PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برنامه این هفته (پارک خرگوش دره - پارک چیتگر - دریاچه چیتگر)

AliFatehi
2013/05/06, 15:42
ســلام...

دوستان امروز داشتم از مترو میومدم پارک خرگوش دره رو توی نقشه مترو دیدم...

برام جالب بود که یه برنامه از پارک خرگوش دره ([Only registered and activated users can see links] DB%8C_%D8%AE%D8%B1%DA%AF%D9%88%D8%B4%E2%80%8C%D8%A F%D8%B1%D9%87) بزارم تا فاز دو چیتگر...

تا اومدم این تاپیک رو باز کنم آقا پیمان عزیز پ.خ داد برای برنامه دریاچه چیتگر...

دیدم ایده ی خوبیه...از خرگوش دره ([Only registered and activated users can see links] DB%8C_%D8%AE%D8%B1%DA%AF%D9%88%D8%B4%E2%80%8C%D8%A F%D8%B1%D9%87) شروع میکنیم و چیتگر و فاز دوم و بعد دریاچه چیتگر...

خودش یه برنامه حسابی میشه...

روز جمعه...در مورد ساعتش هم میتونیم بحث کنیم...

احتمالا فردا یا پس فردا برم برای اینکه مسیر رو شناسایی کنم...یعنی چه مسیری قشنگتر باشه و ببینیم چطوریه میشه رفت

البته این برنامه یه جورایی همه مدله میشه... دوستان لطف کنید بیاید تا برنامه خوبی داشته باشیم...یه دور همی هم داشته باشیم...

giant_hz
2013/05/06, 17:46
سلام من هستم .
از قبل برنامم این بود این هفته بیام چیتگر . مخصوصا که دریاچه هم راه افتاده . بیشتر تمایل دارم بیام از نزدیک ببینم و لذت ببریم . . .
خلاصه من که جمعه صبح راه میافتم . از دوستان شرق تهران اگر کسی بود که دوست داشت با من همراه بشه خوشحال میشم .

AliFatehi
2013/05/07, 09:05
یعنی کسی دوستان قصد شرکت نداره و افتخار نمیده؟
امروز یکم مریض احوالم اگه فردا خوب باشه حالم میرم یه چند تا عکس هم میزارم از مسیرها...
یعنی فردا 100% میرم...:73:

giant_hz
2013/05/07, 09:14
علی جان من جمعه بیام فقط خود چیتگرم . گفته باشم ! ;)
مارو میخواین باز مثل اون دفعه ببرین مسیرهای کراس کانتری و . . . .
این همه راه بیام که دیگه انرژی نمیمونه بریم بالا پایین کنیم تپه ها رو .

AliFatehi
2013/05/07, 09:35
علی جان من جمعه بیام فقط خود چیتگرم . گفته باشم ! ;)
مارو میخواین باز مثل اون دفعه ببرین مسیرهای کراس کانتری و . . . .
این همه راه بیام که دیگه انرژی نمیمونه بریم بالا پایین کنیم تپه ها رو .

اگه شما میخوای با دوچرخه بیای بحثش فرق میکنه...
نه منم دوچرخم توان مسیرهای کراس کانتری رو نداره...
فقط با مسیر میریم از پارک خرگوش دره تا دریاچه...
که کل مسیر فکر نکنم از یک ساعت بیشتر رکاب زدن داشته باشه...شایدم کمتر...

AliFatehi
2013/05/09, 18:36
یکی از هدفهای این برنامه اینه بریم دریاچه چیتگر ببینیم چطوری شده....شاید نیم ساعت باهاش فاصله داشته باشم اما نرفتم...چقدر من زرنگم آخههههههههه :dadad4:

[Only registered and activated users can see links]

دوستان کسی علاقه به همرکابی با من و آقا پیمان نداره؟؟؟

giant_hz
2013/05/09, 18:42
علی جان شرمندت . :12:م
ما رو هم دعوت کردن سرخه دیگه . ان شااله یه وقت دیگه چیتگر رو بیام .اصلا برم فردا صبح سرخه ببینم برنامه تا کی طول میکشه . اگه نصف روز وقتم آزاد شد میام چیتگر که بدقولی هم نشده باشه . :o

amir@
2013/05/09, 18:47
بزارامتحانام تموم بشه.حدودا" یک ماه دیگه.خودم چیتگر و صرخه رو میترکونم .باهاتم میام هرجابگی غمت نباشه.یک ماه صبرکن! بچه های شرق روهم میکشونیم میاریم اینور!

AliFatehi
2013/05/09, 18:58
یکی از اساتید خیلی خوب حرف میزد...

اصلا هم اسمشونو نمیارم...آقای صافدل :D میگفتن که نزار درست به دوچرخه سواریت لطمه بزنه...

واقعا حرفشو باید طلا گرفت....

amir@
2013/05/09, 23:26
حالا ایشون شوخی کردشما چراجدی میگیری...؟!! سال نهایی یعنی کل اینده ی ادم...!!!

AliFatehi
2013/05/10, 10:30
منم ترم آخرم...اما یکی دو ساعت مطمئن باش کاری نمیتونی کنی...تو خونه باشی یه جوری وقتو تلف میکنی...

حداقل میره آدم دوچرخه سواری یکم اعصابش آروم میشه...یکم شاد میشه...:34:

ali bayati
2013/05/11, 08:54
دریاچه روزای جمعه خیلی شلوغه ... دیروز (جمعه) اونجا بودم ... پارکینگش با اینکه خیلی بزرگه، مرتب در حال پر شدن بود ...

ضمناً دوچرخه رو دقیقاً توی باند ساحلیش راه ندادند. صف قایق و جت اسکیش هم داشت منفجر میشد :o
در بیشتر موارد هم باید مواظب باشید برخوردی بین دوچرخه و عابرین پیش نیاد ... ولی روزای غیر تعطیل حتماً اینطوری نیست.

AliFatehi
2013/05/11, 09:00
من جمعه یعنی دیروز رفتم دریاچه با دوچرخه آره خیلی شلوغ بود...

اگه بشه امروز یا وسط هفته میرم...یه سری عکس میگیریم دوستان شاید دلشون خواست بیان و ببینن جای بدی نیست...

ولی این برنامه ای که دارم اجرا بشه خیلی جالب تر میشه...

ali bayati
2013/05/11, 10:22
باحالیش که باحاله ... اینکه یه همچین دریاچه ی بزرگی وسط تهرون باشه، اینکه توی پارکینگش که باشی، بوی دریا بهت بخوره برای همه جالبه :D
من یادم رفت عکس بگیرم ...
ضلع شمالی دریاچه هنوز دارن کار عمرانی میکنند، ولی ضلع غربیش تموم شده و تجمع مردم همونجاست ... پارکینگ خیلی بزرگی هم داره، شاید به جرات بشه گفت بیش از 15 هکتار میشه ... یه آسفالت سرد و مزخرفی هم کفش ریختن که خاک هوا نشه ...

AliFatehi
2013/05/11, 12:08
من عکس میگیرم و یه گزارش مینویسم... تا توریستهای بیشتری جذب کنم برای این منطقه...

بالاخره ما بومی این منطقه هستیم و خونمون هم داره ساخته میشه دور دریاچه...که یکی دو سال دیگه دریاچه به غارت من و دوستانم در میاد...:D

hesam_b
2013/05/11, 12:42
من عکس میگیرم و یه گزارش مینویسم... تا توریستهای بیشتری جذب کنم برای این منطقه...

بالاخره ما بومی این منطقه هستیم و خونمون هم داره ساخته میشه دور دریاچه...که یکی دو سال دیگه دریاچه به غارت من و دوستانم در میاد...:D

خوشا به حالتون.من اگه تهران بودم حتما میرفتم میدیدمش.ولی خونتون فکر کنم خیلی ارزش پیدا کنه ها!!

NASER1394
2013/05/12, 13:57
واجب شد یه یه سری بیام و از نزدیک ببینم . :32:

ehsanmms
2013/08/03, 13:31
کاش دور درساچه هم یه پیست دوچرخه درست میکردن

mSafdel
2013/08/03, 13:49
کاش دور درساچه هم یه پیست دوچرخه درست میکردن
کنار دریاچه یه پیست دوچرخه سواری نیمه کاره هست و در آینده می خوان توسعش بدن