PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برنامه جمعه 18 اسفند - گروه فراز

rShahbazi
2013/03/08, 10:30
سلام دوستان

به خاطر سردی هوا و عدم آمادگی بعضی از دوستان امروز صبح نتونستیم بریم تمرین . حالا از دوستان اگر کسی مایل بود بعد از ظهر ساعت 3 برای تمرین دم در تهرانپارس سرخه حصار باشه ( 1- اینجا اعلام امادگی کنید 2- راس ساعت در محل باشید.)

AliFatehi
2013/03/08, 10:54
گروهتون تنبل شدنا...:smilies-azardl (13) سردی هوا نباید جلوی تمرین رو بگیره...زیر بارون و برف هم باید رفت...البته باید یه هدفی باشه تا تو هر هوایی بری تمرین...
انشالله که برین تمرین و رکاب زدن و گــــزارش :67:

giant_hz
2013/03/08, 11:19
هستم آقا رضا

giant_hz
2013/03/08, 13:09
در ضمن قابل توجه دوستانی که میگن ما تنبلیم . . .[Only registered and activated users can see links]
بنده امروز صبح با یکی از دوستان چیتگر بودم .:mountain-bike-smile خواستین اسناد و مدارکش هم موجوده . . .:1:
الآنم که برگشتم دیدم واسه سرخه برنامه هست .:40::40::40::40::40::40: حتما میرم .

AliFatehi
2013/03/08, 13:12
در ضمن قابل توجه دوستانی که میگن ما تنبلیم . . .[Only registered and activated users can see links]
بنده امروز صبح با یکی از دوستان چیتگر بودم .:mountain-bike-smile خواستین اسناد و مدارکش هم موجوده . . .:1:
الآنم که برگشتم دیدم واسه سرخه برنامه هست .:40::40::40::40::40::40: حتما میرم .

قابل توجه دوستانی که میگن اومدن چیتگر...پس چرا خبر نمیدین؟؟؟
من دیدم هوا سرده ساعت 1 به بعد میرم...باید 70 کیلومتر رکاب بزنم...چیزی حدود 10-12 دور پیست...:D

giant_hz
2013/03/08, 13:21
اتفاقی شد علی آقا. . .
دیدیم هوا هوای نشستن نیست پا شدیم زود اومدیم و برگشتیم .یکی دو جا دیگه هم رفتیم .
البته همرکابم از دوستان بایک 20 نبودن:63:

AliFatehi
2013/03/08, 13:26
اتفاقی شد علی آقا. . .
دیدیم هوا هوای نشستن نیست پا شدیم زود اومدیم و برگشتیم .یکی دو جا دیگه هم رفتیم .
البته همرکابم از دوستان بایک 20 نبودن:63:

خوب پیمان جان...یه زنگ میزدی من 10 دقیقه ای خودمو میرسوندم...حالا یه دور با هم میزدیم...البته اگه همرکاب کسی باشه که شخصی باشه
دیگه آره حق داشتی زنگ نزنی :12:

rShahbazi
2013/03/10, 20:30
سلام دوستان
روز جمعه ساعت 3 جلوی در سرخه حصار سر قرار با آقا پیمان حاضر شدیم و راس ساعت برنامه رو شروع کردیم و تصمیم گرفتیم مسیر لویزان رو رکاب بزنیم که حدود یک ساعت طول کشید تا به اونجا رسیدیم
عجب مسیرهای خاکی داره لویزان، جای همه بچه های گروه رو خالی کردیم و واقعا با آقاپیمان لذتش رو بردیم
[Only registered and activated users can see links]

mSafdel
2013/03/10, 21:17
خوبه پس به مسیرهای تازه دست پیدا کردید. هفته های بعد مارو هم ببرید
با دیدن این عکس ها حس از دست رفتن یه جمعه عالی برای رکابزنی بهم دست داد تازه نمیدونم این هفته هم بتونم بیام یا نه! :13:

giant_hz
2013/03/10, 21:41
واقعا جای همه خالی بود!اتفاقی من و آقا رضا دل رو زدیم به رکابها و رفتیم لویزان.عجب هوایی داشت.و عجب مسیرهای خاکی همواری.البته از نظر سنگینی که به پای سرخه نمیرسه.اما خوب یه روز فوق العاده لذت بخشی برای من یکی بود.مختصر،جالب و مفید...ان شااله قسمت بشه همگی با هم بریم جاهای دیگش.

amir@
2013/03/10, 21:48
سلام دوستان
روز جمعه ساعت 3 جلوی در سرخه حصار سر قرار با آقا پیمان حاضر شدیم و راس ساعت برنامه رو شروع کردیم و تصمیم گرفتیم مسیر لویزان رو رکاب بزنیم که حدود یک ساعت طول کشید تا به اونجا رسیدیم
عجب مسیرهای خاکی داره لویزان، جای همه بچه های گروه رو خالی کردیم و واقعا با آقاپیمان لذتش رو بردیم

این عکس اولیه چه قدرجدی افتادید...!!!ادم میترسه...!!!:24:

varona
2013/03/10, 22:42
یه کلاه هم اون وسطا سرتون میزاشتید برنامه بهتریم هم میشد ناسلامتی دیگه گروه شدید باید همه موارد رو رعایت کنید :128fs318181:

sepehr82
2013/03/10, 22:44
سلام دوستان

سلام
امکانش هست براتون مسیر را با گوگل ارث نشان بدید ؟خیلی ممنون میشوم.

giant_hz
2013/03/11, 00:04
یه کلاه هم اون وسطا سرتون میزاشتید برنامه بهتریم هم میشد ناسلامتی دیگه گروه شدید باید همه موارد رو رعایت کنید :128fs318181:

متاسفانه کلاه بنده خونه جا مونده بود . که خواستم برم بیارم اما دیگه گفتم وقتگیر میشه . شما به بزرگواری ببخشید . :riz304:

AliFatehi
2013/03/11, 12:01
حسابی بهتون خوش گذشته...ایول باز گروه شدین مثل اینکه برنامه ها از تکراری بودن در اومده...