PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برنامه دوشنبه 11 شهریور - گروه فراز

mSafdel
2013/09/03, 19:04
شب دوشنبه یه دفعه متوجه شدم که ای داد بیداد فردا تعطیله و هیچ برنامه ای نریختیم هنوز. دست به کار شدم و بچه هایی که روز جمعه اومده بودن از طریق پیامک به برنامه دوشنبه سرخه حصار دعوت کردم. برای تنوع قرار رو دم در اسبدوانی سرخه حصار گذاشتم که یه مسیر شیبدار و جنگلی و زیباست و ضمنا به خاطر تنوع و اینکه بعد از مدتها طعم خواب صبح رو بچشیم ساعت قرار رو هم 9.5 تعیین کردیم.
پیمان پیامک داد که کاری براش پیش اومده و نمیتونه بیاد. محمدرضا (Overlord Instinct) هم سر کار بود، حمید و محمدرضا(R) هم دیر رسیدن به همین خاطر قرار شد اونا بیان به پیست.
میلاد و سجاد و آقا مهدی بعد از مدتها افتخار دادن و همرکاب شدن.
تو پیست به فرشاد برخوردیم که از اونجا به بعد مارو همراهی کرد.
تا نیمه راه ده ترکمن رفتیم و برگشتن مسیر خاکی چشمه رو رفتیم و از اونجا هم مسیر عرضی.

[Only registered and activated users can see links]

از نکات جالب این تمرین میشه به پنچری چند باره دوچرخه محمدرضا اشاره کرد.
سجاد هم با دوچرخه جدیدش اومده بود. یه تستی زدیم و کمی دلمون به سمت دو کمکه متمایل گشت! بسازم خنجری نیشش زفولاد، زنم بر دیده تا دل گردد آزاد! از همین الان پروژه Remedy استارت خورد!
بازار تست داغ بود
حمید دوبار به آرزوش که همانا حرکت چرخ و فلک با دوچرخه بود، رسید. دو بار زمین خورد تو مسیر عرضی که یه بارش کله کرد.خدارو شکر هر دو بار به خیر گذشت.
برگشتنی هم تا دم در تهرانپارس با یه پراید پلاک کرج همسفر شدیم.

پی نوشت: دوستانی که عکس گرفتن لطفا عکس ها رو همینجا بذارن

rShahbazi
2013/09/04, 12:07
برگشتنی هم تا دم در تهرانپارس با یه پراید پلاک کرج همسفر شدیم.

برنامه خیلی خوبی بود ، برای بعضیها هم آبندی حسابی
امان از دست این پرایدهای پلاک کرج

Mohammadreza R
2013/09/05, 00:06
سلام
برنامه خیلی خوبی بود دست همه ی دوستان درد نکنه.
شانس ما پنچر شدیم و پنچری هم رفع نشد باعث تاخیر انداختن در برنامه شدم با عرض پوزش.
اینم عکس هایی که من گرفتم :
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

AliFatehi
2013/09/05, 11:48
امان از دست این کرجی ها....:63:انشالله که حسابی خوش گذشته