PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برنامه جمعه 24 خرداد - گروه فراز

mSafdel
2013/06/12, 22:12
برنامه این هفته پارک جنگلی لویزان می باشد دوستانی که تمایل به شرکت در این برنامه رو دارن اینجا اعلام کنند
محل قرار میدان امامت
ساعت حرکت: 6 و نیم صبح
دوستانی که می خوان تو مسیر بهمون ملحق بشن محل و ساعتشو اعلام کنن.
دیگه امتحانات هم تموم شده و کسی بهانه ای نداره :63:

پی نوشت: گزارش این برنامه در پست 23 نوشته شده

AliFatehi
2013/06/13, 00:09
برنامه خیلی خوبیه...اگه بتونم خودم با دوچرخه میام...
اگه کسی هم میاد با دوچرخه بریم بگه...ما هم 24 ساعته امتحانامون تموم شده...

jinguli
2013/06/13, 00:58
من دارم میرم دیوچشمه سمت دماوند، واگرنه میومدم. لازم به ذکر است که دوستان شناسنامه همراه داشته باشند تا با دوچرخه به پای صندوقهای رای برویم:9:

Overlord instinct
2013/06/13, 01:06
با سلام .
امیر حسین چطوری ؟ کجایی پسر ؟ بیا بریم دیگه .......:smilies-azardl (12)
آقا منم هستم . فقط من از سمت حکیمیه میخوام بیام . از کدوم طرف به شما ملحق بشم ؟

ali bayati
2013/06/13, 08:21
منم خیلی علاقه مندم بیام ... خصوصا اینکه توپی تنه رو هم دادم صداگیری کردند :44:

میتونم علی آقا رو تو همت شرق، مثلاً بعد از تقاطع یادگار پیکاپ کنم و به اتفاق بیایم لویزون ، درب جنوب شرقی (همون که بر هنگام میشه) پارک کنیم و به گروه ملحق شیم :27:

علی جان نظرت چیه برادر ؟ (لهو و لعب یادت نره :32:)

rShahbazi
2013/06/13, 09:14
اگه مشکلی پیش نیاد منم هستم

AliFatehi
2013/06/13, 10:01
منم خیلی علاقه مندم بیام ... خصوصا اینکه توپی تنه رو هم دادم صداگیری کردند :44:

میتونم علی آقا رو تو همت شرق، مثلاً بعد از تقاطع یادگار پیکاپ کنم و به اتفاق بیایم لویزون ، درب جنوب شرقی (همون که بر هنگام میشه) پارک کنیم و به گروه ملحق شیم :27:

علی جان نظرت چیه برادر ؟ (لهو و لعب یادت نره :32:)

برادر ما هستیم...اگه زحمت نباشه...لهو و لعب هم یه چیزایی ببریم...اگه کسی چیزی به ذهنش میرسه بگه...من تا جایی که بتونم بیارم...

دوستان jignuli و Overloard لطفا تاپیک رو به برنامه خودتون منحرف نکنید...:D آدمی حسودیش میشه

ali bayati
2013/06/13, 10:21
محمد آقا: از همون ورودی هنگام داخل میشید شما ؟ و اینکه چه ساعتی میرسید اونجا ؟
@ علی آقا: اگر بچه ها 7 برسند اونجا، ما باید حداکثر 6:30 (بار زده) کف همت در حالت حرکت به شرق باشیم.

mSafdel
2013/06/13, 11:21
@محمد ([Only registered and activated users can see links]) آقا: از همون ورودی هنگام داخل میشید شما ؟ و اینکه چه ساعتی میرسید اونجا ؟
@ علی آقا: اگر بچه ها 7 برسند اونجا، ما باید حداکثر 6:30 (بار زده) کف همت در حالت حرکت به شرق باشیم.

ما حدود 7 و نیم دم درب شماره 1 لویزان تو هنگام هستیم

آقا منم هستم . فقط من از سمت حکیمیه میخوام بیام . از کدوم طرف به شما ملحق بشم ؟
محمدرضای عزیز فکر کنم همون دم در لویزان قرار بزاریم بهتره

AliFatehi
2013/06/13, 13:47
@محمد ([Only registered and activated users can see links]) آقا: از همون ورودی هنگام داخل میشید شما ؟ و اینکه چه ساعتی میرسید اونجا ؟

من ساعت 6 باید کجا باشم دقیقا؟؟ از همت نیام بهتره...خطرناکه...از مخصوص میرم آزادی و یادگار رو میرم بالا...نمیدونم
به نظرتون کدوم نزدیک تره؟؟؟

ali bayati
2013/06/13, 14:01
مخصوص رو بری و یادگار رو بیای بالا که میشه خودش میشه یه مسافرت ...
به شما، کجای همت نزدیکترینه ؟

AliFatehi
2013/06/13, 14:26
مخصوص رو بری و یادگار رو بیای بالا که میشه خودش میشه یه مسافرت ...
به شما، کجای همت نزدیکترینه ؟

کدوم ورودی همت بیام؟؟؟شما بگو...و ساعتشو....

ali bayati
2013/06/13, 15:22
علی جان، مثلاً تقاطع همت با یادگار، بین 6:45 تا 7:00

AliFatehi
2013/06/13, 18:58
علی جان، مثلاً تقاطع همت با یادگار، بین 6:45 تا 7:00

چشم آقای بیاتی....من 6:30 سعی میکنم اونجا باشم...

giant_hz
2013/06/13, 20:18
:ad54ad:
:29: منم همونجا که دفعه پیش رفتیم لویزان بهتون ملحق شدم ، منتظر میمونم:27:
ساعت 7 اونجام

ali bayati
2013/06/13, 20:24
چشم آقای بیاتی....من 6:30 سعی میکنم اونجا باشم...

روز خوبی بشه :-)
من قبل از 6 بهت اس ام اس میدم

mpooladi
2013/06/13, 21:07
سلام ب 20 ها
ااقا ما هم انشالا 7.30 دم در پارکیم.
و از بالا میاییم.کسی بود بگه با هم باشیم.

Overlord instinct
2013/06/14, 00:37
با سلام .
آقا من از سمت اتوبان بابایی به شما ملحق میشم . فقط بهم بگید از کدوم ورودی باید بیام داخل ؟؟ از سمت اتوبان بابایی 6 الی 7 تا درب ورودی داره ...... !!!

mSafdel
2013/06/14, 00:43
پس شدیم 7 نفر: من و رضا، پیمان، محمدرضا، محمدحسین، علی (فاتحی) و علی (بیاتی)
از دوستان خواهش می کنم که در صورتی که به هر دلیل نتونستن بیان حتما از طریق موبایل من یا یکی از دوستان ذکر شده اطلاع بدن تا در محل قرار منتظرشون نباشیم

ali bayati
2013/06/14, 14:21
تمرین باحالی بود ... :29: خیلی هم خوش گذشت ... منتظر عکسهای پیمان خان و گزارش محمد آقائیم :60:

AliFatehi
2013/06/14, 15:28
جای همه خالی...تمرین عالی و خیلی باحالی بود...بعد یه مدت فشار خوبی اومد بهم...اصن یه وضی....

Overlord instinct
2013/06/14, 18:24
با سلام .
تمرین خوبی بود . مسیر های استقامتی خوبی داشت . منتظر گذارش دوستان هستیم .
با تشکر .

mSafdel
2013/06/16, 03:00
گزارش برنامه 24 خرداد گروه فراز – پارک جنگلی لویزان

خوب شکر خدا این برنامه هم انجام شد و جای همه دوستان خالی بسیار خوش گذشت.
صبح من و آقا رضا سر میدون امامت (وثوق) سر قرار حاضر شدیم و بعد از سلام و احوالپرسی به سمت هفت حوض راه افتادیم. هنوز راه نیفتاده دیدیم سر چهارراه سی متری ترافیک غیر عادی دیده میشه که بعد از جلو رفتن دیدیم ظاهرا زمین یهو زیر پای یه بنده خدایی باز شده و اونو بلعیده و البته مامورین آتشنشانی و امداد سعی داشتن اونو با جرثقیل و طناب بالا بشکن البته ترکیب این جرثقیل و طناب و نحوه گره زدن طناب منو یاد اعدام انداخت تا امداد!

طبق قرار با رسیدن به میدون هفت حوض یه میس کال به پیمان زدم تا از خونشون راه بیفته و بیاد سر قرار. حرکتو به سمت محل قرار با پیمان ادامه دادیم و به پل زین الدین رسیدیم و دیدیم که پیمان خان منتظر ما هستن. تا ما یه نفسی تازه کنیم و دوباره راه بیفتیم علیین (علی+علی) با ماشین از راه رسیدن و خوش و بشی کردیم. قرار شد که اونا با ماشین برن دم در اصلی پارک لویزان و تا دوچرخه هاشونو آماده کن ما هم خودمونو برسونیم. راه افتادیم و تقریبا رسیدنمون همزمان شد. ساعت 7 و ربع بود که دم در پارک جنگلی لویزان رسیدیم و تا دوستان دوچرخه هاشونو آماده کنن شد 7 و نیم. منتظر محمدرضا و محمدحسین بودیم تا 7 و چهل و پنج اما خبری نشد! متاسفانه شماره محمدرضا رو نداشتم اما با محمدحسین تماس گرفتم که جواب نداد ناچارا یه پیامک براش ارسال کردم و راه افتادیم.

اول به سمت خونه پدری من راه افتادیم و بعد متل شیان. این عکسها رو با در خونمون یادگاری گرفتیم
[Only registered and activated users can see links]

مسیرو به سمت متل ادامه دادیم که پیمان هم از فرصت استفاده کرد و چند تا عکس خوب در طی مسیر گرفت

همینجا بود که میلاد باهام تماس گرفت و خبر داد که محمدرضا ظاهرا در ورودی را اشتباه آدرس گرفته و رفته در باغ پرندگان که چون شماره منو نداشته با میلاد تماس گرفته. خلاصه با محمدرضا تماس گرفتم و هماهنگی های لازم انجام شد و بهش آدرس دادیم و قرار شد که ما در متل منتظر محمدرضا باشیم. بعدش راه افتادیم و تا متل رکاب زدیم. اونجا کمی نشستیم و نفسی تازه کردیم و منتظر محمدرضا شدیم از فرصت استفاده کردیم و چند تا عکس یادگاری گرفتیم

اینجا هم علی فاتحی محو تماشای تهران شده بود و داشت تو افق تهران دچار محو شدگی میشد که به موقع خودمونو رسوندیم و نجاتش دادیم!

اینجا بود که محمدرضا خودشو به ما رسوند و قبل از اینکه شروع کنیم یه عکس دیگه هم گرفتیم

کمی دیگه رفتیم تا به بالای مسیر رسیدیم و از اونجا به بعد سرازیری بسیار خوبی در پیش داشتیم. چند دقیقه ای دم دستشویی ها توقف داشتیم و در این اثنا از موسیقی لری که از رادیو پخش میشد لذت میبردیم ضمن اینکه از صحبتهای نظافتچی مشهدی اونجا هم لذت بردم، اول از اینجا شروع کرد که همه جای ایران سرای من است و بعد هم در تمجید از موسیقی لری گفت و در وصف موسیقی مشهدی کمی صحبت کرد و بعد هم اونها رو با موسیقی جنیفر لوپزی مقایسه کرد و در آخر هم گفت اگه جنیفر لوپز می خواید براتون بذارم! آخر سر هم گیر داده بود به آقا رضا که چرا وقتی راه میری کفشات تق تق صدا می کنه (به خاطر لوک زیر کفش)!

بعد از اون همه سربالایی سخت به محض دیدن سرازیری ها عنان از کف داده همچون باد به سمت پایین سرازیر شدیم و اینقدر مشغول لذت بودیم که فراموش کردیم مسیر اصلیو وارد بشیم و اگه پیمان نبود همچنان به مسیر اشتباه ادامه داده بودیم. خداییش پیمان مسیرهای پارک جنگلی لویزانو از کوچه های محله خودشونم بهتر بلده. علی فاتحی و محمدرضا رو هرچقدر صدا کردیم متوجه نشدن و مجبور شدیم کمی منتظر بمونیم تا برگردن. از اینجا به بعد وارد یه مسیر خاکی فوق العاده خوب شدیم که با وجود شیب مناسب، به دلیل بستر شنی و سنگ های توی مسیر، یه مسیر فنی خوب بود انصافاً.

بعد از طی مقداری از مسیر به یه جای خوش آب و هوا رسیدیم و دیدیم برای رسیدگی به برنامه لهو لعب جای مناسبیه. زدیم بغل و بساطو رو کردیم. کل بساط لهو لعب ما عبارت بود از مقدار زیادی تخم مرغ آب پز و نون سنگک. کمی به خودمون رسیدگی کردیم و یه عکس هم پیمان از محمدرضا گرفت!
آی امان از عاشقی! اگر دیدی جوانی بر درختی تکیه کرده ....

بعد از کمی رسیدگی به بدن مسیرو ادامه دادیم تا به ورودی اتوبان رسیدیم اما چه رسیدنی بود! جلوی ورودی رو به طول چند صد متر و به عمق سه چهار متر کنده بودن و هیچ راهی برای گذر نبود. تنها راهی که بود برگشتن از همون مسیری بود که اومده بودیم. خلاصه همه مسیر رو که شیب زیادی هم داشت به سمت متل شیان برگشتیم البته آفتاب دیگه کاملا بالا اومده بود و هوا گرم شده بود و خستگی هم مستولی شده بود. صحنه هایی از برگشتن

بعد از رسیدن به بالای مسیر کمی استراحت کردیم و از دوچرخه هامون که خیلی اذیتشون کردیم چند تا عکس گرفتیم

چند تا عکس هم از خودمون به همراه دوچرخه ها گرفتیم

بعدش هم سوار شدیم و با سرعت نور خودمونو به در اصلی همونجایی که علی بیاتی ماشینو گذاشته بود رسوندیم. در حین بسته بندی دوچرخه های علی بیاتی و علی فاتحی برای هفته بعد و هفته های بعد نقشه ریختیم. اول از همه قرار شد که از این به بعد صبح روزی که برنامه داریم کسایی که می خوان تو برنامه شرکت کنن با ارسال پیامک به لیدر گروه اعلام حضور کنن تا دقیقا بدونیم چه کسانی می خوان تو برنامه شرکت کنن.

دوم اینکه قرار شد هفته بعد به خاطر اینکه پیمان میخواد بره شیراز، یه برنامه سبک برگزار کنیم تا مشمول الذمه (یا مشمول الذمبه یا مشغول الذمبه یا ....) پیمان نشیم! با تصمیم جمع برنامه هفته بعد سرخه حصار تعیین شد. برای هفته های بعد هم آنچنان برنامه هایی تعیین شد که اگه همینطور پیش بریم آخرای امسال دو سه تا سفر خارجی هم با دوچرخه میریم.

بعد از خداحافظی با جمع من و رضا و پیمان هم به سمت رسالت راه افتادیم. پیمان سر چهارراه هنگام خدانگهداری کرد و من و رضا به سمت محل شروع برنامه که میدون امامت بود راه افتادیم. از طریق خیابون هنگام و خیابان رسالت و بعد سی متری نارمک خودمونو به هفت حوض رسوندیم. اینجا بود که به فکر یه حرکت افتادیم که میتونست اسم گروه فرازو جهانی کنه اما متاسفانه ابزار لازم همرامون نبود. با سرعت به سمت میدون رفتیم و بعد از رسیدن به میدون و کمی خوش و بش برنامه امروز هم به پایان رسید.

دانلود نسخه PDF گزارش ([Only registered and activated users can see links])

Masoud
2013/06/16, 10:31
عالی بود
قدر این شهر دود آلود و کثیف و ..... رو بدونید کاش ما توی همچین شهری زندگی میکردیم
حسودیمون شد :14::13::New (6):

AliFatehi
2013/06/16, 10:40
عالی بود
قدر این شهر دود آلود و کثیف و ..... رو بدونید کاش ما توی همچین شهری زندگی میکردیم

آقا مسعود...ما هم به خلیج شما حسودیمون میشه...یه بار در عنفوان کودکی دیدیمش اونم تو کیش...
شما افتخار بدین تهران بیاین ما دربست درخدمتیم....

Farshad- MTB
2013/06/16, 10:57
گزارش خوبی بود استفاده کردیم ولی زمان و مکان پخش موسیقی نیاز به اصلاح داره. ضمنا دو تا از دوستان حاضر در عکس اضافه وزن دارن مشکی>بنفش شاد باشید

NASER1394
2013/06/16, 10:57
محمد جان دمت گرم عجب گزارش ملثی . وقتی می خوندم انگاری اونجا داشتم باهاتون رکاب میزدم . عجب حسی داشت این گزارشت

عکس ها هم با کیفیت و گویا . راستی با چه دوربینی می گیری ؟
همیشه بچه ها رو میبری باغ پدری و درشو نشون میدی ؟ خو عقالان یه بار داخلشو نشون بده ... تا حالا هرچی عکس گذاشتی از جلوی درب بوده ... :1:

گذاشتن فایل PDF هم کار بسی عالی و خداپسندانه بود بیشتر واسه کسایی که آنلاین نمیتونن بخونن و وقت کمی دارن خیلی خوبه ...

اگه از نرم افزار آفیس استفاده میکنی از قسمت Page Setup می تونی حاشیه های صفحه رو کمتر کنی تا ویراستاری بهتری داشته باشی...

چرا میلاد این هفته با شما نبود ؟ جای خالیشو یهو حس کردم . :37:

من لبخند توی عکساتو خیلی دوست دارم با اون صورت توپول و مهربون :smilies-azardl (13)

mSafdel
2013/06/16, 12:22
عالی بود

ممنون آقا مسعود
باور کنید تو همین برنامه صحبت مشکلات دوچرخه سواری تو تهران مطرح شد و کلی خوش به حال برای دوچرخه سوارها تو شهرستانها فرستادیم :)
ولی باور کنید منم وقتی گزارشهای دوستان در مورد قشم و کیش و هنگام رو می خونم، وقتی گزارشهای بچه های بندرعباس رو می خونم دلم می خواد جنوب رکاب بزنم. یا وقتی گزارش های بچه های لرستانو می خونم سریع میرم تو رویای سفر به لرستان، گزارش بچه های اهواز که دیگه حس دوگانه داره برام. خلاصه همه جای ایران به نظرم برای دوچرخه سواری زیباست و عالیه. از اینا گذشته شما اراده کنی تهران رکاب بزنی همه چی مهیاست خوشحال میشیم همرکاب شما باشیم

محمد جان دمت گرم عجب گزارش ملثی . وقتی می خوندم انگاری اونجا داشتم باهاتون رکاب میزدم . عجب حسی داشت این گزارشت
عکس ها هم با کیفیت و گویا . راستی با چه دوربینی می گیری ؟
همیشه بچه ها رو میبری باغ پدری و درشو نشون میدی ؟ خو عقالان یه بار داخلشو نشون بده ... تا حالا هرچی عکس گذاشتی از جلوی درب بوده ... :1:
گذاشتن فایل PDF هم کار بسی عالی و خداپسندانه بود بیشتر واسه کسایی که آنلاین نمیتونن بخونن و وقت کمی دارن خیلی خوبه ...
اگه از نرم افزار آفیس استفاده میکنی از قسمت Page Setup می تونی حاشیه های صفحه رو کمتر کنی تا ویراستاری بهتری داشته باشی...
چرا میلاد این هفته با شما نبود ؟ جای خالیشو یهو حس کردم . :37:
من لبخند توی عکساتو خیلی دوست دارم با اون صورت توپول و مهربون [Only registered and activated users can see links]

ممنون ناصر جان. شما لطف داری.
عکسهارو آقا پیمان عزیز زحمتشو میکشه و با دوربین Canon SX220 میگیره. همینجا ازشون تشکر می کنم و عذرخواهی از اینکه تو گزارش یادم رفت بگم که عکسها رو پیمان گرفته
چشم دفعه بعد سعی می کنم ببرمشون داخل باغ :1:
راستش حاشیه های متن در تایپ داستان داره که به نظرم اینجا وارد این موضوع نشیم بهتره
میلاد هم که بابا افتخار نمیده :smilies-azardl (13) ولی گذشته از شوخی نبودن میلاد به خاطر یه اشتباه لپی بود. میلاد آگهی مارو تو سایت ندیده بود و به هوای اینکه میریم سرخه با چند نفر از دوستاش قرار سرخه گذاشته بود. ما هم چون برنامه رو لویزان در نظر گرفته بودیم و تو سایت اعلام کردیم نمیشد برنامه رو عوض کنیم به همین خاطر این هفته بنا بر این شد که هر دو برنامه بصورت مجزا انجام بشه. ما هم دلمون برای میلاد تنگ شده چون قبل از این هم به خاطر امتحاناتش تو برنامه ها حضور نداشت ولی هفته بعد حتما باهم میریم

گزارش خوبی بود استفاده کردیم ولی زمان و مکان پخش موسیقی نیاز به اصلاح داره. ضمنا دو تا از دوستان حاضر در عکس اضافه وزن دارن مشکی>بنفش شاد باشید
آقا اون بنفشه منم :smilies-azardl (13) والا زندگی پشت میز نشینی بدجوری بهم ریخته مارو. دلیل اصلی دوچرخه سواریمون هم همینه. درستش می کنیم انشاالله :63:

yahya_021
2013/06/16, 12:26
گزارش برنامه 24 خرداد گروه فراز – پارک جنگلی لویزان

اینجا که الان استخر شیان هستش زیر نظر شهرداری شاید قبلا باغ شخصی کسی بوده من داخلشم رفتم خیلی قشنگه کبوتر و مرغ و خروسای زینتی و گرون قیمتی هم توی محوطش نگهداری میکنن

mSafdel
2013/06/16, 12:31
اینجا که الان استخر شیان هستش زیر نظر شهرداری شاید قبلا باغ شخصی کسی بوده من داخلشم رفتم خیلی قشنگه کبوتر و مرغ و خروسای زینتی و گرون قیمتی هم توی محوطش نگهداری میکنن
آره یحیی جان شما درست میگید ولی برای اینکه متوجه داستان بشی باید به گزارش برنامه دفعه قبل لویزان گروه فراز مراجعه کنی. این یه شوخیه جدی نگیر ;)

Masoud
2013/06/16, 12:37
ممنون آقا مسعود
باور کنید تو همین برنامه صحبت مشکلات دوچرخه سواری تو تهران مطرح شد و کلی خوش به حال برای دوچرخه سوارها تو شهرستانها فرستادیم :)
ولی باور کنید منم وقتی گزارشهای دوستان در مورد قشم و کیش و هنگام رو می خونم، وقتی گزارشهای بچه های بندرعباس رو می خونم دلم می خواد جنوب رکاب بزنم. یا وقتی گزارش های بچه های لرستانو می خونم سریع میرم تو رویای سفر به لرستان، گزارش بچه های اهواز که دیگه حس دوگانه داره برام. خلاصه همه جای ایران به نظرم برای دوچرخه سواری زیباست و عالیه. از اینا گذشته شما اراده کنی تهران رکاب بزنی همه چی مهیاست خوشحال میشیم همرکاب شما باشیم

خوب شما هم درست میفرمایید ولی تنوع تمرینات توی شهر زیادی رو داره تهران (البته مثل اینکه لرستان رو باید کلا جدا کنیم)
خود من هم یک مسیر ساحلی 40 کیلومتری داریم که از بس هر روز میبینیمش زیاد جذابیتی رو دیگه برامون نداره :(

antimovan
2013/06/16, 20:30
از دوچرخه trek خوشمان امد... خدايي خوش به حالتون كه همچين مسيرايي دارين برا ركاب زدن من كه از بس دور شهر رو ركاب زدم خسته شدم

ali bayati
2013/06/16, 22:43
تهران بدلیل واقع شدن در کوهپایه پتانسیل های خوبی داره ولی امان از هوای آلوده ...

AliFatehi
2013/06/18, 23:44
نمیخواستم این لینکارو بزارم اما تو وبلاگم گفتم به نقل از آقای صافدل بنویسم بازدیدکنندگانم زیاد شاید خوششون نیاد که کپی کردم و ...

این دو برنامه آخری که اجرا کردیم از روایت من البته ایرادهای داستانی یکم داره که با ذهنیت خودم نوشتم... شرمنده

برنامه چیتگر 10 خرداد ([Only registered and activated users can see links])

برنامه پارک لویزان 24 خرداد ([Only registered and activated users can see links])

Masoud
2013/06/19, 10:08
نمیخواستم این لینکارو بزارم اما تو وبلاگم گفتم به نقل از آقای صافدل بنویسم بازدیدکنندگانم زیاد شاید خوششون نیاد که کپی کردم و ...

این دو برنامه آخری که اجرا کردیم از روایت من البته ایرادهای داستانی یکم داره که با ذهنیت خودم نوشتم... شرمنده

برنامه چیتگر 10 خرداد ([Only registered and activated users can see links])

برنامه پارک لویزان 24 خرداد ([Only registered and activated users can see links])

خوب علی جان شما هم روایت خودتون رو بزارید مشکلی نیست مطمئن باشید دوستان خوششون میاد

mSafdel
2013/06/19, 12:05
خیلی هم عالیه.
نمیدونم چرا فقط کلیدهای پست علی نمایش داده نمیشه و نمیتونم کلید "سپاس" رو ببینم
وقتی هفته دیگه مجبور شدی گزارش بنویسی متوجه میشی که نباید رو می کردی دست به قلمت خوبه :34:

AliFatehi
2013/06/19, 12:32
چشم آقای صافدل هفته بعد بعهده من...کلا کلید های سپاس هم برای همه مشکل داره
یحتمل از قالب هست که باید ادیت بشه...

NASER1394
2013/06/19, 12:59
آقا من مطمئنم علی آقا راوی خوبی میشه واسه گروه فراز :26: