PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تمرین دریاچه چیتگر من امروز (92/08/24)

AliFatehi
2013/11/15, 21:43
سلام خدمت دوستان عزیز

داشتم گزارش سفر به همدان آقا مسعود و وحید و آقا مهرداد رو میخوندم تو سایتشون که تو قسمت دو رو که خوندم زد به سرم پاشم برم.
امروز دیگه کارای لئو تموم شد. و سرپا شد تا بریم با هم یه دوری بزنیم پدر و پسر با هم خلوتی داشته باشیم.
گفتم برای شروع یه برنامه کوتاه یک ساعته کافیه. اول رفتم سمت دوچرخه سازی اما بسته بود.

اول یه عکس از لئو بابا :

[Only registered and activated users can see links]

و من و لئو در آسانسور (دیگه حسابی لوسش کردم) :

بعد از اینکه دوچرخه سازی بسته بود برگشتم سمت دریاچه و کمی هم گرم شده بودم.

تو مسیر به میدون ساحل رسیدم با اینکه راهی نبود نخواستم زیاد فشار بیارم میترسیدم زانوم آسیب ببینه آخه یکم سوزش خیلی کم رو داشت.
وایستادم و یه عکسی بگیرم نمیخواستم عکس بگیرم از این برنامه چون واقعا برنامه حساب نمیشه و بعنوان گرم کردن حساب میشه.
اما گفتم شاید برای بعضی ها جالب باشه و اینکه علت تمرین نکردنمو هم بدونن.

بعد از میدون حرکت کردم و در همین حین یه صحنه ای به نظرم اومد و گفتم عکس بگیرم

چندتا عکس هم از خونه ها گرفتم که بخاطر کاری که آقا ناصر کرده بود گفتم یکم کسایی که این مناطق تهران رو ندیدن آشنا بشن.

همینطوری مسیر رو ادامه دادم و دریاچه و رفتم پیست دوچرخه سواری دور دریاچه که فاز اولش افتتاح شده دیدم بــــعــله زدن پوکوندنش...
سیمان و شن و ماسه کل پیست رو گرفته... یکی نیست بگه آخه شما که ساخت و ساز داشتین هنوز چرا پیست رو آسفالت کردین؟
مگه مسیر دوچرخه خیابون کوهک تجربه نشده که آسفالتش نابود شده

رفتم پارکینگ و از پشت وارد محوطه دریاچه شدم.
با اینکه جمعه بعد از عاشورا بود بازم شلوغ بود

و مرغ های دریایی که خیلی دوست داشتم دوربین بهتر داشتم تا چندتا عکس بهتر میگرفتم.

و اینم ماه که هنوز قبل غروب خورشید اومده بود یه سرکی بکشه به زمین.

وقتی برگشتم خونه واقعا سر حال بودم و الانم همینطور...

ساعت شروع تمرین : 15.42
ساعت پایان تمرین : 16.47
زمان تمرین : 1 ساعت و 5 دقیقه

Biker
2013/11/15, 22:47
سمت شما چقدر خلوت و ساکت بنظر میرسه، یادم باشه اگه قسمت بود یه زمانی تهرانی شدم بیام اونورا! دریاچه و پیست و کوه و سایر امکانات تفریحی هم داره! :39:غرب باکلاس تر و فنی تره انگار.

AliFatehi
2013/11/15, 23:01
سمت شما چقدر خلوت و ساکت بنظر میرسه، یادم باشه اگه قسمت بود یه زمانی تهرانی شدم بیام اونورا! دریاچه و پیست و کوه و سایر امکانات تفریحی هم داره! :39:غرب باکلاس تر و فنی تره انگار.

داش امین خلوت که نیست اما مثل شرق تهران شلوغ نیست. علاوه بر اینایی که گفتی مردم فضول هم نداره! استادیوم آزادی نزدیکه! پس انشالله تهرانی بشی :p

riverraid
2013/11/15, 23:36
جالب بود
برادر چند کیلومتر رکاب زدی(من دنبال چرخ هستم هنوز قسمت نشده بخرم)چطوری باید شروع کنم تا بتونم 50 کیلومتر رکاب بزنم!

parham.alikhah
2013/11/16, 00:45
عکسا خیلی قشنگ بودن و منظره بسیار زیبایی داشت راستی leo رو چجوری توی اسانسور بردین:riz273::riz273::riz273:

AliFatehi
2013/11/16, 01:19
جالب بود
برادر چند کیلومتر رکاب زدی(من دنبال چرخ هستم هنوز قسمت نشده بخرم)چطوری باید شروع کنم تا بتونم 50 کیلومتر رکاب بزنم!

امروز نمیدونم دقیق چند کیلومتر اما فکر کنم چیزی حدود 10-15 کیلومتر
برای روزی 50 کیلومتر یکم آمادگی بالا میخواد. البته تو سفر ها ما روزی 90 کیلومتر به بالا رکاب میزنیم.
باید به مرور پیش برید روز اول با 10 کیلومتر شروع کنید و 2روز یکبار گام افزایشی 5 کیلومتری داشته باشین.استراحت و ریکاوری هم مهمه.
که باز اساتید بهتر میتونن بیان کنن.

- - - - - - - - - -

عکسا خیلی قشنگ بودن و منظره بسیار زیبایی داشت راستی leo رو چجوری توی اسانسور بردین:riz273::riz273::riz273:

مرسی.نظر لطفتونه
به راحتی بصورت ضربدری گذاشتم که یکم چرخ جلو رو بالا دادم راحت جا شد.

sepehr82
2013/11/16, 01:40
یادم باشه اگه قسمت بود یه زمانی تهرانی شدم بیام اونورا! دریاچه و پیست و کوه و سایر امکانات تفریحی هم داره! :39:غرب باکلاس تر و فنی تره انگار.

فقط یک بار به عمرم سمت شرق رفتم و "عصبی " نشدم !!! اون هم برای ""خرید الیزابت دوم ""بود ! خیلی هم دوست دارم برم سمت سرخه ... ولی بابت این نوع نگاهم به "شرق " نمی تونم ...فکر می کنم بخاطر آلوده گی بیشتر و تجمع آلاینده ها در

" دل گوهستان و در قوس و هلال سلسله کوههای البرز هست" ...و آلوده گی فشرده تر هست ...کوهستان مانعی برای عبور هست و با تاخیر زیادی از اون ناحیه خارج میشه و به سمت دماوند میره ..... بالاخره باید اعصابم بهم بریزه.... .

ولی سمت "غرب " که میرم خیلی احساس خوبی دارم ... و امید وارم همین زودی ها سمت غرب بیام و فاکتور مشکل فیزیکی ام را برای ساعاتی نادیده بگیرم ... حدود 20 کیلومتر مسافت را امتحان کردم ... میتونم برانم .. حتما 30 تا را بتونم ... و اگر بتونم تا قبل هجوم فصل سرما حتما یک سر و تمرین در دریاچه و پیست اطرافش خواهم داشت برو بچه های بیستی هم که بیانیند عالی میشه ... صفا سیتی که گفتند ............ .

NASER1394
2013/11/16, 15:23

اگه عمری باقی بود و قسمت شد بیام تهران دوست دارم دور از مرکز شهر باشم و نزدیک مناطق گردشگری باشم

sanaz20
2013/11/16, 15:48
يه حسي داشتم كه شما سنت بالا باشه :D عكساتو ديدم كپ كردم :riz273: با اين سن كم پات اوف شده؟؟؟؟ آخييييييييييييي

arash joon
2013/11/16, 16:40
برادر خودت انتهای همت غرب سکونت داری؟:p

AliFatehi
2013/11/16, 21:31
برادر خودت انتهای همت غرب سکونت داری؟:p

بله از بالکن خونه دریاچه دیده میشه...فقط فاز بعدی هست و در حال ساخت...تا دریاچه با دوچرخه 10 دقیقه راهه نهایت

- - - - - - - - - -

يه حسي داشتم كه شما سنت بالا باشه :D عكساتو ديدم كپ كردم :riz273: با اين سن كم پات اوف شده؟؟؟؟ آخييييييييييييي

البته اگه 22 سال رو سن کم حساب کنید که 1 فروردین هم 23 میشم:D پام اوف نشده :1: بعد از 2 ماه سواری کردن به زانوها فشار میاد و سوزش طبیعی هست

nimat
2013/11/16, 21:37
علی راستشو بگو چقد گرفتی تبلیغ کنی برا پیش فروش ساختمونا ؟؟!؟!؟!؟!؟ :25r30wi:

خارج از شوخی خسته نباشی.... دمت گرم:46:

salazar
2013/11/16, 21:45
خسته نباشی..
ما فردا ایشالا چیتگر نوردی داریم..البته قبلش یکم اتوبان نوردی;)
کلا با چیتگر حال میکنم درسته مسیرش خیلی پرفشار نیست ولی محیط خوبی داره:smileys-free-downlo:smileys-free-downlo:smileys-free-downlo

AliFatehi
2013/11/16, 21:54
علی راستشو بگو چقد گرفتی تبلیغ کنی برا پیش فروش ساختمونا ؟؟!؟!؟!؟!؟ :25r30wi:

خارج از شوخی خسته نباشی.... دمت گرم:46:

آقا نیما....یه حرفایی زده شده...باید دید شهرداری چیکار میکنه...یک ساعت پیش گفتن شماره کارتتو اس ام اس کن :smilies-azardl (13) مــرسی

pouya
2013/11/16, 22:23
ایول اقا علی ! عکسای خیلی خوبی گرفتی ! واقعا ایول ! راستی لئو بابا چقد ترتمیز و تو دل برو شده تازگیا! عکس جدیدشو ندیده بودم! ایولا! این درد زانو هم واقعا راس میگی طبیعیه! بعد یه مدت رکابزنی مداوم و پرفشار ادم زانوهاش دچار عکس العمل میشه! امیدوارم همیشه خوب باشی

sanaz20
2013/11/17, 09:05
بله از بالکن خونه دریاچه دیده میشه...فقط فاز بعدی هست و در حال ساخت...تا دریاچه با دوچرخه 10 دقیقه راهه نهایت

- - - - - - - - - -

البته اگه 22 سال رو سن کم حساب کنید که 1 فروردین هم 23 میشم:D پام اوف نشده :1: بعد از 2 ماه سواری کردن به زانوها فشار میاد و سوزش طبیعی هست

فكر كردم خداي نكرده آسيب ديده بودين... شايد من اشتباه متوجه شدم. در ضمن آره از نظر من كم سنيد. و اين بد نيست. من فكر مي كردم 35 سال رو داشته باشيد

kaveh723
2013/11/17, 16:20
علی جان من صبح جمعه رفتم دریاچه تمرین شما عصرش رفتی. منم ساکن غربم. اگه موافقی. تمرین بعدی رو باهم فیکس کنیم. آدم وقتی همراه. بیشتر لذت میبره.

AliFatehi
2013/11/17, 18:41
علی جان من صبح جمعه رفتم دریاچه تمرین شما عصرش رفتی. منم ساکن غربم. اگه موافقی. تمرین بعدی رو باهم فیکس کنیم. آدم وقتی همراه. بیشتر لذت میبره.

چرا که نه...انشالله تمرین میکنیم با هم...
اطلاعات تماستو اگه لطف کنی برام پ.خ کنی.ممنون میشم
که اس ام اسی بهت خبر بدم و یکم با هم بیشتر آشنا بشیم :46:

اضافه شده بعد از : 2 minutes

- - - - - - - - - -

فكر كردم خداي نكرده آسيب ديده بودين... شايد من اشتباه متوجه شدم. در ضمن آره از نظر من كم سنيد. و اين بد نيست. من فكر مي كردم 35 سال رو داشته باشيد

جالب بود فکرتون :p چطور شد که این فکرو کردین خیلی جالبه ;) البته کمتر جوونی واقعا عاشقانه عاشق سایکل توریست هست. به همین خاطر فکر کنم شما این فکرو کردین.
آسیب که فعلا نه اگه خدا نگهمون داره فعلا سالمیم :riz273: بازم تشکر

sanaz20
2013/11/17, 20:10
چرا که نه...انشالله تمرین میکنیم با هم...
اطلاعات تماستو اگه لطف کنی برام پ.خ کنی.ممنون میشم
که اس ام اسی بهت خبر بدم و یکم با هم بیشتر آشنا بشیم :46:

اضافه شده بعد از : 2 minutes

- - - - - - - - - -

جالب بود فکرتون :p چطور شد که این فکرو کردین خیلی جالبه ;) البته کمتر جوونی واقعا عاشقانه عاشق سایکل توریست هست. به همین خاطر فکر کنم شما این فکرو کردین.
آسیب که فعلا نه اگه خدا نگهمون داره فعلا سالمیم :riz273: بازم تشکر

راستشو بخوام بگم يكم هم بخاطر اون خورجيني كه تو عكس داري. ياد دوچرخه لحاف دوزي ميفتم :30: دقت كه به عكس نباشه انگار از اوناست اونم فقط به خاطر خورجينش. وگرنه من اصلا قصد توهين ندارم خداي نكرده

AliFatehi
2013/11/17, 20:23
راستشو بخوام بگم يكم هم بخاطر اون خورجيني كه تو عكس داري. ياد دوچرخه لحاف دوزي ميفتم :30: دقت كه به عكس نباشه انگار از اوناست اونم فقط به خاطر خورجينش. وگرنه من اصلا قصد توهين ندارم خداي نكرده

توهین چیه.من آدم خیلی با جنبه ای هستم.از دوستانی که از نزدیک با من آشنایی دارن میتونید بپرسین.این هم بخاطر مسافرت با دوچرخه است. واسه سفر نوروزی (اراک - اصفهان - یزد - شیراز) میتونید گزارشهاشو از لینک های زیر بخونید.

بخش اول : [Only registered and activated users can see links]
بخش دوم : [Only registered and activated users can see links]
بخش سوم : [Only registered and activated users can see links]

farshad_khoda
2013/11/17, 21:32
سلام
داداش خسته نباشی
معلومه دوچرخت با مرامه ها بهش رسیدی اونم حسابی بهت حال داده
مثل همیشه عالی
شادباشین

kaveh723
2013/11/18, 00:07
موافقي قرار تمرين بعدي رو ايشالا جمعه صب بزاريم؟؟ يه تمرين دوساعته. دوتا مسير تو ذهنمه.

1- از انتهاي همت بريم به سمت برج ميلاد و پيست دوچرخه برج كه شيش ماه پيش افتتاح شد و ركاب بزنيم و برگرديم.

2- از ابتداي همت بريم پيست چيتگر و بعدشم برگرديم تا درياچه.

نظرت چيه ؟

sepehr82
2013/11/18, 01:04
بر سرعت نت کذایی ل .... بشمار ....

علی آقا این مرغها را من ندیده بودم و حالا درست و حسابی دیدم ... دمت گرم ... دو چرخه ات هم از روز گرم تابستانی که خریده بودید ... تروتمیزتر شده ... اسفند بدودید از برایش ....... .
جمعه میتونید بیایید ؟ همین مکانی که عکس دریاچه ..... و آیا مرغها دریایی همیشه اوونجا میپرند ؟ جمعه بیام برای عکاسی و دوچرخه سواری ... هستید ؟؟؟؟ کسی هست ! نبود ؟

علی آقا این مرغها را من ندیده بودم و حالا درست و حسابی دیدم ... دمت گرم ... دو چرخه ات هم از روز گرم تابستانی که خریده بودید ... تروتمیزتر شده ... اسفند بدودید از برایش ....... .
جمعه میتونید بیایید ؟ همین مکانی که عکس دریاچه ..... و آیا مرغها دریایی همیشه اوونجا میپرند ؟ جمعه بیام برای عکاسی و دوچرخه سواری ... هستید ؟؟؟؟ کسی هست ! نبود ؟

- - - - - - - - - -

AliFatehi
2013/11/18, 15:19

- - - - - - - - - -

بشمــــــــــــــــــــــ ــــــــــــار
آقا سپهر بله که هستیم ممنون از نظرتون :riz304:
ما در خدمت شما و دوستانی که تشریف بیارن هستیم.بالخص شما.
با کاوه عزیز هم برنامه داریم برای رکاب زدن.
انشالله شما هم با دوچرخه میاین یا برای عکاسی؟

- - - - - - - - - -

موافقي قرار تمرين بعدي رو ايشالا جمعه صب بزاريم؟؟ يه تمرين دوساعته. دوتا مسير تو ذهنمه.

1- از انتهاي همت بريم به سمت برج ميلاد و پيست دوچرخه برج كه شيش ماه پيش افتتاح شد و ركاب بزنيم و برگرديم.

2- از ابتداي همت بريم پيست چيتگر و بعدشم برگرديم تا درياچه.

نظرت چيه ؟

من چون خیلی وقته رکاب نزدم یکم بدنم تحلیل رفته
مسیر دوم به نظرم خیلی بهتر میاد. هفته های بعدی هم پیست برج میلاد رو میریم.

برای این مسیر به نظرم پیست چیتگر یک دور برای گرم کردن ، بعد رفتن به فاز دوم چیتگر و بعد از پشت فاز 2 بریم دریاچه.
باز هر طور دیگه!

kaveh723
2013/11/18, 16:31
منم خیلی آماده نیستم. با مسیرت موافقم. چیتگر رفتم اما مسیر پشتی به سمت دریاچه رو نرفتم. جمعه صب خیابون امیر کبیر میبینمت. خوبه؟؟

sepehr82
2013/11/18, 17:00
پس اگر موافقید ......... برنامه اش را بچینیم و هماهنگ بشیم ... هم دوچرخه میارم و هم عکاسی میکنیم ...........
------------------------------
قصد ندارم برای تمرین فشار زیادی متحمل بشم ............. بابت داستانی که قبلا نوشته ام و میدونید .......... میتونم زیاد هم تمرین کنم ... ولی فایده ایی برایم نخواهد داشت ... شاید ضرر هم داشته باشه ...

----------------------
اگر آمدیم یه وقتی نگید که چرا 70- 80 - 100 کیلومتر رکاب نزدنیم ......!!!!!!! الان گفته باشم بعدا ما را بایکوت نکیند .... و اگر تعدادمون بیشتر هم که باشه چه بهتر .... این محمد صافدل را بردار بیار با خودت ... زیادی " تو نخ کتاب رفته " هاااا گفته باشم .. داره زیادی مطالعه میکنه ... و تمرینات دوچرخه سواری را پاس نکرده ... مشروط میشه ها .
--------------------------
فاصله این دریاچه با پیست پارک چیتگر چقدر هست ؟
کمی توضیح میدید ... راجع موقعیت هاشون ... ! و فواصل کیلومتری .......... :riz304:

kaveh723
2013/11/18, 18:04
آقا سپهر در چه حد عکاسی میکنی؟؟ دوربین ت چیه؟؟ از جنوب تهران سختت نیست بیایی غرب؟؟

AliFatehi
2013/11/18, 20:20
نه آقا سپهر...این حرفا چیه...ما هم بدنمون تحلیل رفته نهایت رکابی که بزنیم 20-30 تا اونم شاید نشه.
از پیست چیتگر تا دریاچه تایمی فکر کنم 15 دقیقه یکم شیب و اینا هست شایدم زودتر.
آقا سپهر...منم دلم واسه آقای صافدل تنگ شده...شاید شما بگی بیاد اینور...شاید با پیمان عزیز هماهنگ کنن و بتونن بیان که کل مسیر رو رکاب نزنن.
باز باید صحبتی داشته باشین باهاشون...
تمرین خیلی سبکی خواهد بود...انشالله اگه هوای جمعه بارونی نباشه و سرد.

arash joon
2013/11/18, 21:55
متاسفانه من با اينکه غرب تهرانم ولی تا راه آهن و درياچه فاصله دارم، برنامه چيتگر داشتين منم بازی !!!

mSafdel
2013/11/19, 00:55
نه آقا سپهر...این حرفا چیه...ما هم بدنمون تحلیل رفته نهایت رکابی که بزنیم 20-30 تا اونم شاید نشه.
از پیست چیتگر تا دریاچه تایمی فکر کنم 15 دقیقه یکم شیب و اینا هست شایدم زودتر.
آقا سپهر...منم دلم واسه آقای صافدل تنگ شده...شاید شما بگی بیاد اینور...شاید با پیمان عزیز هماهنگ کنن و بتونن بیان که کل مسیر رو رکاب نزنن.
باز باید صحبتی داشته باشین باهاشون...
تمرین خیلی سبکی خواهد بود...انشالله اگه هوای جمعه بارونی نباشه و سرد.
خیلی مخلصیم علی آقا
راستش منم دلم برای همه بچه ها چه شرقی چه غربی تنگ شده الان فکر کنم حدود سه چهار هفته ای میشه که تمرین نداشتم و هیچکدوم از بچه هارو ندیدم. انشاالله این هفته آخره که بدون تمرین میمونم.
این جمعه اسباب کشی دارم و نمیتونم در خدمت باشم ولی تو هفته های آینده برنامه ریزی می کنیم حالا یا شما بیاید سمت شرق یا ما میایم غرب یا یه جایی اون وسط مسطا قرار میذاریم :o
مخلص آقا سپهر هم هستیم و شرمنده که اینقدر گرفتار کار و جابجایی بودم و هستم که فرصت نشد حتی یه حالی از شما بپرسم. بزودی این نیز میگذرد :riz304:

sepehr82
2013/11/19, 01:33
kaveh :
سعی مان بر خوب عکاسی کردن هست ... ولی کار سختیه ...
و دوربین مان هم از این خروس قندی هاس (کانن )
بابت مسافت : احتمالا مسیر رفت را با آژانس بیام برای مسیر برگشت تونستم (حالش را داشتم ) تا منزل رکاب میزنم .
-----------------------
@ علی فاتحی :

خیلی خوب ... من هم دوست دارم از نزدیک ببینمتون ... و اون مسیر را با شما و دوستان رکاب بزنیم بیشتر با همدیگر آشنا بشیم... بابت محمد صافدل عزیز ... ببینم میتونم راضیش کنم ... دست از ورق زدن کتابهاش برداره یا نه ؟! ... باشه زنگش میزنم ...به روی چشم ولی فکر کنم گرفتار باشه و مشغول ....(اگر می تونستند بیاند تا الان ... تو این تاپیک شرکت کرده بودند...) . و اگر آقا پیمان هم بیاد دیگه جمع جور میشه ... ایشون را هم از نزدیک زیارت میکنیم .
-----------------------------
@ آرش :
دوست عزیز چی بهتر از این ؟! شما بیایید باعث افتخار ماست .... .
---------------------------
زحمت هماهنگی ها بهعده شما عزیزان و مخصوصا علی فاتحی ... لطفا آب و هوا را هم چک کنید چند چندیم ... خبر از شما ..منتظر جواب قطعی برای جمعه هستم .

AliFatehi
2013/11/19, 11:02
متاسفانه من با اينکه غرب تهرانم ولی تا راه آهن و درياچه فاصله دارم، برنامه چيتگر داشتين منم بازی !!!

برنامه چیتگر هم غاطی داره :D شما تشریف بیار...بلوار فردوس هم که مسیری نیست...حکیم غرب رو بنداز بیا تا المپیک و بعد راه آهن :p
ما در خدمتیم و خوشحال میشیم

اضافه شده بعد از : 17 minutes

مثل اینکه جمعه فول بارونیه....:5:

Yahoo! Weather ([Only registered and activated users can see links])

از شانس ما

سایت هواشناسی تهران - پيش بینی چهارده روزه هواى تهران، تهران  ([Only registered and activated users can see links])

لعنتییییییی

OveR-LorD
2013/11/25, 22:21
عــــــــــه عــــــــه عـــــــــــه !!! :mad:

بدون کلاه میری تمرین ؟!؟

sepehr82
2013/11/26, 02:14
سلاااام
آقا روز جمعه را بی زحمت .... از نظر هواشناسی چک کنید ... و خبر بدهید ....
---------------------
آقا دارم میام هاااااااااااا نبود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟دریاچه !!!!!!! علی آقا هستید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

AliFatehi
2013/11/26, 11:25
آقا سپهر تشریف بیارین...در خدمتم....هواشناسی اگه مثل هفته قبل خالی بندی نباشه زده هوا ابری :

سایت هواشناسی تهران - پيش بینی چهارده روزه هواى تهران، تهران  ([Only registered and activated users can see links])

آقا سپهر تشریف بیارین...در خدمتم....هواشناسی اگه مثل هفته قبل خالی بندی نباشه زده هوا ابری :

- - - - - - - - - -

عــــــــــه عــــــــه عـــــــــــه !!! :mad:

بدون کلاه میری تمرین ؟!؟

فاصله کم رو دیگه کلاه نذاشتم داداش شما به بزرگی خودت ببخش :19:

kaveh723
2013/11/26, 15:27
جمعه صب سیل هم از آسمون بیاد من تمرین چیتگر تا دریاچه مو حتما میرم. کیا میان؟؟

- - - - - - - - - -

AliFatehi
2013/11/26, 16:06
سیل نمیاد آقا کاوه...هوا فقط یکم ابریه.
در مورد ساعت شروع برنامه فقط باید بحث کنیم.
که ساعتی باشه که سرد نباشه به اون صورت.

sepehr82
2013/11/26, 16:20
لطفا
و
در صورت امکان شماره تماستون را برایم ... ارسال کنید ... با سپاس

kaveh723
2013/11/26, 21:51
علی خودمونیم سرمایی هستیااا:)

AliFatehi
2013/11/26, 22:32
نه اونطوری هم سرمایی نیستم...اگه گزارشهای سال پیش که تو زمستون سردتری روزا رفتم سرخه حصار از خونه تا اونجا رکاب زدم و برگشتم
واقعا سخت و طاقت فرسا بود...تو سفر هم تو وسط بیابون به سرما خوردیم...سرمایی که واقعا کمتر تجربه کرده بودم

kaveh723
2013/11/26, 23:06
با ساعت ۱۰:۳۰ صبح موافقین؟؟

sepehr82
2013/11/26, 23:13
با ساعت ۱۰:۳۰ صبح موافقین؟؟

:a2d3::a2d3::a2d3:

شاید هم بنده اونجا زودتر حاضر باشم .... دریاچه ...
از جناح بیام ؟ داخل اتوبان کرج ! ... پلیس کاری نداره ... موافقت می کننند ؟ یا ممنوع هست ؟

پس ........... بنده با کدام شماره هماهنگ باشم ؟؟؟؟؟؟ شماره بدهید .... !

AliFatehi
2013/11/27, 00:44
10.30 عالیه آقا کاوه...هم خواب مناسب و صبحانه خوردن مناسب :D
آقا سپهر ممنوع هست اتوبان اما اونقدر دوچرخه سوارا رفتن که هیچ گیری تو کار نیست...
برنامه رو از دریاچه شروع کنیم... چون محسن هم میخواد از دریاچه دوچرخه کرایه کنه...
دوستان دیگه هم خواستن بیان....آقا سپهر (آقای صافدل) راست کار خودتونه....:D بهش بگین ببینید پیمان رو هم برداره بیان...یه دور همی حرفه ای بشه...

Biker
2013/11/27, 00:55
10.30 چون محسن هم میخواد از دریاچه دوچرخه کرایه کنه...

عجب! عاغا دوچرخه هم کرایه میدن؟! یه زمان عکس اینا زده بودن به مجرد نمیدن و این حرفا، من فکر کردم کمپلت جمعش کردن! حالا چی میدن؟ تک سرعته که نیس؟

AliFatehi
2013/11/27, 12:21
عجب! عاغا دوچرخه هم کرایه میدن؟! یه زمان عکس اینا زده بودن به مجرد نمیدن و این حرفا، من فکر کردم کمپلت جمعش کردن! حالا چی میدن؟ تک سرعته که نیس؟

آره عاغا..تو چیتگر که همه مدله هست... تک سرعته دماوند ، دنده ای ویوا و اورلرد و ویوا دو نفره...
البته واسه چیتگر دیگه دوچرخه هاش داغون شده...اما دریاچه یه سری ویوا جدید آوردن که معلومه هنوز مردم زیاد وقت نکردن داغونش کنن...
اصلا این حرفا نیست به مجرد ندن و اینا....تو پیست ها پر از پسر و دختر میشه...:29:

sepehr82
2013/11/27, 12:49
10.30 عالیه آقا کاوه...هم خواب مناسب و صبحانه خوردن مناسب :D
آقا سپهر ممنوع هست اتوبان اما اونقدر دوچرخه سوارا رفتن که هیچ گیری تو کار نیست...
برنامه رو از دریاچه شروع کنیم... چون محسن هم میخواد از دریاچه دوچرخه کرایه کنه...
دوستان دیگه هم خواستن بیان....آقا سپهر (آقای صافدل) راست کار خودتونه....:D بهش بگین ببینید پیمان رو هم برداره بیان...یه دور همی حرفه ای بشه...

سلام
بالاخره ...از مسیر اتوبن بیام ؟ مسیر جایگزین را هم میخوام بدونم //کدوم هست ... .
باشه ...به آقای صافدل عزیز زنگ میزنم ... ولی میدنم و خبر دارم سرش شلوغ هست ... .

اضافه شده بعد از : 10 minutes

همین الان هم با آقای صافدل عزیز صحبت تلفنی داشتنم .... به دلایلی (موّجه ;) ) ... ایشون نمیتونند تشریف بیارند ... .

mohsenavr
2013/11/27, 13:55
الان افراد کیا شدن؟
علی و آقا سپهر و من؟
کسی نبود؟

اضافه شده بعد از : 6 minutes

علی در مورد دریاچه من اطلاعی ندارم
مطمعنی دوچرخه کرایه می دن!!!
نریم ضایع شم :(
به دوچرخه های همون چیتگرم راضیم.........

kaveh723
2013/11/28, 00:19
پیست دریاچه فعلا خرابه. من شک دارم دوچرخه کرایه بدن الان. علی تو مطمئنی؟؟

مسیرمون کجا شد دقیقا؟؟
قرارمون کجا باشه؟؟

sepehr82
2013/11/28, 01:17
بنده از اول ......... بودم و هستم پای این برنامه ......... /
--------------------
هیچ کسی آدرس درست و حسابی دریاچه را هم که ننوشت برامون ............ (از میدان آزادی به دریاچه ...کدام مسیر؟؟؟ اگر اول مسیر دوچرخه ایی را بفرمایید بهتر است .. تا فرصت هست با گوگل ارث نگاهی به اون بندازیم ... ممنون)

اول دریاچه شاید هم تا آخر موندم کنار دریاچه ..... شما ها را نمی دونم ... در واقع اون مرغهای دریاچه مرا به این بدبختی انداخت ......
--------------------
با اهل خانواده می آییم آزادی.... میهمانی جات ... /// خودم هم می آیم دریاچه (حتی با آژانس تاکسی هم که شده باشه) ...
فکر کنم احتمالا با دیدن اون مرغهای دریایی 100 هزار سلفیدم :p7977cujr38iyymsu8:

sepehr82
2013/11/28, 03:42
آقا لطفا مشخص کنید ... از روی نقشه کجا همدیگر را ببینیم ؟
کدام قسمت ؟ لااقل حدود را مشخص کنید !

این مجموعه چیتگر چند ورودی در چه جهاتی دارد ؟ (ورودی شرقی و شمالی هم بایستی داشته باشه ... درسته ؟... نقشه که اینطور میگه ).

AliFatehi
2013/11/28, 10:21
ببخشید من نتونستم جواب دوستانو بدم...
دوچرخه کرایه میدن چون واسه تمرین که رفتم دیدم حدود 10-12 نفر داشتن با دوچرخه های اونجا دور میزدن...
پیستش یه قسمتیش سالمه و بقیه خراب...که اگه بشه اسمشو گذاشت پیست....

اما آقا سپهر شما برای اومدن کافیه مسیر چیتگر رو تشریف بیارین...یا میتونین از فاز دو که کمی مسیر آفرود ریز هم داره بیاین یا اینکه به شهرک راه آهن (شهرک گلستان) بیاین و بعد میدون ساحل و از اونجا هم دریاچه مشخصه...

مسیر های چیتگر هم که از همه جهات میشه...
از آزادی بهترین مسیر به نظرم جاده مخصوص هست که به سمت غرب بیاین ورودی چیتگر رو داخل میشین و مستقیم از پل اتوبان تهران - کرج رد میشین و میخوره در شرقی چیتگر و برای اومدن به شهرک گلستان مسیر رو مستقیم بیاین میخوره که البته اگه شما تشریف آوردین من تا دم چیتگر یا سر ورودی مخصوص میام تا شما برسین....

محسن هم برنامه اش کنسل شد.

آقا سپهر - آقا کاوه - من

دوستان دیگه ای هم قصد اومدن با ما رو دارن؟؟

AliFatehi
2013/11/28, 15:10
عکسهای 2 روز پیش از غروب آفتاب که گرفتم....غربی ترین قسمت تهران یعنی غربی ترین غروب تهران :o:D

اینم مرغ عشق های من دارن به غروب نگاه میکنن..

و امروز صبح دیدم خیلی هوا آلوده و مه و همه چی قاطی داره...اما یهو دیدم هوا به قدری تمیز شده که نگو....اینم سندش....

kaveh723
2013/11/28, 20:55
آقا محل قرارمون کجا شد؟ میدون ساحل چطوره؟؟

mohsenavr
2013/11/29, 21:41
آقایون چی شد رفتید؟
من متاسفانه برام کار پیش آمد نتونستم بیام
ولی ساعت 4 بود سوار مترو شدم رفتم چیتگر و از این دوچرحه های داغون کرایه کردم ..دوری زدیم!!
واقعا نیاز به دوچرخه سواری داشتم شدید
خوب بود و خوش گذشت...

kaveh723
2013/11/29, 21:56
آره محسن رفتیم جات خالی بود. با علی و آقا سپهر.

اومدم خونه از خستگی له بودم. بدنم اصلا آماده نبود. ولی خیلی خوش گذشت.

- - - - - - - - - -

mohsenavr
2013/11/29, 22:05
دوستان به جای ما
خوب پس یک گزارش هم بزارید
احتمالا علی این کار را می کند چون می دونم عاشق گزارش هست
شاید هم الان داره گزارش می نویسه :smilies-azardl (13)

pmdh
2013/11/29, 23:59
ساعت پایان تمرینت رو عشق است....16:47

AliFatehi
2013/11/30, 00:03
ساعت پایان تمرینت رو عشق است....16:47

چطور؟ :smilies-azardl (13)

بله برنامه اجرا شد و از آشنایی با آقا سپهر و کاوه عزیز خوشحال شدم...
گزارش موکول شد به آقا سپهر عزیز...البته دوستان عکسهایی که دارن همرو لطف میکنن تو تاپیک قرار میدن
که یه سری عکس باحال و عالی هست...و کلی حرف...که آقا سپهر زحمتشو میکشه :12:

mohsenavr
2013/11/30, 00:32
یعنی تا 5 بعد از ظهر تمرین می کردید؟
از 10صبح تا 5 بعد از ظهر!!!! :21:
اگر می دونستم تا آن موقع هستید می آمدم بهتون ملحق می شدم!