PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایمان آباد(حوالی گریت)

Farshad- MTB
2013/06/05, 10:35
قرار شد مسیری به سمت الشتر برای تفرج و طبیعت گردی انتخاب شود که در دقیقه 90 به لطف منطقه شناسی دوستمون جناب فرهاد سعیدی این مسیر به مسیر فعلی تغییر یافت ایشون کارشناس امور آبیاری می باشند و بسیار با زمینهای کشاورزی سرو کار دارن و مقصد نهایی به یکی از همین زمینها ختم شد! بعد از طی مسافتی در جاده اصلی و انحرافی به روستای ایمان آباد وارد شدیم و از خروجی او ن روستا به سمت یک سربالایی که ما رو به ارتفاع زیادی می برد هدایت شدیم ما معمولا در لرستان عادت داریم که در مسیر حرکنمون حداقل یک چشمه و یا آب جاری رو ببینیم
دشتهای سرسبز و منقوش شده با گلهای شقایق این حس پروانه و شایدم زنبور!! شدنو در بچه ها تقویت کرد و همگان در بین این مواهب طبیعت عکسها گرفتیم! در حین حرکت به تاسی از برنامه آکادمی گوگوش! تست خوانندگی برگزار کردیم!! گمونم ترانه پیرهن صورتی دل منو بردی!!!! اول شد شایدم نه!!!....anyway!!! فشار بیش از حد باعث شد در جایی من سرو صورتمو آبی بزنم و بارها وضو اجباری بگیرم ....... اونجا بود که فهمیدیم هی میگن پفک بده چیپس بده!!!..........جملات مغرضانه ایه!!....... بهر حال لطف خدا شامل حال ما شد و مسیر افقی گردید و آنگاه سرازیری و ما تا مزرعه مورد نظر با جاذبه زمین همراه بودیم! با هدایت مهندس فرهاد سعیدی وارد مزرعه شدیم و در کمپ موقت مزرعه دار مستقر شدیم و به هرانچه قابل خوردن بود رحم نکردیم................و از هرد دری سخنها راندیم وبه حوضه تخصصی مهندس سعیدی هم وارد شدیم ویکی از مریدان از شیخ پرسید یا شیخ آیا این درست است که پمپ کولر بدون آب می سوزد و ایشان به زرس!!!قاطع تایید کردن و ما فرومایگان را که ادعای خلاف داشتیم شماطتت کردن!!!.........و آنجا بود که من به حال تمامی کشاورزان فسوس خوردمی!!!

ودر آخر ما با خوبی و خوشی باز گشتیم این بود انشای ما................منتظر بعدی باشین(کل مسافت طی شده 100 کیلومتر)
[Only registered and activated users can see links]

AliFatehi
2013/06/05, 12:19
گزارش خوبی بود از طبیعت اون منطقه لذت بردیم...کاش نوشتن رو بیشتر کنید...

گزارش نویسی باید بصورت داستانی باشه...میدونم شاید یه برنامه خیلی بزرگ نبوده...

اما طوری بنویسید که خواننده جذب بشه و کل گزارش رو دنبال کنه....این یه نصیحته که از گزارش دوستانی که حرفه ای هستن بدست آوردم...

و واقعا موفق هستن و دوست دارم شما که برنامه زیاد اجرا میکنی هم اینطوری بنویسی تا ما هم لذت بیشتری از گزارشاتتون ببریم...:(40):

Farshad- MTB
2013/06/05, 12:23
گزارش خوبی بود از طبیعت اون منطقه لذت بردیم...کاش نوشتن رو بیشتر کنید...

گزارش نویسی باید بصورت داستانی باشه...میدونم شاید یه برنامه خیلی بزرگ نبوده...

اما طوری بنویسید که خواننده جذب بشه و کل گزارش رو دنبال کنه....این یه نصیحته که از گزارش دوستانی که حرفه ای هستن بدست آوردم...

و واقعا موفق هستن و دوست دارم شما که برنامه زیاد اجرا میکنی هم اینطوری بنویسی تا ما هم لذت بیشتری از گزارشاتتون ببریم...:(40):

این یه مسیری محلی بود چیز زیادی واسه گفتن نداشت از این جهت مختصر ومفید بود

sepehr82
2013/06/05, 14:01
به به چه طبیعت زیبائی داره مناطق شما (لرستان ) .. طبیعت سبز و خرم... و عکسهای قشنگی گرفتید ... زنده باد .
کاش راجع جزئیات کیلومتر شمار ... هم ... و فراز ها و فرودها تون هم مییگفتید (کاملتر می شد ).
ممنونم و خسته نباشید .

shahryar_MTB
2013/06/05, 18:29
گزارش خوبی بود!!این گزارش برای من بیشتر جنبه آموزشی دارن تا جنبه داستان و سرگرمی واقعا آدم میدونه توی این مملکت چه جاهایی هست