PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گزارش مراسم افطار سال 92 گروه نومرز - شنگه زار

Vahid_FRD
2013/08/04, 14:19
چهارشنبه هفته پیش بود که از هیئت کوهنوردی زنگ زدن و دعوت کردن شام و افطار روز پنج شنبه مهمان هیئت باشیم
من هم اطلاعیه برنامه گذاشتم روی سایت و به هر کس که می شد زنگ زدن تا تقریبا بعد از یک ماه که برنامه دوچرخه سواری مشترک با بچه های اراک نداشتیم بتونیم همدیگرو ببینیم از طرفی تا به حال این گروه شب رکاب نزده بود و می تونست یه برنامه جالب و متفاوت باشه
مسیر برنامه همون مسیر تمرینات هفتگی خودمون یعنی شاهنشین بود
قرارمون ساعت 7 جلوی برج شیشه بود
عصر 5 شنبه ساعت 5 بود که یکی از بچه ها زنگ زد و گفت داره میاد در خونه و کار مهمی داره با من ...... وقتی رسید گفت بیا بریم برام دوچرخه پیدا کن بخریم امشب با دوچرخه جدید بریم کوه .....!!!!!!!!!!!!!!
خلاصه با توجه به دیر آمدن ایشون و توجیهاتی که من براش آوردم از این حرکت پارتیزانی منصرف شد و خرید دوچرخه موکول کرد به بعدا و رفت منزلشون تا وسایل برداره و بیاد جلو در خونه ما و بعد از یکی کردن کوله ها حرکت کنیم به سمت محل قرار بچه ها

زنگ زدم به حسین ببینم کجاست و چند نفر میان که گفت با کوروش ساعت 7 جلو برج شیشه هستن
بعد از اون زنگ زدم به 2 نفر که اسمشون نمی گم حضرات بد قول بی مرام که یکی که اصلا جواب تلفن نداد اون یکی هم می گه
- ااااا امروز بوده ... چیزه ببین وحید من امشب مهمونم و از این جور بهونه ها

همین حین بود که ابوالفضل زنگ زد آقا من ترمز هام سرویس می خواد دارم میام در خونتون
- خوب باشه بیا فقط زود 6.30 اینجا باشی ها
- باشه دارم میام
ساعت 6.45 ......... آقا من جلو درم
منم که حدس می زدم دیر برسه ( تخمین مسافت منزلشون تا منزلمون ) تمام وسایل تعمیر آماده گذاشته بودم تو حیاط تا رسید مشغول تنظیم شدیم که مشکل خاصی نبود و بیشتر حساسیت ایشون روی دیسک ها بود ....
قبل از رسیدن ابوالفضل آب جوش درست کرده بودم و شربت و آب خنک هم آماده کرده بودم و الان دیگه منتظر نریمان بودیم که برسه و کوله ها رو ببندیم و راه بیافتیم
همین جوری نشسته بودیم داشتیم با ابوالفضل همدیگه نگاه می کردیم که دیگه حوصلم سر رفت زنگ زدم ببینم کجاست ........... دیدم میگه آقا وحید من سر قرار با بچه هام شما هم بیاید دیگه ........ عجب بابا خو زود تر می گفتی !!!!!

خلاصه هر جوری بود ساعت 7.15 خودمون رسوندیم به بچه ها و دیدار ها تازه شد
بعد از کمی سلام و احوال پرسی آمار گرفتن از روزه دار ها و روزه ندار ها و توصیه که روزه ندار ها هوای روزه دار ها داشته باشن راه افتادیم بریم به سمت نظم آباد

در طی مسیر روستا همش با بچه ها صحبت می کردیم که آقا ماه رمضون تموم شد بریم فلان برنامه ... بریم فلان مسافرت ... بریم فلان جا خیلی خوش آب هواست که البته از این حرف ها ما زیاد شنیدیم و لی امیدواریم حداقل 4 تاش اجرایی بشه
کلی هم حال کردیم با بچه ها و کلی یاد و خاطره برنامه های قبلی زنده شد
بعضی جا ها هم دل درد گرفتیم بسکه خندیدم ....... از عوارض حضور همرکابان خوش تعریف همینه دیگه
خلاصه به روستا رسیدم .... مقداری خرید کردیم و به سمت جاده پدافند به راه افتادیم
جاده مثل همیشه نفس گیر بود
نمی دونم چرا ولی این جاده همیشه برای من یه تازگی داره و همیشه جدیده
دیگه نور آفتاب کم رمق شده بود مثل توان های ما داشت کمتر و کمتر می شد
نور نارنجی رنگ خورشید داشت با ما همراهی می کرد و همچنان که ما از کوه بالا می رفتیم او هم با ما بالا می آمد و تاریکی در دشت حکمفرما می شد نزدیک افطار بود و ما همچنان در راه بودیم
صدای رادیو گوشی ابوالفضل نوید نزدیک بودن اذان را می داد .... ایستادیم و موقع اذان دور هم افطار با صفا و مختصری کردیم البته تعدادی از بچه ها بالا تر از ما بودن و لی من و ابوالفضل و کوروش دور هم افطار کردیم و بعد از آن با روشن کردن چراغ هایمان به راه ادامه دادیم تا به بالای قله رسیدیم در مسیر نسیم خنک هم با ما همراه بود تا مهمان نوازی کوه همانند همیشه کامل باشد

بالای کوه که رسدیم داشتیم با تعجب به منظره رو به رو خودمون نگاه می کردیم
انتظار نهایتا 20 نفر داشتیم در مهمانی هیئت کوهنوردی ...... تقریبا 150 نفر شایدم بیشتر بالای کوه سر سفره افطار و .... نشسته بودن
ما هم وارد جمع شدیم و بعد از سلام واحوال پرسی با چند نفری که آشنا بودن به سمت چادر تدارکات ( آشپزخانه ) هدایت شدیم و دسته جمعی کنار اون نشستیم و پذیرایی توپی شدیم بعد از اون هم شام به دست ما رسید و کلی حال کردیم
کمی هم به عکاسی مشغول بودیم بعد از شام که البته پسر دایی من که با بچه های کوهنورد امده بود عکس ها را انداخت برای همین تعداد عکس ها کم بود ... البته قبل از شروع برنامه به یکی از بچه گفته بودم فلانی دوربین گوشیت کیفیتش خوبه عکس فراموش نشه ....... ولی بازم خسیس بازیش گل کرد و عکس ننداخت برا همین تعداد عکس هامون کمه
بعد از شام و عکاسی هم با مشورتی که با بچه ها داشتیم حرکت کردیم به سمت پایین و با سرعت کم از کوه پایین آمدیم چون انقدر تاریک شده بود که دیگه دیگه هدلامپ ها جواب نمی داد و باز هم باید احتیاط می کردیم
رکاب زدن تو تاریکی و سکوت کوهستان هم خیلی جالب و لذت بخش بود شاید باز هم از این برنامه ها داشته باشیم

اضافه شده بعد از : 15 minutes

[Only registered and activated users can see links] [Only registered and activated users can see links] [Only registered and activated users can see links]

[Only registered and activated users can see links] [Only registered and activated users can see links]

اضافه شده بعد از : 11 minutes

[Only registered and activated users can see links] [Only registered and activated users can see links] [Only registered and activated users can see links]

اضافه شده بعد از : 3 minutes

[Only registered and activated users can see links] [Only registered and activated users can see links]

[Only registered and activated users can see links]

[Only registered and activated users can see links]

hosein&giant
2013/08/04, 14:43
آقا چی بگم عالی عالی
چقدر بچه های اراک گل هستن و با صفا
اینم دو تا هندوانه زیر بغل بچه های شهر بی نقطه

Masoud
2013/08/04, 15:02
حتما چسبیده و نوش جون تمام بر و بچه های خوب نومرز باشه

AliFatehi
2013/08/04, 16:27
نوش جونتون....
خوبه...دستت گرم افتاد...یه دستی هم به گزارش سفر بکش...:13:

Vahid_FRD
2013/08/04, 19:43
ما گزارش سفر می زاریم شما نمی ری بخونی

ali tech
2013/08/04, 23:17
خوش بحالتون ما ازاین برنامه ها نداریم

Dirt
2013/08/04, 23:47
بسیار جالب بود . لایک

AliFatehi
2013/08/05, 00:36
ما گزارش سفر می زاریم شما نمی ری بخونی

آره الان دیدم...تگ کنی یا لینک سفرنامه برتر که هست رو عوض کنید خوب میشه!

shahryar_MTB
2013/08/05, 00:41
از اینکه دیر خوندم متاسفم!!!!
ئاقعا عکسای خوبی بودن خوشم اومد همه بچه های گل بایک بیستی هستن

jinguli
2013/08/05, 01:59
. چه میکنه این 29er :mountain-bike-smile

koorosh
2013/08/05, 09:06
در طی مسیر روستا همش با بچه ها صحبت می کردیم که آقا ماه رمضون تموم شد بریم فلان برنامه ... بریم فلان مسافرت ... بریم فلان جا خیلی خوش آب هواست که البته از این حرف ها ما زیاد شنیدیم و لی امیدواریم حداقل 4 تاش اجرایی بشه

وحيد جان اولا اينكه دستت درد نكنه خستگي از تنمون دراومد.
ثانيا داداش گلم ما كه پايه ايم هر جا كه بگين ما ميايم. اجرايي شدنش خيلي راحته.

MohSentinel
2013/08/05, 12:14
من کلا 2 روز بیش تر نیست با این سایت آشنا شدم و تو همین مدت انقدر از فعالیت های همشهری های اراکی لذت بردم که خود من رو ترغیب کرده که من هم کم کم دوچرخه سواری رو جدی دنبال کنم تا شاید من هم روزی اونقدر حرفه ای بشم که تو جمع شما دوستان جایی داشته باشم. انصافا که کارتون درسته. بخصوص شما آقا وحید عزیز که حوندن گذارشهات بسیار لذت بخش و پرانرژی بوده برای من. با سپاس فراوان!:riz304:

(ضمنا من قصد خرید دوچرخه دارم و اگر دوستان همشهری لطف کنید و درمورد فروشگاه مناسب در پیام خصوصی بنده رو راهنمایی کنید، یک دنیا ممنون میشم ازتون)

Vahid_FRD
2013/08/05, 15:44
وحيد جان اولا اينكه دستت درد نكنه خستگي از تنمون دراومد.
ثانيا داداش گلم ما كه پايه ايم هر جا كه بگين ما ميايم. اجرايي شدنش خيلي راحته.
آقا از این به بعد هماهنگی برنامه ها با شما از زمان و مکان و..... ما هم اطاعت امر می کنیم
سد کمال صالح
سد هندودر
چپقلی
منطقه هفتاد قله
محلات
خمین
چال نخجیر نراق
برنامه 2 روزه بروجرد
گوار عقیل آباد
استانه شازند
و ...........

من کلا 2 روز بیش تر نیست با این سایت آشنا شدم و تو همین مدت انقدر از فعالیت های همشهری های اراکی لذت بردم که خود من رو ترغیب کرده که من هم کم کم دوچرخه سواری رو جدی دنبال کنم تا شاید من هم روزی اونقدر حرفه ای بشم که تو جمع شما دوستان جایی داشته باشم. انصافا که کارتون درسته. بخصوص شما آقا وحید عزیز که حوندن گذارشهات بسیار لذت بخش و پرانرژی بوده برای من. با سپاس فراوان!:riz304:

(ضمنا من قصد خرید دوچرخه دارم و اگر دوستان همشهری لطف کنید و درمورد فروشگاه مناسب در پیام خصوصی بنده رو راهنمایی کنید، یک دنیا ممنون میشم ازتون)
خیلی خوشحالیم که یه همشهری دیکه هم به این قبیله بایک بیست اضافه شد
در خدمت شما هستیم

اضا

amir@
2013/08/05, 17:51
میگم این بچه های اراک چه قدرخوبن...!!!

Vahid_FRD
2013/08/05, 20:10
آقا خوبی از خودتونه بعد ماه رمضون تشریف بیارید بریم اطراف اراک بگردیم

koorosh
2013/08/05, 20:43
آقا از این به بعد هماهنگی برنامه ها با شما از زمان و مکان و..... ما هم اطاعت امر می کنیم
سد کمال صالح
سد هندودر
چپقلی
منطقه هفتاد قله
محلات
خمین
چال نخجیر نراق
برنامه 2 روزه بروجرد
گوار عقیل آباد
استانه شازند
و ...........

ما مخلصیم وحید جان چشم شما امر بفرما
این هفته با توجه به اینکه جمعه دیگه روزه نخواهید گرفت یه هماهنگی با هم انجام میدیم بریم یه جای خوب

A B N Z
2013/08/06, 00:38
دستت مرسي وحيد جان!
پسر داييت عكس قشنگ ها رو از تو انداخته ها :31:

به بچه هاي اراكي پيشنهاد مي كنم 31 مرداد (پنج شنبه) كه ماه كامله و آسمون مهتابي، يه برنامه شبونه توپ داشته باشيم.

Vahid_FRD
2013/08/06, 13:33
دستت مرسي وحيد جان!
پسر داييت عكس قشنگ ها رو از تو انداخته ها :31:

به بچه هاي اراكي پيشنهاد مي كنم 31 مرداد (پنج شنبه) كه ماه كامله و آسمون مهتابي، يه برنامه شبونه توپ داشته باشيم.

دیگه جبران خسیس بازی و تنبلی بعضی دوستانه

A B N Z
2013/08/07, 01:13
دیگه جبران خسیس بازی و تنبلی بعضی دوستانه

شما ببين اونجايي كه پسر داييت زير نور و با G12 عكس انداخته، اينجوري شده. :21:
ديگه از عكس هاي من كه توي تاريكي مطلق بوده و با موبايل انداختم چه انتظاري داري؟! :53:

Vahid_FRD
2013/08/07, 10:25
اره دیگه اینجام حساب کتاب میلیمتری راه انداختی و بهونه می تراشی