PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : صبحانه در چپقلی

koorosh
2013/06/04, 19:33
سلام به دوستان عزیز علی الخصوص اراکیای کار درست.
از روزی که دوچرخه جدیدو گرفتم 3 تا برنامه در مسیر نظم آباد به دره گردو داشتیم ولی فرصت نشد یه پست کوچیک در موردشون بزارم. ولی برنامه امروز رو تصمیم گرفتم پستشو بزارم.
قضیه اینجوری بود که با فرارسیدن سه شنبه ما هم بسی خرسند شدیم که دو روز تعطیلی در پیشه و میتونیم یه برنامه توپ داشته باشیم. در نتیجه تصمیم گرفتیم بریم گهر!!!!!! ولی خب از اونجا که ته مونده جیب مبارک رو صرف امر مهم و حیاتی ختنه پسرم (اسمش سامیار هستش و 40 روزشه) کردیم در نتیجه دیگه یه دوزاری هم نمونده بود برا گهر رفتن. پس با بچه ها توافق کردیم طبق معمول به سمت نظم آباد روانه بشیم. شب وقتی رامین زنگید (پسر عمه گرامی) گفت اگه بشه بریم چپقلی. ماهم از خدا خواسته با احسان (داداشم) و فرشید هماهنگ کردیم و قرار گذاشتیم راس ساعت 5 و نیم میدون شریعتی باشیم و از اونجا حرکت کنیم. خلاصه 10 دقیقه که خودم تاخیر داشتم بیست دقیقه هم احسان و فرشید دیر اومدن تا تازه حول و حوش 6 و ده دقیقه میدان انقلاب باشیم که اونجا رامین منتظرمون بود. بلافاصله روانه جاده شدیم. بعد از طی کردن بلوار منتهی به سنجان (یا همون سنجون سیتی) به گردنه سیبک رسیدیم که تا قبل از اون بارها با ماشین ازش رد شده بودم ولی انصافا با دوچرخه قضیه فرق داشت (خوب شد بچه ها با پیشنهاد من برای خریدن هندوانه مخالفت کردن وگرنه واویلا) خلاصه بعد از سیبک شیب منفی حال اساسی داد و با حداکثر سرعت 61 KM/h مسیرو طی کردیم. فرشید که از ما جلو افتاده بود نرسیده به رباط میل اشتباهی میخواست بره تو یه جاده خاکی دیگه که اینجانب با یک فریاد بنفش ایشان را به راه راست هدایت نمودم. بعد از رباط میل (گریه ش مونده بود) به طرف چپقلی حرکت کردیم.
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
خلاصه بعد از طی مقداری از مسیر در کنار چشمه (ارمنیا) یه خستگی گرفتیم و البته کمی هم خندیدیم (چون فرشید پاش لغزید تو جوی آب و خاطره چند وقت قبل که تو دره گردو همین بساط برا من پیش اومد زنده شد.) بعد از این استراحت مسیر رو ادامه دادیم که انصافا با اینکه قبلا بارها پیاده این راهو رفته بودم ولی بازم با دوچرخه واویلا.
بالاخره بعد از کلی رکاب زدن در مسیر سربالایی و طولانی به چشمه چپقلی رسیدیم. (فرشید و من زودتر و احسان و رامین تقریبا یک ربع بعد) وقتی رسیدیم دو سه گروه ورزشکار زودتر از ما رسیده بودن اونجا (البته به خاطر آمادگی بدنی بالای ماشیناشون) از دیدن ما تعجب کرده بودن و کلی خسته نباشید و از این حرفا (اصن یه وضعی) یه خانواده که از تهران اومده بودن و از ما راجع به آب چپقلی میپرسیدن و محیط بان اونجا که از ما پرسید: (( از اراک تا اینجا با دوچرخه اومدید؟)) ما هم گفتیم: ((بععععععععله)) بعد گفت:((یه نفر پیاده ندیدین بیاد اینجا)) ما رو میگی .......
خلاصه بساط صبحونه ردیف شد و داش احسان که استاد مسلم ویولون هست خوشبختانه در آشپزی صحرایی هم تبحر خاصی داره و یک املت فرد اعلی نصیب اینجانبان نمود.
اینم عکسی از دوچرخه خودم که حیفم اومد نذارمش گفتم شاید دلش بشکنه بعدا بکوبمون زمین.
منظره زیبای منطقه چپقلی در دامنه قله سفیدخانی
و این هم عکس خودم (تشویق) :17:
اینم از عکسای مسیر برگشت. (خسته نباشیم)
:bike-smiley:

sepehr82
2013/06/04, 19:45
ماشاالله به شما و دوستانتان ....و قدم نو رسیده مبارک بادا .:25:
چند صدمتر و یا .... ارتفاع گرفتید ؟ ممنونم بابت گزراش تان .:25:

AliFatehi
2013/06/04, 20:05
گزارش خوبی بود...مرسی....

موفق باشین...انشالله گزارش گهر رفتن رو هم ببینیم :128fs318181:

ختنه پسرتون هم مبارک...:30:

auas
2013/06/04, 20:54
آخ آخ آخ آقا کوروش خدا بگم چکارت کنه که دلمو آب انداختی اصن چن ساله که من دوست دارم با دوچرخه برم چپقلی ولی قسمت نمیشه جدیدا هم که شنیدم آب رو بستن حقیقت داره؟ در کل گزارش خیلی خوبی بود انشاالله که قسمت بشه یه بار با هم بریم بیرون

Dirt
2013/06/04, 21:02
مرسی‌ از اکسهتون، اینجور تورها خالی خوش می‌گذره
اما کوو گاز ا سبهن ه؟

shahryar_MTB
2013/06/04, 22:18
به به گزارش خوبی بود فقط یه چیزی بگم بین خودمون بمونه ریشتونو ست کردین؟

سیاوش
2013/06/04, 23:30
آقا سلام واقعاً خسته نباشی .فقط یه چیزی من نمی تونم عکسارو ببینم مشکل از ماست یا آپلود شما؟؟؟؟؟.

hosein&giant
2013/06/04, 23:48
سلام دادا خدا قوت ی برنامه ردیف کنین با هم بریم:smileys-free-downlo

koorosh
2013/06/05, 00:47
آخ آخ آخ آقا کوروش خدا بگم چکارت کنه که دلمو آب انداختی اصن چن ساله که من دوست دارم با دوچرخه برم چپقلی ولی قسمت نمیشه جدیدا هم که شنیدم آب رو بستن حقیقت داره؟ در کل گزارش خیلی خوبی بود انشاالله که قسمت بشه یه بار با هم بریم بیرون

مخلصم داداش
نه آب که بودش
ما در خدمتیم دوست عزیز ان شاء الله اگه بازم برنامه گذاشتیم همینجا اطلاع میدم.

- - - - - - - - - -

به به گزارش خوبی بود فقط یه چیزی بگم بین خودمون بمونه ریشتونو ست کردین؟

ممنون دوست عزیز
نه داداش کاملا اتفاقی ست شده

اضافه شده بعد از : 2 minutes

سلام دادا خدا قوت ی برنامه ردیف کنین با هم بریم:smileys-free-downlo

مخلصم داداش
حتما ما دذر خدمتیم

آقا سلام واقعاً خسته نباشی .فقط یه چیزی من نمی تونم عکسارو ببینم مشکل از ماست یا آپلود شما؟؟؟؟؟.

دوست عزیز ممنون از نظرتون
فکر میکنم اشکال از طرف شما باشه هم من و هم بقیه دوستان عکسا رو می بینن.

Vahid_FRD
2013/06/05, 16:25
نمی تونم عکس ها را ببینم :dadad4:

mortezahiteh
2013/06/05, 17:03
افرین همت بالا .اگر هرهفته برید خود بخود خواهید دید که چه لذتی داره مخصوصا وقتی دوچرخه کوهستان رو داخل کوه و جنگل میندازید به واقع معنیه دوچرخه کوهستان رو می فهمید....... این رو بعد چند بار رفتن میفهمید

Masoud
2013/06/05, 20:19
حسته نباشی

خوبه که یک گزارش نویس دیگه به بایک 20 اضافه شد :128fs318181:

هم گزارش عالی بود هم عکس ها

قدم نو رسیده و ختنه سورون هم مبارک باشه :thanks:

koorosh
2013/06/06, 20:24
خوب این هم از اطلاعات تکمیلی مسیر
کل مسافت رفت و برگشت (از میدان انقلاب) : 45 KM
حداکثر سرعت مسیر رفت: 61 KM/h
حد اقل سرعت مسیر رفت: 5.5 KM/h
میانگین سرعت مسیر رفت (با احتساب زمانهای استراحت): 8.8 KM/h
کل زمان مسیر رفت (با احتساب زمانهای استراحت): 2.5 ساعت
حداکثر سرعت مسیر برگشت: 58 KM/h
حداقل سرعت مسیر برگشت: 8 KM/h
میانگین سرعت مسیر برگشت: 33 KM/h
کل زمان مسیر برگشت (با احتساب زمان استراحت): 1 ساعت
ارتفاع تقریبی مبداء از سطح دریا: 1800 متر
ارتفاع تقریبی مقصد از سطح دریا: 2440 متر
و این هم از مسیر طی شده روی نقشه

NASER1394
2013/06/06, 21:27
گزارش و عکس ها بسیار عالی بودن . عجب منطقه های با صفایی دارین . خوش بحالتون

ختنه سوری پسرت هم مبارک . ان شالله که قدمش پربرکت باشه که شما رو همیشه در حال تهیه گزارش ببینیم

hosein&giant
2013/06/12, 12:40
بازم مرسی گزارشتون خیلی کامل شد.:02:

Hesambnd
2013/06/12, 13:16
اقا مبارکه انشاا عروسیش
یواش یواش پول هاتو باید جمع کنی یدونه دوچرخه خوشکل هم برای آقازاده بگیری
گزارش خوبی بود ممنون

Vahid_FRD
2013/06/12, 14:26
امروز شد که عکس ها را ببینم خیلی جالب بود لذت بردیم