PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بیا تو بگو چه حسی داری پاییزی...

صفحه ها : [1] 2 3

Alu
2013/10/24, 14:24
اینجا می تونید حس هاتون رو البته با رعایت قوانین بنویسید.

Vahid_FRD
2013/10/24, 14:26
بعد از چند روز که مسافرت بودم برگشتم اراک و رفتم سر ساختمون اوه اوه عجب گند کاری عمیقی رخ داده
فرار کردم امدم خونه روز عیدی اعصابم خورد نشه
اینم سوغاتی سفر

[Only registered and activated users can see links]

Mr.Nariman
2013/10/24, 15:32
درودددد اقا یه سوال: پاییز تو اراک چطوریه؟ الان یکم هوا خنک و صبح ها سرد که با استین بلند دیگه گرم میشی،ظهرا برق افتاب میزنه سوخاریت میکنه اما از شدتش به حق میتوان گفت کاسته شده. همین! البته اینا تو اهواز بوداا
عمو وحید اگه خونه پشت سری محل سوکنت شماست بسیار زیبا هستش.... من عاشق خونه هایییم که پنجره های بزرگ و درهای کاملا شیشه ای...(در هر صوررت شیشه صاف نه شیشه مات که نشه چیزی رو دید) و در نهایت ...فقید "سنگ" هستم ..... خونه ما هم سنگ سفیده....
الان چیه خونه ها ...شیشه دو جداره که صدا نیاد...روش برچسب بزن کسی نبینه ...سرامیک بزن کلاس داره.... و الباقی....خونه باید با صفا باشه.
ـــــــــــــــــــــــ
ادامه بحث:
اقا من گفتم الان 50-60 تومن دارم به نظرتون برم یه تی شرت دوچرخه سواری یا کیلومتر شمار یا هر وسیله ای که مربوط به دوچرخه و دوچرخه سواری باشه بهم پیشنهاد کنید....برای جلوگیری از اسپم ،لطفا در صفحه پروفایلم جواب بدید..... پیشاپیش ممنون.:12:

SABER_MTB
2013/10/24, 17:07
ا
درودددد اقا یه سوال: پاییز تو اراک چطوریه؟

اراکی هاش زمستون 86 رو برا ایشون تعریف کنند .....

بعد از چند روز که مسافرت بودم برگشتم اراک و رفتم سر ساختمون اوه اوه عجب گند کاری عمیقی رخ داده

ما هم می رفتیم مسافرت بر می گشتیم با بایک بیست همچین داستانی داشتیم.......

mohamad road
2013/10/24, 18:33
حال احوال رفقای بایک بیستی ما چطوره؟؟؟؟ دماغتون چاقه؟؟؟ جیباتون پره؟؟؟؟؟

3 روزه بدجور بدنم کوکه!!! رو فرم رو فرم!!! توپ تکونم نمیده!!!

الان رکورد کاوه رو تو شنا زدن شیکوندم!!! 87 تا!!!

95 تا هم دراز نشست!!!

مریضی مربوط میشه به دکترش!!! آدم باید زندگی خودشو بکنه!!! اون به من مربوط نمیشه!!!!

دوست دارم زندگییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ی

erfa
2013/10/24, 19:27
سلام
به به حاج محمد چه حالش خوب شده میخاستم بپرسم حالشو....
هیچی دیگه حسم داغونه امروز تا وسطای مشهد با بابام رفتیم و برگشتیم حس دوچرخه سواری واسم دوباره تازه شد
حس خیلی خوبی بود و بسی عجیب
ولی به جان خودم هیچ حسی بهتر از جا گذاشتن ماشینا تو ترافیک نیست
انصافا خیلی با این حرکت صفا میکنم

Vahid_FRD
2013/10/24, 19:47
درودددد اقا یه سوال: پاییز تو اراک چطوریه؟

نه این عکس توضیحش اینه :

من و آقا مسعود و 2تا سایکل توریست آلمانی + خانم مترجم زبان آلمانی ما
همین چند روز پیش هتل اردیبهشت شهر رشت
.
اما هوای اراک شب ها و صبح ها کمی سرده و سر ظهر ها هوای بهاری داره
اما چند وقت دیگه سرمای معروف اراک شروع می شه تو زمستون گاها تا -35 هم می ره که البته نادر هست ولی به راحتی تا -20 خواهد رفت

Mr.Nariman
2013/10/24, 21:36
ااااااا گفتم این گنبدیه چیه پشت سرتون... هتل اردیبهشت هتل بسیار دوست داشتنیست ...دلیلش هم همون معماری قدیمی....
نزدیکی به ساختمان شهرداری ...یجورایی رفته تو پستو اما با عظمت ...کلا هتل جالبیه ....این پیشخدمت پیرمرده هم خیلی بهش ارادت داریم...
عاقا دیگه از ایرانی ها رد کردی رفتی سمت استکبار :19: نه من میدونم...تازه میخوای بری استرالیا :9: ( پاشید برید با این عموی ما همرکاب شید .... بابا تکون بدید ... این عموی ما رو استکبار اغفال میکنه ها ...از ما گفتن بود)
ـــــــــــــــــــــــــ ــــ
یا ابر فرض چه خبره -20 .... بابا ما نهایت هوا خنکمون باز دورقمیه.... +11 .... این 7-8 درجه گاها به سختی در صبح های زمستون.
من تجربه زیر 0 ندارم به قران...الان نمیدونم تو اون شرایط یعنی چی...یعنی خیلی سرد ....حالا فکر کنم سوال شما اینه +67 درجه یعنی چی ...
یعنی تخم مرغ بزار رو موزاییک بپز...
حال کنید ....فردا میرم دوچرخه سواری ایشالا گزارش بزارم...قسمت نشد مطلب ترجمه کنم ...امروززم هرز گذشت ...درس نخوندم ...یخورده شیمی خوندم خاک بر سرم ، تنها نکته مثبت امروز دویدن بود.
جون من به پست قبلیم مراجعه کنید یه پیشنهاد بدید.

A.amex
2013/10/24, 21:57
بعضی ها سید هستن و شیرینی و عید هم نمی دن

ALI_GH
2013/10/25, 00:17

ولی گفت 93 تا میزنه :9:

حالا رکورد 93 تا رو بزن :39:

SABER_MTB
2013/10/25, 03:56
آقا چه وضعشه من به مدیریت بایک بیست اعتراض دارم.............

آقا چرا حکومت عدل علی رو بر پا نمی کنید ؟ چرا اونجوری که کاربران یک هفته عضو شده مسائل رو می بینند نمی بینید ؟ هان ؟

چرا به مسائل با دید بلند مدت نگاه می کنید و برای قانون گذاری به تجربه سه ساله یه خیل غظیم آدم که سر بایک بیست پدرشون در اومده استندان می کنید..................باید به خواست های آنی کاربران یک هفته عضو شده استناد بشه و قانون ها رو بنا به دلخواه این ها بزارید....

اقا چرا شما مدیرا همش غیر مسئولانه برخورد می کنید با کار برا.......چرا همش شب ها فقط چها ساعت بیدار می مونید پای مدیریت بایک بیست اصلا شما نباید بخوابید که........همون یه ساعت هم بخابید بسه دیگه........

برا چی نمی تونین قبول کنید که دارین اشتباه می کنید........اقایون مدیرا بابا یک کم چشاتون رو باز کنید شما با اون آم های قبلی ننه مرده ایی که هر کدوم غریب یک سال بایک بیست دستشون بود و تو یک سال فقط خدا می دونه چی کشیدن اون ها همه تجربیاتشون رو که در اختیار مدیراتن بعدی گزاشتن همه اشتباه می کرد و تجربه هاشون هم اشتباه بوده شما هم همش بر پایه اون تجربیات اشتباه گذشتگان و اعمال اشتباه خدوت دارید عناد می ورزید ......و نمی تونید ببنید که شما و پشتوانه تجربه سه سالتون اشتباهه و این کار بای یک هفته عضو شده دارند حق و حقانیت رو عنوان می کنند.............

آقا من خودنم به جوش داره میاد دیگه.............دیگه می خام بشینم اون چیزی که باید بنویسم رو یواش یواش شروع کنم...........

Moh_r_mas
2013/10/25, 07:15
یه وقتایی نشستی و هجوم این احساس پیری...

نشسته در من
مردی پیر
شبیه کودکی ات خسته..
[مهدی موسوی]

[Only registered and activated users can see links] 0729011.jpg

ali tech
2013/10/25, 10:40
اقا این چه کاریه هی تایپیک قبلی بیاتو بگو چه حسی داری رو میبندین
خمون میزاشتین ادامه داشته باشه داشت میشد دایرالمعارفی باسه خودش.............

- - - - - - - - - -

فرار کردم امدم خونه روز عیدی اعصابم خورد نشه
اینم سوغاتی سفر

این المانی ها با همین دوچرخه های ساده آومده بودن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

Masoud
2013/10/25, 11:18

این المانی ها با همین دوچرخه های ساده آومده بودن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

این تاپیک کاملا موقتیه و بعد از فصل چدید میشه و قبلی بعد از مدتی پاک خواهد شد پس بازم عرض میکنم دوستان مطالب مهمشون رو توی این تاپیک قرار ندهند

البته دوچرخه این توریست ها هم خیلی ساده نبود :riz273::riz273::riz273::riz273::riz273:

ali tech
2013/10/25, 11:51
این تاپیک کاملا موقتیه و بعد از فصل چدید میشه و قبلی بعد از مدتی پاک خواهد شد پس بازم عرض میکنم دوستان مطالب مهمشون رو توی این تاپیک قرار ندهند

البته دوچرخه این توریست ها هم خیلی ساده نبود :riz273::riz273::riz273::riz273::riz273:
والا من نگاه میکنم دوچرخه ساده تنه آهن شاخ گاوی به نظر میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//

Hesambnd
2013/10/25, 11:52
جز درد چیزی دیگه ندارم از دیشب به هز طرف می خوابم درد می کنه
بدن کاملا کوفته است اخه خوردم زمین عجیب:19:

Vahid_FRD
2013/10/25, 12:40

خدا بد نده رفیق چی شده ؟

Mr.Nariman
2013/10/25, 17:10
پاهام داره میکنه ....
نباید همینطوری یهو 5 کیلومتر میدوییدم واقعا پاهام درد میکنن مخصوصا که امروزم دوچرخه سواری کردم...
هر طور شده میخوام پولامو بزنم به یه کاری ... :34:
کوچیکم باشه بالاخره کاره...نمیشه که هی منتظر پول باشی.... بالاخره 1000 تومن هم سود کنی بازم خوبه بخدا.....
برام دعا بفرمایید....:13::12:

SABER_MTB
2013/10/25, 18:37

پست شماره 4 #
خط دوم عبارت داخل پرانتز..........

خیلی لینک مهم و کاربردیه اون جا من برای کمک به مدیریت تا حالا خیلی ها رو به اون لینک روجوع دادم................

Biker
2013/10/25, 21:16
حیف امروز نشد بایک برم، اما یه فیلم از برنامه فنی دو تا آلمانی دیدم کیفور شدم، اصن از همون اول معلوم بود اینکاره بودن!
آخر فیلم هم خعلی جالب تموم میشه؛ اولش که میخواستن برن با خانماشون که باردار بود روبوسی و خداحافظی کردن و بعد از 180 کیلومتر مسیر فنی و برگشتن به خونه، آخر فیلم نوشت: اما پیش روی ما چالش فنی(چلنج) بزرگی قرار داشت، بعد یهو صدای گریه بچه اومد که نشون داد به دنیا اومدن بود و آغاز دردسر بود! :1:

این امکانات هم که همیشه واسه خارجیاس!!! سر قله کوه تابلو اطلاعات مسیر و ارتفاع زدن! اونم با ذکر زمان لازم برای رسیدن به اونجا! الله اکبر...خلاصه تنها نکته غیرفنی برداشتن جی پی اس توسط اینهاس! آخه وقتی تابلو به اون فنی ای اونجا هست دیگه جی پی اس به چه درد میخوره! :44:

هر کی خواست از لینک زیر دانلود میتونه کنه:

Life is a pass - direct download ([Only registered and activated users can see links])

amir.fly
2013/10/25, 21:40
از پاییز بدم میاد بدشانسی میاره
خدا بهم رحم کرد ....

امروز صبح حدودای ساعت 8 مسیرای سربالایی و کوهستانی رو به مدت 2-1 ساعت رکاب زدیم . دیگه خسته شدم حوصلم سر رفت راه رو کج کردم تو سرپاییینی:34:.. یهو جلوم یه مسیر پرشگاه سبز شد مجبور شدم بپرم :7:. اونم با دوچرخه کراس کانتری و ویوا . بعدا سرعت رو که نگاه کردم 35 ک.م بود.

هیچی دیگه اگر کلاه داشتم الان از بیمارستان این پست رو میزاشتم. جاتون خالی جایی از بدنم نیست که درد نکنه و زخمی نباشه.:16:

از دوچرخه نپرسین که شانژمان داغون شد.

Hesambnd
2013/10/25, 22:38
خدا بد نده رفیق چی شده ؟

خدا که بد نداده . . . .
ایوبی فیلمش رو گذاشته ببینی متوجه می شی استاد وحید

Overlord instinct
2013/10/25, 23:24
با سلام .
حس میکنم که اسم تاپیک یه مقدار نامفهومه ....... مثلاً اگه اینطوری بود بهتر بود :

بیا تو بگو چه حس پاییزی داری .

حس دیگرم این که :

کم کم دارم به این نتیجه میرسم که باید یک عدد از این دوربین های GO PRO HERO بخرم ........ . خیلی تو مخیه ...... ولی کو پول

SABER_MTB
2013/10/26, 00:19
کم کم دارم به این نتیجه میرسم که باید یک عدد از این دوربین های GO PRO HERO بخرم ........ . خیلی تو مخیه ...... ولی کو پول

آخ آخ آخ آخ اقا نگو ...نگو که رفته رو مخم بد ها............ولی یک و خورده ایی به قران زور داره..................نه من خر نمی شم.............

sepehr82
2013/10/26, 00:35
ورژن 3 همان دوربین 2- 3 هفته پیش ... سوال کردم ... چند قیمت !؟ گفت : 1/500 .
---------------------------
اگر خروجی محصولش را کسی داره ... که میدونم داره ..... البته که داره .... بی سرو صدا هم داره ................ لطف کنند :
حتی شده یک کلیپ 1 دقیقه ایی را آپ کنند ... تا خروجی محصول و کیفیتش را ببینیم ... شاید ما هم حرکتی کردیم ... براش . ! آره بابا ... یک چند دقیقه هم برای بایک بیست بی سرو صدا یک فیلم آپلود کنید ... ممممممنننننووونننن

Alu
2013/10/26, 00:53
در حال حاضر به شدت شارژ شدم...:a2d3:
البته بد موقع هست واسه شارژ شدن ولی خوب...:dadad4:
امروز 6 ساعت کلاس داشتم پشت سر هم نه صبح تونستم جایی برم نه عصر به خاطر زمانشون...:7:
به شدت از آهنگ های system of a down خوشم اومده؛خیلی کارشون درسته :44:

الان می خوام سعی کنم بخوابم مثلا...

SABER_MTB
2013/10/26, 01:16
ورژن 3 همان دوربین 2- 3 هفته پیش ... سوال کردم ... چند قیمت !؟ گفت : 1/500 .
حدود 15 - 20 در صد بالا گفته اند قیمت رو......................تازه من زمانی که دلار 3600 بود قیمت داشتیم 1300 االن که باید شده باشه حود 1050.........

NASER1394
2013/10/26, 02:33
آقا ما رو ببخشید که چند تایی نقل قول از تاپیک قدمی ( آآآییی دوچرخه سوار با تو بگو چه حسی داری ) داریم

ببین علی آقا ما جایی زندگی می کنیم که عادت نکردیم به سلایق و علایق همدیگه احترام بذاریم! همین من و شما (نوعیه به هیچکی به خودش نگیره) اگه یکی بهمون بگه فلانی 5 میلیون پول داده یه کفتر خریده یه حلقه طلای 10 میلیونی انداخته تو پاش فوری میگیم بابا یارو دیوونه است، اگه این 15 تومن دست من بود میدونی چه Trek (ع)ی میتونستم باهاش بخرم! آره مشکل جای دیگس. از اون طرف به خاطر اینکه از این حرف و حدیثها هم دور باشیم خیلی راحت سعی می کنیم پنهانکاری کنیم، اگه پرسید قیمت دوچرخه چنده قانون یک سوم با سقف 900 استفاده کنیم، خوب در نهایت نتیجش همین میشه دیگه. دو سه هفته پیش صابر اومده بود خونه ما یه سری بهم بزنه من مهمون داشتم همون دم در بهش رسوندم حواست باشه یه وقت جلوی این مهمونمون قیمت دوچرخمو نگه ها وگرنه برق سه فازش میپره! به نظر من اولین قدمی که میشه برداشت اینه که از خودمون شروع کنیم و سعی کنیم همونی باشیم که هستیم و از کسی یا چیزی هم نترسیم. هرکی هرچی می خواد بگه، البته سخته ولی اگه خواهان تغییر هستیم باید هزینشو بپردازیم.
یه بار رفته بودم خیاطی بنده خدا پرسید دوچرخه رو چند گرفتی (دوچرخه قبلی باهام بود) منم قیمتشو گفتم، با ناباوری یه سری تکون دادو گفت بابا با این پول خو میرفتی یه موتور میگرفتی! من اون موقع هیچی نگفتم بهش گذاشتم چند دقیقه ای گذشت بهش گفتم اوستا این چرخ خیاطی رو چند خریدی؟ گفت 1.5 گفتم نه بابا؟ خو با این پول میرفتی یخچال میخریدی! خیلی جا خورد ولی بعد از چند لحظه خندید و گفت راست میگی. بعد براش توضیح دادم که اگه می خواستم موتور بخرم خیلی راحت میتونستم با اون پول بخرم من هدفم خرید دوچرخه بوده نه موتور و این دو وسیله هیچ تداخلی باهم ندارن :)

دیدم صابر نیست و منبر خالی، رفتم بالای منبر :p
عیدتون هم مبارک باشه :25:

اول : محمد جان خیلی نازنینی ... کاش همه هم 10 درصد افکار شما رو داشتن . اونوقت ایران ما حداقلش کشوری هم تراز کره جنوبی بود .

اطرافیان همه ما با رقم واقعی دوچرخه و یا خیلی از چیزهایی که برای ما خیلی با ارزشن و از داشتنشون لذت میبریم نمیونن براحتی کنار بیان . چرا که ممکنه دنیای اونا با ما فرق داشته باشه.

بنظر من خیلی ها تو زندگیشون پول عشق میدن ولی حاضر نیستن طبق گفته خودتون به سلایق و علایق همدیگه احترام بذارن.

15 سال پیش بخاطر دوچرخه بازی و عشق بیش از حد ما . اسم ما رو گذاشته بودن ناصر حرفه ای . حالا که فکر میکنم میبینم این رفتار غلط جامعه ماست .

بنظر من نباید اهمیتی به رفتارهای منفی اطرافیان داد و سعی کرد روز به روز دنیای خودمون رو بهتر و زیبا تر درست کرد چرا که هزینه لذت بردن ما خعلی کمتره .

الان بیشتر تو فکر خرید لوازم جانبی دوچرخه ام و همین 2 روز پیش رفتم و برای پاییز و زمستون لباس و کاپشن دوچرخه سواری گرفتم . با اینکه طلق راهنما ماشینم شکسته ولی یکماهه که هنوز عوضش نکردم .

اقا چقدر ما مردمان نازنین / غیور واقعا متمدن و وارث تمدن شونگول هزار ساله ایی هستیم به خدا.........اصلا تکیم تو دنیا...................

اقا یه چرخ می خواستیم ببریم بفرستیم شهرستان........رفتیم جای همیشگیمون که با من کار می کنند......که الحق هم هوای منو دارند و داشته اند تو این 5 - 6 سال...........هم از لحاظ کرایه هایی که برا بار ها می زنند و هم این که ما هر وقت رفتیم ساعت 12 شب هم رفتیم یه سنگ زدیم تو شیشه اومدن در انباررو باز کردن برا ما............هم یه مورد یه دوست عزیزی رفته بوده اونجا می خواسته از مشتری های ما اطلاعات کسب کنه هم خیلی حفاظت اطلاعاتشون قوی بود دمشون گرم هم اون دوست عزیز رو به ما معرفی کردند...............که ما هم از خجالت اون دوست عزیز در اومدیم..........

آقا هیجی رفتیم و دیدم ای دل غافل حواسم نبود فردا عیده د تعطیل...........اقا گفت بار شنبه ارسال میشه..........ما هم گفتیم بفرستیم پس با ماشین بره ترمینال جنوب سریع بره........

حالا ساعت 10 شب ماشین گیر نمی آوردیم که ....بعد یکی رو گیر اوردیم می گفت 35 تومن...!!!! برو گم شو بابا............بعد تازه تو خود ترمینال هم داستان داره........بسته چرخ گنده است این راننده هم که مسئولیت قبول نمی کنه باید بده گاری ببره تا در تعوانی گاری شهر داری هم نا مردی نمی کنه 12 تومن می گیره...................هیچی اونجا هم که انبارش منو نمی شناسند هر چی دوست داشت کرایه می زنه دیگه مال باباش که نی......می زنه 40 تومن...........یهو می بینی چرخ تا برسه دست مشتری 90 تومن کرایه حمل می خوره..........

گفتیم آقا نخواستیم خودمون می بریم............انداختیم پشت ماشین رفتیم ترمینال جنوب.............اقا دم ترمینال هم که این دلاال های انبار ها عین مگس می میچن تو پر و پاچه آدم..............آقا از ماشین پیاده نشده آقا بارت کجا میره..........بیا تعاونی ما..................بابا به تو چه کجا می ره می خا مببرم بندازم تو مستراح...........................بعد ول هم نمی کنند ادم رو دنبال من راه می افتن سیریش بازی که من بدم میاد از این حرکت در حد استفراغ کلا از آدم هایی که سیریش می شن گیر می دن برای اینکه کارشون رو انجام بدن بدم میاد....................حالا اینجا نمی شه گفت دیگه به بعضی ها ب رمی خوره اینجا بگم...

آقا هیچی رفتیم در تعوانی کی از این سیریش ها چرخ رو تحویل بدیم........دیدیم موقع نوشتن بار نامه هی داره چاق سلامتی می کنه هی داره هندونه می زاره زیر بقل ما که آره هر موقع کار داشتی بیا تعوانی ما.......ما مونده بودیم چقدر ور ور می کنه این بابا خفه شو بارنامهتون بنویس دیگه ..............

بعد هیچی بارنامه رو داد دستم سریع جیم شد گفت برو اون اقا پشت میزه بار نامه روبده به اون.........بعد باز کردم دیدم ای نا کس.......کرایه زده 20 تومن انبار داری مقصد 6 تومن انبار داری مبدا 12 تومن......................یا قمر بنی ممد..............بابا انبار داری مقصد دیگه چه زهر ماریه دیگه ؟ بعد نشست به شعر و ور گفتن که توجیه کنه انبار داری مقصد ..یه داستان .........( چون فکر می کرد من دفعه اولمه دارم جنس می فرستم شهرستان ) من هم یه جوری حالیش کردم که خفه شو بابا باشه بزن ما میدیم مشکلی نیست تو فقط خفه شو ما 40 تومن هم می دم فقط اون صداتو نشونیم ...............

بهئد شماره خودش رو پشت برگه بار نامه نوشته می گه باز بار خواستی بای پیش ما ما می خواییم همیشه بیایی اینجا فقط یه بار نباشه هیمشه راضی باشی بیای پیش ما..........ما اصلا در خدمتیم هر موقع بار داشتی ما کمکت می کنیم.....

داداش صابر . شاید شما چند بار گذرت اونورا بیفته ولی من حداقل هفته ای 1 یا 2 بار بار از همون ترمینال جنوب میفرستن . با اینکه به فرستنده تاکید میکنم تا با انبار تعاونی 15 بفرستن بازم می بینی

با تعاونی دیگه ای میفرستن با کرایه خیلی بالا . بیشترش برمیگرده به زنجیره حروم خورها . همش تقصیر این پیک ها هست که بخاطر گرفتن کمیسیون از این دلال ها میدن به تعاونی غیره

همیشه نارضایتی تو سیستم این انبار ها هست ولی وقتی عده ای تو جامعه به حق خودشون قانع نیستن و زرنگی میدونن این کارا رو همین آش و همین کاسه است .

بعد همین افراد میشینن تو جمع و میگن ای بابا این یارانه ها چیه حتی پول تو جیبی بچمون نمیشه و چرا اینقدر همه چیز گرون شده . هزینه دارو شده اینقدر ...

نمیدونه عاملش همین زرنگ بازی های امثال خودشون هستن . نمیدونن فردا نفرین همون پول های حروم دامن گیر خونوادش رو میگیره و مثلا پسرش تو 10 سالگی دچار سرطان میشه و

باید دنیا دنیا خرجش کنه . خلاصه چوب خدا صدا نداره چنان میزنه که ندونی از کجا خوردی ...

نه این عکس توضیحش اینه :

من و آقا مسعود و 2تا سایکل توریست آلمانی + خانم مترجم زبان آلمانی ما
همین چند روز پیش هتل اردیبهشت شهر رشت
.
اما هوای اراک شب ها و صبح ها کمی سرده و سر ظهر ها هوای بهاری داره
اما چند وقت دیگه سرمای معروف اراک شروع می شه تو زمستون گاها تا -35 هم می ره که البته نادر هست ولی به راحتی تا -20 خواهد رفت

آقا وحید ...

میگم چند مدتیه با آقا مسعود جیم زدین . خوش گذشت ؟

آقا منتظر گزارش و جزئیات هستیما ...

حال احوال رفقای بایک بیستی ما چطوره؟؟؟؟ دماغتون چاقه؟؟؟ جیباتون پره؟؟؟؟؟

3 روزه بدجور بدنم کوکه!!! رو فرم رو فرم!!! توپ تکونم نمیده!!!

95 تا هم دراز نشست!!!

مریضی مربوط میشه به دکترش!!! آدم باید زندگی خودشو بکنه!!! اون به من مربوط نمیشه!!!!

دوست دارم زندگییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ی

به به میبینم که حال داداش گل ما بهتر شده . مرحبا به این روحیه

امیدواریم بیشتر اینجا ببینیمت . چند وقتیه نیستی بدجوری دلمون هواتو کرده :24:

چیکار کردی با خودت حسام جان ...؟؟

حتما یه Jump خفن زدی و نگرفت ؟

آسیب جدی که ندیدی ؟

حدود 15 - 20 در صد بالا گفته اند قیمت رو......................تازه من زمانی که دلار 3600 بود قیمت داشتیم 1300 االن که باید شده باشه حود 1050.........

تیرماه که با داداش محمد صافدل برای خرید دوربین رفته بودم .. Go Pro ورژن 3 رو می گفت : 1700

ان شالله تو برنامه خرید بعدیم هست . اگه کسی داره در موردش اطلاعات بیشتری بده خعلی عالیه

Vahid_FRD
2013/10/26, 17:08
آ
آقا وحید ...

میگم چند مدتیه با آقا مسعود جیم زدین . خوش گذشت ؟

آقا منتظر گزارش و جزئیات هستیما ...

جای شما خالی .... خیلی خوش گذشت .... راستش سفر غیر دوچرخه ای بود به دلیل وضعین زانوی آقا مسعود و یه جورایی حالت شناسایی مسیر هم داشت

NASER1394
2013/10/26, 21:39
آقا ما هم تنهایی نصفه شب رو تو بایک 20 تجربه کردیم ... اینم سندش

giant_hz
2013/10/26, 21:41
BARCELONA is the best team in the WOOOOOOOORLD...!!!l
:a2d3::a2d3::a2d3::a2d3:
آدم روحش شاد میشه وقتی فوتبال اروپا رو تماشا میکنه . . .

Vahid_FRD
2013/10/27, 19:06
اراک اولین بارون پاییزی به خودش دید
هوا خیلی با حال شده بود امروز صبح

giant_hz
2013/10/27, 20:56
تهران هم همینطور . . . فقط نم بارون میزنه . . .
هوا هوای دونفره . . . ( البته نفر دومش دوچرخه ست ) :63:

تك درخت
2013/10/27, 22:26
سلام بر همه دوستان.... چند روزي هست حال ميزوني ندارم....يك سوال پزشكي كسي ميدونه از عوارض اعتياد به بايك بيست چيه؟
آقا ما دچارش شديم... بقول سهراب سپهري: دچار يعني عاشق....
دچار یعنی
عاشق
و فکر کن که چه تنهاست
اگر ماهی کوچک ، دچار آبی دریای بیکران باشد
چه فکر نازک غمناکی !
.
.
حالا يك حس فني پاييزي:هركاري ميكنم نميتونم گزارش تصويري بذارم و اين يكم ناراحت كننده اس
صداي بارونم به فضا جو ميده

اضافه شده بعد از : 3 minutes

سلام بر همه دوستان.... چند روزي هست حال ميزوني ندارم....يك سوال پزشكي كسي ميدونه از عوارض اعتياد به بايك بيست چيه؟
دچار یعنی
عاشق
و فکر کن که چه تنهاست
اگر ماهی کوچک ، دچار آبی دریای بیکران باشد
چه فکر نازک غمناکی !
.
.
حالا يك حس فني پاييزي:هركاري ميكنم نميتونم گزارش تصويري بذارم و اين يكم ناراحت كننده اس

ali tech
2013/10/27, 23:07
چه هوایی شده بس باحال ....................
جون میده بری دور دور حیف که مدرسه نمیزاره

sepehr82
2013/10/27, 23:38
آقا دست راستم ... از مچ به پایین داره یک طوریش میشه ... خطری ...
از بس نشستیم پای این نت .... و موس زدیم ... دستم داغون شده .. فکر کنم کارم داره به جرّاحی میکشه ... . حالا حالا هم که نمی تونم درست و حسابی سوار دوچرخه بشم ...بابت اون بیماری ... و تمام وقتم روی نت ... دیگه دارم قاطی پاطی میشم .

از بس نشستیم پای این نت .... و موس زدیم ... دستم داغون شده .. فکر کنم کارم داره به جرّاحی میکشه ... . حالا حالا هم که نمی تونم درست و حسابی سوار دوچرخه بشم ...بابت اون بیماری ... و تمام وقتم روی نت ... دیگه دارم قاطی پاطی میشم .

- - - - - - - - - -

Masoud
2013/10/28, 07:34

.

اولا عجیبه اینجا هم داره نم نم بارون میاد

دوما عوارض اعتیاد رو نمیشه کاریش کرد لاهاش بساز

سوما برای گزارش تصویری باید یه فضا رو برای خودت تهیه کنی مثل پرشین گیگ و عکس ها رو اونجا آپلود کنی و لینک تصاویر رو بزاری اینجا

Anathema
2013/10/28, 07:57
در حال حاضر به شدت شارژ شدم...:a2d3:
البته بد موقع هست واسه شارژ شدن ولی خوب...:dadad4:
امروز 6 ساعت کلاس داشتم پشت سر هم نه صبح تونستم جایی برم نه عصر به خاطر زمانشون...:7:
به شدت از آهنگ های system of a down خوشم اومده؛خیلی کارشون درسته :44:

الان می خوام سعی کنم بخوابم مثلا...

آقا خدای آهنگسازین اینا، گروهشون از هم پاشید ولی دوباره قراره باهم یه آلبوم جدید بدن بیرون

این آهنگاشو حتما گوش کن: Toxicity، Aerials، Sugar، Mr Jack یعنی آقا اصلا اینبیسیست گروه یه چیز عجیبیه:34:

AliFatehi
2013/10/28, 08:20
شدم مثل آدمی که بچشو ول کرده :dadad4:
درس - کار نمیزاره به لئو نگاه بندازم...حتی :(

ali-xc
2013/10/28, 08:22
یعنی اینا پیش خودشون چی فکر کردن واقعا؟؟؟فونیکس 3 میلیون!!

Vahid_FRD
2013/10/28, 09:18
یعنی اینا پیش خودشون چی فکر کردن واقعا؟؟؟فونیکس 3 میلیون!!

اینا یه عده دل دزدن که تو ایسام هر کاری دلشون می خواد می کنن وهر از چند گاهی هم توی بایک بیست پیداشون می شه بعد بهشون که تذکر می دی می رن به مدیر کل میگن و زیر آب من می زنن

AliFatehi
2013/10/28, 09:34
اونوقت من دوچرخمو 650 گذاشتم 20 نفر پی ام و درخواست قیمت پایین دادن...
لحاف دوزی رو 3 تومن گذاشته مگه اتیقه اس از همینا صفر کیلومترش هم هست...:9:

Moh_r_mas
2013/10/28, 12:03
آنجا ببر مرا که شرابم نمیبرد....

mmmaaahhh
2013/10/28, 13:44
آقا سلام !
فقط اومدم در این حد ک بگم :
دلم واسه آنلاین شدن تو فروم خیلی تنگ شده بود..........واسه همتون رفقا :thanks:
:thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::t hanks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::tha nks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::thank s::thanks::thanks:
:thanks:ما هر ی هفته در میون مبانی داریم . ب خاطر همین میام اتاق کامپیوتر
یکشنبه ها و شایدم دوشنبه ها........
دوچرخه های جدید بچه ها هم مبارک باشه ......
فدای همتون......
روز های پاییزی و بارونیتون هم خوششششششششششششششششششششش.... ..:smileys-free-downlo

mohsen702
2013/10/28, 14:05
اگر اهل دل نباشم ...
گویند در روزگاران قدیم عارفی را به جرم حرفهای کت و کلفت به سیاه چال انداختند. ماموران آدم کودن و شوتی چون رفیق دیشب ما رو هم سلولی وی کردند تا حال این عارف بینوا را بگیرد. روزی این عارف غرق در مطالعه بود و گهگاهی مطالب رو با صدای بلند تکرار میکرد. ناگاه دید که این هم سلولی تعطیلش دارد گریه میکند. خوشحال شد با خود گفت خدا رو شکر بالاخره کسی پیدا شد حال مرا فهمید. پرسید برادر کدام جمله تو را منقلب کرد که اینگونه گریستی؟ ساده لوح بگفت من از این خزعبلاتی که میگویی چیزی حالیم نیست اما چون ریش تو هنگام مطالعه مثل ریش بز من تکان میخورد به یادش افتادم که حالا تنها در خانه مانده. دلم تنگ شد و گریستم... عارف بر سر خود کوبید و فریاد زد نگهبان مرا از دست این بشر نجات دهید خودم و هفت جدم شکر بخوریم حرفهای گنده بزنیم زین پس ( اندکی تغییر )...
حالا شخصی که ادعای فنی بودن و دوچرخه سواری از عهد خردسالی را داشت با ما هم صحبت شده بود و ما هم گفتیم چه خوب کمی تبادل اطلاعات همراه با صرف چای چه از این بهتر.... از ترک می آمد و به الگانس میرسید . نقد همی بر ترمز های هوپ میزد و اشکال میگرفت . گفتیم پروردگارا این دیگر چه موجودیست که نقد بر هوپ زند !!! و اشکال بر سیستم هیدرولیکش گیرد و زیر XTR هم حرف نمی راند !!
القصه عکس زیر را نشونش دادمی و من محو تماشای مانیتو و چه سری چه دمی و عجب ریباندی و این مشنگ فارغ از تفکر اندر جمالات کلللللنگ !!!! که نوکش را بر سنگ بازالت همی زنی به دونیم شود .... و چقدر این کفار در امر تبلیغات خلاق اند که .... چه را به چه ربط داده اند ....

چون این سخن بشنیدم برآشفتم و بگفتمی مرد مومن مگر مجبوری خالی ببندی ؟؟؟ تو را چه به تماشای متتوک ؟ حیف اون چای که خوردی برخیز و فلنگ رو ببند که اگر حالم خرابتر شد کل جلو بندیت رو پیاده خواهم نمووود...
نتیجه اخلاقی : من خودم طبق عادت اگه با این جور افراد مواجه شوم یا اینکه از طریق پیچوندن حالشون رو میگیرم و یا رک میگم خالی نبند !!!! حالا هرکسی لیاقت وارد شدن به امور دوچرخه ای را ندارد چون امثال این اشخاص دوچرخه سواری رو کاری بیخود و خطرناک و ... میدونن . حتی کسانی هم هستند که به این امور وارد میشوند و بعد از آدم شدن با کلی ادعا حتی حرمت استاد را هم نگه نمی دارند .... لازم به ذکر است منظور از استاد خودم نیستم حالت کلی عرض کردم.
پس اگر اهل دل نیستم ....

sepehr82
2013/10/28, 15:55
کلاه کاسک ... منتهی برای موتور کراس ... خیلی قشنگ و تمیز روش کار کرده بودند... چقدر تمیز و فنّی اجزائ مربوطه را بهم متصل کرده بودند ... حال کردم ...

خواستم داخل این کلاه را هم / شماهم ببینید .. تک خوری نکرده باشیم ....!!

Nobody
2013/10/28, 16:09
درود

حسم ،خستگی شدید در حد المپیک ...

حس دومم،دلتنگی برای یکی از دوستام که توی این سایته...

حس سومم،بازم دلتنگی برای دوچرخمه ولی از حس دومم کمرنگ تره...

SABER_MTB
2013/10/28, 17:09
حس باز گشت کردی ا مسابقه بهشهر......

حس دیگه من شکر بخورم با بعضی ها برم مسافرت و مسابقه................

یعنی دهن ما دچار اسفالت شدگی شد..........دو شب نخوابیدیم................تایر ماشین ساعت 3 نصفه شب وسط جاده فیروز کوه گفت به من چه............بشت بندش باطری گفت به من چه دیگه روشن نشدیم......

میلاد رفته بود از پشت هل می داد تو بهت تاریکی ..........تو یه جایی که جاده هم شونه خاکی نداشت..................هر لحظه امکان داشت از پشت یه تریلی بیاد صندوق عقب من + میلاد تبدیل به کتلت بشن...........

از اون ور گوش شیطون هم گویا کر نبوده و چش نداشته ببینه پای ما دو هفته خوب شده بوده..............تو همین مسافرت دوباره بر گشت یه نمه..............

اصولا دفعه آخرم بود بدون برنامه ریزی قبلی و هل هلی و زود بریم زود بر گردین و این ها برم مسافرت......................

دچار مسافرت ز دماغ در آمدگی شدم..............

Vahid_FRD
2013/10/28, 17:11
حس باز گشت کردی ا مسابقه بهشهر......

حس دیگه من شکر بخورم با بعضی ها برم مسافرت و مسابقه................

یعنی دهن ما دچار اسفالت شدگی شد..........دو شب نخوابیدیم................تایر ماشین ساعت 3 نصفه شب وسط جاده فیروز کوه گفت به من چه............بشت بندش باطری گفت به من چه دیگه روشن نشدیم......

میلاد رفته بود از پشت هل می داد تو بهت تاریکی ..........تو یه جایی که جاده هم شونه خاکی نداشت..................هر لحظه امکان داشت از پشت یه تریلی بیاد صندوق عقب من + میلاد تبدیل به کتلت بشن...........

از اون ور گوش شیطون هم گویا کر نبوده و چش نداشته ببینه پای ما دو هفته خوب شده بوده..............تو همین مسافرت دوباره بر گشت یه نمه..............

اصولا دفعه آخرم بود بدون برنامه ریزی قبلی و هل هلی و زود بریم زود بر گردین و این ها برم مسافرت......................

دچار مسافرت ز دماغ در آمدگی شدم..............

پس بگو یه 2 روزی پیدات نبود
دیگه داشتیم زنگ می زدیم به پلیس بیان دنبالت

Vahid_FRD
2013/10/28, 23:23
هوا اراک خیلی خوب شده
بارون آمد امروز عصر
خدایا شکرت

mSafdel
2013/10/28, 23:28
اگر اهل دل نباشم ...
گویند در روزگاران قدیم عارفی را به جرم حرفهای کت و کلفت به سیاه چال انداختند. ماموران آدم کودن و شوتی چون رفیق دیشب ما رو هم سلولی وی کردند تا حال این عارف بینوا را بگیرد. روزی این عارف غرق در مطالعه بود و گهگاهی مطالب رو با صدای بلند تکرار میکرد. ناگاه دید که این هم سلولی تعطیلش دارد گریه میکند. خوشحال شد با خود گفت خدا رو شکر بالاخره کسی پیدا شد حال مرا فهمید. پرسید برادر کدام جمله تو را منقلب کرد که اینگونه گریستی؟ ساده لوح بگفت من از این خزعبلاتی که میگویی چیزی حالیم نیست اما چون ریش تو هنگام مطالعه مثل ریش بز من تکان میخورد به یادش افتادم که حالا تنها در خانه مانده. دلم تنگ شد و گریستم... عارف بر سر خود کوبید و فریاد زد نگهبان مرا از دست این بشر نجات دهید خودم و هفت جدم شکر بخوریم حرفهای گنده بزنیم زین پس ( اندکی تغییر )...
حالا شخصی که ادعای فنی بودن و دوچرخه سواری از عهد خردسالی را داشت با ما هم صحبت شده بود و ما هم گفتیم چه خوب کمی تبادل اطلاعات همراه با صرف چای چه از این بهتر.... از ترک می آمد و به الگانس میرسید . نقد همی بر ترمز های هوپ میزد و اشکال میگرفت . گفتیم پروردگارا این دیگر چه موجودیست که نقد بر هوپ زند !!! و اشکال بر سیستم هیدرولیکش گیرد و زیر XTR هم حرف نمی راند !!
القصه عکس زیر را نشونش دادمی و من محو تماشای مانیتو و چه سری چه دمی و عجب ریباندی و این مشنگ فارغ از تفکر اندر جمالات کلللللنگ !!!! که نوکش را بر سنگ بازالت همی زنی به دونیم شود .... و چقدر این کفار در امر تبلیغات خلاق اند که .... چه را به چه ربط داده اند ....

چون این سخن بشنیدم برآشفتم و بگفتمی مرد مومن مگر مجبوری خالی ببندی ؟؟؟ تو را چه به تماشای متتوک ؟ حیف اون چای که خوردی برخیز و فلنگ رو ببند که اگر حالم خرابتر شد کل جلو بندیت رو پیاده خواهم نمووود...
نتیجه اخلاقی : من خودم طبق عادت اگه با این جور افراد مواجه شوم یا اینکه از طریق پیچوندن حالشون رو میگیرم و یا رک میگم خالی نبند !!!! حالا هرکسی لیاقت وارد شدن به امور دوچرخه ای را ندارد چون امثال این اشخاص دوچرخه سواری رو کاری بیخود و خطرناک و ... میدونن . حتی کسانی هم هستند که به این امور وارد میشوند و بعد از آدم شدن با کلی ادعا حتی حرمت استاد را هم نگه نمی دارند .... لازم به ذکر است منظور از استاد خودم نیستم حالت کلی عرض کردم.
پس اگر اهل دل نیستم ....
لذتی بردم بسیط و حظی وافر از نوشتار شما ;)

SABER_MTB
2013/10/29, 01:50

سریعا موس رو به دست چپ منتقل کنید.............خیلی سرع عادت می کنید من پار سال همین مشکل رو داشتم......و الان حتی با دست چپ فتوشاپ کاری های ظریف هم می تونم بکنم.........

از اسکرول با همو چرخ موس زیاد استفاده نکنید که داغون می نه تاندون های انگشتان وسط رو به مدت طولانی...............

به جاش می تونید با همون چرخ یه کلیک رو صفحه بکنید و با حرکت دادن کل موس صفحه رو بالا ایین کنید..........

خود حالت دست ها روی کیبرد هم مهمه.................اگه شما هم کیبرد رو حالت اوریب می زارین جلوتون و دست راستتون نسبت به دست چپ رو جلو تر قرار می دین ( سمت راست کی برد رو دور تر قرار می دین....و سمت چپ میبرد رو نزدیک خودتون می زارید 9 اون رو هم سریعا ترک کنید کی برد رو موازی سینه بزارد و هر و دست رو به یه اندازه روش خم کنید..........

ببینم می تونید توضیح بدین دقیقا دردش و مکان دردش چجوریه ؟

sepehr82
2013/10/29, 03:19
سریعا موس رو به دست چپ منتقل کنید.............خیلی سرع عادت می کنید من پار سال همین مشکل رو داشتم......و الان حتی با دست چپ فتوشاپ کاری های ظریف هم می تونم بکنم.........

از اسکرول با همو چرخ موس زیاد استفاده نکنید که داغون می نه تاندون های انگشتان وسط رو به مدت طولانی...............

به جاش می تونید با همون چرخ یه کلیک رو صفحه بکنید و با حرکت دادن کل موس صفحه رو بالا ایین کنید..........

خود حالت دست ها روی کیبرد هم مهمه.................اگه شما هم کیبرد رو حالت اوریب می زارین جلوتون و دست راستتون نسبت به دست چپ رو جلو تر قرار می دین ( سمت راست کی برد رو دور تر قرار می دین....و سمت چپ میبرد رو نزدیک خودتون می زارید 9 اون رو هم سریعا ترک کنید کی برد رو موازی سینه بزارد و هر و دست رو به یه اندازه روش خم کنید..........

ببینم می تونید توضیح بدین دقیقا دردش و مکان دردش چجوریه ؟

سلام استاد
راستش دقیقا به فکر شما و دست شما بودم ....ولی روم نشد که مستقیم به شما اشاره کنم .... که این پست را زدم ... و بهخاطر داشتم که شما مدتی از همین بابت ناراحت بودید ... /

شرح حال دست ما :
طی 2 سال اخیر ... شدیدتر شده ... از دو سال پیش خستگی را در دست راست احساس میکردم در قسمت و ناحیه ایی از " مفضل مچ>>> به سمت انگشتان "" (پاشنه دست ) ... و بعد سعی کردم دیگه تیکه گاه را که همین نقطه بود ... وزن دست را از روش بردارم ...

که این خود مشکل دیگری برام داشت و دلیلش هم آرتروز گردنم هست ... که بواسطه همین حرکت کل وزن دست میبایستی روی سطحی که می خواهم معلّق باشه ووو ... ودر پی آن خستگی از سر شانه و گردن تا مچ دست امتداد داشت ..

در همان زمان به فکر تعغیر دادن موس از دست راست به دست چپ افتادم .. و از اونجایی که این عمل هم " عادت " و صبر اولیه را طلب میکنه تا روان و سریع بتونه شخص کارش را انجام بده ... حوصله نکردم ... و خیلی زود بی خیال دست چپ شدم ...

----------------------
و ما حالا درد در کف دست راست روی تمامی بافت تاندنون هاست "بمجرد " اینکه وزن دستم روی موس قرار میکیرد درد احساس میکنم .. .. واز دو ماه پیش خیلی تمرکز میکنم که فراموش نکنم >> و موس را دردست چپ بگیرم .. بدیهی هست که معمولا فراموشم میشه ... و وقتی یادم میاد که دست راست درد میکنه و نگاه میکنم می بینم موس را ندانسته (غفلتا و سهوا ) دردست راست دارم ...

اگر حدود چند روز باهاش کاری نداشته باشم ...
درد خیلی کم و کمتر میشه ...

و جدیدا شروع کردم به انجام یک حرکت اصلاحی ... : برای تقویت و رفع خستگی بافت کف دست ...

به این ترتیب که سر پنجه انگشتان راست را " با کف دست چپ " نگه می دارم ... و انگشتان را خلاف مسیر جهت حرکتی یش "تحت فشار کششی قرار میدهم.. طوری که نوک انگشت " نزدیک تر به سمت آرنج " شود >>> که باعث کشیده شدن و انبساط تاندن ها و بافت سطحی کف دست میشود ...

با این حرکت احساس خوبی دارم و در نتیجه " بهبودی " از اون وضعی که توضیحش را دادم .
--------------------
حالا شما پیشنهاد خاصی دارید ؟ چه کنم ؟

Vahid_FRD
2013/10/29, 08:01
امروز خیلی خوشحالم
توپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپ پپپپپپپپپ
توپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپ پپپپ

A.amex
2013/10/29, 09:19
امروز خیلی خوشحالم
توپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپ پپپپپپپپپ
توپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپ پپپپ

خدا خیرت بده بلاخره یکی پیدا شد تو این سایت خوشحال باشه
یا همه مریض شدن یا شکست عشقی خوردن

mohamad road
2013/10/29, 12:10
اینم از دسته گل بنده.....

Masoud
2013/10/29, 12:34
اینم از دسته گل بنده.....

خودت این بلا رو سرش آوردی ؟؟؟؟
فکر کنم بابات دیگه راضی باشه بری دنبال همون جریان سرطان :)

mohamad road
2013/10/29, 12:57
خودت این بلا رو سرش آوردی ؟؟؟؟
فکر کنم بابات دیگه راضی باشه بری دنبال همون جریان سرطان :)
کار خود خودمه....

مشکل اینه که نه بیمه بود نه شماره...

عب نداره

ali tech
2013/10/29, 16:23
اق یه سوال چرا من سپاس از پست رو نمیبیمنم فقطم تو این تایپیک این مشکل هست:37::5::25r30wi:

< javad >
2013/10/29, 18:36
حسی بس خوب...
بعد از سه ماه دوباره تونستم بیام بایک بیست
سلام دوستان

AliFatehi
2013/10/29, 19:38
اق یه سوال چرا من سپاس از پست رو نمیبیمنم فقطم تو این تایپیک این مشکل هست:37::5::25r30wi:

دوست عزیز این تاپیک به دلایلی از داشتن دکمه تشکر محروم شد.
با تصمیم مدیران

---------------------------------

حالا من هی تند تند دلم سفر میخواد هیچ مسئولی هم رسیدگی نمیکنه...:19:

ali-xc
2013/10/29, 19:46
اونایی که رفتن مسابقه بهشهر یه چند تا عکس بزارن ببینیم دلمون شاد شه.
آقا پویا هم بیاد بگه چیکار کرد.

NASER1394
2013/10/29, 20:07
حسی بس خوب...
بعد از سه ماه دوباره تونستم بیام بایک بیست
سلام دوستان

به به داداش جواد ...

سلام به روی ماهت . کجا رفته بودی ؟!! بدجوری دلتنگت شده بودیم :10:

antimovan
2013/10/29, 20:36
اگه خدا بخواد از کارمندی خلاص میشم به زودی

Masoud
2013/10/29, 20:42

توی این بخش کلید سپاس حذف شده

NASER1394
2013/10/29, 20:43

داداش بهرام خوشحالم که میخوای برگردی به دوران طلایی :smilies-azardl (113

antimovan
2013/10/29, 20:47
ممنون عزیزم

ali tech
2013/10/29, 20:57
چرا؟؟؟؟

چرا؟؟؟؟

- - - - - - - - - -

پس حسابی صفا سیتی
بعدش چی؟؟؟؟؟؟؟/

Dirt
2013/10/29, 21:02
سلام ٔبر ایشگ

farshad_khoda
2013/10/29, 21:15
آقا حالو روزم امروز اصلا خوش نیست.......
قرار بود امروز قرار داد مغازه جدیدوو ببندیم ...
اونم از بدبختیه من صاحاب مغازه دبه کرد..
هی خداااا:image177::image177:

NASER1394
2013/10/29, 22:15
آقا خوشحالم ...

احتمالا فردا گزارش مسابقه دانهیل بهشهر بیاد رو سایت بایک20

آخه دیدم عکسهاشو داش صابر و برادران میلادی گل آپلودش کردن ... بدجور منتظریم

Mr.Nariman
2013/10/29, 22:26
چرخ دوچرخمو بعد از 1 ماه بردم پنچر گیری....
-مرتیکه: این تیوپ 3-4 تا سوراخ داره
-من:خب میشه 80٪ یه تیوپو پنچری گرفت
-مرتیکه:..... بیا تیوپ کندا- ایرانی یاسا و ...... هست
-من: عامو ما خودمون تنه المپیا رنگ میکنیم جای کنوندیل میندازم یه made in usa هم میزنیم عمو صابر هم نمیفهمه ...میگی نه انجام میدم...
تیوپ خوب میندازم اینا بدردم نمیخورم(چیزی که چشموو گرفته یه اسپشیالازد کاپیتالاسیون هست....)
رفتم یه تیوپ دیگه اوردم جای پنچریش بد بود .... گفتم اینو بکن جدید بزن....
گفت نمیشه ....
اومدم خونه به راحتی وصله قبلی رو کندم...فقط یه از خدا بی خبری پمپمو برده 3 ماهه.... بعد درستش میکنم مثه ماه...
وای خدا فکر خرید تیوپ خوب میکنم روانی میشم...چقدر گرونی
دیگه ....
ــــــــــــــــــــــ
عمو صابر دوشاخ از خارج کشور بیارم ارزش داره؟ الاین یه راک شاکس سی دی دیدم 84 دلار ...یه حساب سر انگشتی با هزینه ارسال و کارمزدا گرفتم دیدم یه نمه گرون شد ..ایا درست میگم؟
الان دارم ابی قدیمی گوش میدم....دلتون اب(هزار و یک شب-ستاره دنباله دار) البت هوا اهواز که فقط نیمه ابریه!!! بارون چی هست؟!:7:
محمد جان اصلا به دلت بد راه نده ها ...... :9: هیچیش نشده فقط یه نوی دیگه باید بخرید.
حس معمولی دارم!!!!!!!! اگر یه دوشاخ خوب بخرم یه کمل بک +حالا یه ست لباس دوچرخه سواری جدید خیلی خوشحال میشم!

Moh_r_mas
2013/10/29, 22:33
کودکی ام را دوست داشتم!

روزهایی که به جای دلم
سر زانوهایم
زخمی بود...

[حسین پناهی]

sepehr82
2013/10/29, 22:55

بههههههههههههههترین کار را کرده اید....:35: من محکم و با صلابت ازتون تشکر و سپاسگزاری میکنم که اون کلید (رنکینگ سپاس بیهوده:34: را حذف کردید ) ...

و حالا اگر کسی:: هنری داشت و حرکتی و اقدامی و دانشی و """" زحمتی """ را متحمل شد ... لایق دریافت سپاس هست .... خیلی عالی شد . ... و دم تمامی مدیران گرم بادا .:22::22::22::22::12:

erfa
2013/10/29, 23:03
سلام به همه
امرئز بچه ها میومدن تو مدرسه مث موش آب کشیده خیلی با حال بود
البته خودمون هم وعضمون بهتر از بقیه نبود

NASER1394
2013/10/30, 12:43
آقا صابر بیا تحویل بگیر . به چه راحتی آقا سنجابه زده دوشاخو ترکونده . بازم بگو TREK :1:

ولی خودمونیما . قدیما تلنبه ها چقدر گنده بودن !!!!!!!!

Vahid_FRD
2013/10/30, 12:49
خخخخخخخخخخخخخ آبروی ترک رفت

Biker
2013/10/30, 13:03
یه دوس دُخخخخـ.. نه ببخشید یه گربه نداریم سوار کنیم تَرکمون ببریمش بایک سواری هم خودمون حال کنیم هم اون :35:اون کلاهشم درسته تو حلقم :1:

2irzF

یا چنتا گربه فنی داشته باشم بدم همه جای دوچرخه رو تست و چکاپ فنی کنن :44:

tQjbZ

mohsen702
2013/10/30, 13:45

Vahid_FRD
2013/10/30, 17:38
از صبح همش پای بایک بیست بودم :16:

A.amex
2013/10/30, 19:44
یا چنتا گربه فنی داشته باشم بدم همه جای دوچرخه رو تست و چکاپ فنی کنن :44:
آقا شانسیه
برا من برعکس بود . یه روز صبح رفتیم داخل حیاط دیدم زین دوچرخه با پنجه داغون کردن

erfa
2013/10/30, 19:45
ینی میخام خود کشی کنم
شنبه چارتا امتحان داریم......حسابان - عربی-زبان فارسی و ادبیات
زنگ آخری رو هم ورزش داریم وگرنه اونم یک چیزی واسمون میذاشتن
دوسه روزه میخام برم این کوه دم خونمون یک صفایی بکنم نمیشه...! تا غذا میخورم تلپی میوفتم خابم میبره!!!!!

giantxtc
2013/10/30, 21:43
ینی میخام خود کشی کنم
شنبه چارتا امتحان داریم......حسابان - عربی-زبان فارسی و ادبیات
زنگ آخری رو هم ورزش داریم وگرنه اونم یک چیزی واسمون میذاشتن
دوسه روزه میخام برم این کوه دم خونمون یک صفایی بکنم نمیشه...! تا غذا میخورم تلپی میوفتم خابم میبره!!!!!

نمیدونم چه سیستمی ادم زمان امتحان هوس انجام هر کاری میکنه و واسشون برا بعد امتحان نقشه میکشه ولی بعد امتحان همه چی فراموش میشه تا امتحان بعدی. البته هوس دوچرخه از این قاعده مستثنی است چون همیشگی

اضافه شده بعد از : 8 minutes

نمیدونم چرا وقتی این نشان رو می بینم یاد بی پولیم می افتم !!!!

NASER1394
2013/10/30, 21:51
از صبح همش پای بایک بیست بودم :16:

حالتو اساسی درک می کنم . منم از صبح نشستم ولی کو از یک گزارش داغ و دلچسب .. کسی این روزا دوچرخه نمیخره تا بهش تبریک بگیم .

کسی یفر نمیره تا با خوندنش بریم تو حس سفر .. بازم دستش درد نکنه داداش صابرمون رو که حداقل گزارش مسابقه دانهیل بهشهر رو گذاشت .

بچه ها حسابی کم کار شدن و تعداد پست ها خیلی کم شده ...

اگه خدا بخواد و فردا فرصت کردم گزارش تمرین جمعه گذشته رو میزارم .....

Mr.Nariman
2013/10/31, 09:23
امروز صبح خواستم بزنم بندر امام-ازاد راه خلیج فارس.... (اهوازیا بلدن!)
دوچرخم دل و رودشو باز کردم :38: اخه گفتم هر هفته این دوچرخه سرویس میشود :17:
حالا هر کی خواست دوچرخمو بخره گفت عیب داره میزنم با رینگ یکیش میکنم....من پلاستیکاش نیگه داشتم برا موقع فروش :p(کار بازاریا).
ساعت 9 صبح جمعه پنجره اتاقم بازه تا سر کوچه صدا اهنگ میره.!!!!

Vahid_FRD
2013/10/31, 14:19
آیا میدانستید؟؟ نه! میدانستید؟! آیا میدانستید تیمی در لیگ یافت میشود که در "6" بازی اخیر خود "6" امتیاز کسب کرده است؟ آیا میدانستید اون تیمه در این "6" بازی "6" گل دریافت کرده است؟ آیا میدانستید اون تیمه که "6x2" بازی انجام داده تا حالا فقط "6" تا بازیش رو برده؟ آیا میدانستید نهایت تماشاچی که برای بدرقه خفن ترین اسطوره! تاریخ اون تیمه رفت ورزشگاه "6"هزار نفر بوده؟ آیا میدانستید که رتبه اون تیمه امروز در جدول رده بندی "6" است؟

Masoud
2013/10/31, 16:25
آیا میدانستید؟؟ نه! میدانستید؟! آیا میدانستید تیمی در لیگ یافت میشود که در "6" بازی اخیر خود "6" امتیاز کسب کرده است؟ آیا میدانستید اون تیمه در این "6" بازی "6" گل دریافت کرده است؟ آیا میدانستید اون تیمه که "6x2" بازی انجام داده تا حالا فقط "6" تا بازیش رو برده؟ آیا میدانستید نهایت تماشاچی که برای بدرقه خفن ترین اسطوره! تاریخ اون تیمه رفت ورزشگاه "6"هزار نفر بوده؟ آیا میدانستید که رتبه اون تیمه امروز در جدول رده بندی "6" است؟

حیف کلید سپاس ها رو برداشتیم وگرنه کلی س‍پاس میگرفتی دوستان هم مدیونید اگر فکر گنید این تیم ایرانیه

mohamad road
2013/10/31, 18:12

آیا میدانستید این تیم 17 آبان شخم پاییزی خواهد شد؟؟؟

mohamad road
2013/11/01, 11:59
به به..... میبینم که مدیرای زحمت کش بازم شاخ و برگ اضافی سایتو چیدن!!!

خسته نباشین!!!

giant_hz
2013/11/01, 20:24
بعد از دو هفته برم یه ریکاوری آبدار که بزنم به بدن حسّم این میشه که به تصویر کشیده شده . . . :10:

NASER1394
2013/11/01, 21:38
امروز ( جمعه ) علیرضا به بهانه پایان نامه نیومد و منم حس تنها رفتن رو نداشتم و رفتم برای یکی از دوستان کاری (فنی)انجام دادم و نهار رسیدم خونه . هر کاری کردم

خودمو مشغول تلویزیون و این جور چیزا کنم . نتونستم . انگاری یه چیزی کم بود . تمام افکار و جریانات مغزی ختم میشد به دوچرخه . بعد از ظهر هم کمی سرد شده بود .

با اینحال طاقت نیاوردم و لباسها رو پوشیدم و زدم به خیابون و چند ساعتی رو رکاب زدم . وای چقدر لذت بخش بود . خیلی آروم شدم و الان حالم پرفکته :smilies-azardl (15)

ali tech
2013/11/02, 00:43
اقا این چه وضعه چرا هی چند وقت یکبار سایت قطع میشه

Masoud
2013/11/02, 07:20
اقا این چه وضعه چرا هی چند وقت یکبار سایت قطع میشه

خیلی خیلی خیلی از شما پوزش میخواهیم و شرمنده که با تمامی دوستان بایک بیست هماهنگی رو انجام ندادیم داریم کارهای فنی و دوره ای که به نظر زائد هم هستند انجام میدیم :14::13::riz273::33::19::132:

AliFatehi
2013/11/02, 13:34
حس خوبی دارم...امروز دیگه بعد از اون همه مشکل رفتم لئو رو آوردم وقتی منو دید اینطوری بود : :image177:
خیلی محترمانه آوردمش بالا و تو آسانسور هم تستش کردم که چقدر جا میگیره دیدم نه رواله کاره این آسانسوره :30:
تو پارکینگ بلوک حسابی خاک خورده بود و تا رسوندمش به بالکن خونه تمیزش کردم و یه جا واسش تعبیه کردم حالا انباری هم داره بالکن در مواقع سرما اونجا میزارم برف و بارون بچمو اذیت نکنه
خلاصه یه عکس هم گرفتیم که دریاچه چیتگر هم نمایان هست :29: تو هوای سرد پاییزی واقعا خیلی سرد شده و بارون هم زده حسابی...
دیدم لئو خیلی تو غربت افتاده بود گفتم یه عکس تکی ازش بگیرم و عکس بعدی هم گفتم کنارش عکس بگیرم از دلش دربیاد...:18:

بعد از ظهر هوا خوب بشه یه دورکی باهاش میزنم و اینکه تو بالکن شلنگ و وسایل تعمیر و نگهداری هست راحت میتونم دسته گلش کنم :a2d3:

تك درخت
2013/11/02, 16:36
بعد از چنروز دوري از بايك عزيز بلاخره امروز موفق شدم دلي از عزا دربيارم و چندتا گزارش توپ از بچه ها بخونم
با اين كه براي وارد شدن به هر صفحه ايي مجبور بودم پسوورد رو دوباره تمديد كنم!!!!!!!:60:

الان خعلي حالم خوبه ، اينجا از صبح بارون گرفته تااااااا الان

ممنون از زحمات آقا مسعود كه دلسوزانه مشكلات رو پيگيري ميكنن و البته بقيه عوامل
:26:

Biker
2013/11/02, 19:55
دوستان دیزاینر
با لینک [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) نمیتونم وارد بشم! باید forum.php اش رو حذف کنم وارد بشه!!! مسئولین رسیدگی کنن.
بعد دکمه "انجمن دوچرخه سواری بایک20" کنار دکمه "تازه چه خبر" رو میزنی جای اینکه به هوم پیج منتقل بشه همون صفحه که توش هستی رو رفرش میکنه! اینم بزارین در دستور کار.

ممنون

Mr.Nariman
2013/11/02, 21:57
دوچرخه نازنینمو.......بردن :(:(:( دزدیدن...همین چندساعت پیش.... کلانتری....رو به زن ...تعقیب ..... فرار .... یک مشت ادم کثافت دزد:New (6):
جونمو بردن....
با چاقو تهدید...دوچرختو بندازن...ببرن....خدا براشون ....نه فقط میخوام پیدا بشه (امین)
از امام حسین از خدا کمک میخوام تا دوچرخم بهم برگرده:12:

ali tech
2013/11/02, 23:30
دوچرخه نازنینمو.......بردن :(:(:( دزدیدن...همین چندساعت پیش.... کلانتری....رو به زن ...تعقیب ..... فرار .... یک مشت ادم کثافت دزد:New (6):
جونمو بردن....
با چاقو تهدید...دوچرختو بندازن...ببرن....خدا براشون ....نه فقط میخوام پیدا بشه (امین)
امیدوارم پیدا بشه میدونم چه حسی داری
مال من که پیدا نشد

SABER_MTB
2013/11/02, 23:50
امتحان میکنیم.......امتحان می کنیم یک دو سه ......

دوچرخه .......

mSafdel
2013/11/03, 01:12
جونمو بردن....
نریمان عزیز واقعا ناراحت شدم از این خبر و امیدوارم که هرچه زودتر پیدا بشه :(
البته یه نکته ای بهت بگم که جای امیدواری داره، تو اهواز دوچرخه های با برند معروف زیاد نیست مخصوصا فوجی و همین پیدا کردنشو راحت تر می کنه فقط حتما حتما تو کلانتری پرونده تشکیل بده و شماره تنه هم تو پرونده قید کن این کارو حتما انجام بده اگه پرونده تشکیل دادی ولی شماره تنه قید نشده فاکتور خرید به همراه شماره تنه را کپی کن و ببر کلانتری و ازشون بخواه که به پرونده اضافش کنن.
امیدوار باش. انشاالله پیدا میشه.
ضمنا اگه دوست داشتی نحوه دزدینشو تعریف کن شاید تجربه تو برای دیگران مفید باشه

Farshad- MTB
2013/11/03, 02:13
جونمو بردن....

نحوه و مکان سرقت رو توضیح بده!!!!.......ببینم...............محدو ده 77تا 79 اهواز سرباز بودم اونموقع ما متوجه شدیم در اهواز ممکن است میخ روی دیوارهم به سرقت بره!!...ولی الان اینجا هم دسته کمی از اونموقع اهواز نداره!

اضافه شده بعد از : 6 minutes

حس بدی دارم!!!!!........کسی می دونه چرا 6ماه نشده این تیکه از کفشم چرا کنده!...220تا اون موقع پیادم کردن!...زور داره!!

SABER_MTB
2013/11/03, 02:14
ای وای اقا نریمان چی کار کردی ؟

ببینم از کجا بلردن ؟ قفل کرده بودی جایی ؟ یا از داخل خونه بردن ؟

Farshad- MTB
2013/11/03, 02:20
ای وای اقا نریمان چی کار کردی ؟

ببینم از کجا بلردن ؟ قفل کرده بودی جایی ؟ یا از داخل خونه بردن ؟

میگم صابر از اون موارد تپه های اراک واسش پیش نیومده باشه!!:-(

NASER1394
2013/11/03, 11:58
جونمو بردن....

واویلا ... خیلی ناراحت شدم . برات دعا میکنم هر چه زودتر صحیح وسالم پیدا بشه . آخه حستو کاملا درک میکنم ...

منم زمانی که هم سن و سال شما بودم دوچرخمو دزدیدن و اون موقع ها با بدبختی خودم کار کردم و پول جور کردم و تا یکهفته بدجوری دپرس بودم ...

هر موقع دوچرخه یکی از بچه ها رو میدزدن یاد همون خاطره تلخ میافتم ... سعی کن دنبالش بگردی و جاهایی که معتادا و دزدها اموال سرقتی رو میفروشن بری ( البته با بزرگتر ) تا بلکه پیدا بشه

Vahid_FRD
2013/11/03, 12:09
نریمان امیدوارم پیدا بشه
اگرم نشد یه دوچرخه بهتر از آسمون بیوفته تو حیاط خونتون

نریمان امیدوارم پیدا بشه
اگرم نشد یه دوچرخه بهتر از آسمون بیوفته تو حیاط خونتون

- - - - - - - - - -

امتحان میکنیم.......امتحان می کنیم یک دو سه ......

دوچرخه .......
چیه چی شده صابر ؟

ali tech
2013/11/03, 15:55
خدا یا یه تعطیلی درست درمون برسون امروز سر کلاس خواب بودم معلم گفت برو پا تخته بسی اندر عجیب انگار اسپانیایی بود...................................
با این طرح لایک وشیر خوشمان آمد
فقط فیس بوق رو کم داشت............توییتر داره ولی فیس بوق نداره

Mr.Nariman
2013/11/03, 16:05
جریان غم انگیز ماجرا....:
در یکی از کوچه های تاریک که فقط 1 خیابان بالاتر از خانه ی ما قرار میگرفت اما اسم محلش میشد ارتش...یعنی دیگه فاز 2 مخابرات (خیابان خانه ما) نبود...
اقایان بی همه چیز سوار بر ویوای سفیدی با ترک بند بصورت 2 ترکه نشسته بودند،حینی که ما از این کوچه لعنت الله علیه میومدیم بیرون اینها رو به روی ما بودند سر کوچه، همونجا نزدیکش شهرداری زمینو حفاری کرده بود(البته کار مردم بود) ما اومدیم بپریم اینا ترک عقبشون اومد پایین فرمون چرخ ما رو گرفت ما افتادیم بلند شدیم ای بی .... پسش بده یه چیزی کوبوند تو دست ما الله شکر چاقو نبود حالا هر چی بود من ترسیدم دیگه برم سمتش چون مطمعن بودم تو جیبش چاقو داره ،دویدم دنبالش اییییییییی دزد ایییییییی دزد ..... سر کوچه بعدی دو تا ماشین پریدن دنبالش ما رفتیم ان طرف اینا هم رفتن طرف دیگر ... اون ماشینی که من توش نبودم دزدو با خیال راحت با کمترین سرعت دیده...متاسفانه نکرده بکوبه به یارو دزده هم دیده در رفته تو پس کوچه های تنگ ..... ما کل محدوده مجموعه-فرهنگ شهر-22 بهمن-پردیس رو گشتیم اثری نبود که نبود ....
فی الحال اینقدر حالم گرفتس که نگو و نپرس یعنی دیشب خوابم نمیبرد یه دلی گریه کردیم که چرا بچم جلو چشمام نیست امشب.....
کلانتری رفتم پرونده تشکیل دادم ،شماره تنه ها هم قید کردم ....قیافه اونی که چرخمو برداشت در خاطرم موند.(قید کردم)
ایشالا که پیدا بشه..... :19:
اخه اقای صافدل امار کل اهوازو دارم یه فوجی بیشتر هم رنگ و مثه مال من نیست،یکی دیگه هست که یه رنگ دیگست و مدل ادی 1 هست.....
یعنی تک.....
ولی حسابشو بکن هر روز باید بری بازار سیاه های لشگر اباد،کیان،بازار شیطون نادری :13: جمعه ها هم بریم بازار جمعه بهشت اباد...
اخه خدا رو خوش میاد من بدبخت هر روز باید برم این همه جا رو بگردم ...یعنی درس و مدرسه میپره....
خیلی دوست دارم فوج فوجی نازنینم بهم برگرده .... خدایا این دزدا رو از رو زمین محو کن....
خلاصه .... تو رو قران هوا تاریکی بیرون نمونید تو کوچه های اصلی باشید.... :13:
اگر یه دوچرخه ای افتاد دنبالتون به جاهای شلوغ فرار کنید ،برید خونتون.... هر دوچرخه ای جلوتون بود بیشترین فاصله رو ازش بگیرید،
ساعت وقوع حادثه 6 عصر بوده.
مطمعنم تعقیبم میکردن و امروز نه فردا ، فردا نه پس فردا ......
به خیلیا هم سپردم ....فقط کسی پیشنهاد نداره جهت صرفه جویی وقت چه کنیم؟
بچمو بردن....:19::19::19:عزیزکم...عمو صابر فکر کنم تو هم خیلی درد کشیدی وقتی عزیزتو تو بیابون ازت بردن....:dadad4:

erfa
2013/11/03, 16:26
سلام
با عرض تسلیئت خدمت جناب نریمان خان
امتحانات شنبه دو تاش گرفته شد یعنی از این اخلاق معلم ها اینقدر بدم میاد مثلا میگن فلان روز امتحان مثلا ریاضی بعد یک بنده خدایه دیگه ای هم میاد میگه دقیقا همون روز امتحان تاریخ بعد تو کلی وقت میذاری رو ریاضی ،ریاضی نمیگیره تاریخ میگیره

SABER_MTB
2013/11/03, 16:57
اقا نریمال انشا الله ک. هر چه زود تر پیدا بشه فوجی شما هم که از ناراحتی در بیایین ..........

Biker
2013/11/03, 17:18
اقا نریمال انشا الله ک. هر چه زود تر پیدا بشه فوجی شما هم که از ناراحتی در بیایین ..........

عاغا صابر شما جریان سرقت دوچرخه ات رو توسط اشرار مسلح به موتور در کوههای اراک براشون تعریف کن یکم دلشون آروم شه! :38:

دیروز رفتیم بایک، برگشتنی بایک دوستم به روغن سوزی (صدا دادن) افتاد. هر چی احتمال دادیم دیدم نمیشه! از اونجایی که چه موقع رکاب زدن و چه خلاص رفتن صدا فرقی نمیکرد (و همچنین در سربالایی و سرپایینی) گفتیم یا توپیه یا سیستم داخل شانژمان.
خلاصه امروز کاشف بعمل آمد که توپی عقب یه ساچمه اش کم شده، حالا چطوری بدون لق شدن یا هیچ نشانه فیزیکی خدا میدونه!!!! جفتمون خشتکها بدریدیم که چطور ممکنه؟!!! :21:

mSafdel
2013/11/03, 18:52
اخه اقای صافدل امار کل اهوازو دارم یه فوجی بیشتر هم رنگ و مثه مال من نیست،یکی دیگه هست که یه رنگ دیگست و مدل ادی 1 هست.....
یعنی تک.....
ولی حسابشو بکن هر روز باید بری بازار سیاه های لشگر اباد،کیان،بازار شیطون نادری :13: جمعه ها هم بریم بازار جمعه بهشت اباد...
اخه خدا رو خوش میاد من بدبخت هر روز باید برم این همه جا رو بگردم ...یعنی درس و مدرسه میپره....
خیلی دوست دارم فوج فوجی نازنینم بهم برگرده .... خدایا این دزدا رو از رو زمین محو کن....
آخه اون دوچرخه ای که تکه کجا می خواد بیارتش بیرون. یا خود دزد یا کسی که ازش خریده بالاخره می خواد بیاره بیرون سواری کنه دیگه. امیدوار باش پیداش می کنی

Mr.Nariman
2013/11/03, 19:00
اقای صافدل......:tsimuzpzwoap1t9y3o7
هر چی فکر میکنم کجا؟ کی ....اون" بالاخره" کی میاد...:19:
الان به بابام میگم بریم چندتا بازارو بگردیم میگه نمیتونم خدایا منو بکش.....:38:
یعنی خدای امید دادن بابامه..... دیگه دوچرخت رفت...تنهایی میری بگیریش خودتم میکشن....
از طرفی میبینم بنده خدا اون قدیما میگفت غروب دوچرختو نبر بیرون ...همون شد....الله اعلمو...
خدایا کمکم کن....
با حق این ماه عزیز ان شاالله از هر کسی چیزی دزدیدن ،مخصوصا دوچرخه سوارا ، بهشون برگرده جنس مسروقه...
اجرتون با امام حسین...

AliFatehi
2013/11/03, 19:25
امیدوارم دست هر چی دزده قطع بشه چه دزدی دوچرخه چه حتی 1 ریال!
نریمان جان خدابزرگه انشالله پیدا میشه!:128fs318181:

Farshad- MTB
2013/11/04, 00:22
اگه من درست متوجه شده باشم خود دزدها دوچرخه سوار بودن!....جالبه!

SABER_MTB
2013/11/04, 03:21
حس اینکه الان 60 روز از عمل پام گذشته و انگار نه انگار...............................همون آش و همون مرض و همون زهر مار و همون درد و همون کوفت.......................

از اولش هم باید حواسم می بود که به دیگران اتکا نکنم و دل به کار دیگران نبندم............فرقی نمی کنه جراح و فوق تخصص و این ها...............اول کار هم که رفتیم تو مطبش همچین سرع تشخیص داد و گفت عمل.........ما گفتیم حتما یه مورد شایع است و اقای دکتر هم می دونه داستان چیه.............................نگو اقای دکتر هم مثل باقی عناصر این جهان دچار روتینیزم مفرط گشته و همینجوری خیاری تشخیص داده بوده.............

البته غیبت نشه اوشون الان خودش اینجا نیست از خودش دفاع کنه شاید هم از نظر خودش خیاری تشخیص نداده بوده ولی فعلا پا پای منه و دردش رو من دارم می کشم و نظر اوشون زیاد مهم نیست نظر من مهمه.................!!! ما هم معتقدیم که خیاری تشخیص داده....................

اصلا میشه یه دکتر روزی 100 نفر رو ویزیت کنه و برای هر فرق 10 دقیقه وقت بزاره و واقعا توسنته باشه با بیماری و مورد همه خوب ارتباط بر قرار کنه و مشکل همه رو دقیق بفهمه ؟؟؟؟؟

ایا میشه من روزی 10 تا دوشاخ سرویس کنم و همه رو هم بدون عیب و نقص انجام بدم و ماله نکشم تو کار ؟؟؟؟؟

البته اگر ماله کشی و گند کاری رو در نظر نگیریم چرا نمی شه ؟ این همه دکتر روز ی شونصد هزار نفر رو وی زیت می کنند و تشخیص می دن و عمل هم می کنن..................ولی چه تشخیصی وچه درمانی اخه...؟؟؟؟

ما هم می تونیم روزی شصت تا دوچرخه اسمبل کنیم بفروشیم...........مشکلات و تنظیم نبودن هاشون هم مثل خیلی ها می گیم به ما چه.........!!!! یا روزی دویست تا دوشاخ سرویس کنیم.......کسی چه می فهمه ما چی کار کردیم.........دل به کار دادیم یا ماله کشیدیم ؟؟؟؟

اصولا کسی دنبال پول باشه با فرهنگ (( به من چه )) خیلی هم راحت و سریع می تونه پول در بیاره..........از نظر شرعی و عرفی هم حروم نیست پولش................اوصلا دنیا هم به این هایی که حرص پول رو می زنند پول میده زیاد هم می ده .........می گه اقا شمات که خیلی دوست داری بیا.........بیا اینقدر بهت بدم که دچار ترکیدگی مزمن بشی.....................میلیارد جمع می کنند و فقط جمع می کنند همین جوری به صورت ماله کشی.........و هر روز ماله های بیشتری می کشند و هر روز روش های بهتری برای ماله کشی سریع تر و کارا تر پیدا می کنند و بهد 80 سال می افتن می می رن بچه هاشون در عرض ده سال یه گندی می زنن تو هر چی اینا جمع کردن میره............که عرب نی انداخت....................

هیچی 80 سال خشتک خودشون رو بقیه رو جر بدن آخرش هم در عرض ده سال همش صرف شعر و ور می شه خدافظ.........................

از اون ور هم باز دنیا این هایی که با ماله کشی حال نمی کنند هم هیچ وقت لنگ پول نمی زاره و اون مقدار و اون چیز هایی که برا زندگی لازم دارند رو همیشه براشون فراهم می کنه.................

ادامه احوالات بمونه برا بعدا چون الان تو مود گفتنشون نیستم................ولی زیاد احوال دارم برا نوشتن.......................

mohsen702
2013/11/04, 08:18
حس بدی دارم!!!!!........کسی می دونه چرا 6ماه نشده این تیکه از کفشم چرا کنده!...220تا اون موقع پیادم کردن!...زور داره!!

کلا کفشای شیمانو خیلی تختشون خشکه و بیرون خیلی باید مراعاتشون بشه. اما کفش شما اینطوری که دیده میشه ضربه خیلی خورده تختش. و اینکه هر چیزی یه تاریخ مصرف داره ببین کفشت مدل چه سالیه. منم یه دونه داشتم چسباش باز شد . البته تو انباری خودمون مونده بود خیلی. بیخیالش شدم با یه آچار کرنک برادرز عوضش کردم.:29:

Vahid_FRD
2013/11/04, 09:37
این چند روز هوا بارونی بود خیلی حال داد
شب ها می رفتم بیرون قدم می زدم

Masoud
2013/11/04, 09:39
این چند روز هوا بارونی بود خیلی حال داد
شب ها می رفتم بیرون قدم می زدم

به به دست مهرداد درد نکنه با کی میرفتی ؟؟؟؟؟؟

Vahid_FRD
2013/11/04, 09:48
به به دست مهرداد درد نکنه با کی میرفتی ؟؟؟؟؟؟
من که ننوشتم می رفتیم ، من نوشتم می رفتم . به جان خودم با هیچکی

mohsen702
2013/11/04, 12:28
حس اینکه الان 60 روز از عمل پام گذشته و انگار نه انگار...............................همون آش و همون مرض و همون زهر مار و همون درد و همون کوفت.......................

آقا صابر این دردهای بعد عمل دوره ایه و موقتی. دلیلش حساسیته که رو این موارد آدم پیدا میکنه. از درد مزمن و رو مخی قبل از عمل تا خود عمل و اعصاب خوردی بعدش و طبیعی هم هست. یه روز دردش عود میکنه یه مدت کاملا فراموش میشه. متاسفانه اینم بگم 100% بهبودی وجود نداره اما بهتر از قبل خواهد بود تو مایه های 95%. روش کار کن تا انشالا بهبودی حاصل بشه. متاسفانه جوری شده که فکر میکنی زحماتت بیفایده بوده و همش کشک. اما اینطور نیست شاید مدت بیشتری لازمه تا کاملا اوکی بشی. به امید بهبودی

erfa
2013/11/04, 19:49
خیییییییییییییییییییییییی یییییییییییییییییییییییلی خوش حالم
امروز بعد از حدود 1 ماه دوری و نگاه نکردن به دوچرخه سوارشدم و رفتم تا کوه دم خونمون با یکی از دوستان خیلی خوش گذشت عشق و حالی بود مسیر برگشت 50 تا پر کردم داشتم پرواز میکردم خیلی کیف داد
بعدم امروز همه ی کارامو کردم کارام خیلی زود تر از حد انتظارم تموم شد
ولی پدرم در اومد تا رسیدم بالای کوه خیلی هم توانم کم شده بود سر کوچمون که رسیده بودیم نفس نفس میزدم
جالبه که خابمم نمیاد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:25r30wi:
بعد یک موردی که تو سایت دیدم این بود که سپاس زدن رو برای این تاپیک ور داشتن حالا ایناها چیه اومده زیر پستا؟نوشته likeو share
سایت آپلود سنتر زده؟ آدرسشو به مام میدین؟

Vahid_FRD
2013/11/04, 22:32
یه بنده خدایی گفت نقشه 3 بعدی می خوام
یعنی لعنتی خیلی ریزه کاری داره
الان دارم از سرگیجه می میرم:7::18:

Hesambnd
2013/11/05, 00:14
وای وای بارون هوای دوچرخه سواری:44:
ولی چه حیف . . . که من . . .
ای خــــــــــــــــــــــــ ـــــــــدا:13:

SABER_MTB
2013/11/05, 02:35
اقا چند مطلب..........

یکی اینکه این لایک و Share که زیر پست ها اضافه شده چیه جریانش ؟ برا کتاب چهره هاست ؟

دوم این که این مدت که مدیران زحمت کش اقا مسعود و اقا وحید زحمت درست رسی سایت رو می کشیدند......یه گزینه هم اضافه می کردند به موارد سایت بد نبود.......

اگه میشه یه چراغ فلاشر یا یه اژیر گردونی چیزی بزارید برا عناوین تاپیک ها این بنده خدا هایی که هی میایین برا اسام تاپیکشون شصت و هشت تا ستاره و علامت تعجبو و مربع و توجه و چمی دونم کمک و آی ایهالناس و این ها می زارند.......به جای این واژگان از چراغ فلاشر و آژیر گردون برا جلب توجه استفاده کنند................آزیر گردونش صدای BaBooo...........BaBooooo........BaBooooo......ه اگر داشته باشد خوب است.............

ali tech
2013/11/05, 12:39
آیا میدانید شما 1729 مین عضو بایک بیست هستید؟
پس این همه اعضا چرا انقدر اعضا فعال کم هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اضافه شده بعد از : 4 minutes

مردم خواب چی میبینن اونوقت ما چی میبینیم
یه شب خواب دیدم trek (ع)fuel ex 7 با ستxtr دیدم
یه شب دیگه هم خواب یه scott scale کربن ست sramx0 دیدم
فکر کنم دارم خل میشم

ali tech
2013/11/05, 14:05
خدایا من یه دوشاخ manitour r7 یا manitou marvel میخوام :(40):
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])l
R7 | Manitou ([Only registered and activated users can see links])
کسی نمیخواد خیرات بده البته :128fs318181: :34:البته خواستید خیرات بدید marvel بهتره:39::40:

Mr.Nariman
2013/11/05, 15:36
خدایا اجناس مسروقه رو به صاحباشون برگردون...
دلم گرفت از اسمون هم از زمین هم از زمون.:((تقدیم به اونایی که بچشون"دوچرخه" رو بردن)

مستی هم درد منو دیگه دوا نمی کنه
غم با من زاده شده منو رها نمی کنه

شب که از راه می رسه
غربتم باهاش میاد
تـــوی کوچــه های شهــر بـاز صــدای پاش میاد

من غمای کهنه ام رو برمی دارم
کـه تــوی میخـــونه هــا جــا بگذارم
می بینم یکی میاد از میخونه
زیـر لــب مستـونه آواز میخونه

مستیم درد منو دوا نمی کنه
غم با من زاده شده منو رها نمی کنه

گرمی مستی میاد توی رگهای تنم
می بینم دلم می خواد با یکی حرف بزنم
کی میاد به حرفهای من گوش بده
آخه من غریبه هستم با همه
یکی آشنا میاد به چشم من
ولی از بخت بدم اونهم غمه

مستی ام درد منو دیگه دوا نمی کنه
غم با من زاده شده، منو رها نمی کنه

خسته از هر چی که بود،خسته از هر چی که هست
راه می افتــم کـه بــرم مثــل هــر شــب مست مست
باز دلــم مثـل همیشــه خالیه
باز دلم گریه تنهایی می خواد
برمی گردم تا ببینم کسی نیست
می بینــم غــــم داره دنبــالم میاد

giant_hz
2013/11/05, 19:38
یادمه قدیم مدیما میرفتیم دندوپزشکی ، آقا دکتره با یه نگاه تو دهن میفهمید چندتا دندونت حال اساسی نیاز داره ، یعنی تا اعماق ریشه میخوند چی به چیه هااااااااا........:18:
الآن رفتم پیش یه خانم دکتره سانتدال مانتال ، حالا کاری نداریم چه زمانی و از کدامین موسسه آموزش عالی مدرک گرفته ، مهم اینه که دندونپزشکه!!!!!:65d6a5d6s:
یه نگاه به دهن ما کرده ، میگه برو رادیولوژی عکس بگیر ، رفتیم 30 تومن از جیب مبارک هم زدیم ، اومدیم ، تازه خانم دکتر میگه چندتا از دندونات عصب کشی تخصصی لازم داره ، کار من نیست . :a54d65a: منو میگی ؟ ( البته تو دل خودما ) میشه بگین عصب کشی کار شما نیست پس کار کیه ؟ :53:دکتر پوست و مو ؟ یا مغز و استخوان ؟ :37: آخه کجاااااااااااااااااا درس خوندین که یه عصب کشی بلد نیستین شما؟؟؟؟؟؟؟؟/هان؟ :image177:

اصلا چرا راه دور میریم ؟ بابا ما خودمون دندون سازیم ، سر و کارمون با همین دندونپزشک هاست دیگه!!! میبینیم و میدونیم چی به چیه ، خوبه که همه ی کار مربوط به پروتز و روکش و حتی ایمپلنت اونا رو ما انجام میدیم :13:، نهایت زحمتی که اونا متحمل میشن یه تراش دندونه !!!!!!! :New (6):و یه قالب مبارک از دهن مریض !!!! بقیه حمالیش هم که با اینجانبان دندانسازان محترم ! پولش هم تو جیبان مبارک دندونپزشک ها . . .
شیطونه میگه برم بشینم بخونم برم دندونپزشکی...............:33::33::33::21 ::21::21::21:
والــــــــــــــــــــــ ّا به غــــــــــــــــــــــــ ــرآن..........

AliFatehi
2013/11/05, 20:12
پروردگارا دلمان یه هوای آفتابی گرم میخواهد مثل بچه های بندر بریم عشق و حال...
وای که بری دم خلیج همیشه پارس دوچرخه سواری مگه آدم دلش میاد از اون مسیر جای دیگه ای بره؟؟؟:(

Biker
2013/11/05, 20:58
تازه خانم دکتر میگه چندتا از دندونات عصب کشی تخصصی لازم داره ، کار من نیست . حتماً منظورش عصب کشی فنی بوده! خب شاید راست میگه، اینا هم توی صنف خودشون فنی و غیرفنی دارن، این از اونایی بوده که توی گمرگ کسب و کار میکنن! همین ایمپلنت غیرفنیاش با 3 تومن انجام میدن، ولی بری پیش دکتر فنی با هزار خواهش و التماس شاید 7 تومن انجام بده.

SABER_MTB
2013/11/06, 00:13
اقا پیمان.................یک جواب ما به پست شما در یک جمله خلاصه میشه.............

دینا پر شده از........آدم هایی که قیمت همه چی رو می دونن ولی ارزش هیچ چی رو نمی دونند..............

هدف اصلیشون از کار کردن فقط و فقط پول است............و قدیما حد اقل کار رو انجام می دادن و در قبالش پول می گرفتن الان کار رو هم انجام نمی دن درست و حسابی و گند می زنند تو کار ولی باز هم پول رو می گیرند..........

آدم هایی هم هنوز هستند که انجام شدن کار براشون مهمتر از پول است که این ها اگر پیدا بشوند طلا اند...................

samani
2013/11/06, 00:32
یه حس عجیبی دارم مث زمون بچگی که بزرگترا بازی میکردن و میگفتن تو هم نخودی باش
تاپیکمون رو کسی نمیبینه فکر کنم نمیدونم هستم تو سایت یا نخودیم

Vahid_FRD
2013/11/06, 11:20
سرم خیلی شلوغه
به هیچ کاری نمی رسم

mohamad road
2013/11/06, 12:24
گرسنه ام

Mr.Nariman
2013/11/06, 15:05
پستا جدیدا تو نیم جمله خلاصه شدن!
کلا همون که به عمو صابر گفت: دنیا میره رو به سمت کنسرواسیون.:19:
کوچیک کوچیک قوطی کبریت دیگه وقتی مردی زیر یه دستگاه لهت میکنن بعد خوردت میکنن ،بعدش تیکه تیکه بعد میزارن خشک شی قشنگ کمتر از یه قوطی کبریت جا بهت میدن .:19:
دیشب یه خواب خوب دیدم خیلی خوشحال بودم کاش بیدار نمیشدم....خواب دیدم دوچرخمو نزدیک یه جایی پیش خونمون که یه مقدار پرته پیدا کردم ....:19:

giant_hz
2013/11/06, 21:18
یه خبر امروز توی روزنامه خوندم ، خیلی حالم گرفته شد :19:، یه پسر بچه 5 ساله ، با چه شوق و ذوقی سوار بر دوچرخه کوچولوش . . . داشته میرفته نون بگیره . . . . . . . . . . . :14::14::14:هیچی دیگه خودتون زحمت بکشید عکسی که گرفتم به همراه مطلب کناریش بخونید . . .

sepehr82
2013/11/07, 04:31
آقایون دو تا سوال کردیم ...
هنوز درست وحسابی جواب نگرفتیم ... ضمن اینکه بنده انبار سوال و پرسش هستم و از این بابت هیچ احساس بدی هم ندارم .... (برعکس بعضی ها ... ) کلاس و وجه ما با این کار (خصلت ) زیر سوال نمیره ... بلکه دوست داشتنی تر هم میشویم ... بابت صفای دلمون ... .
-----------------------
حسّم به من میگه اخیرا دوستان کم لطف شده اند .
اگر جواب سوالی را بدونم ...و طلب کرده باشند ... امکان نداره دریغ کنم ... و همین جا درود و دمت گرم به استاد صابر عرض میکنم... یاد بگیرید ... و ... به دیگران هم یاد یدهید ... می پرسید چرا ؟!
دلیلش این هست که
وقتی افراد اجتماع از دانش بالاتری برخوردار باشند ..... به خودی خود دیگر افراد اجتماع کمتر متضرّر میشوند و گرفتار ... مثلا دانش در مقابل سرما خوردگی ... و تا چند فصل یا چند ( سال ) پیش احتمالا نمی دونستید که چطوری برنامه روی موبایلت بریزی و یا چطوری لنت ترمز ماشینت را خودت بکوبی ...
تعویض روغن .. ... رادیاتور آبگرمکن را را جرم گیری کنی .. ... وقتی اجتماع این موارد و ... را یاد گرفت ..

در نتیجه هزینه های زندگی شما هم پایین میاد ... .... ووو ... در پی اون زندگی بهتر و آسانتر و """"مهمتر " " با هزینه های کمتر ... را ممکن و فراهم میکنه .

دانشت را نگه داشتی که کی و کجا خرج کنی ؟؟؟؟؟؟؟ به این تجربه و درک و دریافت رسیده ام که :

افرادی که دریغ می کنند از انتشار (اشتراک ) مطلبی که به اون واقفند و آگاهی دارند !!! در مجموع افراد نیستند که زیاد بدانند ... بدین معنی که سطح دانش شان از بس که کم هست ... نگران هستند """مبادا "" دیگری ( رقیب و رفیق و ... ) از ... سبقت بگیرند ... ///

وقتی دانستها و معلومات زیاد بود شخص در قید و بند اینکه کدام مطلب را ارایه دادم و کدام را برای خودم ... نگه داشتم نخواهد بود ... باور کنید همینطوره ... .

نتیجه میگیرم که هر کس کمتر میدونه !!! بیشتر مراقب و مواظب "همه گیر " شدن بااصطلاح خودش دانش و معلوماتش هست و محکم اون ها را نگه داشته برای خودش . ( قعله شاه مال منه )

Mr.Nariman
2013/11/07, 08:51
واقعا مردم از خوزستان خبر ندارند یا واقعا خوزستان جزو ایران نیست؟! یکسری خبرها:
زیر گرفتن یک دختر 4 ساله به همراه یک دختر 16 ساله رو به روی هتل نیشکر (ماشین اصلا نه ایستاده که نگاهشون هم بکنه)
دزدی ها .......(پرت کردن اجر به موتوری ها برای دزدیدن موتور-شلیک به راننده ماشین جهت دزدیدن ماشین)
بردن اب کارون...
..........................
ریزش ساختمانی در کیانپارس بر اثر کار های غیر فنی ساخت و ساز
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــ-
من فوج فوجیمو میخوام:19:
بابام برام یه جاینت باوری خریده ...
من کجا کورسی کجا ...تازه این تک دندست...:(
خدا .... دوچرخمو میخوام:19:
تصمیم گرفتم یه دوچرخه جمع کنم ...
ــــــــــــــــــــ

SABER_MTB
2013/11/07, 10:26
دیدگاه شما اقا سپهر از دو جنبه قابل بررسی هست که خودش رو بخام بنویسیم اندر احوالاتی می شه برا خودش.........ولی الان حسم نمی آد..........کلا تو یک سال اخیر اصلا بی حس شدم ....سر شدم رفته ..........حالا اون هم می گم چرا.............

ولی دو جنبه ایی که الان نمی تونم خوب برم تو حسش رو حد اقل یه اشارتی بکنم....................

اول آن که کسی که اطلاعاتش محدود باشه و توانایی پیشرفت بیشتر نداشته باشه بله سعی می کنه سیستم اطلاعاتیش رو قوی کنه که مبادا بقیه بهش برسن............و یک تز کلی تو زندگی دارند......اون هم این تفکر و ایدئولوژی هست که :

ما که عرضه نداریم خودمون رو ببریم بالاتر پس بزنیم تو سر بقیه که نیان بالا یه موقه نرسند به ما.........................

ولی کسی که تونایی بالا تر رفتن رو داشته باشه..............اولا به پرواز خودش توجه داره و می دونه کسی نمی تون جلوشو بگیره...........دوما چون می دونه شادی که احساس خوبی که تنهایی بخاد احساسش کنه اصلا هم نه شادی است و نه احساس خوب....................پس به اشتراک می زارند...............چون می دونند خودشون هم با اشتراک گذاری بقیه به اون درجه از دانش رسیدن...........پس برای گسترش فرهنگ اشتراک گزاری هم شده برا این که حجتی بعد از نبودنشون هم تفکرات و ایده هاشون هنوز در جریان باشه و پویا...........

جنبه دوم اینه که ببخشید اینطور صحبت می کنم..................(( شما ساده ایید )) !!! ما هم تا حدودی هستیم و تازه تازه داریم چیز هایی می فهمیم که قبلا نمی فهمیدیم........آدم فکر می کنه همه آدمند....!!!

ولی یواش یواش متوجه میشه که برخی ها دنبال به هم زدن اند............دنبال ساده ها می گردند تا به همشون بزنند و همشون بزنند و حلشون کنند و چون ساده هم هستند زود حل می شوند........و آماده خورده شدن...........

به خدا اگر با این ها مثل بقیه رفتار کنید.............و بخایید که داشته ها و دانسته ها رو با این ها به اشتراک بزارید...........هم ارزش اون دانش رو خراب کردین...........و هم ارزش ندانسته خودتون رو............به خدا آدم هایی که فکر می کنند همه خوب اند و با همه یکسان خوبی می کنند همانا ارزش خویش تن را درک نکرده اند...................که خدا هم با خداوندی خودش خوبی خودش رو حروم اون هایی که خوبی رو درک نمی کنند نمی کنه..............که البته خود این اخلاق جزئی از کمال و پختگی است ........................

و از طرفی اونهایی هم که زیادی دیگه سده باشند و به این پختگی نرسند اونقدر هی توسط این دسته افراد حل می شوند و حل می شوند و حل می شوند که دیگه چیزی ازشون نمی مونه..............که البته این سیستم خود کارزار دنیاست....................

بالاخره دنیا هم سیستم جلو گیری از اتلاف انرژی داره و چه انرژی ارزشمند تر از (( خوبی )) دنیا هم خوبی هاش رو از سر راه نیاورده..............و تا یه حدی به ما مجال و فرصت برا پختگی می ده...........بعدش می گه خوش اومدی بابا.........برو همن حل شو..............

لپ کلام این که جنبه اول که همانا خوبی بی دریغ است.......................اول راه است..............جوانی و خامی..............

دریغ کامل خوبی ها هم که مصداق شیطنت.....................

و درک این که برخی ها به جای Share کردن لایق Like کردن اند............

[Only registered and activated users can see links] te%2F75%2C69%2Ffacebook-like-logo-vector-767569.jpg&ei=yit7Uu7nAY7b7Aa_j4GQAQ&psig=AFQjCNE-XfKvvwq80S7pr9KFrkI4BMTFbA&ust=1383890250235065

کمال و پختگی که بعد از حل شدن های بسیار (( شاید )) کسب شود که اگر نشود هم سرنوشت شما همون حل شدن ابدی و به مصداق کلام داروین.........که عکسش هم اون بالا گزارده ام.......اینه که (( یا یاد بگیر که چطور دوام بیاوری یا برو بمیر........................)).........

.................................................. .

ما هم خودمان دستمان دوباره مثل دست شما شده و نای تایپیدن هم ناریم....................

ولی ثوای دست و پا که همه قابل ترمیم اند و فوق آخرش هم قابل تعویض................یا نهایت نهایتش دیگه خیلی اوضاع وخیم بشه آدم خودشو Reset می کنه از اول Boot می کنه...........

اخیرا که اخیرنش هم دیگه خیلی اخیر نیستش....................زندگی اجباری در سیستم مرغ داری..................ما رو داره تبدیل به مرغ می کنه که می خاییم فقط آماده بشی .بیان ببرنمون گشتار گاه.......یا هم این که کلا بینش خودمون رو از دست بدیم.....و به محیط مرغ داری به مثابه دون و آب نگاه کنیم..........

و یواش یواش اونقدر محدود و منجمد بشیم که مرغ داری هم سهله دیکه تبدیل به مرغداری مرغات تخمگذار بشیم..........مثل این بد بخت ها

کلا فضای وجودیمون اندازه دو سه سانت اطرافمون بشه.............

و بعدش هم آخه یه سختی باشه تهش یه چی عاید آدم بشه..............یه ما حصلی داشته باشه یه چی به آدم افزوده بشه ادم دو تا چی یاد بگیره ...قوی تر بشه......دانا تر و بزرگ تر و عقیل تر و این ها بشه.......موجگلی نیس............آدم تحمل که می کنه که هیچ تحملش هم خیلی شیرین و باحال هم هست................

ولی آخه سختی هایی که هیچ چی رو آدم نمی زاره یه چی هم از ادم کم می کنه فایدش اینه که آخرش تموم میشی...........................

تجربه قبلیش رو دارم الحمد لالله ....آدم هی تو رو در بایستی و تعارف و این مباحث بی خیالی طی می کنه........هی می گه بی خیل..........ولش ده.........هی بخاطر رو در بایستی و این که فکر می کنه برا دیگران مزاحمت ایجاد می کنه....................هی به خودش دلداری الکی می ده می گه اقا یه فرجی می شه.....................

ولی نهایتا بعد از ده پونزده سال فرجی که نمی شه فقط دیگه کم می مونه آدم فلج شه........همه اون چیز هایی که نگفته و نکرده از دک و دهن و دماغ و هزار جای دیگش همیچی می زنه بیرون که ......شانس بیاره ادم خودشو Reset نکنه...........حد اقلش اینه که یک هینگی می کنه تاریخی که برا دو سه سال مجبور میشه کلا بره تو Task Manager و کلا همه چیز رو تعطیل کنه بشینه از اول Windows نوینی نصب کنه رو خودش.................

که یهو می بینی چند سال وقت و اعصاب و توان و این ها کلاا میره برا همین فقط..................

اینه که ما یه بار یه یه همچین فلاکتی دچار شدیم.............و کلا power سوزوندیم...........و الان دیگه که وارد کار زندگی شدیم دیگه از اون وقت ها نداریم چند سال بشینیم خودمون رو دوباره بیاریم بالا............ضمن اینکه تمام سال های اون وسط رو هم تماما هدر رفت وقت و اعصاب و توان و............مگه چقدر وقت داریم عمر کنیم آخه ؟؟؟؟

اصلا فرض کنیم به اندازه بی نهایت هم وقت داشته باشیم.........مریضیم مگه هی خودمون رو عقب بندازیم .........اقا یک ثانیه هم آدم عذاب الکی بی فایده بکشه همون یه ثاینه پرت شده رفته دیگه بر نمی گرده...............

.................................................. .........................................

ما از خرداد ماه 82 بیشترین مدتی که چرخ سوار نشدیم 2 هفته بوده اون هم در مرض های روانی شدن بودیم..........الان شده دو ماه..............و در یک سال گذشته هم هیچ سواری دل چسبی نکردم......از ترس در اومدن از خط اتو....!!!!

کلا در باقی موارد هم داریم اتو کشیده و مرتب و آنکادر می شیم...................که فی نفسه خوبه ولی جاهاییمون رو دارند اتو می کشند که ..........جای اصول کار و ....خط مشی و ............نظم و انظباط و این ها دارند بال هامون رو اتو می کشند..............

اینه که دیگه دارم فکر می کنیم همین روزا برگردم رو Trek ام که پامون هم خراب باشه فوق اخرش ....خونه پرش...............یه دونه از این ها می خریم..........

ولی دیگه بالهامون رو اتو بکشند.................

تا ابد الدهر باید رو زمین بمونیم...........

شاید برا رسیدن به این نقطه آخر و جای پریدن عمر ها وقت صرف کرده باشیم..........این دم آخری جای پریدن بی بال و پر بمونیم هر چی تا اینجا اومدیم رو سقوط آزاد می کنیم سر خونه اولمون..........و معلوم نیست دوباره بتوین به این جا برسیم یا نه................

Biker
2013/11/07, 12:28
احساس میکنم "Like" همون "سپاس" هست با این تفاوت که هیچ تأثیر فنی در پرونده کاربر نداره! :39: درسته یا اشتپ میگم؟!!

Masoud
2013/11/07, 13:28
احساس میکنم "Like" همون "سپاس" هست با این تفاوت که هیچ تأثیر فنی در پرونده کاربر نداره! :39: درسته یا اشتپ میگم؟!!

دقیقا درسته :a2d3:

sanaz20
2013/11/07, 14:41
حس پاچه گيري اساسي دارم. :smilies-azardl (12)روز تعطيل اومدم سر كار. تازه هيچ كدوم از كارامم انجام نشده:13:واااااااااااااااااي يييي :42: واااااااااااااااااااااااا اااييييييييي

giant_hz
2013/11/07, 15:37
حس پاچه گيري اساسي دارم. :smilies-azardl (12)روز تعطيل اومدم سر كار. تازه هيچ كدوم از كارامم انجام نشده:13:واااااااااااااااااي يييي :42: واااااااااااااااااااااااا اااييييييييي
شما دقیقا امروز حس منو داشتی :smilies-azardl (13) دیروز از درد داشتم میمردم ، میگم بابا یه مرخصی بدین من برم دکتر !!!!! حتما باید بمیریم بیاین جنازه مون رو جمع کنین از اینجا ؟؟؟؟؟؟؟:smilies-azardl (12) میگن فقط در یه صورت مرخصی میدیم اونم فــــــــــــــــــــــــ ـــوت . . . یا جرح !!! ( اونم بالای 90 درصد ) !!!!!!:p7977cujr38iyymsu8:

ali tech
2013/11/07, 15:59
شما دقیقا امروز حس منو داشتی :smilies-azardl (13) دیروز از درد داشتم میمردم ، میگم بابا یه مرخصی بدین من برم دکتر !!!!! حتما باید بمیریم بیاین جنازه مون رو جمع کنین از اینجا ؟؟؟؟؟؟؟:smilies-azardl (12) میگن فقط در یه صورت مرخصی میدیم اونم فــــــــــــــــــــــــ ـــوت . . . یا جرح !!! ( اونم بالای 90 درصد ) !!!!!!:p7977cujr38iyymsu8:
90% یک دفعه بگو لب مرگ:tsimuzpzwoap1t9y3o7
یه همچین وضعی تو مدرسمونه یه روز نری انقدر زنگ میزنن خونه که کوفتمون میشه:7::mad:

90% یک دفعه بگو لب مرگ:tsimuzpzwoap1t9y3o7
یه همچین وضعی تو مدرسمونه یه روز نری انقدر زنگ میزنن خونه که کوفتمون میشه:7::mad:

- - - - - - - - - -

یه سوا از آقا مسعود ما یه دونه ستاره طلایی داشتیم ...........چی شد
فکر کنم اصن مال همرو برداشتین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/:confused:

Mr.Nariman
2013/11/07, 18:24
عمو صابر یه تنه 8500 رو کرده :34:
ما هم خیلی با اعتماد بنفس زدیم روش قیمتش رو دیدیم با حس ..... زدیم بیرون... البت قیمت گذار عمو صابر نیست این تنه میتونست 100 تومن باشه منتهی اگر ...... این قیمت ها با از اون بالاها میاد که هی بدبختمون میکنه.
خواستم یه فرمون بخرم که یواش یواش جمع کردن دوچرخه جدیدو شروع کنم فعلا استوپ کردم!

mSafdel
2013/11/08, 00:26
عمو صابر یه تنه 8500 رو کرده :34:
ما هم خیلی با اعتماد بنفس زدیم روش قیمتش رو دیدیم با حس ..... زدیم بیرون... البت قیمت گذار عمو صابر نیست این تنه میتونست 100 تومن باشه منتهی اگر ...... این قیمت ها با از اون بالاها میاد که هی بدبختمون میکنه.
خواستم یه فرمون بخرم که یواش یواش جمع کردن دوچرخه جدیدو شروع کنم فعلا استوپ کردم!
نریمان دوچرخه جمع کردن به صرفه نیست برات. به جاش همون پولهارو جمع کن یه چرخ کامل بگیر

دم بابات گرم که اینجوری نشون داده که چقدر به فکرته هرچند که ممکنه به زبون نیاره

SABER_MTB
2013/11/08, 00:49
ما سال 85 با چک و لقد + قمه و تبر چرخمون رو دزدیدند تو اراک.........

تا هفت ماه کسی نیومد به ما بگه حالت چطوره..........نسل های الان بابا حال می کنند کلی دچاردرک شدگی و این صحبت ها می شن..................

Mr.Nariman
2013/11/08, 09:11
بابا 10 سال هم طول بکشه ادم خودش دوچرخه جمع کنه باب دلشه.... د ن د
نه بابا من خوشم نمیاد اخه منو چه به کورسی امروز رفتم پدرم در اومد .... به بابام میگم برو پسش بده پولشو بزار تو جیب میگه اصلا برای خودم (خوشش اومده ها).
عامو صابر تعریف نکردی اشرار بیگانه چطوری چرختو بردن .
نه بابا چه درک شدگی درک شدگی که دوچرخه رو دوست نداشته باشی! شما که اون دوچرخت پیدا شد مال من بدبخت هنوز پیدا نشده(یک هفتست بردنش)
به هر حال الان جسم بی ارزش بی ورزش هستم . یه ادم بی ازادگی غیر دوچرخه سوار :13:
بابام یه سایپرس داره هر بار سوارش میشم میگه باشه برات میخرم...:34: حالا یه چندباری سوارش میشم....(عمو صابر متولدین سال 77 ها رو باید اعدام کرد نه؟):34:

Vahid_FRD
2013/11/08, 23:58
لعنت به این روزا
حالم خیلی گرفتس
کار کار کار .... بی مزد
تا کی باید کار کنم و پول ندن بهم تا کی باید بدوم به هیج جا نرسم
یه پام سر ساختموم یه پام تو خونه پای کامپیوتر به طراحی و جمع و جور کردن حساب کتاب ها یه پام تو اداره ها دنبال پول گرفتن که نمی دن یه پام دنبال پروژه های دانشگاه .... رسما 4پا شدیم و هر چی هم می دویم انگار داریم روی غلطک تمرینی رکاب می زیی به هیچ جا نمی رسی
خیلی وقته یه دوچرخه سواری درست و حسابی نرفتم
این زندگی نیست .... مرگ تدریجیه

SABER_MTB
2013/11/09, 00:42
عامو صابر تعریف نکردی اشرار بیگانه چطوری چرختو بردن .

پست شماره # 116

Nobody
2013/11/09, 10:56
درود

من اعصاب ندارم ... اخه من نمیفهمم حقوق چه ربطی به رشته ی من داره ؟!!!!!!!

دو تا درس 2 واحدی حقوق دادن به ما و گفتن اجباریه .من اصلا نمیتونم حفظ کنم ،دارم دیوونه میشم.هفته ی دیگه شنبه باید یکی شون رو امتحان بدم البته الان که تازه رسیدیم وسطش 200 صفحه باید بخونم خدا به داد اخر ترمم برسه که باید 400 صفحه رو حفظ کنم .... :13:

از دیروز تا حالا دارم این درس رو میخونم تازه شده 20 صفحه :14:اونم نمیدونم الان یکی ازم یه سوال بپرسه میتونم جواب بدم یا نه ....

auas
2013/11/09, 12:08
درود

من اعصاب ندارم ... اخه من نمیفهمم حقوق چه ربطی به رشته ی من داره ؟!!!!!!!

دو تا درس 2 واحدی حقوق دادن به ما و گفتن اجباریه .من اصلا نمیتونم حفظ کنم ،دارم دیوونه میشم.هفته ی دیگه شنبه باید یکی شون رو امتحان بدم البته الان که تازه رسیدیم وسطش 200 صفحه باید بخونم خدا به داد اخر ترمم برسه که باید 400 صفحه رو حفظ کنم .... :13:

از دیروز تا حالا دارم این درس رو میخونم تازه شده 20 صفحه :14:اونم نمیدونم الان یکی ازم یه سوال بپرسه میتونم جواب بدم یا نه ....

اون کتاب رو شما باید از اول ترم میخوندی نه که بزاری شب امتحان
بابت پایان ترم هم ناراحت نباش چون امتحان میان ترم بدی برای پایان ترم اون قسمت میان ترم حذف میشه
منم خودم همینطورم حاضرم صد بار امتحانایی مثل سیستم های مخابراتی یا الکترونیک 3 بدم ولی امتحان تفسیر قرآن و اندیشه اسلامی و.... از اینا ندم

NASER1394
2013/11/09, 12:28
من فوج فوجیمو میخوام:19:
من کجا کورسی کجا ...تازه این تک دندست...:(
خدا .... دوچرخمو میخوام:19:
تصمیم گرفتم یه دوچرخه جمع کنم ...
ــــــــــــــــــــ

برو خدا رو شکر کن همین که بابات حالتو درک میکنه و یه جورایی میخواد زیاد بهش فکر نکنی و غصه نخوری

منم زمانی که سن شما بودم دوچرخمو دزدیدن . با اینکه تمام پولشو خودم کار کردم و یواش یواش جمع کردم . از خونواده انتظار داشتم حال منو که میبینن و اینجور داغونم

حداقل یه گوشه ای از هزینه خرید دوچرخه جدید رو بدن . ولی متاسفانه دچار درک شدگی نشدیم ... بازم خوشحال باش یکی برات همدردی میکنه

Overlord instinct
2013/11/09, 13:20
با سلام .
آقا اصن یه مدتی نبودیم ، درگیر دانشگاه و پروژه و خلاصه از دنیای دوچرخه به دور بودیم . اصن یه وضی .....
حالا از این ور کارمون رو از دست دادیم و کار پیدا نمیشه لامصب ..... هر جا میری میگی آقا من دانشجو هستم ..... من فلان ساعت ها رو نمیتونم بیام .... دانشگاه هستم ..... میگن نه نمیخوایم .....
آخه لا مروتها .... من دانشجو هستم .... یه 4 5 ساعتی رو نمیتونم بیام . حالا مگه چی میشه ؟ خوب از حقوقم کم بکنین .....

balaban
2013/11/09, 13:53
با اجازه ماهم یه حسی رو بگیم
هرروز صبح توسرمای صبح با دوچرخه میریم سرکار البته مسیرو هم کمی طولانی میکنیم که حدود 45دقیقه بتونیم رکاب بزنیم.مشکل این عینک لعنتیه که با زدن ماسک عرق میکنه اما به عشق بایک بیست اهمیت نمیدیم و محکم رکاب میزنیم تا زه یه دست لباس یدکی هم تواداره گذاشتیم که بتونم سریع عوض کنیم وسرماخورده نشیم. خیلی هم پیش اومده که دیر رسیدم اما بازهم بیخیال چرخ ازاداره بهتره.:128fs318181:

Biker
2013/11/09, 15:27
تازه یه دست لباس یدکی هم تواداره گذاشتیم که بتونم سریع عوض کنیم وسرماخورده نشیم.

کار بسیار فنی و درستی انجام میدین، خیلی ها متأسفانه با رعایت نکردن ایم چیزای کوچیک خودشون رو سرما میدن. :18: احتمالاً شما دستی در کوهنوردی و پیاده روی یا دو و میدانی هم داری!
_______________________________-

امروز یه پولی دستم اومد ولی اینقدر پول بی ارزشه نمیدونم چیکارش کنم :7: فقط میشه نگاهش کرد و حسرت خورد، اصن یه وضی :mad:

از طرفی نمیدونم چه سریه که آدم هر چی بیشتر پول دستت میاد خسیس تر و گدا تر میشه، تازه دارم رابطه مایه دارها و فقرا رو در دست و دلبازی و خرج کردن متوجه میشم!!! :tsimuzpzwoap1t9y3o7
محمد رضا جان ما که فول بیکاریم هم میگن نمیخوایم، همین کارا رو میکنن که میشه فرار مغزها، بابا یکی بیاد منو کشف کنه!:1:

sepehr82
2013/11/09, 15:32
سلام بر همه ای دوستانم

آقایان مدیران ...
لطفا به بعضی از کاربران تذکر (آموزش ) را بدهید که که دیگه دست از " هرز نامه زدن " یا همان اسپم " .... بردارند ... دوست شما ... بچه محل شما ... و یا هر که ... حرکتی کرد و شما اون شخص را از نزدیک میشناسید ..... هرز نامه ارسال نکنید ... عزیزم ... آقا آمده در صفحه ... اظهار نظر بیهوده کرده رفته .:mad:.. و ملّت (کاربران دیگر ) سرکارند !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

( لطفا از همین امروز جدّی تر با این موضوع برخورد بشود ... ممنونیم ) بیست مورد صفحه اول را مطالعه کنید ببینید چند تا اسپم داره :tsimuzpzwoap1t9y3o7

Mr.Nariman
2013/11/09, 17:07
دستون درد نکنه...ما تاپیک پروتو تایپ دایمند دوشاخ dvo زدیم یه توضیح خواستیم که دقیق بگه این دوشاخ چی به چی ساخته شده از این جهالت در بیاییم:smilies-azardl (12)
هر کی دوچرخه خوب داره استفاده نکنه گناهه....:( اگه وقتشو نداره مرگ تدریجیه....:19:

Masoud
2013/11/09, 23:11
مژده ای دل سفری در راه است .
خدا رو شکر داره سفر نهایی میشه هر چند سفر کردن توی این زمان یا جیب پر پول میخواد یا کله خراب ولی بازم بنازمت خدا جون که کله خراب رو حداقل ازمون دریغ نکردی

Vahid_FRD
2013/11/09, 23:23
مژده ای دل سفری در راه است .
خدا رو شکر داره سفر نهایی میشه هر چند سفر کردن توی این زمان یا جیب پر پول میخواد یا کله خراب ولی بازم بنازمت خدا جون که کله خراب رو حداقل ازمون دریغ نکردی
:ad54ad::2bike_smiley:
سفر به سلامت

balaban
2013/11/10, 08:27
کار بسیار فنی و درستی انجام میدین، خیلی ها متأسفانه با رعایت نکردن ایم چیزای کوچیک خودشون رو سرما میدن. :18: احتمالاً شما دستی در کوهنوردی و پیاده روی یا دو و میدانی هم داری!
_______________________________-

امروز یه پولی دستم اومد ولی اینقدر پول بی ارزشه نمیدونم چیکارش کنم :7: فقط میشه نگاهش کرد و حسرت خورد، اصن یه وضی :mad:

از طرفی نمیدونم چه سریه که آدم هر چی بیشتر پول دستت میاد خسیس تر و گدا تر میشه، تازه دارم رابطه مایه دارها و فقرا رو در دست و دلبازی و خرج کردن متوجه میشم!!! :tsimuzpzwoap1t9y3o7
محمد رضا جان ما که فول بیکاریم هم میگن نمیخوایم، همین کارا رو میکنن که میشه فرار مغزها، بابا یکی بیاد منو کشف کنه!:1:
میدونی تواین دنیایی که خیلیا برادرانه سر هم کلاه میذارن میشه به کوه وچرخو .... وابسته شد ودور بقیه رو خط کشید

Nobody
2013/11/10, 14:20
ای بابا همیشه کادو گرفتن برای داداشم برام سخت ترین کار بود الانم سه روزه دارم فکر میکنم هنوز به نتیجه نرسیدم.:21:

دوچرخه امو دادم تعمیر الان یک هفته است درگیرن باهاش. :sdasdasd:یه جاش درست میشه یه جای دیگه خراب میشه.فکر کنم دیگه باید به فکر پول جمع کردن باشم.... :10:

ali tech
2013/11/10, 16:53
خوش بحال دبستانی ها فردا وپس فردا تعطیل شدند
آخ چرا ما دبیرستانی ها مگه فتوسنتز میکنیم که تعطیل نمیکنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟:a54d65a::19::16::p7977cujr38iyymsu8:

mostafah67
2013/11/10, 20:24
حدود یک هفته ای تهران بودم، هواش حسابی به هم ریخته اما
این روزهای پاییزی اینجا حسابی هوا سرد شده و تقریباً هر روز بارون میزنه، با اینکه هوا سرده اما آدم نمیتونه از دوچرخه ش دل بکنه...... جای همه خالی اینجا هوا فوق العاده ست

NASER1394
2013/11/10, 20:49
امروز یکی از دغدغه های ذهنیمو حل کردم .... موضوع گرفتن عکس ورزشی و از این بایت خیلی خوشحالم

ولی دغدغه ها تمومی نداره . یکیشو حل میکنی 2 تا دیگه ظاهر میشه / کاش دغدغه ای نداشتیم مثل یک بچه

تا بتونیم هرکاری که دلمون میخواد انجام بدیم :32::mountain-bike-smile:11::20::sdasdasd::riz481::39::18::27::26:

البته با این یکی شدیدا مخالفم :11:

Dirt
2013/11/10, 21:09
آمرو تو رادیو میگفت، در نروگن یه شهر با آینه افتبهه مسنهی درست کردن، کاش اینو تو المانهم می‌کردن...
کاش میشد اینجا ب جنوب ایران بارون اکسپرت کنن و از جنوب ایران بینجا آفتاب ایمپورت

Mr.Nariman
2013/11/10, 21:48
حدود یک هفته ای تهران بودم، هواش حسابی به هم ریخته اما
این روزهای پاییزی اینجا حسابی هوا سرد شده و تقریباً هر روز بارون میزنه، با اینکه هوا سرده اما آدم نمیتونه از دوچرخه ش دل بکنه...... جای همه خالی اینجا هوا فوق العاده ست

نوادا 2.....فوج فوجی :4::4:
حس من
ـــــــــــ
همسایمون تقریبا با صدای سنگ جت و چکش دیوونمون کرد:38:

antimovan
2013/11/11, 01:19
روزی نیست که به kia optima فکر نکنموو اگه همه چی درست پیش بره یدونه میخرم.

Alu
2013/11/11, 01:20
یه سری آدم بی شعور هم هستن که نمی فهمن باید صدای اون نوحه و روضه ی کوفتی رو کم کنن...وقتی می خواستم بخوابم سروصدا نذاشت؛حالا هم که دیگه خواب از سرم پرید:New (6):

حس می کنم سایت خلوت شده(شاید چون بعضی دوستان با forum.php سعی می کنن بیان؟)
کلی کار دارم واسه انجام...
عشق هم مخدر جالبیه...

mSafdel
2013/11/11, 01:25
صابرررررررررررررررررر زودباش بابا این پاتو خوب کن دیگه.
جدا هوس یه سفر دوچرخه ای با صابر کردم. پارسال همین موقع ها بود که رفتیم کمرکوه. یادش بخیر خیلی حال داد

sepehr82
2013/11/11, 02:02
صابرررررررررررررررررر زودباش بابا این پاتو خوب کن دیگه.
جدا هوس یه سفر دوچرخه ای با صابر کردم. پارسال همین موقع ها بود که رفتیم کمرکوه. یادش بخیر خیلی حال داد

امروز من هم دایم تو این فکر بودم ... کمر کوه یادش بخیر خیلی خوش گذشت ...ولی محمد بی خیال این داستان نشو .. ادامه بده تا یک خاطره دیگه بسازیم .. من هم با این وضعیت داغونم ... حاضرم که بیام+ یک کیسه گیاه میاه (داروهام ) و این حرفها بیارم دم کنیم

بخوریم مثل زهر حلائیل میمونه ... و ... یک حرکتی شبیه به اون روز را در کنار شما دوباره داشته باشیم ... // اتفاقا اگر بخاطر داشته باشید در اون ایام هم هوا شدیدا آوده بود که فرادی یا پس فردای آن روز را هم در تهران تعطیل اعلان کردند !
/ این بار از ترمز دوچرخه ات تعهد بگیر که دیگه اونجوری ... بازی در نیاره ...:o .
از این کاوه هم هیچ خبری نیست ها ... نکنه رفته " غمخوار " جهان شده ...و دوره سلطانی جهان را به پایان رسونده و الان یک خم مشکلات زندگی ... گرفته .... نان وروغن و گوشت و اجاره ... . ان شالله هر کجا هست ...سلامت باشه .

mSafdel
2013/11/11, 02:34
امروز من هم دایم تو این فکر بودم ... کمر کوه یادش بخیر خیلی خوش گذشت ...ولی محمد بی خیال این داستان نشو .. ادامه بده تا یک خاطره دیگه بسازیم .. من هم با این وضعیت داغونم ... حاضرم که بیام+ یک کیسه گیاه میاه (داروهام ) و این حرفها بیارم دم کنیم

بخوریم مثل زهر حلائیل میمونه ... و ... یک حرکتی شبیه به اون روز را در کنار شما دوباره داشته باشیم ... // اتفاقا اگر بخاطر داشته باشید در اون ایام هم هوا شدیدا آوده بود که فرادی یا پس فردای آن روز را هم در تهران تعطیل اعلان کردند !
/ این بار از ترمز دوچرخه ات تعهد بگیر که دیگه اونجوری ... بازی در نیاره ...:o .
از این کاوه هم هیچ خبری نیست ها ... نکنه رفته " غمخوار " جهان شده ...و دوره سلطانی جهان را به پایان رسونده و الان یک خم مشکلات زندگی ... گرفته .... نان وروغن و گوشت و اجاره ... . ان شالله هر کجا هست ...سلامت باشه .
بی خیال نمیشم. منتظرم تا صابر خوب بشه. تازه امسال دوستای بسیار خوب دیگه ای هم همرامون داریم: رضا و پیمان
ترمزهارو که همون پارسال عوض کردم SLX خریدم. الان می خوام یه جفت لنت برای ترمز عقب بگیرم خیلی صدا میده به هر ترفندی هم بود اقدام کردم ولی درست نشد.
کاوه هم مشغول درس خوندنه هم از موقعی که دوچرخه دو کمک گرفته دیگه با بر و بچ آدرنالین میپره

SABER_MTB
2013/11/11, 03:38
من دارم خوب می شم.......به لطف خدا .......

ولی تا بهبودی کامل هنوز راه مونده......ضمن اینکه برای بهبودی کامل و جلو گیری از بروز حوادث مشابه یه گار هایی باید بکنیم که اون ها یک کم زمان بره و هزینه زا.....

ولی به هزینه ها و زمانش می ارزه......تا دیگه یادمون نره............

الان که پام داره خوب میشه بالا خره متوجه شدم که این بار آخر دلیل درد گرفتنش رو درست حدث زده بودم .........

چون در دفعات قبلی حدث هایی که زدیم و بنا بر اون حدث ها عمل کردیم و (( عمل )) کردیم تا بهبودی حاصل بشه که نشد........و مشحص شد که دلیل رو درست متوجه نشده بودم........

و این بار گویا دلیل رو درست متوجه شدم...........و دوست ندارم زیاد وارد جزئیات بشم..............

ما خیلی سال پیش یه مشکل عدیده عظمی تر از این داشتیم............که غریب ده پونزده سال در گیر اون بودیم...........و تغییری که تو پای ما ناشی شده بود هم اثرات تخریبی غیر مستقیم همون دساتان بود ( البته تا بهبودی کامل هنوز زده به قطع صحبت کنم ) ............

ما اون موقه فهمیدیم که برای بر طرف شدن آن مشکل عظمی تر باید همی به این باور برسیم که خویش تن خویش را همی دوست بداریم..........و ه هر دلیلی از جانب هر کسی ازاری تحدیدی می خاد بهمون برسه حتما حتما ازش بر هزر باشیم که تا قبل از اون تزمون این بود که بی خیال ولش کن ................یعنی برا خودمون ارزش قائل نبودیم پذیرش ازار و رفتار های رو مخی دیگران رو داشتیم..........که البته خودش نتیجه ایدئولوژی کلی یی بود که قرار بود در آن حقوق دیگران رعایت بشه...........ولی وقتی دچار افراط شده بود دیگه کلا از حقوق خودمون توش صرف نظر شده بود...........

که اتفافا در این زمینه چند روز پیش هم یه پست طولانی زدیم...........و به نحوی دیگی به این مبحث اشارتی زدیم.................

و الا نهم مدتی بود باز یادمان رفته بود قدر خودمان را بدانیم و خویش تن خویش را دوست بداریم........و از طرفی هم آن ده پونزده سال اول درس آن بود که یاد بگیریم خودمون رو دوست داشته باشیم....

و امسال هم درس این بود که این بدن را هم که تو را چپاندیم داخلش درسته جزئی از شما نیست و زیا دنباید بهش بهای بیش از حد بدهید...........ولی به هر حال یه پنجاه شصت سالی باید این تو بمونی.....و این مدت به هر حال وسیله نقلیه شماست...........

منظورم وسیله حرکت و این ور اون ور رفتن نیست ها اون رو با ویلچر هم میشه رفت..............منظورم یه چیزی تو مایه های امضای اقا مسعوده که هممون مسافریم و بالاخره تو این سفر به هر حال یه وسیله ایی می خاییم برای نقل شدن از اول سفر به آخر...............

خلاصه ما ترم اول تو این درس افتادیم.....و باز نفهمیدیم منظور از این پا درد چیست و مثل قدیم که روحیه و ذهنمون رومی دادیم دست هر کس و ناکسی بزنه داغونش کنه..... رفتیم این وسیله نقلیه مون رو هم دادمش دست هر کس و نا کسی......

باید یاد بگیریم که به هر حال به این وسیله نقلیهمون هم ارزش قائل بشیم و قدرشو بدونیم.......و برا هر کس و ناکسی و برا چیز های الکی ازش کار الکی نکشیم اون رو هم...........

البته این ایدئولوژی با اونی که خیلی دارند و اصولا خیلی خودشون رو دوست دارند هم یعنی تز اولیشون هم همون Lovving Yourself است.........منتهی اون ها کلا فقط برا چیز هایی که براشون سود شخصی داشته باشه حاضر می شن نشیمنگاهشون رو تکون بدن............

ما می گیم از خودمون و از بدنمون برا چیز هایی و برا کسایی کاربکشیم که ارزش خوبی و خوبی های دنیا رو بفهمند....و درک کنند.......نه بخاطر این که هوای شخصی ما رو داشته باشند.......

اگر هوای (( خوبی )) و (( خوب بودن )) رو داشته باشند اون وقت اگر ما هم (( خوب )) باشیم طبعا هوای ما رو هم خواهند داشت..............

خلاصه که این ترم دیگه این درس رو شاید بتوینم پاس کنیم...........و اگه پاس کنیم تازه تازه خواهیم دونست که باز هم درس ها و مصیبت های دیگری در راه است....................

ولی شاید هم در این درس ها و مصیبت ها دهن مهنمون سرویس و صاف شه و از درون و برون داغون هم بشیم........ولی می خوام بدونم اونهایی که اونقدری خودشون رو دوست دارند که فقط اگر براشون صرفه داشته باشه برا کسی کاری می کنند یا حرکتی به خودشون می دن.......تا گرفتاری و درد سری هم نداشه باشند.......و داغون هم نشن............کجا رو گرفتن ؟؟؟؟

و نهایتا صحبت های بسیار بسیار دیگر می ماند که دوستن داریم بزنیم و جاش نیست .جای دیگر انشا الله............فعلا انقدر حرف زدیم دستامون دردر گرفت این مهندسین ژنتیک هم باید جای این جلف بازی ها یه فکری به حال دستای نسل های آینده بکنند که قراره بیش از اونی که حرف بزنن تو زندگیشون تاپیک کنند............ما که اولین نسلی بودیم که Prototype تایپ کردن و موس دست گرفتن بودیم...........

SABER_MTB
2013/11/11, 06:06
یه حس دیگه هم داشتم یادم رفت بگم................

روزی نیست که به kia optima فکر نکنموو اگه همه چی درست پیش بره یدونه میخرم.

آقا تو رسم و رسوم ما نیست پول زیادی بالا ماشین بدیم ها...............حرومه.......پول اگه زیاد باشه باید اول سهم اقا Trek (ع ) خمس و ذکاتش رو بدی بعد باقیش رو بای دصرف Trek کرد وگرنمه اون پول حرومه اصلا.....

بیا یه دونه از این ها بهت بدم پولاتی حلال کنم...........

بعدش هم حالا که ماشین های خوب خوب بگیریم اقا من هم اصلا دلم Land Rover می خاد................چیه اقا آرزو بر جوانان عیب نیست...........

اون LR4 این پایین هم LR2

جان من قیمت ها رو نگاه کن.................وای خدا اصلا دارم ناراحتی روانی می گیرم.......

Land Rover - Luxury SUVs | Land Rover USA ([Only registered and activated users can see links])

37 هزار دلار اون پایینی و بالایی هم 50 تا..........

آقا اولا که برا چی دلار 1000 تومن نیست.........فکرشو کن با 37 تومن LR4 می گرفتی ؟؟؟؟؟

ولی سعی کن زیاد هم فکر نکنی چون دلار هم 1000 بود باید ضرب در 3 می کردیش ........به دلایل معلوم......

اقا برا چی این ها با 37 هزار واحد پولیشون می تونن LR4 بخرن صفر کیلومتر بعد ما با 37 میلیون تومن باید بریم L90 بخریم ؟؟؟؟؟

تازه فکرشو کن 37 هزار واحد پولی ما میشه 37 هزار ریال..........سه هزار و هفصد تومن.....میشه یه فلافل و یه دلستر...........من برم بخوابم تا دوباره از حالت های خوب روانی نیومدم بیرون از این فکر ها کنم ناراحتی می گیرم دوباره.................غلط کردم من همون پراید سوار می شم................

sanaz20
2013/11/11, 07:58

آقا تو رسم و رسوم ما نیست پول زیادی بالا ماشین بدیم ها...............حرومه.......پول اگه زیاد باشه باید اول سهم اقا Trek (ع ) خمس و ذکاتش رو بدی بعد باقیش رو بای دصرف Trek کرد وگرنمه اون پول حرومه اصلا.....

بعدش هم حالا که ماشین های خوب خوب بگیریم اقا من هم اصلا دلم Land Rover می خاد................چیه اقا آرزو بر جوانان عیب نیست...........

اون LR4 این پایین هم LR2

جان من قیمت ها رو نگاه کن.................وای خدا اصلا دارم ناراحتی روانی می گیرم.......

Land Rover - Luxury SUVs | Land Rover USA ([Only registered and activated users can see links])

آقا اولا که برا چی دلار 1000 تومن نیست.........فکرشو کن با 37 تومن LR4 می گرفتی ؟؟؟؟؟

ولی سعی کن زیاد هم فکر نکنی چون دلار هم 1000 بود باید ضرب در 3 می کردیش ........به دلایل معلوم......

اقا برا چی این ها با 37 هزار واحد پولیشون می تونن LR4 بخرن صفر کیلومتر بعد ما با 37 میلیون تومن باید بریم L90 بخریم ؟؟؟؟؟

تازه فکرشو کن 37 هزار واحد پولی ما میشه 37 هزار ریال..........سه هزار و هفصد تومن.....میشه یه فلافل و یه دلستر...........من برم بخوابم تا دوباره از حالت های خوب روانی نیومدم بیرون از این فکر ها کنم ناراحتی می گیرم دوباره.................غلط کردم من همون پراید سوار می شم................

به دلايلي من جمله،:بي جنبه بودن يه تعداد معدودي از هموطنان عزيزمون كه از ماشين براي دور دور استفاده مي كنن.:63:
اونا اگه ماشين دارن، براي مواقع ضروري ازش استفاده مي كنن نه اينكه هر يك از اعضاي خانواده دو تا ماشين زير پاشون باشه و خيابوناشون از شدت ازدحام ماشين در حال انفجار باشه.
ما ايرانيا چي؟ قربونشون برم يه ماشين دارن واسه دور دور، يه ماشينم واسه تره بار :30:
اگه هر خانواده مي تونست قبول كنه كه با يه ماشين كارش راه ميفته،؛ نه ازدحامي ميشد كه بخواد وقتشون توي ترافيك هدر بره، نه آلودگي. فكر كن ماشين ارزون مي بود.... وااااااايييي:14:نه جون من!! يه بار بهش فكر كن؟ چه ترافيكي ميشد.:13:بدتر از ايني كه هست
حقمونه بخدا... حقمونه.....نميدونيم استفاده از ماشين براي چيه!!!!!!!!!!

ali tech
2013/11/11, 08:26
جاتئن خالی امروز دست جمعیمدرسه رو پیچیددددددددیم فکر کنم فقط 5 نفر موندن
حتی بچه خرخون ها هم پیچیدن

event
2013/11/11, 08:35
چقدر احساس خوبیه کنار یکی باشی که خیلی دوسش داری:28:[Only registered and activated users can see links]

epsi1on
2013/11/11, 10:58
سلام دوستان.
در حین بیان احساسات لطفا یه قیمت حدودی هم واسه این تنه بدید:
حدود قیمت میخوام دستم بیاد، با 200-300 تومن بالا پایین هم مشکلی نداره!!!

با تشکر

mmmaaahhh
2013/11/11, 12:03
سلام ب کل بچه ای توی فروم !
دوستون دارم !
ولی ی مشکلی من چرا دکمه ی تشکر ندارم ؟؟؟؟؟؟:13:
با event موافقم .........:riz304:

آقا رفع شد !
اون تغییراتتون منو کشتهههههههههههههه.......... لایییییییییییییکککککککککک ک:a2d3:

Mr.Nariman
2013/11/11, 15:40
اقا ( antimovan ([Only registered and activated users can see links])

)
شرمنده اسمتون رو نمیدونم
اگه اپتیما نسل قدیم رو میفرمایی پر از عیب و ایرادات فنی هستش ... دوست ما داشت بیچاره تا میزد بیرون شهر ماشین خراب میشد
پس یه دلیلی باشه دیگه بهش فکر نکنی :25r30wi: اگه نسل جدیدو میگی که هیچی دیگه کلا به قیمتش نگاه کن کلی عیب و ایراد داره :25r30wi: یا فلسفه هر چی رو بخوای میخری رو در پیش بگیر که ایشالا بخری (ولی حیف میدونم پول بدم جا ماشین کره ای)
اقا یکی نیست پس کله این ملت بزنه ماشین چینی نخرید؟ الله اکبر..... نه ماشین ایرانی بخرید نه چینی ....جنازه قدیمی ماشین خارجی بهتر از این اشغالاست ؟ ! همین میتسو گالانت بدبخت 20 ساله کار میکنه ترمزاش ای بی اس ،کولردار و .... خشگل و تمیز نهایت خرجش چندتا سرویس بوده و لنت ترمز دیگه هیچ عیبی پیدا نکرده...بلیزر ! اقا این نیز هچنین + بنزین حالا 70 سالم عمرش باشه باز همین ایراداتو بیشتر نداره.
پراید....بعد 8 سال جاش تو دله است.
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــ
عمو صابر چه ترک قشنگی چه پری چه بالی چه دوشاخی چه رنگی... ...
میخوام یه کم درک کردگی عمو صابری داشته باشم! :4: بابا پاتو ول کن خودش خوب میشه د من راست میگم روزی چند تا پست میزنی ایه یاس برای پات میخونی بابا ولش کن خودش خوب میشه دیگه ...گیر نده به بنده خدا :p
زندگی بهت یه سیبی میده ،خوشحال میشی میزنت ازت سیبو میگیره...داغون که شدی دوباره یه سیب خوب تر بهت میده ....الان در وسطش قرار داری...
متاسفانه وقتی سیب خوبه رو میده که دیگه از اون سیب خوردن گذشتی ....(دوران اخر ....)

NASER1394
2013/11/11, 18:27
همه شما با خبرید حتما ... متاسفانه تازگی ها امنیت استان سیستان و بلوچستان قمر در عقرب شده و گروهی نکبت دوباره داره حملات تروریستی انجام میده ...

حالا موندم روزای تعطیل تاسوعا و عاشورا + جمعه رو چیکار کنم :riz273: از طرفی میترسم تو شهر رفت و آمد کنم و خدای نکرده یه چیزی بترکونن و داغون بشیم ...

از طرف دیگه هم نمیتونم تو خونه بشینم و دوچرخه جلوی چشمم چشمک بزنه :63:

می خوام با علیرضا صحبت کنم و صبحها بریم تمرین خارج از شهر ... حداقل اینجوری امن تره

antimovan
2013/11/11, 19:21
دوستان فکر میکنم همون جور که کره توی صنایع الکترونیک ژاپنو پشت سر گذاشت توی صنعت خودرو سازی هم اینکارو بکنه...درسته کیا اپتیما کارخونش کره ایی ولی طراحش اقای peter schreyer هست که audi tt افسانه ایی رو طراحی کرده.. برای مقایسه عکس کیا 2014 رو با تویوتا کمری 2014 مقایسه کنید.. ببینید کد وم زیباتره؟

Dirt
2013/11/12, 00:09
آمرو با ۲ تا ژاکت رفتم بیک سواری‌..هه هه...دیگه هوا یکچل شده

epsi1on
2013/11/12, 01:34
سلام دوستان.
در حین بیان احساسات لطفا یه قیمت حدودی هم واسه این تنه بدید:
حدود قیمت میخوام دستم بیاد، با 200-300 تومن بالا پایین هم مشکلی نداره!!!

با تشکریعنی یک نفر نیست یه قیمت حدودی از این داشته بدونه؟

ali-xc
2013/11/12, 01:39
یعنی یک نفر نیست یه قیمت حدودی از این داشته بدونه؟
من یه تنه xtc ساری دیدم میگفت حدود 1300.fr مخفف frame هست دیگه؟

epsi1on
2013/11/12, 02:46
من یه تنه xtc ساری دیدم میگفت حدود 1300.fr مخفف frame هست دیگه؟

ممنون، فکر نمیکنم fr مخفف frame باشه. در هر حال ممنون بابت قیمت، لطف کردید :)

antimovan
2013/11/12, 05:25
به یکی از رویاهای بچگیم جامعه عمل پوشوندم و یک کمان به همراه 3 تا تیر کربنی خریدم..منتظرم برسه دستم... کمانو بردارم به همراه دوچرخه بزنم به دل طبیعیت! چه صفایی داره...

SABER_MTB
2013/11/12, 07:27
بعضی ها یه جوری زنگ می زنن در مورد یه برند خاص از من نظر می خان که...............

یعنی قشنگ شک می کنم می گم از طرف شرکت همون برند است می خان ببینند من مثلا به مشتری ها چی می گم..............

هی یارو می گه آقا شنیدم فلان دوچرخه ها چینی اند آره ؟ شنیدم زیاد خوب نیستند شما چی می گی ؟

تله می زارین برا ما ؟

یعنی یک نفر نیست یه قیمت حدودی از این داشته بدونه؟

قربان ما مه اونجا هر چی سعی کردیم جواب شما رو بدیم نشد.....

پستتتون رو باید جایی بپرسین که بشه جواب داد.....

اون تنه 2013 اش حدو 1600 است و 2012 اش هم 1300 ......شما چه سایزی می خایین ؟ قدتون چقدر است ؟

sanaz20
2013/11/12, 08:42
ديروز رفتم "اسپيد" يه سري خريد كردم. مجموعمو كامل كردم. منتظر عكساش باشيد. ست سفيد و مشكي كردم در حد لاليگا:63:

SABER_MTB
2013/11/12, 09:44
همه شما با خبرید حتما ... متاسفانه تازگی ها امنیت استان سیستان و بلوچستان قمر در عقرب شده و گروهی نکبت دوباره داره حملات تروریستی انجام میده ...

یعنی اوضاه اینقدر خطری شده ؟؟؟؟

فکر کن شما رو گروگان بگیرند بیان بگن باید بایک بیست رو در اختیار اهداف تبلیغاتی جند الله قرار بدین وگرنه تلافی ریگی رو از این ها می گیریم............

ديروز رفتم "اسپيد" يه سري خريد كردم. مجموعمو كامل كردم

مبارک باشه.................

در مورد اروزن شدن ماشین هم که دیروز صبح فرموده بودین ......اونجا ماشین ارزونه......................ولی استفاده از ماشین گرونه.................یعنی ماشین داشتن راحته ولی ماشین روندن خرج داره........

بنزین......مالیات بر کیلومتر ( یعنی هر سال هر چقدر راه رفته باشی باید مالیاتشو بدی ) ....................عوارض استفاده شهری که با ماهواره کنترل میشه و تو داخل شهر هر چقدر راه رفته باشی باید مالیاتشو بدی...........عوارض های سنگین برون شهری...........

epsi1on
2013/11/12, 10:16
قربان ما مه اونجا هر چی سعی کردیم جواب شما رو بدیم نشد.....

پستتتون رو باید جایی بپرسین که بشه جواب داد.....

اون تنه 2013 اش حدو 1600 است و 2012 اش هم 1300 ......شما چه سایزی می خایین ؟ قدتون چقدر است ؟
ممنون م دوست عزیز. قدم 183 فاق 80. توی این صفحه هایی که برای محاسبه اندازه تنه هست نگاه کردم گفته بود 18 اینچ، به نظر شما 19 اینچ هم خوبه؟ چند وقت پیش یه دوچرخه 17 بهم انداختن (!) اون خیلی واسم کوچیکه.
ممنون بابت راهنمایی.

SABER_MTB
2013/11/12, 10:20
به نظر من که 19 بهتر است از 18 برای شما منتهی بد بختی جاینت تنه سایز فرد نداره.............یا باید 18 رو انتخاب کنید یا 20 ......که فکر می کنم 20 دیگه خیلی بلند باشه براتون...............

NASER1394
2013/11/12, 10:52
ديروز رفتم "اسپيد" يه سري خريد كردم. مجموعمو كامل كردم. منتظر عكساش باشيد. ست سفيد و مشكي كردم در حد لاليگا:63:

مبارکه . خوشحالم از اینکه با آسیب دیدن دستتون از دوچرخه سواری فاصله نگرفتین و بلعکس علاقتون بیشتر شده ... موفق باشی

یعنی اوضاه اینقدر خطری شده ؟؟؟؟

فکر کن شما رو گروگان بگیرند بیان بگن باید بایک بیست رو در اختیار اهداف تبلیغاتی جند الله قرار بدین وگرنه تلافی ریگی رو از این ها می گیریم............

از الان بدجوری استرس دارم . بدون اینکه مردم متوجه بشن ... نیروهای امنیتی و اطلاعاتی در آماده باش کامل هستن و دو تا دو تا گشت تو بلوار ها 15 دقیقه یکبار رد میشن ...

نه بابا ما به درد گروگان گرفتن هم نمیخوریم . باید یکی باشه که سرش به تنش بیارزه ... سرشناس و چهره سیاسی باشه مثل دادستان زابل

ممنون م دوست عزیز. قدم 183 فاق 80. توی این صفحه هایی که برای محاسبه اندازه تنه هست نگاه کردم گفته بود 18 اینچ، به نظر شما 19 اینچ هم خوبه؟ چند وقت پیش یه دوچرخه 17 بهم انداختن (!) اون خیلی واسم کوچیکه.
ممنون بابت راهنمایی.

عذرخواهی میکنم . سوءتفاهم نشه ... شما همونی نیستی که از ایسام خرید کردی و فروشنده کلاه بردار از آب دراومد ؟

دوچرخه ژاپنی ZEE ?

event
2013/11/12, 11:50
تمام افکار و ذهنم ریخته به هم دیگه نمیدونم چیکار کنم
دو روز به خانواده دارم میگم من نمیام شهرستان میخوام یکمی تنها باشم برم دوچرخه سواری گیر دادن میگن نه نمیشه باید با ما بیای !!
صبح به بابام میگم من نمیام شما برید میگه من ماشین ندارم تازه میخواییم با ماشین تو بریم
الان اعصابم یه قدری خورده که دیگه لال شدم نمیدونم چی بگم
بدهکاری که بالا آوردم . درسام هم مونده همه شون یکسری ادم که اصلا شبیه انسان نیستم هم مدام روی مخ من دارن راه میرن تنها چیزی که می تونه فکرمو آرم کنه دوچرخه سواریه که اگه این 3 روز تعطیلی رو چرخ سواری نکنم با یه کسی که مرده فرقی نمیکنم الان کاملا مغزم قفل شده

erfa
2013/11/12, 16:10

اون LR4 این پایین هم LR2

حاج صابر این LR ها رو ول کن اینو بچسب......
land rover range rover
V8 دوتوربو فکنمم 5 یا 6 لیتر موتورش باشه اگه درست گفته باشم
جیگره این بشر
ولی خوب قیمتشم گرونه دیگه چی کارش کنیم ولی چیز محشریه
شمام که میخاستی اپتیما بخری بخر ظاهرش از همه ماشینای هم ردش حتی سوناتا هم بهتره به نظر من
اینم نگا کنین بد نیست ولی اگر ناراحتی قلبی دارین نگاش نکنین
افکارنيوز - با پول پژو۲۰۶ در کشورهای دیگر چه خودرویی می توان خرید؟ ([Only registered and activated users can see links])

mohamad road
2013/11/12, 16:23
از تو بگذشتم و بگذاشتمت، با دگران
رفتم از کوی تو لیکن، عقب‌سر، نگران
ما گذشتیم و گذشت آنچه تو با ما کردی
تو بمان و دگران وای به حال دگران...!

Mr.Nariman
2013/11/12, 16:42
عمو صابر خبر تازه چه داری تو بگو....دوچرخه سواری میکنی؟ یا به بهونه پای محترم نشستید هی اون دوچرخه رو نگاه میکنید و میگریید؟!
اون دنیا پات به صدا در میاد میگه: من خوب بودم صاحبم بخاطر تنبلیش منو نبرد و خداوند فرمود:
قدکان الپایکان السالم و اما انت لا سواریا و ان الله مع السوارین
همینه دیگه نمره های عربیمون به بالای 12 نمیرسه :9: یه فعل متصل بلد نیستیم.....
داش ممد هم میاد جملات قصار میگه...بابا بگو چی شد...زنده ای؟ ایا هنوز توانایی علافی در خیابان ها رو داری.....
برای همتون دعا کردم...(نذری داشتیم) ایشالا دوچرخه های دزدیده شدتون برگرده....خدا مشکلات اقا وحید و اقا مسعود(هم مدیر سایت و هم مسوول تیم اکسین) رو حل کنه و مشکل همه رو ... همتون سلامت باشید .
اقا یه نذری بدید بیرون !!! طرف ما که نذری ندادن دلمون لک زد باسه اش شما هم نذری بدید هوس های نذری خوردن ملتو جبران کنید....:9:

epsi1on
2013/11/12, 21:52
عذرخواهی میکنم . سوءتفاهم نشه ... شما همونی نیستی که از ایسام خرید کردی و فروشنده کلاه بردار از آب دراومد ؟

دوچرخه ژاپنی ZEE ?

بله، و از دوستان همینجا متوجه شدم که قیمت دوچرخه ای که خریده بودم بیشتر از قیمت واقعیش بود، چطور؟

erfa
2013/11/12, 22:58
عمو صابر خبر تازه چه داری تو بگو....دوچرخه سواری میکنی؟ یا به بهونه پای محترم نشستید هی اون دوچرخه رو نگاه میکنید و میگریید؟!
اون دنیا پات به صدا در میاد میگه: من خوب بودم صاحبم بخاطر تنبلیش منو نبرد و خداوند فرمود:
قدکان الپایکان السالم و اما انت لا سواریا و ان الله مع السوارین
همینه دیگه نمره های عربیمون به بالای 12 نمیرسه :9: یه فعل متصل بلد نیستیم.....
داش ممد هم میاد جملات قصار میگه...بابا بگو چی شد...زنده ای؟ ایا هنوز توانایی علافی در خیابان ها رو داری.....
برای همتون دعا کردم...(نذری داشتیم) ایشالا دوچرخه های دزدیده شدتون برگرده....خدا مشکلات اقا وحید و اقا مسعود(هم مدیر سایت و هم مسوول تیم اکسین) رو حل کنه و مشکل همه رو ... همتون سلامت باشید .
اقا یه نذری بدید بیرون !!! طرف ما که نذری ندادن دلمون لک زد باسه اش شما هم نذری بدید هوس های نذری خوردن ملتو جبران کنید....:9:
آقا دیگه در این حد که میدونین عربی ((پ)) نداره!!!!!!!!!!!!!!
بعدم ((سالم))نمیتونه معرفه باشه که ال بگیره
اگر هم بگی ان الله مع ساورین فکر کنم بهتر باشه!!!!!!!!!!!!!

auas
2013/11/12, 23:05
آقا الان داشتم افتتاحیه تور دوچرخه سواری اسپانیا رو نگاه میکردم
عجب تشریفاتی عجب دوچرخه ها رو آروم و دونه دونه جابه جا میکردن که بهشون خط و خش نیوفته
دوچرخه سوار ها رو با چه لنج هایی کنار ساحل میاوردن و از اونجا تایم تریل تیمی شروع میشد
عجب مسیر های خوشگلی داشتن:5:
یاد تور میلاد دو نور اراک افتادم و بعدش هم یاد اون اس ام اس که میگفت ""هر دو ...... اما این کجا؟ و اون کجا؟""
دوچرخه های تیم های کوئیک استپ و آستانا خیلی دلبری میکردن

NMR3G
2013/11/13, 01:05
به یکی از رویاهای بچگیم جامعه عمل ÷وشوندم و یک کمان به همراه 3 تا تیر خریدم..منتظرم برسه دستم... کمانو بردارم به همراه دوچرخه بزنم به دل طبیعیت! چه صفایی داره...

کمانتون چیه؟؟تیر ها چه مارکی هستن؟؟قیمت؟؟

Dirt
2013/11/13, 02:32
آقا الان داشتم افتتاحیه تور دوچرخه سواری اسپانیا رو نگاه میکردم
عجب تشریفاتی عجب دوچرخه ها رو آروم و دونه دونه جابه جا میکردن که بهشون خط و خش نیوفته
دوچرخه سوار ها رو با چه لنج هایی کنار ساحل میاوردن و از اونجا تایم تریل تیمی شروع میشد
عجب مسیر های خوشگلی داشتن:5:
یاد تور میلاد دو نور اراک افتادم و بعدش هم یاد اون اس ام اس که میگفت ""هر دو ...... اما این کجا؟ و اون کجا؟""
دوچرخه های تیم های کوئیک استپ و آستانا خیلی دلبری میکردن

اسپانیا کشور توریستی گشنگه، من اشیگه اسپانیا و ایتالیا هم برا توریستی

mohsen702
2013/11/13, 03:47
اسپانیا کشور توریستی گشنگه، من اشیگه اسپانیا و ایتالیا هم برا توریستی

زبان ایتالیایی هم یه ریتم خاصی داره خیلی باحاله. اسپانیولی که به نظر من خیلی با حالتره.

اضافه شده بعد از : 44 minutes

در قید و بند چه هستیم ؟؟
رفتیم سراغ یه دوست خیلی بزرگتر از خودمون از جماعت دکی ها و البته اوپن مایند و صد البته مایه دار. گفتیم دکی جون بیا آشنا داریم یه دوچرخه توپ بذاریم زیر پات با هم بریم بیرون صفا چقد جم کنی ؟ برای کیه آخه ؟ بعد از کمی تفکر در احوالات جیب خویش گفت من که خودم دوچرخه کورسی دارم و چنان با غرور ونگاه ... اندر ... گفت **اگه نمیدونی بدون** خودم در ایام طفولیت و جوانی و جاهلی جملگی سوار بر دوچرخه بودم. که یک لحظه شک کردم قیافه ایشون چقد شبیه جناب ادی مرکس هستند یا من اندر توهم جفنگیات اوشونم شاید. عرض کردم دکی جون اگه نمیدونی بدون که این اندام قناص و یه وریه شما که از پس و پیش و چپ و راست نیم متر تو آفسایده نمیتونه رو کورسی با اون تایرهای یه سانتیش بشینه. خلاصه با کلی ناز و نوز و با کلاس بازی گفت حالا چند در میاد یه دوچرخه خوب گفتیم دوکی جون اگه نمیدونی بدون که یه دو سه چهار تومنی باید شل کنی دیگه گدا بازی در نیار. با شنیدن این حرف دکی رنگش عوض شد و حالش منقلب خواستم به پشت بخابونمش دو پایی برم رو سینه ش ضربانش برگرده دیدم خودش برگشت. بعد از همه این تفاسیر میگه تو مدرک مربی گری دوچرخه داری ؟ گفتم مدرکو میخوای چکار ؟؟؟ میگه نه کار باید اصولی باشه. احتمال آسیب هست. گفتم اگه نمیدونی بدون ای خاک بر فرق مبارکت عزیزم. مگه میخوای با اون کورسی عهد تیرکمونت بری دور اسپانیا ؟؟ نخواستیم . فردا باید یه تعهد محضری هم به عیالت بدیم سالم بری برگردی . خواستم به تلافی صابر ببرمش دوچرخه یه چوب کنم تو چرخ جلوش با پپوز بیاد رو عاج تایر کل جلو بندیش صاف شه گفتم ولش کن این حشره لایق دوچرخه سواری با من نیست. یهو گفت بیا تو سوار این کورسی عهد بوقی من شو بذار من سوار 8500 شم. گفتم دکی جون تو به تجویز نسخه واحد برای کل الامرض ادامه بده امیدوارم که اول از همه خودت شفا پیدا کنی ما هم میریم پی کار خودمون ...
خداوند رحمت کناد اموات حاج آقا صابر ترک الدوله رو با امضاش : هر چیزکه در جستن آنی آنی ...

antimovan
2013/11/13, 04:49
ممنون بابت راهنمایی.
بهترین سایز برای شما فکرکنم 18.5 باشه...

SABER_MTB
2013/11/13, 07:45
در مورد دکی مخصوص در بار حاج محسن.....................

ما یه دکی روشن فکر مایه دار داشتیم تو محلمون............فقط همین خونه ایی که توش می شست هیچی نبود 4 تومن پول زمین خالیش بود...........

یه چی هم بود تو همون مایه ها که بهش بگی دوچرخه 4 تومن رم کنه بره هوا بیاد زمین.............

سال های آخر کلش خراب شده بود دیگه دیووانه می وانه شده بود............آخرش هم از بوی بد که زدهبود تو خونه همسایه ها فهمیده بودن که مرده........بر و بچه هاشهم که این این سیستم ها بودن که سه ماه یه بار هم نمی اومدن ببیننش............

وقطی مرد فقط لاشه سه تا بنز کی از این قدیمی ها مال دهه 70 میلادی و دو تا هم مال 90 از تو خونه کشیدن بیرون و ....باقیش بماند..........

اوصلا هر گی بشینه یه عمر چونان گاو کار کنه و پول دربیاره بدون اینکه در خلالش تفریحی کنه یا این که بخاد در خلالش زندگانی کنه و جای زندگانی چونان تراختور پول درو کنه .........همین میشه که آخرش هم روانی می شه هم بو گند می گیره هم بر و بچه هاش نمی دنن اصلا کجاست چی کار داره می کنه.............هم هر چی در آورده باید بزاره برا همون بچه هایی که موقع بودنش ندیدنش بزنن گند بزنن تو هر چی این جمع کرده بره...............

اوصلا اولندش که زندگانی رو از تعادل خارج کردن که کار خوبی نیست کلا............و زندگانی شهری همانا کلا خلاصه شده در کشاندن تعادل در به سمت چونان خر کارکردگی برا پول محض است.............

اوصلا من اگه جای این دکترها بودم.....ماهی 10 تومن کارمی کردم.......هر موقع سر مایه ام یه دو سه میلیارد می رسید کلا یه سیستم سرمایه گذاری پیاده می کردم که پولام نره هوا و خودش پول زایی کنه و در مطب رو تخته می کردم می رفتم تو Whistler یه خونه می خریدم با یه پکیچ استفاده سالانه از تله سیژ...........سه چهار تا قناری هم می خریدم ...........

ای جان قناری بازی........................قناری........ ..................

شاید هم همستر بازی...........

تو خونمون هم برا همستر دلم یه دونه از این چرخ و فلک ها می ساختم تو حیاط........دلمون وا شه.....................

اصولا کسی که دل نداشته باشه ..........به صورت تدریجی می میره..........و میشه میت متحرک و اسکلت برقی.................دچار سر کار خونه رفتگی و بر عکس میشه.............

ما هم امروز بعد از 2 ماه و 8 روز بال های دانهیلیزمی خویش را گشودیم و دچاربه پرواز در آمدگی در کوه های سرخه حصار شدیم بالاخره.......................:34::34:

و الان که راه سلامت رو کشفیدیم دوباره..................که خیلی خیلی پیچیده تر از چند تا حرکت فییوتراپی و عمل جراحی و این ها بود....................پیدا کردن این راه که یه راهی پیدا کردیم دیگه راه راه خودمون باشه و من بعد عم باز از این مشکلا پیدا کردیم بتونیم خودمون حلش کنیم.......و زمان خیلی زیادی هم بابات پیدا کردن راه حل هدر ندیم بره..........

اصولا ما با راه های از یش ساخته شده ..اسفالتیزاسیونی خوشمون نمیآد.......................تو فاز کورسی نیستیم ره های آسفالت شده از پیش تعیین شده بریم.................

با واکسیناسیون حال نمی کنیم........هی چی میشه واکسنشو بزنیم و خلاص..................واکسن مال مرغ های مرغ داریه که وقت ندارند..........باید سریع خوب شن به هر قیمتی شده سریع باید خوب شن و نفهمند هم که چی شد حالشونبد شد و یاد هم نگیرند خودشون که چچطور خوب شند.............وقت ندارند چون باید سریع دوباره به بهره وری برسند......

چون بهرهشون مال کسی دیگهست............

و ما کلا سعی می کنیم از این بازی بیرون باشیم.........................نه از کیسه کسی بر داریم و نه بزاریم کسی از کیسه ما بر داره...............

خلاصه که ما اهل دانهیلیزم ایم...........و حال می کنیم اصلا مریضیم که مریض شیم و خودمون راه های خودمون رو دچار پیدا کردگی بشیم..........گر چی دیر تر و پر هزینه تر.........و گر چه آهسته تر......ولی یه وقتی میشه همه رو می برن یه جایی....می گن خودتون برین بقیه راه رو................او وقت اونهایی که عادت به آسفالت روی......و راه های از پیش مشخص شده دارند................دیگه..........

اونجا اون هایی که روحیه off Road دارند میب دونند چی کار باید بکنند.....................

ما اصلا حال می کنیم مریضیم که خودمون رو دچار در ورطه انداختگی بشیم ببینیم چند مرده حلاجیم..................

بعد از دانهیلیزم هم اومدیم خونه که بریم در مغازه دیر بود نمی تنستیم با مترو بریم...............یه یه هفته ایی هم می شد ماشین ها رو دست نزده بودیم دیگه دیدیم پامون داره ردیف میشه گفتیم با مترو بریم پامون هم باز شه یه خورده.........

اقا اومیدم استارت بزنیم اصلا دیدیم هیچ کی توش نیست........................بعد هم که با کلی زحمت روشنش کردیم دیدم دنه از تو خلاص در نمی آد........گیر کرده تو N ..... فکر کنم یه دو سه تومنی افتادیم...........نمی دونم والا..........

ظهر هم داشتیم می رفتیم بیرون خواهر یکی از همسایه هامون که زیاد میاد توساختمون ما خونه خواهرش ما رو دیده اومده میگه شما چرختون رو تو تو پارکینگ کی زارید ؟ نزارید ها ما تو ساختمونمون هر چی چرخ می زارند تو پارکینگ دزد می اد می بره...............اره تو انباری هم نزاری ها .........میان در انباری رو هم می شکونند می برن ها.............!!! خلاصه گیر داده بود به ما نمی دونم چرا......

بعد هم می گفت الان دوچرخه های جدید گرو نشده نزدیک یه میلیون پولشونه نزاری دوچرختو بیرون تو حیاط ها الان بخای لنگه اینو بخری باید یه ملیون پول بدی...........ما هم سوار Trek بودیم.......!!!!!!

مخلص کلوم این که آدمی به هر حال اون هم آدمی های امروز مثل ما..............( باز قدیمی تر ها در قالب و اصول خانوداگی سیستمشون ارضا می شد......به عشق فرزند و خانواده زندگیو کار می کردند که فکر می کنم اون جوری از اینجوری که ما هستیم خیلی هم بهتره...........نسل ها ما خیلی سخت تن به مزدوج شدگی بدن اگرهم بدن خیلی ها خاضر نمی شن بچه داشته باشند.........ولی فکر کنم همینجوری پیش بره یه چند دهه دیگه مشکل جمعیت و منابع طبیهعی و محیط زیست حل شه دیگه........که البته خود این اخلاق و فرهنگ جدید هم یه مکانیزمیه برا این که فکر کنم جمعیت دنیا دیگه به اندازه خونه پرش رسیده...........)

می گفتیم....به هر حال آدمی برا زندگانی نیاز به قناری بازی دارد......................

که حالا قناری خودش انواع مختلفی داره..........

همه قناری ها که این شکلی نیستند......

ولی وجه مشترک همه قناری ها زرد بودنشونه..........که حلاا ممکنه رنگ فیزیکیشون هم زرد نباشه ولی باید روحیه Dee maxx ایی داشته باشند که زردیشون بالا خره در یه جایی مشخص باشه............

برخی قناری ها قناری های کلاسیک و قدیمی اند که ما هم خیلی برخیشون رو دوست داریم........

f
پرخی هم قناری های مدرنیزه تر.......

وقناری از مدل خودمون................

شما هم اقا محسن به اون دکی بگو اینقدرقناری تو دلش رو نندازه تو فقس ها........هی نگه بعدا از فقس درش میاریم ها............یه موقع می بینه بعدی نیست دیگه ها.................

بهش هم بگو خوسات بخره گدا بازی در نیاره بره ویوا می وا بگیره ها...............

Mr.Nariman
2013/11/13, 08:46
عمو صابر چرا اینقدر لندرور دوست داری؟ الان کارخونش مال هند شده...اصن این چه سوالیه این سلیقه شماست :D
فقط به مدل های دیفندر قدیمی هم رجوع کن(اون تو رفتگی جلوی رادیاتور دیگه وجود نداره).
بارون نم نمی میاد....عشقم توی بارون گم شده ....... دارم میترکم.....هر چی بیشتر دستمو دراز میکنم دستم به عشقم نمیرسه......عشقم شاید هنوز بیادم باشه....اما تو بارون نه صداش بهم میرسه نه گریه هاش معلومه......(fuji)
خدایا به عمو صابر ما یه فلت اف ار دی 9 بده....یه لند رور یا جیپ گرند چروکی یا پورشه کاین هم بزن تنگش.....
به داچ ممد ما یه بیانیچی اینفینتو سی وی .....
به خودمون هم اگه دلت خواست یه اور بیا الما.........:34: دوست داشتی یه بوگاتی ویرون هم بده.....

عکس های بیشتر......

mSafdel
2013/11/13, 16:13
عکس صابر یه ایرادی داشت برطرفش کردم ;)

SABER_MTB
2013/11/13, 20:26
نریمان جان ما زیاد عشق ماشین نیستیم..........یعنی نمی ریم دنبال عشق هایی که بخاطرش بخاییم زیاد دهن خودمونو سرویبس کنیم.............بابا برای یه ماشین و خوب و تک چقدرباید پول داد........حد اقل 300 - 400 میشه دیگه درسته...................چند سال باید کار کنیم که این مقدار رو بتونیم جفت و جور کنیم ؟ بعد هم فرض کردیم...............اگه همچین چیزی داشته بام همش باید استرس و نگرانیش رو هم دشاته باشم آی نبرنش ...ای خط نیافته روش ای.....چی نشه آی چی بشه.............

بابا این ماشین ها مال کسیه که اونقدر مایه دار باشه که 300 - 400 تومن براش اصلا اهمیت نداشته باشه بگه اقا بردن هم بردن به درک.....یعنی حال کنه با ماشین.....به درد ما که نمی خوره..............
.....الان که بابا پیر ملت رو در اوردن با این وضعیت اقتصاد الان یه چرخ دان هیل خوب هم دیگه تو مایه های 14 - 15 تومن در میاد.........دیکه با دانهیل هم نمی تونیم عشق کنیم همش باید بترسیم آقا یه چیش بشه پول از کجام در بیارم درستش کنم یا بزارم جاش..................
ما همون Land Rover Series III رو باهاش عشق می کینم قناری خوبی هم هست.................

giant_hz
2013/11/13, 21:17
عکس صابر یه ایرادی داشت برطرفش کردم ;)

من احساسم اینه که اینجا کل صورت مسئله ایراد داره . . . :smilies-azardl (13):smilies-azardl (13):smilies-azardl (13)

Mr.Nariman
2013/11/13, 21:27
عمو صابر مدل های پورشه پانامرا از 8سیلندر تا 12 سیلندر با اپشن های مختلف در ایران از قیمت های 800 میلیون تا 1.200(میلیارد) قیمت دارن.:19:
بعد هی میگن چشم به مال دنیا ندوز....بابا ما ازمون یه چرخ 2 تومنی بردن تا ته سوختیم....
بخدا یکی از همین ها باید بگیری،قناری....21 تومن ....
(متاسفانه پایین عکس ادرس اپ سنتر و سایت دیگری هست،شرمنده).
پشتش هم دوچرخه ها رو بزار....
دیگه یه چند تا ترک و کونا و بخاطر من اوربیا ردیف کن بریم تو دل صحرا ...ماشین هم توی هر شرایطی میره... منم پوست کلفتم ..بچه ی کوه و سنگ هستیم.

ali-xc
2013/11/14, 02:02
عمو صابر مدل های پورشه پانامرا از 8سیلندر تا 12 سیلندر با اپشن های مختلف در ایران از قیمت های 800 میلیون تا 1.200(میلیارد) قیمت دارن.:19:
بعد هی میگن چشم به مال دنیا ندوز....بابا ما ازمون یه چرخ 2 تومنی بردن تا ته سوختیم....
بخدا یکی از همین ها باید بگیری،قناری....21 تومن ....
(متاسفانه پایین عکس ادرس اپ سنتر و سایت دیگری هست،شرمنده).
پشتش هم دوچرخه ها رو بزار....
دیگه یه چند تا ترک و کونا و بخاطر من اوربیا ردیف کن بریم تو دل صحرا ...ماشین هم توی هر شرایطی میره... منم پوست کلفتم ..بچه ی کوه و سنگ هستیم.
این ماشین 21 میلیون؟فک میکردم بیشتر باشه.

giant_hz
2013/11/14, 07:53
بیشتر از این حرفاس !
فکر میکنم یه بار توی روزنامه شرایط ثبت نامش رو دیدم ، فقط قسط اولش این حدود بود !!!!!

Mr.Nariman
2013/11/14, 07:58
عزیزان کارکردش !
نوش که فقط پاژن هست که شبیه ایناست حدود 35 تاست.
اینا لندرور های جنازه بودن الان اینقد خوشکل شدن.
:riz304:

sepehr82
2013/11/14, 23:40
آی لعنت بر اسپمر
... مخصوصا ... اون دسته ای که در عرض 5 دقیقه .... 15 پست ارسال میکنند... !!!!!!!!!!!!!!!
آقای جناب ؟! حالا کجا را میخواهید فتح کنید ؟!

Biker
2013/11/14, 23:54
آی لعنت بر اسپمر
... مخصوصا ... اون دسته ای که در عرض 5 دقیقه .... 15 پست ارسال میکنند... !!!!!!!!!!!!!!!
آقای جناب ؟! حالا کجا را میخواهید فتح کنید ؟!

عاغا سپهر "ظرفیت"تون کم شده ها!:smilies-azardl (13)باید یکم "خود کنترلی" تون رو بالا ببرید! حالا که بحث آفرود و این حرفا هم شده، مثه این عاغاهه :11:

SABER_MTB
2013/11/15, 00:58
ای ول این آغا هه که تو منجلاب اعتاد آف رود گیر کرده و به دخانیات روی آورده از درد مشکلات می دونید سوای چیه ؟؟؟؟

اگه خودش بر امکانات و قدرت مرکبش واقف بود هر گز گیر نمی کرد......................

epsi1on
2013/11/15, 02:08

آقا قیمت حدودی ATX PRO و XTC SEVEN رو هم بی زحمت لطف میکنید؟ (2013 و 2012)
ممنونم

SABER_MTB
2013/11/15, 02:26
این ها رو زحمت بکشید تاپیک براش باز کنید................که برای سرچ کردن افراد دیگه تو نت هم راحت باشه و هم براشون قابل پیدا کردن.....

ولی تنه ATX که زیاد جالب ناک آلود نیست یه محصول OEM است یعنی فقط برای دادن به بازار های خاص محلی تولید شده...............فکر نمی کنم آک بندش بیشتر از 700 ارزش داشته باشه به نظر من...

XTC Seven هم من والا نمی دونم چیه اگه لینکی چیزی ازش بزارید بهتره....

event
2013/11/15, 03:22
من خیلی تنهام تو دلم خیلی حرفاست
از چی میشه گفت از خودم یا از آدمای دورو برم
زخمی از خاطرات خشک و بی روح

epsi1on
2013/11/15, 11:32
این ها رو زحمت بکشید تاپیک براش باز کنید................که برای سرچ کردن افراد دیگه تو نت هم راحت باشه و هم براشون قابل پیدا کردن.....

ولی تنه ATX که زیاد جالب ناک آلود نیست یه محصول OEM است یعنی فقط برای دادن به بازار های خاص محلی تولید شده...............فکر نمی کنم آک بندش بیشتر از 700 ارزش داشته باشه به نظر من...

XTC Seven هم من والا نمی دونم چیه اگه لینکی چیزی ازش بزارید بهتره....

این دوتا لینک رو توی اینترنت پیدا کردم:
New Giant XTC Seven 7 Hardtail Frame Size M 19" MTB XC White Blue Red | eBay ([Only registered and activated users can see links])
New Giant XTC Seven 7 Hardtail Frame Size M 19" MTB XC Black Orange | eBay ([Only registered and activated users can see links])

mSafdel
2013/11/15, 13:51
این دوتا لینک رو توی اینترنت پیدا کردم:
New Giant XTC Seven 7 Hardtail Frame Size M 19" MTB XC White Blue Red | eBay ([Only registered and activated users can see links])
New Giant XTC Seven 7 Hardtail Frame Size M 19" MTB XC Black Orange | eBay ([Only registered and activated users can see links])
دوست عزیز این بحثو اینجا ادامه ندید. در صورتی که نیاز به مشاوره دارید تو بخش مربوطه تاپیک لازم رو ایجاد کنید.

ali tech
2013/11/15, 14:47
من احساسم اینه که اینجا کل صورت مسئله ایراد داره . . . :smilies-azardl (13):smilies-azardl (13):smilies-azardl (13)
بعد از دو روز نبودن با این صحنه مواجه شدیم
یکی بیاد مارو از کف زمین جمع کنه ...................از خنده مردیم

Biker
2013/11/15, 15:07
اول اینکه ما فتوشاپ بلط نیستیم یکی برداره یه مریدا هم بنویسه روی اون تصویر برندها عقب نمونیم! :44: ;)

امروز بالاخره بعد از دو هفته بایک رو لیسیدم،کار خسته کننده ایه ولی نتیجه اش لذت بخشه! :44: یه همچین وضی بود!

SABER_MTB
2013/11/15, 20:17
دکتر :

کاسبی که کارش پول در اوردن از تو دل و روده ماست.........
و اصولا براشون مهم نیست که ما خوب بشیم درست بشیم یا نه مهم اینه که از ما پول در بیارن..والسلام........

و همانا جزای کسی که به این جماعت طبیبان اعتماد ورزد اینه که پولش که میره که به درک....( پولو می شه برگردودند)
سلامتیش هم میره خدا فظ دیگه.....

گدایان بهر روزی کودک خود کور می خواهند

پزشکان جمله مخلوق را رنجور می خواهند

همیشه مرده شویان راضی اند بر مردن مردم

بنازم مطربان را خلق را مسرور می خواهند

آقا ما هم دیروز رفتیم بعد از مدت ها ارضا روحی روانی از نوع مکانیکی شدیم.................ترکمون............. ..یا همون Trek مون.....انگلیسی بنویسیم بهتر خونده میشه......

یه ایراداتی داشت چند وقت بود رو مخ بود رفتیم ریختیمش پایین مشتی.............

طبق و سیستم زنجیر سفت کن مورد داشت......زنجیر سفت کن هی می چرخید برا خودش.......

زنجیر سفت کن رو دیگه جای پشت توپی تنه بستیم رو ISCG راحت.................

فاصله خود طبق هم تا زنجیر سفت کن کم بود به لحاظ عرضی زنجیر می سابید................چند تا واشر های سمت قامه رو آوردیم بستیم سمت طبق که فاصله دار شه...........

[Only registered and activated users can see links] duct_Images%2Fmain_2126206271.jpg&ei=E0aGUrtmiaSRB9_KgOAB&psig=AFQjCNGXbs1ArEozHkB1W3-Px29t_TeHGw&ust=1384617875172355

و چه عجی یه عکس پید کردیم فیسر نباشه................عکس واشر طبق هم نباید ببنیم ...............هر چی عکس تو گوگل هست بسته شده..........

بعد هم رفتیم سر توپی عقب که داشتان داشت و ما پند وقتی وبد داشتیم فکر می کردیم داستان از کجاست ....اول به خود زنجیر سفت کن مشکوک شدیم........بعد به فنر پارویی شارژئون......

داستان از این قرار بود که زمانی که رکاب نمی زدم زنجیر از بالا هی جمع می شد..........یعنی خودرو یک کم همراه چرخ می چرخید به جلو و زنجیر رو بالا می اورد.....

خلاصه بعهد از بررسی ها لازمه رفتیم تو کار توپی عب رو ریختیمش بیرون............

و بعد از سه بار امتحان کردن موارد مختلف و هی جمع کردن توپی و امتحان کردن موقع سواری.......و هی ددین که نه باز هم بر طرف نشد بار چهارم....دیگه نشستیم خیلی فکر های شدید کردیم..........به مخمون فشار وارد آوردیم ببینیم دقیق داستا ن کجاست......و چطور می تونه چرخش بدنه توپی باعث چرخش مغزی همراه خودش بشه............

خلاصه اونجا هم یه مورد کشف کردیم و بعد از بر طرف سازی توپی رو جمع کردیم دیدیم ای ول.........................

اصلا روحیه ام شاد شد.......................

چند وقت بود از این کار های اکتشافی نکرده بودن همش کار های روتون تعویض کاری بی روح بی ذوق..................

اضافه شده بعد از : 24 minutes

اقا بحث ماشین و قمیت پاژن و این ها بود این رو هم یادم رفت معرفی کنم....

هِرُور...............

محصول جدید شرکت مرتب.......قدیمی ترین شرکت خودرو سازی ایران................

جلو پنجره و قاپ چراغ های Defender بالخره اوردن رو کار که اغبال بیشتری داره بین لند روور سوارا...........

اون هوا کش بغل رو گلگیر هم از لند رووور های Series I از 65 سال پیش هنوز شکلش دست نخورده..........اصالت خودشون رو خفظ می کنن.....جالب است مثل برخی جانداران که یکی از ویژگی ها یا ژن هاشون از چند میلیون سال پیش تغییر نکرده باقی مونده.....

نما عقبش هم باز دفندری کردن خوش گل تر شده.....

و از همه مهتر قیمتش که حدود 50 گذاشتن که دارم فکر می کنم اگه دلار 1 مونده بود و اگه این مالیات های 80 در صدی خودرو و این ها نبود الان قیمت این می شد زیر 20 تومن...........وای خدا............

giant_hz
2013/11/15, 20:31
حس من وقتی بایک بیست هم با ناز و افاده میاد بالا تا جایی که مجبور به استفاده از فیلتر شکن میشم !!!!!!!! :37:

اگه دیگه اصلا نیاد بالا . . . .

event
2013/11/15, 20:49
امروز خیلی روز خوبی بود هوا که عالی بود یه دور با رفقا رفتیم پارک آب و آتش یه چرخی زدیم جای همه تون خالی همچین حسابی حالم جا اومد

antimovan
2013/11/15, 21:13
از دیروز تصمیم گرفتم گیاه خوار بشم...یک کلت بادی هم خریدم که با خیال راحت بتونم دوچرخه سواری کنم و از خفت گیری تا حدودی در امان باشم.. شرکتم تا اواخر هفته اینده راه می افته و من وقت بیشتری خواهم داشت... امیدوارم کارا درست پیش بره

yahya_021
2013/11/16, 04:23
من تصمیم گرفتم از امروز به مدت 40 روز هر روز برم سرخه حصار با اینکه از جمعه های سرخه حصار خوشم نمیاد ولی مجبورم که برم روایت داریم اگه کسی 40 روز پشت سر هم بره سرخه 8 کیلو کم میکنه من میرم اگه کم کردم به شما هم میگم

البته برگشتنی سرپایینی بعد از سالن تیراندازی داشتم میومدم پایین که یه ماشین از روبرو داشت میومد که وقتی نزدیک من شد فرمون رو گرفت سمت من منم که کلی ترسیده بودم ترمز کردم خفن ولی کلا مسیرمو نبست و از کنارش رد شدم کلی خندیدن خوشحال شدم که باعث شادی چندتا جوون شدم ولی خواهشا با بازی کردن با جون مردم شاد نشید :)

sanaz20
2013/11/16, 12:17
ديروز بعد از كار داشتم برميگشتم خونه 5 تا دوچرخه سوار دور ميدون ديدم (سمت مترو صادقيه به جناح) گمونم از اكباتان ميومدن. سه تا خانم و دو تا آقا بودن. منم دلم خواست :dadad4: خدايا آخه چرا قسمت نميشه برم دوچرخه سواري:13:
دوچرخه خريدم واسه دكور خونه :13:

Chivalrous
2013/11/16, 13:17
سلام ... میخوام 24 ساعته سوار دوچرخه باشم ولی خو نمیشه ...

Mr.Nariman
2013/11/16, 18:08
عمو صابر الله وکیلی هیچی نفهمیدم! واضح تر بگو....یه خودرو عقبت به سمت مخالف هم میچرخید؟
عاقا من فوج فوجیمو میخوام دارم دیوونه میشم....
پدرم گفت میرم امارات نا متحده اعرابی برات یکی میخرم ...گفتم یالله یه چندسالی هم هست نرفتیم دوباره بریم ماشالا نمایندگی ترک هم داره...تیغ میزنم ای تیغ میزنم...هیشکی نمیتونه مثه من تیغ بزنه....نه نه خدایا غلط کردم ....!
عمو صابر مشخص بود جلوی ماشین کیفیت قطعات بالا نبود و تقریبا ارزش ندشات.

ali tech
2013/11/16, 23:51
من تصمیم گرفتم از امروز به مدت 40 روز هر روز برم سرخه حصار با اینکه از جمعه های سرخه حصار خوشم نمیاد ولی مجبورم که برم روایت داریم اگه کسی 40 روز پشت سر هم بره سرخه 8 کیلو کم میکنه من میرم اگه کم کردم به شما هم میگم

البته برگشتنی سرپایینی بعد از سالن تیراندازی داشتم میومدم پایین که یه ماشین از روبرو داشت میومد که وقتی نزدیک من شد فرمون رو گرفت سمت من منم که کلی ترسیده بودم ترمز کردم خفن ولی کلا مسیرمو نبست و از کنارش رد شدم کلی خندیدن خوشحال شدم که باعث شادی چندتا جوون شدم ولی خواهشا با بازی کردن با جون مردم شاد نشید :)
به آقا یحیی چه عجب تصمیم به لاغری گرفتین .............راستی دلم میخواد یه بار دیگه بریم شکراب آخ که دلم لک زده :13:

ali-xc
2013/11/17, 00:27
الان احساس میکنم علاقه خیلی خاصی به ژیمناستیک دارم.ولی حیف که با این اینترنت زغالی با سرعت دانلود 30 هیچکار نمیشه کرد.

اضافه شده بعد از : 7 minutes

اینجا رو دیدم داغ دلم تازه شد.پیاده تا آخر این آسفالت رو یه بار اشتباه 2-3 ساعت پیاده رفتم.

Biker
2013/11/17, 00:50
حیف که با این اینترنت زغالی با سرعت دانلود 30 هیچکار نمیشه کرد.

آخ آخ 30 گفتی داغ دلم تازه شده! :38: حالا از وضع کنونی و گذشته اینترنت ایران در جهان بگذریم، ولی ما چه روزها و چه چیزایی دیدیم! اصن همین چیزایی بود که بچه های دیروز الان بزرگ شدن و مثه روانی ها شدن! عاغا آرزومون بود سرعتمون فقط کیلوبایتی نباشه بتونیم 1 یا 2 مگ فایل دانلود کنیم. یعنی وختی از 4 کیلوبایت در ثانیه رد میشد یه شعف خاصی در ما بوجود میومد! :25r30wi: ولی مگه میشد! ما هم هی حرص میخوردیم :p مثه این:

حالا اینا بحث چند سال پیشه! خیلی قبل تر که بابا اصن سیستم کارت اینترنت و دایل آپ فرق میکرد، این کارتهای "زمان دار" (ساعتی) که اومد کلی خر کیف شدبم که چه پیشرفتی کردیم؛ آخه قبلش کارتها "حجمی" بود. مثلاً کارت 5 مگابایتی 2000تومن! اصن یه وضی بود. تاریخ جهانی چیزایی که ما دیدیمو به خودش ندیده!
یادش بخیر اصن کلمه ای به نام "فیلترینگ" وجود نداشت، با اینحال جای زیادی هم نمیشد رفت، مگه عکس لود میشد! :4: کلاً توی کف میموندیم، فوقش زور میزن یاهو میل باز میکرد. یادش بخیر یاهو لوگوشو عوض کرده بود، وختی روی نقطه علامت تعجب ته کلمه یاهو !YAHOO کلیک میکردی میگفت یاهوووو! عاغا حالا اینو هیچکی بلد نبود ما میرفتیم به عنوان ترفند میگفتیم ملت میرفتن تو کف هوش سرشار ما! ;) دنیایی داشتیم، حالا قبل ترش تعداد دفعات رفت آمد به کافی نت اینا رو هم سانسور میکنم که خعلی ضایع بود، الان که فکر میکنم مخم هنگ میکنه!
یادمه پسر همسایمون رم 64 داشت با بابای مایه دارش رفتن سیستم رو ارتقا دادن یه رم 32مگ انداختن روی سیستم شد 96 مگابایت! تا یک هفته جشن بود خونشون.

ali-xc
2013/11/17, 01:01
آخ آخ 30 گفتی داغ دلم تازه شده! :38: حالا از وضع کنونی و گذشته اینترنت ایران در جهان بگذریم، ولی ما چه روزها و چه چیزایی دیدیم! اصن همین چیزایی بود که بچه های دیروز الان بزرگ شدن و مثه روانی ها شدن! عاغا آرزومون بود سرعتمون فقط کیلوبایتی نباشه بتونیم 1 یا 2 مگ فایل دانلود کنیم. یعنی وختی از 4 کیلوبایت در ثانیه رد میشد یه شعف خاصی در ما بوجود میومد! :25r30wi: ولی مگه میشد! ما هم هی حرص میخوردیم :p مثه این:

حالا اینا بحث چند سال پیشه! خیلی قبل تر که بابا اصن سیستم کارت اینترنت و دایل آپ فرق میکرد، این کارتهای "زمان دار" (ساعتی) که اومد کلی خر کیف شدبم که چه پیشرفتی کردیم؛ آخه قبلش کارتها "حجمی" بود. مثلاً کارت 5 مگابایتی 2000تومن! اصن یه وضی بود. تاریخ جهانی چیزایی که ما دیدیمو به خودش ندیده!
یادش بخیر اصن کلمه ای به نام "فیلترینگ" وجود نداشت، با اینحال جای زیادی هم نمیشد رفت، مگه عکس لود میشد! :4: کلاً توی کف میموندیم، فوقش زور میزن یاهو میل باز میکرد. یادش بخیر یاهو لوگوشو عوض کرده بود، وختی روی نقطه علامت تعجب ته کلمه یاهو !YAHOO کلیک میکردی میگفت یاهوووو! عاغا حالا اینو هیچکی بلد نبود ما میرفتیم به عنوان ترفند میگفتیم ملت میرفتن تو کف هوش سرشار ما! ;) دنیایی داشتیم، حالا قبل ترش تعداد دفعات رفت آمد به کافی نت اینا رو هم سانسور میکنم که خعلی ضایع بود، الان که فکر میکنم مخم هنگ میکنه!
یادمه پسر همسایمون رم 64 داشت با بابای مایه دارش رفتن سیستم رو ارتقا دادن یه رم 32مگ انداختن روی سیستم شد 96 مگابایت! تا یک هفته جشن بود خونشون.
منم حدود 6-7 سال پیش در محضر همین اینتر نت کارتی بودم.یا سرعت 52 کیلوبیت بر ثانیه.که سرعت دانلودش باید میشد 8 ولی همین 4-5 بیشتر نمیشد.تازه اونم توی 1 ثانیه نبود.یعنی توی 1 ثانیه 2-1 بود سرعتش!!
الان دیگه سطح توقعات بالا رفته.

SABER_MTB
2013/11/17, 01:42
البته برگشتنی سرپایینی بعد از سالن تیراندازی داشتم میومدم پایین که یه ماشین از روبرو داشت میومد که وقتی نزدیک من شد فرمون رو گرفت سمت من منم که کلی ترسیده بودم ترمز کردم خفن ولی کلا مسیرمو نبست و از کنارش رد شدم کلی خندیدن خوشحال شدم که باعث شادی چندتا جوون شدم ولی خواهشا با بازی کردن با جون مردم شاد نشید

یحیی جام این فلان فلان شده ها رو پر رو بار نیارین..پس فردا دوچرخه سوار می بینند فکر می کنند دلقک دیدن یا سیبل متحرک دیدن........

اینا یه شیشه عقبشون که بیاد پایین دیگه غلط نمی کنند برا شادی روح در گذشتگانشون بیان ما رو بترسونند..............یا با ما شوخی کنن.........

یا نهایت نهایتش کار به شیشه بازی هم دوست نداشته باشین بکشه نرین کنار چهار تا لیچار هم بارشون کنید می فهمند که با دوچرخه سوار شوخی های نا مربوط کردن هزینه داره...........همینجوری الکی نیست...........

می خواستم بگم که فرضا تما بگیرین با انتظامات پارک و گزارش بدین و این حرف ها رجوع کردم به تجربیات شخصیم که چند بار از این بلا ها سرم پیاده کردن ما هم رفتیم به انتظامات و این ها گفتیم اون ها هم گفتن باشه برو رسیدگی می کنیم...........................
یه چند بار هم حطا انتظامات خودش در صحنه حاضر بود وایساده بود عین چیپز پیاز و جعفری نیگا می کرد.........شاید هم چیپس سرکه نمکی..............
ما هم به این نتیجه رسیدیم که ما خودمون باید رسیدگی گنیم......و بهتر اصلا اینه که قبل از اینکه کار به رسیدگی و بلا سر اومدن برسه دچار پیش گیری شدگی بشیم........

مهمترین راه پیش گیری هم نگاته های غذب آلوده.............این جوانکان شاسگول صفت که می خان با ما شوخی های شادی دار بکنند فکر می کنند ما کودکان و طفیلی هستیم که سوار دوچرخه اییم.....چون تو ذهن اونها فقط کودکان سوار دوچرخه می شن.............فکر می کنند ما از این بچه مچه ها یا از این اوسگول موسگولایی که سوار دوچرخه شدیم.............

آخه تو ذهن این ها هر گی مثل آدم رفتار کنه اوسگوله و هر کی مثل خودشون (( حیوان )) باشه خیلی حق تقدمش بالاست...............

اینه که این جانورانی که می خان از این حرکت ها پیاده کنن رو ادم اصلا مشخصه از دور..........همو اول همچین یه نگاه خشن ناگ انگیز بکیند و معنا دار و تو نگاهتون باید این معنا نهفته باشه که یعنی :: فلان فلان شده.....می دونم الان می خوایی یه کرمی بریزی.....دست از پا خطا کنی ...تکون الکی بخوری من می دونم و تو................

برا ما که تا حالا جواب داده......همیشه این جور جانوران به ما نزدیک می شدن و بوی کرم ریختن می اومده همچین پر معنا و اخم آلود + این که قشنگ چش تو چششون شدم یعنی اره دادا با تو ام ها حواست باشه.....الکی هوا رو نگاه نمی کنم با خودتم..............

خلاصه می گم پررو نکنید این جماعت رو...............پر رو شن رو داری می کنند...........اولندش که تو سرخه که دیگه حق مشخص است باید با کی باشه باید با چرخ سوارا باشه.............همه بخان اونجوری در مقابل این ها کوتاه بیان که دیگه این ها سوار ما می شن تو سرخه هم...........

من خودم تا بالا ...تا پیست یا هر جای دیگه بخام از تو آسفات برم از وسط لاین می رم زیاد هم از کنار نمی رم........کسی هم بیاد پشتم بوق بوق کنه براش (( لایک )) نشون می دم............بخایم تو سرخه و جاهای دیگه امثال سرخه هم هی بریم کنار و حواسمون به ماشن ها باشه که نمی شه که...............................بوروووو ووووووووو بینیم باوووووووووووووو اونجا اون ها باید حواسشون به ما باشه.................

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////

و اما در مورد سیستم بازی های دوران هیتلر علی شاه سوم.......که امی =ن آقا فرمودند...................

ما آقا هارد 15 خریده بودیم بچه های کلاس به ما می گفتن یا علی موسب الجعفر صلوات.................................اقا این 15 گیگ دیگه یعنی اصن یه وضی.................یعنی در یای اطلاعات یعنی اقا هر چی توش بریزی پر نمی شه...............................

کارت گرافیکمون 8 بود یه بازی هم داشتیم که خیلی دوستش می داشتیم........هی وسط بازی تیک می زد و پر پر می داد.........اقا یک سال و نیم بعد پول جور کردیم رفتیم کارت گرافیک 16 خریدیم یعنی اصن دچار حس و حال گرافیکیزم مفط شده بودیم عجیب الوصف...........

بعد بر داشته بودیم تو فایل های صوتی بازی که کمک راننده مثلا می گفت صد متر دیگه پیچ تند به چپ ...یا مثلا 200 متر مونده به پیچ 180 درجه صدای خودمون رو ضبط کرده بودیم گذاشته بودیم جاش.....وسط بازی چه حالی می داد یهو می گفت (( آی ددم وای بگیر چپ لامصبو....)).............

یه جایی از یکی از مسیر ها بود بغل مسیر یه لند روور پارک کرده بود من هر وقت می رسیدم به اون 20 ثانیه به احترا مآقا لند روور ( ع ) می می سادم کنارش و اقا هم حاجتمون رو می داد و بر رقبا پیشی می گرفتیم..........
ما سال 79 اولین سیستمو خریدیم.........................و سال بعدش هم به مودم مجهزش کردیم که دچار اینترنت داشتگی بشیم.................قبل از اون سال ها یه بار با ابوی گرامی رفتیم کافی نت تا خیر سرمون یاد بگیریم مثلا یه ذره با دنیای اینترنت آشنا بشیم.........

دو ساعت و نیم اون تو بودیم اصلا نتونستیم حتی Net Scape رو باز کنیم.................اون موقع نه Internet Explorer بود و نه Fire Fox ............من که خودم تو کف pionter موس بودم............با همون حال می کردم.........ااااااآ ببین این دستی هه رو تکون می دی رو میز اون فلشه هم تو این تلویزیونه تکون می خوره چه باحاله........!!!!

اون موقع سیستممم این بود

CPU : 333
Ram : 64
HDD : 15
VGA : 8

که بعد گرافیک رو کردیم 16 و یه رم 64 دیکه هم رفتیم دست دو خریدیم زدیم تنگش شد 128..............

موسم هم همون سال 79 نوری بود که اون موقع کم تر کسی دیده بود ولی فقط با پد مخصوص خودش کار می کرد مثل موس های الان رو هر چی می زاشتی کار نمی کرد...........بعد هم فقط بابدی عمودیمی گرفتی مایل می گرفتی کار نمی کرد باز...............

ولی از اون موقع اسپرکر های Genius 110 Wt هنوز داره کار می کنه االن دقیق 13 ساله..........تق تق تق بزنم به تخته...............

کی بردم هم کار می کرد اگه بخاطر همون بازی رالی نبود...............هر وقت وسط بازی ماشینم می خورد تو در و دیوار زمانم می رفت می کوبیدم تو سر کی برد .........دیکگه اون اواخر برد مورد هاش منهدم شده بود..........

ببینم کودکان امروز................اصلا FDD داشتند.........اصلا می دونند فلاپی چی بود.....??? یا فکر می کنند دکمه Save است..........؟؟؟

اصلا کودکان امروز با صدای گوش نواز مودم دایل آپ آشنایی دارند....؟؟

اصلا می دونن 50 بار شماره شرکت رو گرفتن تا از اشغالی در بیاد و ما بتونیم کانکت بشیم یعنی چی ؟

اصلا می فهمند واسه کامل شدن یه عکس باید چقدر صبر می کردیم...........و اگه وسط کار یکی از اون ور رنگ می زد خونمون چی می شد.............

Biker
2013/11/17, 02:02
دو ساعت و نیم اون تو بودیم اصلا نتونستیم حتی Net Scape رو باز کنیم.................اون موقع نه Internet Explorer بود و نه Fire Fox ............

آخ آخ آخ، عاغا این نت اسکیپ رو بکل فراموش کرده بودم!:14:بیچاره ورشکست شد رفت. یادمه از همون موقع هم IE افتاد توی سراشیبی سقوط. یه نهضت راه انداخته بودن میگفتن چون مایکروسافت IE رو زوری به ما قالب کرده و روی ویندوز پیشفرض نصب میکنه میده با ما، ما هم ازش خوشمون نمیاد میریم فایرفاکس نصب میکنیم!
تازه من یک کپی از صفحه آخر مجله کامپیوتر قدیم که قیمت سخت افزار رو داشت نگه داشتم، قیمتاش رو ببینین شاخ درمیارین، حالا اون باشه برای یه وخت دیگه، ولی از این نمیشه گذشت که نمیدونم کجای دلم جا بدم! :42: Tendy 5000 قدرتمندترین کامپیوتر تا آن زمان!!! کانفیک خدا! بدون مانیتور و موس فقط 8499 دلار! مشخصات رو دیگه چیزی نگم خودتون ببینید! گرافیکشم فقط تصویر منتقل میکنه، حجم و پردازنده و مخلفات نداره! همین بس که 256هزار رنگ رو ساپورت میکنه

باید بشینیم هر چند وخت یاده ایام کنم اینطوری آلزایمر نگیرم!:(

Masoud
2013/11/17, 07:45
حالا که دارید یادی از گذشته ها میکنید اینم بگم که اون زمان اینترنت به این شکل نبود یادم میاد اولین شاهراه اطلاعاتی که بهش نصب شدم شارع نام داشت یه چیزی تو مایه های تله تکست فعلی که چقدر حال میکردیم صفحه اش باز میشد . ولی خوب از طریق سیستم عامل داس کانکت میشد :30:

Hamzeh
2013/11/17, 10:22
از دیروز تصمیم گرفتم گیاه خوار بشم...یک کلت بادی هم خریدم که با خیال راحت بتونم دوچرخه سواری کنم و از خفت گیری تا حدودی در امان باشم.. شرکتم تا اواخر هفته اینده راه می افته و من وقت بیشتری خواهم داشت... امیدوارم کارا درست پیش بره

آقا اینجا یا ترجیحا تو یه تاپیک جدا اگر ممکنه در مورد این سلاح های سرد (کارایی، قیمت، در صورت نیاز مجور و . . .) یا حتی سلاح های گرم (سیخ داغ، ذغال داغ و ایجور چیزا منظورمه، نه غیر مجازها:p) توضیح بدید ممنون میشم. واقعا برای دوچرخه سواری مخصوصا سایکل توریست ها لازمه.
با تشکر.

NASER1394
2013/11/17, 13:19
بدترین حس من اینه که بری تمرین و کلی عکسهای خوشگل مشگل بگیری ولی وقتشو نداشته باشی گزارشش رو آماده کنی ... اونم 3 تا تمرین :52:

yahya_021
2013/11/17, 18:35
امروزم رفتم سرخه حصار خوب بود حال داد خلوتم بودش کلا وسط هفته های سرخه حصار خوبه ساعت 4 تا 6 رفتم برگشتنی هوا دیگه تاریک شده بود و یه سوالی ذهن منو مشغول کرد
این ماشینایی که کنار مسیرهای توی سرخه حصار پارکن و هیچ اثری از صاحاباشون نیست اینا کجا میرن؟خوب بگن ما هم بریم
تازه جالبش این بود که کنار یه پژو که پارک بود و اثری از صاحابش نبود یه هایلوکس پلاک شخصی با چراغ گردونم پارک بود که از سرنشینای اون ماشینم خبری نبود:53:

Mr.Nariman
2013/11/17, 20:49
درود بر همه .....
عمو صابر خیلی نترسی....بابا لایک نشون مردم بدی میان ..... :19:
یه چند دوره میام پیش خودت یادم بدی چطوری با اینا برخورد کنیم...ما خودمون با خلاف های خیانتکار به زندگی و کثیف و فلان و فلان شده گشتیم اما هنوز نتونستیم با مردم اونطور برخورد کنیم....
امشب اومدم سیستم خونگیمو تست کنم....حال کردم .... کسی خواست فیلم هم میگیرم...عاقا وولوم 25 بود(تا 32 جا داره و تا 30 اصلا دیستورشن-خرابی صداـ نداره!)
یهو این شیشه ها پوکید از ته حیاط بود ما.......
کیف کردیم.
ــــــــ
جاتون خالی کارنامه مهر-ابان رو دادند هندسه ـ8ـ گرفتم :9: تجدید....
ریاضی 14.5 :9:
فیزیک-شیمی-امار به ترتیب 20-20-17 .....یعنی زایس یه هندسه بلد نیستم ...این ریاضی هم یه مشکلی داشتم....

ali tech
2013/11/17, 21:35
درود بر همه .....
عمو صابر خیلی نترسی....بابا لایک نشون مردم بدی میان ..... :19:
یه چند دوره میام پیش خودت یادم بدی چطوری با اینا برخورد کنیم...ما خودمون با خلاف های خیانتکار به زندگی و کثیف و فلان و فلان شده گشتیم اما هنوز نتونستیم با مردم اونطور برخورد کنیم....
امشب اومدم سیستم خونگیمو تست کنم....حال کردم .... کسی خواست فیلم هم میگیرم...عاقا وولوم 25 بود(تا 32 جا داره و تا 30 اصلا دیستورشن-خرابی صداـ نداره!)
یهو این شیشه ها پوکید از ته حیاط بود ما.......
کیف کردیم.
ــــــــ
جاتون خالی کارنامه مهر-ابان رو دادند هندسه ـ8ـ گرفتم :9: تجدید....
ریاضی 14.5 :9:
فیزیک-شیمی-امار به ترتیب 20-20-17 .....یعنی زایس یه هندسه بلد نیستم ...این ریاضی هم یه مشکلی داشتم....
خخخخخخ
من عربی 10 گرفتم دینی ام 13
ولی خدا رو شکر فیزیک وریاضیم خوبه
اقا این چه وضعه شه هنوز امتحان ها تموم نشده دوباره میخوان بگیرن خدا یا مدرسه مارا بفرست رو هوا<<>>>>>>>>>>>>بگو آمین:smilies-azardl (13)

اضافه شده بعد از : 9 minutes

یحیی جام این فلان فلان شده ها رو پر رو بار نیارین..پس فردا دوچرخه سوار می بینند فکر می کنند دلقک دیدن یا سیبل متحرک دیدن........

اینا یه شیشه عقبشون که بیاد پایین دیگه غلط نمی کنند برا شادی روح در گذشتگانشون بیان ما رو بترسونند..............یا با ما شوخی کنن.........

یا نهایت نهایتش کار به شیشه بازی هم دوست نداشته باشین بکشه نرین کنار چهار تا لیچار هم بارشون کنید می فهمند که با دوچرخه سوار شوخی های نا مربوط کردن هزینه داره...........همینجوری الکی نیست...........

می خواستم بگم که فرضا تما بگیرین با انتظامات پارک و گزارش بدین و این حرف ها رجوع کردم به تجربیات شخصیم که چند بار از این بلا ها سرم پیاده کردن ما هم رفتیم به انتظامات و این ها گفتیم اون ها هم گفتن باشه برو رسیدگی می کنیم...........................
یه چند بار هم حطا انتظامات خودش در صحنه حاضر بود وایساده بود عین چیپز پیاز و جعفری نیگا می کرد.........شاید هم چیپس سرکه نمکی..............
ما هم به این نتیجه رسیدیم که ما خودمون باید رسیدگی گنیم......و بهتر اصلا اینه که قبل از اینکه کار به رسیدگی و بلا سر اومدن برسه دچار پیش گیری شدگی بشیم........

مهمترین راه پیش گیری هم نگاته های غذب آلوده.............این جوانکان شاسگول صفت که می خان با ما شوخی های شادی دار بکنند فکر می کنند ما کودکان و طفیلی هستیم که سوار دوچرخه اییم.....چون تو ذهن اونها فقط کودکان سوار دوچرخه می شن.............فکر می کنند ما از این بچه مچه ها یا از این اوسگول موسگولایی که سوار دوچرخه شدیم.............

آخه تو ذهن این ها هر گی مثل آدم رفتار کنه اوسگوله و هر کی مثل خودشون (( حیوان )) باشه خیلی حق تقدمش بالاست...............

اینه که این جانورانی که می خان از این حرکت ها پیاده کنن رو ادم اصلا مشخصه از دور..........همو اول همچین یه نگاه خشن ناگ انگیز بکیند و معنا دار و تو نگاهتون باید این معنا نهفته باشه که یعنی :: فلان فلان شده.....می دونم الان می خوایی یه کرمی بریزی.....دست از پا خطا کنی ...تکون الکی بخوری من می دونم و تو................

برا ما که تا حالا جواب داده......همیشه این جور جانوران به ما نزدیک می شدن و بوی کرم ریختن می اومده همچین پر معنا و اخم آلود + این که قشنگ چش تو چششون شدم یعنی اره دادا با تو ام ها حواست باشه.....الکی هوا رو نگاه نمی کنم با خودتم..............

خلاصه می گم پررو نکنید این جماعت رو...............پر رو شن رو داری می کنند...........اولندش که تو سرخه که دیگه حق مشخص است باید با کی باشه باید با چرخ سوارا باشه.............همه بخان اونجوری در مقابل این ها کوتاه بیان که دیگه این ها سوار ما می شن تو سرخه هم...........

من خودم تا بالا ...تا پیست یا هر جای دیگه بخام از تو آسفات برم از وسط لاین می رم زیاد هم از کنار نمی رم........کسی هم بیاد پشتم بوق بوق کنه براش (( لایک )) نشون می دم............بخایم تو سرخه و جاهای دیگه امثال سرخه هم هی بریم کنار و حواسمون به ماشن ها باشه که نمی شه که...............................بوروووو ووووووووو بینیم باوووووووووووووو اونجا اون ها باید حواسشون به ما باشه.................

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////

و اما در مورد سیستم بازی های دوران هیتلر علی شاه سوم.......که امی =ن آقا فرمودند...................

ما آقا هارد 15 خریده بودیم بچه های کلاس به ما می گفتن یا علی موسب الجعفر صلوات.................................اقا این 15 گیگ دیگه یعنی اصن یه وضی.................یعنی در یای اطلاعات یعنی اقا هر چی توش بریزی پر نمی شه...............................

کارت گرافیکمون 8 بود یه بازی هم داشتیم که خیلی دوستش می داشتیم........هی وسط بازی تیک می زد و پر پر می داد.........اقا یک سال و نیم بعد پول جور کردیم رفتیم کارت گرافیک 16 خریدیم یعنی اصن دچار حس و حال گرافیکیزم مفط شده بودیم عجیب الوصف...........

بعد بر داشته بودیم تو فایل های صوتی بازی که کمک راننده مثلا می گفت صد متر دیگه پیچ تند به چپ ...یا مثلا 200 متر مونده به پیچ 180 درجه صدای خودمون رو ضبط کرده بودیم گذاشته بودیم جاش.....وسط بازی چه حالی می داد یهو می گفت (( آی ددم وای بگیر چپ لامصبو....)).............

یه جایی از یکی از مسیر ها بود بغل مسیر یه لند روور پارک کرده بود من هر وقت می رسیدم به اون 20 ثانیه به احترا مآقا لند روور ( ع ) می می سادم کنارش و اقا هم حاجتمون رو می داد و بر رقبا پیشی می گرفتیم..........
ما سال 79 اولین سیستمو خریدیم.........................و سال بعدش هم به مودم مجهزش کردیم که دچار اینترنت داشتگی بشیم.................قبل از اون سال ها یه بار با ابوی گرامی رفتیم کافی نت تا خیر سرمون یاد بگیریم مثلا یه ذره با دنیای اینترنت آشنا بشیم.........

دو ساعت و نیم اون تو بودیم اصلا نتونستیم حتی Net Scape رو باز کنیم.................اون موقع نه Internet Explorer بود و نه Fire Fox ............من که خودم تو کف pionter موس بودم............با همون حال می کردم.........ااااااآ ببین این دستی هه رو تکون می دی رو میز اون فلشه هم تو این تلویزیونه تکون می خوره چه باحاله........!!!!

اون موقع سیستممم این بود

CPU : 333
Ram : 64
HDD : 15
VGA : 8

که بعد گرافیک رو کردیم 16 و یه رم 64 دیکه هم رفتیم دست دو خریدیم زدیم تنگش شد 128..............

موسم هم همون سال 79 نوری بود که اون موقع کم تر کسی دیده بود ولی فقط با پد مخصوص خودش کار می کرد مثل موس های الان رو هر چی می زاشتی کار نمی کرد...........بعد هم فقط بابدی عمودیمی گرفتی مایل می گرفتی کار نمی کرد باز...............

ولی از اون موقع اسپرکر های Genius 110 Wt هنوز داره کار می کنه االن دقیق 13 ساله..........تق تق تق بزنم به تخته...............

کی بردم هم کار می کرد اگه بخاطر همون بازی رالی نبود...............هر وقت وسط بازی ماشینم می خورد تو در و دیوار زمانم می رفت می کوبیدم تو سر کی برد .........دیکگه اون اواخر برد مورد هاش منهدم شده بود..........

ببینم کودکان امروز................اصلا FDD داشتند.........اصلا می دونند فلاپی چی بود.....??? یا فکر می کنند دکمه Save است..........؟؟؟

اصلا کودکان امروز با صدای گوش نواز مودم دایل آپ آشنایی دارند....؟؟

اصلا می دونن 50 بار شماره شرکت رو گرفتن تا از اشغالی در بیاد و ما بتونیم کانکت بشیم یعنی چی ؟

اصلا می فهمند واسه کامل شدن یه عکس باید چقدر صبر می کردیم...........و اگه وسط کار یکی از اون ور رنگ می زد خونمون چی می شد.............

آخخ گفتی آقا صابر اصن یه وضعی این جوان های سوسول رو دلم میخواد خفه کونم
بفرستمشون پیش ننه و باباشون

اضافه شده بعد از : 10 minutes

آخ آخ آخ، عاغا این نت اسکیپ رو بکل فراموش کرده بودم!:14:بیچاره ورشکست شد رفت. یادمه از همون موقع هم IE افتاد توی سراشیبی سقوط. یه نهضت راه انداخته بودن میگفتن چون مایکروسافت IE رو زوری به ما قالب کرده و روی ویندوز پیشفرض نصب میکنه میده با ما، ما هم ازش خوشمون نمیاد میریم فایرفاکس نصب میکنیم!
تازه من یک کپی از صفحه آخر مجله کامپیوتر قدیم که قیمت سخت افزار رو داشت نگه داشتم، قیمتاش رو ببینین شاخ درمیارین، حالا اون باشه برای یه وخت دیگه، ولی از این نمیشه گذشت که نمیدونم کجای دلم جا بدم! :42: Tendy 5000 قدرتمندترین کامپیوتر تا آن زمان!!! کانفیک خدا! بدون مانیتور و موس فقط 8499 دلار! مشخصات رو دیگه چیزی نگم خودتون ببینید! گرافیکشم فقط تصویر منتقل میکنه، حجم و پردازنده و مخلفات نداره! همین بس که 256هزار رنگ رو ساپورت میکنه

باید بشینیم هر چند وخت یاده ایام کنم اینطوری آلزایمر نگیرم!:(
خخخخ 2mb رم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حالا فکر نکنین ما هم کامپیوترمون شاخ بود ما سال 85 یه سیستم داشتیم
رم 128
گرافیک 64
پردازنده 700
اصن کلا بچه قانع بودیم
با اون سیستم عتیقه رو دلمون مونده بود یه بازی درست درمون بازی کنیم
میرفتیم مدرسه فلانی میگفت بازی فلان رو کردی عجب گرافیکی داشت ما هم چون کم نیاریم یه چیزی میگفتیم
بعدش یه سیستم بهتر گرفتیم که اون متاسفانه داغون بود آخر سر با کلی دست کاری بازی سام ماجراجو رو نصب کردیم ونزدیک به 3-2 بازی رو به پایان رساندیم چون بازی دیگه ای نصب نمیشد
تازه اونم با کلی باگ بالا میومد

mSafdel
2013/11/17, 23:32
ببینم کسی میتونه رو دست من بلند شه:
cpu: xt 8086
ram: 1mb
HD: 20 MB
Floppy: 720Kb & 360Kb
Case: Desktop
VGA: هاااااااا؟؟؟؟؟؟

اون موقع اینطوری نبود که بتونی قطعه بخری سیستم جمع کنی. این یه سیستم ساخت شرکت هیوندای بود
مدارکش موجود نیست ولی خود سیستم هنوز موجوده و تو کارتن خودش نگهش داشتم :30:

جالب اینجا بود که رم سیستم 1 مگ بود ولی چون سیستم عاملش داس 3.3 بود فقط میتونست از 640 کیلوبایتش استفاده کنه. از داس 5 به بعد توانایی استفاده از حافظه بالای 1 مگابایت به این سیستم عامل اضافه شدو

sepehr82
2013/11/17, 23:52
محمد عزیز .. من که کف کردم ووو ....در آینده حتما حضوری برام راجعش صحبت کنید که مشتاق شنیندنش هستم ...الان گفتم که آمادگی را داشته باشید ........ . :25:
------------------------------------------
احساس میکنم میتونم یه مقداری سواری داشته باشم وو یه تمرینک (ک مصغّر هست ها ااا) و بیشتر آشنایی با افراد بیشتری از فروم ........... و انجمن .

اگر که روز جمعه "صبح " بیام به سمت " غرب شهر " چیتگر ...و دریاچه ... آیا..... کسی هست که حاضر باشه با هم باشیم و چرخی بزنیم و عکاسی هم کنیم ... نیمچه تمرین جات داشته باشیم ؟

خبر بدهید ... چند نفر حاضر هستند ؟ :35:

SABER_MTB
2013/11/18, 00:31
این ماشینایی که کنار مسیرهای توی سرخه حصار پارکن و هیچ اثری از صاحاباشون نیست اینا کجا میرن؟خوب بگن ما هم بریم

ما چهار شنبه با یکی از صاحابانی اون ها مواجه شدیم وسط مسیر...................اصن یه وضعی......نمیشه دیگه تو بایک بیست زیاد توضیح داد................ولی آخه با امن نمی دونم آخه.........من از یک کم قبل ترش راحمو کج کردم به سمت مسیر های انحرافی چون اگه می رفتم مستقیم منحرف می شدم.........!!!!

تازه جالبش این بود که کنار یه پژو که پارک بود و اثری از صاحابش نبود یه هایلوکس پلاک شخصی با چراغ گردونم پارک بود که از سرنشینای اون ماشینم خبری نبود

هایلوکس شخصی که چراغ گردون نداره که ؟ صاجابای هایلوکس هم رفته بودن دنیال صاحابای همون پژو می گشتن................شما نگران نباش.............

ما یه بار ماشینمونو پارک کرده بودیم پای مسیر تنهایی رفته بودیم دانهیلیزم...............اومدم تا وسط های مسیر پایین دیدم برادران هایلوکس سوار اومدن تا وسط مسیر.........تا منو دیدن من هم وای سادم ببینم داستان چیه نکنه یه مجرم فراری چیزی اومده تو مسیر قایم موشک بازی ما بریم پایین ما رو جای گروگان بگیره ؟؟؟؟؟ از برادران کف بر جان پرسیدیم آقا نمنه ؟

اون ها هم گفتن یه دختر پسر ندیدی تو این اطراف باشند....بعد اون همکارش هم داشت تو بی سیم وق وق می کرد فهمیدم که ماشین منو دیدن فکر کردن آره ......من هم دیگه نگفتم ماشین مال منه.......که نرن بالا تر گفتم یه ذره براز کوه نوردی کنن برا سلامتشون مفیده.....................

ببینم کسی میتونه رو دست من بلند شه:
cpu: xt 8086
ram: 1mb
HD: 20 MB
Floppy: 720Kb & 360Kb
Case: Desktop
VGA: هاااااااا؟؟؟؟؟؟

هارد من کل هارد شما رو خوابونده بود ها..................

احساس میکنم میتونم یه مقداری سواری داشته باشم وو یه تمرینک

قم کمر کوه سه نفر بشین آقا..................قم قم کمر کوه نبود .............

event
2013/11/18, 01:00
این دوچرخه رو درست 90/1/2 خریدم از همون روزا به دوچرخه وابسته شدم
قبل از این دوچرخه زندگی من طور دیگه ای بود یه پسر عادی آروم بی سرو صدا با آدما در ارتباط بودم
اما بر اثر یکسری جریانات و مشکلات خانوادگی مشکلاتاتی که هنوز درگیرشون هستم دیگه نتونستم اونی بشم که قبلا بودم( یه آدم معمولی بودم ) واسه همینم بود که همه زندگیم شد دوچرخه
دیگه هیچکسی برام اهمیت نداشت فقط دوچرخه رو میشناختم رابطه ام با دیگران کم تر و کم تر شد ولی یه روز دوباره همه چیز عوض شد
تقریبا 40 روز پیش سر کلاس تو دانشگاه یه دختری رو دیدم که تمام اون چیزایی رو که من میخواستم و آرزوشو داشتم در اون بود
یه آدم موفق . شاد .باهوش .زرنگ . ورزشکار .قهرمان.یه کسی که میشه در کنارش احساس خوشبختی کرد
باری اولین بار اونو به دوچرخه ترجیح دادم با اینکه دوچرخه شده بود همه چیز زندگیم ولی از اون موقع تا الان همه دنیای من شده اون دختر
خیلی ازش فاصله دارم منظورم فاصله فرهنگی . اجتماعی. امکانات رفاهی ....
ولی خیلی احساس نزدیکی بهش دارم انگار آهن رباست مدام جذبش میشم
درست وقتی که میخواستم دوچرخه بخرم شبا به عقشش میخوابیدم صبحا به امیدش بلد میشدم
حالا از فکر اون دختره تا دیر وقت بیدارم صبح ها هم به امید داشتنش روزمو شروع میکنم
تا بحال فکر میکردم زندگیو میشه با دوچرخه به آخر برسونم ولی الان می بینم یه چیزی کم تا زندگی کامل بشه
دوچرخه رو میشه با پول خرید ولی آدم خریدنی نیست

mohsen702
2013/11/18, 01:11
این قصه سر دراز دارد !!
یکی از دوستان قدیمی زنگ زد و گفت زانوش ضربه خورده الانم درد داره هنوز. سوار شدیم رفتیم ببینیم چیه قضیه بله اول این دوست ما همه کارا رو کرده حالا اومده سراغ ما. با بیمه ای که داره 16 تومن شده ویزیت + 17 تومن عکس + 32 تومن داروو و فیز... تراپی هم 10 جلسه هنوز شروع نکرده و درد همچنان برقرار. و فعلن 65 تومن. شاید خیلی پول نباشه اما وقتی هیچ نتیجه مثبتی نباشه، فرقی با پول زور نداره که فشار میاد به هر جای آدم ... ما هم ورش داشتیم بردیم پیش یه دکی عمومی کاردرست و از اون قدیمیا و . اونم یه آمپول ... نوشت به قیمت 4.300 زد تموم شد رفت . ینی حدود 85 درصد اوکی شد. با یکم ملاحظه و مراعات کردن.
قدیما یه تعمیرکار دیزل بود فقط صدای موتور رو میشنید میگفت از پمپه یا از سوزناست یا از اویل پمپه به همین راحتی . دکترای قدیمی هم با یه گوشی و یه معاینه ... حالا چی ؟ طرف تا مغز استخون رو میبینه / عیب رو میبینه چهار بعدی هم میبینه اما ناتوان از درمان . به قول صابر فقط پول دربیاره مهم نیست خوب بشه مریض یا نه . از بس متخصص داریم ... آخرش این رویه دکیا تا کی باید ادامه داشته باشه خدا داند. صد رحمت به دکتر جکول برره.

sepehr82
2013/11/18, 02:47
آقا حالا خوبه ما "ک " مصغّر را برای تمرین به بردیم ...... اون را نمیگفتیم ... مسیر فتح دماوند را حتما می دادید !!!!!!!!!!!!

قم کمره کوووووووووووووووه هستم بادا باد .... ای کاش یک میسر سبکتر را پیش نهاد میدادید .

اضافه شده بعد از : 18 minutes

دوست من !
تا به حال خودم را از دید شما پنهان کردم(با نام کاربری قدیمی که داشتید چند تایی از پست های شما به دلم ننشست ... این هم دلیل .... ) ... خیلی نزدیک به شما هستم از جهت مکانی ....6-7- کیلومتر با هم گویا فاصله داشته باشیم ..... و استاد صابر چندین بار سفارش کرده که با شما ... برم برای تمرین .... این قصه بماند ...
--------------------------------
اگر از نظر فرهنگی و کلاس مالی و ... ووو ... با اون دختر خانم حتی ""اختلاف (فاصله ) کمی""" هم.... دارید ... اسلامشهری عزیز بی خیالش شو ... و ( نگاه به سن بنده بیاندازید ) اینی که گفتم باد هوا نیست ... خیلی مسایل را دیدم تا به حال....
که دوستانه به عرض رسوندم ....
اگر مایل بودید میتونیم از نزدیک همدیگر را ببینیم و براتون دلیل های قابل قبولتری بیارم ... که اینجا جاش نیست . ... و امیدوارم همیشه جوانان وطن در آرامش خاطر بسر ببرند .............. . :12:

اضافه شده بعد از : 2 minutes

و لازم به یادآوری هست که از 2 ماه پیش ( تقریبا ) بنده دانستم که چه اتفاق هایی براتون رخ میده از روی نگارش تان به این نکته رسیده بودم که امروز شما سر قصه را باز کردید .

SABER_MTB
2013/11/18, 03:44
دکتر جکول رو یادتونه که هی برخی مواقع تغییر می کرد به موجود شیطانی خبیثی تبدیل می شد..................

اسمش رو از رو این بر داشته بودند............

که یه رمان انگلیسی بود توش این دکی هی تغییر شکل می داد مثل دکتر جکول ما................

دیما یه تعمیرکار دیزل بود فقط صدای موتور رو میشنید میگفت از پمپه یا از سوزناست یا از اویل پمپه به همین راحتی . دکترای قدیمی هم با یه گوشی و یه معاینه ... حالا چی ؟ طرف تا مغز استخون رو میبینه / عیب رو میبینه چهار بعدی هم میبینه اما ناتوان از درمان

بابا حد اقل تعمیر کارا یه چیزی رو نتونن درست کنن پول نمی گیرند.................گرچه اون ها حقشونه بگیرند.............

قدیم می دونی برا چی بدون امکانات کارشون از الان بهتر بود...........؟؟؟

باسه خاطر اینکه امکانات نبود...................

و از مخشون استفاده می کردند.........................تحلیل می کردند.........فکر می کردندن...................به تجربیات گذشتون و حافظشون رجوع می کردند....

و در اصل و به نظر من و شاید هم نظر من برا من اصل باشه برا باقی دنیا اصل نباشه........ولی تو دنیایی که من توش دارم زندگی می کنم.......یعنی می خام بگم دنیای که من توش ام قطعا از دنیایی که بقیه توش اند متوافته.............هر کی تو دنیایی زندگی می کنه که تو مخ خودش اونو ساخته.............و پرداخته............( خود این بحث که ما داریم تو دنیا زندگی می کنیم یا دنیا تو ما ؟؟؟ خودش بحث فلسفیا یی است برا خودش که ربطی به دوچرخه نداره.........و جاش اینجا نیست.........)

چی می گفتم اها.....تو دنیای ما..............شغل یعنی مشغولیت...........یعنی تو یه کاری اوسا بشی..............و تو اون زمینه کار ملت رو راه بندازی و در قبالش از بقیه پول بگیری تا با اون پول بقیه کار هات هم راه بیافته...............

اصلا اولش هم همینطور بوده..........اول اول هر خانواده ایی همه کار هاش رو خودش می کرده....کشاورزیش رو.......انبار کردن و درو کردن و غذا درست کردن و نون پختن و گله داری و دام داری و کوفت و مرض و............... بعد دیدن بابا نمی شه که ........اینجوری همه می شن همه کاره هیچ کاره و نمی رسن تو هیچ کدوم از اون کار ها مهارت و تجربه کافی به دست بیارن...............

بهتره هر کی بره تو یه زمینه ایی اوسا بشه...............و هر کس وظیفه ایی داشته باشه تو اجتماع........و هر کس برای رفع اون نیازش در اون زمینه خاضص می ره پیش اوسایی اون کار و جاش بهش کالالیی رو می ده که خودش اوسای زمینه اونه..........یعنی هر کی بره وقت و زمان و زندگیش رو بزاره تو یه زمینه ایی که اون زمینه هم پیش رفت داشته باشه در علم بشری و آدم ها برای رفعا باقی نیاز هاشون به اوسای هر کاری مراجعه کنند............و این طوری بود که پول اختراع شد که در مقابل کالا یا خدمتی که اوسای هر کاری به طرف میده در مقابلش بهش می دن تا جای زمان هایی رو که طرف در اون زمینه خاص صرف کرده و نتونسته به دیگر نیاز های زندگیش مستقیما بپردازه رو پر کنه.......................

و اصولا اصل اجتماع هم خو همینه وگر قرار بود هممون همه کار مون رو خودمون بکنیم که همو می رفتیم تو غار به صورت فرادا حال می کردیم برا خودمون.............فقط برای تجدید نسل یه دیداری با هم می کردیم....والا با این نوناشون..............

ولی از او موقع تا الان تغییراتی تو اجتماعات صورت گرفت..................که او هم بحثش خیلی طولانیه...ولی بخام سریع و موثر بگم..........از ان موقع که جامعه اینجوری شد و پول اختراع شد که فکر نمی کنم بیشتر از 6 - 7 هزار سال بگذره از اون موقع تا الان و امروز و امشب.........منوال به این صورت تغییر کرده یواش یواش که هدف و وسیله جاشو عوض شده.......

اول هدف راه انداختن کاردیگران بوده و وسیلش پول بوده.................

الان هدف پوله و وسیلش راه انداختن کار دیگران شده....که این هم می تونیم بگیم نهایت تا 40 - 30 سال پیش صحت داشت.......الان الان شده هدف پول و وسیله راه انداختن یا ننداختن کار دیگران مهم نیست............مهم اینه که الکی وانمود کنیم که درایم کارشون رو هم راه می اندازیم کافیه ..............حله آقا برو....................

برو بعدی.................

اقا چه لزومی داره یه دکی روزی 50 نفر رو ویزیت کنه ؟؟؟؟؟ اصن با ده دیقه 5 دقیه می تونه تشخیص بده ؟؟؟؟ مگه ترمز و دوشاخ دوچرخه است که موراد مشخص و معینی براش پیش بیاد که بشه سریع نظر داد که تازه اون رو هم نمی شه به این سرعت و سادگی روش نظر داد برا تعمیر و این ها........................

خلاصه اجتماعات بشری دچار دگر گونی های بنیادی شده ایران و خارج هم نداره.......و به هر حال یهروزی بر می گرده به همون حالت اولیه.... که هدف راه انداختن کار ملت باشه.........و از اون جلو تر هم باز حتی شاید زمانی بر گرده به اون حالت خیلی اولیه که هر کی کار خودشو خودش می کرد و همه نیاز هاشو خودش بر می آورد............ولی نه به اون شکل و سادگی اون زمان قدیم......

خلاصه هر کسی کو دور ماند از اصل خویش باز جوید روزگار وصل خویش............

و اگه کسی خودش برخی مسائل رو درک کنه و بفهمه..............چه لزومی داره صبر کنه که همه به اون در جه برسن ؟؟؟ خودش تکی بر می گرده ( با رعایت حدود اعتدال زمانه ) بقیه هر موقه دوست داشتند بر می گردند.............دیر و زودش مطرح نیست بالاخره بر می گردند..................و اون هایی که زود تر شروع به بر گشت کرند تو این راه جلو تر اند..............

منتهی فعلا زمانه زمانه (( لا تفکر است )) ب ههیمن خاطر هم برای همه انواع و اقسام وسایل محیا شده که کسی نتونه فکر کنه............برا دکترا وسیله و تصویر برداری هشتاد و پنج و نیم بُعدی...... برا دانشجو ها کامپیوتر و سیستم و ..............و الای آخر......................

اینه که از هر ابزاری استفاده می کنند که شما نتونی فکر کنی............................. و ندونی که نمی تونی فکر کنی..................

حتی معماری های مزخرف و مسخره خونه های جدید مثل این خونه ایی که ما جدید یک ساله اومدیم توش هم به همین منظور طراحی شده.............منتهی نه من مصرف کننده و نه معمار مهندس و نه اون بسار بنداز محترم هیچ کدام قرار نیست بفهمند که این داستان ها چیست..............و چطور میشه که در عرض دو دهه معماری های ما ایرانی ها و هر ملت دیگه ایی که بخاد دچار مدرنیزه شدن بشه باید به سمتی پیش بره مثل باقی ارکان فرهنگی و.....شان که اصولا ملتشان را از تفکر بیاندازد و به تکفر بیاندازد....................

اینه که مهمترین شغل امروزه و زمانه الان اینه که بنونید ملت رو از فکر کردن بیاندازید و مخ ملت رو سر گرم کنید ملت برا خودشان بچرند................... و قطعا هر کسی بتونه ای نکار روبهتر انجام بده ....یا بهرته این طور بگم......

اینکه من و شما نتونیم فکر کنیم و ندوونیم هم که نمی تونیم...............بزرگترین خواسته اون هایی است که دارند جای ما فکر می کنند.........ما که نه جای اون هایی که فکر نمی کنند..........

و هر کی بتونه این کار اون های رو بر آورده کنه بیشترین دست مزد رو دریافت می کنه......

حالا اون هایی که جای مردم فکر می کنند کی اند و چی شده این جوری شدند....بمونه برا بعد و یا اصلا جای دیگه....................
ولی شما یادت باشه حد اقل...............

اووووووف چه اوجی گرفتم..............چه حالی می ده این منبر..............

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

و در مورد عشق ها دیگر در مقابل عشق دوچرخه...................

زمان نشان خواهد داد که کدامین عشق ها بهتر اند..........و اُولا تر..............

البته ما هم اون دوران ها و اون چیز ها را سپری کردیم ها...............ولی می دانیم که کلا در این جور مواقع زیاد توصیه موصیه به طرفمون نکنیم.......................خودش میره و زمان بهش یاد می ده چی به چیه و خودش می فهمه.................

همون جور که ما ها خودمون هم الان یکی بیاد بهمون بگه اقا..........چیه چسبیدی به این وسیله دوچرخ آلومینیومی...................ول کن آقا اینو بیا بچسب به زندگی کار کن پول در بیار برو SLK 2013 بخر ببینم ملت Optima می خرند ....تو چی ؟؟

کلا تجربه شخصی و زمان بهترین گزینه هاست به نظر من........................و هر کسی بره از تو این راه بگذره پخته ترین افراد است...............+ اینکه بستگی به برداشت و توانایی تحلیل راه طرف هم داره..............

یه مطلبی هم چند روز پیش اقای Antimovan فرموده بودند یه چی می خواستم راجعبهش بگم یادم رفت..........

فرمودهبودن که بزرودی شرکتشان راه خواهد افتاد که انشا الله مبارک هم باشه و به سلامتی و خوبی و خوشی و موفقیت..................بعد فرموده بودن که بعد از راه افتادن شرکت شخصیشون وقت ازادشون بیشتر خواهد شد................

البته این فقط نظر شخصی منه ها..........انشاا لله که همونطور که خودشون دوست دارند بشه.....................

ولی همیشه خدا این جور مواقع بر عکس و بد تر میشه....................آدم می ره تو کار می بینه وقت اضافیش کمتر می شه بد جور ........و می ره توش می بینه در کل سیستم فکری و اسایش خیالیش اون چیزی نبوده که فکر می کرده.....................