PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برنامه دوچرخه سواری گروه فراز - روز پنج شنبه 25 مهرماه 1392

mSafdel
2013/10/15, 15:41
محل قرار: در تهرانپارس سرخه حصار
ساعت: 8 صبح (مدت انتظار 10 دقیقه)
مسیر حرکت: ابتدا تا پیست دوچرخه سواری سرخه حصار و بعد ده ترکمن. مسیر برگشت هم از مسیر تازه کشف شده خواهد بود که هنوز نامگذاری نشده!
دوستانی که مایل به شرکت هستن حتما اعلام حضور کنن

پی نوشت: بعد از حرکت به تماس های تلفنی پاسخ داده نمیشه و در صورت نیاز پیامک بفرستید به محض اینکه به نقاط توقف برسیم پاسخ داده میشه

AliFatehi
2013/10/15, 19:28
حیف و صد حیف
همش سرخه حصار :30: من بدنم دیگه از اون آمادگی در اومده نمیتونم تا اونجا رکاب بزنم
جمعه باید پا به رکاب بشم و یه چرخی تو چیتگر بزنم

mSafdel
2013/10/15, 21:25
حیف و صد حیف
همش سرخه حصار :30: من بدنم دیگه از اون آمادگی در اومده نمیتونم تا اونجا رکاب بزنم
اگه بتونی علی بیاتی رو راضی کنی میتونید دوتایی بیاید. مطمئن باش مسیرش ارزششو داره ;)

Mohammadreza R
2013/10/16, 04:36
مسیرش تمشک داره هر کی نیاد سرش کلاه رفته ;)

rShahbazi
2013/10/16, 10:14
حیف و صد حیف

علی آقا شما دیگه چرا ؟ شما که یه سایکل هستی باید همیشه آماده باشی !
حتما علی آقای بیاتی رو راضی کن که با هم بیاید ارزش اومدنو داره

Vahid_FRD
2013/10/16, 10:41
علی فاتحی هنوز تو حال و هوای شیراز مونده :)

AliFatehi
2013/10/16, 11:59
آقا خدا به سر شاهده نزدیک یک ماهه تمام سمت دوچرخه نرفتم :14:
امروز میرم ببینیم چیکارش میتونم بکنم یه دستی به سر و روش بکشم و یه دوری بزنم
آقای بیاتی هم اگه خودشون بخوان میان دیگه :D احتمال میدم ایشون مسافرت باشن این تعطیلات رو باز باهاشون تماس میگیرم.

sepehr82
2013/10/17, 00:44
محمد عزیز .../ و دیگر دوستانم ... / ... نمی دونم چرا این پست را زودتر " ندیدم "!

رویهمرفته "چند " ساعت سواری دارید ؟ (داخل سرخه )
و چه مدتی از اون زمان " سربالایی دارید ؟
----------------------
تا ببینم ....... می تونم ///.... یا نمی تونم .... خیلی ضعیف شدم ....

mSafdel
2013/10/17, 01:59
محمد عزیز .../ و دیگر دوستانم ... / ... نمی دونم چرا این پست را زودتر " ندیدم "!

رویهمرفته "چند " ساعت سواری دارید ؟ (داخل سرخه )
و چه مدتی از اون زمان " سربالایی دارید ؟
----------------------
تا ببینم ....... می تونم ///.... یا نمی تونم .... خیلی ضعیف شدم ....
سپهر جان متاسفانه من به دلیل اسپاسم شدید عضلات گردن فردا دوستانو نمیتونم همراهی کنم ولی آقا رضا و بقیه هستن
این مسیر معمولا تا بریم ده ترکمن و از طریق مسیر جدید برگردیم به پیست حدود 3 تا 3.5 ساعت زمان میبره (با احتساب زمانهای استراحت). مسیر ده ترکمن آسفالته ولی بسیار فنیه و مسیر جدید هم آفرود به همراه قسمتهایی که به دلیل تنگی مسیر و خار و خاشاک مجبور به پیاده روی هستیم و همینطور توقف برای عکاسی و تمشک خوردن :smilies-azardl (13)
سپهر جان باور کن از وقتی که این پستو زدم منتظر بودم بگی میام ولی حیف که ایندفعه نشد همراه شما باشم. حالا انشاالله اگه عمری باقی بود برای تعطیلات بعدی

rShahbazi
2013/10/17, 12:54
امروز برنامه رو با دوست خوبم آقای jinguli در قسمت مسیر عرضی اجرا کردیم و هواهم بسیار عالی بود و لذتی بسیار بردیم
جای همه دوستانی که قرار بود بیان و نیومدن خالی بود .

jinguli
2013/10/17, 13:08
با تشکر از اقا سجاد. یادم رفت سیبهایی که اورده بودم رو بخوریم:14: راستی اقای محمدرضا چرا نیومدی حال مارو گرفتی؟ من تا صبح نخوابیدم که خواب نمونم:36:

Mohammadreza R
2013/10/18, 06:42
دوستان من شرمندم.صبح بیدارم بودم خیلیم دوست داشتم بیام ولی جفت ماشین هارو پدر و مادرم برداشتن بردن منم هر چی گفتم خوب مامان ماشین منو چرا میبری گفت کار دارم! :(
منم مسیرم خیلی دوره از سرخه وگرنه رکاب میزدم میومدم

mpooladi
2013/10/19, 19:27
سلام.من شمال بودم و گرنه پایه بودم.جاتون خالی با چرخ رفتم تو جنگل های شمال :)

AliFatehi
2013/10/19, 20:00
آقا رضا گزارش هم که پررررر
خدا آقای صافدل رو همیشه برای گروه فراز نگه داره :smilies-azardl (13)

rShahbazi
2013/10/19, 21:28
آقا رضا گزارش هم که پررررر
خدا آقای صافدل رو همیشه برای گروه فراز نگه داره [Only registered and activated users can see links]

علی آقا اولا دوربین همراهمون نبود ، ثانیا اون مسیری که قرار بود بریم نرفتیم ثالثا قصد گزارش نوشتن رو نداشتم (من کجا آقای صافدل کجا) فقط خواستم بگم که برنامه اجرا شد .:riz304:

AliFatehi
2013/10/20, 23:14
علی آقا اولا دوربین همراهمون نبود ، ثانیا اون مسیری که قرار بود بریم نرفتیم ثالثا قصد گزارش نوشتن رو نداشتم (من کجا آقای صافدل کجا) فقط خواستم بگم که برنامه اجرا شد .:riz304:

آقا رضا شکسته نفسی میفرمایید.
انشالله بشه اون مسیر رو همگی با هم بریم...
دلم لک زده واسه یه تمرین جانانه البته اگه بدنم بکشه...:19:

mSafdel
2013/10/21, 00:45
ممنون از آقا رضا بابت زحماتی که برای گروه فراز میکشن. آقا رضا مربی ما هستن و خیلی چیزا از فنی بگیر تا تکنیک ازشون یاد گرفتیم. منم معمولا تنها کاری که از دستم برمیاد نوشتنه که انشاالله از دفعات بعد دوباره شروع می کنم. البته آقا رضا در این زمینه شکسته نفسی می کنن

دلم لک زده واسه یه تمرین جانانه البته اگه بدنم بکشه..
علی جان مطمئن باش بدنت میکشه ولی اینطور که به نظر میرسه باید از نظر ذهنی یه خورده رو خودت کار کنی چون اعتمادتو به بدنت و دوچرخه بدجوری از دست دادی. امیدوارم در آینده نزدیک دیداری تازه کنیم

تو این مدتی که به خاطر مسافرت، مشغله کاری، مشکل عضلانی و بدتر از همه به دنبال خونه گشتن، نتونستم برم تمرین همش به راه هایی برای پیشرفت فراز فکر کردم و به نتایج خوبی هم رسیدم که در اولین فرصت با دوستان فرازی مطرح می کنم تا بتونیم تغییرات مثبتی تو برنامه ها و تمرینامون بدیم.