PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مسابقه مورخه17/3/1392

Farshad- MTB
2013/06/07, 14:05
گفتن که هفته آینده مسابقه است! و بیرون از شهر نمیریم گفتن اسمتو رد کنیم! گفتم نه من در اون حد و اندازه نیستم!
[Only registered and activated users can see links]
خلاصه دیروز این تابلو رو دیدیم بعدش طی تماسایی که داشتیم کلا با وجدان خود کلنجار رفتیم! که بریم و در حاشیه قرار بگیریم و به متن قضیه وارد نشویم!
صبح زودم زدیم بیرون به مقصد محل مسابقه که طی تماسی که با ما گرفته شد گفتن کجا رفته ای که مومنین همگان در زیر پل هوایین و تو هم بیا حالا یه چیزی میشه!
ما هم سرو ته کردیم و به خیل مشتاقان پیوستیم
خیل مشتاقان!
تا به خود آمدیم دیدیم ای دل غافل ما را نمره کردن!
در آن لحظات عرفانی ما بر این باور بودیم که مسابقه نفر آخر هم می خواهد.. نمی خواهد!!؟....و اینجا معنی ایثار را در ذهن خود بالا پایین کردیم!

آقای پور ویسه با 54 سال سن....قابل توجه.....پیر دلان!

ملت کماکان حاج و واج دور هم می چرخیدن!

جماعت زیر 18 سال مسابقشون شروع شد و ما هم به دنبالشان !راه افتادیم تا به محل مورد نظر خودمون برسیم

مسابقه ما هم از جایی که مسابقه اونا تموم شد شروع شد اولین کاری که کردم ضربان سنجو باز کردم چون داشت خفم می کرد!!
خلاصه مسیری به طول 7 کیلومتر 90% خاکی طی شد!! در این رهاورد جناب پور ویسه 54 ساله ما رو جا گذاشت و جلوی من افتاد 4 تا هم آماده داشتیم که رقابت اصلی بین اونا بود!
و ما هی طی طریق میکردیم یکی از بچه های آماده هم بود که کورسی سوار بود و دوچرخه مستعمل کوهستانی به همراه داشت که اذیتش میکرد!
و در نتیجه ردش کردیم ما مراحل آخر رو طی میکردیم و آقای پور ویسه جلوی من بود و اون 4 نفر اولی رسیده بودن که دیدم مهران با دوچرخه مورد دارش از من گذشت 200 300 متر مونده بود!!به خط پایان!
من 0تا 100م در حدد فراریه! ولی زمانش کمه اونجا بود که یه هو حضرات را پشت سر نهاده و زودتر رسیدم!!!

اونجا بود که عقلا به فراست افتادن و تهمت ناروا به من زدن که تو که دو پیچ از پور ویسه عقب بودی چطوری زدی جلوش!!! ای متقلب! هرچی ما گفتیم که بابا این چند تا ماشین موتورم که مال خودتون بود!
خلاصه ما را در رنکینگ فیفا!!!! گذاشتن نفر 6در حالی که من 5بودم!! ولی چون جو دوستانه و مسابقه جدی نبود!!! واسم فرقی نمیکرد!!!
جایزه ما شد یه تیوپ و لاستیک که اونم بخشیدیم همونجا به دوتا بچه!
محسن فرهادی نفر چهارمم لاستیکشو داد به آقای پور ویسه جایزه نفر اول تا سومم نقدی بود! که بترتیب 1-دولتشاهی2-فلاحیان3-خنجری
خلاصه نمردیمو مسابقه هم دادیم!

ـ

migmig
2013/06/07, 14:20
ممنون. جالب بود.

Anathema
2013/06/07, 14:24
منم میخواستم بیام فرشاد ولی حیف که امروز صبح آزمون داشتم :19:

حمید نیومدش؟ میگم بعد از ظهر اگه هنوز تو حس هستی بیاین یه سر بریم بام

رضــا

Farshad- MTB
2013/06/07, 14:47
منم میخواستم بیام فرشاد ولی حیف که امروز صبح آزمون داشتم :19:

حمید نیومدش؟ میگم بعد از ظهر اگه هنوز تو حس هستی بیاین یه سر بریم بام

رضــا

حمیدم اومد همون آستین کوتاه بنفشس پشت سر من پشتش به دوربینه...............واله بعید می دونم بتونم بیام!!! منتهی فکر میکنم علاوه بر جمعه یه روز دیگه هم باید تمرین کنم اگه بخوام پیشرفت کنم! منتهی دیگه باید بندازیم شبا یا غروبا این بالا رفتنا رو که اونم نیاز به هماهنگی داره! هر وقت خواستی بری اس ام اس بده اگه تونستم میام چون من اکثرا شیفت شبم!!

Anathema
2013/06/07, 15:02
حمیدم اومد همون آستین کوتاه بنفشس پشت سر من پشتش به دوربینه...............واله بعید می دونم بتونم بیام!!! منتهی فکر میکنم علاوه بر جمعه یه روز دیگه هم باید تمرین کنم اگه بخوام پیشرفت کنم! منتهی دیگه باید بندازیم شبا یا غروبا این بالا رفتنا رو که اونم نیاز به هماهنگی داره! هر وقت خواستی بری اس ام اس بده اگه تونستم میام چون من اکثرا شیفت شبم!!

دیدمش، حمید یاری هم هست، یه خبر خوب، با معاون عمرانی استاندار صحبت کردیم، قرار شده بهمون پیست دوچرخه سواری بده توی بام

چاکرم، بابت اونم بات تماس میگیرم فرشاد جان

رضــا

Masoud
2013/06/07, 15:14
گزارش کامل و جامغی بود
دیگه داری کم کم میشی یه پا نویسنده سایت :26:

shahryar_MTB
2013/06/07, 18:16
خوب بود مرسی بابت گزارش و عکسا

lorestan2001
2013/06/08, 08:54
با سلام خدمت دوستان گرامیاولا منظورتون از حمید کدوم حمید بید! آخه لباس منم بنفش آستین کوتاه بید!دوما آقای ساکی بعنوان داور اعلام می کنم اگه بازم از موتور کمک بگیری تو مسابقه دیگه نمیبرمت گهر

Farshad- MTB
2013/06/08, 10:21
با سلام خدمت دوستان گرامی اولا منظورتون از حمید کدوم حمید بید! آخه لباس منم بنفش آستین کوتاه بید!دوما آقای ساکی بعنوان داور اعلام می کنم اگه بازم از موتور کمک بگیری تو مسابقه دیگه نمیبرمت گهر

خودت میدونی حمید کدوم بید!!!! دوتا حمید بید!! هر دو بنفشه!! یکی پیرهن!!! یک آستین کوتاه شکم گنده!.............مسابقه ای که داورش تهمت و افترااز خودش در و کرد!!! ......باید بر آن مسابقه خاک ورچوکید!!!
توضیح اینکه(متن فوق به زبان برره ای نوشته شده و ربطی به لهجه لری ندارد)!!!

NASER1394
2013/06/08, 13:30
ماشالله تمرینات مداوم و مستمری دارین و آمادگیتون هم خیلی خوبه .

گزارش پس گزارش و عکسهای خیلی زیبا . خدا نگهدارت باشه همیشه:24:

Farshad- MTB
2013/06/08, 13:38
ماشالله تمرینات مداوم و مستمری دارین و آمادگیتون هم خیلی خوبه .

گزارش پس گزارش و عکسهای خیلی زیبا . خدا نگهدارت باشه همیشه:24:

ناصر عزیز اظهارات دلگرم کننده شما همیشه واسم امید بخش بوده...ممنون و متشکر

lorestan2001
2013/06/08, 18:23
این داد بی داد :19: حالا چیزی نشد که :tsimuzpzwoap1t9y3o7:7:

- - - - - - - - - -