
فکر میکنم شما اصلا گزارش های قبلی من رو نخوندید که این قدر کامل و مفصل بود.بنده به خاطر شرایط پایه تحصیلیم اون قدر وقت ندارم که بخوام روی گزارش وقت زیادی بذارم.(مثل گزارش های قبلی).بعد هم بد نبود عنوان پست رو میخوندید که نوشته گزارش تصویری...

اضافه شده بعد از : 3 minutes

سری قبل که از گزارش تصویری خبری نبود...
این سری گفتم دیگه خیلی میخواین بنویسین و عکس بزارین...
نمیگم وظیفتونه اما وقتی برنامه اعلام میکنید تو بایک بیست پس همه انتظار یه گزارش مفصل دارن
میتونید تو بخش شهرها برین و گزارشهای مختلف رو بخونین ببینید دوستان تا چه حدی انتظار دارن و به چه شکل گزارش مینویسن.
با تشکر
پاسخ شما هم مانند دوست قبلی مون هست:
فکر میکنم شما اصلا گزارش های قبلی من رو نخوندید که این قدر کامل و مفصل بود.بنده به خاطر شرایط پایه تحصیلیم اون قدر وقت ندارم که بخوام روی گزارش وقت زیادی بذارم.(مثل گزارش های قبلی).بعد هم بد نبود عنوان پست رو میخوندید که نوشته گزارش تصویری...
(((اینم بگم گزارش قبلی هم که کامل بود به خاطر 3 روز تعطیلی محرم بود که وقت داشتم ولی همون طور که گفتم به دلیل مدارس و شرایط پایه تحصیلیم خیلی نمیتونم پای اینترنت بشینم.)))

اضافه شده بعد از : 7 minutes

دوستان جدول برنامه هاي آتي اين گروه پيشرو بايك رو كجا ميشه ديد؟؟؟
ممنون که پیگیر هستید.ولی ما جدولی مثل گروه های دیگه نداریم چرا؟
1- مثلا وقتی یه برنامه اجرا میکنیم شاید اعضای گروه همون لحظه پیشنهاد بدن که یه مسیر دیگه بریم.مثل اتفاقی که دقیقا در همین برنامه رخ داد.قرار بود جاده فشم رو تا خود فشم بریم ولی به پیشنهاد دوستان وسط جاده فشم مسیرمون رو کج کردیم و به سمت شکراب رکاب زدیم.
2- واقعا زمان مشخصی رو نمیتونیم تعیین کنیم(از این بابت معذرت میخوام)چون ممکنه برنامه شخصیمون اون جوری که ما میخوایم پیش نره.مثلا مدرسه بگه جمعه تا 8 شب این جایین.اون موقع هست که شرمنده افرادی که میخوان شرکت کنن میشیم.البته من همیشه 3 روز قبل از اجرای برنامه جزئیات رو تو بایک20 - پیج پیشروبایک - و پیج های دوچرخه سواری دیگه میزنم.
البته شما میتونید برای اطلاعات بیشتر در مورد گروه و برنامه ها تو پیجمون هم برید:
facebook.com/pishrobike

(دوستان نگین تبلیغه ها!! :29: ف.. بوک که تبلیغ نمیخواد ما هم که گروهمون کسب درآمد نداره از این راه و قصد فقط تفریحه.)

آه من میدان تجریش دیدمتون!!
داشتم می رفتم کوه
شاید خاطرتون باشه .....
فکرش را می کردم برا bike20 باشید .....
ایشالا یه روز اگر دوست داشتید با هم رکاب میزنیم.

اضافه شده بعد از : 4 minutes

چقدر خلاصه ؟
کاش یه مقدار از شرایط جاده و آب وهوای اونجا . وضعیت تردد وسئل نقلیه توضیح میدادی . دوستان همراه از بچه های بایک20 بودن؟
جاده خلوت بود.دوچرخه سوار 3-2 تا تو راه دیدیم.آب و هوا تو عکسا معلومه!!!(آفتابی)
از دوستان بایک 20 هم کسی نبود.

mSafdel
2013/11/20, 19:42
هدف از گزارش مسیرها و برنامه های کوتاه و یه روزه اینه که دوستان دیگه رو هم در لذت اون چرخ سواری سهیم کنیم. البته هرچقدر گزارش کاملتر باشه بهتر حتی می تونه باعث تبلیغ جاذبه های توریستی شهرمون بشه و یا توضیحاتمون به دوستان دیگه هم کمک کنه ولی مسلما همه نمیتونن به یه شیوه گزارش بنویسن. بنابراین هرکس هرطور که دوست داره و در توانش هست مینویسه پس:
هیچ آدابی و ترتیبی مجوی - هرچه می خواهد دل تنگت بگوی

alireza9763
2013/11/20, 20:09
هدف از گزارش مسیرها و برنامه های کوتاه و یه روزه اینه که دوستان دیگه رو هم در لذت اون چرخ سواری سهیم کنیم. البته هرچقدر گزارش کاملتر باشه بهتر حتی می تونه باعث تبلیغ جاذبه های توریستی شهرمون بشه و یا توضیحاتمون به دوستان دیگه هم کمک کنه ولی مسلما همه نمیتونن به یه شیوه گزارش بنویسن. بنابراین هرکس هرطور که دوست داره و در توانش هست مینویسه پس:
هیچ آدابی و ترتیبی مجوی - هرچه می خواهد دل تنگت بگوی
ممنون از شما.
البته من همیشه گزارشام رو کامل و دقیق و مو به مو مینویسم و این از گزارش های قبلیم کاملا مشخصه.اما این دفعه و مخصوصا امسال واقعا زیاد وقت آزاد ندارم.یه کم دوستان کم لطفی میکنن که من میذارم به حساب این که دوست دارن بایک 20 پربار تر بشه...