PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گروه پیشرو بایک (پیش به سوی دوچرخه!!! قابل توجه دوچرخه سواران تهرانی)

alireza9763
2013/09/22, 20:24
سلام خدمت تمامی کاربران و مدیران بایک20.
من حقیقت حدود یک ماهه با این سایت سایت آشنا شدم و دیروز هم رسما ثبت نام کردم.پیشنهادی دارم برای تمامی کاربران بایک20:
دوست دارم یک گروه توی این سایت درست کنم البته نه برای خودم برای تمامی کاربران.گروهی که بهانه ای بشه برای جمع شدن دوچرخه سواران در کنار هم.قصد دارم با ایجاد این گروه سفر ها و تور های خارج از شهر و داخل شهر با موضوع طبیعت گردی و ورزش را با شرکت سایر دوچرخه سواران برگزار کنیم. نمیدونم شاید خیلی ها این گروه ها رو درست کرده باشن که ممکنه با دوستانشون گروه رو بسته باشن و فعالیت میکنن.شاید بعضی ها گروه درست کردند اما به دلایل مختلف حتی یک برنامه هم اجرا نکردند.یا...
اما پیشرو بایک قصد دارد تمامی علاقمندان به این ورزش را کنار هم جمع کند و هر کس با توانایی خودش و سطح تور در برنامه ها شرکت کند.این تور ها هیچ هزینه ای ندارد و کاملا رایگان است و صرفا برای دوست یابی و لذت از طبیعت و ورزش کردن در جمعی دوستانه است که شادی و نشاط را در دل تمام شرکت کنندگان جای میدهد.(اصلا دلیلی ندارد پولی باشد!)
این تور ها هفته ای یک یا دوبار (بستگی به تعطیل های رسمی دارد.) به صورت 1 روزه برگزار میشود و دارای سطوح مختلف مبتدی,متوسط و حرفه ای است که هر کس میتواند طبق سطح خودش در برنامه ها حضور بیابد.
مکان مبدا و قرار اولیه تمامی تور ها میدان تجریش می باشد و یکی از دلایل این انتخاب این است که مقصد سفر ما عموما طبیعت فشم,لواسان و... است.ساعت حرکت هم راس 6 صبح میباشد.
استفاده از:
دوچرخه کوهستان مناسب و استاندارد(چرخهای عقب وجلو دارای ضامن بازشو) – کلاه ایمنی (اگر احساس میکنید چیز با ارزشی برای حفظ کردن دارید)– تیوپ سالم اضافی (برای پنچری احتمالی)- دستکش دوچرخه سواری – عینک آفتابی - کرم ضد آفتاب - قمقمه پر آب – کفش مناسب ورزشی – لباس مناسب ورزشی - لیوان شخصی-کوله پشتی و سایر ملزومات شخصی حداقل یک وعده غذای سرد (کنسرو)
در تمامی تور ها الزامی است.
اولین برنامه روز چهارشنبه در سایت bike20 به اطلاع عموم خواهد رسید و به زودی صفحه ف...بوک و سایت رسمی پیشرو بایک نیز راه اندازی خواهد شد.
نکات:
1- این تور ها متعلق به هیچ فردی نیست و بنده فقط عامل درست کردن و جمع کردن شما هستم و در ضمن پایه ثایت همه تور ها بلکه متعلق به تمامی علاقمندان خواهد بود.
2- در صورتی که فرد شرکت کننده بدون حداقل کلاه مخصوص دوچرخه سواری حضور یابد هر اتفاقی که در سفر برای او بیفتد ناشی از بی فکری او خواهد به قول بعضی ها کلاه سوسول بازی است حرف افراد بی منطق است و حتما کسی که این حرف را پذیرفته به عواقبش فکر نکرده.
3- لطفا نسبت به سطح برنامه شرکت کنید و بار برای گروه نباشید.
4- ساعت حرکت گروه راس 6 صبح میباشد و گروه منتظر کسی نمیماند پس حتما راس ساعت مقرر حضور یابید.(سعی کنید 5:45 در میدان تجریش باشید تا هم با بچه ها آشنا شوید هم برای حرکت در ساعت 6 کاملا آماده باشید.)
5- در صورت بارش برف یا باران برنامه کنسل خواهد شد و این برنامه ها فقط در صورت مساعد بودن هوا برگزار خواهد شد.
6- این سفر ها مسابقه و ماجراجویی نیست و صرفا برای تفریح خواهد بود.پس حتما با گروه حرکت کنید تا نه اتفاقی برای شما بیفتد و نه گروه را دچار دردسر کنید.
7- مسافر قبل از سفر های دوچرخه سواری باید از سلامت دوچرخه خود مطمئن باشد و سرویس های لازم قبل از سفر را انجام دهد و وسایل و آچارهای ضروری رفع نقص احتمالی در طول سفر را با خود همراه داشته باشد.
.
.
.
اگر شرایط فوق را قبول دارید در برنامه این هفته جمعه که جزئیات آن چهارشنبه اعلام خواهد شد میبینمتون.
بنده علیرضا میری هستم.
به امید دیدار تمامی شما دوستان عزیز

ali tech
2013/09/22, 20:33
ما هستیم

maziarn007
2013/09/22, 21:16
شما با مدیر کل سایت هماهنگی کردید این تاپیک رو ایجاد کردید؟
چون یه سری قوانین سایت رعایت نشده
من چون مدیر این قسمت نیستم فقط تاپیک رو میبندم تا مدیر مربوطه و یا مدیر کل یا ارشد تصمیم بگیرن

Masoud
2013/09/22, 22:10
ممنون از مازیار عزیز
شما طبق قانون اجازه تبلیغ رو ندارید . مینونید به عنوان یک گروه دوچرخه سواری توی اینجا فعالیت کنید ولی وقتی بحث سایت و ... میشه متاسفانه امکانش وجود نداره