PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اینم برنامه عید امسال ما...

PARSIA
2013/04/13, 22:38
با سلام خدمت دوستان گل
شرمنده دیگه برای دیر گذاشتن توضیحاتی در مورد مسیر یه چند روزی هست که از کار زندگانی افتادیم، به خاطر زمین خوردن همانا و شتک شدن همانا و بابت عکسها دیگه کمی کسری بود ببخشید چون بیشتر زمان گشت گدار به تنهایی گذراندیم چه عکسهایی که از دستمان پرید...
خیلی خوب بود هوا و مسیر واقعا عالی...

طی پنج شش روز مسیرهای فرعی که منتهی به روستاها و دیگر مناطق با صفای شمال شامل مرزن آباد،کلاردشت،روستای باندر،کلینو،سماء،کلاک،گوی تر،عباس آباد و مناطق جنگلی(جنگل عباس آباد)و تفریحی و دریاچه زیبای ولشت... خیلی خوب بود انشالله روزی بشه که همه دوستان عزیز از هر نوع سبک و سلیقه اتحاد خوبی پیدا کنند که قرارهای دسته جمعی داشته باشند برای تفریح سرگرمی و تبادل تجارب مختلف و مهمتر از همه ورزش و سلامتی.

عکس اول الی ششم/ بالاتر از مرزن آباد که به سمت کلاردشت میرویم مسیر فرعی به اسم روستای پردنگون و کلاک هستش خیلی مسیر جالبی برای کراس کانتری هستش... اصن کل شمال خوراکه برای دوچرخه هرجاش میری میگی اینجا بهتر از جای قبل هستش...
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

عکس هشت الی سیزده/ اینجا منطقه خودمون کرج هستش تقریبا چهل کیلوتر از کرج که به سمته قزوین بریم مسیر فرعی به نام روستای خور هستش که ارتفاعات خوبی داره به خصوص در فصل بهار که بعد از طی مسیری در سربالایی کوه و گذر از چند تا چشمه، ادامه مسیر از کوه منتهی به روستای طالقان میشه، انشالله در توضیحات بعدی با اطلاعات دقیق تری شامل ارتفاع،دما،مسافت و... گزازشی تهیه مکنیم...

عکس چهارده الی هفده/ بیشتر مسیر باخودم میگفتم حیف که تنها هستم دریاچه بسیار زیبای ولشت که طوری بود فقط سرپایینی اومدم دوستانی که شمال سمت مرزن آباد رفته باشند بعد از گذر از شهر ورودی دریاچه تابلویی داره که از این مسیر فقط سربالایی هستش برای رفتن ما هم که دیدیم مسیر بهتری برای رفتن هستش با ماشین از مرزن آباد رفتیم به سمت کلاردشت سر ورودی روستای کلینو پیاده شدیم و سوار بر دوچرخه لذت بردن از طبیعت زیبا... بسیار دیدنی.

عکس هجده الی نوزده/ اینجا هم یکی از روستاهای زیبا شهرمرزن آباد به نام باندر هستش عکس خوبی نتونستم تهیه کنم به خاطر نداشتن دوربین خوب تمام این عکس ها با دوربین گوشی گرفتم با دوربین 2مگاپیکسلی... اینجا هرچی که بالاتر میرقتم بیشتر هوا مه داشت هم سردتر، ارتفاع در طی مسافت کم خیلی سریع بیشتر میشه تو مسیرهای شمال به خاطر همین هم برای گرفتن عکسها یه خورده کار مشکله پود دیگه پیاده بشی یه زمانی هم بگذره ادامه مسیر سربالایی خیلی سخت میشه ... برای برگشت هم هوا سردتر شده بود چندجا هم چندتا سگ هم رد کرده بودم به ناچار باید خیلی
مراعات میکردم.

در کل خیلی خوب بود... برای من یه سری تجربه های خوبی هم نسبت به لوازمی که تهیه کرده بودم داشت.

behnam_b
2013/04/13, 22:49
چه مناظر زیبایی... منتظر توضیحاتتون هستم

Vahid_FRD
2013/04/14, 00:58
دوست عزیز عکس های زیبایی انداختید و جای تشکر داره
اما متاسفانه نه عنوان درستی انتخاب کردید ، نه آدرسی دادید ، نه شرحی دادید حیف شد خداییش .

shahryar_MTB
2013/04/14, 01:18
حتما یه گزارش مانندی بنویس چون حیفه اون عکسا که گزارش و نوشته ای نداشته باشه واقعا بسی حال نمودیم!

sepehr82
2013/04/14, 02:39
ماشالله ...
آیا از البرز تا مازندران را س توریسم رفتید ؟ یا از مازندران شروع به گشتن و ... کردید ؟.... // ... /
مناظر بسیار جالبی را با دوربین شکار کردید ... احیانا شما از لنز "تله " استفاده نکردید ؟

PARSIA
2013/04/16, 19:42
ماشالله ...
آیا از البرز تا مازندران را س توریسم رفتید ؟ یا از مازندران شروع به گشتن و ... کردید ؟.... // ... /
مناظر بسیار جالبی را با دوربین شکار کردید ... احیانا شما از لنز "تله " استفاده نکردید ؟

با سایکل توریسم نرفتم برای دیگر دوستان هم پیشنهاد نمیکنم از جاده چالوس با دوچرخه گذر کنند البته خودم خاطره بدی ندارم که این حرفو میزنم ولی خوب نیستش بیشتر به خاظر تونلهای زیادش، دوچرخه هارو تنگ ماشین کردیم بردیم... والا دوربین گوشی ما لنزش قد به این تله نمیده ولی بازم خوبه.

PARSIA
2013/04/17, 13:34
دوست عزیز عکس های زیبایی انداختید و جای تشکر داره
اما متاسفانه نه عنوان درستی انتخاب کردید ، نه آدرسی دادید ، نه شرحی دادید حیف شد خداییش .

شرمنده که توضیحات دیر شد، آقا وحید دیگه کمی کسری بود ببخشید انشالله در گزارشات بعدی بهتر کار کنیم...

masoud_architect
2013/04/17, 21:07
خیلی قشنگ بود واقعا حسودیم شد .

AliFatehi
2013/04/18, 01:04
واقعا خسته نباشید...عالی بود

فقط اینکه شما یه جاهایی گفتی تنها بودم...تو عکس یه چیز دیگه ای میبینیم و این برنامه یک روزه برگزار شد؟!

PARSIA
2013/04/28, 19:58
واقعا خسته نباشید...عالی بود

فقط اینکه شما یه جاهایی گفتی تنها بودم...تو عکس یه چیز دیگه ای میبینیم و این برنامه یک روزه برگزار شد؟!

بالا توضیح دادم که چند روز بود، دو روزشو دو نفر بودیم.