PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گزارش منطقه سیب تلخ!!

Farshad- MTB
2013/09/28, 13:51
سیب تلخ مکانی بود که توسط محسن انتخاب شد که روز جمعه به این مقصد هم سیاحت کنیم هم اینکه در سربالایی ها مورد عنایت قرار بگیریم!! زمان تجمع و حرکت 7 صبح بود!..که به نظر من و تایید بقیه یکم دیر بود!....
[Only registered and activated users can see links]

اینبار رضا بهاروند برای اولین بار و فرهاد سعیدی بعد از مدتی با ما همرکاب بودن!

راهیان طریقت سیب تلخ به جاده روبروی فرودگاه رسیدن و از آنجا مسیر انحرافی به سمت مقصد نهایی آغاز شد ونبودن سیب تلخ در این تابلو معرف ....عدم دسترسی آسان به آن بود!!!!

خروجی های شهر خرم آباد با پدیده سربالایی اجین است!!!!

اینبار ما گفتیم و مقبول اوفتاد!!.....و شما هم بدانید و به دوستان خود بگویید!....در مسافتهای بلند و سخت و یا حالا نیمه سخت بعد از دو ساعت رکاب زدن حالا یه کم بیشتر یاکمتر.....توقف کنید و یه چیزایی بخورین...قبل از اینکه بدن خالی کنه!!...مگه نه مثل هفته قبل ما..کسی پیدا میشه!! که کلا می خواد از این ورزش خداحافظی کنه!:smilies-azardl (13)

همینطور که درعکس میبیند ....صبحانه در حال تناوله!.....

رضا و چرخها!

فرهادخوشحال!

فرهاد پر انرژی با چرخ کمک عقب دارش!...که به توصیه خوردن توجه نمیکرد!....و مشغول هنرنمایی بود.....شاید نظریه یکی از فلاسفه رو می خواست اثبات کنه!!![Only registered and activated users can see links]

وما رفتیم عقب یا جلو! تا نوک تپه رسیدیم!... تا همه بیان!

حالا سر پایینی 80 کیلومتر سرعت!!...........آهای محسن کوله پشتی تو جا گذاشتی!!!....اینو من دارم میگم در عکس زیر!

ازنکات حاشیه ای این سفر!! حمل کوله پشتی 9کیلویی !!!! غیر استاندارد بود!!...که همگان رو به شگفتی وا داشت!!...و در مواردی بدن خود منو!

ورود به یه روستا و پرسیدن مسیر از اون آقا و همچنین پر کردن قمقمه ها!

از اینجا به بعد وارد مسیر اصلی سیب تلخ میشیم!...که راهش کاملا خاکی و سنگیه و کلا از اول تا آخرش یه پیکان رد شد اونم ظاهرا مال همون منطقه بود!

بدون شرح!
اینجا بود که فرهاد سعیدی چرخشو به رخ کشید..که این مسیر دو کمکی هاست ...ولی غافل از اینکه صبحانه نخوردن..همانو نیمه خالی!!! کردن همان در انتظارشه!

ناگفته نماند مسیر سنگلاخی و کوله پشتی فوق العاده سنگین!..که همگان مایل بودن بفهمند چی توشه در مواردی منم به توقف وا داشت!!..............خیلی اذیت کرد من بردم شما نبرید !

خلاصه به مرتفع ترین نقطه خاکی رسیدیم وبعد از رسیدن بقیه از جمله خودم به بقیه!.....سرازیری به سمت مقصد نهایی!!

ورودی مسیر با چشمه آب گوارا!!!!!

همونجا

مسلمانان!

نمایی از محل استقرار

وخلاصه اینکه ما سیب ندیدم!..وچراییشم یادمون رفت بپرسیم....ابن آخریام یک نفر از عشایر که چند دقیقه ای کنارمون بود و راه جدیدی رو به ما نشون داد که به جرات بگم هیچ دوچرخه سواری تا بحال از اون عبور نکرده!

Masoud
2013/09/28, 14:08
جالبه شدید یه پا دائره المعارف راههای خرم آباد

شاد باشید

Biker
2013/09/28, 16:17

اووووف، عاغا با تبلت تعویض نداری؟!
نمودار آخر گزارش هم کار همینه؟ گیر میاد در داخل؟

Farshad- MTB
2013/09/28, 18:06
جالبه شدید یه پا دائره المعارف راههای خرم آباد

شاد باشید

آره انشاله ما تمام مکانهای رفتنی لرستان رو خواهیم رفت!

اضافه شده بعد از : 38 minutes

اووووف، عاغا با تبلت تعویض نداری؟!
نمودار آخر گزارش هم کار همینه؟ گیر میاد در داخل؟

واله قبل از شما هم پرسیدن بچه ها!..اولا که قابل شما رو نداره..کمیابه! ....من 500 خریدم!...مال یه بابابی بود که از دوچرخه سواری خداحافظی کرده بود خریده بودش 350 .تو گرونی به ما افتاد 500!..بماند........بله نرم افزار خودشو داره و کاملا با گوگل ارث هماهنگه ضمنا سنسور ضربان سنج و دور پا هم داره!...کلا چیز کاملیه!... در لول خودش!! بد نیست

alibibak
2013/09/28, 21:48
خسته نباشید.من نمیدونستم خرم اباد همچین جاهای خوبی واسه دوچرخه سواری داره.خوش به حالتون:30:

NASER1394
2013/09/28, 22:15
فرشاد جان ... خدا قوتی دیگه به شما و دوستان همراهتون .. ان شالله همیشه همینطور پر انرژی برنامه های بهتر و قوی تری رو اجرا کنین ...

فقط یه پیشنهاد : یه دوربین خوب تهیه کن و خاطرات و بهترین لحظات عمرتو با عکسهای با کیفیت بالا ثبت کن که دیگه این عمر گذرا تکرار شدنی نیست ... بیشتر برای خودت

راستی .. پست مدیریتی مبارک .. خوب بخشی رو بهت دادن .. بترکونش

Farshad- MTB
2013/09/28, 22:45
خسته نباشید.من نمیدونستم خرم اباد همچین جاهای خوبی واسه دوچرخه سواری داره.خوش به حالتون:30:

ممنون از شما...طبیعت زاگرسه...تو بخش لرستان یه چرخی بزن!...اگه نزدی!!...تصویر بسیار است!

اضافه شده بعد از : 18 minutes

اتفاقا ناصر خان از اون دسته افرادی که انرژی +++ ازت ساطع میشه!
در خصوص پیشنهادت! که از وقتی با آقای صافدل رفتی دوربین حرفه ای [Only registered and activated users can see links]خریدی بیشتر تاکید داری!...هیچ بحثی نیست. من که ندارم فعلا.......اتفاقا آقای پور ویسه یکی همراشه!...حالا قراره عکساشو به دست ما هم برسه!...درخصوص عمر گذرا که من خیلی وقته بهش اشراف دارم...و بهش فک میکنم یه بارم رفته بودم شبه تمرین!! اینو دیدیم نوشتن!.....البته من امید به پایان خوش دارم

Anathema
2013/09/29, 10:55
سلام

فرشاد جان دستت درد نکنه بابت نوشتن گزارش:26: و البته پست مدیریت هم مبارکت باشه:riz304:

فرشاد از اون شیب که 80کیلومتر سرعت زدیم عکس نداری؟! خداییش قسمتیش که خیلی خسته کننده بود برگشتن همون بود

اگه عکسارو از آقای پورویسه گرفتی همینجا آپلود کن،

(( این قسمتو فرشاد ننوشته))
توی مسیر برگشت ما داشتیم از یه روستا رد میشدیم، اونجا منو محسن فرهادی کنار هم رکاب میزدیم، سرعتمونم حدود 30 تا بود توی یه سربالایی که یهو یه صدای جیغ شنیدیم، برگشتیم دیدیم یه بچه 6-7 ساله "لال" بود که داشت اونم با دوچرخه کوچیکش کنار ما تمام زورشو میزد که با ما دوتا بیاد ماهم سرعتمونو کمتر کردیم که اونم کنارمون بیاد انصافا خیلی خوب رکاب زد :smileys-free-downlo، آخراش منو امین فلاحیان وایسادیم پیشش ازش عکس گرفتیم بهشم یه خوراکی دادیم (عکسش تو گوشیه امین هست)-این تیکه سفر جزو قسمتای به یاد موندنیه واسه من-

رضــا

NASER1394
2013/09/29, 11:01
اتفاقا ناصر خان از اون دسته افرادی که انرژی +++ ازت ساطع میشه!
در خصوص پیشنهادت! که از وقتی با آقای صافدل رفتی دوربین حرفه ای [Only registered and activated users can see links]خریدی بیشتر تاکید داری!...هیچ بحثی نیست. من که ندارم فعلا.......اتفاقا آقای پور ویسه یکی همراشه!...حالا قراره عکساشو به دست ما هم برسه!...درخصوص عمر گذرا که من خیلی وقته بهش اشراف دارم...و بهش فک میکنم یه بارم رفته بودم شبه تمرین!! اینو دیدیم نوشتن!.....البته من امید به پایان خوش دارم

داداش فرشاد ... شاید باورت نشه ولی از وقتی دوربین گرفتم و همه لحظات خوش دوچرخه ایم رو باهاش ثبت میکنم . لذت دوچرخه سواری رو برام دو چندان کرده ...

گاه گداری سرم خلوت میشه میشینم و عکسها رو تماشا می کنم. مرور همین خاطره ها بخشی از همین خوشبختی های زندگیه که همه در پی اون میدوند و کلی هزینه میکنن

و غافل از این هستن که با همچین چیزای کوچیک هم میشه طعم خوشبختی رو چشید .... تازگی ها هم کرم دانهیل داره میافته به جونمون :16:

mSafdel
2013/09/29, 16:50
سلام

فرشاد جان دستت درد نکنه بابت نوشتن گزارش:26: و البته پست مدیریت هم مبارکت باشه:riz304:

فرشاد از اون شیب که 80کیلومتر سرعت زدیم عکس نداری؟! خداییش قسمتیش که خیلی خسته کننده بود برگشتن همون بود

توی مسیر برگشت ما داشتیم از یه روستا رد میشدیم، اونجا منو محسن فرهادی کنار هم رکاب میزدیم، سرعتمونم حدود 30 تا بود توی یه سربالایی که یهو یه صدای جیغ شنیدیم، برگشتیم دیدیم یه بچه 6-7 ساله "لال" بود که داشت اونم با دوچرخه کوچیکش کنار ما تمام زورشو میزد که با ما دوتا بیاد ماهم سرعتمونو کمتر کردیم که اونم کنارمون بیاد انصافا خیلی خوب رکاب زد :smileys-free-downlo، آخراش منو امین فلاحیان وایسادیم پیشش ازش عکس گرفتیم بهشم یه خوراکی دادیم (عکسش تو گوشیه امین هست)-این تیکه سفر جزو قسمتای به یاد موندنیه واسه من-

رضــا
این عکس و حتما بذار ما هم ببینیم :128fs318181:

Farshad- MTB
2013/09/29, 19:17
داداش فرشاد ... شاید باورت نشه ولی از وقتی دوربین گرفتم و همه لحظات خوش دوچرخه ایم رو باهاش ثبت میکنم . لذت دوچرخه سواری رو برام دو چندان کرده ...

گاه گداری سرم خلوت میشه میشینم و عکسها رو تماشا می کنم. مرور همین خاطره ها بخشی از همین خوشبختی های زندگیه که همه در پی اون میدوند و کلی هزینه میکنن

و غافل از این هستن که با همچین چیزای کوچیک هم میشه طعم خوشبختی رو چشید .... تازگی ها هم کرم دانهیل داره میافته به جونمون :16:

دمت گرم داش ناصر!...وقتی میبینم یکی خوشحاله منم حس خوبی بهم دست میده!....من خودم تو سرازیری سعی میکنم محتاط باشم!.....حالا میگی دانهیل یه خورده ریسکش بالاتره از این موارد خودمون!..مواظب خودت باش!

اضافه شده بعد از : 14 minutes

سلام

رضــا

ممنون..ما خواستیم! مختصر امکاناتی برای مرتب سازی حوزه استحفاضیمون دوستانم به ما لطف داشتن عنوان دارمون کردن! مگرنه بقول معروف(هه پیاکه مال دنیا کی ارزش دیری)!

واله من که نه رفت ازش عکس گرفتم نه برگشت! آقای پور ویسه هم بعید میدونم!!! منتهای مراتب این عکس اول سرازیری ولی مربوط میشه به وقتی که ما رفتیم کوگان!

بچه را من نیز مشایعت کردم!

Anathema
2013/09/30, 01:37

آقا اینقد هیجان مسیر زیاد بود که اصلا فرصت عکس گرفتن رو نمیداد بهمون! یه جایی از یه میون بر رفتیم، جای شما خالی ناصر

کلا 30 سانت بود فضا واسه دوچرخه، سمت چپمونم حالت دره داشت البته نه شیب خیلی زیاد ولی خدایی ناکرده میوفتادی احتمال شکستگی استخونا بالا بود. واقعا هیجانش زیاد بود...
این آقا فرشاد خیلی احتیاط میکنه و آروم میاد ما این مسیرو با سرعت رفتیم بعد از یکی دو دقیقه فرشاد به جمع ملحق شد
البته ناگفته نماند بعد از این ماجرا توی همه سربالایی ها گروه باید میموند تا من بهش ملحق بشم:13:

A.amex
2013/09/30, 12:09
واقعا عالی بود ولی ای کاش عنوان مناسب تری انتخاب می کردید که هم توی موتور های جست جو راحت تر پیدا بشه و هم ما بدونیم چیه من اول با مطلب پزشکی اشتباه گرفتمش

Anathema
2013/09/30, 16:08
البته باید بگم که تلفظ لری این محل میشه سیو تل (siv tal):128fs318181:

geysar
2013/09/30, 17:53
سلام خوش به حالتون کاش منم یه همچین دوستهای پایه ای داشتم.واقعا خسته نباشید.خیلی لذت بردم.

lorestan2001
2013/10/06, 08:37
به به آقا فرشاد پست مدیریت مبارک :thanks::thanks::thanks:

Farshad- MTB
2014/06/01, 01:04
پنج شنبه محسن فرهادی اومد در خونه!!...گفت جماعت طبیعت گرد...میخوان برن سیب تلخ...منم پنج شنبه به حدی کسل بودم که حال بلند شدن از جامم نداشتم.......خلاصه واسه ساعت 6.5قرار گذاشتیم که حرکت کنیم....و در مسیر قرار گرفتیم و بعد از طی مسیر 50 کیلومتر ظرف 3ساعت و خورده ای سیب تلخ بودیم!

اوج ارتفاع

طبیعت

تفرج کنندگان.خوش اشتها

چشمه...

آب بازی ..این دوستمون (علی) پسر مودب بصورت فطری هرجا میره شروع میکنه تمام زباله ها رو جمع میکنه دوتا کیسه پلاستیک بزرگ زباله جمع کرد...دمش گرم