PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گزارش رکابزنی آهار امامزاده شکرآب 1/6/92

yahya_021
2013/08/23, 23:18
سلام به همه دوستان بایک بیستی

داستان از اونجایی شروع شد که علی آقا (ali tech) یه پست زد برای جمعه بریم امامزاده شکرآب منم که یه سالی میشد نرفته بودم اون طرفی یه حسی بهم گفت برو توی تاپیک بعضیا گفتن میان بعضیا گفتن ترافیکه خلاصه که من موندم و علی آقا شمارشو گرفتم برای هماهنگی دیدم 15 سالشه منم که قبلا تجربه ی رکاب زدن با 10-11 ساله رو داشتم که لوس بود و میگفت نمیتونم گقتم شاید علی هم اینجوری باشه که بعدش فکر کردم اگه نتونست فوقش برمیگرده

قرار رو گذاشتیم ساعت 6 فلکه اول تهرانپارس
من حدود یک ربعی دیر میرسیدم توی راه بهش اس ام اس دادم که تو برو من خودمو میرسونم(ولی شانس آوردم که نرفتا)

رسیدم فلکه اول دوستان شهرداری خیابونا رو آب پاشی کرده بودن و همین شد که همونجا خوردم زمین و عضلات لگنم کشیده شد

اونجا علی رو دیدم به چه حرفه ای بود گفت 5-6 باری با دوچرخه رفته شکرآب ولی اون باورش نمیشد من با این شکمم رفته باشم

خلاصه راه افتادیم سربالایی به سمت همت ماشالا خوب رکاب میزد یه جا ایستادیم و قمقمه هارو پر کردیم

رفتیم خیابون استخر علی همینجوری رکاب میزد و سربالایی ها رو مینوردید منم روم نمیشد بگم خسته شدم

رفتیم تا بعد از پل اتوبان بابایی یه جا ایستادیم و استراحت میکردیم

[Only registered and activated users can see links]
من خیس عرق و علی انگار نه انگار

به هر بدبختی بود خودمون رو رسوندیم به گردنه قوچک سرازیری رو اومدیم پایین البته علی تند و یکم خطری میرفت پایین

رفتیم سوپری و بساط لهو لعب رو تهیه کردیم

قرار بود آقا حمزه و یکی از دوستاشم بیان این طرفی که با کمک علی آقای فاتحی آقا حمزه رو پیدا کردم و گفت ما داریم میایم
گفتیم بساط لهو لعب صبحونه رو به پا کنیم و بزنیم بر بدن
از کنار جاده رفتیم پایین کنار رودخونه بساط رو برپا کردیم

بعد از صبحونه رفتیم میدون اوشون نشستیم تا آقا حمزه و دوستش برسن

باهم یه رکابی بزنیم

رفتیم سمت اوشون و آهار آقا حمزه میخواست برگرده برای همین قبل از آهار بعد از یه استراحت کوتاه از همدیگه جدا شدیم

ما راه افتادیم به سمت آهار رسیدیم دیدم همه دستشون یه جعبه میوه هستش و از بالا میان پایین (توش یا گیلاس بود یا آلبالو)

علی گفت ناهار رو جوجه بزنیم منم که شکمو گفتم باشه اونجا که سر گردنه بودش و بعد از کمی کل کل با فروشنده مقداری جوجه گرفتیم و رفتیم به سمت امامزاده توی راه همه ی کوهنواردا به ما لطف داشتن و به ما روحیه میدادن

اوایل مسیر امامزاده شکرآب

اواسط مسیر امامزاده

رسیدیم امامزاده

محیط خوب و صمیمی داشت هر خانواده گوشه کناری زیرانداز انداخته بودن و مشغول زیارت امامزاده بودن

گفتیم ما هم بجنبیم که از زیارت عقب نمونیم

مراسم لحو لعب وسط محوطه ی امامزاده آخ آخ آخ......

و علی آقا در حال شستن سیخ ها با کمترین امکانات با آب یخ

و ما در حال برگشت به سمت آهار و سر پایینی های شدید

خیلی خوش گذشت جای همه ی شما دوستان خالی بود

برگشتنی علی توی خاکی خیلی تند میرفت و منم همش دلم براش شور میزد

ولی من ترجیح میدم یکم با احتیاط دوچرخه سواری کنم و همیشه دوچرخه سواری کنم اومدیم اینجا که از دوچرخه سواری توی طبیعت لذت ببریم نیومدیم که مسابقه بدیم والاااا....

امیدوارم دفعه های بعد تعدادمون بیشتر بشه و با شما دوستان عزیز بریم

ببخشید اگه غلط غلوط نوشتم چند بار سر نوشتن گزارش خوابم برد :30:

کل زمان سفر 13 ساعت
زمان در حال حرکت6:30 ساعت
میانگین سرعت 14.6کیلومتر
ماکسیمم سرعت 68 کیلووووومتر بر ساعت (مثلا یکی از شاهکار های علی این بود که با سرعت 60 تا فرمون رو ول میکرد:7:)
کل مسافت طی شده 95.09 کیلومتر

NASER1394
2013/08/24, 10:05
یحیی عزیز ... درود

گزارش خیلی خوبی بود و عکسها هم عالی .. خلاصه هیچ کم و کسری نداشت . عکسها هم گویای همه چیز بود ...

ماشالله به علی آقا ... دیگه حسابی ترکونده با WHEELER . علی جان وقتی با دوستان همراه و همسفر میشی مراعات قلب شون رو بکن ...

با سرعت مطمئنه همراه شو و احتیاط کن .. چرا که دوستان همراه در قبال شما احساس مسئولیت میکنن . :36:

erfa
2013/08/24, 10:15
ماشالا و خسته نباشید
ساعت چند صبح راه افتادین که گرما خورد بهتون؟
عکس ها تونم عالی شده
ممنون

yahya_021
2013/08/24, 10:33
من از خونه 5:45 راه افتادم از فلکه اول تهرانپارس محل قرارمون 6:15 دقیقه راه افتادیم

هوا خیلی عالی و خنک بودش اون بالا علی خوابیده بود روی تخت و میگفت من دلم نمیاد که برگردم منم که دیدم وقت زیاد داریم برای برگشت ولو شده بودیم روی تخت

البته یه چیزی بود که مارو خیلی اذیت کرد اونم حصار دور باغای آلبالو و گیلاس بود :13:

shahryar_MTB
2013/08/24, 11:02
خوب بود گزارشت!!
روز جمعه همه میرن دوچرخه سواری ما هم بی مرکب در کنجی از طبیعت پیاده روی میکنیم!!!!
خیلی ناراحتم بخاطر فروش دوچرخم خیلی خیلی خیلی دلم گرفته.امیدوارم شما هم دچار این حال بنده نشین .تا میتونین برین دوچرخه برونین

ali tech
2013/08/25, 00:10
خدایی خیلی حال داد دم آقا yahya هم گرم خدایی پایه بود
حیف آقا حمزه گل هم مهمون داشت با ما تا بالا نیومد:thanks:

mostafah67
2013/08/25, 01:51
سلام واقعا خسته نباشین هم برای رکاب زدن هم بخاطر این گزارش زیبا و عکسهای قشنگ
میشه دقیقا بگین چطور میشه رفت این امامزاده؟ من نزدیک اتوبان بابایی هستم

yahya_021
2013/08/25, 12:29
اتوبان بابایی به سمت خیابون استخر سربالایی رو میگیری میری به سمت گردنه قوچک
گردنه قوچک رو که اومدی پایین میری به سمت اوشون و فشم بعد از 10 کیلومتر میرسی به یه میدون که یه راهش میره برای اوشون و آهار انتهای اون راه میخوره به آهار از اونجا به بعدش کوه هستش و خاکی دیگه توی کل مسیر هم فرعی زیاد داره میتونی پرس و جو کنی که اشتباه نری
یا با یه نفر بری که اون مسیر رو بلد باشه مثل دوست خوبمون ali tech

mmmaaahhh
2013/08/25, 12:46
آقا یحیی و علی آقا واقعا خسته نباشید .
گزارشت هم خیلی خوب بود یحیی جان . اون جوجتون منو کشتهههههههههههه:a2d3::a2d3::30::a2d 3::a2d3:
ماشالله علی هم خیلی خطری میرونه هاااااا یکم یاد بگیر !!!:34::34::34::67::34::34::34::34::34::34::34::34 ::34::34::34:

pmdh
2013/08/25, 13:05
خوب بود.

ایا میدانید که طی 4سال گذشته امامزاده های داخل ایران از 3000تابه 12000تا افزایش یافته است؟!!!!!!!!!!

ایا اسم امام زاده قلقلی به گوشتان خورده است؟!!!!!!(اخبار20:30 شبکه 2 )

NASER1394
2013/08/25, 13:35
آقا پوریا خیلی ها میگن این امازاده ها بودن و ثبت نشدن ... که باورش سخته

عده ای هم میگن رابطه مستقیمی با سیاست های دولت (2 دوره) قبلی داره ... که بهتره بحث سیاسی نشه اینجا ...

Hamzeh
2013/08/25, 14:13
این مسیر برگشت من هست از اونجایی که از یحیا و علی جدا شدیم تا خونه. مسیر رفت رو هم داشتم ثبت می کردم، گوشی قاطی کرد ثبت نشد :)

alibibak
2013/08/25, 14:47
سلام من کاربر جدید هستم.گزارش قشنگی بود میخواستم بدونم دوچرختون چی بود.:73:
:smileys-free-downlo

- - - - - - - - - -

ali tech
2013/08/25, 15:05

- - - - - - - - - -

fuji nevada3
WHEELER pro30

yahya_021
2013/08/25, 16:48
البته امامزاده هم یه منبع درآمد و ایجاد شغل برای بعضی افراد هستش

فقط من از همین تریبون از مسئولین تقاضا دارم امامزاده های جدید رو در مکانهای خوش آب و هوا احداث کنن که ما دوچرخه سوار ها بتونیم از امکانات رفاهیشون استفاده کنیم

[Only registered and activated users can see links] .jpg

منزل جدید ما هم تشریف بیارید خوشحال میشیم

از آقا حمزه هم ممنون بابت ثبت مسیر برگشت اون کوه توی نمودار ارتفاع هم گردنه قوچک هستش که کمتر دوچرخه سواری ازش خوشش میاد
البته ادامه ی مسیر به سمت منزل آقا حمزه هم چیزی از گردنه قوچک کم نداره

mostafah67
2013/08/27, 00:30
این مسیر برگشت من هست از اونجایی که از یحیا و علی جدا شدیم تا خونه. مسیر رفت رو هم داشتم ثبت می کردم، گوشی قاطی کرد ثبت نشد :)

سلام میشه بفرمایید این چه نرم افزاریه که انقدر قشنگ مسیرو ارتفاع رو ثبت کرده؟؟:5:

Hamzeh
2013/08/27, 09:21
اسمش sport tracker هست. نرم افزارهای زیادی هست که این کار رو انجام میده و از نظر فنی هم خیلی تفاوتی باهم ندارند. تو بخش IT همینجا یه سری تاپیک در مورد این نرم افزارها هست، می تونی اونجا جزئیات بیشتر رو ببینی.