PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گزارش تمرین اطراف خرم آباد

lorestan2001
2013/06/21, 00:40
امروز میخواستم برم تمرین و از اونجا که این آقا فرشید دیگه اس نمیده و تحویل نمیگیره یهو دیدم اس اومده از طرف آقا رضا با این شکل و شمایل جهت تمرین

[Only registered and activated users can see links]
منم از خدا خواسته سوار بر رخش جاینتم شدم و آماده
خلاصه دوتایی راه افتادیم و از مسیری رفتیم که من برای اولین بار از اونجا رد میشدم اونم محله علی آباد بود.

اینجا هم که حدودا وسطای تمرینه که ضربانم در حال ترکیدن بود که متاسفانه ضربان قلب نداشتم اما حدود چارصد پونصدتایی بود :45:

اون بالا که رسیدیم هوا تاریک شده بود و باد خنکی میوزید که هر دوچرخه سواری رو به وجد میاورد .:17::15:اونکه دستاشو بالا گرفته رضاست.

خلاصه اونشب دیرتر از همیشه رفتم خونه که همسرم بهمراه یک عدد چوب دستی به استقبالم اومد! :ot0837h0nn8zfqu8ult:image180: پس از آن ممنوع التمرین شدم

اینم از داده های جی پی اسی

(پاک شدن انگار! شب دوباره میزارمشون) :49:

مسیر تپه علی آباد یا چهارده معصوم (ع) یکی از مسیرهای جدید دوچرخه سواری در شهر خرم آباده که اخیراً توسط استاندار لرستان دکتر دهمرده در حال ساخت و تکمیل می باشد .
این مسیر که با داشتن مسیرهای متعدد و حدود چهل کیلومتر! مسیر سربالایی و پیچ در پیچ یکی از بهترین مسیرهای دوچرخه سواری در شهرستان است.
در این تپه جاذبه هایی از جمله باغ وحش ، باغ وحش تحقیقاتی ، رصدخانه و ... ساخته شده که موجب رونق گردشگری در شهرستان خواهد شد.

عکس هوایی توسط گوگل ارت از مسیر 14 معصوم :

با یه کم سر و کله زدن با گوگل ارت و my track تونستم عکسهای بهتری از مسیر بگیرم که دیدنش خالی از لطف نیست...

موقعیت قلعه فلک الافلاک در مرکز تصویر زیر

Farshad- MTB
2013/06/21, 01:11
خوبه! آفرین بهرحال شما از ما پیشکسوت تری این رضا هم راه بنداز! ضمنا سایز چرخش کوچیکه یه فکری واسش بکن! میبینم لباس جدید خریدی!! راستی اگه رضا یکی از اصول دینو به جا نیاورد!!!...برخورد غیر استاندارد باهاش نکنی!!!!

AliFatehi
2013/06/21, 01:12
خیلی خوبه اما ای کاش تقریبا 2 ساعت تمرین رو یکم براش مینوشتین

lorestan2001
2013/06/21, 01:20
خوبه! آفرین بهرحال شما از ما پیشکسوت تری این رضا هم راه بنداز! ضمنا سایز چرخش کوچیکه یه فکری واسش بکن! میبینم لباس جدید خریدی!! راستی اگه رضا یکی از اصول دینو به جا نیاورد!!!...برخورد غیر استاندارد باهاش نکنی!!!!

پیشکسوت : :30:

دوچرخه رضا : :29:

لباس جدید : :40:

برخورد غیر استاندارد : :sdasdasd:

shahryar_MTB
2013/06/21, 21:55
به به تمرین خوبی بودی اطلاعات خوبی از تمرین گذاشتین ولی کاش عکس های بهتری بتونین از تمریناتتون بزارید!!!

lorestan2001
2013/06/22, 12:55
بخاطر تاریکی هوا و عدم فرصت کافی نشد عکس بگیریم . اگه عمری باشه دفعات آینده از مسیر عکسهای بیشتری میزارم

NASER1394
2013/06/22, 13:47
خلاصه اونشب دیرتر از همیشه رفتم خونه که همسرم بهمراه یک عدد چوب دستی به استقبالم اومد! :ot0837h0nn8zfqu8ult:image180: پس از آن ممنوع التمرین شدم

به به عجب تمرینی . عکس اول به عنوان چهره جذاب هفته انتخاب شد :1:

شرایط شما رو درک میکنم . خیلی سخته یکهفته رو مخ راه بری تا بتونی یه روز تعطیل رو اجازه بگیری ... آخرشم هم کتک بخوری :25r30wi:

مث من باش و هیچ وقت باج نده ... مرد اونیه که اقتدار داشته باشه وگرنه مرد نیست ( از فرمایشات بابا اتی ) :smilies-azardl (13)

مسیر تپه علی آباد یا چهارده معصوم (ع) یکی از مسیرهای جدید دوچرخه سواری در شهر خرم آباده که اخیراً توسط استاندار لرستان دکتر دهمرده در حال ساخت و تکمیل می باشد .
این مسیر که با داشتن مسیرهای متعدد و حدود چهل کیلومتر! مسیر سربالایی و پیچ در پیچ یکی از بهترین مسیرهای دوچرخه سواری در شهرستان است.
در این تپه جاذبه هایی از جمله باغ وحش ، باغ وحش تحقیقاتی ، رصدخانه و ... ساخته شده که موجب رونق گردشگری در شهرستان خواهد شد.

این استاندار شما زابلی هستن و زمانی که زاهدان استاندار بوده همه از عملکردش راضی بودن و آدم خوشنامیه ...

lorestan2001
2013/06/22, 13:56
[
شرایط شما رو درک میکنم . خیلی سخته یکهفته رو مخ راه بری تا بتونی یه روز تعطیل رو اجازه بگیری ... آخرشم هم کتک بخوری :25r30wi:

مث من باش و هیچ وقت باج نده ... مرد اونیه که اقتدار داشته باشه وگرنه مرد نیست ( از فرمایشات بابا اتی ) :smilies-azardl (13)

این استاندار شما زابلی هستن و زمانی که زاهدان استاندار بوده همه از عملکردش راضی بودن و آدم خوشنامیه ...[/QUOTE]

البته اونا جهت مزاح بود :25r30wi:
استاندار ما هم دست هرچی مرده از پشت بسته شده ده مرده

واسه ما هم کارای زیادی انجام داده که مهمترینش همین چهارده معصومه

Anathema
2013/06/24, 16:28
بالاخره دوباره اینترنتم وصل شد

قیافه من چرا اینقد خوشحاله!!؟ اون مسیری که ازش بالا کشیدیم 7 نسلمونو اورد جلو چشمون من موندم به چی اینجور خندیدم :30:

حمید از قیافت معلومه حال میکنی بیای تمرین بازم، اس میدم بهت وسوسه شی بریم دوباره، شاید حسنم اوردیم شدیم سه نفر:a2d3:

ناصر، این موسیو ده مرده رو من خیلی قبول دارم، البته فقط به خاطر همین مجتمع تفریحی ها، با بقیش کاراش کاری ندارم

تمرین خوبی بود ولی من فکر میکنم طول کشیدنش به خاطر این بود که یکم مسیر فرعی رفتیم واسه خاطر خاکیاش :4d564ad6:

Mr.Nariman
2013/06/24, 17:01
جالب و مختصر:29:

lorestan2001
2013/06/29, 23:43
با سلام خدمت دوستام عزیز امروز تصمیم گرفتم مسیر تپه 14 معصوم رو از طریق جی پی اس مبایل با 3 نرم افزار متفاوت ضبط کنم .

اول برنامه my tracks

برنامه دوم sports track

برنامه بعدی strava هست که فقط تونستم مسیر رفت رو ضبط کنم.

Anathema
2013/06/30, 07:14
عجب، کارای سختی به نظر میان!

ولی بی ما رفتی ثبت حمید خان؟:(

Masoud
2013/06/30, 07:23
با سلام خدمت دوستام عزیز امروز تصمیم گرفتم مسیر تپه 14 معصوم رو از طریق جی پی اس مبایل با 3 نرم افزار متفاوت ضبط کنم .

اول برنامه my tracks

برنامه دوم sports track

برنامه بعدی strava هست که فقط تونستم مسیر رفت رو ضبط کنم.

حالب بود میشه برنامه ها رو مقایسه کرد ولی نظر خودت کدوم برنامه بهتر بود یا به قولی به دلت نشست؟

lorestan2001
2013/06/30, 08:21
عجب، کارای سختی به نظر میان!ولی بی ما رفتی ثبت حمید خان؟:(کجاش سخته برادرآخه خودت 5 صبح پامیشی میری منم گفتم امروز دیگه مزاحمت نشم

عجب، کارای سختی به نظر میان!ولی بی ما رفتی ثبت حمید خان؟:(کجاش سخته برادرآخه خودت 5 صبح پامیشی میری منم گفتم امروز دیگه مزاحمت نشم

- - - - - - - - - -

بنظر من برنامه my tracks از همه بهتر و کاملتره

lorestan2001
2013/07/06, 08:57
دیروز از طرف امین اس ام اس اومد ساعت 6 و نیم آماده باش بریم تمرین مسیر قلعه سنگی . منم تا اون موقع لحظه شماری میکردم و کم کم داشتم آماده میشدم که یهو بابام زنگید گفت پسر کجایی باتری ماشینو بردن!!!
منم فی الفور آماده شدم و ماشینو برداشتم رفتم سراغ بابایی .
امان از این دزدای نامرد....
آقا از ساعت 5 رفتیم سراغ خرید باتری و اینا تا 6 و نیم کارمون طول کشید بعدشم فوری رفتم آماده شدم برم مسیر قلعه سنگی که مسیر باحالیه.
قبل از حرکت به عبداله زنگ زدم که منتظر من بمونن که عبداله گفت ما الان مریوانیم! نمیدونستم عبداله نمیاد.
خلاصه همین که سوار دوچرخه شدم امین زنگید گفت نیا مسیر عوض شده میریم دهکده المپیک .
منم همونجا 180 درجه مسیرو عوض کردم و رفتم سمت مسیر.
خلاصه با حضور جناب آقای پورویسه و علی دولتشاه و امین فلاح و فرشاد ساکی راه افتادیم.
متاسفانه عکسهای زیادی نتونستم بگیرم .

اینجا پشت سر من فرشاده

اینجا هم به جای بن بستی رسیده بودیم که یا باید مسیرو برمیگشتیم یا.....به پیشنهاد من ..... :30:

البته من اول بالا رفتم و چرخها رو به من دادن منم دادم فرشاد که اومده بود اینور دیگه من تو این عکس نیستم .

اینجا فرشاد داره لحظاتو ثبت میکنه! :18:

Farshad- MTB
2013/07/06, 12:53
اینم حکایت از دید موبایل من توضیح اینکه این افراد در حال هیچگونه حرکت نمایشی برای افتتاح و یا اختتامیه المپیک نیستن! بلکه قصد دارن به اینور فنس به در آیند!!!
غول مرحله آخر!!!:30:
در این تصویر علی در عالم برزخ قرار گرفته!

ودر آخرفایل مسیر تمرین برای گوگل ارس

Anathema
2013/07/06, 16:39
برادر مسیر تمرین من کی شد دهکده المپیک؟

من الان تهرانم، چی شده توی این چند روز؟؟

shahryar_MTB
2013/07/06, 20:28
عبور از بالای فنس؟فک نکنم کار خوبی باشد؟اونم در روز روشن!!بعد از این سیم بر ببرید فنس رو ببرید!!!!هه هه
گزارش خوبی بود هم عکسای خوبی داشت هم اطلاعات جی پی اسی مرسی

mey
2013/07/07, 08:47
دمتون گرم ثابت کردین دوچرخه سوارید.اگه دیوار چین بود بازم ردش میکردین(عشق دوچرخه کاریش هم نمیشه کرد)

lorestan2001
2013/07/07, 12:07
برادر مسیر تمرین من کی شد دهکده المپیک؟

من الان تهرانم، چی شده توی این چند روز؟؟

هیچی با دوستان قرار ممارست گذاشتیم نبودی :dadad4:
اسمش مسیر تمرین من نیست که برادر من... اسمش مسیر دهکده المپیکه

برا پیست چکار کردی :New (6):

lorestan2001
2013/07/11, 10:41

lorestan2001
2013/07/11, 10:47
عکس هوایی توسط گوگل ارت از مسیر 14 معصوم :

با یه کم سر و کله زدن با گوگل ارت و my track تونستم عکسهای بهتری از مسیر بگیرم که دیدنش خالی از لطف نیست...

ALI_GH
2013/07/11, 10:56
خسته نباشید :a2d3:

Farshad- MTB
2014/01/19, 18:43
یه وقتایی..برف میومد پایین!!...ولی الان باید رفت اون بالا....تا رسید به برف!!..

Farshad- MTB
2014/02/01, 21:42
هوا هم هوای قدیم.....5شنبه جمعه هوا گرم شده بود بادم نداشتیم..همچین نا آماده هم نبودیم پنج شنبه این مسیر خاکی بام لرستان رو با سانسور قسمت نمایشگاش!..و اون تیزی بالاش تک و تنها رفتیم.......شبش محسن فرهادی پیشنهاد..مسیر سخت تری و داد(کمر سیاه)ً!! ما تو جی پی ااس نظر انداختیم دیدیم شیب 46% هم داره!!!...از اون جهتم که سری قبل ما چند بار این مسیرو از دوچرخه پایین اومده بودیم!....ته دلمون میلرزید!!...البته اون سری هوا گرم بود....کوله غیر استاندارد داشتیم..لاستیکامونم عاجاش آسفالتی بود!!!.....خلاصه.اینبار یه نفس رفتیم بجز یه جا که کفی پنچر شدیم!.... یه جاشم برف تبدیل شده بود به یخ..تعادل از دست دادیم تازه اون قسمت دومشم با 100% توان رکاب نزدیم!...و برما معلوم شد که قوی تر شده ایم نسبت به گذشته!

اینم لینک اون سری[Only registered and activated users can see links]

علي رضا
2014/02/02, 16:09
دمت گرم از اون تو برفاش خوشم اومد ارزو دارم برم ولي كو هم تمريني تو برف:smileys-free-downlo

Vahid_FRD
2014/02/02, 21:28
خوشحالیم که باز هم گزارش های شما رو می خونیم
موفق باشید

Farshad- MTB
2014/02/04, 16:37
و امروز نیز چنین گذشت!!!! برودت هوا...... وتنبلی ما.....و عوامل مخل سلامتی شب گذشته...............مانع این نشدن که به دوست خود نه!! بگوییم.
[Only registered and activated users can see links] 9361341.jpg

Farshad- MTB
2014/02/09, 08:18
جمعه 1392/11/18...........از یه راه غیر متعارف!..از پشت مخمل کوه!...رفتیم پارک جنگلی!...38کیلومتر!در مجموع!...خوب بود!
[Only registered and activated users can see links] 6138685.jpg

farshad_khoda
2014/02/09, 20:45
وای چه منظره ای چه طبیعتی آقا ایول واقعا کیف کردم

Farshad- MTB
2015/04/11, 02:21
درود بر دوست داران دوچرخه ظاهرا مدت مدیدی است که بخش ما دچار یخ زدگی شده اما قابل توجه شما درسته که ما اینجا کمتر قلم میزنیم اما اغلب مشغول رکاب زدنیم آخرین بار اینجا از مصیبت وارده برای شما نوشتم و چاره جویی کردم

بهرحال چون مورد ما چیزی در حکم کیمیاست بنا براین دل به دریا زده و با همین وضع از اون موقع تا بحال بیش از 700 کیلومتر رکاب زده ایم(هفتصد)!!........با توجه به ارسالهای دوستان به جرات میتونم بگم یکی از بکر ترین مسیرهای دوچرخه کوهستان در اختیار ماست!....از این رو قالبا ما مسیرهایی به طول 30 -40کیلومتر رو انتخاب نموده و که بصورت رفتو برگشت 60-70تا پامون در میاد!!!.......منتهی یه چیزیم فهمیدم ..اینجا هم میگم نگذارید بین شما و دوچرخه فاصله بیفته...

mSafdel
2015/04/11, 08:49
درود بر دوست داران دوچرخه ظاهرا مدت مدیدی است که بخش ما دچار یخ زدگی شده اما قابل توجه شما درسته که ما اینجا کمتر قلم میزنیم اما اغلب مشغول رکاب زدنیم آخرین بار اینجا از مصیبت وارده برای شما نوشتم و چاره جویی کردم

بهرحال چون مورد ما چیزی در حکم کیمیاست بنا براین دل به دریا زده و با همین وضع از اون موقع تا بحال بیش از 700 کیلومتر رکاب زده ایم(هفتصد)!!........با توجه به ارسالهای دوستان به جرات میتونم بگم یکی از بکر ترین مسیرهای دوچرخه کوهستان در اختیار ماست!....از این رو قالبا ما مسیرهایی به طول 30 -40کیلومتر رو انتخاب نموده و که بصورت رفتو برگشت 60-70تا پامون در میاد!!!

.......منتهی یه چیزیم فهمیدم ..اینجا هم میگم نگذارید بین شما و دوچرخه فاصله بیفته...
آقا فرشاد استان لرستان واقعا یکی از جاهای عالی با پتانسیل بالا برای دوچرخه سواری کوهستانه. هر بار که با قطار از جاهای نسبتا بکر و از لابلای کوههای زاگرس میگذرم این قضیه تو ذهنمه که کاش می شد از این پتانسیل خیلی بهتر از اینها استفاده می شد.

در مورد اون جمله آخر خیلی باهات موافقم. خیلی

Pita
2015/04/11, 08:55
چه منطقه سرسبزی دارید اون گلای بابونه هم خیلی زیباست.

mf mohammad
2015/04/11, 14:37
بسیار زیبا و عالی. تو خرم اباد هم مسابقه دانهیل بود هم مسابقه کراس کنترلی نمیدونم رفتین یا نه مسیرای چوخ عالی هستن

Farshad- MTB
2015/04/11, 18:19
آقا فرشاد استان لرستان واقعا یکی از جاهای عالی با پتانسیل بالا برای دوچرخه سواری کوهستانه. هر بار که با قطار از جاهای نسبتا بکر و از لابلای کوههای زاگرس میگذرم این قضیه تو ذهنمه که کاش می شد از این پتانسیل خیلی بهتر از اینها استفاده می شد.

در مورد اون جمله آخر خیلی باهات موافقم. خیلی
جناب صافدل اینجا انسانهای مستعدی برای فعالیت ورزشی هستن که متاسفانه به دلیل عدم اقتصاد پویا و به دنبال اون فقر اقتصادی و طبعاتش راه به جایی نمیبرن

:riz304::riz304::riz304:
چه منطقه سرسبزی دارید اون گلای بابونه هم خیلی زیباست.

بسیار زیبا و عالی. تو خرم اباد هم مسابقه دانهیل بود هم مسابقه کراس کنترلی نمیدونم رفتین یا نه مسیرای چوخ عالی هستن

آره رفتیم گزارشاشم! هست تو همین بخش خودمون

mamadhadi
2015/04/12, 12:49
سلام و ممنون بابت عکسهای زیباتون.

یاد دوستای خرم آبادی خودم افتادم. یادش به خیر خوابگاه باهنر دانشگاه اصفهان.
طبقه سوم بودیم. بالکون اتاق روبروی منظره شهر بود.

روزهایی که هوا آلوده بود، غم انگیز...ولی سحر و صبح خیلی صفا داشت.
اتاق بغلی مون از بر و بچز تربیت بدنی بودند. همشهری شما. یکیشون اسمش حمزه بود. می گفت:

"ما خونه مون طبقه دوم هست. بالکن اتاقم روبروی شهر و کوههای اطرافه. خیلی با صفاست".

عکسهای هوایی شهرتون را دیدم. یاد اون افتادم.
آقا فرشاد، زاگرس سربلند به استان ما ختم میشه برادر:riz304:

Farshad- MTB
2015/04/14, 14:11
و امروز اینگونه گذشت طراوت هوای بهاری پس از باران پریروز و سرسبزی محیط پیرامونی در تمرین یکنفره!...روز خوبی را رقم زد

alihejabdoost
2015/04/15, 08:24
حالتون بد نشه با اين هوا و طبيعت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نگرانتونم واقعاًًًً.....
:13::13:

:25:

Farshad- MTB
2015/04/17, 22:57
درود دوستان همراه امروز یه مسیر 85 کیلومتریو در نوردیدیم....که ما حصلش این چنتا عکسه یه پل چوبی در انتهای مسیر بود که مثل تارو پود با چوب بافته بودنش...چیز خاصی ندارم بگم تصاویر گویاست

mSafdel
2015/04/18, 09:02
عجب پلی خیلی باحاله ::60:
احتمال زیاد مربوط به عبور فصلی عشایر باشه
ولی انصافا اگه همین پل تو یه کشور توریستی بود حالا انواع و اقسام زوایا ازش عکاسی کرده بودن و به عنوان یه جاذبه توریستی معرفیش می کردن.

Pita
2015/04/18, 10:37
میبینم که منطقه شماهم امانی ازین ریزگردها نداره...

Farshad- MTB
2015/04/18, 11:49
میبینم که منطقه شماهم امانی ازین ریزگردها نداره...

درسته ما بعد از خوزستان و ایلام باد اینوری که بیاد سهمیه داریم......البته نه به شدت و حدت اونا...گاه گداری

AM1558
2015/04/18, 12:30
آقا خوش به حالت
با این مناظری که گذاشتی مارو درگیر کردی. کی بشه که منم بتونم تو یه همچین برنامه هایی شرکت کنم. یعنی پیری و توان بدنی پایینو اهل و عیال این اجازه رو بدن. :confused::21: در هر صورت وصف العیش، نصف العیش. به خاطر این خوشی و طراوتی که با ما تسهیم کردی بسیار سپاسگزاریم:12:

- - - - - - - - - -

Farshad- MTB
2015/04/18, 13:08
عجب پلی خیلی باحاله ::60:

احتمال زیاد مربوط به عبور فصلی عشایر باشه
ولی انصافا اگه همین پل تو یه کشور توریستی بود حالا انواع و اقسام زوایا ازش عکاسی کرده بودن و به عنوان یه جاذبه توریستی معرفیش می کردن.

این پل برای عبور مرور خود مردم محلی درست کردن خودشون و احشامشون...تکون تکونم می خوره!!!!.....تو دل آدم خالی میشه 4-5 مترم زیرش خالیه!!!..نا خود آگاه یاد ترانه اندی میفتی!

اضافه شده بعد از : 8 minutes

آقا خوش به حالت
با این مناظری که گذاشتی مارو درگیر کردی. کی بشه که منم بتونم تو یه همچین برنامه هایی شرکت کنم. یعنی پیری و توان بدنی پایینو اهل و عیال این اجازه رو بدن. :confused::21: در هر صورت وصف العیش، نصف العیش. به خاطر این خوشی و طراوتی که با ما تسهیم کردی بسیار سپاسگزاریم:12:

- - - - - - - - - -
ما خودمونم همچین جوون نیستیم دهه 4م! زندگیو از نصفه رد کردیم.....نسبت به گذشته هم 20 کیلو کم کردیم به روایتی هم بیشتر!!!...هرکاریم اولش سخته ...منتهی باید با برنامه ریزی و استفاده از اطلاعات افراد با تجربه مدارج ترقی رو پیمود و این شدنی است ...امید است حضرتعالی به مقام کل العیش دست یابی....سپاس

moeen
2015/04/18, 13:32
واقعا لرستان جایه قشنگیه تاحالا نرفتم امسال تابستون شایدبریم راستی ممنون بابت عکسا

Farshad- MTB
2015/04/21, 16:08
نهضت ادامه دارد

Ali 2025
2015/04/21, 16:29
خرم آباد شهر قشنگیه. خیلی دوست دارم ببینمش. ایشالا قسمت بشه

Farshad- MTB
2015/04/21, 18:23
خرم آباد شهر قشنگیه. خیلی دوست دارم ببینمش. ایشالا قسمت بشه

ما در خدمتیم:12:

اضافه شده بعد از : 2 minutes

واقعا لرستان جایه قشنگیه تاحالا نرفتم امسال تابستون شایدبریم راستی ممنون بابت عکسا

تا پایان اردیبهشت ...بهشتی است

bike2019
2015/04/22, 21:48
سلامماشالا خسته نباشین

Farshad- MTB
2015/04/25, 16:35
هدف ما اینه که بهتر بشیم........بهتر شدن هم مستلزم تمرین پر فشاره...........امروز[Only registered and activated users can see links]

Farshad- MTB
2015/04/27, 16:24
شاید مضامین عکسها تکراری باشد...با این وجود نمایاندن طبیعت اطراف شهرما و نیز ایجاد انگیزه برای خودم..و دوستان است!!

Vahid_FRD
2015/04/27, 19:20
آقا یه نفر پیداشه اینارو اخراج کنه به جرم تحریک عواطف عمومی دوچرخه سواران
چه وضعشه هر روز هر روز عکس می زارید دل مارو آب می کنید

جدا از شوخی دمتون گرم بسیار مناظر زیبایی هست

peyman.j3
2015/04/27, 23:17
اقا به کارت ادامه بده ما که لذت میبریم مضامین عکس ها هم اصلا تکراری نیست .
با سپاس.

Ali 2025
2015/04/28, 00:15
..................

بر شما کرد او سلام و داد خواست

وز شما چاره و ره ارشاد خواست

گفت می‌شاید که من در اشتیاق

جان دهم اینجا بمیرم در فراق

این روا باشد که من در بند سخت

گه شما بر سبزه گاهی بر درخت

این چنین باشد وفای دوستان

من درین حبس و شما در گلستان

یاد آرید ای مهان زین مرغ زار

یک صبوحی درمیان مرغزار

یاد یاران یار را میمون بود

خاصه کان لیلی و این مجنون بود

ای حریفان بت موزون خود

من قدحها می‌خورم پر خون خود

یک قدح می‌نوش کن بر یاد من

گر نمی‌خواهی که بدهی داد من

همیشه ایامتون به کام، راه تون پر رهرو، پاتون در رکاب و تنتون سالم و شاداب باد.
جای ما رو هم خالی کنین. :12:

naser_t
2015/04/28, 08:58
آقا فرشاد خدا قوت. به این میگن دوچرخه سواری کوهستان. یه سوال!!! شما تو این برنامه احساس خستگی هم کردید؟!!!

Farshad- MTB
2015/04/28, 10:36
آقا فرشاد خدا قوت. به این میگن دوچرخه سواری کوهستان. یه سوال!!! شما تو این برنامه احساس خستگی هم کردید؟!!!

سپاس!...این مسیر در شمال شهر قرار داره...که معروفه به قلعه سنگی.. .همینطور که شما در لفافه گفتین به دلیل سر سبزی انرژی زیادی از محیط دریافت میشه..و احساس خستگی به حاشیه میره.البته سر سبزیش واسه ما عادی شده !!!!سعی میکنیم پر فشار این مسیرو طی کنیم(تمرینی).خب البته دیروز من سرحال نبودم به اندازه کافی! تو لابه لای مسیر عکسم گرفتم!..چون اگه تندو سریع بریم دیگه فرصتی واسه عکس گرفتن باقی نمیمونه!

اقا به کارت ادامه بده ما که لذت میبریم مضامین عکس ها هم اصلا تکراری نیست .
با سپاس.

باشه.سعی میکنم

اضافه شده بعد از : 3 minutes

..................

همیشه ایامتون به کام، راه تون پر رهرو، پاتون در رکاب و تنتون سالم و شاداب باد.
جای ما رو هم خالی کنین. :12:

ما متوجه درونمایه شعر شدیم...امیدواریم شما هم طبیعت گردی نصیبتون بشه.......سپاس

Farshad- MTB
2015/05/30, 01:59
امروز بعد از 4 هفته که تصادفو پشت سر گذاشتیم.......و مسائل حاشیه ای.......رفتیم یه حالی به خودمون دادیم و حدود 85 کیلومترو در نوردیدیم و نهایتا در کنار آبشار بیشه چند عکس به یادگار بینداختیم

jTag
2015/05/30, 10:05
واقعا حسودیم شد :13:
خوش بحالتون که یه همچین طبیعت بکر و خوبی دارین
ماکه توی این تهران خراب شده گیر افتادیم :dadad4:

موفق باشید .

mSafdel
2015/05/30, 10:34
آقا فرشاد با این آبشار خاطره ها دارم.
دمتون گرم :12:

Farshad- MTB
2015/05/30, 13:17
واقعا حسودیم شد :13:
خوش بحالتون که یه همچین طبیعت بکر و خوبی دارین
ماکه توی این تهران خراب شده گیر افتادیم :dadad4:

موفق باشید .
خب البته مرکز نشینی و زاگرس نشینی مزایا و معایب خودشو داره......

آقا فرشاد با این آبشار خاطره ها دارم.
دمتون گرم :12:
اتفاقا زمانی که قطار از تونل رد میشد روی دیواره کوه یاد شما هم افتادیم که از مشاهداتتون از مناظر گفته بودین