PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آبشار بیشه

Farshad- MTB
2013/06/06, 12:29
قرارمون دور میدون دانشجو بود منم فردا می خواستم واسه اولین بار از جی پی اس استفاده کنم صبح وقتی خواستم روشنش کنم دیدم شارژ نداره بنابر این امکان ترسیم مسیر حرکت ناممکن گردید!بعد از حرکت اولیه به سمت خارج از شهر ادامه مسیر در جاده اصلی بین خرم آباد و بروجرد به قصد روستای آبستان حرکت کردیم که در اونجا به مسیر ورودی آبشار بیشه وارد میشدیم و بنا به تکلیف عکسی بینداختیم!
[Only registered and activated users can see links]

از اینجا به بعد ما در مسیر اصلی آبشار قرار گرفتیم اینجا هم مثل مسیر نوژیان از یک الگو طبعیت میکرد سربالایی و در انتهای مسیر حول حوش 10 کیلومتر سرازیری منجر! به آبشار

مسیر به سمت آبشار

من به شما بگم شما یکی از پرجاذبه ترین صحنه های طبیعی رو با دیدن آبشار بیشه تجربه خواهید کرد
اینجا بود که ما متوجه شدیم با توجه به کثرت بازدید کنندگان اکثر مناطق استراتژیک اشغال شده و ما خستگان طریقت بیشه زیر درختی معوا گزیدیم تا تجدید قوا کنیم
محل اولیه دور از آب بود برای تغییر محل اقدام کردیم ودر همین راستا یادمون افتاد که باید عکس بگیریم
روی رودخانه پل باریکی زده شده که مخصوص عابرینه

چند نمایه دیگه از محیط پیرامونی آبشار ازفراز همون پل

در اصل بیشه یه ایستگاه راه آهن در مسیر تهران جنوب و پلی که در زمان رضا خان ساخته شده هنوز پا برجاست با ملات سنگ و سیمان
میگن رضا خان هرگاه پلی ساخته میشده مهندس و کارگرا رو میفرساده زیر پل تا قطار از رو رد بشه تا استحکام پلو امتحان کنه! و ما نیز حاضر شدیم بعد از نیم قرن استحکام پل و بسنجیم!!
بعد از عبور چند باره قطار چند صد تنی از روی پل ما فهمیدیم که پلو خوب ساختن
در اینجا هم دوستمون که مربی سنگ نوردی هم هست خواست که روی اسپایدر منو!!!!!!!!! کم کنه
اونجا بود که ما فهمیدیم نگاه ملتمسنه به هندوانه مردم نتیجه میده و ممکنه اونا نصفشو به شما بدن

و ما برگشتیم و من اصولا هرگاه سرازیری میبینم افسردگی میگیرم چون میدونم همین راه رو باید برگشت و ما برگشتیم! بر این باورم که 10 تایی سربالایی خفن بود!
محل قمقمه پر کنی!

پایان

NASER1394
2013/06/06, 14:17
ایول الله . خدا قوت :a2d3:

آقا گزارش کوتاه بود ولی عکس ها گویای همه چیز بود ...

خداییش تو بهشت دارین زندگی میکنین . مناظر که نگو زیباییش وصف شدنی نیست بخدا . عجب آبشاری :4d564ad6:

شما دارین زندگی میکنین . پس ما داریم چیکار میکنیم :riz273:

خیلی عجیب شیفته گزارش و عکس هات شدم . آقا ما منتظریم تا بعدی :ad54ad:

Masoud
2013/06/06, 14:20
با این که تکراری بود ولی باز هم دیدنش لذت بخش بود
برای گزارش های قدیمی هم بگید تا مدیران براتون انتقال بدن توی این بخش

Farshad- MTB
2013/06/06, 19:36
با این که تکراری بود ولی باز هم دیدنش لذت بخش بود
برای گزارش های قدیمی هم بگید تا مدیران براتون انتقال بدن توی این بخش

فرمودین که موارد جدا گانه مطرح گردد تا بتوان دسترسی مستقیم و بهتری داشت باشیم از این جهت اقدام به آپلود مجدد عکسها کردم به همراه شرح تصاویر چنانچه مقدور است بقیه مواردی که در گروه دوچرخه سواران خرم آباد نگاشته شده بصورت جدا گانه به بخش لرستان انتقال یابد

mSafdel
2013/06/06, 19:46
بسیار عالی بود. گزارش خوب به همراه عکسهای خوب و تجارب خوب مخصوصا اون نگاه کردن و هندونه! :1:
با اجازه شما یه نکته بگم برای آشنایی بیشتر دوستان با این محل. اسم کامل این محل بیشه پوران است و یکی از ایستگاه های مهم بین سفید دشت و درود محسوب میشه
آقا این گزارش های خوب بدون مدت زمان و مسافت و نقشه یه چیزی کم دارن!

Masoud
2013/06/06, 19:50
فرمودین که موارد جدا گانه مطرح گردد تا بتوان دسترسی مستقیم و بهتری داشت باشیم از این جهت اقدام به آپلود مجدد عکسها کردم به همراه شرح تصاویر چنانچه مقدور است بقیه مواردی که در گروه دوچرخه سواران خرم آباد نگاشته شده بصورت جدا گانه به بخش لرستان انتقال یابد

ممنون از زحمتی که میکشید

لطفا لینک بقیه صفحات رو همینجا بزارید تا بطور کامل به این بخش منتقل بشن

koorosh
2013/06/06, 21:07
سلام به شما
آقا دستت درد نکنه بسیار زیبا بود.
خیلی دوست دارم تو یه فرصت مناسب مناطقی مثل بیشه و گهر و تله زنگ رو با دوچرخه برم.

mortezahiteh
2013/06/06, 22:40
موفق باشید بیشتر برید بیرون ............