PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چمته کله(Chamtah kelah)

Farshad- MTB
2013/06/08, 15:22
شبهنگام اس ام اس آمد که 6 صبح دور میدون کیو حضور بهم رسانید وقتیم می پرسم کجا می گه حالا یه جایی میریم!!!!
صبح ساعت 6 سر قرار فقط آقای میرزایی بود بعدشم آقای پور ویسه اومد ...بعدشم طبق معمول فتوا صادر شد هرکسم که دیر اومد خودش بیاد
[Only registered and activated users can see links]
خلاصه راه افتادیم
من پشت سر اونا حرکت میکردم خیر سرمم یه شلوار چسبان خریده بودیم که داشت آتیشم میزد این حضراتم که جلو بودن به نظرم داشتن فیلم مدرسه پیرمردها رو پخش میکردن!
در مکان مناسب از دست شلوار راحت شدم! یکی دیگه از بچه ها هم به ما پیوست ودر مسیر مقصد اصلی قرار گرفتیم بعد از چندین کورس 100 متر با سگهای مسیر! در مسیر سربالایی شد و من و آقای عبداله میرزایی جلو رفتیم بدون توقف [Only registered and activated users can see links]
ولی از آقای پور ویسه و فلاحیان خبری نشد
وما چشم به راه بودیم موبایلم آنتن نمی داد

لحظات انتظار
به سرازیری که ما مسلط بودیم دیدیم که یه نقطه آبی داره میاد! هیچکدوم از حضرات آبی نپوشیده بودن!..وای خدای من!!:30:!...این فرهاد سعیدی بود !!!!
گفت که آقای پور ویسه شکم خالی اومده در نتیجه یه هو باطری خالی کرده!! دیگه هم روشن نمیشه!! و قصد داره برگرده که فلاحیان پیشش مونده یه چیزی خوردن و دارن یواش یواش میان!!

باری!!!! اوناهم رسیدن! ودر سرازیری حیرت انگیزدر پیش بود که در انتهاش به سمت راست جاده منحرف شده و به مقصد میرسیدیم

پشت به منطقه عکسی بینداختیم

در جایی اطراق کردیم

کنار ما هم افردای کی قبلا اومده بودن کلاس تیراندازی گذاشته بودن با تفنگ برنو حسابی کرمون!!! کردن...تا جایی که خواستیم تغییر مکان بدیم اما بعد از 20 تای شلیک انگار تیراشون تموم شد

اگر به دور نمای تصاویر نگاه کنید میبینید ازاثر چشمه هایی که در ارتفاعات وجود دارند و آب رو به پایین تر میرسونن مسیرشونو سرسبز میکنن از اینجا به بعد و تپه نوردی کردیم

خرچنگ
حتی حوضچه های عمیقی ایجاد شده با آب خیلی سرد که میشه شنا کرد!
از اینجا به بعد داریم از کوه پایین میایم
وقت نهار

اسب سوار کنار جاده
.......پایان

Masoud
2013/06/08, 15:29
بازم عالی مثل گزارش های قبلیتون
پایدار باشید

Vahid_FRD
2013/06/08, 15:33
خیلی خیلی برام جالب بود
یاد اون روزایی افتادم که نهاوند زندگی می کردم و با دوستان در جاده سد گرین به سمت نورآباد یا چشمه کیان ( گیون ) یا ملیسون ( ملیسان ) میرفتم دلم هوای لرستان و بروجرد کرده خداییش:19:

ای کاش از این SMS ها هم برا من بیاد

mSafdel
2013/06/08, 16:18
بسیار عالی بود و لذت بردم. ممنون از نقشه همراه که باعث تکمیل تر شدن گزارش شده :29:

سیاوش
2013/06/08, 16:48
خسته نباشین واقعا خوش بحالتون با این مناظر بکر و قشنگ مخصوصا عکسی که از آبشار گرفتید من یه فیلم دوچرخه سواری دارم توی کاناداست دقیقا همین ابشار با سنگ های بغلش.راستی کدوم مسیره اسمش چیه؟؟؟

lorestan2001
2013/06/08, 18:15
بسیار عالیاما فک کنم چم تکله درست تر باشه

shahryar_MTB
2013/06/08, 18:15
گزارش خوب و کاملی بود ممنون

< javad >
2013/06/08, 18:41
خیلی خیلی لذت بردم...
عجب جایه باصفایی...
خدا قوت...

NASER1394
2013/06/08, 21:10
آقا با این گزارش ها و عکس های خوبت دارم دچار جنون میشم .

خدایا از کار و گرفتاری خلاصم کن تا برم مشهد و با بچه ها بریم جاغرق - شاندیز - زشک و کنگ
:4:
دمت گرم که انگیزه منو بیشتر میکنی تا اگه خدا بخواد زودتر کلا برگردم مشهد