PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سه روز خوشی با سایکلیست های المانی و هلندی

pouya
2013/11/15, 12:00
سلام به همه دوستای گلم! اوقاتتون بخیر! درسته این پست خیلی تر و تازه نیس! بابتش معذرت میخوام! اخه سرم بدجور شلوغ بود نمیتونستم برسم! خب میریم سر اصل مطلب ! یکشنبه بود که یه ایمیلی از یه دوچرخه سوار المانی به اسم یوهان دریافت کردم با عنوان اینکه دارم میام اردبیل و میخوام ببینمت! دوست اینترنتی من بود! میشناختمش! خلاصه ، باهاش قرار گذاشتم که دوشنبه راس ساعت 3 جلوی یه موزه ببینمش! من سر قرار رفتم ولی اون نبود! شماره م رو به مسعول دادم و گفتم اگر اومد بهم زنگ بزنید! گذشت! شد سه شنبه و خبری از یوهان نشد! عصر بود که نت بودم اتفاقی یه ایمیل باز ازش گرفتم! با این موضوع که پویا من یه مشکلی برام پیش اومده من الان اتشنشانی هستم این شماره ی اقای میثم حتما باهاش تماس بگیر! نگران بهش زنگ زدم! دیدم اردبیله! قرار گذاشتم! سر نیم ساعت رسوندم خودمو بهش! واااااقعا ناراحت شدم! بخدا مغزم سوت کشید! بهم گفت توی شهرستانی به اسم ... ( نمیخوام اسمش رو بگم ) از توابع استان اذربایجان شرقی پول ها و یکی از کیف هام رو دزدیدن! متاسفانه بمبلغ ایران 3 میلیون نقد ازش دزدیدن! واقعا ناراحت شدم! باهاش صحبت کردم و درد دل کردم تا اروم شد! 33 سالش بود! خدارو شکر لوازم اصلیش مونده بودن! دوچرخه ش هم سالم بود! گفتم بیا خونه ی ما که اتشنشان جوان گفت که سفارت یوهان رو فقط به ما سپرده ما نمیتونیم بدیمش به شما! گفتم باشه ! موبایلمو بهش دادم گفتم شب باهام تماس بگیر! قرار شد فرداش که تاسوعاست من با یکی از مسعولای سفارت تماس بگیرم و اجازه ی گرفتن یواهان رو ازشون اخذ کنم! مسجد بودم ( تاسوعا ) اقای صمدی (دوچرخه سوار دور اسیا اروپا از اردبیل ) بهم زنگ زد و گفت پویا همه چیز اوکی شد بیا ببرش بگردون و بذار بهش خوش بگذره تو اردبیل ! خودمو رسوندم و یوهان رو تحویل گرفتم! کلی خوشحال بود!! یه کم اردبیل رو گشتیم و بردمش تجمع بزرگ حسینیان نشونش دادم بهش خوش گذشت و جالب بود! گفتم با ماشین ببرمش سرعین تا ابی به تن بزنه! سوار شدیم و رفتیم! فاصله ی 7 کیلومتری اردبیل به سرعین دیدیم اونطرف جاده یه موتور سنگین داره با یه سایکل توریست حرکت میکنه! دیدیم خارجیه! دلم روشن شد! گاز ماشینو گرفتم و تخته گاز از دور برگردون بک زدم و خودمون رو رسوندم بهش! دیدیم بـــــــله اشون اقای مکس از هلند! خیلی خوشحال شدن ازین که همدیگه رو دیدن! موتور سوار هم اقای عزیزی بودن که از سرعین به بعد اسکورتش کردن! (اقای عزیزی مهندسی از فرانسه و کارمند ارشد کارخانه ی نان فرانسوی) کلی با هم صحبت کردیم و قرار شد مکس هم باهامون بیاد! شدیم سه نفر! رفتیم سرعین و کلی خوش گذشت ! جاتون خالی! برگشتیم و مکس و یوهان رو تحویل دادم به اتشنشانی که تو سویت ویژه ی اداره شب رو استراحت کنن! عین هتل بود! کلی احسانات و غذا هم خورده بودن! راحت بودن! [Only registered and activated users can see links]سمت چپی یوهان از المان وسطی خودمم ! و راستی که محاسن بلندی داره مکس از هلند[Only registered and activated users can see links]اینم یوهان و مکس در حال میل کردن احسان! براشون خیلی جالب بود که چرا اینهمه مجانی غذا و نوشیدنی میدن! [Only registered and activated users can see links]اینم من و مکس با دوچرخه هامون! روز عاشورا ! صبح ساعت نه! میخواستیم که راهیشون کنیم. شهرداری اردبیل به یوهان مبلغ نقد 300000 تومن داد تا خودشو برسونه تهران تا از سفارت تهران بتونه کمک بگیره ! خیلی خوشحال بود! ایندوتا هم با کمال میل خودشون با هم رفیق شدن و تصمیم گرفتن با هم سفر کنن! قرار شد برن خلخال و ازونحا جاده خاکی برن به ماسوله و ازونجا تهران و بندر عباس و با کشتی برن هند و ادامه ی مسیر رو رکاب بزنن! [Only registered and activated users can see links]من و یوهان و مکس با دوچرخه هامون رو بروی ایستگاه اتشنشانی [Only registered and activated users can see links]سه تا دوچرخه ! وسطی مال خودمه ! خورجین زرده واسه مکس و قرمزه واسه یوهان بود! [Only registered and activated users can see links]ما سه تا [Only registered and activated users can see links]مکس و یوهان در حال رکابزنی در مسیر اردبیل هیر! ازم خواستن که یه مسیری رو باهاشون رکاب بزنم! خب منم قبول کردم که یه چند کیلومتری کوتاه تا پلیسراه اردبیل خلخال باهاشون باشم! [Only registered and activated users can see links] دوچرخه من و مکس تو جاده [Only registered and activated users can see links]مکس و یوهان با سه تا دوچرخه ! اخرین عکسمون ! جاده ی اردبیل هیر! خیلی بهم خوش گذشت ! براشون ارزوی موفقیت دارم! بهم گفتن هر سه روز باهام تماس میگیرن! خیلی ادمای خوبی بودن! ولی بیچاره یوهان! مکس 23 سالش بود! میخوام تو این پست به شما دوستای گلم بگم که واقعا براش ناراحت شدم که پولاشو دزدیدن! اونم تو ایران! ولی واقعا هم برا ماها خوب نیس که یه نفر ادم بد کل ایرانیا رو زیر سوال ببره! کلی بهش رسیدم وباهاش گشتم تا خوش بگذره که نره بگه ایرانیا بد هستن! گفتم حداقل کاری کنم که بدی اون نامرد بی وجدان رو پاک کنم! خدا لعنت کنه هر چی ادم بده! امیدوارم پست خوبی بوده باشه!

Biker
2013/11/15, 12:16
من که پولامو میزدن با گریه فرار میکردم کشورم پیش مادرم؛ اینا هنوز میخوان نصف دیگه دنیا رو برن! :p اجب روحیه، البته همین که شما و آتشنشانی بهشون حال دادین خیلی خوب شد و تا قسمتی جبران خسارت بوده.
راستی دوچرخه این آلمانیه تک سرعته اس یا از این سیستم دنده کلاچ داراس؟

pouya
2013/11/15, 12:21
واقعا روحیه ی بینظیری داشتن! اولاش میگفت که خیلی اذیت شدم! و یه طوری میگفت که دیگه خوشش نمیاد بیاد ایران! ولی انقدر حال کرد و صفا دادیم بهش که گفت حتما با کمال میل بازم میام! خدا یاریشون کنه! المانیه میگفت دوچرخه م دست سازه و سفارشی درستش کردن! سیستم جلو تک سرعته بود! سیستم عقبشم دنده نبودش! داخل توپی گیربکس داشت! که سرعتش از داخل توپی عقب تنظیم میشد! تاحالا ندیده بودم! خیلی جالب بود

AliFatehi
2013/11/15, 19:35
آقا پویا واقعا حال کردیا....دمت گرم که بهشون خوب رسیدی...اردبیلی ها اکثرشون همینطوری هستن.
یاشاسین آذربایجان

sarv
2013/11/15, 20:33
پویا جان خیلی با صفایی
دست مریزاد
دلم واست تنگ شده بود عکست رو دیدم همه خاطراتم:21: زنده :63:شد...
خسته نباشید میگم و واست بهترین هارو آرزو دارم...:12:

farhad25
2013/11/15, 21:11
ممنون که ابروی ایرانی ها رو با مهمان نوازی تون خریدید.این بنده خدا با هزار دلار چه طور میخواسته خودش رو به هندوستان برسونه ؟امکان استفاده از کارت های اعتباری اروپایی در ایران فراهم هست؟

mirover
2013/11/16, 09:24
شرمنده از این اسپم ولی دیدم جای تشکر داره.
واقعا کارت خوب بوده.

NASER1394
2013/11/16, 13:47
داداش پویا زنده باشی . واقعا کارت جای تشکر و قدردانی داره ... چقدر بده که ما ایرانی ها نتونیم حداقل جلوی یک مهمان آبروداری کنیم و بخوایم ازشون چیزی بدزدیم ...

اما این اتفاق فقط در ایران نیست بلکه اکثرا در کشورهای جهان سوم رخ میده متاسفانه ... بازم خوبه شما کاری کردی که ذهنیت خیلی بدی از ایرانی ها نداشته باشه .

مخصوصا آلمانیها کلی افتخار میکنن به نژاد آریایی که ایرانی ها رو از خوشون میدونن و دوستشون دارن ...

اولاش فکر میکردم شبیه عکس آواتارت باشی ولی با این عکسها چشممان به جمال با محبت شما باز شد ...

همیشه دعای خیر ببینی ان شالله

pouya
2013/11/16, 15:54
آقا پویا واقعا حال کردیا....دمت گرم که بهشون خوب رسیدی...اردبیلی ها اکثرشون همینطوری هستن.
یاشاسین آذربایجان
خیلی خوشحال بودم از با هم بودن! واقعا مردای خوبی بودن! اختیار دارید! من خاک پای همه م

یاشاسین آذربایجان
خیلی خوشحال بودم از با هم بودن! واقعا مردای خوبی بودن! اختیار دارید! من خاک پای همه م

- - - - - - - - - -

پویا جان خیلی با صفایی
دست مریزاد
دلم واست تنگ شده بود عکست رو دیدم همه خاطراتم:21: زنده :63:شد...
خسته نباشید میگم و واست بهترین هارو آرزو دارم...:12:

شما لطف دارید اقا محمود اختیار دارید. من چاکر شمام مخصوص. همیشه تو ذهنمید و برام ارزشمند! خدا حفظتون کنه! منم همینطور :12::12:

اضافه شده بعد از : 2 minutes

ممنون که ابروی ایرانی ها رو با مهمان نوازی تون خریدید.این بنده خدا با هزار دلار چه طور میخواسته خودش رو به هندوستان برسونه ؟امکان استفاده از کارت های اعتباری اروپایی در ایران فراهم هست؟

ایرانی همیشه ابرو مند هست و خواهد بود! شرف ایرانی همیشه پابرجاست! درش شکی نیس! فقط بعضی نامردا و بی وجدان ها این خوبیا رو لکه دار میکنن متاسفانه! واقعا خدا بهش رحم کرد! نه متاسفانه بدلیل تحریم هایی که رو ایران هست کارت اعتباری بانک اروپا اینجا مورد بازخوانی نیس و خدمات نمیده! شما لطف دارید

اضافه شده بعد از : 5 minutes

داداش پویا زنده باشی . واقعا کارت جای تشکر و قدردانی داره ... چقدر بده که ما ایرانی ها نتونیم حداقل جلوی یک مهمان آبروداری کنیم و بخوایم ازشون چیزی بدزدیم ...

اما این اتفاق فقط در ایران نیست بلکه اکثرا در کشورهای جهان سوم رخ میده متاسفانه ... بازم خوبه شما کاری کردی که ذهنیت خیلی بدی از ایرانی ها نداشته باشه .

مخصوصا آلمانیها کلی افتخار میکنن به نژاد آریایی که ایرانی ها رو از خوشون میدونن و دوستشون دارن ...

اولاش فکر میکردم شبیه عکس آواتارت باشی ولی با این عکسها چشممان به جمال با محبت شما باز شد ...

همیشه دعای خیر ببینی ان شالله

سلامت باشید ! بخدا جز انجام وظیفه کاری نبود! من خیلی استرس داشتم که مبادا یه وقت در مورد ماها بد فکر کنه و دیدگاه بدی داشته باشه! خداییش بخاطر ایران و ایرانی هرکاری در توانم بود انجام دادم براشون! امیدوارم تونسته باشم وظیفه م رو که در حق وطنم دارم انجام داده باشم! خدارو شکر تونستم با لبی خنودن عازمشون کنم! درسته فقط تو ایران این اتفاق نمیوفته ! ولی بیچاره انتظار نداشته! به هر حال خدارو شکر بخیر گذشت! من چاکر شمام ! اختیار دارید!

pmdh
2013/11/16, 20:33
دمت گرم.ای والله داری.مرامتو عشقه که آبروی ایرانی ارو حفظ کردی

pouya
2013/11/16, 21:23
بچه ها مکس الان بهم مسیج داد! که خیلی خوشحال بودن! حسابی خوش گذشته بهشون! امشب رو تو منطقه جنگلی (جاده خاکی و فرعی ) بین خلخال و ماسوله خوابیدن! کلی هم برف گرفته! میگه احتمالا برسیم ماسوله! خداییش کاراشون ایول داره! بهش گفتم رسیدی تهران حتما برام عکس ایمیل کن! منم براتون میذارم! راستی یه سوال ! اقااا من ازین کیف های روی فرمون میخوام! بزرگ و جادار باشه! خیلی خوب بودن! من ازونا ندارم! یه خورجین خوب و جادار و بزرگ هم میخوام! اخه خورجین خودم کوچیکه نسبتا! میخوام ببینم از بچه ها دست دوم تر و تمیز سراغ دارن!؟ اخه صفرش گرونه یه کم! البته مسعله ای نیستا! لازم باشه صفرشو میخرم! ولی خواستم ببینم کسی داره ازینا ؟ من تیر 93 یه 7000 کیلومتر سایکل دارم! باید برا اونوقت تهیه کنم !

اضافه شده بعد از : 8 minutes

بچه ها مکس الان بهم مسیج داد! که خیلی خوشحال بودن! حسابی خوش گذشته بهشون! امشب رو تو منطقه جنگلی (جاده خاکی و فرعی ) بین خلخال و ماسوله خوابیدن! کلی هم برف گرفته! میگه احتمالا برسیم ماسوله! خداییش کاراشون ایول داره! بهش گفتم رسیدی تهران حتما برام عکس ایمیل کن! منم براتون میذارم! راستی یه سوال ! اقااا من ازین کیف های روی فرمون میخوام! بزرگ و جادار باشه! خیلی خوب بودن! من ازونا ندارم! یه خورجین خوب و جادار و بزرگ هم میخوام! اخه خورجین خودم کوچیکه نسبتا! میخوام ببینم از بچه ها دست دوم تر و تمیز سراغ دارن!؟ اخه صفرش گرونه یه کم! البته مسعله ای نیستا! لازم باشه صفرشو میخرم! ولی خواستم ببینم کسی داره ازینا ؟ من تیر 93 یه 7000 کیلومتر سایکل دارم! باید برا اونوقت تهیه کنم !

sarv
2013/11/16, 21:24
پویا جان عزیزی...

اما هنوز عکسات به دستم نرسیده و ایمیلی از طرف شما به من نرسیده....:riz273:

در مورد خورجین هم اصن خورجین های اونا با مال ماها قابل مقایسه نیست...:13:

واسه اونا خیلی جادار تر و فنی تر ساخته شده....:13:

pouya
2013/11/18, 21:27
پویا جان عزیزی...

اما هنوز عکسات به دستم نرسیده و ایمیلی از طرف شما به من نرسیده....:riz273:

در مورد خورجین هم اصن خورجین های اونا با مال ماها قابل مقایسه نیست...:13:

واسه اونا خیلی جادار تر و فنی تر ساخته شده....:13:
سلام اقا محمود! ببخشید سرم به درسا گرم بود پیام ندادم! اقا محمود راستش من که گفتم شماره تون ندارم بخدا! یعنی گوشیم که براش مشکل پیش اومد کلا از همه مخاطبام دسترسیم خارج شد! بخدا من همون شب براتون ایمیل زدم! قطعا اشتباه از من بوده و ادرس درست وارد نکردم! نمیدونم والا! بجون خودم همونشب براتون فرستادم! اقا محمود اگر ممکنه بهم یه مسیج بفرستید و اسمتون رو هم بگید ادرس ایمیلتون هم باشه! من هم شاره تون رو سیو کنم ! هم ادرس ایمیلتون رو ! هم اینکه براتون عکسارم بفرست! توروخدا منو ببخشید! قطعا کوتاهی از من بوده! در ضمن اره راس میگید! این خورجیناشون خیلی متفاوت و فنی هستن! ولی خب من راستش نمیتوم از خورجین حلو استفاده کنم برا دوچرخه م ! واسه همین یه خورجین خیلی خوب و بزرگ و جادار میخوام برا عقب! ترک دارم! خورجین خودم کوچیکه! گفتم اگر باشه بچه ها بهم خبر بدن! :2::riz304: