PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برنامه جمعه 8 شهریور - گروه فراز

rShahbazi
2013/08/28, 08:50
سلام به دوستان گل بایک 20

برنامه این هفته پارک جمشیدیه است ، مسیر حرکت هم میزارم برای دوستانی که میخوان تو مسیر به ما ملحق بشن (میدان امام حسین -خیابان انقلاب -خیابان ولیعصر -حلیمی سید مهدی -میدان تجریش -پارک جمشیدیه )بعد از اونم اگه رمقی مونده بود یه سری هم به کلک چال میزنیم

محل قرار : میدان امام حسین نبش آتش نشانی

ساعت حرکت 6:30 صبح

پی نوشت: گزارش در پست 15

mpooladi
2013/08/28, 22:48
سلام.پرچم شما بالا
اگر مشکلی پیش نیاد.من هستم.همون پایین خیابون پارک(باهنر روبروی کلانتری)
توی پارک ک نمیرید نه؟چون فکر کنم ممنوع باشه.
بعد شما حدود چند اونجایید؟6.30 از خونه میزنید بیرون؟همه مسیر رو رکاب میزنید یا مقداری با ماشین؟(شما بفرمایید ما کی اونجا باشیم(کلانتری باهنر))

mSafdel
2013/08/28, 23:18
منم هستم :)
توی پارک نمیریم چون ممنوعه
راستش من مسیرو نمیدونم دقیقا چقدر طول میکشه مخصوصا اینکه قراره یه سری هم به سید مهدی بزنیم :smilies-azardl (13)

Overlord instinct
2013/08/28, 23:33
با سلام .
من هم هستم .
من که از حکیمیه تا جمشیدیه رو رکاب زدم (( بدون توقف )) 1.5 ساعت مجموع رفت و برگشت شد. البته از اتوبان بابایی .
البته فکر میکنم که از بالاترین قسمت خیابان باهنر که یه ورودی به کلکچال داره بشه با دوچرخه وارد شد . ولی باز احتمالش ضعیف هست . چون اونجا هم گیت نگهبانی داره .
میگم آقا صافدل یه کم از اون حلیم هم بیار تا بدیم به نگهبانا ، شاید گذاشتن رفتیم داخل ....
راستی من کجا به شما ملحق بشم ؟

mSafdel
2013/08/29, 16:56
میگم آقا صافدل یه کم از اون حلیم هم بیار تا بدیم به نگهبانا ، شاید گذاشتن رفتیم داخل ....
راستی من کجا به شما ملحق بشم ؟
محمدرضا جان من تا حالا مسیر جمشیدیه رو نرفتم نمیدونم کجا بهتره بیای؟ خودت فکر کن ببین کجا می تونی به ما بپیوندی. میتونی بیای تجریش یا پیش سید مهدی؟

Overlord instinct
2013/08/29, 17:59
با سلام .
آره تجریش خوبه . اگه سید مهدی تجریش رو منظورتونه که باشه ، جلوی همون منتظر میمونم .

Mohammadreza R
2013/08/29, 19:09
سلام
اقا منم هستم بنا به دلایلی گرجی محله نرفتم...
فقط یه سوال من خونمون خیابان دولته,چه ساعتی تجریش باشم که شما هم رسیده باشید؟ بعد از سد مهدی سد مهدی تجریش یا اونی که توی ولی عصره منظورتونه؟
اقای صافدلی شما یا اقا رضا یا دوستان میشه شماره تلفنتون رو برای من پخ کنید؟ چون شماره کسی رو ندارم میام پیدا نمیکنم.
(کل مسیر سر بالاییه یه بار رفتم :دی یا علیه واقعا! )

AliFatehi
2013/08/29, 21:26
سلام
اقا منم هستم بنا به دلایلی گرجی محله نرفتم...
فقط یه سوال من خونمون خیابان دولته,چه ساعتی تجریش باشم که شما هم رسیده باشید؟ بعد از سد مهدی سد مهدی تجریش یا اونی که توی ولی عصره منظورتونه؟
اقای صافدلی شما یا اقا رضا یا دوستان میشه شماره تلفنتون رو برای من پخ کنید؟ چون شماره کسی رو ندارم میام پیدا نمیکنم.
(کل مسیر سر بالاییه یه بار رفتم :دی یا علیه واقعا! )

منم گرجی محله نرفتم قرار بود با شما هماهنگ بشم که جواب ندادین و البته مشکلی هم نیست

ما هم فردا اسباب کشی داریم اگه بتونم بپیچونم میام :smilies-azardl (13) دیروز هم از راه آهن تا خونه رکاب زدم....خودش یه سفر طولانی بود خدایی...تو ترافیک بین موتوری ها و خط ویژه...

giant_hz
2013/08/29, 21:50
سلام
اگه این سردرد لعنتی ما که چند روزه گیر داده :13:، خوب بشه ، ما هم . . . :29:

mSafdel
2013/08/29, 23:31
ما هم فردا اسباب کشی داریم اگه بتونم بپیچونم میام
علی آقا پیچوندن هرچیزی به منظور دوچرخه سواری از اهم واجباته. آقا بپیچون که منتظرتیم ;)

اگه این سردرد لعنتی ما که چند روزه گیر داده :13:، خوب بشه ، ما هم . . . :29:
پیمان جان شما همیشه تو برنامه ها حضور داشتی و نبودن شما کمی برامون سخته اما سلامتی شما از همه چیز مهمتره. امیدوارم که هرچه زودتر خوب بشی و دوباره همرکاب بشیم

جای علی بیاتی عزیز خالیه. کاش فردا میومد.
فردا می بینمتون

Mohammadreza R
2013/08/29, 23:34
منم گرجی محله نرفتم قرار بود با شما هماهنگ بشم که جواب ندادین و البته مشکلی هم نیست

ما هم فردا اسباب کشی داریم اگه بتونم بپیچونم میام :smilies-azardl (13) دیروز هم از راه آهن تا خونه رکاب زدم....خودش یه سفر طولانی بود خدایی...تو ترافیک بین موتوری ها و خط ویژه...

علی اقا شرمنده من نمیدونستم منتظر منین کاش بهم میگفتین منم گرفته بودم خوابیده بودم حال نداشتم اصلا...
خیلی راه زیادی بود هوا هم افتضاح کثیف بود...دمتون گرم

Overlord instinct
2013/08/30, 20:25
با سلام .
برنامه خوبی بود .
ولی تو مسیر برگشت تو اتوبان بابایی ، پاهام دیگه نا نداشت . چون صبح هم صبحانه درست و حسابی نخوردم . فقط یه حلیم . کلاً انرژی منرژی تموم شده بود .
وقتی هم که رسیدم خونه باخودم گفتم که یه دوش آب گرم میگیرم و میخوابم تا 6 بعد از ظهر ...... تا رسیدم خونه دیدم مامانم بهم گفت ، پاشو برو خرید کن برای خونه ..... منو میگی :5::5::5::5::16::16:....... مادر ترو به خدا رحم کن :42::42::42::42: و در آخر جواب مادرم به این واکنش ..........:image177::image177:

Mohammadreza R
2013/08/30, 22:16
هاهاها منم دیشب نخوابیده بودم همین الان از خواب پاشدم.
ممنون دوستان برنامه ی خوبی بود خوش گذشت.

yahya_021
2013/08/30, 22:56
ما منتظر گزارش به همراه عکس هستیم

با حلوا حلوا کردن دهن ما شیرین نمیشه :)

mSafdel
2013/08/31, 17:53
با حلوا حلوا کردن دهن ما شیرین نمیشه [Only registered and activated users can see links]
یحیی جان حلواهارو حضوری پخش می کنن. باید تشریف می آوردید :30:

صبح با کمی تاخیر (10 دقیقه تاخیر) به دلیل موارد پیش بینی نشده (مشکل لاستیک جلو دوچرخه من و کمی عدم هماهنگی با پیمان) سر قرار حاضر شدیم. از امام حسین به سمت چهارراه ولی عصر و از اونجا هم به سمت تجریش راه افتادیم. توقفگاه های بین راه عبارت بودن از پارک ساعی، میدون ونک، پارک وی.
با هماهنگی با دوستان دیگه که از مسیرهای دیگه اومده بودن همه جمع شدیم حلیم سید مهدی که نرسیده به ونک بود. حلیمو زدیم به اتفاق.

[Only registered and activated users can see links]
از راست به چپ: پیمان - محمدرضا (MohammadReza R) - محمدحسین - رضا - محمدرضا (Overlord Instinct) - حمید

بعد از سوخت گیری به سمت جمشیدیه راه افتادیم. اولای مسیر خوب بود ولی چشمتون روز بد نبینه رسیدیم به خیابون فیضیه که آنچنان شیبی داشت که از یه جایی به بعد بعضی از اعضای گروه بصورت زین به پشت طی طریق کردن!
خلاصه به هر نحوی بود خودمو رسوندیم به انتهای مسیر و اونجا چند تا عکس یادگاری گرفتیم

اینها هم عکس هایی از طبیعت جمشیدیه

برگشتنی هم پایین خیابون فیضیه از محمدرضا (R) و حمید خداحافظی کردیم و به سمت دارآباد راه افتادیم. پایین اومدن از خیابون فیضیه واقعا لذتبخش بود.
بعد از چند دقیقه استراحت توی یکی از پارکهای دارآباد به سمت اتوبان ارتش راه افتادم و از اونجا اتوبان بابایی. با محمدحسین و محمدرضا خداحافظی کردیم و به سمت باقری راه افتادیم. ورودی باقری از پیمان هم جدا شدیم و من و رضا اتوبان باقری رو اومدیم پایین. این پایین اومدن هم خیلی چسبید، حداکثر سرعت تو اتوبان باقری 60 کیلومتر بود که برای ما که دیگه رمقی برامون نمونده بود دم مسیحا بود.

در مجموع خیلی بهمون خوش گذشت و برنامه بسیار خوبی بود ضمن اینکه مسیر جدیدی رو هم رفتیم. تصمیماتی هم برای هفته بعد گرفتیم که به موقع اعلام میشه.
تو این برنامه جای میلاد و علی بیاتی واقعا خالی بود. البته با ذکر "السلام علیک یا میلاد" از روبروی نمایندگی اسپیش رد شدیم و همینطور تو برنامه لهو و لعب از علی بیاتی هم بسیار یاد کردیم.
:29:

بعضی ها رو هم وسوسه کردیم در حد تیم ملی و الان مشغول مهیا کردن مقدمات ورود به عشاق الترک هستن :34:

ولی تو مسیر برگشت تو اتوبان بابایی ، پاهام دیگه نا نداشت . چون صبح هم صبحانه درست و حسابی نخوردم . فقط یه حلیم . کلاً انرژی منرژی تموم شده بود .
محمدرضا شما که پا به رکابت عالیه وقتی اینو میگی ببین من چه حالی داشتم :30:

giant_hz
2013/08/31, 20:40
این عکس ها هم تقدیمی از بنده . . .
جلوی پارک ساعی یه آقایی از دوچرخه هامون خوشش اومد ، افتخاری یه عکس خواست باهاشون بندازه :30:

جلوی حلیمی سِد متی (سید مهدی )

انتهای خیابان فیضیه ، جنب پارک جمشیدیه

ببخشید دوستان اگر این عکس به نظرتون بی ربط بیاد ، داشتم عکس ها رو از روی desktop انتخاب میکردم برخوردم به این عکس . . . . یادم اومد دیروز جمیعا حسابی عرق ریختیم . . .

Overlord instinct
2013/08/31, 20:54
محمدرضا شما که پا به رکابت عالیه وقتی اینو میگی ببین من چه حالی داشتم :30:

با سلام .
به جون آقا صافدل من صبحانه نخوردم . فقط همون یه حلیم بود . خوب چیکار کنم ، کارد بخوره این شکم من ........... . هر چی میخورم سیر نمیشم .

mSafdel
2013/08/31, 21:00
با سلام .
به جون آقا صافدل من صبحانه نخوردم . فقط همون یه حلیم بود . خوب چیکار کنم ، کارد بخوره این شکم من ........... . هر چی میخورم سیر نمیشم .
محمدرضا جان منم همینطور. به هوای حلیم خوردن صبح یه لقمه نون خوردم و راه افتادم. وقتی حلیم خوردیم به رضا گفتم حجم حلیم خیلی زیاد بود کاش دو نفر یه کاسه خورده بودیم! اما آخرای مسیر تو اتوبان که انرژیم ته کشیده بود، فهمیدم عجب حرف بی ربطی زده بودم :30:
ولی خداییش مسیر سنگین بود و باحال.

Mohammadreza R
2013/08/31, 22:48
اقا من بازم برنامه میخوام:smilies-azardl (13)

HamidoOs
2013/08/31, 22:58
برنامه خوبی بود. از آشنایی با بچه‌ها بسی خوشحال شدم!
و البته.. سلام به همه دوستان. من همون حمید هستم که توی عکس‌ها کنارتون وای‌ساده.

yahya_021
2013/09/01, 03:43
ممنون آقای صافدل چه گزارشی چه عکساییی :12:

امیدوارم برنامه های بعدی بتونم همراهتون باشم