PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گروه دوچرخه سواری خرم آباد

Farshad- MTB
2013/05/09, 01:41
درود به دوستان گرامی من از طرف خودم از جمعی از دوچرخه سواران شهرستان خرم آباد در همین مکان اعلام موجودیت میکنم قصد من این است در این مکان انسجام و برنامه ریزی و اطلاع رسانی انجام گیرد امید است با همکاری دوستان از تجربیات هم بهره مند گردیم........با تشکر

Masoud
2013/05/09, 07:53
درود به دوستان گرامی من از طرف خودم از جمعی از دوچرخه سواران شهرستان خرم آباد در همین مکان اعلام موجودیت میکنم قصد من این است در این مکان انسجام و برنامه ریزی و اطلاع رسانی انجام گیرد امید است با همکاری دوستان از تجربیات هم بهره مند گردیم........با تشکر

خوب خدا رو شکر این منطقه هم فعال شد :12:

Farshad- MTB
2013/05/09, 10:51
آبشار نوژیان
[Only registered and activated users can see links]

Farshad- MTB
2013/05/09, 11:13
[Only registered and activated users can see links]منطقه مپل Mapel
پل کشکان[Only registered and activated users can see links]

Farshad- MTB
2013/05/09, 11:17
گهر گردنه خدا قوت

Farshad- MTB
2013/05/09, 11:23
اگر قصد تور یک روزه به گهر رو دارید واقعا این روزها هوا بسیار عالی طبیعت زیبا و مسیر مناسبه
مسیر گهر از فراز گردنه پنبه کار

Masoud
2013/05/09, 11:26
شما که این مناطق به این قشنگی رو دارید ازش استفاده کنید چون تو خیلی جاهای این کشور همچنین طبیعتی رو نمیبینید.
امیدوارم اون منطقه حسابی فعال بشه و از این عکس ها بیشتر ببینیم

Farshad- MTB
2013/05/09, 11:38
شما که این مناطق به این قشنگی رو دارید ازش استفاده کنید چون تو خیلی جاهای این کشور همچنین طبیعتی رو نمیبینید.
امیدوارم اون منطقه حسابی فعال بشه و از این عکس ها بیشتر ببینیم

واقعا همینطوره که شما می فرمایید لرستان شاید یکی از مستعدترین مکانها برای طبیعت گردی و دوچرخه سواری کوهستان باشه چشمه های فراوان مسیرهای متناسب با این رشته وطبیعت زیبا ما امیدواریم که بتونیم در اشاعه فرهنگ دوچرخه سواری(کوهستان) موثر باشیم

Masoud
2013/05/09, 11:55
واقعا همینطوره که شما می فرمایید لرستان شاید یکی از مستعدترین مکانها برای طبیعت گردی و دوچرخه سواری کوهستان باشه چشمه های فراوان مسیرهای متناسب با این رشته وطبیعت زیبا ما امیدواریم که بتونیم در اشاعه فرهنگ دوچرخه سواری(کوهستان) موثر باشیم
همینطور میزبانان خوبی برای بایک بیستی ها باشید البته این که میگم میزبان نگران نباشید در حد همین اطلاعات و .... :)

Farshad- MTB
2013/05/09, 12:07
کاکاشرف روستای چشمه علی

Hamzeh
2013/05/09, 12:09
اگر امکان داره آدرس این مناطقی رو که عکسهاش رو میذارید دقیقتر بذارید تا کسایی مثل من که آشنایی با اونجا ندارن راحت تر بتونن منطقه رو بشناسن. پیشنهادتون برای برنامه های 3 تا 5 روزه چه جاهایی هست؟

Farshad- MTB
2013/05/09, 12:16
مادر خدمتیم!!!!!!!!!!!:34:

یکی از مواهبی که در این دو سه سال اخیر شامل خرم آبادی ها شده یه مسیر کوهستانی ساخته شده معروف به بام خرم آباد که سربالاییهای داره که هرکدوم 7-8کیلومتر طول دارن که یه مسیر تمرینی ایمن و عال و در دسترسه چه روز چه شب!!

Farshad- MTB
2013/05/09, 12:51
اگر امکان داره آدرس این مناطقی رو که عکسهاش رو میذارید دقیقتر بذارید تا کسایی مثل من که آشنایی با اونجا ندارن راحت تر بتونن منطقه رو بشناسن. پیشنهادتون برای برنامه های 3 تا 5 روزه چه جاهایی هست؟
سلام دوست عزیز شاخص ترین منطقه ای که شهرت بسیار داره همین مسیر در یاچه گهره که طول مسیر خاکیش 19 کیلومتره اما دسترسی به ایتدای مسیر خاکی با اتومبیل امکان پذیره این مکان در حومه شهرستان درود قرار داره...البته تعداد عکسا بیشتر بود و سعی کرده بودم تورها از ابتدا تا انتها بصورت مصور باشه!(اما گفتم شاید از حوصله تاپیک خارج باشه)! هدفم اینه که در آینده ای نزدیک اطلاعات کافی در کنار عکسا قرار بدم

mSafdel
2013/05/09, 13:16
من همیشه عاشق طبیعت لرستان بودم و هستم، ممنون از اطلاعات و عکسهای زیبا و جالبی که گذاشتید. منتظر اطلاعات تکمیلی شما هم هستیم. اگه بتونید فایل GPS این مسیرها را هم در تالار مسیرهای ایران مربوط به زاگرس بذارید که دیگه عالی میشه.

یه سوال هم داشتم: منطقه گهر از نظر امنیتی وضعیتش چطوره؟ متاسفانه چند سال پیش دوستان ما در اون منطقه با اشرار مواجه شده بودن و کلی اذیت شدن. می خواستم بدونم الان برای کسانی مثل دوچرخه سوارها از نظر امنیتی مشکلی نداره؟

Farshad- MTB
2013/05/09, 13:50
من همیشه عاشق طبیعت لرستان بودم و هستم، ممنون از اطلاعات و عکسهای زیبا و جالبی که گذاشتید. منتظر اطلاعات تکمیلی شما هم هستیم. اگه بتونید فایل GPS این مسیرها را هم در تالار مسیرهای ایران مربوط به زاگرس بذارید که دیگه عالی میشه.

یه سوال هم داشتم: منطقه گهر از نظر امنیتی وضعیتش چطوره؟ متاسفانه چند سال پیش دوستان ما در اون منطقه با اشرار مواجه شده بودن و کلی اذیت شدن. می خواستم بدونم الان برای کسانی مثل دوچرخه سوارها از نظر امنیتی مشکلی نداره؟
واله گهر یکی از مقاصد طبیعت دوستان کشوره یعنی در فصل تابستان هزاران نفر از سراسر کشور اونجا میرن وهستن افراد غیر استانداردی !! که شاید اذیت کنن ولی این افراد شاید یک در هزار باشن و اوناهم دنبال کیس خاصی میگردن اگه شما 3نفر باشین قطعا این احتمال از سوی همان افراد مورد دار کمه!!! برداشت من اینه که اکثر طبیعت گردا انسان هستن! ولی اینگونه موارد در فصل تابستان بیشتره. ضمنا اونجا محیط بانان مسلح هستن که در پاسگاه نزدیک دریاچه مستقرن برای من که یه زمانی توی اوج گرما با پای پیاده ووزن 95 کیلو رفته بودم تا این بار که رفتم در مقام مقایسه الان بهترین زمانه!! در خصوص جی پی اسم شدیدا به فکرشم ودر خصوص مدل وقیمتش نیاز به راهنمایی دارم........باتشکر

Farshad- MTB
2013/05/10, 21:07
گریت(Gerit)
امروز با طی مسافتی بیش از 100 کیلومتر راه آسفالت و سربالایی های خاکی و پرشیب:14: از مواهب طبیعت بهره مند شدیم وآخرالامر با راهنمایی یکی از دوستان که منطقه رو می شناخت در یک مزرعه در کنار یک چاه آب در چادر صاحب مزرعه اطراق کردیم .........وبرگشتیم

shahryar_MTB
2013/05/10, 22:30
خسته نباشید فقط اگه میشه یکم بیشتر توضیح بده وعکسارو هم یه کم کوچیکشون کن چون دیر بالا میان

SABER_MTB
2013/05/10, 22:31
از لرستان خوشم میاد عجیب............

بعد از سه تا استانی که در حاشیه دریای خزر هستند.......لرستان بیشتر بارش سالیانه رو داره درسته ؟

جنگل های تنک بلوط و افرا...
من تنها برنامه ایی که تو لرستان اومدم همون گهر بود.....

یه بار سال 77 پیاده اومیدم.......خداوکیلی اب دریاچه اونقدر تمیز بود زیر ابی اب می خوردیم.......من عینک شنا آورده بوم ماهی هایی که تو فاصله 30 / 40 متری بودن رو می تونستم ببینم.....اینقدر اب تمیز بود....

سال 85 با دوچرخه رفتیم......اصلا گهر ربطی به گهر 77 نداشت.......خیلی آبش آلوده شده بود......ولی باز هم به درد اب تنی می خورد

البته من با دانهیل اومده بودی ها.....رفتنی کل پنبه کار رو درو کردم ......برگشتنی پنبه کار منو درو کرد.......

دلم هوس گهر کرد باز دوباره........اقا رایستی ما اسم شریف شما رو هم نمی دونیم......ببینم االن وظعیت گهر چطوره......نکنه الوده تر شده ؟

البته آلودگیش هم همش تقصیر اونهاییه که می ان اونجا از محیط استفاده می کنند جای تشکر اشغال می ریزند.....

Farshad- MTB
2013/05/10, 23:30
من فرشادم! خرم آباد! که خودرو2 طبق قامه رو اشتباهی واسم فرستادی خرم آباد اگه یادت باشه! البته بعد عوضش کردی! ولی اون قبلیه هنوز اینجاست!!!!! منم قدیما که رفته بودم گهر رو کثیف یافتم !!!ولی اینبار تمیز تمیز بود!!! تازه یه عده ای راه افتاده بود آشغال ریزارو جمع میکردن!
پی نوشت: بمن اخطار دادن که عکساتو کوچیک کن (که من هنوز بلد نیستم) مگه نه دیپورت میشی! حالا اینو میزارم که محیط دور دریاچه رو ببینید! انشاله که اتفاقی واسم نیفته

SABER_MTB
2013/05/10, 23:32
به به به بابا آقا فرشاد این ورا........؟ خیلی مخلصیم....

Masoud
2013/05/10, 23:47
فرشاد عزیز مدیران محترم از این لحاظ به شما گوشزد میکنند که بزرگی عکس ها برای بعضی از دوستان که سرعت کمتری دارند مشکل سازه و شاید نتونند تمام عکس ها رو ببینند
به نظرم قبل از آپلود عکس ها از برنامه paint ویندوز سون سایز رو کوچیک تر کن و بعد آپلودشون کن
در ضمن عکس هاتون هم خیلی قشنگه

Farshad- MTB
2013/05/10, 23:47
به به به بابا آقا فرشاد این ورا........؟ خیلی مخلصیم....
چاکریم داش صابر هیچی دیگه سعی کردیم دوچرخه سواریو سفت بچسبیم !!! از این جهت اینوارا اومدیم!

Dirt
2013/05/11, 02:40
lovely unspoiled countryside, merci

sepehr82
2013/05/11, 04:00
آقا فرشاد دمت گرم ...چه کار خوبی کردید ... چرا زودتر اقدام به حرکات جانانه نمیکردید ...
وای که در این موقع از صبح دیوانه شدم با دیدن این طبیعت زیبا ...آسمان واقعا آبی... ابرهای واقعا سفید ...کوهستان زیبا ...آبشار زیبا و خروشان ...
چه کنیم که تو شهر دود و آهن (تهران گرفتاریم و در حسرت) قدر اون محیط زیبا را بدانید که موهبیتیست بی همتا .....................
لطف کنید :
تا قبل از خرید جی پی اس در صورت امکان حتی اگر شده یک حدود مسیر را "روی گوگل ارث " رسم کنید و در قالب عکس برامون آپ کنید و یا فایل گوگل ارثی مسیر را mkz بسازید خیلی خیلی طرفدار خواهد داشت ...سپاسگزار خواهیم شد .
آقا فرشاد سوالی هم دارم : اگر از دوربین " اس ال آر slr" استفاده کردید بفرمائید .... .با سپاس از دچرخه سواران خرم آبادی .

Farshad- MTB
2013/05/11, 10:59
سپاس از شما و سایر دوستان که بنده رو مورد لطف خودشون قرار دادن.سابقه این حرکت بصورت نامنظم از قبل تر ها هم بوده! منتهی سعی شده از بهمن ماه سال قبل بصورت منظم انجام بشه.در خصوص دوربین من از موبایلم استفاده کردم(سونی اریکسونK770i) دوربینشم سایبر شاته!قدیمیم هست. امروز هم اقدام به خود زنی!!!!!! و خرید یه جی پی اس دوچرخه سواری گارمین کردم! یه مدتی به من فرصت بدین از جهل مرکب!!! بیرون بیام و خواسته های شماعزیزان رو براورده کنم

mSafdel
2013/05/11, 11:16
آقا فرشاد سوالی هم دارم : اگر از دوربین " اس ال آر slr" استفاده کردید بفرمائید .... .با سپاس از دچرخه سواران خرم آبادی .
سپهر جان عکسها با دوربین موبایل K770i گرفته شدن

AliFatehi
2013/05/11, 11:34
آقا فرشاد عزیز...این آموزش رو قبلا روی سایت گذاشتم...

حالا شما استفاده کن مشکلی بود بگو...هر چند که خیلی ساده اس...

Farshad- MTB
2013/05/11, 11:52
آقا فرشاد عزیز...این آموزش رو قبلا روی سایت گذاشتم...

حالا شما استفاده کن مشکلی بود بگو...هر چند که خیلی ساده اس...

آقا ما به دین اسلام گرویدیم!!!! خودمم قبلنا بلد بودم یادم رفته بود چون به کارم نمیومد!! من اینترنتم 256 پارس آنلاینه بارها هم این صفحه رو رفرش میکنم مشکل خاصی ندارم!!! نمیدونم بذل توجه شرکت شامل من تنهاست ؟که اکثر بچه ها ی اینجا مشکل دارن!!!.........بهرحال لطفش این بود تو سایز خودش باشه(واله زیادم نیست)...اما باشه چشب!

AliFatehi
2013/05/11, 12:05
آقا ما به دین اسلام گرویدیم!!!! خودمم قبلنا بلد بودم یادم رفته بود چون به کارم نمیومد!! من اینترنتم 256 پارس آنلاینه بارها هم این صفحه رو رفرش میکنم مشکل خاصی ندارم!!! نمیدونم بذل توجه شرکت شامل من تنهاست ؟که اکثر بچه ها ی اینجا مشکل دارن!!!.........بهرحال لطفش این بود تو سایز خودش باشه(واله زیادم نیست)...اما باشه چشب!

آقا فرشاد عزیز!

شما عکسو آپلود میکنی...یه بار که مشاهده میکنی عکس توی temp کامپیوتر و کش مرورگر ذخیره میشه!
حالا شما هر چقدر رفرش کنی عکسها چون یکبار لود شده دیگه نیازی به لود نداره...
حالا شما یه بار Crtl+F5 بزن متوجه میشی! یه کش مرورگر رو پاک کن و بیا تو این تاپیک...

عکس ها در سایز 640x480 بهترین سایز برای قرار دادن تو سایت هستن...هم از نظر حجم و هم از نظر سایز!

با آموزشی که بنده حقیر قرار دادم کمتر از 3 دقیقه همه عکسهارو میتونید ریسایز کنید...

موفق باشید...

Farshad- MTB
2013/05/11, 12:20
منم دقیقا رفرشمctrl+f5:smilies-azardl (15)(چه نتی دارم من)!!اما مسئله ای که هست چون این عکسا رو دوباره باید بگردم پیدا کنم(هرسری -40-20-30تا عکس میگیرم) و چون باید دوباره آپلود کنم در اولین فرصت انجامش میدم

sepehr82
2013/05/11, 13:24
سپاس از شما و سایر دوستان که بنده رو مورد لطف خودشون قرار دادن.سابقه این حرکت بصورت نامنظم از قبل تر ها هم بوده! منتهی سعی شده از بهمن ماه سال قبل بصورت منظم انجام بشه.در خصوص دوربین من از موبایلم استفاده کردم(سونی اریکسونK770i) دوربینشم سایبر شاته!قدیمیم هست. امروز هم اقدام به خود زنی!!!!!! و خرید یه جی پی اس دوچرخه سواری گارمین کردم! یه مدتی به من فرصت بدین از جهل مرکب!!! بیرون بیام و خواسته های شماعزیزان رو براورده کنم

آقا مبارک باشد
هم "جی پی اس "
هم k770i"" دود از کنده بلند میشود "یعنی این!!!! خیلی جالب هست .
منتظر محصولات جی پی اسی تون هم هستیم ... (به شخصه با گوگل ارث بیشتر حال مینمایم ...).
امیدوارم با همین قدرت که ظاهر شدید ...به همین کدانس روشتون را ادامه بدید ...طالب شدیم بیشتر با خرم آباد و مکانهای بیرون شهری و برنامه هایی اجرائی شون حتی با خود بچه گروهتون آشناتر باشیم . زنده باد فرشاد و دوستانش .:12:

Anathema
2013/05/15, 19:07
سلام بر شما،

عزیزان من بعد از کلی جستجو این سایتو گیر اوردم که بنظرم فعال میومد
خیلی خوشحال شدم که کسی شروع کرده توی خرم آباد به فعالیت اینترنتی که خیلی هم میتونه مفید باشه برای ارتباط برقرار کردن بچه های دوچرخه سوار شهر
توی یکی از عکسا عبدالله رو هم دیدم، دونفرو فقط میشناسم توی عکسا بقیه رو نمیشناسم متاسفانه

راستی اینکه من مدت زیادی نیست شروع کردم، 1 سالی میشه MTB کار میکنم

من توصیه اکید دارم به عزیزان دوچرخه سوار کوهستان، این استان، تقریبا همه جاش بدرد این کار میخوره
در مورد امنیتش هم باید بگم که من توی این مدت هیچ مشکلی خداروشکر برام پیش نیومده
خود شخص خودم توی ساعتای مختلف رفتم دوچرخه سواری، 4 صبح، 5 صبح ولی هیچ چیزی پیش نیومده واسم

سرتون رو هم درد آوردم

رضــا

auas
2013/05/15, 19:31
سلام بر شما،

عزیزان من بعد از کلی جستجو این سایتو گیر اوردم که بنظرم فعال میومد
خیلی خوشحال شدم که کسی شروع کرده توی خرم آباد به فعالیت اینترنتی که خیلی هم میتونه مفید باشه برای ارتباط برقرار کردن بچه های دوچرخه سوار شهر
توی یکی از عکسا عبدالله رو هم دیدم، دونفرو فقط میشناسم توی عکسا بقیه رو نمیشناسم متاسفانه

راستی اینکه من مدت زیادی نیست شروع کردم، 1 سالی میشه MTB کار میکنم

من توصیه اکید دارم به عزیزان دوچرخه سوار کوهستان، این استان، تقریبا همه جاش بدرد این کار میخوره
در مورد امنیتش هم باید بگم که من توی این مدت هیچ مشکلی خداروشکر برام پیش نیومده
خود شخص خودم توی ساعتای مختلف رفتم دوچرخه سواری، 4 صبح، 5 صبح ولی هیچ چیزی پیش نیومده واسم

سرتون رو هم درد آوردم

رضــا

سلام
والا ما که از امنیتش خیلی میترسیم
چون همین چند وقت پیش یکی از دوستام که با دوچرخه به لرستان اومده بود رو به قصد کشت زده بودنش و دوچرخشو ازش گرفته بودن توی خود شهر خرم آباد اتفاق افتاده بود حتی میگفت وقتی داشتن میزدنم هرچی داد زدم کمک کمک مردم بهم کمک نکردن وخیلی عادی از کنارم گذشتن
غیر از اون هم من چندتا دوست دارم که دانشجوی اراک هستن ولی اهل خرم آباد هستن میگن ما خودمون امنیت نداریم توی شهر خودمون درس بخونیم میگن ما وقتی میریم شهر خودمون سرامونو کچل میکنیم یا با چاقو خط میندازیم روی سر وصورتمون و جرات نداریم به یه محله غریبه بریم البته این شخصی که میگم خودش یکی از اون آدم های چاقوکشه ولی بازم میترسه توی شهر خودشون درس بخونه
حتی ما رو هم به خرم آباد دعوت کرد ولی گفت امنیتتون رو اصلا ضمانت نمیکنم ما هم ترسیدیم بیاییم

Anathema
2013/05/15, 20:17
سلام
چون همین چند وقت پیش یکی از دوستام که با دوچرخه به لرستان اومده بود رو به قصد کشت زده بودنش و دوچرخشو ازش گرفته بودن توی خود شهر خرم آباد اتفاق افتاده بود حتی میگفت وقتی داشتن میزدنم هرچی داد زدم کمک کمک مردم بهم کمک نکردن وخیلی عادی از کنارم گذشتن
غیر از اون هم من چندتا دوست دارم که دانشجوی اراک هستن ولی اهل خرم آباد هستن میگن ما خودمون امنیت نداریم توی شهر خودمون درس بخونیم میگن ما وقتی میریم شهر خودمون سرامونو کچل میکنیم یا با چاقو خط میندازیم روی سر وصورتمون و جرات نداریم به یه محله غریبه بریم البته این شخصی که میگم خودش یکی از اون آدم های چاقوکشه ولی بازم میترسه توی شهر خودشون درس بخونه
حتی ما رو هم به خرم آباد دعوت کرد ولی گفت امنیتتون رو اصلا ضمانت نمیکنم ما هم ترسیدیم بیاییم

والا دوست من، همه جای دنیا نه فقط ایران خلاف داره، شکی درش نیست
ولــی تکزاس که نیستش اینجا!والا من هر بعدازظهر میرم کوه با دوچرخه، هرکیم که از کنارم رد شده بم خسته نباشید گفته
دوم اینکه اگه اینجور باشه که دوستت گفته ملت خرم آباد باید همه کچل باشن که!من خودم جای بخیه رو سرم دارم، که اونم یه غروبی با دوچرخه خوردم به در کنار یه اتوبوس به قصد اینکارو نکردم...
البته یه نکته دیگه هم هستش: این روزا واقعا خلاف کل کشور به خاطر خیلی مسایل بالا رفته، آدم باید بیشتر حواسش جمع باشه

behnam_b
2013/05/15, 21:18
سلام

از گفته های دوستتون مشخصه که خیلی اغراق کرده...آخه همچین چیزایی چطور ممکنه؟ من دو سال خرم آباد دانشجو بودم همه مناطقش رو هم گشتم. همچین چیزایی ندیدم. آب و هوایی عالی و مناظر بسیار زیبا داره.
همین فردا هم از سمت الیگودرز عازم آبشار پشندگان هستیم. توی فریدونشهر اصفهان

Farshad- MTB
2013/05/17, 23:50
سفر یک روزه به آبشار بیشه واسه ما 160 کیلومتر رویهم رفته !!!خرج ور داشت!!

توضیحات در اولین فرصت

اضافه شده بعد از : 4 minutes

mSafdel
2013/05/17, 23:59
آقا فرشاد اسم بچه هارو نمیزنی؟ حداقل بگو خودت کدومیکی از بچه های تو عسکها هستی :60:

Anathema
2013/05/18, 02:17
آقا فرشاد من امیدوارم یه حدس درست زده باشم، شما همونی که گیم نت استارت رو داشتی تو علوی؟

لطفا بقیه بچه ها رو هم معرفی کنین که با جمعتون بیشتر آشنا بشیم

Farshad- MTB
2013/05/18, 10:13
من این پیرهن سفیده ام! گیم نت استارتم داشتیم یه موقعی! آقایان دولتشاهی (پیرهن قرمزه!! بسیار آماده هستن تایم سربالایی ایشون نصف یا یک سوم بقیه است)-فلاحیان (پیرهن شلوارش یه دسته!! اونم آماده است)-سعیدی (پیرهن آبیه آستین بلند مربی سنگ نوردی)
دیروزم از حالت عادی خودم 30%ضعیف تر بودم ! باتوجه طول مسیر و یه نمونش 15 کیلومتر سربالایی خفن از آبشار به بالا و فشار زیادی رو متحمل شدم!!!

Farshad- MTB
2013/05/24, 20:17
چمته کله(chamtahkelah) رفتو برگشت بیش از 100 کیلومتر

Farshad- MTB
2013/05/25, 09:49
- - - - - - - - - -

Farshad- MTB
2013/05/31, 23:09
غار کوگان (Kogan)رفت و برگشت 130 کیلومتر

Masoud
2013/06/01, 00:13
بازم مثل همیشه عالی بود و از مناظر لذت بردیم فقط میتونید کمی از مسن ترین عضو گروهتون بنویسید ؟

Dirt
2013/06/01, 00:35
مرسی‌
خیهلی خوب بود

Anathema
2013/06/01, 01:03
آقا عبدالله؟ از دوچرخه سوارای کوهستان قدیم شهر ماست، بنده خدا یه بار یه تصادف خیلی بد داشته با یه مینی بوس، زانوش پلاتینه

Farshad- MTB
2013/06/01, 09:11
جناب آقای عبداله میرزایی ایشون 50 سالشونه بیش از 30 ساله رکاب میزنن تنها فروشگاه دوچرخه حرفه ایو دارن خیلیا به واسطه ایشون وارد این مقوله شدن با توجه به سرمایه کمشون بسیار منصف هستن از لحاظ بدنی در وضعیت مطلوبی قرار دارن

برای سریع تر باز شدن تصاویر از گوگل کروم استفاده کنید

mirover
2013/06/01, 09:14
بسیار زیبا ... هوا هم بنظر بسیار دلچسب میاد.
ممنون

یکی از چرخها رو روی جک دیدم، یکم خطر ناک هست برای مسیر کوهستانی ممکنه باز شه و یه زمین خوردن بی دلیل داشته باشن.

Farshad- MTB
2013/06/01, 09:17
بسیار زیبا ... هوا هم بنظر بسیار دلچسب میاد.
ممنون

یکی از چرخها رو روی جک دیدم، یکم خطر ناک هست برای مسیر کوهستانی ممکنه باز شه و یه زمین خوردن بی دلیل داشته باشن.

این چرخه مال آقای میرزاییه که براش فرق نمیکنه با چه چرخی بیاد فقط سالم باشه!(مثلا تو این مورد این در دسترسش بوده)

Masoud
2013/06/01, 09:35
لطفا گزارش های بعدی رو هر کدوم توی 1 تاپیک بزنید تا بتونیم لینک ها رو جداگونه داشته باشیم
ممنون

shahryar_MTB
2013/06/01, 10:49
عکسا خیلی خوب بودن خیلی خوشم اومد هم عکسای خوبی از دوچرخه داری هم از طبیعت زیبا

Farshad- MTB
2013/06/02, 19:48
لطفا گزارش های بعدی رو هر کدوم توی 1 تاپیک بزنید تا بتونیم لینک ها رو جداگونه داشته باشیم
ممنون

اگه ممکنه یه بخش ایجاد کنید تحت عنوان لرستان زیر مجموعه زاگرس که داخلش! بتونم تاپیکای مجزا و پربار تر بزنم

Masoud
2013/06/03, 08:31
اگه ممکنه یه بخش ایجاد کنید تحت عنوان لرستان زیر مجموعه زاگرس که داخلش! بتونم تاپیکای مجزا و پربار تر بزنم

ایجاد شد تا یه انگیزه ای بشه برای سایر دوستان که منطقه اشون رو فعال کنند
شما هم لطف کنید هر برنامه رو توی یک تاپیک مجزا در همین بخش ایجاد کنید
موفق باشید

Anathema
2013/06/03, 12:18
موفق باشید

مسعود جان سرافراز کردی مارو با این کارت

ممنون بابت لطفت

رضــا

Farshad- MTB
2013/06/03, 14:17
موفق باشید
با تشکر از شما موارد این تاپیک در اسرع وقت با اضافه کردن عکسهای بیشتر به انضمام گزارش بصورت مجزا ایجاد میگردد

lorestan2001
2013/06/22, 14:19
واله گهر یکی از مقاصد طبیعت دوستان کشوره یعنی در فصل تابستان هزاران نفر از سراسر کشور اونجا میرن وهستن افراد غیر استانداردی !! که شاید اذیت کنن ولی این افراد شاید یک در هزار باشن و اوناهم دنبال کیس خاصی میگردن اگه شما 3نفر باشین قطعا این احتمال از سوی همان افراد مورد دار کمه!!! برداشت من اینه که اکثر طبیعت گردا انسان هستن! ولی اینگونه موارد در فصل تابستان بیشتره. ضمنا اونجا محیط بانان مسلح هستن که در پاسگاه نزدیک دریاچه مستقرن برای من که یه زمانی توی اوج گرما با پای پیاده ووزن 95 کیلو رفته بودم تا این بار که رفتم در مقام مقایسه الان بهترین زمانه!! در خصوص جی پی اسم شدیدا به فکرشم ودر خصوص مدل وقیمتش نیاز به راهنمایی دارم........باتشکر

در تعطیلات خرداد امسال بالغ بر 6000 نفر از دریاچه گهر بازدید کرده اند.

مسئول اداره میراث فرهنگی شهرستان دورود افزود: امسال ازمورخه 13 لغایت 17 خرداد ماه ، بالغ بر 6000 نفر از دریاچه گهر بازدید کرده اند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان ، محمدباقر فهیم نیا افزود: در این ایام ارگانهای خدمت رسانی به گردشگران شامل نیروی انتظامی ، محیط زیست ، میراث فرهنگی ، هلال احمر و منابع طبیعی حضوری مستمر و فعال داشته اند .

وی افزود : امسال میزان رضایتمندی گردشگران نسبت به سال گذشته بیشتر بوده است.

فهیم نیا ادامه داد : همچنین از لحاظ رعایت کردن توصیه های زیست محیطی و امنیتی ، گردشگران امسال توجه بیشتری نموده و گردشگران با سلامت کامل تعطیلات خود را سپری نمودند .
منبع :