PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : غار کوگان

Farshad- MTB
2013/06/08, 23:06
این بار با طناب محسن فرهادی به چاه می رفتیم! قرار نبود حتما بریم غار کوگان! چون هیچکدومشون راهو دقیقا بلد نبودن! بعد از خروج از شهر روبروی فرودگاه یه مسیر انحرافی بود که اونو در پیش گرفتیم!

[Only registered and activated users can see links]

در همین حوالی خودمونو خلع شلوار کردیم!
مسیر و بصورت سربالایی ممتد ادامه می دادیم تا یه جایی لنگرو انداختن! ومشغول خوردن شدن!
اکنون عزم رفتن کرده ایم که بلا خره پرسان پرسان به غار کوگان خواهیم رسید!
سرازیری!!!!

رفتیمو رفتیم با توجه به آشنایی محسن با مختصات منطقه و رمل و اسطرلابی که انداخت و از یک گاو داری پرسیدو و غیره ما رو به سمت غار کوگان رهنمون شد !! در گاو داری 7/8 سگ مسئولیت پاسداری رو به عهده داشتن صاحب گاوداری خیال منو نسبت به بی آزار بودن سگها راحت کرد! ولی در هنگام خداحافظی بعد ازپر کردن قمقمه هاسگها با صاحبشون هم عقیده نبودن البته با پرتاب چندتا سنگ.تلنگری به وجدانشون خوردو غرو لند کنان بی خیال شدن!
و در نهایت بعد از رد کردن روستای چمشک!(chemeshk)به پنت هوس! دو طبقه ای رسیدیم که در دل کوه کنده شده بود به نام غار کوگان!
نمای بیرونی
در بدو ورود بین ما چهار نفر شکاف افتاد!!! ما معتقد بودیم که زیر درخت و کنار جوی آب بساط پهن کنیم.آقای میرزایی:riz277: زیر سایه ساختمونی که اونجا بود تاکید داشت درنهایت ما رفتیم زیر درخت اونا هم رفتن کنار ساختمون.البته بعد ازمدتی منافع ما اقتضا کرد به دلیل داشتن زیر انداز که اونا در اختیار داشتن به درستی نظر آقای میرزایی احترام بگذاریم

موقعیت ما

بعد از صرف نهار برای محافظت از دوچرخه ها دو به دو به زیارت غار رفتیم
برای رسیدن به مدخل ورودی غار باید بیش از 100 پله سنکی رو طی کرد و ارتفاع گرفت تازه بعد از اون یه پله آهنی ساختن که از اونم باید بالا رفت تا وارد بشیم
درب غار!

در داخل غار کاملا اطاقهای غیر همسطح محلهایی برای نگهداری آب و آذوقه توسط بشر ایجاد شده شما همچنین پنجره و یا تراس رو می تونید اونجا متصور بشین!

کناره پنجره

خود پنجره

من دارم از پنجره بیرونو میبینم اون آقاهه رو ببینید اون پایین!

از اینجا به بعد عکسایی از همون تراس و اطاقا هست
نمایی از شیب پله ها

دورهم نشستیم و آخرین خوراکیها رو هم زدیم و بر له و علیه مردمان این سامان سخنها راندیم
و کم کمک راه افتادیم البته این سری از اتوبان خرم زال اومدیم که ظاهرا ورود دوچرخه بهش ممنوع و واقعا نباید وارد شد !! چون سرعت ماشینا بالاست
البته اینجا هم بعد از 10 کیلومتر سربالایی حول هوش 20تا 25تا سرازیری داشتیم
که دوچرخه ها دین خودشونو به ما ادا کردن!
.......واین بود داستان غار کوگان(رفت و برگشت بی از 130 کیلومتر)

NASER1394
2013/06/09, 11:27
اولاش فکر کردم هر روز میرین تمرین و مسیرای دور . با خودم می گفتم عجیبه !!! هر روز که نمیشه رفت ... بدن گریپاژ میکنه ...

بعد که به تاریخ عکسها نگاه کردم متوجه شدم مال 9 روز پیشه . ماشالله همه جا رو رفتی و همه رو پشت سرهم داری گزارش میکنی .

ما هم فکر میکنیم همین دیروز رفتی . عجب جاهای دیدنی داره اطراف شما . واقعا دلچسبه و بی نظیر

فکر کنم با گوشی عکس می گرفتی ؟ و اما کاش دوربین با کیفیت تری همراه داشتین و از این مناظر شعف انگیز عکسبرداری میکردین .

آقا دمتون گرم . همت و پشتکار عالی دارین . همیشه پاینده باشین :24:

mSafdel
2013/06/09, 11:32
عالی بود. عجب جاییه این غار کوگان. دلم خواست برم ولی یاد اون سگها که افتادم یه خورده تردید پیدا کردم ;)

Farshad- MTB
2013/06/09, 12:30
اولاش فکر کردم هر روز میرین تمرین و مسیرای دور . با خودم می گفتم عجیبه !!! هر روز که نمیشه رفت ... بدن گریپاژ میکنه ...

بعد که به تاریخ عکسها نگاه کردم متوجه شدم مال 9 روز پیشه . ماشالله همه جا رو رفتی و همه رو پشت سرهم داری گزارش میکنی .

ما هم فکر میکنیم همین دیروز رفتی . عجب جاهای دیدنی داره اطراف شما . واقعا دلچسبه و بی نظیر

فکر کنم با گوشی عکس می گرفتی ؟ و اما کاش دوربین با کیفیت تری همراه داشتین و از این مناظر شعف انگیز عکسبرداری میکردین .

آقا دمتون گرم . همت و پشتکار عالی دارین . همیشه پاینده باشین :24:

مسیر میزنه که بالای 100 کیلومتر من روز بعدش مثل آدامای مست میمونم! همون هفته ای یه بار فعلا خوبه!! نمیزارن عکسا رو با کیفیت واقعی آپلود کنم میگن بقیه نتشون زغالیه! مگر نه 770iعکسای خوبی میندازه

Anathema
2013/06/09, 12:36
فرشاد ماشالا خوب جاهایی رو دارین میرین، من میگم برنامه بذارین واسه بسطام، آبشار وارک اینا، مارو هم بی خبر نذارین :tsimuzpzwoap1t9y3o7

ماشالا ارادتون قویه هاا...

رضــا

Farshad- MTB
2013/06/09, 13:18
فرشاد ماشالا خوب جاهایی رو دارین میرین، من میگم برنامه بذارین واسه بسطام، آبشار وارک اینا، مارو هم بی خبر نذارین :tsimuzpzwoap1t9y3o7

ماشالا ارادتون قویه هاا...

رضــا
شمارتو واسم بفرس