PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تشکیل گروه دوچرخه سواری در کرمانشاه.

reza_i
2013/05/08, 19:41
سلام به همه.من در کرمانشاه ساکن هستم و خیلی دلم میخواد که عضو یک گروه دوچرخه سواری در کرمانشاه باشم که بتونم همراهیشون کنم. لطفا اگر گروه منسجمی در کرمانشاه هست به من هم معرفی کنید و یا اینکه از دوستان عزبزم میخوام که با هم یه گروه تشکیل بدیم.کسانی که امادگی دارن حتما بهم اطلاع بدن و یا به نحوی توی سایت اعلام امادگی کنند.برای اعتلای فرهنگ دوچرخه سواری در شهر امیدوارم بتونیم یک گروه خوب راه اندازی کنیم.از همه تون ممنونم.

rShahbazi
2013/05/08, 21:38
انشاا... بتونی یک گروه خوب پیدا کنی ولی اگه گروه پیدا نکردی و به فکر راه انداختن گروه افتادی ،باید یک گروه با دوچرخه سوارای فعال تشکیل بدی مثل گروه نومرز ،که حداقل هفته ای یک دور هم جمع بشید
امیدوارم که موفق بشی

reza_i
2013/05/08, 21:48
درسته سجاد جان.
من به وفور در سطح شهر دوچرخه سوارهای مجهز رو دیدم که تنهایی در حال رکاب زدن بودن و این نشون میده مشتاق زیاد هست و باید به شکلی جمشون کرد دور هم.
شما هم تجربیاتتون رو در اختیارم قرار بدید خوب میشه :)

Masoud
2013/05/09, 07:55
خوب استارتش رو خودتون زدید ایشالله فتح بابی میشه برای تشکیل یک گروه خوب در اون منطقه

reza_i
2013/05/12, 03:06
یعنی هیچکی نبود؟

Vahid_FRD
2013/05/12, 09:00
آقا پایه گذار نومرز من بودم .... یه پیشنهاد دارم برات و اونم اینکه تو مناطقی که جمعه ها دوچرخه سوار زیاد هست برو رو دیواری ، جایی یه اطلاعیه ای چیزی بزن می تونی آدرس همینجا هم بدی برای قرار گذاشتن ... یه اسم خوب هم برای گروهت انتخاب کن
سامانه پیامک هم راه بندازی دیگه عالی می شه

Arash.Goodarzi
2013/05/12, 14:15
سلام. منم کرماشاه هستم. اما دوچرخه سواری رو حرفه ای نیستم، فقط برای اینکه ورزشی کرده باشم و بتونم وزنم رو کاهش بدم که تا حالا هم موفق بودم. دوچرخه حرفه ای هم ندارم، یک دوچرخه خیلی سنگین Oyama classic 2006 که تنها خوبیش زین حرفه ایشه :D و ظاهر نسبتا زیبا و اسپرتی که داره.

در کل خیلی اشتیاق دارم برای دوچرخه سواری و اگر دوچرخه سواری رو حرفه ای دنبال میکردم و دوچرخه خوبی داشتم پایه بودم. علاوه بر این درد زانو هم به دلیل غیر استاندارد و سنگین بودن دوچرخه و اضافه وزن خودم و سایر عوامل، هم مزید بر علت شده که نتونم مثل گذشته دوچرخه سواری کنم.

توی پیست دوچرخه سواری بلوار طاق یستان رکاب میزدم برای کاهش وزن با دنده سنگین و دور پای کم، که الان فهمیدم اشتباهه و باعث مشکل زانو میشه. و امیدارم که زودتر خوب بشم و دوباره شروع کنم.

درسته نمیتونم برای راه اندازی گروه کمک کنم و توی گروه باشم اما خوشحال میشم این گروه تشکیل بشه.
موفق باشید.

alireza_ek
2013/11/19, 20:29
سلام ببخشید من خیلی دیر پست شما رو دیدم
منم کرمانشاه هستم
و خیلی دوست دارم عضو یک گروه باشم من پایه ام دو سه نفرو هم شاید بیارم دوچرخه منم زیاد تعریفی نداره قدیمیه
من 22 بهمنم
کاش بشه یک گروه راه اندازی کرد
:30:

mmozaheme_hamishegi
2013/11/19, 20:54
یا الله

صابر هستم
کارمندانم
2نفر پایه ثابت دارم
میتونم بیشترش کنم
فبلا هر روز تمرین داشتم
اما الان چشم انتظار زنجیرم حدود 2ماه!
خیلی وقته پا نزدم!
قبلا بیستون + صحنه + ماهیدشت + اسلام اباد میرفتیم
الان گوشه خانه
روز های تعطیل پارک شرقی+غربی
دوستان دوجرخه خوب زیاد اهمیت نداره!
!معـــــــــرفــــــــت!
اگه مایل بودی خصوصی بگو شمارمو بدم قرار بزاریم!

Farshad- MTB
2013/11/19, 21:51
منال کرماشان!......تشکیل گروه منسجم بدین....واز مواهبش لذت ببرین.........گزارشاشم واسه ما بزارین

amir 00
2013/12/28, 12:25
من در کرمانشاه زندگی میکنم ما تقریبا یه گروه داریم یکار اصلی ما کوهستان است تمرین می ریم سراب قنبر مسیر های حرفه ای داره اااااااا توکرمانشاه در هییت بسته و هییتی نداریم ولی قبلا باهییت مبرفتیم تمرین اگه مایل بودیم سن واسم را به *********** ارسال کنید ببخشید اگه دیر دیدم

Mr.Nariman
2013/12/28, 22:45
بهترین مکان ها رو برای تمرین دارید..... در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذار دوست عزیز
به فروشگاه های دوچرخه بسپار..... حق عضویت و حق بیمه رو تعیین کن....یه جورایی نظم میده ...موضوع پولش نیست....

amir 00
2013/12/29, 09:29
توی بایک 20 کرمانشاهیا کیان؟

mmozaheme_hamishegi
2013/12/29, 21:04
توی بایک 20 کرمانشاهیا کیان؟
من

amir 00
2013/12/29, 22:14
اسم و محل زندگی تونو میشه لطف کنید البته سن هم بگین ممنون میشم همشهری

اضافه شده بعد از : 5 minutes

البته حواسم به پست قبلیتون نبود شرمنده فقط سنتون؟

mmozaheme_hamishegi
2013/12/30, 19:38
اسم و محل زندگی تونو میشه لطف کنید البته سن هم بگین ممنون میشم همشهری

اضافه شده بعد از : 5 minutes

البته حواسم به پست قبلیتون نبود شرمنده فقط سنتون؟

دشمنت !!! این چه حرفیه
19

amir 00
2013/12/31, 10:43
ببخشید من کجا میتونم شمارو ببینم تادر فکرساخت گروهی منسجم باشیم من17 سالمه و ابتدا درقزوین وحالا کرمانشاه تمرین میکنم ولی اغلب تنها رکاب میزنم
یا باچندتا دوچرخه سوار دیگر ولی گروه
تمرین را نظم میده

mmozaheme_hamishegi
2013/12/31, 11:55
ببخشید من کجا میتونم شمارو ببینم تادر فکرساخت گروهی منسجم باشیم من17 سالمه و ابتدا درقزوین وحالا کرمانشاه تمرین میکنم ولی اغلب تنها رکاب میزنم
یا باچندتا دوچرخه سوار دیگر ولی گروه
تمرین را نظم میده

:40:
شما ک 17 سالته فکر کنم دانش آموز باشی!!فعلا هم امتحان دارین !!
شمارم و واست پ خ میکنم بعد از امتحانات زنگ بزن!!
(ابته من خودمم امتحان دارم :30:!!! )

amin_19
2014/03/11, 10:52
سلام منم کرمانشاه هستم یه دوچرخه کراس کانتری دارم بدنه قدیمیه ولی خوبه تمام قطعاتش به روز و 2014 هست!سنم 19 هست و الهیه میشینیم.چه روزهایی میرین تمرین و کجاها؟

mmozaheme_hamishegi
2014/03/12, 18:53
کراس ک میرن سراب

کورسی هم جاده ها. . . .

fayez.asiaee
2014/04/07, 16:15
با سلام . من سید فایز .
از 88 تا الان تیم شهر کورسی و کراس کانتری کرمانشاه هستم اوایل با اقای سیامک ادبی بودیم بعد استعفای ایشون که ابان ماه سال 90 بود تو سه گانه کرماشاه تمرین میکردم
الان یه فوجی فول کربن 2013 کورسی با اگزوز دارم . اکثر موقع ها تنهایی بیستون میرم با کورسی . دیگه فعلا عضو فعال تیم منم .

در نهایت اگه کسی سوال داشت بهم ایمیل بزنه شمارمو میدم بهش .

fayez.asiaee
2014/04/12, 18:36
با سلام من 93/1/22 جمعه رفتم تمرین »
رفتم صحنه با کورسی سه تا کورسی سوار دیدم دو تا با هم بودن زیر پل پایانه دیدمشون یک دیگه هم تقریبا حاجی اباد دیدم یه جاینت ادونس اس ال 2011 داشت

خواشا اگه کسی هست یه ایمیل به من بزنه . : حذف شد
تماس از طریق پیام خصوصی با ذکر مشخصات تماس

fayez.asiaee
2014/04/17, 00:17
سلام من تیم ملی جوانان سه گانه م هست . دوستان کرمانشاه ی میتوانند به
استادیوم آزادی کرمانشاه هیات ورزش های سه گانه مراجه کنند . سه گانه جوانان 40 کیلو متر دوچرخه داره کسی علاقه داشت بهم خبر رده جوانان فقط دونفر خوب داریم . کارت بیمه هم شده 10300 .
دوستان کراس کانتری کرمانشاهی اقا علی حقی با خودم تیم دارن . میتونید یه سری به هیات بزنید
فردا تمرین کورسی داریم :
کرمانشاه تا بیستون
28 و 29 فروردین تمرینه کورسی برای
اعلام امادگی پیام خصوصی بدید شمارم رو میدم خدمتتون
سید فایز آسیایی

فرستاده شده از GT-I9500ِ من با Tapatalk

mmozaheme_hamishegi
2014/04/17, 22:51
سلام من تیم ملی جوانان سه گانه م هست . دوستان کرمانشاه ی میتوانند به
استادیوم آزادی کرمانشاه هیات ورزش های سه گانه مراجه کنند . سه گانه جوانان 40 کیلو متر دوچرخه داره کسی علاقه داشت بهم خبر رده جوانان فقط دونفر خوب داریم . کارت بیمه هم شده 10300 .
دوستان کراس کانتری کرمانشاهی اقا علی حقی با خودم تیم دارن . میتونید یه سری به هیات بزنید
فردا تمرین کورسی داریم :
کرمانشاه تا بیستون
28 و 29 فروردین تمرینه کورسی برای
اعلام امادگی پیام خصوصی بدید شمارم رو میدم خدمتتون
سید فایز آسیایی

فرستاده شده از GT-I9500ِ من با Tapatalk
داش من تمرین 3گانه با 2چرخه تکی کلی فرق داره!

برنامه تمرینتون چیه؟؟؟؟ چند نفرین؟؟؟ ساعت چند؟؟

fayez.asiaee
2014/04/17, 22:57

سلام میتونید شمارتون رو پیام شخصی بفرستد منتظزم ؟
یا علی

من دوچرخه سوارم . سه گانه هم کار میکنم . امروز ساعت 1 رفتم پلیس راه بیستون موقع برگشت باد سینه بود دورم امد رو 35
شمارتو پیام خ کن ممنون بهتون اطلاع میدم

mmozaheme_hamishegi
2014/04/17, 23:01
سلام میتونید شمارتون رو پیام شخصی بفرستد منتظزم ؟
یا علی
جواب سوالای من رو میشه اینجا هم گفت! ♥

fayez.asiaee
2014/04/17, 23:07
جواب سوالای من رو میشه اینجا هم گفت! ♥

سه گانه رو برای دوستان کورسی سوار نوشتم اگه دوست داشته باشن برن
با مهدی امیری هم دار میکنم اگه کراس کانتری کار میکنم تا راهنماییتون کنم الان نمیدانم چه رشته ای کار میکنید یا علاقه دارید . ؟

mmozaheme_hamishegi
2014/04/17, 23:18
پ

من دوچرخه سوارم . سه گانه هم کار میکنم . امروز ساعت 1 رفتم پلیس راه بیستون موقع برگشت باد سینه بود دورم امد رو 35

1دوچرخه سوار 3گانه کار خوبی نمیشه و برعکس!

باد سینه رو بیخیال!
من تو باد سینه با طبق39 خودرو 19-17 30 تا دور میدم!

برنامه یا رو ضربان یا رو خودرو! سرعت همینجوری ک نمیشه!

fayez.asiaee
2014/04/17, 23:26
1دوچرخه سوار 3گانه کار خوبی نمیشه و برعکس!

باد سینه رو بیخیال!
من تو باد سینه با طبق39 خودرو 19-17 30 تا دور میدم!

برنامه یا رو ضربان یا رو خودرو! سرعت همینجوری ک نمیشه!

کورسی سواری یا کوهستان؟
با ساعت زربان تنظیم میکنم .
شما کجای کرمانشاهی .؟

mmozaheme_hamishegi
2014/04/17, 23:33
کورسی سواری یا کوهستان؟ با ساعت زربان تنظیم میکنم . شما کجای کرمانشاهی .؟جفتش! اما هدفم کورسیه!جای منو بیخیال!من کلا برنامه تمرینم جداس ! بیخیال! رفیقم میخواد باهاتون بیاد!ضزبان چند بودی امروز؟؟؟؟

کورسی سواری یا کوهستان؟ با ساعت زربان تنظیم میکنم . شما کجای کرمانشاهی .؟جفتش! اما هدفم کورسیه!جای منو بیخیال!من کلا برنامه تمرینم جداس ! بیخیال! رفیقم میخواد باهاتون بیاد!ضزبان چند بودی امروز؟؟؟؟

- - - - - - - - - -

fayez.asiaee
2014/04/17, 23:45
خود سیامک ادبی هم اینجوری نمیکنه . لحنت خیلی بده هم مان دوچرخه سواریم .
بعد چند تا کورسی سوار میشناسم دیگه رکاب نمیزنن دنبال اونا هستن . ((((( هدفم فقط ترویج فرهنگ دوچرخه سواری تو استانه )))) منم مقاله میخونم خودم میرم تمرین دنبال حریف تمرینی که نیستم > امسالم وضع فدراسیون انچنانی نیست . که مسابقه برگزار کنه .

محمد حمتی که نیستی . اگه هستی ببخشید تند حرف زدم .

amir matts
2014/04/18, 01:02
شمارتو پيام خصوصي بده

fayez.asiaee
2014/04/18, 01:25
پيام خصوصي بده

سلام نمیشه باید تعداد نوشته هاتون به 15 برسه تا پیام خصوصی بفرستید .
امری داشتین بفرمایید .

اضافه شده بعد از : 16 minutes

اقا صابر پس ویلر مال شماست . حیف اون ویلر نیست بمانه گوشه اتاق . خواشا برو تمرین نزار دورت بخوابه . حیفه . :63:
یا علی .

mmozaheme_hamishegi
2014/04/18, 02:32
باور کن 5 6 بار پست هامو خوندم! اما نفهمیدم سیامک ادبی هم چی کار نمیکنه؟؟؟ مگه چ گفتم؟؟؟؟ کجای حرفام بد بود؟؟ خوب بگو برنامه تمرینمو ب کسی نمیدم! چرا ناراحت میشی؟من همچین هدفی ندارم! شهری ک گفت پولتو ب جای دوچرخه میدادی موتور چجوری میخوای فرهنگ رو توش ترویج بدی؟؟؟ منم نخواستم حریف تمرینیم بشی! ما هنوز زوده واسمون! خواستم برنامه بگیرم ک . . .وضع فدراسیون هم خوبه! اگه بد بود 11ام مسابقه کوهستان کشوری نمیزاشت!نه دادش اوشون ک گفتی نیستم!بله ویلر مال منه!نه حیف این ویلر نیست ! چون هر روز دارم باهاش میرم تمرین! , و ب معنای واقعیی داره کار میکنه نه استراحت!هر روز میرم!در پناه حق

fayez.asiaee
2014/04/18, 12:25
باور کن 5 6 بار پست هامو خوندم! اما نفهمیدم سیامک ادبی هم چی کار نمیکنه؟؟؟ مگه چ گفتم؟؟؟؟ کجای حرفام بد بود؟؟ خوب بگو برنامه تمرینمو ب کسی نمیدم! چرا ناراحت میشی؟من همچین هدفی ندارم! شهری ک گفت پولتو ب جای دوچرخه میدادی موتور چجوری میخوای فرهنگ رو توش ترویج بدی؟؟؟ منم نخواستم حریف تمرینیم بشی! ما هنوز زوده واسمون! خواستم برنامه بگیرم ک . . .وضع فدراسیون هم خوبه! اگه بد بود 11ام مسابقه کوهستان کشوری نمیزاشت!نه دادش اوشون ک گفتی نیستم!بله ویلر مال منه!نه حیف این ویلر نیست ! چون هر روز دارم باهاش میرم تمرین! , و ب معنای واقعیی داره کار میکنه نه استراحت!هر روز میرم!در پناه حق

داداشم هرچی دوچرخه سوار زیاد باشه تو شهرمون مایه ی مباهات ما میشه خارج شهر کورسی سوار میبینم انقدر خوشحال میشم .
برحال اگه تو پست های قبلی چیزی بود من پوزش میخوام . برنامه تمرینی هم باید نصب به شرایط بدنی بسنجید .
یا علی

viva68
2014/04/18, 15:01
سلامدوستان چه طور باید عضو فدراسیون دوچرخه سواری کرمانشاه بشم?ادرس?هزینه ها?مزایا?باتشکر

fayez.asiaee
2014/04/18, 18:37
سلامدوستان چه طور باید عضو فدراسیون دوچرخه سواری کرمانشاه بشم?ادرس?هزینه ها?مزایا?باتشکر

سلام . استادیوم ازادی هیت دوچرخه سواری سر بزنید . این ادرس
هزینه ای نداره شما با دوستان میری تمرین اگه دوچرخه داری چه کورسی چه کوهستان . مزایا پ خ بده برات میگم . یا شماره خودمو داشته باش .
یا علی

mmozaheme_hamishegi
2014/04/18, 22:29
آدرس ک استادیوم!هزینه ک فقط کارت بیمه داری!1 پوشه!1گیره! 2 تا عکس ! پر کردن فرم! اگه -18 هستی 1 رضایت نامه ولی هم میخواد!مزایا اینه رفیفای هم رشته خودتو پیدا میکنی!ساعت 5 ب بعد برو! آفا افشین کادر اداریه و تا عصر سر کار میره!

olikhandan
2014/06/14, 13:24
سلام دوستان
منم ساکن کرمانشاهم و 6 7 سالی هست که توی شهر زیاد رکاب میزنم.
دوره همی ما معمول دوستان با تلفن بوده تا به اینجا,منم خوشحال میشم 1 گروه فعالتری داشته باشیم.

fayez.asiaee ([Only registered and activated users can see links]) جان ممنون حتما 1 سر می زنم ما بقی دوستانم بیان حتی اگر 1 نفرن ,به دوستان خارج از bike 20 ام بگه هر کسی کمک خیلی بزرگی می تونه باشه :)

viva68
2014/06/27, 22:22
سلام
دوستان عزیز دوچرخه خوب کرمانشاه ازکجا بگیرم?
راستی یک وسیله ایی هست که میبندند زیر زین
فکر کنم وسیله کوچیک توش بزارند
اسمش چیه?کجا میشه خرید?

mSafdel
2014/06/28, 08:03
سلام
راستی یک وسیله ایی هست که میبندند زیر زین فکر کنم وسیله کوچیک توش بزارند اسمش چیه?کجا میشه خرید?
کیف زیر زین

olikhandan
2014/07/02, 00:01
سلام
دوستان عزیز دوچرخه خوب کرمانشاه ازکجا بگیرم?

کجا میشه خرید?

نمایندگی Giant - Gitan Scot-Merida 4 راه اجاق فروشگاه دوچرخه توتونچی
اگر بخوای قطعه قطعه جمع کنی میتونی بری پیش ایرج سر بلوار وحدت یا خیابان سعدی که اسم نداره :D
توی مسکنم 1 فروشگاه هست اسمش رو نمی دونم ,بهترینش توتونچیه
کیف زیر زین می تونی از ایرج سعدی یا مسکن بگیری.
ایشالا که 2چرختو بگیری با هم همسفر بشیم :smileys-free-downlo

اضافه شده بعد از : 12 minutes

یا الله

صابر هستم
کارمندانم
2نفر پایه ثابت دارم
میتونم بیشترش کنم
فبلا هر روز تمرین داشتم
اما الان چشم انتظار زنجیرم حدود 2ماه!
خیلی وقته پا نزدم!
قبلا بیستون + صحنه + ماهیدشت + اسلام اباد میرفتیم
الان گوشه خانه
روز های تعطیل پارک شرقی+غربی
دوستان دوجرخه خوب زیاد اهمیت نداره!
!معـــــــــرفــــــــت!
اگه مایل بودی خصوصی بگو شمارمو بدم قرار بزاریم!

صابر جان پایم,دوستانه پایه ام هستن :thanks:
تماس از طریق پیام خصوصی
کلا دوستان زنگ بزنن چند وقی بابت کمر و استخوان سر ران مشکل داشتم :riz277: اما الان ایییی می تونم رکابی و دوری بزنم :smiley_en_bicicleta

mmozaheme_hamishegi
2014/07/02, 02:25
نمایندگی Giant - Gitan Scot-Merida 4 راه اجاق فروشگاه دوچرخه توتونچی
اگر بخوای قطعه قطعه جمع کنی میتونی بری پیش ایرج سر بلوار وحدت یا خیابان سعدی که اسم نداره :D
توی مسکنم 1 فروشگاه هست اسمش رو نمی دونم ,بهترینش توتونچیه
کیف زیر زین می تونی از ایرج سعدی یا مسکن بگیری.
ایشالا که 2چرختو بگیری با هم همسفر بشی
سعدی ک آقای احمدی بودن
مسکن هم فروشگاه کوهستان ک . . .

olikhandan
2014/07/03, 16:57
دوستان و همشهری های کرمانشاهی فردا جمعه صبح ساعت 8:30 طاق بستان قراره به همراه چند تا از دوستان جمع بشیم :28:,صابر جانم هماهنگ کردن و میان
مابقی دوستانم بیان اشناشیم و شروعی باشه واسه انسجام بیشتر خوشحال میشیم :27:

1 عکسم از قدیما داشتم گفتم بذارم اگر تنبلیتون میشه شاید هوس افتادین بیاین :30:
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

Vahid_FRD
2014/07/03, 18:40
آقا با دیدن این عکس ما هم به هوس افتادیم چه برسه به همشهریاتون

aryan82
2019/05/27, 17:08
اگه خود کرمانشاه میبودم حتما میومدم .من دالاهو هستم اگه کسی اومد اینورا من در خدمتم