PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مسیر کوهستانی تپه 14 معصوم خرم آباد

lorestan2001
2013/06/25, 01:19
ضمن عرض تبریک عید شعبان و تولد امام دوازدهم عکسهای مسیر کوهستانی تپه 14 معصوم خرم آباد که دیشب با ماشین رفتم و اونا رو گرفتم رو براتون میذارم . امیدوارم خوشتون بیاد.

[Only registered and activated users can see links]

اگه یادتون باشه در پستی بنام قله کمرسیاه خرم آباد محل دقیق عکسهای گرفته شده اون پست ، در عکس پایین کنار اون چراغی که بالای کوه روشنه گرفته شده ، پشت اون کوه مسیر خاکی خییییییییلی باحالی داره!

قرص کامل نیمه شعبان

sepehr82
2013/06/25, 02:13
با تشکر از شما //... //

اگر براتون ممکن هست ...بفرمائید :
بالاترین ارتفاع این مسیر به "متر " چقدر هست ؟ منظورم اینه که:
شهر در چه ارتفاعی نسبت به سطح دریاست ؟
و ارتفاع این تپه نسبت به ارتفاع شهر چقدر هست ؟

Vahid_FRD
2013/06/25, 07:49
خیلی خوب بود ای کاش مسیر دسترسی را هم از طریق گوگل ارت میزاشتید

Anathema
2013/06/25, 08:15
سلام

ارتفاع رو اونروز جی پی اس زدیم، اطلاعاتش دست حمید آقاست

ولی روی نقشه گوگل اینجا آپدیت نشده و هنوز اینجارو مث یه کوه نشون میده

البته تمام ورودی های این مسیر داخل شهر هست و خوبیش داشتن امنیت بالاست

من یه عکس میذارم ازش (البته این مسیرو فرشاد جی پی اس زده):

پ.ن.

حمید این همون شبیه که منو حسن رفتیم تمرین؟

Farshad- MTB
2013/06/25, 08:45
با تشکر از شما //... //

اگر براتون ممکن هست ...بفرمائید :
بالاترین ارتفاع این مسیر به "متر " چقدر هست ؟ منظورم اینه که:
شهر در چه ارتفاعی نسبت به سطح دریاست ؟
و ارتفاع این تپه نسبت به ارتفاع شهر چقدر هست ؟
ارتفاع شهر 1200متره
بالا ترین نقطه این مسیرم 1700متره

lorestan2001
2013/06/25, 09:09
حمید این همون شبیه که منو حسن رفتیم تمرین؟[/QUOTE]

سلام آره همون شبه . ممنون

اضافه شده بعد از : 2 minutes

ارتفاع شهر 1200متره
بالا ترین نقطه این مسیرم 1700متره

:smilies-azardl (12)

sepehr82
2013/06/25, 17:00
ممنونم از همه دوستان ... //
آفرین و دمتون گرم ... /// این تاپیک شما باعث شد تا گوگل ارث را باز کردیم ... و با سفر مجازی ... آمدیم به شهر شما ... عجب جائی ! حال کردم از بس که کوه نزیک به محل سکونت هست !تپه ها و کوه ها شهر را احاطه کردند ... با یک هوس کوچیک هم می تونید ...راهی بشید و فوری به کوهستان برسید ... این خودش بزرگترین امتیاز هست .
------------------------
خوشا به حالتون ... شهر شما جون میده برای "کراس کانتری " و " دانهیل " کار کردن ... /// راستی ! چرا هر کسی حسرت شهر دیگری را میکشه ؟؟
((( شاید هم واقعیت داره که گفتند : مرغ همسایه غازه ))):9:.
موفق باشید .

Anathema
2013/06/25, 18:55
آفرین و دمتون گرم ... /// این تاپیک شما باعث شد تا گوگل ارث را باز کردیم ... و با سفر مجازی ... آمدیم به شهر شما ... عجب جائی ! حال کردم از بس که کوه نزیک به محل سکونت هست !تپه ها و کوه ها شهر را احاطه کردند ... با یک هوس کوچیک هم می تونید ...راهی بشید و فوری به کوهستان برسید ... این خودش بزرگترین امتیاز هست .
------------------------
خوشا به حالتون ... شهر شما جون میده برای "کراس کانتری " و " دانهیل " کار کردن ... /// راستی ! چرا هر کسی حسرت شهر دیگری را میکشه ؟؟
موفق باشید .

آقا سپهر، اتفاقا این یکی از ویژگی های شهر و استان ماست که من خیلی دوسش دارم

میرم شهر دیگه ای میبینم کوه دور و برش نیست دلم میگیره. عادت کردیم به کوهستانی بودن محل زندگیمون

واقعا یکی از بهترین شهرستان های کشور برای دوچرخه سواری خرم آباده و البته این مجتمع تفریحی واسه ما دوچرخه سوارا کاملش کرده چون میری بیرون از خونه زیر 15 دقیقه میرسی به ورودی های این قله...

ما به دوستان دوچرخه سوار به قول پزشکان محترم اونور آب برای بازدید و گشت زدن توی طبیعت اینجا میگیم: HIGHLY RECOMMENDED

shahryar_MTB
2013/06/25, 19:15
اقا تعداد عکسای دوچرخه خیلی کمه اگه میشه بیشترش کن!!!خسته نباشی ممنون بابت عکسا

sepehr82
2013/06/25, 19:54
آقا اگر بتونم حتما یک سفر میام اونجا /////
واقعا جالب هست ..... الان یک بررسی کردم /// ...
500 کیلومتر مسافت تهران تا شهر شماست ... معمولا اتوبوس چند ساعت این مسیر را طی میکنه ؟
شایدبتونم یک برنامه ائی براش بچینم . ممنونم

mSafdel
2013/06/25, 20:00
سپهر جان معمولا اتوبوس 6 ساعته میرسه خرم آباد. از طریق قطار هم میتونی بری درود که تقریبا 7 ساعته میره

NASER1394
2013/06/25, 20:31
بابا عجب جایی دارین شماها .... خوش بحالتون ... چقدر از بالا مسیر و خود شهر رویاییه .. خیلی زیباست . بدجور هوس کردم ....

اینجا جون میده دوچرخه رو ول کنی و کیلومتر بزنی . بشرطی که بتونی کنترلش کنی . من اگه اونجا بودم حتما تا 90 تا میرسوندم ....

ترسی هم ندارم . آخه با 40 تا خوردم زمین و حسابی از خجالتمون دراومد و ترسمون ریخت :9:

mohsenavr
2013/06/25, 23:11
بلاخره یک گزارشو عکس از خرم آباد و اطراف آن ما دیدیم که توش آبسار نداشت :4d564ad6:

antimovan
2013/06/26, 00:39
مسير جالبي بود... اقا سپهر و اقا ناصر با توجه به علاقتون به مسير كوهستاني توصيه ميكنم به اين تايپيك ([Only registered and activated users can see links]) هم نگاهي بندازين البته بهترين ركوردم 4 ساعت و 40 دقيقه بوده

Anathema
2013/06/26, 01:52
بابا عجب جایی دارین شماها .... خوش بحالتون ... چقدر از بالا مسیر و خود شهر رویاییه .. خیلی زیباست . بدجور هوس کردم ....

اینجا جون میده دوچرخه رو ول کنی و کیلومتر بزنی . بشرطی که بتونی کنترلش کنی . من اگه اونجا بودم حتما تا 90 تا میرسوندم ....

ترسی هم ندارم . آخه با 40 تا خوردم زمین و حسابی از خجالتمون دراومد و ترسمون ریخت :9:

ناصر من کیلومتر ندارم ولی یه بار از یه مسیر سنگینی پایین میومدم،خطای دید دادم فک کردم جلوم جاده صافه، نگو یکم موج داره

آقا اولین استارت علاقم به دانهیلو و فری راید ازونجا زده شد، با سرعت خیلی زیاد چند متر طولی پریدم بدون کلاه، ولی آدرنالین خالص داد بهم

این جور جاهایی هم داره، فقط آسفالت و خاکی صاف نیست، مسیر پرشم داره:p

sepehr82
2013/06/26, 02:19
ناصر من کیلومتر ندارم ولی یه بار از یه مسیر سنگینی پایین میومدم،خطای دید دادم فک کردم جلوم جاده صافه، نگو یکم موج داره

آقا اولین استارت علاقم به دانهیلو و فری راید ازونجا زده شد، با سرعت خیلی زیاد چند متر طولی پریدم بدون کلاه، ولی آدرنالین خالص داد بهم

این جور جاهایی هم داره، فقط آسفالت و خاکی صاف نیست، مسیر پرشم داره:p

ایول الله
ما را دیونه کردید ...رفتید .
ممنونم از حسن - رضا و فرشاد و دیگر دوستان گروهتون ... سلام و یژه این پیر مرد را به "پور ویسه "برسانید و این گل هم تقدیم به ایشون :12:

من دلم کوه های خرّم آباد میخواد :(40):... حیف 6 ساعت وقت ضربدر دو :p7977cujr38iyymsu8: فقط برای داخل اتوبوس باید لحاظ کرد ...:13::13::13:

lorestan2001
2013/06/26, 07:59
------------------------
موفق باشید .

آقا مخلصیم . همین که گوگل ارت رو باز کردین و شهر ما رو دیدین واسه ما باعث خوشحالیه . اینو بگم که استان ما از نظر آب و هوا هم چهار فصله . نه مثل زنجان و اردبیل سردسیر و نه مثل اهواز و بوشهر و بندرعباس گرمسیر. معتدل . طبق گفته یکی از اساتید ، اختلاف دما در استان لرستان 15 درجه است یعنی اگه در پلدختر دما 45 درجه باشه همزمان در جای دیگه ممکنه 30 تا باشه.