PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برنامه جمعه 20 اردیبهشت

rShahbazi
2013/05/08, 18:50
با سلام

دوستانی که مایل به شرکت در برنامه هستند اینجا اعلام کنند تا هماهنگی ها صورت بگیره
محل قرار در تهرانپارس سرخه حصار ، ساعت قرار بعد از اعلام امادگی دوستان برنامه ریزی می شود
باتشکر

sohil
2013/05/08, 21:12
فکر نمیکنید سرخه حصار خیلی تکراری شده ، تهران و اطرافش این همه جا برای رفتن داره .

rShahbazi
2013/05/08, 21:47
فکر نمیکنید سرخه حصار خیلی تکراری شده ، تهران و اطرافش این همه جا برای رفتن داره .

محل قرار سرخه حصاره ،اگه دوستان پیشنهادی داشتن و بقیه هم موافق بودن مسیر و عوض میکنیم
فعلا زودتر اعلام کردیم که دوستان اعلام آمادگی کنن، بعد تصمیم بگیریم

Overlord instinct
2013/05/09, 02:32
با سلام .
من هستم .

captain slow
2013/05/09, 10:04
هستم

Ali-Bike-Runner
2013/05/09, 12:47
من میگم این مسیر رو بریم نیمه دومش رو من تاحالا نرفتم شبیه قاره استرالیا هم هست و حدود ۲۳ کیلومتر

از مسیر آدم کش شروع میشه مسیر عرضی رو می ریم تا چشمه بعد میریم اون آسفالته که می ره سمت ده ترکمن تا نزدیکی های ده ترکمن می ریم می زنیم جاده خاکی از داخل دره ها رد میشیم به سمت غرب حرکت می کنیم تا دوشان تپه و از اوتوبان برمی گردیم سر جای اولمون که در تهرانپارس سرخه حصار هست شاید مجبور بشیم بعضی جا ها دوچرخه رو دست بگیریم یا کول کنیم نوع مسیر کراس کانتری آسفالت-مال رو-خاکی ماشین رو هست
فقط آقا میلاد اون مسیر از لحاظ امنیتی موردی نداره ؟مخصوصا اون آخرش.:riz273:
اگه کسی پایه این مسیر هست بگه تا منم بیام
اینم فایل مسیر
[Only registered and activated users can see links]

mSafdel
2013/05/09, 12:58
علی جان قسمتهای زیادی از این مسیر که شما گفتی الان در منطقه نظامی قرار داره و یا جزو حریم نظامی محسوب میشه و متاسفانه امکان اینکه گیر بدن زیاده. پارسال یه گروه دوچرخه سوار رفته بود که همشونو یه روز بازداشت کرده بودن و آخرش هم با خالی کردن رم دوربین هاشون و کلی عز و التماس ولشون کرده بودن :(

miladdrg
2013/05/09, 13:27
سلام
علی اقا همینطور که اقا محمد گفتند نیمه سمت چپ مسیر منطقه نظامیه و اگر گیر بیفتیم دیگه گیر افتادیم ولی بازم بگیر نگیر داره:D ممکنه گیر بدن ممکنه کسی هم نباشه که گیر بده
اوایل زمستون مسیری رو که چند بار رفته بودیم و مشکلی نداشتیم ولی یه بار دیگه رفتیم که یه اقای محترم جلومون رو گرفت و گفت که برگردید و ماهم مثل بچه ی ادم گفتیم چشم و برگشتیم چون با این اقاهای محترم نمیشه کل کل کرد

mortezahiteh
2013/05/09, 13:43
ای ول کاش آدم های پایه مثل شما هم تو شهر ما پیدا شن ولی نیستند.... حیف .....

mpooladi
2013/05/09, 15:18
سلام دوستان عزیز.
منم احتمالا باشم،ولی شما سوهانک نمی یاید عایا؟

Ali-Bike-Runner
2013/05/09, 15:50
آقای صافدل آقا میلاد شما نمی آید؟اصلا حالا که تو سرخه انقدر محدودیت داره بیاید مهاجرت کنیم بریم سوهانک برای شما خوبه اولش سربالاییه موقع برگش که خسته هستید همیش سرپایینیه

سلام دوستان عزیز.
منم احتمالا باشم،ولی شما سوهانک نمی یاید عایا؟

پولادی جان این سوهانک چجوریه شما مسیر های خوبش رو سراغ دارید مال رو باشه یکم هیجان داشته باشه؟ارزش داشته باشه از غرب بکوبیم بیایم تا شرق، این عکس ها که گذاشتید همش ماشین رو هست

mpooladi
2013/05/09, 16:23
پولادی جان این سوهانک چجوریه شما مسیر های خوبش رو سراغ دارید مال رو باشه یکم هیجان داشته باشه؟ارزش داشته باشه از غرب بکوبیم بیایم تا شرق، این عکس ها که گذاشتید همش ماشین رو هست
من بعد از این چند بار دیگه رفتم.اینقدر مسیر داره(دانهیل،کراس،ماشینو...) ک ندونی کدوم رو بری.تقریبا شبیه سرخه ک هرکی برا خودش یه جایی از کوه رو گاز زده :)
علی اقا جاهای هیجانی زیاد داره(سرازیری با جی 9.8) (برای یک ثانیه احساس بی وزنی کامل :D)
ولی رحم کن ب اون چرخ جدید

Hamzeh
2013/05/09, 17:07
اگر برنامه سوهانک باشه من هم می تونم بیام. البته به احتمال زیاد مجبور میشم زودتر برگردم، چون فردا خیلی کار دارم.

giant_hz
2013/05/09, 18:32
سلام . من که برنامه فردام چیتگر بود . اما آقا رضا چون پ . خ دادن دیگه نمیشه رو حرف بزرگتر حرف زد . :29::29:
هستم .
راستی یه گروه دیگه رو هم میشناسم که فردا از پارک وی دارن میرن سوهانک . . .

AliFatehi
2013/05/09, 18:59
آقا رضا چرا همرکاب کف میزنی؟؟؟:D

داشتیم؟؟؟

آقا پیمان خوش باشین...من یکم مریض احوالم وگرنه میومدم...برنامه رو هم خودم تکی اجرا میکنم و اگه کسی بیاد خیلی خوشحال میشم...

بچه های شرق کلا بی معرفت بازی در میارن دیگه...ما میایم شما یه بار هم قدم اینوری نمیزارین...

mSafdel
2013/05/09, 19:12
علی آقا تو هم بیا سرخه فردا. بابا دوچرخه سوار که مریض احوال نمیشه تازه اگرم شد دوای دردش دوچرخست ;)

رضا جان ساعت بزن دیگه. پیشنهاد من فردا ساعت 7 است :)

ali bayati
2013/05/09, 19:14
یه گروه هم فردا میرن سد لتیان

giant_hz
2013/05/09, 21:10
موافقم با ساعت 7
هم زود اجرا میکنیم هم اینکه هر چی دیرتر بشه هوا هم گرم تر میشه

Ali-Bike-Runner
2013/05/09, 21:16
من بعد از این چند بار دیگه رفتم.اینقدر مسیر داره(دانهیل،کراس،ماشینو...) ک ندونی کدوم رو بری.تقریبا شبیه سرخه ک هرکی برا خودش یه جایی از کوه رو گاز زده :)
علی اقا جاهای هیجانی زیاد داره(سرازیری با جی 9.8) (برای یک ثانیه احساس بی وزنی کامل :D)
ولی رحم کن ب اون چرخ جدید

خوبه بالاخره چند نفر شدیم برای سوهانک ؟می خوام یبار هم که شده ببینم مسیر رو شاید شد پاتوق همیشگی
شماره ام رو هم پ.خ می کنم برات فقط زود خبر بده که اگه نشد با جای دیگه هماهنگ کنیم

در ضمن چرخ هم دیگه آب بندی شده گذشته از این حرفا :13:

mpooladi
2013/05/09, 22:20
خوبه بالاخره چند نفر شدیم برای سوهانک ؟می خوام یبار هم که شده ببینم مسیر رو شاید شد پاتوق همیشگی
شماره ام رو هم پ.خ می کنم برات فقط زود خبر بده که اگه نشد با جای دیگه هماهنگ کنیم

در ضمن چرخ هم دیگه آب بندی شده گذشته از این حرفا :13:

من با اقا حمزه صحبت کردم.ایشون و دو نفر دیگه و بنده هستیم برای سوهانک
شما هم تشریف بیارید خوشحال میشیم.
برنامه ساعت 8 صبح در این مکان شروع ([Only registered and activated users can see links]) میشه.دوستان سروقت بیان ک کسی منتظر نمونه.تشکر
هر کسی هم اضافه شد خوشحال میشیم.

rShahbazi
2013/05/09, 22:25
ساعت اجرای برنامه ساعت 7:30 درتهرانپارس سرخه حصار

mSafdel
2013/05/11, 20:23
برنامه اجرا شد. جای همه بچه های بایک 20 خالی خیلی خوش گذشت و تمرین خوبی هم بود حداقل برای من که بعد از مدتها پا به توپ شده بودم! :D
آقا رضا، پیمان جان،فرشاد، حسن آقای گل (Captain Slow) و من تو این برنامه بودیم. یکی دو تا عکس یادگاری هم در ارتفاعات سرخه حصار گرفتیم که فعلا در دسترس نیستن
این حسن آقای گل کوهنورده که دوچرخه خریده که تمرین کوهنوردیش باشه به قول خودش الان کوهنوردی شده تمرین دوچرخه سواریش. :D
آقا پیمان هم که با رخش جدیدش اومده بود.
مسیر هم که طبق معمول اول رفتیم پیست و کمی توقف تا اگه کسی دیر اومد خودشو بهمون برسونه بعد رفتیم چشمه و بعد ده ترکمن. برگشتنی هم برخلاف همیشه از مسیر شهادت برنگشتیم و جاده آسفالتو با سرعت بسیار بالا اومدیم پایین که خیلی حال داد. رفتیم پیست و بعد از یه میانبر رفتیم مسیر عرضی و از اونجا هم خانه کشتی و بعد هم به سمت درب اسبدوانی سرخه حصار که با شیب زیادی که داره آخر برنامه رو یه حالی کرده باشیم.

یه برنامه توپ هم برای هفته دیگه ریختیم که در صورت قطعی شدن اعلام می کنیم. امیدوارم که تو برنامه های بعدی دوستان بیشتری ملاقات کنیم.

فقط یه خواهشی از دوستان دارم اینه که اونایی که اعلام حضور می کنن در صورتی که منصرف میشن حتما به هر وسیله ممکن اعم از موبایل، پیامک، پیام تو سایت، نامه، کبوتر نامه بر و ... انصراف خودشونو اطلاع بدن که ما بدونیم باید منتظر کیا باشیم منتظر کیا نباشیم.

پی نوشت 1: حسن آقا یه چیزی گفت که همه کف کردیم. ظاهرا صبح دیرش شده بود برای سر قرار رسیدن خیلی شیک و حق به جانب با دوچرخه سوار اتوبوس BRT میشه!!! راننده و مردم هم کلی استقبال میکنن ازش!!!:23:

Overlord instinct
2013/05/12, 00:56
با سلام .
آقا شرمنده . من ساعت 9 حرکت کردم و یک ربع بعد سرخه بودم . من از مسیر چشمه زدم اومدم تو جاده آسفالت . شما رو هم دیدم که داشتید برمیگشتید . آقای صافدل و یکی دیگه از بچه ها جلو بودند . آقا سجاد فکر میکنم که مریدا هم دارند عقب تر بودند .
یه گلایه هم دارم . بابا شماها خیلی زود برنامه رو اجرا میکنید . منظورم تایم برنامه هستش . معمولاً برنامه رو ساعت 9 اجرا میکردیم .

giant_hz
2013/05/12, 07:55
آهان یادم اومد آقا محمدرضا.برگشتنی که جاده رو میومدیم پایین من یکی رو از دور دیدم داره مسیر خاکی چشمه رو میاد سمت جاده!پس شما بودی.اون آخری که از همه عقب تر بود من بودم که همش باد منو میبرد:-D

rShahbazi
2013/05/12, 11:19
یه گلایه هم دارم . بابا شماها خیلی زود برنامه رو اجرا میکنید . منظورم تایم برنامه هستش . معمولاً برنامه رو ساعت 9 اجرا میکردیم .

با سلام
آقا محمدرضا بخاطر گرمی هوا قراره که 6 ماه اول سال صبح زود برنامه رو اجرا کنیم

mSafdel
2013/05/12, 11:38
با سلام .
آقا شرمنده . من ساعت 9 حرکت کردم و یک ربع بعد سرخه بودم . من از مسیر چشمه زدم اومدم تو جاده آسفالت . شما رو هم دیدم که داشتید برمیگشتید . آقای صافدل و یکی دیگه از بچه ها جلو بودند . آقا سجاد فکر میکنم که مریدا هم دارند عقب تر بودند .

دشمنت شرمنده. باور کنید ساعت 9 بخوایم برنامه رو شروع کنیم یا آب پز میشیم یا سوخته
کاش اون موقع که مارو دیدی حداقل یه صدایی یه ندایی چیزی میدادی تا دم در سرخه رو باهم میرفتیم
محمدرضای عزیز به هر حال جاتون خالی بود :) امیدوارم دفعات بعدی شمارو ببینیم

giant_hz
2013/05/13, 00:07
این هم چند تا دونه عکس که روز جمعه گرفتیم . متاسفانه اینجا آقا فرشاد باهامون نبود و قبلش خداحافظی کرد .