PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تمرین 1392/7/12مسیر کمرسیاه

Farshad- MTB
2013/10/04, 20:55
سلام به همگی......دیشب پیامکیدن که میریم مخملکوه!.به صرف صبحانه!!...یعنی اینکه تا ظهر برمیگردیم نهار نیارین!...اینجا هم یه پارک جنگلی داره به همین نام که ما در مخیله خودمون پنداشتیم!...به آنجا خواهیم رفت و زیر سایه در ختان بلوط سیب زمینی تخم مرغمون می خوریم!.........اما به قول ایرج میرزا:غافل از اینکه آید فردا مرا چه بر سر!!!!!.............

ساعت 8:30جماعت دور میدان کیو!
[Only registered and activated users can see links]

.بعد از طی مسافتی در راستای جاده گفتن بپیچیم به راست!...وما این کردیم!

جماعت در حال طی طریق!

سربالایی در پی سر بالایی

شیب ناحق!!!!...وناهموار!

واقعا بعضی جاها خیلی سخت میشه!..من خودم تو شیبا میام پایین هیهاتیه بتونم دوباره سوار شم!.........خلاصه پشت به زینا.. .و ...زین به پشتا به کفی رسیدین!

هدف!

دوچرخه سوار در مسیر!

شیب خفن!

شیب خفن تر(صفت تفضیلی)

با تاخیر و بی تاخیر خلاصه رسیدیم!

من!

رضا

راست به میمنت بیابانهای عراق و عربستان و سوریه ...ما هم از استانهایی هستیم که از گرد وخاک بی نصیب نیستیم!

مسافت طی شده میانگین 27 کیلومتر صعود به ارتفاع تقریبی 1750متر ..زمان تمرین 3 ساعت(رکاب زدن)!

مسیر برگشتم واسه خودش داستانی بود من چون حس میکنم با این لاستیکا سر می خورم! با احتیاط فراوان میرم ...و بقیه ..با سرعت!..من بعلت جاماندگی!!مسیرو بعد از سرازیری اشتیاه رفتم!....ومجبور شدم دویاره برگردم و کلا مسیر برگشت آخرشم به سنگ نوردی ختم شد!....... در مجموع بعنوان یه تجربه خوب بود بد نبود!

NASER1394
2013/10/04, 21:22
باز کی دیر اومده آقا رضا اخماش رفته تو هم ؟

نصب هرگونه آگهی پیگرد قاونی دارد.... ماشاالله چقدر هم رعایت میکنن ...

برنامه کوتاه و مفیدی بود . ان شالله همیشه در کنار هم پیوسته برنامه اجرا کنین و ما از راه دور لذت گزارش شما رو ببریم ... دمتون گرم ...

Farshad- MTB
2013/10/04, 21:38
باز کی دیر اومده آقا رضا اخماش رفته تو هم ؟

فلاحیان دیر اومده ولی در این صحنه ایشان متمرکزن به نکته ای احتمالا!

نصب هرگونه آگهی پیگرد قاونی دارد.... ماشاالله چقدر هم رعایت میکنن ...

لابد اول اعلامیه رو زدن!

برنامه کوتاه و مفیدی بود . ان شالله همیشه در کنار هم پیوسته برنامه اجرا کنین و ما از راه دور لذت گزارش شما رو ببریم ... دمتون گرم ...

ماهم امیدواریم:29:

Anathema
2013/10/06, 00:16
فرشاد دستت درد نکنه بابات گزارش تمرین کمر سیاه ( به لری Kamera si - کَمِرَ سی):ad54ad:

آقا خیلی جای باحالی بود. 2 جای مسیر اینقد شیب داشت و خاکش نرم بود که دوچرخه هارو هل دادیم ولی من اولین بارم بود با این کفشای دوچرخه سواری میرفتم تمرین دیدم نمیشه باشون راه رفت. دلو زدم به خاکی و سوار شدم، سربالایی اولو رفتم بالا

قسمت سربالایی دوم هم که قبل آنتن بود خیلی بد بود چند بار سوار پیاده شدم.

همیشه وقتی میرفتم بام میشستم این کوه رو نیگا میکردم (این کوه دقیقا روبروی همین بام هستش) دوس داشتم برم اون بالاش که بالاخره به واسطه محسن و بچه ها نایل گشتیم

ناصر جان بابا قرار ساعت 8:30 بود من بدخواب شدم شبش ساعت 6 بیدار شدم دیگه خوابم نگرفت. ساعت 8 سر قرار بودم تا بقیه برسن...:65d6a5d6s:

lorestan2001
2013/10/06, 08:26
آقا ای ول به ولهاتون .

ayoobmaha
2013/10/07, 21:05
ایول به مسیر .آقا غصه گرد و خاک رو نخور اینقدر

sepehr82
2013/10/08, 00:31
آقا خسته نباشید و خدا قوّت ... که اینقدر فعال هستید ... دمتون گرم و دلتان شاد .
----------------------------------
آقا فرشاد /// اون حکایت غبار و گرد و خاک که میگفتید.... تا امروز رسیده به شهرک ما ... و امان ما را برید ...از ساعت 17 اشکمون را درآورد ... و فرشهای خیس را که تازه پهن کرده بودم برای خشک شدن .... یک صفای تمیز بهشون داد ... !

Vahid_FRD
2013/10/08, 20:03
حالا هی از لرستان گزارش بزار دل مارو آب کن ... کاری می کنی همایش بعدی بایک بیست بزاریم لرستان ها

Farshad- MTB
2013/10/08, 20:26
حالا هی از لرستان گزارش بزار دل مارو آب کن ... کاری می کنی همایش بعدی بایک بیست بزاریم لرستان ها

پیرزنو از تاکسی خالی میترسونی!!؟:9:...........همه قرارو که گذاشتین!.....یهو واسه ما کار پیش میاد بصورت خود جوش!....کمکامون خراب میشه!.. یه عده میگن ما اصن!! واسه خاطر کمک تو می خواستیم بیاییم! ...........اسباب کشی میکنیم!!!......یه کاری تو شهردیگه پیش میاد!............قطارپنچر میشه!!....موبایلامون آنتن نمیده!!.........بیچاره ایوب اینا که از دور دورا میان ..........حالا آقای میلادی رنگی رو از کجا واسشون پیدا کنیم!!......

bike & tour
2013/10/09, 00:44
خیلی خوب بود خسته نباشی
فقط یه سوال : فکر کنم تو عکسای 15 و 16 دوربینو چپه گرفتین نه ؟ آخه تاریخ برعکس افتاده !!!!

Farshad- MTB
2013/10/09, 09:15
خیلی خوب بود خسته نباشی
فقط یه سوال : فکر کنم تو عکسای 15 و 16 دوربینو چپه گرفتین نه ؟ آخه تاریخ برعکس افتاده !!!!

تشکر........عکسا مال موبایل فکستنی منه!k770i آره دیگه بچه ها برعکس میگیرن دستشون!...خیالتون راحت اون بالا کماکان جاذبه زمین برقراره!!!

Masoud
2013/10/09, 12:47
قشنگ بود ولی خوشم اومد از اون تیکه آخرش من هم شدیدا باهات هم عقیده ام احتیاط شرط اول این کاره ممکن لذت و آدرنالین لحظه ای داشته باشه ولی ممکنه اتفاقی بیفته که تا آخر عمرت حسرت دوچرخه سواری رو داشته باشی

اضافه شده بعد از : 22 minutes

به پورتال اضافه شد