PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جزئیات برنامه تجریش-اوشان-آهار گروه پیشرو بایک مورخ 1392/7/5

alireza9763
2013/09/25, 18:06
تور دوچرخه سواری تجریش - آهار
نام تور:آهار

تاریخ برگزاری : جمعه 5 مهر 1392
منطقه برگزاری : استان تهران
جاذبه ها :گذر از جاده فشم و رودخانه آهار و آبشار و امامزاده
سطح برنامه : حرفه ای
وسیله حمل ونقل افراد : دوچرخه!
محل حرکت : میدان تجریش
ساعت حرکت : راس ساعت 6 صبح (به جهت حرکت در راس ساعت مقرر سعی کنید 5:45 دقیقه حضور داشته باشید)
محل بازگشت: میدان تجریش (افراد گروه میتوانند با توجه به مسیرشان به مرور از گروه جدا شوند)
هزینه : 0 ریال
ظرفیت : -
طول مسیر:84 یا 76 کیلومتر رفت و برگشت.(مسیر سوهانک یا جاده اصلی)
[Only registered and activated users can see links]
.
.
.
پیشرو بایک قصد دارد تمامی علاقمندان به این ورزش را کنار هم جمع کند و هر کس با توانایی خودش و سطح تور در برنامه ها شرکت کند.این تور ها هیچ هزینه ای ندارد و کاملا رایگان است و صرفا برای دوست یابی و لذت از طبیعت و ورزش کردن در جمعی دوستانه است که شادی و نشاط را در دل تمام شرکت کنندگان جای میدهد.(اصلا دلیلی ندارد پولی باشد!)
این تور ها هفته ای یک یا دوبار (بستگی به تعطیل های رسمی دارد.) به صورت 1 روزه برگزار میشود و دارای سطوح مختلف مبتدی,متوسط و حرفه ای است که هر کس میتواند طبق سطح خودش در برنامه ها حضور بیابد.
مکان مبدا و قرار اولیه تمامی تور ها میدان تجریش می باشد و یکی از دلایل این انتخاب این است که مقصد سفر ما عموما طبیعت فشم,لواسان و... است.ساعت حرکت هم راس 6 صبح میباشد.
استفاده از:
دوچرخه کوهستان مناسب و استاندارد(چرخهای عقب وجلو دارای ضامن بازشو) – کلاه ایمنی (اگر احساس میکنید چیز با ارزشی برای حفظ کردن دارید)– تیوپ سالم اضافی (برای پنچری احتمالی)- دستکش دوچرخه سواری – عینک آفتابی - کرم ضد آفتاب - قمقمه پر آب – کفش مناسب ورزشی – لباس مناسب ورزشی - لیوان شخصی-کوله پشتی و سایر ملزومات شخصی حداقل یک وعده غذای سرد (کنسرو)
در تمامی تور ها الزامی است.
نکات:
1- این تور ها متعلق به هیچ فردی نیست و بنده فقط عامل درست کردن و جمع کردن شما هستم و در ضمن پایه ثایت همه تور ها بلکه متعلق به تمامی علاقمندان خواهد بود.
2- در صورتی که فرد شرکت کننده بدون حداقل کلاه مخصوص دوچرخه سواری حضور یابد هر اتفاقی که در سفر برای او بیفتد ناشی از بی فکری او خواهد به قول بعضی ها کلاه سوسول بازی است حرف افراد بی منطق است و حتما کسی که این حرف را پذیرفته به عواقبش فکر نکرده.
3- لطفا نسبت به سطح برنامه شرکت کنید و بار برای گروه نباشید.
4- ساعت حرکت گروه راس 6 صبح میباشد و گروه منتظر کسی نمیماند پس حتما راس ساعت مقرر حضور یابید.(سعی کنید 5:45 در میدان تجریش باشید تا هم با بچه ها آشنا شوید هم برای حرکت در ساعت 6 کاملا آماده باشید.)
5- در صورت بارش برف یا باران برنامه کنسل خواهد شد و این برنامه ها فقط در صورت مساعد بودن هوا برگزار خواهد شد.
6- این سفر ها مسابقه و ماجراجویی نیست و صرفا برای تفریح خواهد بود.پس حتما با گروه حرکت کنید تا نه اتفاقی برای شما بیفتد و نه گروه را دچار دردسر کنید.
7- مسافر قبل از سفر های دوچرخه سواری باید از سلامت دوچرخه خود مطمئن باشد و سرویس های لازم قبل از سفر را انجام دهد و وسایل و آچارهای ضروری رفع نقص احتمالی در طول سفر را با خود همراه داشته باشد.
8-این تور در صورت شرکت حتی 1 نفر هم برگزار میشود.

------------------------------------------------- در صورتی که 100% در تور جمعه شزکت میکنید اعلام آمادگی نمایید.لطفا!------------------------------------------------

این تور دارای دو مسیر می باشد.یکی از پارک جنگلی سوهانک و یکی از سمت خود جاده.هنگام برگزاری برنامه طبق نظر دوستان راهمون رو انتخاب رو انتخاب میکنیم

1-مسیر سوهانک 37.5km
2-مسیر جاده 42km

Mohammad DH
2013/09/25, 18:29
اقا همه رو از سایت گشتا کپی کردی مو به مو یکیه خوب چرا نمیای همون برنامه گشتا رو بریم؟ :riz273:

mSafdel
2013/09/25, 19:11
اقا همه رو از سایت گشتا کپی کردی مو به مو یکیه خوب چرا نمیای همون برنامه گشتا رو بریم؟ :riz273:
ایشون یه گروه دوچرخه سواری به نام پیشرو بایک تشکیل دادن و احتمالا هدفش هم اینه که این گروه رو گسترش بده که ما هم براشون آرزوی موفقیت داریم :riz304:

alireza9763
2013/09/25, 21:59
دوست عزیز بنده خودم عضو باشگاه گشتا هستم و به دلیل مدرسه ها و شرایط خاص پایه تحصیلی نمیتونم برنامه هاشون رو شرکت کنم.در ضمن تنها نوشته:
دوچرخه کوهستان مناسب و استاندارد(چرخهای عقب وجلو دارای ضامن بازشو) – کلاه ایمنی (اگر احساس میکنید چیز با ارزشی برای حفظ کردن دارید)...
که بولد شده از اون سایت کپی شده.لطفا هم دیگه اسم هیچ سایتی رو نیارید که منو دچار دردسر نکنید چون خلاف قوانین فروم هست.
ممنون!

ali tech
2013/09/25, 22:46
من احتمالا میام اگر بیام از گردنه قوچک میام دوررو بر 6:30 سر گردنه میبینمتون

alireza9763
2013/09/26, 14:28
میشه دقیقا بگید گردنه قوچک کجا میشه؟ :33:
هر چی تو google earth سرچ کردم پیدا نکردم.گروه از مسیر بزرگراه ارتش (کناره) و سپس جاده به سمت فشم و آهار میره شما دقیقا کجا میخواید ملحق شید؟

ali tech
2013/09/26, 15:17
میشه دقیقا بگید گردنه قوچک کجا میشه؟ :33:
هر چی تو google earth سرچ کردم پیدا نکردم.گروه از مسیر بزرگراه ارتش (کناره) و سپس جاده به سمت فشم و آهار میره شما دقیقا کجا میخواید ملحق شید؟
اگر بیام تو این نقطه میبینمتون
35.805348, 51.571884

alireza9763
2013/09/26, 15:41
اگر بیام تو این نقطه میبینمتون
35.805348, 51.571884
به امید دیدار!
البته فکر نمیکنم ساعت 6:30 اون جا برسم.6:45 سر گردنه قوچک باشید.
ممنون.

ali tech
2013/09/26, 15:56
به امید دیدار!
البته فکر نمیکنم ساعت 6:30 اون جا برسم.6:45 سر گردنه قوچک باشید.
ممنون.
خدا کنه درسام تمام شه بتونم بیام

alireza9763
2013/09/26, 16:11

منم مثل شمام تازه با شرایطی سخت تر.فردا هم ما 6 راه می افتیم ولی مطمئن باشید حداکثر 3-2 خونتون هستید با احتساب کار های شخصی و استراحت 4-3 ساعت وقت دارید بازم درس بخونید...
سعی کنید بیاید چون برنامه بعدی اگر هفته بعد نباشه 3 هفته دیگس یعنی حدودا 26-24 مهر.
([Only registered and activated users can see links])

alireza9763
2013/09/27, 15:44
سلام من راس ساعت 7:00 گردنه قوچک بودم نیومدید درسته؟

Mohammad DH
2013/09/27, 15:51
سلام من راس ساعت 7:00 گردنه قوچک بودم نیومدید درسته؟
سلام خسته نباشی برنامه چی شد چطور بود چند نفر اومدن؟؟؟؟؟؟؟ :riz304:

alireza9763
2013/09/27, 16:26
سلام خسته نباشی برنامه چی شد چطور بود چند نفر اومدن؟؟؟؟؟؟؟ :riz304:
هیشکی نیومد:9:
البته حقم دارن شاید همه نتونن میدون تجریش بیان.البته من خودمم نیم ساعت تا تجریش فاصله دارم.3 نفر گفته بودن که میان.بی لطفی کردنو نیومدن.یعنی 1 ساعتم بی خود تلف شد.یکی هم گفته بود میاد گردنه قوچک من که ندیدیمش...!
اما اشکال نداره تو راه آهار و فشم و گردنه قوچک دوچرخه سوار زیاد بود و با دو نفر همرکاب شدم.من 8:30 رسیدم آهار و 9:30 هم تو امامزادش بودم.ساعت 10 از اون جا برگشتم. که دقیقا همون ساعت دو سه ایل دوچرخه سوار رو دیدم فقط فرقش این بود که من برمیگشتم و اونا میرفتن!!!
هواش عالی بود.
شما که تور دوچرخه شرکت نکردی خب میومدی حداقل...

Mohammad DH
2013/09/27, 19:53
هیشکی نیومد:9:
البته حقم دارن شاید همه نتونن میدون تجریش بیان.البته من خودمم نیم ساعت تا تجریش فاصله دارم.3 نفر گفته بودن که میان.بی لطفی کردنو نیومدن.یعنی 1 ساعتم بی خود تلف شد.یکی هم گفته بود میاد گردنه قوچک من که ندیدیمش...!
اما اشکال نداره تو راه آهار و فشم و گردنه قوچک دوچرخه سوار زیاد بود و با دو نفر همرکاب شدم.من 8:30 رسیدم آهار و 9:30 هم تو امامزادش بودم.ساعت 10 از اون جا برگشتم. که دقیقا همون ساعت دو سه ایل دوچرخه سوار رو دیدم فقط فرقش این بود که من برمیگشتم و اونا میرفتن!!!
هواش عالی بود.
شما که تور دوچرخه شرکت نکردی خب میومدی حداقل...
من برنامه این هفته رو قرار بود برم همه وسایلو هم جمع کرده بودم ۵ صبح زنگ زدم به طرف می گه برنامه کنسل شده برات اس ام اس کرده بودم:14:
نمی دونستم خجالت بکشم از خواب بیدارش کرده بودم یا ناسزا بگم بش پشت تلفن :25r30wi:
اگه می دونستم اینجوری می شه حتما میومدم :13:
حالا ایشالله دفعه بعد :46:

alireza9763
2013/09/27, 20:55
من برنامه این هفته رو قرار بود برم همه وسایلو هم جمع کرده بودم ۵ صبح زنگ زدم به طرف می گه برنامه کنسل شده برات اس ام اس کرده بودم:14:
نمی دونستم خجالت بکشم از خواب بیدارش کرده بودم یا ناسزا بگم بش پشت تلفن :25r30wi:
اگه می دونستم اینجوری می شه حتما میومدم :13:
حالا ایشالله دفعه بعد :46:
بهت گفته بودم برنامه این دفعشو شرکت نکن.

ali tech
2013/09/27, 22:21
بله متاسفانه مشکلی پیش اومد و گرنه دو نفر بودیم