PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آبشار گریت

Farshad- MTB
2013/06/16, 15:03
سلام دوستان جمعه صبح به مقصد آبشار گریت از میدان بسیج(یادبود) خرم آباد درساعت 6 صبح حرکت آغاز شد امروز با اضافه شدن چند تا از بچه های سه گانه وهمچنین غیبت دو و سه نفر دیگه!حرکت به سوی گریت آغاز شد شنیده ها حاکی از آن بود که قرار بوده جمعی 7/8نفری برای اولین بار به ما ملحق شوند که محقق نشد!...منم مث شما دلیلشو نمیدونم!!!
حرکت در جاده اصلی آغاز شد
[Only registered and activated users can see links]

ودر مسیر مقصد قرار گرفتیم بعد از طی مسافتی منتظر شدیم تا دونفر از بچه ها که عقب افتاده بودن به ما ملحق شوند
بعد از دقایقی سرو کلشون پیدا شد ظاهرا از این نخودها ها هم کنده بودن و از تناولش لذت میبردن!!!

راهو ادامه دادیم و به دوراهی که به آبشار هدایتمون میکرد رسیدیم دقایقی انتظار و چندتا عکس خشک و خالی
سرازیری به سمت آبشار

در اولین مکان مورد تایید متوقف شدیم و حاضر به این ریسک نشدن که جلوتر برویم شاید در برگشت اینجا اشغال بشه
استقرار و انعکاس!!
جایی که به چوب نیاز باشد افراد مستعد هنرنمایی میکنن کاری از محمد بیرانوند پسری موقر و مودب

نهار قریبان!

بچه ها یه دور قبل نهار رفتن حوالی آبشارها! یه تنیم به آب زدن منم خودم فرادا! رفتم یه دوری بزنم با این شکل و شمایل!!
رفتمو دیدمو چندتا عکس گرفتم
داشتم بر میگشتم دیدم جماعت دارن میان
گفتن بابا آبشار اصلی جلوتره این نیست
بین را بچه ها گفتن سر سره بازی می خوایم کنیم منم مشتاق بودم ببینم این سر سره چیه اینا میگن!؟!!
اما سرسره !!:عبارت بود از کانال سیمانی که آب با فشار درونش جاری بود و اینجا با فشار آب مثل سورتمه هایی که در کانالای یخی حرکت میکنن حال میکردن واسه خودشون! فیضی میبردن که مومنین قابل به درکش نیستن!

وقتی حسابی سر سره بازی کردن یه خورده پایین تر آبشار بود که رفتیم اونجا!
اینجا بود که ماهم تنی به آب زدیم![Only registered and activated users can see links]

باور کنید تحمل آب سرد آبشار که از بالا میریزه تو گرمای40 درجه جمعه بسیار مشکل بود

بچه ها کالری بدنشون کم بود و لرزیدن آغاز کردن و برگشتیم! بالا

جناب پور ویسه در حال استراحت
محمد بیرانوند در حال وصله زدن تیوپ شاید 2 ساعت هی وصله زدهی وصله زد حرکاتش صبر ایوبو واسم تداعی کرد
کم کمک دارن میان بالا که بریم

......................................پایان

mSafdel
2013/06/16, 15:50
عالی بود از دیدن عکس ها و خوندن گزارش خیلی لذت بردم. عجب آبشار زیبایی بود.
دارم فکر می کنم یه هفته مرخصی بگیرم و بیام لرستان هر روز یکی از جاهایی که معرفی کردید برم :D

sepehr82
2013/06/16, 15:57
با سلام
ایواالله

حتما هم خیلی به شما و دوستانتون خوش گذشته ... خیلی جالب بود ... عکسهای جالبی بود ...
چند کیلومتر رفتید و برگشتید ... کل مسیر؟؟؟
و جالبتر اینکه هر چه اطراف را دقت کردم ... خوشبختانه اثری از زبانه مصرفی مسافرین نبود .... که معمولا در مکانهائی که پای بسیاری از شهروندان به چنین جاهائی میرسه ... متاتسفانه از خودشون بجای میگذارند .. نبود .!!
ضمنا شما با اون حرارتی که بدنتون داشت ... ! چطوری تونستید زیر اون آبشار خنک و سرد قرار بگیرید .. ماشاالله ... مراقب باشید سرما نخورید .... موفق باشید .:riz304:

Farshad- MTB
2013/06/16, 17:37
عالی بود از دیدن عکس ها و خوندن گزارش خیلی لذت بردم. عجب آبشار زیبایی بود.
دارم فکر می کنم یه هفته مرخصی بگیرم و بیام لرستان هر روز یکی از جاهایی که معرفی کردید برم :D

ما در خدمتیم منتهی وزن کم کن ;););)که کم نیاری آدم نا آماده با خودمون نمیبریم!!!:smiley_en_bicicleta:smiley_en_bi cicleta

Anathema
2013/06/16, 17:44
به به ، فرشاد عجب جایی رفتین

ن که فعلا آمادگی بدنیم نصف شما هم نیست که بتونم این مسیرارو رکاب بزنم :37:

عکسارو با همون k770 گرفتی؟

رضـــا

Farshad- MTB
2013/06/16, 17:58
با سلام
ایواالله

حتما هم خیلی به شما و دوستانتون خوش گذشته ... خیلی جالب بود ... عکسهای جالبی بود ...
چند کیلومتر رفتید و برگشتید ... کل مسیر؟؟؟
و جالبتر اینکه هر چه اطراف را دقت کردم ... خوشبختانه اثری از زبانه مصرفی مسافرین نبود .... که معمولا در مکانهائی که پای بسیاری از شهروندان به چنین جاهائی میرسه ... متاتسفانه از خودشون بجای میگذارند .. نبود .!!
ضمنا شما با اون حرارتی که بدنتون داشت ... ! چطوری تونستید زیر اون آبشار خنک و سرد قرار بگیرید .. ماشاالله ... مراقب باشید سرما نخورید .... موفق باشید .:riz304:
اطلاعات به همراه عکس جی پی اس هست منتهی یا باید قالب و عوض کنین یا با گوگل کروم سایتو باز کنید که عکسو بزرگتر و اعداد روش خوانا باشن!
رفت و برگشت106 کیلومتر
حدود 650 مترم صعود کردیم
در خصوص آبم 4 ساعت بعد از رسیدن زدیم به آب که نه برفاب! اونم من به شخصه کم کم میرم تا بدنم با دمای آب تطبیق پیدا کنه! و تو گرمای 40 درجه اینروزا به جایی بر نمی خوره!

اضافه شده بعد از : 12 minutes

به به ، فرشاد عجب جایی رفتین

ن که فعلا آمادگی بدنیم نصف شما هم نیست که بتونم این مسیرارو رکاب بزنم :37:

عکسارو با همون k770 گرفتی؟

رضـــا

چت بی د امانه کردی آرمسترانگ!!.:63:...کاشکی تو هم میومدی! چون دوتا از بچه ها هم که اومده بودن یه خورده مشکل داشتن تو از اونا بدتر نبودی! منتهی منم اولین باره میرم از مسیر ها و سختیشون اطلاعاتی نداشتم ... آره همون 770 کذاییه!!نمیزارن با رزلوشن اصلی آپ کنم میگن واسه همه بالا نمیاد!..

hosein&giant
2013/06/16, 18:30
مرسی خیلی عالی بود.انشا الله گزارش های بیشتری ببینیم.

سیاوش
2013/06/16, 20:06
سلام خسته نباشین بابا ترکوندین.من هفت هشت ماه خرم آباد کار کردم جاهای زیادی هم رفتم ولی اینجور جاهایی ندیدم.ای کاش اون موقع میدیدمتون.

NASER1394
2013/06/16, 20:16
درود بر شما و همراهانتان

گزارشات مثل همیشه جذابه و عکس های زیادی که میزاری آدم رو تو افق اونجا محو میکنه . ولی کاش یه دوربین دیجیتال تهیه کنی و عکسای شفاف و با کیفیتی بگیری

چون زیبایی اونجا حیفه که ثبت نشه . ماشالله آمادگیتون هم خوبه . خدا قوت

shahryar_MTB
2013/06/16, 20:35
با توجه به عکسا معلومه خوش گذشته ولی کاش اون کورسی ها هم عکسی داشتن که ببینم چی هستن خیلی خوش گذشته مخصوصا اون ناهارتون منو کشته

Farshad- MTB
2013/09/21, 21:35
قرار بود به توصیه محسن فرهادی اینبار به جایی برویم به نام سیب تلخ! از آنجا که تغییر مسیر ناگهانی یکی از ارکان برنامه های ماست!....در امتداد شب!( مترادف بافیلم گوگوش و سعید کنگرانی)!!..گفت که میریم گریت!....گفتم گریتو که رفتیم!؟.....گفت خود گریت نمیریم از گریت رد میشیم!......القصه...ساعت 5ونیم!! بیدار شدم بکمک زنگ موبایل!....وساعت 6:30سر قرار حاضر بودیم .......تازه سپیده سرزده بود اونموقع!...(نکته: این نقطه چین بین جملاتو از صابر یاد گرفتم گفتم که قانون کپی رایت رعایت بشه!)........حوالی روستای ایمان آباد.عضله زیر قفسه سینه راستم گرفت! که هر از چند گاهی این مشکل و دارم و مجبور به کاهش سرعت در حد توقف! شدم و محسن که دور گرفته بود رفت....آقای پور ویسه هم به من رسید و مسیرو ادامه دادیم و با پدیده باد تو سینه!!! هم مواجه بودیم! محسن هم تخته گاز میرفت و از نظرها ناپدید میشد....جناب مجیدخان پور ویسه کم کم عقب می موند یکی دو جا من دور زدم تا همراهیش کنم!....اینجا بود که گفت لنتای دوچرخه جدید با دیسک در گیرن!!و توانشو گرفته بودن!!....و در این حالت عرفانی با الهام گرفتن ازطرز تفکر یکی از شخصیتهای کارتون گالیور ساز نا امیدی رو کوک کرد که من نمیتونمو...من بر میگردمو...چرا محسن سریع رفتو ...نخرم با این چرخ خریدنمو.از این دست گله مندی ها!!......ومنم باتوجه به جی پی اس میگفتم فقط 10 دقیقه دیگه مونده! تا تابلو!.......10دقیقه شد 20دقیقه بازم خبری از تابلو نشد!....:30:........سرتونو درد نیارم به تابلو نرسیدیم ولی به محسن متوقف رسیدیم!! ...سیب زمینی تخم مرغ بیسکویت مقداری مربا..وهمچنین مقداری روحیه ودر مزمت چرخ بد سخنرانی کردن و اینکه بقیش سرازیریه...خودت خوبیو چرخ بده...مجددا آقا مجید به اسلام گروید!...

یکی گفت از این عکسای دهن بازو اینا نزار!!!..ولی من میگم مستنده دیگه!

خلاصه به تابلو رسیدیم!

ازاینجا به بعد نیز راهو ادامه دادیم و سربالاییها و سرازیری ها در نوردیدیم!

در عکس زیر یه دوچرخه سوار معلومه!!

ازمیان باغهای گردو گذشتیم وپرسان پرسان به روستایی به نام دارهوا!..رسیدیم و خواستیم جلوتر بریم که کمی هم رفتیم و عطایش را به لقایش بخشیدیم و برگشتیم ودر یک باغ گردو. چسبیده به روستا فرود اومدیم!

جی پی اس میدونم اکثرتون ندارین!!!!!!!!!!! اینجوریشو

محسن رفت یه دیدی بزنه که ببینه جای بهتری هست یا نه!..وما وچرخهاهم منتظریم!

تو یه باغ کوچیک گردو که مال همون روستا مستقر شدیم...نهار

از وقتی صابر عکسای خفن چهره میزاره!!....بنابراین هرچه بادا باد!!!!

عالم کچلی!!!.....اونایی که مو دارین..یاهنوز ...به سن ما نرسیدید قدر موهاتونو بدونید!

من خوابیدم رو زمین(زیر اندازم نداریم!!)..یه عکس از خودم یه عکس از شاخسار بالای سرم

نمایی از باغ

شخصیت جالبی که لحظاتی در کنار مون بود محمد رضا بود که نمی دونست فامیلیش چیه!! ولی میگفت که کلا چهار خانوار تو این روستا ساکنن..مدرسشونم 4 دانش آموز داره و تازه رفته کلاس دوم!..زمستون 1 متر برف میاد و گاها یه هفته برق ندارنو!...اینجا گرگ نداره!...تا بحالم به شهر نیومده و شهرو ندیده!
ماهم چیزی نداشتیم الی چند تا از ابن کلوچه ها که تقدیمش کردیم

نمایی از روستای 20 نفره

از نکات جالب این مسافرت خورده شدنو دوتا گردو از همون باغ بود که گردوهاشم قبلا چیده بودن!....وآقای پور ویسه از همین محمد رضا گرفته تا هرکه میدید حلالیت مطلبید ...ومن یاد یه فیلمی که تلویزیون قبلا می داد که یه جوونی تو یه نهر یه سیب پیدا میکنه و می خوره و میره که از صاحب باغ حلالیت بطلبه صاحب باغم دخترشو بهش میده!....ومنظور پاداش کار نیک!!!.........ومن مطمئن بودم حتما لنتای چرخ آقا مجید به پاس این حرکت از غیب درست میشه!!!.........ولی تا جاده اصلی درست نشد!......وبسیار شاکی بود!....ولی تو سرازیریا ..نشانه هایی از معجزه رو میشد دید!.............الا ایوحاله من حیث المجموع!.....سفر به اتمام رسید..ودر یرگشت من طوفان رو سینه رو تجربه کردم که حتی دوچرخه رو هم به سمت کنار جاده هل میداد!

Dirt
2013/09/22, 15:36
کاش منهم اونجه بودم
مرسی‌ بره عکست ها

Farshad- MTB
2013/09/22, 15:53
کاش منهم اونجه بودم
مرسی‌ بره عکست ها

Hallo, ich danke Ihnen so viel schöne Natur, Deutschland:riz304:

sepehr82
2013/09/22, 21:38
اول
سلام و خسته نباشید ...دمت گرم عالی بود ... ///
دوم : اینکه آقا فرشاد چرا هر دو سفر را در یک پست قرار دادید ما ""تقریبا تمام"" عکسهاتون را تا نیمه باز شدند ...به خاطر سرعت افتضاح نت ... از بس ...... بود .. ...
سوم اینگه :
یک اطلاعاتی به ما بده راجع کارکرد و عمکرد کارایی .... .....اون دستگاه خوشگل "جی پی اس " ... چند است (مبلغ ) ؟
آیا در تهرران میدونید از کجا میشه خرید کرد ؟ و در آخر تشکر فراوان از شما دوست گرامی :12:

NASER1394
2013/09/22, 21:42
به به داداش فرشاد گل ...

خوشحالم که دوباره برنامه هاتون رو شروع کردین . خدایی خوشبحالت . طبیعت بی نظیری دارین ...

راستی با دوچرخه جدید تمرینات خعلی حال میده نه ؟ دوچرخه جدیدت هم مبارکت باشه . ان شالله همیشه به خوبی و خوشی :ad54ad:

Farshad- MTB
2013/09/23, 00:01
اول
سلام و خسته نباشید ...دمت گرم عالی بود ... ///
دوم : اینکه آقا فرشاد چرا هر دو سفر را در یک پست قرار دادید ما ""تقریبا تمام"" عکسهاتون را تا نیمه باز شدند ...به خاطر سرعت افتضاح نت ... از بس ...... بود .. ...
سوم اینگه :
یک اطلاعاتی به ما بده راجع کارکرد و عمکرد کارایی .... .....اون دستگاه خوشگل "جی پی اس " ... چند است (مبلغ ) ؟
آیا در تهرران میدونید از کجا میشه خرید کرد ؟ و در آخر تشکر فراوان از شما دوست گرامی :12:

ممنون از لطف شما
دلیلش اینه که هرد 90%یه مسیرن منتهی این سری خود آبشارو رد کردیم..........اینجا هم پارس آنلاین...به تعداد کارکنانش هر روز داره فحش میخوره!!!..ما هم خیلی خرابیم

این گارمین 305 که من 500تومن خریدمش که همراهش ضربان سنج و سنسور دور پا رو داره!....که دور پاشو من وصل نکردم! رو چرخ فعلا....قبل از گرونی 350 قیمتش بود!!منم از خرم آباد خریدمش!

اضافه شده بعد از : 14 minutes

به به داداش فرشاد گل ...

خوشحالم که دوباره برنامه هاتون رو شروع کردین . خدایی خوشبحالت . طبیعت بی نظیری دارین ...

راستی با دوچرخه جدید تمرینات خعلی حال میده نه ؟ دوچرخه جدیدت هم مبارکت باشه . ان شالله همیشه به خوبی و خوشی :ad54ad:

تشکر از ناصر عزیز....آره فعلا آغاز برنامه های ما شروع شد(بقول ابی)!!...چرخ جدیدم خوبه....ولی من خودمم باید آماده تر باشم....کنترل متناسب اولین دستاورد چرخ جدیده.....ما خودمونم نفهمیدیم میریم تمرین!...تفریح!...آدمکشی!...خلا صه فشار مضاعفم متحمل میشیم!......ولی در کل راضیم!

rza_bgy
2013/09/23, 00:27
عجب طبیعتی...زنده باد لرستان...