PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گزارش مسابقات کراس کانتری و دانهیل کشوری خرم آباد آبان92(عکس)

Farshad- MTB
2013/10/30, 21:07
مرحله سوم لیگ باشگاههای کشور دوچرخه کوهستان 12 آبان ساعت 14:30.......مکان تپه شهدا.......13آبان دانهیل.........مکان پارک جنگلی مخمل کوه.................14 آبان هم مسابقه جایزه بزرگ دانهیل و کراس کانتری بر گزار میشه!!

ابتدا اشاره کنم که تنها 10 روز قبل از مسابقه به هیئت دوچرخه سواری اعلام میشود که میزبان هستین!...نفرات آماده ما فوقش 2 نفر هستن که ظاهرا 2 نفر دیگه هم تونستن جور کنن!....اما اگر حداقل 1 ماه زودتر میفهمیدیم شاید امثال منم

قادر بودن بعنوان سیاهی لشکر!!!! با بقیه شرکت کنندگان بچرخن!(البته من خودم مریض شدم که که اثراتش بعد از 3 هفته به اتمام رسید!)......گفتن که ظاهرا امروز اومدن و مسیرم خط کشی کردن

منم گفتم مسیرو ببینم بعدش نقشه کلیشو بیارم اینجا لو بدم!!

این مقدمه ای شد تا در روزهای آینده ما سعی میکنیم گزارش پر و پیمونی تحویل بدیم!

[Only registered and activated users can see links]

ستون پنجم!

قسمتی از مسیر بین اون درختاست

محسن فرهادی یکی از شرکت کنندگان!

..............ادامه دارد

NASER1394
2013/10/30, 21:56
مگه هوای اونجا سرد نیست ؟ چرا محل برگزاری مسابقه رو یه جای گرمتر نذاشتن ؟

تاریخ دقیقش رو چرا نزاشتی ؟

اینجا من هنوز دارم تی شرت میپوشم فقط شبها و صبح زود سرده ...

راستی داش فرشاد خیلی خوشگل شدی :o

Vahid_FRD
2013/10/31, 08:37
دست شما درد نکنه
ای کاش GPS داشتی پرفیل ارتفاعی مسیر هم می زاشتی

Farshad- MTB
2013/10/31, 13:52
مگه هوای اونجا سرد نیست ؟ چرا محل برگزاری مسابقه رو یه جای گرمتر نذاشتن ؟

تاریخ دقیقش رو چرا نزاشتی ؟

اینجا من هنوز دارم تی شرت میپوشم فقط شبها و صبح زود سرده ...

راستی داش فرشاد خیلی خوشگل شدی :o

درود بر ناصر عزیز!...نه بابا...سرما کجا بود!..اینو داشته باش واسه گزارش وضع هوا!
Weather for destinations around the world - MSN Weather ([Only registered and activated users can see links])

ظاهرا یکشنبه جوانانه...ودوشنبه بزرگسالان

قابلتو ندارم!!!! ناصر جان!

اضافه شده بعد از : 22 minutes

شرکت کنندگان!!

مسیر مسابقه

بررسی مانع!

تمرین شیب 80 درجه!

پهلوانی خیلی مسلط و خوب با یه چرخ درجه 2

دست شما درد نکنه
ای کاش GPS داشتی پرفیل ارتفاعی مسیر هم می زاشتی

انجام شد

Anathema
2013/10/31, 17:51
حالا شانس منو نیگا کن توروخدا!! شنبه مصاحبه دارم باید برم آبادان :image177:

مسابقه کشوری تو شهر خودم باشه و من نتونم اونجا باشم:19:

به هیچکدوم از دو روزش نمیرسم

هیچی دیگه، یه مصاحبه دیگه هم 15 ام دارم که باید سالم بمونم تا اون موقع، یعنی تا 16 ام این مسیرو به چش نمیبینم من!

Farshad- MTB
2013/11/02, 19:21
امروز من و محسن فرهادی خواستیم بریم پار ک جنگلی (پیست دانهیل)...خوب شد که نرفتیم!.........گفتیم اول همین پیست کانتری رو بریم ببینیم کسی هست ...که بچه های قم و تهران و دیدیم.. پایین مسیر که رسیدیم گفتم محسن ببین از

سمت جنوب داره بارون میاد بریم پناه بگیریم ولی محسن حیران یه مانع بود گوش نکرد و رگبار مارو یه نیم ساعتی در نوردید ما هم مثل معتادا زیر در خت کاجا جمع شده بودیم ...دیدیم هی داره شدید تر میشه تو گلو شل رفتیم بالا دیدیم قمی ها

چپیدن تو یه پیکان تیم تهرانی هم همو بغل کردن دارن می لرزن!....خلاصه گفتیم تو رگبار بریم خونه بهتره از ماندنه!!!! دیدم اینا هم اومدن! باهم رفتیم پایین!!! راهم نشونشون دادیم جهت یاد آوری!....اما بدانید در رگبارهم دوچرحه سواری تو خیابون حال خودشو داره

بچه های قم

محسن حیران!

بچه های تهران در حال ویبره شدن!

lorestan2001
2013/11/02, 19:35
اونایی که مسیرو لو دادن فردا تو مسابقه بعنوان داور بهشون ترتیب اثر داده میشه :p7977cujr38iyymsu8:
من الان تو خوابگاهم آشنا کسی هست اینجا؟کاری بود در خدمتم :65d6a5d6s:

Farshad- MTB
2013/11/02, 19:55
اونایی که مسیرو لو دادن فردا تو مسابقه بعنوان داور بهشون ترتیب اثر داده میشه من الان تو خوابگاهم آشنا کسی هست اینجا؟کاری بود در خدمتم

اونایی که مسیرو لو دادن یه جاهایی مسیرو عوض کردن!!

lorestan2001
2013/11/03, 09:14
اونایی که مسیرو لو دادن یه جاهایی مسیرو عوض کردن!!

حالا شد...:30:

Masoud
2013/11/03, 09:27
گزارش کامل و جامع حق مسلم ماست

Farshad- MTB
2013/11/03, 19:52
امروز روز مسابقه جوانان بود که ظاهرا 6 دور بود و 15/16 نفر شرکت کننده داشت! که جوانان ما به روایتی یکیشون زانوش زخم شد!!...اون یکیم شانژمانش شکست !! ما هم همون جای دیروزی سنگر گرفته بودیم که یا آغاز دور دوم باران شدیدی در

گرفت و این بندگان خدا رو در نوردید ما هم چون هم سردمون بود هم محسن می خواست بره خونه عطا ی ماندن را به لغایش بخشیدیم و در زیر باران رفتیم خونه!..از اونجا هم که زنگ زدیم گفتن هنوز دارن دور می خورن!........فردا مسابقه بزرگسالانه!

امروز به روایت تصویر!!

یه داربست آشنا!!

قسمتی ازبرگزار کنندگان!!!

استارت لاین
نمای دور ترش

auas
2013/11/03, 23:37
ای کاش میموندین و عکسای بیشتری میگرفتین
انگار احساس میکنم مسیر همش سرازیری بوده
این دوتا عکس آخری هم نشون میده مسیر یه قسمت فنی هم داره اگه بلد نباشی یا پرش میزنی یا کله میکنی

Farshad- MTB
2013/11/04, 00:03
ای کاش میموندین و عکسای بیشتری میگرفتین
انگار احساس میکنم مسیر همش سرازیری بوده
این دوتا عکس آخری هم نشون میده مسیر یه قسمت فنی هم داره اگه بلد نباشی یا پرش میزنی یا کله میکنی

حالا فردا شاید عکس بیشتری گرفتیم....دوست دیگرمون....عکس گرفته اونم آپلود میکنه!.........یکی از بچه ها که جز مسابقه نبود کله ملق زد ...باعث شادی روح حضار شد!................نقشه gpsبالا جزئیاتم داره که از همینجا (مانع) ارتفاع مسیرو رو نشون میده!

NASER1394
2013/11/04, 12:09
نفرات برتر

به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری، در پایان دور سوم رقابتهای دوچرخه سواری کوهستان جوانان ایران که در کلاس کراس کانتری به میزبانی خرم آباد،نفرات برتر مشخص شدند.

از میان رکابزنان حاضر در این رقابتها علی ظهراب زاده از تیم هیئت دوچرخه سواری قزوین موفق شد گوی سبقت را از حریفان برباید و اول شود.

پس از وی احسان رحمانی از تیم صبا نور بیجار به رتبه دوم رسید و امیر حسین می جوجی از تیم هیئت دوچرخه سواری قزوین سوم شد.

قرار است تا مسابقات لیگ کوهستان کشور در رده بزرگسالان کلاس کراس کانتر صبح دوشنبه در مجموعه تپه شهدای خرم آباد آغاز شود.

گفتنی است ترکیب اردوی تیم ملی تیز با کسب این نتایج و در مجموع دو دور اول و دوم رقابتها مشخص خواهد شد.

منبع:پایان دور سوم مسابقات دوچرخه سواری کوهستان جوانان ایران [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

Farshad- MTB
2013/11/04, 20:35
سلام دوستان عرض میشه حضورتون بنده با حدود یک دور تاخیر به دیدن مسابقه رسیدم! بعد از توقفی کوتاه به همراه حمید مرادی مسیر مسابقه رو در خلاف جهت طی کردیم و عکسم گرفتیم!...که احتمال قریب به یقین عکسای حمیدم که با دوربین گرفته شده...مطلوب ترن منتهی ایشون باید تشریف ببرن اداره از اونجا آپلود کنن!...خودش مسلح به خط ایرانسله!...فقط

داور اول

فلاحیان تنها شرکت کننده ما!

علی دولتشاهی هم داوری میکرد

مسیر بین درختان

نفر اول مسابقه!

داور زیر چتر!

مسیر به دلیل بارندگی دیروز گلی بود وگلای چسبیده به لاستیک این طفلی رو به این روز انداخته بود

سند

ادامه دارد

اضافه شده بعد از : 54 minutes

خط پایان

فراز شکری

نفر اول فراز شکری از تیم ترافیک ب تهران....نفردوم بهرام ایزد پرست.....نفر سوم ناصر پورهاشمی هردو از قزوین
دوچرخه نفر اول مسابقه بگفته خودشون با لوازم بروزش 10-12 میلیون قیمت داره

اضافه شده بعد از : 3 minutes

اینم آمار و تایم نفرات

lorestan2001
2013/11/04, 21:11
اوفففففف سلامی دیگر به دوستان عزیزراستش رو بخواین یک ماهی میشه من کمتر فرصت میکنم بهتون سر بزنم بخاطر یک سری مسایل!!!!!!! (نصیبتون بشه خیره) خلاصه با وجود مشکلات فراوان سعی میکنم فرمان مدیرو لبیک بگم و عکسامو براتون بزارم(در اسرع وقت, امشب یا فردا) الان با ایرانسلمعکسای خوبیه تقریبا امیدوارم بپذیریدقبلا از همکاری مدیر نمونه اقا فرشاد تشکر میکنم

auas
2013/11/04, 21:48
آقا مسیر وحشتناک و گزارش و عکس ها عالی بود
همچینین اون اسپیشلایزده فراز شکری یه فشار سنگینی به مغزم آورد
مسیر هم ضمن فنی بودن خیلی زیبا و قشنگ بود
منتظر بقیه عکس ها هستیم

lorestan2001
2013/11/05, 10:00
با عرض سلام مجدد
توفیقی حاصل شد تا بتونم از نزدیک شاهد این مسابقات باشم و هم اینکه امیدوارم استان لرستان میزبان خوبی برای این مسابقات باشه و استارتی برای مسابقات آینده و میزبانی های استان لرستان در این مسابقات.
شرایط اقلیمی استان لرستان و مخصوصا شهر خرم آباد 4 فصل هستش و سالانه با اینکه حتی یک بار هم که شده برف رو داریم اما در تابستان دمای هوا به 44 درجه هم میرسه.
کوهستانی بودن استان لرستان باعث شده که از تنوع آب و هوایی بالایی برخوردار باشیم و محیط مناسبی برای دوچرخه سواری مخصوصا کوهستان باشه.
قبل از هرچیز چنتا عکس از نمای ضلع شمالی شهر خرم آباد براتون میزارم و بعدش عکسای کراس کانتری جوانان

[Only registered and activated users can see links]قهرمانی کشور خرم آباد/کراس کانتری جوانان/DSC04341.jpg

در عکس بالا انتهای نوک درخت کاج میخوره به تپه 14 معصوم
عکس پایین هم نمای دریاچه و ضلع غربی پارک کیو

[Only registered and activated users can see links]قهرمانی کشور خرم آباد/کراس کانتری جوانان/DSC04342.jpg

[Only registered and activated users can see links]قهرمانی کشور خرم آباد/کراس کانتری جوانان/DSC04343.jpg

[Only registered and activated users can see links]قهرمانی کشور خرم آباد/کراس کانتری جوانان/DSC04344.jpg

[Only registered and activated users can see links]قهرمانی کشور خرم آباد/کراس کانتری جوانان/DSC04345.jpg

کوه کمرسیاه

[Only registered and activated users can see links]قهرمانی کشور خرم آباد/کراس کانتری جوانان/DSC04346.jpg

[Only registered and activated users can see links]قهرمانی کشور خرم آباد/کراس کانتری جوانان/DSC04348.jpg

[Only registered and activated users can see links]قهرمانی کشور خرم آباد/کراس کانتری جوانان/DSC04349.jpg

دوچرخه سوارانی از جنس گل!

[Only registered and activated users can see links]قهرمانی کشور خرم آباد/کراس کانتری جوانان/DSC04350.jpg

[Only registered and activated users can see links]قهرمانی کشور خرم آباد/کراس کانتری جوانان/DSC04351.jpg

محل توزیع تغذیه

[Only registered and activated users can see links]قهرمانی کشور خرم آباد/کراس کانتری جوانان/DSC04352.jpg

جناب عصفوری با لباس مبدل و ثبت شماره

[Only registered and activated users can see links]قهرمانی کشور خرم آباد/کراس کانتری جوانان/DSC04354.jpg

[Only registered and activated users can see links]قهرمانی کشور خرم آباد/کراس کانتری جوانان/DSC04355.jpg

[Only registered and activated users can see links]قهرمانی کشور خرم آباد/کراس کانتری جوانان/DSC04356.jpg

آقای حمید یاری در حین اهداء مدال به نفر اول

[Only registered and activated users can see links]قهرمانی کشور خرم آباد/کراس کانتری جوانان/DSC04357.jpg

آقای بابک فرزاد در حین اهداء مدال به نفر دوم

[Only registered and activated users can see links]قهرمانی کشور خرم آباد/کراس کانتری جوانان/DSC04360.jpg

[Only registered and activated users can see links]قهرمانی کشور خرم آباد/کراس کانتری جوانان/DSC04379.jpg

اضافه شده بعد از : 10 minutes

بقیه رو در اسرع وقت میزارم باید برم:a2d3:

lorestan2001
2013/11/05, 11:00
یادم رفت بگم، نظر به اینکه آقا فرشاد تقریبا عکسها رو کامل قرار داده تو سایت منم عکسهامو میزارم که آرشیو کاملتر بشه
استارت مسابقه کراس کانتری (صبح روز 13 آبان 92)

[Only registered and activated users can see links]قهرمانی کشور خرم آباد/کراس کانتری 2/DSC04397.jpg

[Only registered and activated users can see links]قهرمانی کشور خرم آباد/کراس کانتری 2/DSC04399.jpg

[Only registered and activated users can see links]قهرمانی کشور خرم آباد/کراس کانتری 2/DSC04401.jpg

[Only registered and activated users can see links]قهرمانی کشور خرم آباد/کراس کانتری 2/DSC04402.jpg

[Only registered and activated users can see links]قهرمانی کشور خرم آباد/کراس کانتری 2/DSC04403.jpg

نظر به اینکه یکی از دوستان گفته بود عکس از سربالایی ها نیست اینا هم سربالایی که البته عکس جهت استارت هستن

[Only registered and activated users can see links]قهرمانی کشور خرم آباد/کراس کانتری 2/DSC04404.jpg

[Only registered and activated users can see links]قهرمانی کشور خرم آباد/کراس کانتری 2/DSC04405.jpg

آقا فرشاد در حین ثبت لحظات

[Only registered and activated users can see links]قهرمانی کشور خرم آباد/کراس کانتری 2/DSC04410.jpg

[Only registered and activated users can see links]قهرمانی کشور خرم آباد/کراس کانتری 2/DSC04411.jpg

[Only registered and activated users can see links]قهرمانی کشور خرم آباد/کراس کانتری 2/DSC04413.jpg

[Only registered and activated users can see links]قهرمانی کشور خرم آباد/کراس کانتری 2/DSC04414.jpg

[Only registered and activated users can see links]قهرمانی کشور خرم آباد/کراس کانتری 2/DSC04415.jpg

[Only registered and activated users can see links]قهرمانی کشور خرم آباد/کراس کانتری 2/DSC04416.jpg

[Only registered and activated users can see links]قهرمانی کشور خرم آباد/کراس کانتری 2/DSC04417.jpg

[Only registered and activated users can see links]قهرمانی کشور خرم آباد/کراس کانتری 2/DSC04418.jpg

[Only registered and activated users can see links]قهرمانی کشور خرم آباد/کراس کانتری 2/DSC04419.jpg

[Only registered and activated users can see links]قهرمانی کشور خرم آباد/کراس کانتری 2/DSC04421.jpg

[Only registered and activated users can see links]قهرمانی کشور خرم آباد/کراس کانتری 2/DSC04422.jpg

[Only registered and activated users can see links]قهرمانی کشور خرم آباد/کراس کانتری 2/DSC04443.jpg

[Only registered and activated users can see links]قهرمانی کشور خرم آباد/کراس کانتری 2/DSC04445.jpg

[Only registered and activated users can see links]قهرمانی کشور خرم آباد/کراس کانتری 2/DSC04446.jpg

[Only registered and activated users can see links]قهرمانی کشور خرم آباد/کراس کانتری 2/DSC04449.jpg

[Only registered and activated users can see links]قهرمانی کشور خرم آباد/کراس کانتری 2/DSC04451.jpg

[Only registered and activated users can see links]قهرمانی کشور خرم آباد/کراس کانتری 2/DSC04453.jpg

[Only registered and activated users can see links]قهرمانی کشور خرم آباد/کراس کانتری 2/DSC04457.jpg

[Only registered and activated users can see links]قهرمانی کشور خرم آباد/کراس کانتری 2/DSC04459.jpg

Farshad- MTB
2013/11/05, 11:19
این شماره 92 هم خیلی سر حال بود..4 دور اول جلو بود!....حیف شد

lorestan2001
2013/11/05, 11:58
مسابقه دانهیل (بعد از ظهر 13 آبان 92 )

خدمت سروران گرامی عرض شود بیشتر عکسهای دانهیل رو آقا رضا گرفته چنتاشو خودم گرفتم و بیشتر مشغول فیلمبرداری بودم .بیشتر عکسها رو پرش از سکو گرفتیم .

[Only registered and activated users can see links]قهرمانی کشور خرم آباد/دانهیل/DSC04468.jpg

[Only registered and activated users can see links]قهرمانی کشور خرم آباد/دانهیل/DSC04481.jpg[Only registered and activated users can see links]قهرمانی کشور خرم آباد/دانهیل/DSC04493.jpg

[Only registered and activated users can see links]قهرمانی کشور خرم آباد/دانهیل/DSC04497.jpg

یک عکس استثنایی!
[Only registered and activated users can see links]قهرمانی کشور خرم آباد/دانهیل/DSC04513.jpg

عکس از رضا
[Only registered and activated users can see links]قهرمانی کشور خرم آباد/دانهیل/DSC04522.jpg

[Only registered and activated users can see links]قهرمانی کشور خرم آباد/دانهیل/DSC04527.jpg

[Only registered and activated users can see links]قهرمانی کشور خرم آباد/دانهیل/DSC04534.jpg

[Only registered and activated users can see links]قهرمانی کشور خرم آباد/دانهیل/DSC04537.jpg

[Only registered and activated users can see links]قهرمانی کشور خرم آباد/دانهیل/DSC04546.jpg

[Only registered and activated users can see links]قهرمانی کشور خرم آباد/دانهیل/DSC04550.jpg

[Only registered and activated users can see links]قهرمانی کشور خرم آباد/دانهیل/DSC04565.jpg

[Only registered and activated users can see links]قهرمانی کشور خرم آباد/دانهیل/DSC04567.jpg

[Only registered and activated users can see links]قهرمانی کشور خرم آباد/دانهیل/DSC04593.jpg

[Only registered and activated users can see links]قهرمانی کشور خرم آباد/دانهیل/DSC04623.jpg

[Only registered and activated users can see links]قهرمانی کشور خرم آباد/دانهیل/DSC04659.jpg

[Only registered and activated users can see links]قهرمانی کشور خرم آباد/دانهیل/DSC04668.jpg

آقا حسن در حین عکاسی

[Only registered and activated users can see links]قهرمانی کشور خرم آباد/دانهیل/DSC04677.jpg

[Only registered and activated users can see links]قهرمانی کشور خرم آباد/دانهیل/DSC04693.jpg

[Only registered and activated users can see links]قهرمانی کشور خرم آباد/دانهیل/DSC04711.jpg

خدمت دوستان عرض شود که متاسفانه امروز صبح بخاطر مشغله کاری نتونستم از مسابقه دانهیل جایزه بزرگ عکس بگیرم اما سعی میکنم از کراس کانتری عکس بگیرم.
در ضمن هماهنگ کردم که در صورت داشتن فرصت کافی بین دو مسابقه امروز تمام بچه ها برن و از قلعه فلک الافلاک بازدید کنن تا خاطره خوبی از خرم آباد داشته باشن
اینم از عکس قلعه

راستی یادم رفت بگم!!!
تولد پسرمو بهتون تبریک میگم :20: امیدوارم مثل باباش دوچرخه سوار خوبی بشه :a2d3:
:bike-smiley::27:اینم عکسش

[Only registered and activated users can see links]شخصی/rohan.jpg
اسمش روهانه 35 روزشه :41:خوابالو هم هست

Farshad- MTB
2013/11/05, 13:00
ضمن تشکر واسه عکسا در این حینو بین قدم نورسیده مبارک!!! باشه امیدوارم در آینده فردی سالم مفید و خوشبخت بشه!!!

اضافه شده بعد از : 33 minutes

آقا ما کلا دانهیل رو که دیدیم افسردگی گرفتیم!...یاد این شعر حافظ افتادیم مزرع سبز فلک دیدمو داس مه نو ............یادم از کشتی خویش آمد هنگام درو!

خود من از شیب یه کم زیاد میشه!..... با ندای درونی ان تنصراله ینصرکم میرم پایین!....اینارو که دیدم ...متوجه جایگاه خودم شدم!!!!!

lorestan2001
2013/11/05, 13:21
چنتا فیلم آپلود کردم که دوستان فیض ببرن
چون زمان بر هست بعدا کلیپ کاملشو واسه بچه ها آپلود میکنم

[Only registered and activated users can see links]دوچرخه سواری/دانهیل خرم آباد/M2U01919.MPG/download

[Only registered and activated users can see links]دوچرخه سواری/دانهیل خرم آباد/M2U01956.MPG/download

NASER1394
2013/11/05, 13:42
آقا فرشاد و حمید عزیز درود و سپاس فراوان به شما ... زحمت زیادی کشیدین که این مسابقه رو برای بچه های بایک 20. تهیه کردین ... هزار تا لایک هم کمه برای شما عزیزان :25::thanks:

از نتایج خبری نزاشتین !!!
راستی این امین نارویی ما با شماره 96 چندم شد ؟

[Only registered and activated users can see links] 9%D8%B4%D9%88%D8%B1%20%D8%AE%D8%B1%D9%85%20%D8%A2% D8%A8%D8%A7%D8%AF/%DA%A9%D8%B1%D8%A7%D8%B3%20%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A A%D8%B1%DB%8C%202/DSC04411.jpg

تو مسابقه دانهیل حاج امین نجفی چندم شدن ؟

[Only registered and activated users can see links] 9%D8%B4%D9%88%D8%B1%20%D8%AE%D8%B1%D9%85%20%D8%A2% D8%A8%D8%A7%D8%AF/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%87%DB%8C%D9%84/DSC04693.jpg

حمید جان قدم نو رسیده مبارک . ان شالله فرزند صالحی باشه براتون و در آینده نفر اول مسابقات دوچرخه سواری بشه :24:

اگه من پسر دار میشدم همه بچه های بایک 20 رو شیرینی میدادم :a2d3:

Farshad- MTB
2013/11/05, 14:43
داداش ناصر اگه لیست آخریو نظری بیفکنی نشون میده شماره 96 تا دور ششم بوده(مسابقه 8دور بود) وسپس حذف شده !...............در خصوص دانهیلم من رفته بودم اون بالا تا نفر آخرم که از سکو پرید اون بالا بودم تا اومدیم پایین نتایجو داده بودن

همه سوار ماشین شده بودن آماده فرار !!! بهر حال نتایج و میفهمیم و همینجا میزاریم..امروزم که جایزه بزرگ دانهیل و کانتری بود که من نرفتم!

SABER_MTB
2013/11/05, 17:42
اقا دره حالم بد میشه....................

از این که دو ماهه سوار نشدم.........................و این عکس ها رو می بینم احوالم می ریزه به هم.....................

ضمننا آین آقا روهان رو هم خدا انشا الله خفظش کنه...................:):)

Farshad- MTB
2013/11/05, 19:01
پایان لیگ دوچرخه سواری کوهستان آقایان

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) لیگ دوچرخه سواری کوهستان آقایان سال 92 با برگزاری سومین مرحله لیگ به میزبانی شهرستان خرم آباد به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری؛ سومین مرحله لیگ دوچرخه سواری کوهستان آقایان در رده سنی جوانان و بزرگسالان به میزبانی خرم آباد برگزار شد تا با برگزاری این مرحله، لیگ کوهستان آقایان در سال 92 به کار خود پایان دهد.

این مرحله از مسابقات با حضور 76 دوچرخه سوار در قالب 12 تیم به میزبانی شهرستان خرم آباد در دو ماده کراس کانتری (جوانان و بزرگسالان) و دانهیل پیگیری شد و پس از دو روز مسابقه نتایج ذیل حاصل شد:

در ماده کراس کانتری جوانان:

1- علی ظهراب زاده از تیم هیئت دوچرخه سواری قزوین

2- احسان رحمانی از تیم صبا نور بیجار

3- امیر حسین میجوجی از تیم هیئت دوچرخه سواری قزوین

در ماده کراس کانتری بزرگسالان:

1- فراز شکری از تیم ترافیک تهران (ب)

2_ بهرام ایزد پرست از هیئت دوچرخه سواری قزوین

3_ ناصر پور هاشمی از هیئت دوچرخه سواری قزوین

در ماده دانهیل بزرگسالان:

1- حسین رفیعی از ترافیک تهران (ب)

2- امین نجفی بزی از ترافیک تهران (الف)

3- آیدین صراف از هیئت دوچرخه سواری قزوین

در پایان این مرحله از مسابقات و در مجموع سه مرحله، نتایج تیمی در هر رشته به شرح ذیل اعلام شد؛

در رشته دانهیل کوهستان:

1- تیم ترافیک تهران (الف) با مجموع 682 امتیاز

2- تیم ترافیک تهران (ب) با مجموع 522 امتیاز

3- هیات دوچرخه سواری قزوین با مجموع 337 امتیاز

در رشته کراس کانتری بزرگسالان:

1- تیم ترافیک تهران (الف) با مجموع 619 امتیاز

2- هیات دوچرخه سواری قزوین با مجموع 496 امتیاز

3- تیم ترافیک تهران (ب) با مجموع 373 امتیاز

در رشته کراس کانتری جوانان:

1- هیات دوچرخه سواری قزوین با مجموع 275 امتیاز

2- هیات دوچرخه سواری همدان با مجموع 193امتیاز

3- تیم آفتاب سرخ گروس بیجار با مجموع 187 امتیاز

SABER_MTB
2013/11/05, 20:55
حسین رفیعی که تازهرفته سربازی ؟؟؟ اونجا چی کار می کرد که اول هم شده تازه .....!!!

Farshad- MTB
2013/11/06, 00:51
و در ادامه!!.........دانهیل

lorestan2001
2013/11/06, 10:08
آقا فرشاد و حمید عزیز درود و سپاس فراوان به شما ... زحمت زیادی کشیدین که این مسابقه رو برای بچه های بایک 20. تهیه کردین ... هزار تا لایک هم کمه برای شما عزیزان :25::thanks:

از نتایج خبری نزاشتین !!!
راستی این امین نارویی ما با شماره 96 چندم شد ؟

تو مسابقه دانهیل حاج امین نجفی چندم شدن ؟
حمید جان قدم نو رسیده مبارک . ان شالله فرزند صالحی باشه براتون و در آینده نفر اول مسابقات دوچرخه سواری بشه :24:

آقا مخلصیم بخدا
دوست داشتم از بچه های بایک بیست میومدن که در خدمتشون باشیم . همین که آدم دوستانی مثل شما داره دیگه نیازی به شیرینی نیست . ما مخلصتم هستیم :ad54ad:

- - - - - - - - - -

اقا دره حالم بد میشه....................

از این که دو ماهه سوار نشدم..........و این عکس ها رو می بینم احوالم می ریزه به هم............

ضمننا آین آقا روهان رو هم خدا انشا الله خفظش کنه...................:):)

ایشالله حالتم خوب میشه و به جمع دوستان می پیوندی. اگه بچه نداری خدا ایشالله بچه های سالمی بهت بده :36:

اضافه شده بعد از : 52 minutes

آ

انشالله خدا به شما هم پسرای صالح و سالمی بده برا خودت تیم تشکیل بدی:riz277:

lorestan2001
2013/11/06, 11:53
حسین رفیعی که تازهرفته سربازی ؟؟؟ اونجا چی کار می کرد که اول هم شده تازه .....!!!

بسیجی بوده شاید :65d6a5d6s:از خدمتش کم شده:128fs318181:

Farshad- MTB
2013/11/08, 20:02
جایزه بزرگ

فراز شکری قهرمان

مصدوم

mahdi2013
2013/11/15, 15:27
بچه های تهران روز قبل مسابقه گرفتاری تو بارون

[Only registered and activated users can see links][/QU]

اضافه شده بعد از : 9 minutes

سلام من پیرن سفیده هستم

maziarn007
2013/11/15, 17:01

بسیجی بوده شاید :65d6a5d6s:از خدمتش کم شده:128fs318181:

نه بابا بسیجی کجا بوده ... اولا دوره آموزشیش بوده ... یعنی دو سال خدمت رو شاخش هست
دوم چند روز مرخصی گرفته تا بیاد ...
که تونسته یه مقام اولی ( لیگ کشوری ) و دومی ( جایزه بزرگ لرستان ) بزنه تو گوشش بیاره ... و داغ و تازه بزاره جلو سرهنگ که تو خدمتش بهش کمک کنه ;)

Farshad- MTB
2013/11/15, 23:50
بچه های تهران روز قبل مسابقه گرفتاری تو بارون

سلام من پیرن سفیده هستم اگه تن مون بی ارزش بود که مقام پنجمیو هشتمی کسب نمیکردیم:ot0837h0nn8zfqu8ult
پس دیگه تن بی ورزش جسم بی ارزش تو این جا صدق نمیکنه :7::7:

سلام دوست من به بایک20 خوش آمدی......امیدوارم خرم آباد بهت خوش گذشته باشه!....امضا من به عکس شما هیچ ارتباطی پیدا نمیکنه!.......شما خودت پستتونو که حاصل سو برداشتتونه ویرایش کنید...ممنون