PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آبشار وارک

Farshad- MTB
2013/06/22, 01:43
شبانگاهان اس ام اس آمد که فرشاد جان! میریم کو کلا!!!(منم نمیدونم کجاست شما هم که تکلیفتون معلومه) نوشتم :خودم قصد داشتم برم وارک! گفت: تو با ما بیا!...سر قرار حاضر شدیم یه جورایی به هم رسیدیم و اونجا بود که گفتن همون وارک بهتره!...
محل تشکیل جلسه
[Only registered and activated users can see links]
و جماعت یتحکرونه! الی وارک!
در بین راه به منظره ای مشرف شدیم و قرار شد تصاویری ثبت شود و شد!

و نزدیک روستایی شدیم و عقلا بر این باور بودن که آب همینجا بگیریم که تا منزل بعدی آبی نیست . وما همین کردیم
روستا
وما تصویری از خود برداشتیم
و در جایی بجه ها قصد صبحانه کردن! ودر این منزلگاه بود که مخالفین هایده که از دستگاه پخش می تراوید بر تنها موافقش (من) غلبه کردن!
بعد از صرف صبحانه سربالایی خاکی در مقابل ما قرار گرفت که در مسیر آبشار قرار بگیریم!
در منتهی الیه سربالایی ما به ارتفاع 2221 متر صعود کرده بودیم که 1000 متر از شهر بلند تر بود
و در ست از آنجا به بعد سرازیری به طول 10 کیلومتر تقریبی با کاهش ارتفاع 800 متری انتظار ما را می کشید که این نوید سربالایی بسیار خفنی!! در مسیر برگشت را میداد که دلها را میلرزاند!
مسیر
و اینجا بود که چرخ جلوی محسن پنچر شد و دست اندرکاران آن را رفع نقص نمودن!
حرکت از نو
محلی که از بی راهه به سمت پایین حرکت کردن وچون علی با کفش کورسی اومده بود قادر نبود این مسیر پر خار و پرشیب و بره پایین و ما مدتی نشستیم و مثل ایکیو سان فکر می کردیم ولی نتیجه ای در بر نداشت و علی رفت بالا که یا راهی پیدا کنه و یا برگرده!!!!!.......ومتاسفانه راه دومو انتخاب کرد و با بدن فوقالعاده آماده ای که داره مسیرو تو گرمای ظهر برگشت!!!!.....حیف شد.

ما بعد از کلی کش و قوس و بدبختی خودمونو به رودخونه رسوندیم!
در عکس بالا من و آقای پور ویسه تحلیل دلریم میریم!!!
به هر بدبختی بود خودمونو به 2نفر اول رسوندیم در مواردی ما چرخو نگه میداشتیم در دیگر حالات دوچرخه ما را!

محل استقرار
اینجا بود که عازم آبشار شدیم

و تو چه دانی که آبشار چیست!
ومن رفتم که سفر را مستند کنم
دارم میرم

چون آب بصورت برفابه آب فوق العاده سرده! و باید ترموستاتونو خاموش کنید مگر نه بی اختیار هواررررررر می زنید!
در کنار آبشار آب روانی در جریانه که سنگها رو بصورت سبزه و لیز در آورده و در این مکان محسن به من نشون داد که چطور میشه سرنگون شد! و منم با این کفشای لاک دار ترجیح دادم بالا نرم!
پارتی بازی! عکس خودم!

اون ابرای سفیدومی بینید بالای کوه ما از اونجا اومده بودیم و باید خودمونو به اونجا میرسوندیم که تازه سر جاده اصلی قرار بگیریم! تو عکس پایینیه بی تی اس موبایلم معلومه! و لی خیلی نا محسوس اونجا ارتفاع 2220

عرض میشه حضورتون بنده خالی کردم و 90% مسیرو چرخه رو هل دادم!!
اینجا انتهای سربالاییه و به دشت کامل احاطه داریم

اینم حکایت از دید جی پی اس

..................................پایان

lorestan2001
2013/06/22, 09:28
بسیار بسیار گزارش کاملی بود :26:

NASER1394
2013/06/22, 22:27
بازم دمت گرم . چسبید حسابی هم چسبید این گزارشت به جون ما . :a2d3:

خدایا میشه ما هم 40 سال دیگه همچین انرژی و بنیه ای داشته باشیم تا مثل آقای پور ویسه هر جا دلمون خواست پا به پای جوونا رکاب بزنیم . :D

این منظر زیبا کاش نزدیک ما بود تا خودکشی را نصیب خود می نمودیم . .... این جور جاها آهنگ های جوادی یساری و عباس قادری میچسبه :4d564ad6:

و در جواب (و تو چه دانی که آبشار چیست!) همونیه که شما داری و ما نداریم و پزشو ( جزک ) به ما میدی :19:

mohsenavr
2013/06/22, 22:45
خوش به حالتان
آنجا واقعا......
سرزمین آبشارها است

Farshad- MTB
2013/06/22, 22:56
بازم دمت گرم . چسبید حسابی هم چسبید این گزارشت به جون ما . :a2d3:

خدایا میشه ما هم 40 سال دیگه همچین انرژی و بنیه ای داشته باشیم تا مثل آقای پور ویسه هر جا دلمون خواست پا به پای جوونا رکاب بزنیم . :D

این منظر زیبا کاش نزدیک ما بود تا خودکشی را نصیب خود می نمودیم . .... این جور جاها آهنگ های جوادی یساری و عباس قادری میچسبه :4d564ad6:

و در جواب (و تو چه دانی که آبشار چیست!) همونیه که شما داری و ما نداریم و پزشو ( جزک ) به ما میدی :19:
بازم ممنون از ابراز لطفت...دیگه داشتم فکر می کردم نوع تصاویر و گزارشات تکراری شده.....بازخوردشون کم شده!!

shahryar_MTB
2013/06/22, 23:41
اقا خسته نباشین ممنون بابت عکسا معلومه خوش گذشته!!!منتظر عکسای دیگه ای هم شخصا هستم

NASER1394
2013/06/23, 09:59
بازم ممنون از ابراز لطفت...دیگه داشتم فکر می کردم نوع تصاویر و گزارشات تکراری شده.....بازخوردشون کم شده!!

خواهش می کنم ....

واسه من که تکراری نیست . هر باری که گزارش جدیدی ازت می خونم کلی انگیزه و انرژی می گیرم که کارای مارکوپولویی انجام بدم. :39: