PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مسیرهای استان زنجان

mostafah67
2013/07/24, 16:03
سلام دوستان در استان زنجان اگر مسیرهای مناسبی می شناسید معرفی کنید، تا همه بتونند ازش استفاده کنند

mostafah67
2013/08/11, 16:29
سلام مجدد
با اینکه دوچرخه سواری کورسی و کوهستان در استان زنجان خیلی طرفدار داره و قهرمان های بزرگی هم از این استان هم اکنون در حال افتخار آفرینی برای کشور هستند اما دوستان کم لطفی می کنند و فعالیت زیادی برای اعتلای این رشته در استان انجام نمیدن!!
من و دوستانم دیروز در یکی از مسیرهای اطراف شهر هیدج که در نهایت منتهی به یکی از امام زاده های اطراف می شد یه دوچرخه سواری خیلی لذت بخش داشتیم. چه از لحاظ آب و هوا که عالی بود و چه از لحاظ سربالایی و سراشیبی های بی نظیر و هیجان خیلی بالاش ، اینه که تصمیم گرفتم این مسیر رو برای هم استانی ها و همچنین سایر دوستان علاقمند از دیگر استانها معرفی کنم.
این مسیر از شهر هیدج شروع میشه و با عبور از کنار دریاچه ی سد شویر و سپس روستای کبودچشمه به امامزاده می رسه. طول مسیر رفت از این جاده حدود 12کیلومتر هست که هم سربالایی های خوب و البته طاقت فرسا داره و هم چند تا شیب تند داره که میشه حسابی در اونجا سرعت گرفت!

اما بعد از عبور از روستای کبود چشمه یک سراشیبی بسیار تند و طولانی وجود داره که اونجا دوچرخه حسابی سرعت می گیره و بعد از این سراشیبی یک دره ی سرسبز هست که میشه با دوچرخه یک سری هم به اونجا زد.

[Only registered and activated users can see links]

اما این روزها که حتی با نرم افزاهای هواشناسی هم نمیشه از حال و هوای آسمون سر در آورد ما دوباره به بارون خوردیم! البته جاتون خالی وسط تابستون و میون طبیعت با گرفتن بارون هوا فوق العاده لطیف شد و ما هم زیر بارون رفتیم تا خیس و گلی بشیم هر چند روز قبلش چند ساعتی دوچرخه رو تمیزکاری کرده بودیم اما .... از این هوا نمیشد گذشت!

اینم یه چندتا عکس ازون بالا که همه چیز زیرپای آدم هست و این دشت زیبا پس از بارون ...

اما به این جاده مسیرهای خیلی زیادی می خوره که بیشترشون خاکی و با شیب مناسب برای پایین اومدن هستند، من که تازه کار بودم توش حسابی سرعت گرفتم و پایین اومدم، در برگشت هم ما از یک جاده ی خاکی که در نهایت از وسط مزارع سر در میاورد و به شهر هیدج منتهی میشد برگشتیم. همون طور که گفتم این جاده شیب مناسبی داشت و دوچرخه سواری در اون واقعا لذت بخش بود.
کل مسیر رفت و برگشت حدود 15 کیلومتر میشه (12کیلومتر رفت و 3کیلومتر برگشت)

این هم از پارک سروستان هیدج که ما در برگشت یه استراحتی در اونجا کردیم !!

سرانجام هر کدوم از دوستان که تمایل داشته باشه آدرس دقیق این مسیر رو بهش میدم، البته این اطرف پر از همچین جاهایی که برای دوچرخه سواری عالی هستند. پیروز باشید- H1Y

mostafah67
2013/08/12, 00:35
زنجانی های عزیز هم استانیهای گرامی بشتابید هر کی جایی برای دوچرخه سواری رفته. بیاد اینجا بگه که بقیه هم بتونن استفاده کنند, کجایید بابا آبرومون. رفت بخدا!!

mostafah67
2013/08/22, 00:59
--

تك درخت
2013/10/27, 22:42
سلام آقا مصطفي من اين مسيرا كه اشاره كردي رو رفتم
بي نهايت زيباس و انرژي بخش
اميدوارم گزارشاتونو در فصل پاييز هم ببينيم البته با تصاوير بيشتر و با همركاباي بيشتر
موفق و پيروز باشيد

mostafah67
2014/04/06, 00:16
سلام آقا مصطفي من اين مسيرا كه اشاره كردي رو رفتم
بي نهايت زيباس و انرژي بخش
اميدوارم گزارشاتونو در فصل پاييز هم ببينيم البته با تصاوير بيشتر و با همركاباي بيشتر
موفق و پيروز باشيد

سلام و درود،جسارتا میتونم بپرسم بچه کجا هستید؟
راستش من دوستم و یه جورایی سردسته گروهمون فوت شد خیلی روحیه مون داغون شد، ولی با تلاش بچه ها و با امید دوباره شروع کردیم،

Sent from my C2305 using Tapatalk

اضافه شده بعد از : 9 minutes

برای شروع دوباره، چند تا عکس میزارم مربوط به جاده کوهستانی شهر هیدج به روستای الوند، جزئیاتش رو بعدا میزارم

mostafah67
2014/04/08, 23:20
خدا هیچ کی رو بی همسفر نزاره،
منو دوچرخه م تنها همسفرهای همدیگه هستیم!

اینم خودمم، گفتم یه گشتی هم زیر آب بزنیم!!!

تك درخت
2014/04/12, 16:08
سلام

اول اين كه سال نو مبارك
دوم اين كه خوشحالم با دست پر اومديد
سوم هم اينكه بخاطر دوستتون متاسفم روحشون شاد

من پي گير گزارشات خوب شما خواهم بود
فقط لطف كنيد مسيرارو معرفي كنيد عكساي سري اولو ك اشاره كرديد ولي سرس دوم رو نميدونم...! احيانا مال سد شوير نيس؟

mostafah67
2014/04/13, 19:41
سلام

اول اين كه سال نو مبارك
دوم اين كه خوشحالم با دست پر اومديد
سوم هم اينكه بخاطر دوستتون متاسفم روحشون شاد

من پي گير گزارشات خوب شما خواهم بود
فقط لطف كنيد مسيرارو معرفي كنيد عكساي سري اولو ك اشاره كرديد ولي سرس دوم رو نميدونم...! احيانا مال سد شوير نيس؟

درود و سپاس از شما بخاطر حسن توجه شما، امیدوارم همیشه تندرست باشید، بله عکسهای اخیر مربوط به سد شویر هستند، تنهایی رفته بودم. راستی خودتون رو معرفی نکردید اگه میشه بیشتر از خودتون بگید، من مصطفی هستم، الان تهران ارشد میخونم ولی بیشتر روزها شهرستان خودمون هستم-ساکن هیدج هستیم و دوچرخه م هم شهرستان هست دوچرخه سوار حرفه ای هم نیستم، تفننی سوار میشم و عکاسی میکنم، اگه دوچرخه سواری میکنید و رفتن به طبیعت رو دوست دارید خوشحال میشم ببینم تون و با هم بریم دوچرخه سواری، خیلی خوشحالم کردید که پستهارو دنبال میکنید.
منتظر پاسخ شما هستم،ببخشید من اینترنتم قطع شده بود دیر جواب دادم

تك درخت
2014/04/14, 23:08
متشكر، والا من بخاطر كارم بيشتر در سفر هستم و خيلي ب ندرت پيش مياد ك بتونم گريزي بزنم و ي حركتي ب ركاب دوچرخم بدم..متاسفانه البته...

منم هف هش سالي تهران بودم بابت ادامه تحصيل

ولي آب و هواشو و البته بيشتر شلوغيشو دوسنداشتم و برگشتم شهر خودمون و ازين بابت خييييلي خوشحالم

الان اينجا ساكنم/خرمدره/

ولي هميشه از خودم سوال ميكنم ك يعني مردم تهران چطوري ميتونن اين همه شلوغيو تحمل كنن و اينكه اگه شهر مارو با اين همه زيبايي و آرامش ببينن آيا بازم حاضرن برگردن تهران!!!!!!!! ؟

البته اعضاي محترم تهراني سوء تعبير نشه واقعا برام سوعاله!!!

در كل ممنون بابت دعوتتون ولي اينجا/شهر ما/ معمولا خانم ها با خانم ها ميرن بايك سواري و آقايونم با هم

البته جريان من كلا فرق ميكنه
من چون همركاب ندارم توسط خونواده اسكورت ميشم :D
ي ماشين عادم پشت سرت
بح عالميه واس خودش
با اين كه تنها ركاب زدنو ترجيح ميدم ولي اينم ي نوعشه ديگه

mostafah67
2014/04/17, 09:53
سلام، ابتدا جسارت بنده رو ببخشید، بنده اصلا حواسم نبود که ممکنه شما یک خانم باشید! و انصافا باید به شما خسته نباشید گفت که با این شرایط فرهنگی و جوی که برای خانمها در جامعه وجود داره، دوچرخه سوار میشید و یه جورایی سفیر فرهنگی خانمهای دوچرخه سوار در شهر و جامعه هستید، درود بر شما ان شاالله همیشه سالم و تندرست و دوچرخه سوار باشید:D
من هم منطقه خودمون وآب وهواش رو خیلی دوست دارم، میدونید اینجا همه چی خیلی صاف و ساده ست، آدم وقتی بین مزارع دوچرخه سواری میکنه احساس غریبی نمیکنه انگار که تک تک نقاط اینجا متعلق به خود آدمه، ولی تهران هیچ جاش،احساس امنیت و راحتی نداره و من هم به اجبار باید از چند ماه دیگه همه چی رو اینجا رها کنم..

و برم میون این هیاهو و شلوغی...:(
خیلی خوشحال شدم از آشنایی تون، خواهشمندم باز هم در ارتباط باشید و اگه همشهری/استانی یا دوست و آشنای علاقمندی سراغ داشتید اینجارو معرفی کنید تا بتونیم رونق بیشتری به این تاپیک بدیم و دوچرخه سواری و زیبایی هاش رو بیشتر به همشهری هامون بشناسانیم،
پیروز باشید- ممنون;)

تك درخت
2014/04/18, 23:57
خواهش ميكنم
پيش مياد
ب عقيده من توو همچين فضايي تنها چيزي ك آدمو معرفي ميكنه علايقش هست و روحيش نه اسم و جنس وسن و سال
من عاشق خوده خوده دوچرخه سواري ام ، نه ماركش نه شانرمانش ونه هزارجور زرق وبرق ديگه ايي ك دنبالش ممكنه بياد
حالو هواي اين سايتم خيلي دوست دارم
روحيه ها همه دوچرخه صفت
....
آره واقعن منم وجب به وجب شهرمو دوست دارم واقعن ميشه وجودشو بعنوان يك عزيز حس كرد
و حتي عاشقش شد
اينجا پر از زندگيه
پر از دلخوشيايه صادقانه و پاكه
مردمش به زندگي يه جور ديگه نگاه مي كنن نگاهي از جنس خوده زندگي
اينجا هر آدم ميتونه به اندازه خودش براي آباد نگه داشتن شهرش سهيم باشه
درختا و سرسبزيه همين تصاويري كه شما زحمتشو كشيديد حاصل دست رنج آدماعيه ك عاشقن
...
اينجا خيلي با تهران فرق داره
درسته كمبود امكاناتي تا حدي احساس ميشه مخصوصن وقتي زندگي در يك شهر بزرگ رو همزمان تجربه كني
اما خيلي ويژگي هاي مثبتي داره كه باز آدمو نگه ميداره ووو دلبسته خودش ميكنه
تهران شايد براي كار مناسب باشه اما براي زندگي نع
...

اينجا به دوچرخه سواري براي خانمها بيشتر به عنوان يه تفريح نگاه ميكنن تا يه ورزش بخاطر همين رونق نداره
البته ما انجمن دوچرخه سواري داشتيم ولي بنا به دلايلي كه حتمن خودتون ميدونيد منحل شد:13:
...
بهمچنين، منم خوشحال شدم از آشناييتون
..
راسي شما كه بايد راحتر از من همركاب برا خودتون پيدا كنيد و پايه براي اين سايت:riz273::33:
چون معمولن همركاب خانم خيلي كمياب تره حتي تو شرايط من گاهي نايابه:dadad4:

mostafah67
2014/04/19, 00:00
این روزها ملت حال دوچرخه سواری ندارن! همرکاب و همسفر سخت پیدا میشه!

mostafah67
2014/04/21, 13:56
مسیری در میان مزارع سبز هیدج به خرمدره

سلام دوستان، دیروز بعد از ظهر که از همه جا و همه کس بریده بودم دوچرخه رو برداشتم و اول یه سری زدم به مزار دوست مرحومم میلاد... چون دیگه همسفری هم ندارم تنها زدم به دل جاده، البته یه جاده فرعی و باصفا بود بین مزارع شهر هیدج تا شهر خرمدره

البته به قول شما حرفه ای ها مسیرش آف رود بود ولی برای دوچرخه سواری خوبه.اما چون منطقه ما کوهستانی و سردسیر هست، اینجا درختها تازه دارن سبز میشن و درواقع هنوز اولهای بهار هستو دو سه هفته ی دیگه حسابی سبز میشه، البته سابقه داشته که اینجا خرداد ماه هم برف بیاد!!
رفتم تا رسیدم به این دشت گل قشنگ، کنار یه باغ گردو، طاقت نیاوردم پیاده شدم و رفتم بین این گلها:

مسیرو ادامه دادم و تواین جاده ی خلوت که کمتر میشد صدای مزخرف موتورهارو شنید! من بودم که پیش میرفتم و صدای پرنده ها و یه نسیم ملایم که بوی شکوفه های سیب و زردآلو رو به مشام آدم می رسوند..

و گلها میون باغهای سیب...

جلوتر میرفتم و عکس میگرفتم!

تا رسیدم به باغ هلو و سیب پدر بزرگم،دوچرخه رو گذاشتم گفتم یه سر به باغ بزنم،

پارسال که همه ی شکوفه هارو سرما خشک کرد اما امسال انگار وضع شون بد نیست..!

همه جا پر زنبور بود، یه دونه ازین زنبور بزرگها (گاویا!! ) گذاشت دنبالم طوری دویدم که پام حسابی پیچ خورد!

از باغمون که زدم بیرون ( منو بابا بزرگ نداریم که!) یکم جلوتر جاده خاکی تموم میشد و دیگه ادامه مسیر آسفالت بود، اول این راه هم این درختهای آلبالو بود که شکوفه داده و عطرش پبچیده بود

و کنار این جاده پر بود از مزارع و گندم زارها و ویلاها

و سرانجام چند کیلومتر جلوتر هم این جاده از وسط شهر خرمدره سر درمیاورد

اینم چندتا عکس از مسیر برگشت که کمتر عکس گرفتم و با اینکه سربالایی بود یه نفس اومدم تا به شب نخورم

اما گفتم دست خالی برنگردم یه سوغاتی هم خریدم
سه پایه برای گیتارم*

کل مسافت رفت و برگشت هم خیلی نبود، حدود 16 کیلومتر

تك درخت
2014/04/21, 17:54
مرسي آقا مصطفي
عجب عكسايي
خيلي زحمت كشيديد

تعريف از خود نباشه ولي منطقه كوهستاني خدايي يه چيز ديگس اصن وسوسه ميندازه تو جون آدم

بهاره ما تازه داره شروع ميشه همه جا بوي شكوفه پيچيده/ قابل توجه دوستان علاقه مند /
هواي علان تهران مثل خرداد ماه اينجاست

در ضمن خيلي خوش اومديد به شهر ما

mostafah67
2014/04/21, 18:04
مرسي آقا مصطفي
عجب عكسايي
خيلي زحمت كشيديد

تعريف از خود نباشه ولي منطقه كوهستاني خدايي يه چيز ديگس اصن وسوسه ميندازه تو جون آدم

بهاره ما تازه داره شروع ميشه همه جا بوي شكوفه پيچيده/ قابل توجه دوستان علاقه مند /
هواي علان تهران مثل خرداد ماه اينجاست

در ضمن خيلي خوش اومديد به شهر ما

ممنون مثل همیشه لطف دارید، به امید اینکه مخاطب هامون بیشتر و انگیزه ما برای عکاسی نیز بیشتر بشه و مهم تر ازون بتونیم همانند مناطق دیگه تیمهای دوچرخه سواری تشکیل بدیم و برای رکاب زدن به جاهای باصفا و بکر استان سفر کنیم، که نیاز به همراهی هم شهریان عزیز داریم، از شما هم ممنون که حضور فعال و دلگرم کننده ای دارید.

تك درخت
2014/04/21, 23:22
خواهش ميكنم
لذت بردم
راسي خيابوناي شهرمون اكثرن به باغا ختم ميشه من علان نميدونم اين خيابونه ك عكسشو گذاشتين كدومه!!!!!:riz273:
از كدوم مسير اومدين؟ چند ساعت شد كلن؟

اگه بشه مسيرشم تو نقشه نشون بدين كه ديگه خيلي عالي ميشه

دوچرخه سواري تنهايي كه خعلي توپه ، من به شخصه يكي از آرزوهامه ك يروز بتونم تو جاده /مخصوصن از نوع خاكي و بكرش/ با دوچرخم خلوت كنم
چندبارم داشت به سرم ميزد ك حداقل از خرمدره به ابهر برم و برگردم
ولي وقتي بخش مزاحمت هاي دوچرخه ايي رو خوندم منصرف شدم

mostafah67
2014/04/21, 23:50
سلام، از میدان آزادی خیابان 17شهریور رو که برید مستقیم میخوره به این جاده، حدود 3-4کیلومتر ابتدایی ش(از سمت خرمدره) آسفالت و امنیت خوبی داره و به نظرم یه خانم میتونه به تنهایی اونجا رکاب بزنه، ادامه مسیر به سمت هیدج خاکی هست و فکر کنم ازینجا به بعدش برای شما اگه تنها باشید نامناسب باشه،
مسیرش زیاد نیست و با فشار نه خیلی زیاد میشه حدود 20 تا 30دقیقه ای و حتی کمتر رفت.
دوچرخه سواری تنهایی خوب هست اما نه همیشه تنها، یه وقتایی هم دوچرخه سواری بصورت تیمی خیلی بیشتر حال میده

mostafah67
2014/04/25, 01:45
امروز یه مسیر دیگه رو رکاب زدم، حدود 12 کیلومتر،هرچند دیگه این مسافتها چیزی نیست اما خوبیش اینه که هم دوچرخه سواری میکنم و هم میشه از طبیعت عکاسی کرد، البته هردوتاش هم آماتوری، یعنی نه دوچرخه سواری حرفه ای هست نه عکسها، هر دوتا یه چیز معمولی
ببخشید دیگه هدف فقط خروج این تاپیک از بی رونقی هست تا اینکه دوستان حرفه ای بیان و یه رونق حسابی به اینجا بدن
فعلا این چندتا عکس ناقابل تقدیم به همه دوستای گلم، دوستای بایک20 بخدا خیلی گل هستید;)

مسیر امروز

با جاهایی شبه دانهیلی

و شکوفه ها که دارن حال میکنن امسال!

و در مسیر امروز

برخوردیم به این باغ زیبا
بهشت...من

و سالار، همسفر، که آدمو میبره تا دم در خود بهشت:

و اینجور راهها که من عاشقشونم

اینم از آخرهای راه

و.آسمون آبیه آبی... عاشق این آسمونم، نمیدونم چرا این آسمون منو یاد کودکی میندازه؟!

و در نهایت همه اینها تقدیم به دوست عزیزم میلاد**روحت شاد داداش**

تك درخت
2014/04/25, 20:13
آخ ]خ ]خ
يعني اين مسيرارو ديدمو حال كردم
خيلي دلم سوخت
پارسال اينموقه چقد رفتم دور دور اما امسال باورتون ميشه اصن نشد
يعني يه وقتايي تو اتوبوس كه هستما همينجوووور حرس ميخورم
كه چرا فصل شكوفه داره تموم ميشه و من هنوز نتونستم برم بچرخم
/بچرخم مخفف همون چرخ سواريه مثل بزنگم كه مخفف زنگ بزنم هس/
خيييييييييليييييي زيبا بود متشكر
.
.
.
تو شهر ما يك مسيري هست كه بهش ميگن آشاقه چاي
جون ميده واسه دانهيل
يه جاهاييش اينقده درخت آلوچه داره كه راهش مث عروس شده
.
.
اين تايپيك واسه من شد بوي جوي موليان

خدا دوستتون رو بيامرزه روحشون شاد
منم هشت سال پيش يكي از دوستاي خوبمو از دست دادم
بد درديه

mostafah67
2014/04/25, 22:53
آخ ]خ ]خ
يعني اين مسيرارو ديدمو حال كردم
خيلي دلم سوخت
پارسال اينموقه چقد رفتم دور دور اما امسال باورتون ميشه اصن نشد
يعني يه وقتايي تو اتوبوس كه هستما همينجوووور حرس ميخورم
كه چرا فصل شكوفه داره تموم ميشه و من هنوز نتونستم برم بچرخم
/بچرخم مخفف همون چرخ سواريه مثل بزنگم كه مخفف زنگ بزنم هس/
خيييييييييليييييي زيبا بود متشكر
.
.
.
تو شهر ما يك مسيري هست كه بهش ميگن آشاقه چاي
جون ميده واسه دانهيل
يه جاهاييش اينقده درخت آلوچه داره كه راهش مث عروس شده
.
.
اين تايپيك واسه من شد بوي جوي موليان

خدا دوستتون رو بيامرزه روحشون شاد
منم هشت سال پيش يكي از دوستاي خوبمو از دست دادم
بد درديه

سلام ممنون شما همیشه لطف دارید
من هم نیاز دارم که الان چند روزی تهران باشم تا بتونم کارهای پایان نامه م رو به اتمام برسونم اما... نمیتونم اینجارو رها کنم..!
به امید خدا شما هم کارهاتون سبک تر بشه و بتونید یه چرخی بزنید و ازین موهبت های الهی بهره مند بشید
خیلی خوشحالم که دوچرخه دارم،.!!
:D

mohammad127
2014/04/26, 17:42
سلام مرسي به خاطر گزارش هاي زيباي شما كاش ما هم همچين مسيرهايي تو شهرمون داشتيم. اين راهي را كه شروع كرديد ادامه بديد چون اگر شما دلسرد بشويد كس ديگه اي اين بار را به دوش نمي كشد.:riz304:

mostafah67
2014/04/26, 20:00
سلام مرسي به خاطر گزارش هاي زيباي شما كاش ما هم همچين مسيرهايي تو شهرمون داشتيم. اين راهي را كه شروع كرديد ادامه بديد چون اگر شما دلسرد بشويد كس ديگه اي اين بار را به دوش نمي كشد.:riz304:

سلام یک دنیا سپاس، حرفهای شما مایه دلگرمی بنده ست و انگیزه ای میشه که به این کار ادامه بدم، دنبال همرکاب خوب و همه جور پایه میگردم که انگار اینجا خیلی کمیاب شده!
جا داره از مسئولین بایک 20 هم تشکر بکنم که امکان اپلود عکسهامون رو میدن، البته من حجم تمامی عکسهارو به زیر 100kB میرسونم تا فشار زیادی هم به سرورهای سایت وارد نشه، با اشتیاق و افتخار باز هم عکسها و گزارشهای بیشتری رو تقدیم خواهد کرد.

mostafah67
2014/04/29, 00:23
سلام به همگی
چند وقته پیش عکسهایی از دریاچه سد شویر براتون گذاشته بودم، امروز هم یه گشتی دور دریاچه، زدیم -بقول بچه های تیم ملی! -
حدود 7-6 کیلومتر بالای شهر هیدج و پس از روستای شویر این دریاچه قرار داره که دور تا دورش مسیرهای خوبی برای دوچرخه سواری هست، البته برای رسیدن به دریاچه هم باید یه چندتا سربالایی رو رد کرد، و اما این هم ما و دریاچه:

البته امروز خوشبختانه همسفر هم داشتیم، آقا سروش هم با ما بود:

و مقداری جنگولک بازی در کنار دریاچه، البته عکسها کمی بزرگ نمایی هم کردن مهارت مارو!

و حرکتو کنار دریاچه شروع کردیم، مسیری زیبا و پر هیجان که چند کیلومتری ادامه داره برای ما آماتورها خیلی هیجان انگیزه

تا رسیدیم به اینجای با صفا

و کلا خیلی خوش گذشت جاتون خالی

و طبق معمول سراشیبی های برگشت و هیجاناتش!

اینم یه عکس زیبا ازین دالان مارپیچ سبز که توسط دوست خوبمون داش سجاد گل به ما هدیه شده:

شبتون قشنگ، خوش باشید 3>

mohammad127
2014/04/29, 08:17
سلام خوشحالم كه همچنان پا به ركاب هستيد و براي خودتون يه هم ركاب خوب هم پيدا كرديد در ضمن عكسهاتون هم بسيار زيبا و حرفه اي شدن.

mostafah67
2014/04/29, 09:08
سلام خوشحالم كه همچنان پا به ركاب هستيد و براي خودتون يه هم ركاب خوب هم پيدا كرديد در ضمن عكسهاتون هم بسيار زيبا و حرفه اي شدن.

سپاس از شما بخاطر توجه تون شما لطف دارید.

تك درخت
2014/05/04, 23:43

سلام
خيلي خوشحالم كه همركاب پيدا كرديد:60:

واي رحم كنيد به من
من از 13 بدر ديگه سد نرفتم:14:
الان واسه ديدنش اينجوري ام:02:

چقد خوشگل شده سد
سرسبز مثل هميشه

پارسال اينموقه دو روز يبار سد بودم:)

راسي اون مسير كنگر زياد داره الانم كه ديگه فصلشه:(40):

اون مسير كه سايه درختا افتاده وقتي ركاب ميزني كلا ازين دنيا كنده ميشي
بهشته.... بهشت

ممنون بخاطر عكسا
دلم برا سد تنگ شده بود

mostafah67
2014/05/04, 23:45
سلام آره فصل کنگره و اونجا هم معدن کنگره الان!
راستی این هفته با بچه ها رفتیم کوه روستای الوند حالا فرصت نکردم عکساشو بزارم اونجا هم الان خیلی قشنگه

mostafah67
2014/06/06, 01:39
سلام، چند روز پیش داییم از کرج تماس گرفت که یکی از همکارهاش قرار یه چند روزی بیاد این طرفا با دوچرخه.... منو میگی.. از خوشحالی نمیدونستم چیکار کنم گفتم باشه با کمال افتخار منتظرش هستم و برای همرکاب شدن لحظه شماری میکردم. خلاصه آقا میلاد دیشب رسید و قرارمون شد امروز بعد از ظهر. میلاد خرمدره بود و من باید از هیدج میرفتم دنبالش،پس زودتر راه افتادم و از جاده فرعی بین مزرعه ها رفتم خرمدره، میلاد هم اومد و سفر ما شروع شد، باید برمی گشتیم هیدج و ازونجا میرفتیم به یه مسیر کوهستانی، تو مسیر رفت خیلی عکس نگرفتیم و سریع میرفتیم که زودتر به کوه برسیم، تو جاده ی منتهی به کوهستان که سربالایی بود و با یه باد مخالف وحشتناک آمیخته شده بود و باعث میشد و سرعت مون گاها به نزدیکای صفر برسه...

ولی آروم آروم پیش میرفتیم، با اینکه اولین بار بود همدیگه رو میدیدیم ولی خیلی خوب اخلاق هامون با هم ساخته بود و سختی مسیر و باد به فراموشی سپرده شد...

هوا حسابی سرد و دیگه از خنکی گذشته بود، ولی بدن ما که حسابی گرم شده بود تو این هوا نه احساس سرما داشت و نه گرما! خلاصه بعد از یه مسیر نسبتا طولانی به نقطه مورد نظر رسیدیم، بعد روستای الوند یه دره سبز با یه مسیر آفرود کنار یه چشمه ی آب...

مسیر رو از کنار چشمه بالا رفتیم، یه مسیر پر ماسه و شن که لغزنده بود، اما خدایی میلاد تومسیر آفرود و کنترل دوچرخه از من واردتر بود!;)

مسیر با صفا بود و ما ادامه ش میدادیم

انقدر رفتیم تا نهایتا مسیر کنار چشمه مسدود شد و خورد به تخته سنگا که دیگه با دوچرخه نمیشد رفت،هوا هم سرد بود گفتیم دیگه برگردیم، انداختیم مسیرو برگشتیم تا روستا، بعد روستا افتادیم به جاده آسفالته و سراشیبی و باد هم قطع شده بود..شرایط مهیای سرعت گرفتن بود، کل مسیر روستا تا اتوبان رو زیر 5دقیقه‌ اومدیم که همین مسیرو رفتنی بالای 45دقیقه رفته بودیم،

اینم همون جاده!

و علفزارهای کنارش

دوباره راه افتادیم و از داخل شهر هیدج به سمت همون جاده ای که ازش اومده بودیم رفتیم، داخل شهر مردم چهار چشمی نگاه میکردن، میلادو که نمی شناختن منم کلاه سرم بود غیر قابل شناسایی بودم..! شهر کوچیک دیگه مردم خیلی با چنین صحنه هایی مواجه نشدن، ولی برای خود من خیلی خوب بود یکم روم واشد!!:p
مسیر برگشتم خیلی سبزو با صفا بود و هوا هم آرامتر و لطیف تر شده بود، گفتیم یه چندتایی عکس بگیریم

یکم جلوتر گفتم میلادو یه حالی بهش بدیم بریم توباغ یه گوجه سبزی به رگ بزنیم و کمی هم براش گوجه بچینیم که ببره خونه، سوغاتی از طرف ما باشه، رفتیم توباغ، دیگه خودتون تصورشو بکنید...!

ازینجا که زدیم بیرون یه نفس رکاب زدیم تا خرمدره، چون دیگه داشت دیر میشد و هوا تاریک، رسیدیم خرمدره و از میلاد خداحافظی و تشکر کردم واقعا خیلی خوش گذشت و روح مفرح شد! من به سمت هیدج برگشتم و اونم رفت خرمدره... اما.... گوجه سبزها توکیف من جامونده بود میلاد هم روش نشده بود بگه! هر چقدر زنگ زدم توشلوغی شهر متوجه نشد و من هم دیگه چون داشت تاریک میشد با دلی پر ز خون برگشتم.. هوا داشت رو به تاریکی میرفت...

من با تمام وجود رکاب میزدم که تاریکی نخورم. جاده ش فرعی بود و پرخطر، البته من بیشتر از نبود چراغ و خطر تصادف می ترسیدم وگرنه اون جاده شبا هم حس و حال قشنگی داره... با تمام سرعت رکاب میزدم و هوا داشت تاریک‌تر. و تاریکتر میشد، و من خسته تر خیلی خسته بودم، توراه یه تراکتور داشت پشت سرم میومد نامرد چنان سرعتی داشت که ماشینهای دو دیفرانسیل تو آفرود همچین سرعتی ندارن! خلاصه من صد متر حلوترش بودم و باهاش کل انداختم که نمیتونه به من برسه سرعتو بالاتر بردم و چند دقیقه ای طول نکشید که رسیدم به شهر، هوا کاملا تاریک بود و من تقریبا به موقع رسیدم،امروز یکی از بهترین تمرینها و برنامه های دوچرخه سواریم بود، دم میلاد گرم با اومدنش باعث شد یه همچین برنامه خوبی بزازیم...

اینم مشخصات سفر:
کل مسافت طی شده: 57 کیلومتر 
سرعت متوسط:15km/h 
بیشترین اختلاف ارتفاع :315متر 
سرعت حداکثر:50km/h 
کل زمان سفر: 6.5ساعت 
کل مدت زمان رکابزنی: 3 ساعت و 10دقیقه

ممنون به ما افتخار دادید و گزارش نه چندان خوب من خوندید، سپاس از همه تون

mostafah67
2014/06/06, 15:40
داش میلاد ما دوباره بی همرکاب موندیم! اینجا کسی پایه نیست فعلا باید خودم پاشم برم تمرین... تنهایی هم خیلی دلگیره یه چیزی مثل این عکس...

miladmk
2014/06/07, 01:58
آقا مصطفی از گزارش زیبات ممنونم. واقعا واسه من روز لذت بخشی بود. همونطور که خودت گفتی اطراف منطقه شما پر از مسیر دوچرخه سواریه. امیدوارم هم خودت و هم بچه هایی که این پستو میخونن بتونن دوچرخه سواری آفرود رو تو این مسیرها تجربه کنن و لذت ببرن. من که از هم رکاب بودن با یه دوچرخه سوار خوش اخلاقو مهمون نواز حسابی شارژم..!!

mostafah67
2014/06/07, 10:54
آقا مصطفی از گزارش زیبات ممنونم. واقعا واسه من روز لذت بخشی بود. همونطور که خودت گفتی اطراف منطقه شما پر از مسیر دوچرخه سواریه. امیدوارم هم خودت و هم بچه هایی که این پستو میخونن بتونن دوچرخه سواری آفرود رو تو این مسیرها تجربه کنن و لذت ببرن. من که از هم رکاب بودن با یه دوچرخه سوار خوش اخلاقو مهمون نواز حسابی شارژم..!!

سلام میلاد جان مایه افتخار بنده بود که تو این مسیر با شما همرکاب شدم، به امید خدا برنامه ریزی مسیرهای دیگه ای هم کردم که اگه باز تشریف آوردی با هم و با بچه های اینجا خواهیم رفت

farshad tohid
2015/10/08, 12:40
خدا هیچ کی رو بی همسفر نزاره،
منو دوچرخه م تنها همسفرهای همدیگه هستیم!

اینم خودمم، گفتم یه گشتی هم زیر آب بزنیم!!!

سلام دوست عزیز بنده اهل شه زنجانم اگر برنامه ای برای آخر هفته داشتید به من هم اطلاع بدید
داشتید خبرمون کنید.
زنده باد دوچرخه سوارای زنجان
حتی پیر مرد های سه تفنگ سوار

اضافه شده بعد از : 8 minutes

سلام، ابتدا جسارت بنده رو ببخشید، بنده اصلا حواسم نبود که ممکنه شما یک خانم باشید! و انصافا باید به شما خسته نباشید گفت که با این شرایط فرهنگی و جوی که برای خانمها در جامعه وجود داره، دوچرخه سوار میشید و یه جورایی سفیر فرهنگی خانمهای دوچرخه سوار در شهر و جامعه هستید، درود بر شما ان شاالله همیشه سالم و تندرست و دوچرخه سوار باشید:D
من هم منطقه خودمون وآب وهواش رو خیلی دوست دارم، میدونید اینجا همه چی خیلی صاف و ساده ست، آدم وقتی بین مزارع دوچرخه سواری میکنه احساس غریبی نمیکنه انگار که تک تک نقاط اینجا متعلق به خود آدمه، ولی تهران هیچ جاش،احساس امنیت و راحتی نداره و من هم به اجبار باید از چند ماه دیگه همه چی رو اینجا رها کنم..

و برم میون این هیاهو و شلوغی...:(
خیلی خوشحال شدم از آشنایی تون، خواهشمندم باز هم در ارتباط باشید و اگه همشهری/استانی یا دوست و آشنای علاقمندی سراغ داشتید اینجارو معرفی کنید تا بتونیم رونق بیشتری به این تاپیک بدیم و دوچرخه سواری و زیبایی هاش رو بیشتر به همشهری هامون بشناسانیم،
پیروز باشید- ممنون;)

سلام دوست عزیز بنده اهل زنجانم و عاشق دوچرخه سوا ی
با چیزایی که از شما خوندم خوش رفتار و با ایمان هستید .
منتظر پیشنهاد شما برا همرکابی هستم البته اگه قابل بدونید

mostafah67
2015/10/09, 13:01
سلام دوست عزیز بنده اهل شه زنجانم اگر برنامه ای برای آخر هفته داشتید به من هم اطلاع بدید
داشتید خبرمون کنید.
زنده باد دوچرخه سوارای زنجان
حتی پیر مرد های سه تفنگ سوار

اضافه شده بعد از : 8 minutes

سلام دوست عزیز بنده اهل زنجانم و عاشق دوچرخه سوا ی
با چیزایی که از شما خوندم خوش رفتار و با ایمان هستید .
منتظر پیشنهاد شما برا همرکابی هستم البته اگه قابل بدونید
با سلام و درود
شما لطف دارید من هم ارادت دارم خدمت همه ی دوچرخه سوارای هم استانیم.
حقیقتش من الان سرباز هستم، خودم اهل شهر هیدجم و محل خدمتم ابهره...! اگه برنامه ای اینطرفها در نظر داشتید منو دوستان اگر به برنامه مون بخوره در خدمتون هستیم، با کمال افتخار

Aghaee-XC
2015/10/09, 18:37
با سلام به برو بچ زنجاني . بنه هم اهل شهر زنجانم. اگه هر موقع برنامه داشتين به من هم بگين. چرا تو تلگرام يه گروه درست نميكنيد دوچرخه سواران زنجاني رو يه جا جمع كنيد كه هر هفته برنامه بزاريم؟

اضافه شده بعد از : 28 minutes

سلام دوستان در استان زنجان اگر مسیرهای مناسبی می شناسید معرفی کنید، تا همه بتونند ازش استفاده کنند

مسير هاي گاوازنگ به تهم- گاوازنگ به همايون- تهم به گيلوان- گلجين به كله سر (خاكي)- شيرين سو به ماسوله گيلان (خاكي) 40 كيلومتر- ماري به سرخ آباد كه خودم رفتم براتون عكس ميزارم حالش ببرين[Only registered and activated users can see links]

farshad tohid
2015/10/09, 21:26
سلام همشهری چه جور مسیر هایی میرید؟
گروه و بسازید لینکشو برام خصوصی بفرستید
یا حق

Sent from my LG-D618 using Tapatalk

mostafah67
2016/03/29, 10:24
با سلام به برو بچ زنجاني . بنه هم اهل شهر زنجانم. اگه هر موقع برنامه داشتين به من هم بگين. چرا تو تلگرام يه گروه درست نميكنيد دوچرخه سواران زنجاني رو يه جا جمع كنيد كه هر هفته برنامه بزاريم؟

مسير هاي گاوازنگ به تهم- گاوازنگ به همايون- تهم به گيلوان- گلجين به كله سر (خاكي)- شيرين سو به ماسوله گيلان (خاكي) 40 كيلومتر- ماري به سرخ آباد كه خودم رفتم براتون عكس ميزارم حالش ببرين[Only registered and activated users can see links]
سلام داداش :o :o شما کجا بودی این همه مدت ... یا بهتره بگیم من کجا بودم :p داشتیم توآسمونا دنبالت میگشتیم اینجا پیدات کردیم! این مسیر شیرین سو به ماسوله که گفتید من در به در دنبالش بودم گفتم بیام اینجا بپرسم که دیدم شما خودت نوشتی, من قصد دارم این مسیرو امسال با دوستان بریم چطور میتونم شناساییش کنم و اطلاعات مسیر رو ازت بگیرم?? :) :) الان خیلی هیجان زده شدم!

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

farshad tohid
2016/03/29, 12:16
سلام داداش :o :o شما کجا بودی این همه مدت ... یا بهتره بگیم من کجا بودم :p داشتیم توآسمونا دنبالت میگشتیم اینجا پیدات کردیم! این مسیر شیرین سو به ماسوله که گفتید من در به در دنبالش بودم گفتم بیام اینجا بپرسم که دیدم شما خودت نوشتی, من قصد دارم این مسیرو امسال با دوستان بریم چطور میتونم شناساییش کنم و اطلاعات مسیر رو ازت بگیرم?? :) :) الان خیلی هیجان زده شدم!

سلام همشهری مدتی نبودی.خوش اومدی.فقط در حد یک جمله منم هستم.

mostafah67
2016/03/29, 13:22
سلام همشهری مدتی نبودی.خوش اومدی.فقط در حد یک جمله منم هستم.

سلام خوشحال میشیم. حتما چرا که نه

اضافه شده بعد از : 2 minutes

درباره ی سفر به ماسوله از شیرین سو-طارم, زنجان , یک مطلبی از یکی از وبلاگها پیدا کردم که براتون بدون تغییر کپی میکنم:

سفر به ماسوله از طارم زنجان

نویسنده: - ۱۳۸٩/٧/۱

برای راهپیمائی از طارم به ماسوله اگر از شهرستان زنجان تصمیم به این کار داشتید کافیست در میدان هنرستان زنجان با سواری هائی که در ضلع جنوب غربی مستقر هستند و کرایه آنها 4000تومان است تا روستای درام بروید از درام تا روستائی شیرین سو هنوز جاده آسفالت است میتوانید این مسیر  20دقیقه ای را هم با ماشین بروید مابقی راه خاکی است حدود 25 دقیقه که پیاده می روید به روستای نوکیان میرسید حتما توجه کنید که پلی روی رودخانه قراردارد که از روی پل به سمت چپ که بروید وارد مسیر کنار رودخانه شده که همان مسیر رفتن به سوی ماسوله می باشد بعد ازگذشتن از روستای تازه کند (البته در مسیر بد نیست از روستائیان محترم هم صحت سمت مسیر را هر دم جویا شد)و در نهایت رسیدن به محلی بنام ان دره (اندره)و استراحت در آن به طرف ماسوله یا از داخل جنگل (درصورت مه و ابر نبودن)و یا از جاده خاکی بالای جنگل که بسیار با صفا هست (حتما پانچو یا بارانی که موش آب کشیده نشوید در اثر بارش باران داشته باشید)حرکت می کنیم که از داخل جاده حدود سه ساعت راه است تا ماسوله شب را میتوانید در صورت چادر دو پوش و امکانات دیگر در یکی از آلاچیق ها موجود در ماسوله بسر ببرید وگرنه با مینی بوس که ارزانتر از سواری است (ازماکه1000تومان نفری چون هوا بارانی بود گرفتندو البته صدای کلیه مسافرین هم در آمد)به فو من رفت امیدوارم این برنامه رادر شهریور ماه که مناسبتر از  سایر ایام است به لحاظ شرایط جوی با خانواده تجربه کنید موفق باشید.

منبع:

امیدوارم سری بعد خودم بتونم گزارش رو براتون بفرستم.

farshad tohid
2016/03/29, 14:09
سلام خوشحال میشیم. حتما چرا که نه

درباره ی سفر به ماسوله از شیرین سو-طارم, زنجان , یک مطلبی از یکی از وبلاگها پیدا کردم که براتون بدون تغییر کپی میکنم:

سفر به ماسوله از طارم زنجان

نویسنده: - ۱۳۸٩/٧/۱

برای راهپیمائی از طارم به ماسوله اگر از شهرستان زنجان تصمیم به این کار داشتید کافیست در میدان هنرستان زنجان با سواری هائی که در ضلع جنوب غربی مستقر هستند و کرایه آنها 4000تومان است تا روستای درام بروید از درام تا روستائی شیرین سو هنوز جاده آسفالت است میتوانید این مسیر  20دقیقه ای را هم با ماشین بروید مابقی راه خاکی است حدود 25 دقیقه که پیاده می روید به روستای نوکیان میرسید حتما توجه کنید که پلی روی رودخانه قراردارد که از روی پل به سمت چپ که بروید وارد مسیر کنار رودخانه شده که همان مسیر رفتن به سوی ماسوله می باشد بعد ازگذشتن از روستای تازه کند (البته در مسیر بد نیست از روستائیان محترم هم صحت سمت مسیر را هر دم جویا شد)و در نهایت رسیدن به محلی بنام ان دره (اندره)و استراحت در آن به طرف ماسوله یا از داخل جنگل (درصورت مه و ابر نبودن)و یا از جاده خاکی بالای جنگل که بسیار با صفا هست (حتما پانچو یا بارانی که موش آب کشیده نشوید در اثر بارش باران داشته باشید)حرکت می کنیم که از داخل جاده حدود سه ساعت راه است تا ماسوله شب را میتوانید در صورت چادر دو پوش و امکانات دیگر در یکی از آلاچیق ها موجود در ماسوله بسر ببرید وگرنه با مینی بوس که ارزانتر از سواری است (ازماکه1000تومان نفری چون هوا بارانی بود گرفتندو البته صدای کلیه مسافرین هم در آمد)به فو من رفت امیدوارم این برنامه رادر شهریور ماه که مناسبتر از  سایر ایام است به لحاظ شرایط جوی با خانواده تجربه کنید موفق باشید.

منبع:

امیدوارم سری بعد خودم بتونم گزارش رو براتون بفرستم.

جسارتا الان خود زنجان هستید دیگه؟
برای هماهنگی هر جور مایلید من در خدمتم.

mostafah67
2016/03/29, 14:48
جسارتا الان خود زنجان هستید دیگه؟
برای هماهنگی هر جور مایلید من در خدمتم.

نخیر گفته بودم تیم ما هیدج هست, ولی برای برنامه های خارج استانی میتونیم مشترکا برنامه داشته باشیم.

farshad tohid
2016/03/29, 16:36
نخیر گفته بودم تیم ما هیدج هست, ولی برای برنامه های خارج استانی میتونیم مشترکا برنامه داشته باشیم.

پوزش فراموش کرده بودم.من عضو هیچ تیمی یا گروهی نیستم تنها هستم.
منظورم این بود که اگر تو زنجان برنامه ای داشتید لایق دونستید همرکابتون بشم.

mostafah67
2016/03/29, 21:49
پوزش فراموش کرده بودم.من عضو هیچ تیمی یا گروهی نیستم تنها هستم.
منظورم این بود که اگر تو زنجان برنامه ای داشتید لایق دونستید همرکابتون بشم.

اختیار دارید باعث افتخارمون هست آقا فرشاد گل

Aghaee-XC
2016/03/30, 13:25
با سلام به نظر بنده برا اينكه دوستان دوچرخه سوار زنجاني يك جا جمع بشن تو تلگرام يه گروه ايجاد كنيم و هر هفته اگه برنامه اي داشتيم اطلاع رساني كنيم بنده هم محل سكونتم تو خود زنجان هستش و تنها ركاب ميزنم

اضافه شده بعد از : 18 minutes

با سلام خدمت دوستان عزيز. اگه مايل باشين با توجه به اينكه مسير طارم به ماسوله رو بنده دو سه بار با ماشين و پياده رفتم يه برنامه برا ارديبهشت ماه بزاريم. منتظر نظر دوستان هستم

farshad tohid
2016/03/30, 13:52
با سلام به نظر بنده برا اينكه دوستان دوچرخه سوار زنجاني يك جا جمع بشن تو تلگرام يه گروه ايجاد كنيم و هر هفته اگه برنامه اي داشتيم اطلاع رساني كنيم بنده هم محل سكونتم تو خود زنجان هستش و تنها ركاب ميزنم

با سلام خدمت دوستان عزيز. اگه مايل باشين با توجه به اينكه مسير طارم به ماسوله رو بنده دو سه بار با ماشين و پياده رفتم يه برنامه برا ارديبهشت ماه بزاريم. منتظر نظر دوستان هستم
منم دقیقا مثل شماست موقعیتم.تنها رکاب میزنم.اصلا میدونید این شهر پر رکاب زن تنهاست.
شما گروه رو بسازید.یا برای من لینک بفرستید یا من شماره بفرستم؟هر کدوم رو میگید انجام بدیم.

mostafah67
2016/03/30, 19:02
گزارش برنامه دوچرخه سواری گروه میلاد-هیدج
سلام
امروز بعداز مدتها یه مسیری رو با دوستان رفتیم. بخاطر هوای نسبتا سرد اینجا (هیدج-زنجان) مسیری که تونستیم بریم خیلی طولانی نبود اما ارسال عکسهاش خالی از لطف نیست . مسیر امروز مسیر کوهستانی هیدج به سمت روستای پالاس و ادامه اش مسیر کوهستانی روستای پالاس به سمت کوه ها بود. در ادامه عکسهارو براتون ارسال میکنم.

عکسهای برنامه گروه دوچرخه سواری میلاد
چهارشنبه 11 فروردین 95

مسیر رفت و طبیعت کوهستانی

دوچرخه سواران در انتهای مسیر

[Only registered and activated users can see links]ِ

و نهایتا بچه های گروه ما در مسیر برگشت:

انصافا من بخاطر اضافه وزنی که چندماهه گذشته بدست آوردم توسربالایی آخر هر چند کم نیاوردم اما وقتی به آخرش رسیدم دیگه چشم هام تار شد و چیزی نمونده بوو از هوش برم!
در نهایت اینم سالار خسته ی ما بعد از رسیدن به خونه

سپاس از توجهتون

Vahid_FRD
2016/03/30, 23:49
آقا عجب مناظری
واقعا عالی و زیبا

farshad tohid
2016/03/31, 13:43
بسیار لذت بخش بود اقا مصطفی.
خسته نباشید.

mostafah67
2016/04/01, 02:51
ضمن سپاس از توجه دوستان آقا وحید بزرگوار و آقا فرشاد گل, پس بر خودم لازم میدونم عکسهای برنامه ی امروز رو هم براتون ارسال کنم😙😁

امروز هوای اینجا (هیدج, زنجان) فوق العاده سرد بود و وقتی که ما به کوه رسیدیم دمای هوا داشت به نزدیکای انجماد میرسید اما خب دیگه ما حسابی جوگیر شده بودیم و فقط میخواستیم مسیر کوهستان رو ادامه بدیم....

پس شروع کردیم به بالا رفتن و مسیر سر بالایی رو به سختی ادامه دادیم... مخصوصا من با 15 کیلو افزایش وزن در یکسال دیگه حساب کنید چقدر سخت میشه برام😂😂
رفتیم تا رسیدیم به اینجاها

و در ادمه اینجا:

و پس از مدتی به جایی رسیدیم که واقعا فوق العاده بود...

و این مناظر رویایی😍

و .... ما که هوش از سرمان پریده بود. دو عدد قمقمه رو اینجا جا گذاشتیم و 😅 و به سرعت برگشتیم که سرما از پا در نیاردمون.
گزارش کوتاه و مختصری بود خواستم شما هم از مناظر سرد و کوهستانی یه لذتی برده باشید😙😙💝 حالا تازه باید فردا برگردیم قمقمه هارو بیاریم😄
شبتون خوش
12 فروردین 95.
گروه دوچرخه سواری میلاد- هیدج , زنجان

Vahid_FRD
2016/04/01, 10:14
از تصاویر معلومه که خیلی سردتون بوده ها
الان کدوم کی هست ؟

Silicon Power
2016/04/01, 11:01
من عاشق خوده خوده دوچرخه سواري ام ، نه ماركش نه شانرمانش ونه هزارجور زرق وبرق ديگه ايي ك دنبالش ممكنه بياد

مگه میشه آدم عاشق دوچرخه سواری باشه اما واسش مهم نباشه دوچرخه اش سرحال و تو بهترین شرایط ممکن با بهترین لوازم باشه!

به هرحال خوش به حالتون که اینجور جاها رکاب می زنید ما یا تو تهران یا این بیابون (شاهرود) رکاب میزنیم. البته شاهرودم خوبه اما نه جنگلی داره نه چیزی

مگه میشه آدم عاشق دوچرخه سواری باشه اما واسش مهم نباشه دوچرخه اش سرحال و تو بهترین شرایط ممکن با بهترین لوازم باشه!

به هرحال خوش به حالتون که اینجور جاها رکاب می زنید ما یا تو تهران یا این بیابون (شاهرود) رکاب میزنیم. البته شاهرودم خوبه اما نه جنگلی داره نه چیزی

- - - - - - - - - -

باید یه تور دسته جمعی از بچه ها همینجا تشکیل بدیم سال آینده یه سفر بریم آلمان اونجا دوچرخه سواری

mostafah67
2016/04/01, 18:34
از تصاویر معلومه که خیلی سردتون بوده ها
الان کدوم کی هست ؟
آره واقعا سرد بود دیروز
سمت راست بنده هستم و سمت چپ آقا مهدی هست. (مهدی صالحی, پارسال تنها نماینده استان زنجان در نوجوانان رشته پیست کشوری بود. امسال شروع کرده جاده تمرین میکنه)

همونطور که گفته بودم برای برداشتن قمقمه ها باید برمیگشتیم امروز مجبور شدیم با ماشین برگردیم. هوای کوه سرد بود و کولاک شدید غافلگیرمون کرد ...! وسطای راه ماشین گیر کرد به ناچار پیاده شدیم و دویدیم تا به آبشار برسیم. بعد بیست دقیقه به زحمت رسیدیم و با این صحنه مواجه شدیم: :eek: :eek:

بهار و زمستان در یک قاب-یک صحنه در دو روز متوالی(تصویر بالایی 13 فروردین, تصویر پایینی12 فروردین)

کمی زیر برفها گشتیم اما چیزی پیدا نکردیم😁😁😁 و خب دیگه برگشتیم خونه! فعلا حدود 100 تومنی گذاشتیم زیر برفها و اومدیم.

13 فروردین 95- یک روز سرد ویخبندان

اضافه شده بعد از : 4 minutes

ما قصد داریم در اردیبهشت یا خرداد این مسیر ماسوله رو بریم. خوشحال میشیم برنامه ریزی مون طوری باشه که با هم همسفر بشیم. مسیرش دوچرخه خور هست دیگه??

Vahid_FRD
2016/04/02, 00:29
این دوتا تصویر بهاری و زمستونی خیلی زیبا هستن

mostafah67
2016/04/02, 02:16
این دوتا تصویر بهاری و زمستونی خیلی زیبا هستن
ممنون آقا وحید همیشه از دنبال کنندگان ما هستن و مایه دلگرمی ما.
جالتر اینجاست که عکس زمستونی یک روز بعد از عکس بهاری گرفته شدن. یعنی زمستون بعد از بهار :o

Aghaee-XC
2016/04/16, 08:50
با سلام. برنامه ديروز مورخ 95/01/27 مسير زنجان به طارم و برعكس از جاده تهم به طول 120 كيلومتر

M.norouzi
2016/04/16, 09:12
فوق العاده زیبا

hoskz
2016/04/16, 10:10
به به چه مناظری چه هوایی

mostafah67
2016/04/17, 00:35
سلام
وقتی که حالم خراب بود و نمی دونستم چیکار کنم که آروم بشم... چرخو برداشتم و رفتم میون مزرعه ها و این دو تا عکسو گرفتم.. حالم هم بهتر شد :D

هیدج , زنجان , 27 فروردین 95

mSafdel
2016/04/17, 08:14
آقا مصطفی مناظر واقعا زیبایی دارید و عکس های قشنگی گرفتی فقط یه نکته اینکه ساچوریشن عکسها به شدت بالاست و ته رنگ آبی کاملا غالب شده. یا تو ویرایش عکس کمی زیاده روی کردید یا مانیتور شما کالیبره نیست یا اشکال از دوربین شماست! البته این چیزی از زیبایی مناظر وسوسه کننده شما کم نمی کنه.

mostafah67
2016/04/18, 15:54
آقا مصطفی مناظر واقعا زیبایی دارید و عکس های قشنگی گرفتی فقط یه نکته اینکه ساچوریشن عکسها به شدت بالاست و ته رنگ آبی کاملا غالب شده. یا تو ویرایش عکس کمی زیاده روی کردید یا مانیتور شما کالیبره نیست یا اشکال از دوربین شماست! البته این چیزی از زیبایی مناظر وسوسه کننده شما کم نمی کنه.
بله ادیت عکس هارو اینجوری کردم یکم در سچوریشن زیاده روی شده ;)

mostafah67
2016/04/18, 18:59
امروز هم یک دوری در اطراف شهر هیدج زدم و کلی با دوچرخه عکس گرفتم. زیاد شلوغش نمیکنم دو تاشو براتون میفرستم که مربوط به تپه های معروف به علی آباد نزدیکی های روستای شویر در هیدج هستند. امیدوارم خوشتون بیاد😊

مصطفی احمدی
هیدج, زنجان- 30 فروردین 95

اگه دوست داشتید کارهای عکاسی منو با دوچرخه ببینید به پیج اینستام بیاید خوشحال میشم :)

farshad tohid
2016/04/22, 12:16
زنجان به تهم

mSafdel
2016/04/23, 07:48
دوستان ممنون از اینکه تجربیات خودتون رو و همچنین عکس های زیبارو با ما به اشتراک میذارید ولی منظور از عنوان تاپیک که مسیرهای استان زنجان هست اینه که دقیقا مسیر رو معرفی کنید و در صورت امکان فایل GPS بذارید تا اگر کسی از هرجای ایران بخواد به منطقه شما بیاد با این مسیرها آشنایی داشته باشه.