PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برنامه جمعه 14 تیر - گروه فراز

rShahbazi
2013/07/03, 22:08
سلام خدمت دوستان

برنامه این هفته پارک جنگلی سرخه حصار ( ترکمن ده - مسیر مسابفه ) می باشد. دوستانی که تمایل دارن در این برنامه شرکت کنن همینجا اعلام کنند.

محل قرار در تهرانپارس سرخه حصار
ساعت حرکت 7 صبح

در ضمن به اعطاع دوستان می رسونم که ادامه برنامه ها بعد از ماه مبارک رمضان است .

Hamzeh
2013/07/03, 22:29
این در تهرانپارس سرخه حصار دقیقا کجا میشه؟ اگر ممکنه آدرس یا عکسش روی نقشه رو بذار. اگر مشکلی پیش نیاد من هستم.

NASER1394
2013/07/03, 22:39
آقا رضا دمت گرم ... خیلی منتظر برنامه گروه برای روز جمعه بودم ...:17:

ان شالله خدا بخواد فردا بعد از ظهر به اتفاق 2 تا داداشم راه میفتیم به سمت تهران ( جهت بازدید از نمایشگاه صنعت ساختمان )
می خوام لایی بکشم و روز جمعه بیام و بچه ها رو از نزدیک زیارت کنیم:27: . نوادا پلنگ رو هم با خودم میارم .... :15:

راستی برنامه نیمروزی یا تمام روزیه ؟
با خودم چی باید بیارم ؟ یا خودمو بیارم کافیه ؟ :1:

چون کوله ندارم .... راستی علی آقا بیاتی لطفا با ماشین بیاین که باربند شما رو از نزدیک ببینیم ...

آقا میلاد شما هم باید بیاین . نیاین صفا نداره :12:

اگه به شوق روز برنامه شب خوابم نبره و دم دمای صبح خواب موندم چیکار کنم :25r30wi::25r30wi::25r30wi:

رو من حساب کنین ... اگه مشکلی پیش نیاد حتما خودمو میرسونم ... :ad54ad:

mSafdel
2013/07/03, 22:39
منم هستم

NASER1394
2013/07/03, 22:47
منم هستم

محمد جان شما که پایه ثابت گروه هستی ( Leader ) و شما نباشی نه لطف و صفایی داره و نه برنامه می چسبه :26:

mSafdel
2013/07/03, 23:08
محمد جان شما که پایه ثابت گروه هستی ( Leader ) و شما نباشی نه لطف و صفایی داره و نه برنامه می چسبه :26:

شما لطف داری ناصر جان. لیدر و مربی آقا رضاست که خیلی مخلصشیم

می خوام لایی بکشم و روز جمعه بیام و بچه ها رو از نزدیک زیارت کنیم:27: . نوادا پلنگ رو هم با خودم میارم .... :15:
خیلی عالی میشه. خوشحال میشیم ببینیمت

Overlord instinct
2013/07/03, 23:11
با سلام .
آقا تو رو به خدا برای من فلک زده دعا کنید که این جمعه رو خواب نمونم .......... . آخه نمیدونید چه حالی میده این خواب . اونم مخصوصاً بعد از خستگی کار !!
حالا که دارم فکرش رو میکنم ، میبینم که میتونم بیام .
پس منم هستم .

mSafdel
2013/07/03, 23:17
با سلام .
آقا تو رو به خدا برای من فلک زده دعا کنید که این جمعه رو خواب نمونم .......... . آخه نمیدونید چه حالی میده این خواب . اونم مخصوصاً بعد از خستگی کار !!
حالا که دارم فکرش رو میکنم ، میبینم که میتونم بیام .
پس منم هستم .
محمدرضا شما میری پیست یا میای در تهرانپارس؟

Ghasem
2013/07/03, 23:17
برنامم ردیف شه منم میام...

Overlord instinct
2013/07/03, 23:21
با سلام .
آقای صافدل من چون از حکیمیه میام ، به پیست نزدیکترم . همون جلوی بوفه منتظر میمونم . البته اگه خواب نمونم :D

giant_hz
2013/07/03, 23:46
سلام دوستان
منم هستم ( البته اگر جمعه صبح مسافری که قراره برسه ، به موقع برسه و من برم دنبالش و بیارمش خونه . . . )
خدا کنه برسم بیام:33:

mSafdel
2013/07/03, 23:46
اینم تصویر نقشه در تهرانپارس سرخه حصار - چون اندازه تصویر بزرگ بود فقط لینکشو گذاشتم ([Only registered and activated users can see links])

راستی برنامه نیمروزی یا تمام روزیه ؟
با خودم چی باید بیارم ؟ یا خودمو بیارم کافیه ؟ :1:
چون کوله ندارم .... راستی علی آقا بیاتی لطفا با ماشین بیاین که باربند شما رو از نزدیک ببینیم ...

برنامه نیم روزیه
دوچرخه، کلاه، آب به مقدار کافی اجباریه و مخلفات لهو و لعب اختیاری. احتمالا علی آقای بیاتی هم تشریف میارن تازه اگه بیان علی آقای فاتحی هم تشریف میارن و شما میتونید لئو رو از نزدیک ببینید :1:

Mohammadreza R
2013/07/04, 00:01
منو یکی از دوستام هم اگه قابل بدونید میایم.

mSafdel
2013/07/04, 00:23
سلام دوستان
منم هستم ( البته اگر جمعه صبح مسافری که قراره برسه ، به موقع برسه و من برم دنبالش و بیارمش خونه . . . )
خدا کنه برسم بیام:33:
اه مگه میشه نیای؟ :33: اصلا راه نداره
پیمان جان کاری نداره که، سیبیل داداشو چرب کن جای تو بره دنبال مسافری که قراره برسه :34:

ali tech
2013/07/04, 00:40
ما هم شاید بیام اگر من حقیر راه بدید ولی شاید ظهر بیام ببینم مسیر مسابقه جاینت میرید؟؟؟؟

AliFatehi
2013/07/04, 00:48
دوستان عزیز...من خیلی دوست داشتم این برنامه هم باشم...

یه عروسی دعوتم فردا (پنج شنبه) میرم و جمعه تا عصر یا شب مهمونم...

لئو هم یکم بعد از برنامه سد لتیان لجبازی میکنه و توپی تنش شل شده میگه خرجم کن و این حرفا...

از یه طرف 2 ماهه برای این عروسی بصورت VIP دعوت شدم ، از یه طرف گروه فراز بدون من لطفی نداره :25r30wi:;):30:

واقعا دلم میمونه پیش بچه ها...اگه هم نرفتم عروسی رو حتما میام...

اگه رفتین گزارش یادتون نره....خوش باشین:49:

در ضمن یه نکته ای رو به آقای صافدل بگم که از طرفداران گفتن از مراسم لهو و لعب بصورت بیشتری عکس بگیرید و وقتشو زیاد کنید :30:

jinguli
2013/07/04, 01:07
من میام

rShahbazi
2013/07/04, 11:56
شما لطف داری ناصر جان. لیدر و مربی آقا رضاست که خیلی مخلصشیم

محمد جان شما همیشه نسبت به من لطف دارید ،اینجورام که میکی نیست

- - - - - - - - - -

این در تهرانپارس سرخه حصار دقیقا کجا میشه؟ اگر ممکنه آدرس یا عکسش روی نقشه رو بذار. اگر مشکلی پیش نیاد من هستم.

آقای صافدل لطف کردن لینکشو گذاشتن

اضافه شده بعد از : 2 minutes

آقا رضا دمت گرم ... خیلی منتظر برنامه گروه برای روز جمعه بودم ...:17:

ممنون ما هم بی صبرانه منتظر دیدار شما هستیم

majid dehghani
2013/07/04, 14:16
manam hastam

giant_hz
2013/07/04, 17:28
اه مگه میشه نیای؟ :33: اصلا راه نداره
پیمان جان کاری نداره که، سیبیل داداشو چرب کن جای تو بره دنبال مسافری که قراره برسه :34:

مشکل اینجاست که داداش هم اینجا نیست که سیبیلش رو چرب کنیم . . .:13:
آقا هرطور شده میام . شده دوچرخه رو بذارم تو ماشین برم دنبال مسافری از هند:1:بعدش با ماشین بیام تا سرخه که به شما برسم ، میام:128fs318181:
حتی اگه نرسم هم میام دنبالتون پیداتون میکنم:59:
فقط مسیر رو دقیقا بگید از کجا شروع میکنید و از کدوم مسیر میرین ده ترکمن؟

اضافه شده بعد از : 10 minutes

ان شالله خدا بخواد فردا بعد از ظهر به اتفاق 2 تا داداشم راه میفتیم به سمت تهران ( جهت بازدید از نمایشگاه صنعت ساختمان )

آقا ناصر قدمت به روی چشم . مشتاق دیدار .
ولی خودمونیم این همه راه میخوای بیای واسه نمایشگاه صنعت ساختمان؟؟؟؟ حیف نیست ؟؟؟ بیخیال بابا ، برنامه فردا رو بچسب:30:
نذار یه وقت مسائل کاری به دوچرخه سواریت لطمه بزنه:9:

Ghasem
2013/07/04, 18:15
متاسفانه به خاطر دوری راه نمیتونم بیام. امیدوارم بهتون خوش بگذره :)

majidli
2013/07/04, 19:15
آقا جلو همون در سرخه حصار که میخوره به ده ترکمن قرار میذاشتی بهتر بودا!!!!
ما نیز خواهیم اومد
دو تن از بچه های خاکسفید!:riz304:

GEEK
2013/07/04, 23:01
من بودم ترک کردم

Hamzeh
2013/07/04, 23:08
یکی بی زحمت شماره اش رو برای من پی ام کنه من صبح اگر گم و گور شدم زنگ بزنم پیداتون کنم :p

kaveh
2013/07/04, 23:22
من هم احتمال زیاد هستم

mSafdel
2013/07/05, 00:12
فقط مسیر رو دقیقا بگید از کجا شروع میکنید و از کدوم مسیر میرین ده ترکمن؟
از در تهرانپارس طبق معمول میریم تا پیست و بعد از آبگیری میریم چشمه و از اونجا هم میریم تو جاده آسفالت ده ترکمن و بعد از رسیدن به ده از همون مسیر آسفالت تا ورودی مسیر خاکی میریم و از اونجا تا چشمه. بعد از اون احتمالا مجددا برای آبگیری برگردیم به پیست و بعد بریم سمت پیست مسابقه (ممکنه بعد از رسیدن به چشمه از طریق مسیر عرضی بریم به سمت پیست)

یکی بی زحمت شماره اش رو برای من پی ام کنه من صبح اگر گم و گور شدم زنگ بزنم پیداتون کنم
انجام شد

ما معمولا حداکثر تا 10 دقیقه بعد از ساعت مقرر شده هم صبر می کنیم، از دوستان خواهش می کنم که در موعد مقرر سر قرار حاضر بشن.

rShahbazi
2013/07/05, 13:07
سلام بر دوستان

امروز برنامه به خوبی و خوشی اجرا شد و جای همه بچه هایی که هفته های گذشته بودند و این هفته نتونستند بیان خیلی خالی بود
فقط یه نکته رو گفتم یاد آوری کنم اونم اینه که دوستانی که اعلام آمادگی برای اومدن میکنن و بعد به هر دلیلی نمیتونن بیان لطف کنن که حتما اعلام کنن که منتظرشون نمونیم :29:

majidli
2013/07/05, 13:34
آقا ما قربانی قول رفیقمون شدیم نرسیدیم بیایم!!:13:
برنامه بعدیتون رفت بعد ماه رمضان؟!:73:

SABER_MTB
2013/07/05, 15:59
فقط یه نکته رو گفتم یاد آوری کنم اونم اینه که دوستانی که اعلام آمادگی برای اومدن میکنن و بعد به هر دلیلی نمیتونن بیان لطف کنن که حتما اعلام کنن که منتظرشون نمونیم

عین خودم......می دونم صبح زود نمی تونم بیدار شم...اصلا به هیچ کی قول نمی دم......هر موقع هم برنامه صبح خیلی زود باشه می گیم آقا در حد توانایی ما نیست......

راستی اقای Majidli می گم بچه محلیم ها .....!!!

majidli
2013/07/05, 17:14
عین خودم......می دونم صبح زود نمی تونم بیدار شم...اصلا به هیچ کی قول نمی دم......هر موقع هم برنامه صبح خیلی زود باشه می گیم آقا در حد توانایی ما نیست......

راستی اقای Majidli می گم بچه محلیم ها .....!!!
داش صابر یادت رفت چند روز پیش ترمزمو ردیف کردی دادا:46:
راسی یبار دیگه تولدت مبارک:riz304:

Overlord instinct
2013/07/05, 17:17
با سلام .
برنامه خوبی بود و دست همگی دوستان درد نکنه و خسته هم نباشید . منتظر گزارش هم هستیم .
با تشکر .

Mohammadreza R
2013/07/05, 18:47
سلام
اقا دستتون درد نکنه بابت برنامه امروز خیلی خوش گذشت...شرمنده من انقدر زحمت دادم و سرعتتون رو گرفتم...بابت اموزشهاتونم ممنون امیدوارم یه روز بتونم جبران کنم :riz304:

yahya_021
2013/07/05, 19:33
مسیر ده ترکمن

تلاش برای رفت به زیارت امامزاده

[Only registered and activated users can see links]

Hamzeh
2013/07/05, 20:00
مادربزرگ من چند روزه از شهرستان اومده خونه ما و تو اطاق من مستقر شده. من هم دیروز دوچرخه رو با مصیبت سرویس کردم و با توجه به اینکه نمی تونستم تو اطاق کارکنم رفتم تو هال :p از شانس ما هم دیشب مادربزرگ حالش بد بود و تا صبح خدمتشون بودم و نزدیکهای 4:30 می خواستم بخوابم. این وضعیت دیشبِ منه :

می خواستم بپیچونم و بخوابم دیدم خوابمم نمیبره دیگه، 5 پاشدم صبحونه زدم وسایل رو جمع کردم اومدم سر قرار. برگشتن که هیچی، تو راه رفت پشت فرمون ماشین خواب بودم :25r30wi: برگشتن هم که 1 رسیدم خونه و تا ساعت 5-6 به صورت قسطی با بهره 24 درصد! خوابیدم ;)

این هم فایل GPS مسیر امروز :
[Only registered and activated users can see links] .rar

این خلاصه گزارش من بود با فایل مسیر. هرکس زحمت گذاشتن عکسها و تاپیک گزارش رو میکشه این فایل رو هم به پیوست اضافه کنه. :smilies-azardl (13)

سلام
اقا دستتون درد نکنه بابت برنامه امروز خیلی خوش گذشت...شرمنده من انقدر زحمت دادم و سرعتتون رو گرفتم...بابت اموزشهاتونم ممنون امیدوارم یه روز بتونم جبران کنم :riz304:

ایرادی نداره محمدرضا جان، یک گروه از قهرمانهای دوچرخه سواری هم اگر بخوان باهم رکاب بزنن یکی بالاخره یکی سریعتره یکی کندتر، فقط توی برنامه های گروهی یه مقدار باید بچه ها هماهنگ تر باشن، یک نفر مشخص جلو باشه یک نفر مشخص عقب و این دوتا باهم هماهنگ باشن. ما امروز زمان رکاب زدنمون حدود 2 ساعت شد و نزدیک 3 ساعت توقف داشتیم. باید زمان رکاب زدن و توقفها پیوسته تر بشه. ما هی یه کم میرفتیم یه کم می ایستادیم. تا یکم گرم میشدیم توقف میکردیم، تا میومدیم استراحت کنیم راه میافتادیم :smiley_en_bicicleta

SABER_MTB
2013/07/06, 00:01
اااا شمای مجید جان اقا ببخشید به جا نیاوردم.......آخه چهرتون شبیه بروس علی می مونه.....:30:

راستی آقا این عکسو دیدم....

به این فکر فرو رفتم که جمعیت هیئت بایک بیسته رو به افزایشه ها...نا سلامتی داریم یه گروه نسبتا بزرگی رو تشکیل می دیم......کسی بخاد چپ نیگا کنه بر و بچ می زنن پنچر منچرش می کنند.....

rShahbazi
2013/07/06, 17:13

ای بابا آقا صابر هنوز سعادت و افتخار پیدا نکردیم که با شما همرکاب بشیم

سلام

آقا محمدرضا ماخوشحال میشیم که تعدادمون رو به افزایشه ، و مهم اینه که همه در کنار هم هستیم

برنامه بعدیتون رفت بعد ماه رمضان؟!:73:

بله ادامه برنامه رفت بعد از ماه رمضان

SABER_MTB
2013/07/06, 22:31
ای بابا آقا صابر هنوز سعادت و افتخار پیدا نکردیم که با شما همرکاب بشیم

چرا بابا چند بار با هم رفتیم تو سرخه.....یه بار یادتون باشه دم آب خوری همیدیگرو دیدیم رفتیم تو مسیر دانهیل.....

Overlord instinct
2013/07/09, 20:55
با سلام .
میبینم که ماشاالله هزار ماشاالله بچه های گروه در زمینه گزارش نویسی فعلیت دوچندانی رو دارند !!! هفته تموم شدو ما گزارش رو ندیدیم !!:New (6)::10:
پس کو این گزارش ..............:smilies-azardl (12)

shahryar_MTB
2013/07/09, 22:58
خسته نباشی ولی اون خواب قسطی چطوریه؟میشه به ما یاد بدی کتابخونه اونطوری بخوابیم؟

mSafdel
2013/07/10, 11:28
با سلام .
میبینم که ماشاالله هزار ماشاالله بچه های گروه در زمینه گزارش نویسی فعلیت دوچندانی رو دارند !!! هفته تموم شدو ما گزارش رو ندیدیم !!:New (6)::10:
پس کو این گزارش ..............:smilies-azardl (12)
راستش گزارش نوشتن معمولا گردن من میفته :53: ولی این هفته خیلی سرم شلوغ بود و نرسیدم هنوز گزارششو آماده کنم. امروز و فردا مینویسم :128fs318181:

Hamzeh
2013/07/10, 12:07
خسته نباشی ولی اون خواب قسطی چطوریه؟میشه به ما یاد بدی کتابخونه اونطوری بخوابیم؟

داستان قسطی به این شکله که شما مثلا به اندازه ی 3 ساعت خواب خسته ای. اگر 3 ساعت بخوابی، خوب مشکل حله. ولی اگر بعد از یک ساعت برادرزاده سه ساله ات بیاد بگه عمو پاشو بازی کنیم، بعد بپیچونیش بعد از یک ساعت دیگه بیدارت کنن بیا ناهار بخور، و تلفن هم زنگ بزنه و . . . شما بعد از سه ساعت تمام خستگی ات برطرف نمیشه و به خاطر قسطی شدن خواب بهره بانکی بهش می خوره و شما باید بیشتر بخوابی :128fs318181: حالا دیگه این بهره بانکی خواب چقدره بستگی به نرخ تورم هر کس داره، برای من همون حدودای 24-25 درصده :30:

sohil
2013/07/13, 04:15
هفته جدید شروع شد نمی خواهید گزارش هفته قبلی رو بذارید

mSafdel
2013/07/22, 19:25
گزارش برنامه