PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اگر تمایل به طبیعت گردی و ورزش با دوچرخه دارید کلیک کنید!!!

alireza9763
2013/09/21, 22:38
^^^دوچرخه سواری زیاد انجام میدم.تقریبا هر جایی که میرم با دوچرخه میرم. به خاطر مدرسه ها فکر نکنم بتونم تا حداقل 5 ماه تور هاشون رو شرکت کنم مگر این که دوستانه باهاشون قرار بذارم که اون هم فک نمیکنم بیشتر از 3-2 بار تو این 6 ماه به پایان سال باشه.برای همین دنبال یه سری هم رکاب میگردم تا توی تعطیلی ها بتونیم با هم همسفر بشیم.منزل هم طرفای تجریش هست.
البته خودم هم بعضی وقتا مسیر های خارج شهر رو بدون تور رفتم:
مثلا:1- پارک وی تا پارک جنگلی سوهانک(چشمه)-------همراه با دوستان
2-تجریش تا سد لتیان
3-تجریش تا فشم و ادامه در مسیر روستای امامه
4-تجریش تا آهار
.
.
.
اما واقعا با دوستان دوچرخه سوار همسفر شدن یه چیز دیگس مگه نه؟
اگر از دوستان کسی هست که عاشق طبیعت گردی و ورزش با دوچرخه باشه و شرایطش به بنده میخوره بگه تا برنامه بذاریم!!!:29:

xyzrex
2013/09/21, 23:02
من سمت افسریه هستم .خیلی بهت دورم. ولی اگه دوباره سمت فشم و اوشان میخواستی بری .یه ندا به ما بده . البته اگه جمعه کلاس نداشته باشم !

Mohammad DH
2013/09/21, 23:03
^^^دوچرخه سواری زیاد انجام میدم.تقریبا هر جایی که میرم با دوچرخه میرم.عضو باشگاه گشتا تهران(تجریش) هستم و با بچه های اون جا به سرپرستی آقای صادقی سرپرست تیم انواع تور های off road رو میریم.به خاطر مدرسه ها فکر نکنم بتونم تا حداقل 5 ماه تور هاشون رو شرکت کنم مگر این که دوستانه باهاشون قرار بذارم که اون هم فک نمیکنم بیشتر از 3-2 بار تو این 6 ماه به پایان سال باشه.برای همین دنبال یه سری هم رکاب میگردم تا توی تعطیلی ها بتونیم با هم همسفر بشیم.منزل هم طرفای تجریش هست.
البته خودم هم بعضی وقتا مسیر های خارج شهر رو بدون تور رفتم:
مثلا:1- پارک وی تا پارک جنگلی سوهانک(چشمه)-------همراه با دوستان
2-تجریش تا سد لتیان
3-تجریش تا فشم و ادامه در مسیر روستای امامه
4-تجریش تا آهار
.
.
.
اما واقعا با دوستان دوچرخه سوار همسفر شدن یه چیز دیگس مگه نه؟
اگر از دوستان کسی هست که عاشق طبیعت گردی و ورزش با دوچرخه باشه و شرایطش به بنده میخوره بگه تا برنامه بذاریم!!!:29:
چه جالب منم ۱۷ سالمه دقیقا هم سنیم خونمونم همون طرفای شماست (اقدسیه) عاشق طبیعت گردی هم هستم:a2d3:
تا حالا با تور گشتا جایی نرفتم (همین پنجشنبه پیش واسه تور جمعه زنگ زدم به آقای صادقی گفت پره ولی این جمعه رو می رم :39:
اتفاقا دنبال یه نفر بودم راجب این سایت ازش اطلاعات بدست بیارم چون می خوام پایه ثابتش بشم :thanks:
خلاصه برنامه گذاشتی هر زمان از سال ماه روز و ساعت در خدمتم :29:

alireza9763
2013/09/21, 23:32
حتما بهتون خبر میدم.توی مهر و آبان تعطیلی زیاد هست حتما قرار خواهیم گذاشت.
ایمیل من: به دلیل مغایرت با قوانین سایت حذف شد. تماس از طریق پیام خصوصی
اگه اشکالی نداره شمارتون رو به این ایمیل بفرستید منم شمارمو Reply میکنم.
با تشکر.

دوچرختون چیه؟
- - - - - - - - - -

من سمت افسریه هستم .خیلی بهت دورم. ولی اگه دوباره سمت فشم و اوشان میخواستی بری .یه ندا به ما بده . البته اگه جمعه کلاس نداشته باشم !
حتما خبر خواهم داد

- - - - - - - - - -

چه جالب منم ۱۷ سالمه دقیقا هم سنیم خونمونم همون طرفای شماست (اقدسیه) عاشق طبیعت گردی هم هستم:a2d3:
تا حالا با تور گشتا جایی نرفتم (همین پنجشنبه پیش واسه تور جمعه زنگ زدم به آقای صادقی گفت پره ولی این جمعه رو می رم :39:
اتفاقا دنبال یه نفر بودم راجب این سایت ازش اطلاعات بدست بیارم چون می خوام پایه ثابتش بشم :thanks:
خلاصه برنامه گذاشتی هر زمان از سال ماه روز و ساعت در خدمتم :29:

حتما بهتون خبر میدم.توی مهر و آبان تعطیلی زیاد هست حتما قرار خواهیم گذاشت.

اضافه شده بعد از : 10 minutes

سلام
تور تنگه واشی کنسل شد؟
برنامه این هفته گشتا رو پیشنهاد نمیکنم چون بیمه نداره و برگشتشم پای خودته.(مینی باس فقط برای رفت هست)
من نمیدونم برای این هفته برنامم چیه ولی اگه برنامم جور شد میتونیم قرار بذاریم.
هستی؟

Mohammad DH
2013/09/21, 23:33
یه xtc 2 2009 دارم اما بزودی یه xtc 3 2011 می خوام بخرم (اگه اقای پولادی کوتاه بیان و معاملمون بشه) :smileys-free-downlo
الان ایمیل می زنم :24:

alireza9763
2013/09/21, 23:34
من نمیدونم برای این هفته برنامم چیه ولی اگه برنامم جور شد میتونیم قرار بذاریم.
هستی؟
من چون تعداد پستام زیاد نیست نمیتونم بهتون پیام بدم.اگر امکان داره ایمیلتون رو بگید.

Mohammad DH
2013/09/21, 23:39
اقا چقد حولی یه نفس عمیق بکش :66:
یه متن رو ۱۰ بار کپی کردی
احتمالا تا ارسال پاسخ رو می زنی برای این که بری صفحه اول back می زنی می بینی پیام رفت دوباره می نویسی
بخدا اومدا :30:

alireza9763
2013/09/21, 23:07
اقا چقد حولی یه نفس عمیق بکش :66:
یه متن رو ۱۰ بار کپی کردی
احتمالا تا ارسال پاسخ رو می زنی برای این که بری صفحه اول back می زنی می بینی پیام رفت دوباره می نویسی
بخدا اومدا :30:
ولا زیاد با سایت آشنایی ندارم.
راستی هنوز ایمیلی دریافت نکردم!!!:5:

Mohammad DH
2013/09/21, 23:13
ولا زیاد با سایت آشنایی ندارم.
راستی هنوز ایمیلی دریافت نکردم!!!:5:
همین الان ایمیل رو فرستادم
کار کردن با سایت هیچ کاری نداره زود یاد می گیری فقط مهم ترین نکتش اون دکه (سپاس) پایین سمت راست پاسخ هر نفره (شوخی کردم جدی نگیر):9:

xyzrex
2013/09/22, 21:37
این هفته جمعه ساعت دو گیشا یه کاری دارم. میتونیم بعدش بریم سمت چیتگر یا دریاچه خلیج فارس. دوچرخه ی من Giant Revel 1 هستش. ایمیل من هم سن هم 23 :)

alireza9763
2013/09/22, 21:40
حقیقت من مدرسه دارم و فقط میتونم جمعه صبح تا حداکثر 14-13 برنامه بذارم.
چیتگر هم به من خیلی دوره.اصلا مقدور نیست.
برنامه این هفتم آهار تو جاده فشم هست اگر میاید بگید.

mSafdel
2013/09/22, 23:18
دوستان عزیز توجه داشته باشید که ذکر شماره تماس و یا ایمیل در سایت خلاف قوانینه بنابراین پست های فعلی شما بدون اضافه کردن اخطار اصلاح شد متاسفانه در صورتی که این روند ادامه پیدا کنه مجبور خواهیم بود که تاپیک را ببندیم اما انتظار داریم که از این به بعد قوانین سایت را رعایت کنید که نه مشکلی برای ما پیش بیاد نه برای تاپیک.
ضمن اینکه لطفا از ذکر تبلیغ گونه سایتها و برنامه هاشون در سایت بایک 20 خودداری کنید.

rza_bgy
2013/09/23, 09:40
برنامه هاتون خوبه اما ما که تهران نیستیم.موفق باشین