PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کهمان

Farshad- MTB
2013/09/15, 22:31
باسلام بعد از وقفه به وجود آمده در ماه مبارک! رمضان...ویه سری مسائل غیر قابل طرح!.....و همچنین خرید دوچرخه جاینتxtc3 از مرجع تقلید دنیای مجازی دوچرخه!....ونیز با اصرار یکی از دوستان انگیزه کافی به وجود آمد که طی طریقی کنیم!.......مسافت در نظر گرفته شده رو یه بار قبلا رفته بودیم(چمته کله).......در این حین و بین باز هم از گوشه کنار فتوا صادر شد که:از اونم کمتر!! منطقه زرین چقا!(20 کیلومتر)....بهرحال....با این اوصاف...خودم پیشنهاد ویژه رو مطرح کردم و مسیر شهرستان الشتر و به مقصد منطقه کهمان رو پیشنهاد دادم که مورد موافقت دو هم رکاب دیگه قرار گرفت! و به این منطقه عازم شدیم.......بخاطر اختلاف ارتفاع 700 متری خرم آباد تا الشتر این مسیر 90% بصورت سربالایی طی شد

ابتدا به ساکن من و محسن فرهادی راس ساعت 7:30حرکت کردیم(البته من 7 در خونشون بودم) و نیم ساعت دور خودم چرخیدم !!...چون میگفت زود اومدی من گفتم 7:30!!!..بماند...بعد از یه ساعت امین فلاحیان زنگ زد که کجایید من خواب موندم !! ما هم گفتیم همون زرین چقا منتظرت میمونیم تو بیا ..خلاصه تو این مدت سیب خاکی!(زمینی) و تخم مرغی زدیم تو رگ بعنوان صبحانه! یه جاییم مستقر شدیم که به جاده اصلی مسلط باشیم!....بعد

ما در حال استقرار!!
[Only registered and activated users can see links]

بهرحال فلاحیان هم به ما پیوست و ما سیر صعودی خود را ادامه دادیم
ورودی شهر الشتر

بعد از آب گیری و پرسو جو در مسیر اصلی کهمان قرار گرفتیم

کناره های جاده غالبا باغهای گردو قرار داره وما نیز با هشدار! صاحب باغ وارد شدیم تا کمی تجدید قوا کنیم

مزرع سبز فلک دیدمو داس مه نو ....یادم از کشتی خویش آمد هنگام درو!

بعد از بازجویی دوستانه ای که از سمت صاحبان باغ شدیم که از کجا آمده اید؟ .....با دوچرخه اومدید یعنی!!!!!.... و به کجا میروید...مجددا حرکت کردیم!

بعد از طی مسافتی جاده خاکی در انتظار مون بود که به روایتی باغداران بخاطر اینکه مردم نتونن با ماشین جلوتر بیان آبو به سمت جاده هدایت کردن!که و گل و شل و حوضچه هایی به وجود اومده که مابه برکت دوچرخه جدید!! و تسلط با سرعت هرچه تمومتر مسیرو رد کردیم ....افسوس که امکان فیلمبرداری در حین حرکت نبود!

اینجا هم یکی از سرچشمه هاست که نشات گرفته از کوه گرینه و برفاب که آب سردیم داشت.....در اینجا محسن سرنگون شد!...که باعث تفنن حاضران شد!!!!...که جای تشکر داره!

همینجا هم نشستیم زمین دیگه!

اینم..مرکب رهوار ما!.....نیست ندید بدیدم! این عکس از بالای درختی قدیمی یرداشته شده که شاخه افقی هم داشت

نمایی از محل استقرار عشایر کوچ رو!

اینجا هم داریم زحمتو کم میکنیم

رفت و برگشت 132 کیلومترو طی کردیم این امکان وجود داشت سرعت 80 کیلومترو تجربه کنم ولی به دلیل وجود اتومبیل در مسیر سرعت بیخیال شدم!وواینبار با دوچرخه جدید تجربه متفاوتی داشتم! 12 ساعت مسافرتمون طول کشید که 7ساعتو نیمشو رکاب زدیم!و خیلیشم سربالایی بود!...............پیروز باشید

البته یه نکته انحرافیم این سفر داشت و اونم این بود دوتا دوچرخه شاخ گاوی دار بهم نچسبن! و صحبت نکنن! یا اگه خیلی لازم بود! شاخای سمت هم خودشونو و با دست بگیرن!.. که مث منو محسن شاخامون! بهم گیر نکنن و اونم بکشه به چپ و برای اولین بار! در تاریخ دوچرخه سواری مثلا حرفه ایی!! نقش آسفالتمون کرد!!! و جراحاتی برداشتیم!

Mr.Nariman
2013/09/15, 22:38
اقا ای ولا
ورودی شهر الشتر عکس گرفتی
اگه توی یکی از شهرهای خوزستان بودی
روی دستاات ابشار عرق بود ولی اونجا بسکه خنکه هیچی رو دستت نبود.
دوچرخه جدید مبارک
بابا بازم ایولا 80 تا؟؟؟؟ من نهایت 55 تا رفتم.
نه ولی xtc داشتی ها قبول نیست

mSafdel
2013/09/15, 22:41
به به بالاخره xtc 3 خریدی همون رنگ قشنگه. مبارک باشه :riz304:
ولی خیلی بی سر و صدا بود ها. نه تاپیک معرفی زدی براش نه چهارتا عکس گذاشتی حال کنیم با دوچرخت :29:

Farshad- MTB
2013/09/15, 23:14
اقا ای ولا
ورودی شهر الشتر عکس گرفتی
اگه توی یکی از شهرهای خوزستان بودی
روی دستاات ابشار عرق بود ولی اونجا بسکه خنکه هیچی رو دستت نبود.
دوچرخه جدید مبارک
بابا بازم ایولا 80 تا؟؟؟؟ من نهایت 55 تا رفتم.
نه ولی xtc داشتی ها قبول نیست

ممنون.......آره قربونت برم از گرمای خوزستان خبر دارم2سال سر برجک سمت حمیدیه نگهبانی دادم.....دیگه سر پایینی بود میرفت

Farshad- MTB
2013/09/16, 00:14
آقا مبارکت باشه چرخ خیلی خوبیه در بین xtc ها پر فروش ترین چرخ جاینت شناخته شده بیشتر هم به خاطر قیمتش میان xtcهای دیگر البته العان که دیگه دست دومشم به زور گیر میاد چون همش فروخته شده تخمشو ملخ خورده من هم یکی مثل همین دارم ولی به نظر من اگه زیاد تو خاک و خول و........ میری دشت و بیابون لاستیکاش زیاد مناسب این کارا نیست هم قطرش هم زخامتش کمه زرتو زرت پنچر میکنه یه لاستیک جون دار بندازی زیرش ردیف میشه:63:

ممنون!...حالا این سری که مشکلی پیش نیومد!...قطرش که کم هست!!! ....اتفاقا بچه ها همرام 2تا کندا انداخته بودن!!....شاید منم همین کارو بکنم

اضافه شده بعد از : 37 minutes

به به بالاخره xtc 3 خریدی همون رنگ قشنگه. مبارک باشه :riz304:
ولی خیلی بی سر و صدا بود ها. نه تاپیک معرفی زدی براش نه چهارتا عکس گذاشتی حال کنیم با دوچرخت :29:

تشکر از لطف شما دیگه دیدیم مدلش قبلا معرفی شده!.....شما هم که به شخصه از کم و کیفش خبر داشتین!....بنا براین...چیزی ننگاشتیم!!!!

alibibak
2013/09/16, 18:53
مبارک باشه دوچرخه جدید:25:چند خریدی؟

mahdi8063
2013/09/16, 19:09
بسی لذت بردیم ...

لطفا قیمت دوچرخونم بگید

ممنون

Farshad- MTB
2013/09/16, 19:10
مبارک باشه دوچرخه جدید:25:چند خریدی؟

2275رسید دستم!