PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جزئیات برنامه این جمعه پیشرو بایک:دریاچه سد لتیان 1392/07/12

alireza9763
2013/10/03, 16:56
فردا دومین برنامه پیشرو بایک اجرا خواهد شد که دریاچه سد لتیان خواهد بود:
تاریخ برگزاری : جمعه 12 مهر 1392
منطقه برگزاری : استان تهران - لواسان
جاذبه ها : گذر از گردنه قوچک و سکوت و آرامش کنار دریاچه
سطح برنامه :متوسط
محل حرکت : میدان تجریش
ساعت حرکت : راس ساعت 6 صبح (5:45 دقیقه در میدان تجریش حاضر باشید)
محل بازگشت: میدان تجریش (افراد با توجه به مسیرشان به مرور میتوانند از گروه جدا شوند.)
هزینه : 0 ریال
ظرفیت:-
.
.
.
پیشرو بایک قصد دارد تمامی علاقمندان به این ورزش را کنار هم جمع کند و هر کس با توانایی خودش و سطح تور در برنامه ها شرکت کند.این تور ها هیچ هزینه ای ندارد و کاملا رایگان است و صرفا برای دوست یابی و لذت از طبیعت و ورزش کردن در جمعی دوستانه است که شادی و نشاط را در دل تمام شرکت کنندگان جای میدهد.(اصلا دلیلی ندارد پولی باشد!)
این تور ها هفته ای یک یا دوبار (بستگی به تعطیل های رسمی دارد.) به صورت 1 روزه برگزار میشود و دارای سطوح مختلف مبتدی,متوسط و حرفه ای است که هر کس میتواند طبق سطح خودش در برنامه ها حضور بیابد.
مکان مبدا و قرار اولیه تمامی تور ها میدان تجریش می باشد و یکی از دلایل این انتخاب این است که مقصد سفر ما عموما طبیعت فشم,لواسان و... است.ساعت حرکت هم راس 6 صبح میباشد.
استفاده از:
دوچرخه کوهستان مناسب و استاندارد(چرخهای عقب وجلو دارای ضامن بازشو) – کلاه ایمنی (اگر احساس میکنید چیز با ارزشی برای حفظ کردن دارید)– تیوپ سالم اضافی (برای پنچری احتمالی)- دستکش دوچرخه سواری – عینک آفتابی - کرم ضد آفتاب - قمقمه پر آب – کفش مناسب ورزشی – لباس مناسب ورزشی - لیوان شخصی-کوله پشتی و سایر ملزومات شخصی حداقل یک وعده غذای سرد (کنسرو)
در تمامی تور ها الزامی است.
نکات:
1- این تور ها متعلق به هیچ فردی نیست و بنده فقط عامل درست کردن و جمع کردن شما هستم و در ضمن پایه ثایت همه تور ها بلکه متعلق به تمامی علاقمندان خواهد بود.
2- در صورتی که فرد شرکت کننده بدون حداقل کلاه مخصوص دوچرخه سواری حضور یابد هر اتفاقی که در سفر برای او بیفتد ناشی از بی فکری او خواهد به قول بعضی ها کلاه سوسول بازی است حرف افراد بی منطق است و حتما کسی که این حرف را پذیرفته به عواقبش فکر نکرده.
3- لطفا نسبت به سطح برنامه شرکت کنید و بار برای گروه نباشید.
4- ساعت حرکت گروه راس 6 صبح میباشد و گروه منتظر کسی نمیماند پس حتما راس ساعت مقرر حضور یابید.(سعی کنید 5:45 در میدان تجریش باشید تا هم با بچه ها آشنا شوید هم برای حرکت در ساعت 6 کاملا آماده باشید.)
5- در صورت بارش برف یا باران برنامه کنسل خواهد شد و این برنامه ها فقط در صورت مساعد بودن هوا برگزار خواهد شد.
6- این سفر ها مسابقه و ماجراجویی نیست و صرفا برای تفریح خواهد بود.پس حتما با گروه حرکت کنید تا نه اتفاقی برای شما بیفتد و نه گروه را دچار دردسر کنید.
7- مسافر قبل از سفر های دوچرخه سواری باید از سلامت دوچرخه خود مطمئن باشد و سرویس های لازم قبل از سفر را انجام دهد و وسایل و آچارهای ضروری رفع نقص احتمالی در طول سفر را با خود همراه داشته باشد.
8-این تور در صورت شرکت حتی 1 نفر هم برگزار میشود.

------------------------------------------------- در صورتی که 100% در تور جمعه شزکت میکنید اعلام آمادگی نمایید.لطفا!------------------------------------------------

Overlord instinct
2013/10/03, 18:49
با سلام .
به احتمال 99 درصد من هم هستم . تا شب نتیجه قطعی رو اعلام میکنم .

alireza9763
2013/10/03, 21:18
با سلام .
به احتمال 99 درصد من هم هستم . تا شب نتیجه قطعی رو اعلام میکنم .
99% قطعیه دیگه!!!:63:

maslunka
2013/10/03, 22:45
خسته نباشید به شما ، کار خوبی شروع کردید ، از اون کارای آسونیه که همه میتونن انجام بدن ولی معمولا کسی پا پیش نمیذاره
منم انشالله فردا دوچرخه مو میارم تهران و از برنامه های بعدی دوست دارم تو برنامه ها تون شرکت کنم تا این مدتی که تهران هستم فیض کامل رو ببریم
موفق باشید

Overlord instinct
2013/10/03, 22:48
با سلام .
نمیشه تایم حرکت رو یه مقدار به تعویق بندازید ؟
من باید ساعت 4 صبح از خواب بلند شم و بزنم بیرون ...... خیلی ستمه ......:42::42:

alireza9763
2013/10/03, 23:02
خسته نباشید به شما ، کار خوبی شروع کردید ، از اون کارای آسونیه که همه میتونن انجام بدن ولی معمولا کسی پا پیش نمیذاره
منم انشالله فردا دوچرخه مو میارم تهران و از برنامه های بعدی دوست دارم تو برنامه ها تون شرکت کنم تا این مدتی که تهران هستم فیض کامل رو ببریم
موفق باشید
شما درست میگید.اول نمیخواستم گروه تشکیل بدم و قصدم این بود که یه همرکاب پیدا کنم.ولی دیدم اگه گروه تشکیل بدم یه فراخوان عمومی میشه و هر کس علاقمند باشه تو برنامه ها شرکت میکنه ولی خب تا الان که کسی نیومده.
- به امید دیدار شما

اضافه شده بعد از : 6 minutes

با سلام .
عجب همتی!!! فکر نمیکنم جز شما کسی شرکت کنه حداقل تا الان که کسی اعلام آمادگی نکرده.دیرتر از 6:45 نمیشه چون منم باید حداکثر تا 11:30 خونه باشم.
فردا ساعت 6:45 میدون تجریش خوبه؟

NASER1394
2013/10/03, 23:05
چرا گزارش برنامه هفته گذشته رو ندادی ؟؟

اصلا برنامه اجرا شد ؟

alireza9763
2013/10/04, 00:06
چرا گزارش برنامه هفته گذشته رو ندادی ؟؟

اصلا برنامه اجرا شد ؟
گزارش ندادم؟؟؟!!!!!
[Only registered and activated users can see links]

اضافه شده بعد از : 11 minutes

ساعت 23 موضوع بسته میشود.اگر کسی تمایل داره که بیاد سریع اطلاع بده.

اضافه شده بعد از : 44 minutes

با سلام .
1 ساعت منتظر شدم جواب ندادید.امیدوار بودم ببینمتون.انشالله زمانی دیگه.

^^^^موضوع بسته شد.!^^^