PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برنامه جمعه 7 تیرماه - گروه فراز

mSafdel
2013/06/27, 14:47
برنامه این هفته دریاچه سد لتیان است. دوستانی که تمایل دارن در این برنامه شرکت کنن همینجا اعلام کنن
محل قرار: پلیس راه ابتدای گردنه قوچک
ساعت حرکت: 6 و نیم صبح

از دوستانی که تمایل دارن در برنامه شرکت کنن خواهش می کنم که در وقت مناسب در محل قرار باشن. مدت انتظار ربع ساعته

AliFatehi
2013/06/27, 15:53
اگه خدا بخواد ما هستیم....:riz304:

Vahid_FRD
2013/06/27, 15:55
محمد جان می گم یه برنامه زود تر هماهنگ کنید دسته جمعی بریم مثل اون برنامه ای که صابر و برو بچ رفتن قم

rShahbazi
2013/06/27, 16:03
منتظر دیدار شما هستم :cool:
جمعه 7 تیر

Hamzeh
2013/06/27, 16:26
حزکت، ساعت 6:30 از قوچکه دیگه؟ در واقع با زمان انتظار 6:45 . من هم سعی می کنم بیام. از شمال که برگشتم هنوز نرسیدم رکاب بزنم. خاکهای دشت لار هنوز روی دوچرخمه :D اگر همینطوری درگیر کارهای خورده ریز بشم و رکاب نزدم دوباره مجبور میشم برم اونجاهایی که عرب نتونست بره نی بندازه و قبلش تبدیل به امامزاده شده. :9:

Overlord instinct
2013/06/27, 16:40
با سلام .
آقای صافدل یعنی میگید ساعت 6 باید گردنه قوچک باشیم !!؟؟ یا نه ساعت 6 از اینجا راه می افتیم ؟
بابا یه خورده رحم کنید به من بیچاره ..... یعنی اینطوری باید 4 صبح از خواب بیدار شم ....... یاد دوران خدمت افتادم :22:

mSafdel
2013/06/27, 19:32
با سلام .
آقای صافدل یعنی میگید ساعت 6 باید گردنه قوچک باشیم !!؟؟ یا نه ساعت 6 از اینجا راه می افتیم ؟
بابا یه خورده رحم کنید به من بیچاره ..... یعنی اینطوری باید 4 صبح از خواب بیدار شم ....... یاد دوران خدمت افتادم :22:
محمدرضا جان ساعت 6 و نیم باید دم پلیس راه گردنه قوچک باشیم که البته با احتساب زمان انتظار تا 6:45 دقیقه حرکت از دم پلیس راه میشه.
باور کن منم دست کمی از شما ندارم یعنی باید 5 از خواب پاشم ولی خوب اگه دیرتر برگزار کنیم به گرمای هوا برمیخوریم

محمد جان می گم یه برنامه زود تر هماهنگ کنید دسته جمعی بریم مثل اون برنامه ای که صابر و برو بچ رفتن قم
تو فکرش هستم برادر ولی فکر کنم بیفته برای بعد از ماه رمضون

منتظر دیدار شما هستم :cool:
جمعه 7 تیر
ممنون آقا رضا. اصلا حواسم نبود :D. اصلاح شد.

Ali-Bike-Runner
2013/06/27, 19:52
محمد رضا راست میگه یکم دیرتر باشه افراد غربی هم می تونن بیان اگه ۸ به بعد باشه منم هستم ....به هر حال به گرما می خوریم یکی دو ساعت خیلی فرق نمی کنه فوقش مایو میاریم اونجا هم یه تنی به آب می زنیم :D شما ساعت رو بزار ۸:۳۰ من یه نفر دیگه هم با خودم میارم

mSafdel
2013/06/27, 19:55
محمد رضا راست میگه یکم دیرتر باشه افراد غربی هم می تونن بیان اگه ۸ به بعد باشه منم هستم ....به هر حال به گرما می خوریم یکی دو ساعت خیلی فرق نمی کنه فوقش مایو میاریم اونجا هم یه تنی به آب می زنیم :D
باید یه جوری بریم که ظهر حول و حوش 1 یا 2 خونه باشیم.
علی آقا تا پلیس راه با ماشین بیا. تازه اینجوری میتونی آقا مجید هم ورداری با خودت بیاری :)

ali bayati
2013/06/27, 20:15
علی جان، من قبل از 5:45 باید شما رو توی همت، بعد از خروجیهای یادگار ملاقات کنم.

@ محمد صافدل: آقا یه لطفی کن و نقشه ی گوگلی محل پاسگاه رو از همت بذار که من نویگیتور ذهنم رو روی اون ست کنم :-)

Ali-Bike-Runner
2013/06/27, 20:21
باید یه جوری بریم که ظهر حول و حوش 1 یا 2 خونه باشیم.
علی آقا تا پلیس راه با ماشین بیا. تازه اینجوری میتونی آقا مجید هم ورداری با خودت بیاری :)
آقای صافدل یخورده تخفیف بده اونجا جا برای پارک ماشین نیست ...بعدش ماشین من ظرفیت حمل یه دوچرخه رو داره باربند ندارم

Hamzeh
2013/06/27, 21:23
مگه چقدر جا می خواد برای دو تا دوچرخه؟ چرخها رو باز کن، تنه ها رو بذار روی صندلی عقب، اگر ماشین صندوق داره چرخها رو بذار تو صندوق، اگر هم هاچ بکه بذار پشت صندلی راننده و کمک راننده .

mpooladi
2013/06/27, 21:26
سلام.منم انشالا میام.اگر سر ساعت نبودم شما حرکت کنید.(یعنی منتظر من نشید یک لحظه)
ولی محمد آقا شما چطوری 6.30 اونجایی؟! :D
بابا یه تخفیف ساعت بدید ک علی رانر هم بیاد دیگه:o

Masoud
2013/06/27, 23:11
محمد جان تاپیک اطلاع رسانی رو از تاپیک گزارش جدا بزنید تا برای لینک دادن در پورتال مناسب تر به نظر بیاد

giant_hz
2013/06/27, 23:51
ببخشید دیر اطلاع میدم اینجا . . . چون تا همین الآن درگیر بودم و مشغول( هرچند پیش از این تلفنی اعلام حضور کردم )
فقط خواستم اینجا هم گفته باشم .
منم هستم:46:
تا الآن فکر کنم 6-7 تایی هستیم....
امیدوارم برنامه خوبی بشه:67:

AliFatehi
2013/06/27, 23:52
دوستان درسته سر کار میرید و مشغله دارید ما هم مثل شما...

البته زحمت ما که گردن آقای بیاتی هست و واقعا خیلی زحمتشون دادیم...

همین یه جمعه رو واسه رکاب زدن وقت داریم حالا بعضی ها بیشتر...

بخاطر یه خواب 1-2 ساعته حیف نیست؟؟؟حالا خود دانید....ما با لئو میایم :dadad4: و افتخاره در کنار همتون رکاب زدن...:12:

mSafdel
2013/06/28, 01:05
محمد جان تاپیک اطلاع رسانی رو از تاپیک گزارش جدا بزنید تا برای لینک دادن در پورتال مناسب تر به نظر بیاد
چشم آقا مسعود تاپیک گزارش رو جدا میزنم :o

علی جان باور کن هماهنگی دوباره با همه دوستان خیلی سخته. اجازه بده همین ساعت باشه و شما تشریف بیار تو برنامه های بعدی تخفیف تپل به شما میدیم :D
علی جان کجارو برای پارک ماشینها مناسب میدونی؟

اضافه شده بعد از : 16 minutes

علی جان، من قبل از 5:45 باید شما رو توی همت، بعد از خروجیهای یادگار ملاقات کنم.

@ محمد صافدل: آقا یه لطفی کن و نقشه ی گوگلی محل پاسگاه رو از همت بذار که من نویگیتور ذهنم رو روی اون ست کنم :-)
علی جان همتو بیا به سمت تهرانپارس تا برسی به خیابون استخر. خیابون استخرو بیا بالا (ادامش میشه جاده لشکرک) تا برسی به پلیس راه. این مستقیم ترین راهی بود که میتونستم بهت نشون بدم

یه نکته یادم رفت بگم منظورم پلیس راه لشکرکه ها. هرکس مشکلی داشت تو مسیریابی با تلفن من یا پیمان تماس بگیره

AliFatehi
2013/06/28, 14:10
آخ که عجب برنامه ای بود...

گزارش توپ رو از آقای صافدل حتما بخواید...چون واقعا خیلی جالب بود امروز....

فکر کنم عکسا زیاد نشد...جای همتون خالی...

Masoud
2013/06/28, 14:12
آخ که عجب برنامه ای بود...

گزارش توپ رو از آقای صافدل حتما بخواید...چون واقعا خیلی جالب بود امروز....

فکر کنم عکسا زیاد نشد...جای همتون خالی...

خسته نباشی :smileys-free-downlo

فکر کنم تا رسیدی پست رو زدی :smilies-azardl (113

yahya_021
2013/06/28, 15:30
من ساعت 5:30 از خونه راه افتادم یه کله اومدم ساعت 7:15 اول گردنه قوچک بودم گفتم برم الان توی مسیر بهشون میرسم هرچقدر رکاب زدم کسی رو ندیدم تا رفتم کنار سد دیدم اونجا هم هیچ دوچرخه سواری نیست یکم اون درو اطراف گشتم بعدش برگشتم

مدارکش هم موجوده

[Only registered and activated users can see links]

Ali-Bike-Runner
2013/06/28, 16:39
آقای صافدل دیر گفتید من اونموقع خواب بودم با چنتا از دوستان هم قرار گذاشتیم رفتیم کوهسار اتفاقا به ما هم خوش گذشت جای شما خالی :19: ..درضمن انتهای جاده لشکرک کنار شهرک های مسکونی جای پارک هست اگه کسی از غرب میاد می تونه اونجا پارک کنه تا اول گردنه قوچک رکاب بزنه :128fs318181:

Hamzeh
2013/06/28, 17:23
سلام
این مسیری بود که من امروز با بچه ها رکاب زدم و با GPS ثبت کردم. البته بچه هایی که با ماشین اومده بودن تا پایین گردنه قوچک با ماشین اومدن ولی من و پولادی و یکی دیگه از دوستام از خونه با چرخ اومدیم ، البته مسیر رو از انتهای ارتش شروع کردم به ثبت کردن. کلا امروز 44 کیلومتر رکاب زدم.

آخرین نقطه ای که کنار دریاچه بودیم من و دوستم متاسفانه مجبور شدیم جدا بشیم و زودتر برگردیم چون تا قبل از ظهر باید میرسیدیم خونه. بقیه دوستان مسیر کنار دریاچه رو ادامه دادن.

Overlord instinct
2013/06/28, 17:28
با سلام .
آقا من ساعت 4 از خواب بیدار شدم و دوباره خوابم برد . آقای صافدل ساعت 6.30 بهم زنگ زد منم از خواب پریدم . اصن یه وضی .........:10:
خلاصه شرمنده دیگه ......

GEEK
2013/06/29, 02:01
سلام مجموعا خوب بود و خوش گذشت.بهتر هم میشه اگه دوستان عکس هایی که گرفتن بذارن.:riz277:نخ سوزن اون آخری که با پایه گرفتن همه توش بودن.

رضوان
2013/06/29, 17:12
پس چی شد این گزارش ؟:New (6):

Biker
2013/06/29, 18:53
با سلام .
آقا من ساعت 4 از خواب بیدار شدم و دوباره خوابم برد . آقای صافدل ساعت 6.30 بهم زنگ زد منم از خواب پریدم . اصن یه وضی .........:10:
خلاصه شرمنده دیگه ......

عجیب درک میکنم چی میگی! :9::9::9:

NASER1394
2013/06/29, 22:13
پس گزارش برنامه کجاست .... محمد جان :p7977cujr38iyymsu8: عکس ؟:dadad4:

mSafdel
2013/06/30, 02:41
گزارش برنامه را اینجا بخونید:
گزارش برنامه 7 تیرماه گروه فراز - سد لتیان ([Only registered and activated users can see links])

من ساعت 5:30 از خونه راه افتادم یه کله اومدم ساعت 7:15 اول گردنه قوچک بودم گفتم برم الان توی مسیر بهشون میرسم هرچقدر رکاب زدم کسی رو ندیدم تا رفتم کنار سد دیدم اونجا هم هیچ دوچرخه سواری نیست یکم اون درو اطراف گشتم بعدش برگشتم
یحیای عزیز قرار ما ساعت 6 و نیم تا یک ربع به 7 بود که متاسفانه دیر رسیدید. امیدوارم که در برنامه های بعدی همرکاب بشیم :128fs318181:

بابت تاخیر گزارش از دوستان عذرخواهی می کنم باور کنید نوشتن گزارش و آماده کردن و اصلاح عکس ها و آپلود و ... کلی زمان می بره اونم شنبه ها که هم مشغله من زیاده و هم استرس کار اولین روز هفته زیاده.
به نظرم از هفته های بعد باید دوستان دیگه هم در گزارش نویسی سهیم بشن تا کمی تنوع در سبک گزارش نویسی داشته باشیم و سبک همه گزارش های گروه یکنواخت نشه
دوستانی هم که زحمت کشیدن با موبایل های خودشون عکس گرفتن خواهش می کنم که عکسهارو اینجا یا تو تاپیک گزارش بذارن تا ما هم در لذت دیدنشون شریک بشیم