PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گزارش آخرین جمعه سال 91

mpooladi
2013/03/15, 19:42
سلام.صبح فکر کنم ساعت 9 و خورده ای بود ک از در سرخه رفتیم بالا،سه نفر بودیم ،اقا میلاد اقا پیمان و من
جای همه سبز
بعد از رسیدن ب پیست دوچرخه سواری،یکی از دوستان ب نام علی اقا ب ما پیوست!
در ادامه رفتیم تا چشمه و از اونجا ب سمت ده ترکمن ولی در راه علی اقا همه رو اخفال کردن و گفتم از این طرف بریم:riz277:.این طرفی ک فکر کنم جنوب غربی بود
خلاصه مسیری خوبی بود و همه جا زیبا و ساکت و هوای تازه!
حالا تا اینجا رو داشته باشید بشنوید از آخر مسیر

این آخرای مسیره و سربالایی های تند
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
[Only registered and activated users can see links]

([Only registered and activated users can see links])این هم اقا میلاد و اقا پیمان هستند ک دیدن ما پیاده هستیم همدردی کردن و پیاده شدن
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

([Only registered and activated users can see links])
سمت راست علی آقاست ک کلا از بچه های جیپهه و جنگ بود و بی ترمز

این قسمت از کوه ب رنگ سبز و زد بود و بسیار زیبا،گفتیم چنتا عکس بگیریم(گل های زرد بابونه)

اینم باز علی آقاست ک توضیح خوب میداد و الان داره اقا میلاد رو توجیه میکنه(علی اقا انصافا توضیحات خوبی داشت و با تجربه بود)

دیگه خسته بودیم استراحت کردیم

این عکس جای خوبی رو نشون میده،مخصوصا اگر با چرخ بخوای از وسطش رد بشی
([Only registered and activated users can see links])

اون علی اقاست و برای انتخاب مسیر خوب سر از پا نمیشناخت :5:

گهی زین ب پشت و...

اینم اول های مسیره ک خیلی زیبا و خوب بود و خوشحال بودیم

([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

در اغاز باید بگم ک خیلی خوب بود و ب من خیلی خوش گذشت،علی اقا هم همرکابی بود خوب
ولی
ولی
جای دوستان هم خالی بود آقا(محمد ،رضا،سجاد،کاوه،صابر ،علی و....)
کمی یا زیادی داشت ببخشد.
سال خوبی داشته باشید دوستان

rShahbazi
2013/03/15, 19:58
عجب جای با صفایی حسابی سر سبز شده سرخه حصار (حالا دیگه چشم مارو دور دیدید و جاهای خوب خوب میرید)
جریمه تون اینه که بعداز تعطیلات یه بار دیگه اونجا بریم

don corleone
2013/03/15, 20:38
به به خیلی عالی.کاش یکی هم تو اصفهان از این قرارا میزاشت:(:10:
در کل عشق است xtc 3:63:

shahryar_MTB
2013/03/15, 21:43
خسته نباشید واقعا شما دارین حال میکنین!!!امروزم اردبیل هوا خیلی خوب بود ولی من یه کار واجب داشتم نتونستم رکاب بزنم!!!بازم ممنون بخاطر عکسا

sepehr82
2013/03/15, 22:22
دمتان گرم و دلتان شاد باد ...
این بار عجب جای با صفایی را سیر کردید ...:35: لطف کنید بیشتر این مسیر را معرفی کنید (اگر بتونید روی عکسی ...حدودو حریم را هم نشان بدید :45: خیلی ممنون می شم )...
یک قول به ما بدید در فروردین یا اردیبهشت ما را هم به اونجا راهنما باشید ... . با تشکر .... این سری عکسهاتون هم کلا متفاوت بود ...ممنون

mpooladi
2013/03/16, 11:11
سلام تشکر دوستان
آقا رضا ما همش دنبال جریمه ایم :)
اقا امین :1:
اقا شهریار :12:

اقا سپهر ب امید خدا.... بازم میریم.
دفعه بعدمسیر روبا gps و با نقشه تصویری ب امید خدا میگذارم