PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برنامه رکابزنی 18/5/92 امامزاده داوود

yahya_021
2013/08/10, 01:58
با سلام خدمت دوستان بایک بیستی

امروز من رفتم امام زاده داوود جای همتون خالی اولین بار بود میرفتم این دومین گزارش برنامه ی امروزه که مینویسم اولیش ارسال که کردم پرید برای همین دیگه مفصل نمینویسم :)

ساعت 12 ظهر بعد از خوردن صبحانه راه افتادم خیلی دیر راه افتادم چون فکر نمیکردم اینقدر مسیر سر بالایی و وقت گیر باشه

[Only registered and activated users can see links]

بعد از 30 کیلومتر از شرق تهران رسیدم اول جاده امامزاده

بعد از 8 کیلومتر از اول جاده رسیدم روستای سلوقان

و اجرای مراسم لهو لعب

بعدش مسیر رو ادامه دادم

اکثرا سر بالایی بود جز دو سه تا مسیر کوتاه

تا اینکه رسیدم 3 کیلومتر آخرم ترافیک شدید بود

بازار قشنگی داشت اما من زیاد وقت نداشتم و باید برمیگشتم میخواستم از مسیر فرحزاد برگردم دفعه اولم بود و با مسیر آشنا نبودم

بعد از پرس و جو رفتم توی جاده خاکی برگشت

نه!!!! :( بازم سر بالایی اونم چه خاکی خاک نرم که عمرا نمیشه سر بالایی رو توش رکاب زد پیاده رفتم تا جاده صاف شد بعدش سوار شدم و سرازیری رو اومدم پایین اما نرمی خاک بازم اذیت میکرد

چند بار نزدیک بود بخورم زمین چرخ عقبم سر خورد که جمش کردم ولی 2 بار چرخ جلوم سر خورد و خوردم زمین

تپه سلام

مسیر بلا استفاده بود هیچکس توی جاده نبود یکم خوفناک بود

اگه بد میخوردم زمین کسی نبود کمک کنه

از اون طرفم داشت هوا تاریک میشد و باید تند میرفتم

تا اینکه اومدم پایینای جاده که پر از باغ بود

گه گاهی یه آدمی رویت میشد

توصیه میکنم این مسیر رو تنها نرید خود آدما هم ترسناک بودن

تا اینکه بالاخره بعد از 1 ساعت راه سرازیری خاکی رسیدم فرحزاد

بعد از 1 ساعت هم خسته رسیدم خونه

از من میشنوید همون اوشون فشم بهتره

فرهنگ مردمشم بالاتره

9 شب رسیدم خونه کل مسافت طی شده 94 کیلو متر

حداکثر سرعت 54 کیلومتر

میانگین 13.5

زمان در حال حرکت حدود 7 ساعت

موفق باشید به امید دیدار

javad021
2013/08/10, 02:09
داداش من دیدمت بالا بودم دیدم خفن خسته بودی

Nasri
2013/08/10, 02:37
من بار ها این مسیر رو رفتم (البته پیاده) چون جاده متروکه اس اصلا نباید تنها برین، شانس اوردین سالم برگشتین!! در مجموع خسته نباشین.

yahya_021
2013/08/10, 02:58
من بار ها این مسیر رو رفتم (البته پیاده) چون جاده متروکه اس اصلا نباید تنها برین، شانس اوردین سالم برگشتین!! در مجموع خسته نباشین.

ممنون حالا که سالم برگشتم ولی چه خطر هایی داره اون مسیر؟

داداش من دیدمت بالا بودم دیدم خفن خسته بودی

آره خیلی خسته کننده بود 10 کیلومتر مونده بود به امامزاده بریده بودم

Mohammadreza R
2013/08/10, 04:52
حاجییی دمت گرم ترکوندیییا :دی ریشاااااا کوششششش

Nasri
2013/08/10, 16:10
ممنون حالا که سالم برگشتم ولی چه خطر هایی داره اون مسیر؟

آره خیلی خسته کننده بود 10 کیلومتر مونده بود به امامزاده بریده بودم

عمده خطرش همونیه که خودتون گفتین اگه حادثه ای براتون پیش بیاد، شاید تا چند روز هیچ کس از اون مسیر نگذره مسیر هم که سنگلاخ و احتمال حادثه زیاد، البته خطر سگ و دوستان وانتی هم هست خصوصا نزدیک غروب و شبها،

Mb00033
2013/08/10, 16:41
خطر منظورتون اينه كه دوچرخه را بدزدنِ؟

يحيا جان خاكى رفت و برگشت از فرحزاد بنظرتون چطوره بجاى آسفالت از جاده اصلى؟

shahryar_MTB
2013/08/10, 17:25
خسته نباشی عکس های خوبی انداختی!!ممنون بایت گزارش خوبت

Ali-Bike-Runner
2013/08/10, 18:12
خسته نباشی ... یکم دیر راه افتادی ....راجع به مردمش هم بگم خوب نیست که از رو ظاهرشون راجع به فرهنگشون قضاوت کنی ... این مسیر خاکی که شما برگشتی مسیر قدیمی امام زاده داوود هست قبلا خیلی بیشتر زائرین پیاده و سواره برای زیارت استفاده می کردن ولی الان هم تک و توک میرن ...من هم این مسیر رو رفتم الان یکم خلوت شده ترسناکه ، این مردم به زائرین عادت کردن و بهشون احترام می زارن خود من این رو تجربه کردم
این چرخ فوجی رو از کجا گرفتی ؟

Farshad- MTB
2013/08/10, 19:40
همت شما در خور تحسین است اما توصیه می گردد مسافتهای بیش از 30 کیلومتر را با همرکاب طی کنید

yahya_021
2013/08/10, 20:28
ممنون از دوستایی که گزارشمو خوندن و لطف داشتن لایک کردن

عمده خطرش همونیه که خودتون گفتین اگه حادثه ای براتون پیش بیاد، شاید تا چند روز هیچ کس از اون مسیر نگذره مسیر هم که سنگلاخ و احتمال حادثه زیاد، البته خطر سگ و دوستان وانتی هم هست خصوصا نزدیک غروب و شبها،

آره خیلی مسیر سُر بود منم تازه ساعت 7 از بالا راه افتادم میترسیدم به تاریکی بخورم 2 بارم زمین رو ماچ کردم

همینجور که داشتم مسیر رو میومدم دیدم جلوی یه باغ یه ماشین پارکه یه سگ اندازه الاغ وسط راه ایستاده منم ترسیدو وایسادم گفتم حتما صاحابش اینجاس دیگه داد زدم(آقـــــــــا) که بیاد سگشو جمع کنه از این وسط کسی جواب نداد سگشم از این وحشتناکا بود گفتم وای حالا باید این همه راه رو برگردم

طبق گفته ی دوستان بایک بیستی دولا شدم و چندتا سنگ از روی زمین برداشتم دیدم داره بدو بدو میاد سمت من واااای آماده جنگ شدم که دیدم پیچید رفت توی یه مسیر خاکی که جاده اون باغ مذکور بودش خیلی ترسیده بودم بعدا فهمیدم سگه داشته مثل سگ فرار میکرده

خطر منظورتون اينه كه دوچرخه را بدزدنِ؟

يحيا جان خاكى رفت و برگشت از فرحزاد بنظرتون چطوره بجاى آسفالت از جاده اصلى؟

به نظر من سر بالایی رو از خاکی نری بهتره چون کل مسیر رو باید پیاده بری مسیر پر از سنگریزس و کوبیده نشده و حتی هر ماشینیم نمیتونه این مسیر رو بره البته فکر کنم اونایی که قدیما این مسیر رو پیاده میرفتن سفرشون 1 روزه نبوده چون اون بالا پر از زائر سراهای قدیمی هستش

از حق نگذریم بازار سنتی باحالی داره اگه جای تمیزیم پیدا بشه خوبه آدم شب رو بالا بمونه هواشم خیلی خنکه

اگه خواستین برین 3-4 نفری برید

خسته نباشی ... یکم دیر راه افتادی ....راجع به مردمش هم بگم خوب نیست که از رو ظاهرشون راجع به فرهنگشون قضاوت کنی ... این مسیر خاکی که شما برگشتی مسیر قدیمی امام زاده داوود هست قبلا خیلی بیشتر زائرین پیاده و سواره برای زیارت استفاده می کردن ولی الان هم تک و توک میرن ...من هم این مسیر رو رفتم الان یکم خلوت شده ترسناکه ، این مردم به زائرین عادت کردن و بهشون احترام می زارن خود من این رو تجربه کردم
این چرخ فوجی رو از کجا گرفتی ؟

سلامت باشی دوست عزیز من از روی ظاهر کسی قضاوت نکردم از روی رفتارشون قضاوت کردم توی مسیر رفت کمتر پیش میومد کسی خیلی عادی ساکت از کنارم رد بشه یا یا بوق میزدن که نمیدونم تشویق بود یا تنبیه یا مسخره میکردن و بد و بیراه میگفتن یا تشویق و تقدیر میکردن که من احساس خوبی نداشتم

تازه جالبش اینجا بود که وقتی رسیدم اون بالا همه منو میشناختن :)

میگفت اِاِ تو الان تازه رسیدیـــــــی یا میگفتن دوچرختو چند خریدی چند میفروشی :19:
آدم باحال هم توشون زیاد بود
البته برخلاف اون چیزی که انتظار داشتم توی مسیر برگشت که ترسناکم بود هیچ مشکلی کسی برام پیش نیاورد

دوچرخه رو هم قبلا از آقا صابر خریدم قابلی هم نداره

mohsenavr
2013/08/10, 20:51
خیلی خوب بود
من هر دو مسیر را رفتم مثل شما هم تنها بودم
مسیر آسفالت را بیشتر برای فصل سرد پیشنهاد می کنم چون معمولا الان مسیر پر رفت آمدی می شود
مسیر خاکی هم هیچ مشکلی نداره و دوستان با خیال راحت برن
لازم شد این دو تا عکس را اینجا بزارم.... که هر عکس محل گرفتن عکس دیگر را نشان می دهد البته در دو فصل متفاوت :confused:(چی شد :9:)

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])