PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گزارش برنامه 4 اسفند

miladdrg
2013/02/23, 20:40
سلام
طبق قراری که گذاشته بودیم برنامه به خوبی اجرا شد و مثل همیشه خوش گذشت
2 دقیقه مونده به ساعت 9 من و برادرم و اقای صافدل سر قرار بودیم که دیدیم اقا رضا هم مثل همیشه زودتر از همه سر قرار حاضر بودند و بعد 10 دقیقه توقف به راه افتادیم و مثل همیشه به سمت پیست شروع به رکاب زدن کردیم و وسطای مسیر اقا محمد و دوستشون(بازم محمد) به ما پیوستند و یه توقف کوتاه تو پیست کردیم
[Only registered and activated users can see links]
بعد از پیست مثل همیشه راهی چشمه شدیم و اینبار سنت شکنی کردیم و از سمت چپ چشمه شروع به رکاب زدن کردیم
تا اینکه این منظره نظرمون رو جلب کرد و گفتیم بریم چنتا عکس بگیریم

واین عکس هم از شاهکار های عکاسی اقا محمد(msafdel) هستند چیزی به جز نوشته های مریدا تو این عکس دیده نمیشه:30:
به مسیر خاکی ادامه دادیم تا رسیدیم به همون مسیر اسفالت که میخوره به ده ترکمن
اینجا اثرات مسابقه موتور تریال رو میتونید مشاهده کنید
اسفالت رو ادامه دادیم تا رسید به میانبری که خاکی بود و همش هم شیب رو به بالا
که طبق معمول اقا رضا و سجاد زودتر از همه رسیدن اون بالا
و در اخر که همه رسیدن بالا یه عکس دسته جمعی گرفتیم
بعد اینجا چون من خسته شده بودم مسابقه رو بهونه کردم و گفتم برگردیم که برسیم به مسابقه و از دستش ندیم:34:
از همون جا برگشتیم و رسیدیم به همون مسیر خاکیی که اخرش میخوره به چشمه
به چشمه که رسیدیم دیدم چه خبره کلی تدارک دیده بودن برای برگذاری مسابقه
تو چشمه اقا کاوه رو هم دیدم و همگی رفتیم رو صندلیها نشستیم
مثل اینکه ایشون برگذار کننده مسابقه بودند و اسمشون کوروش قربانی بود
ما که رسیدیم 15 دقیقه بعد مسابقه شروع شد
و طبق معمول سجاد مسئول عکاسی بود و رفت از شرکت کننده ها عکس بگیره
در همین هیاهو یکی دوتا از دانهیل کارای قزوین و همدان هم اونجا بودن به اسم سروش قابلی و علی
وسطای مسابقه هم دیدم که دارن دوتا چرخ دانهیل میارن و فهمیدیم که ktm هستند و مهمتر از اون برای 2013 بودند که احتمالا برای نمونه اورده بودند اونجا
یکی با ست zee که پاشاخ راکشاکس باکسر روش بود و یکی با ست saint که پاشاخ فاکس روش بود
در اخر هم چون مسابقه هیچان زیادی نداشت و هوا هم کمی سرد شده بود و سوز هم داشت گفتیم برگریدیم بریم خونه
ولیب قبلش یه چنتا عکس از اونجایی که نوشسه بودیم گرفتیم و بعد راهی شدیم
برنامه خوبی بود و به من که خیلی خوش گذشت
از همه دوستانی که در این برنامه شرکت کردن تشکر میکنم و امیدوارم که این دوستی ها و دور هم بودنها همیشه ادامه پیدا کنه

giant_hz
2013/02/23, 21:54
درود .
خسته نباشید .
حیف شد . دوست داشتم بیام . کمی ناخوش احوال شدیم ، هوا هم گرفت یهو کلا زد تو ذوقمون :New (6):
دوستان جای ما .

shahryar_MTB
2013/02/23, 22:12
ممنون اقا میلاد گزارش خوبی بود،کوتاه و کامل !!خوش به حالتون که جمع تون جمه!!به امید روزی که توی این خراب شده هم ما چن نفر واسه دوچرخه سواری پیدا کنیم!

AliFatehi
2013/02/24, 00:48
به به ...چه گزارشی...مارو نمیبرن جاهای خوب و سرسبز که همش میبرن بیابون و سنگ لاخ که دیگه باهاشون نریم (شوخی) :30:
واقعا خوش به حالتون هم تمرین هم مسابقه...

mirover
2013/02/24, 08:49
گزارش خوب بود ولی من که متوجه نشدم شما کجا رفتین ؟

balaban
2013/02/24, 10:44
باسلام
آقا میلاد ممنون بابت گزارش رومیله بالایی مریدا یک عدد خورجین کوچک دیده میشه که نزدیک پیشانی بسته شده از نظر کارایی چطوره وکجا میشه تهیه کرد؟تشکر

mohammad mtb
2013/02/24, 13:34
آفرین بچه ها !!! مخصوصا میلاد خان برای این گزارش خوب و سجاد خان برای عکسای خوب !!!

amir@
2013/02/24, 16:36
سلام اولا" گزارش خوبی بودتشکر.دوما" بچه های غرب تهران زحمت میکشنداین همه راه میان صرخه حصار به خاطربچه های شرق بعدبچه های شرق یک بارهم نیومدن اینور....!!!!این انصافه...!!!پاشین یه روزبیاین دیگه...!!!!:New (6):

miladdrg
2013/02/24, 17:00
سلام اولا" گزارش خوبی بودتشکر.دوما" بچه های غرب تهران زحمت میکشنداین همه راه میان صرخه حصار به خاطربچه های شرق بعدبچه های شرق یک بارهم نیومدن اینور....!!!!این انصافه...!!!پاشین یه روزبیاین دیگه...!!!!:New (6):
سلام
امیر جان دوتا از بچه های شرق که اومدن چیتگر ولی شما تو برنامه نبودی!
حقیقتش من خیلی مایل نیستم که از خونه تا چیتگر رو رکاب بزنم ولی اگه بتونم ماشین بیارم حتما میام

گزارش خوب بود ولی من که متوجه نشدم شما کجا رفتین ؟
تو در طول گزارش توضیح دادم که کجا رفتیم
از دم در تهرانپارس به سمت پیست و از اونجا به سمت جاده ده ترکمن و تا وسطای مسیر ده ترکمن رکاب زدیم و بعد هم از میانبر خاکی برگشتیم چشمه و در نهایت در تهرانپارس

باسلام
آقا میلاد ممنون بابت گزارش رومیله بالایی مریدا یک عدد خورجین کوچک دیده میشه که نزدیک پیشانی بسته شده از نظر کارایی چطوره وکجا میشه تهیه کرد؟تشکر
سلام
اون چرخ اقا محمد هست و بهتره خودشون توضیح بدن
ولی کیفی هست که رو تنه دوچرخه نصب میشه و به نظر من خیلی بهتر از کیف پشت زین هست و حجمش هم بیشتره و خیلی دست و پای ادم رو نمیگیره
اقا محمد بهتره بیشتر راجع به این کیفشون توضیح بدنن

mSafdel
2013/02/24, 17:30
ممنون از آقا میلاد به خاطر گزارش خوب و آقا سجاد به خاطر عکس های خوبش
روز بسیار خوبی بود و بسیار هم خوش گذشت فقط جای همه بچه های سایت خالی بود. کاش بشه یه روز همه باهم یه مسیرو رکاب بزنیم

اون اولش که با سر قرار حاضر شدیم یه 10 دقیقه ای منتظر شدیم تا اگه کسی تو راه باشه برسه بهمون و یه تماسی هم با آقا پیمان گرفتم که از صداش معلوم بود کسالت داره ولی خوب به هر حال جاش خیلی خالی بود. توس مسیر هم یه دفعه بحث گروه باز شد و تا برسیم به پیست اسم انتخاب شد و تصمیم های لازم گرفته شد. بعد از 3 هفته رکاب نزدن واقعا یه جاهایی نفس کم میاوردم یاد یکی از مقاله های امین جان(Biker) افتادم که گفته بود اگه دو هفته تمرین نکنید توانایی نصف میشه (یا یه همچین چیزی)

اون عکس های تپه های سرسبز مربوط به منطقه چشمه سمت اون غارها میشه که یه دفعه سبز شده بودن ما هم از فرصت استفاده کردیم

واین عکس هم از شاهکار های عکاسی اقا محمد(msafdel) هستند چیزی به جز نوشته های مریدا تو این عکس دیده نمیشه:30:

میلاد جان این عکسو برای خودم گرفته بودم یادم رفت بگم اینو نذارید :25r30wi:
باید ویرایش های لازم روی این عکس انجام میشد و پای خودمو حداقل از توی عکس حذف می کردم

بعضی ها قبل از اومدن به تمرین رفته بودن کله پاچه زده بودن تو رگ همین باعث شده بود مثل فشنگ از سربالایی ها بالا برن بس که انرژی داشتن ;)

دفعه های بعد اون مسیر برگشت از ده ترکمنشو باید بیشتر کنیم خیلی حال میده هم خاکی، هم فنی، هم سرازیری و خلاصه سرعت بالا کیف میده خیلی زیاد

به امید روزی که توی این خراب شده هم ما چن نفر واسه دوچرخه سواری پیدا کنیم!
امیدوارم که هرچه زودتر چند تا همرکاب خوب پیدا کنی و حسابی خوش بگذرونید ولی به هر حال حق نداری به هیچ کجای ایران بگی خراب شده :p7977cujr38iyymsu8:

اقا هادی چون قبلا در مورد این کیفها تاپیک زده شده نیازی به ایجاد تاپیک مجزا نیست و یه توضیح کوچولو همینجا میدم و پیدا کردن تاپیک مربوطه رو به عهده خودت میذارم
اون خورجین نیست یه کیف کوچیکه که بهش میگن کیف Top Tube که روی میله بالایی تنه دوچرخه نصب میشه. توی این عکس بهتر دیده میشه

یه مقاله ای امین جان (Biker) در مورد انواع کیفهای مورد استفاده دوچرخه سوارها نوشتن که یکی از اون کیفها همین مدله.
من از خریدش واقعا راضی هستم. به راحتی موبایل و پول و کارت شناسایی و دسته آچار آلن و دستمال و دسته کلید و وسایل پنچرگیری و چند تا شکلات یا خرما میذارم داخلش مهمتر از همه اینه که همه اینا در حین سواری در دسترس هستن. اگه باز سوال داشتی بهتره تاپیک مجزا باز کنی تا هم عکس های کامل تر و هم توضیحات بیشتر بدیم. حتما اون مقاله رو بخون قبل از اینکه کیف بخری.

آقا جای عشاق الترک خالی بود یعنی چند تا Trek سوار توپ جمعه تو سرخه حصار بودن که دو تاشونو سجاد عکس گرفت. اما از اون هم بگذریم 2 تا KTM دانهیل هم که گذاشته بودن برای نمایش خیلی باحال بودن که آقا کاوه زحمت کشیدن تشریح فنی کردن اونارو.
یکی از اسپانسرهای مسابقات تریال بستنی میهن بود که هم پذیرایی خوبی از بچه ها کرد هم بهمون یه کیسه به همراه یه لیوان با لوگوی بستنی میهن هدیه داد (که البته لیوان من مبارک آقا میلاد باشه ;)) چه کلاسی هم برای ما گذاشتن بعد از اینکه به ما هدیه دادن چند نفر اومدن و ازشون هدیه های تبلیغاتی درخواست کردن که متصدی مربوطه فرمودن اینا فقط مختص ورزشکاراست :smileys-free-downlo

ما کاملا تصادفی دوچرخه ها رو اینجوری گذاشتیم و رفتیم برای دیدن مسابقه بعد متوجه شدم که هرکی متوجه این صحنه میشه با موبایل و دوربین و هرچی دم دستش میاد عکس میگیره گفتیم چرا خودمون از این نحوه پارک کردن دوچرخه ها عکس نگیریم

از آقا کاوه هم عذرخواهی می کنم انقد بچه ها هولم کردن برای رفتن که یادم رفت ازش خداحافظی کنم

خلاصه خیلی خوش گذشت و جای همه خالی بود :25:

AliFatehi
2013/02/24, 17:39
آقای صافدل قضیه پست گذاشتنتون هم شد مثل رکاب زدن وحید Nz :30:یه دفعه ای این همه...
واقعا مرسی...:29:

amir@
2013/02/24, 18:24
سلام
امیر جان دوتا از بچه های شرق که اومدن چیتگر ولی شما تو برنامه نبودی!
حقیقتش من خیلی مایل نیستم که از خونه تا چیتگر رو رکاب بزنم ولی اگه بتونم ماشین بیارم حتما میام

چه فرقی میکنه حالامن نبودم علی بودکه...!!!:30:

شماتشیف بیاریداینورمنم قول میدم که بیام!

miladdrg
2013/02/24, 20:23
یکی از اسپانسرهای مسابقات تریال بستنی میهن بود که هم پذیرایی خوبی از بچه ها کرد هم بهمون یه کیسه به همراه یه لیوان با لوگوی بستنی میهن هدیه داد (که البته لیوان من مبارک آقا میلاد باشه ;)) چه کلاسی هم برای ما گذاشتن بعد از اینکه به ما هدیه دادن چند نفر اومدن و ازشون هدیه های تبلیغاتی درخواست کردن که متصدی مربوطه فرمودن اینا فقط مختص ورزشکاراست :smileys-free-downlo

اقا محمد لیوان شما رو وقتی در کیف رو باز کردم متوجه شدم که با خودم اوردم و یادمون نبود که موقع خوداحافظی رد وبدلش کنیم;)
دفعه بعد حتما براتون میارم

AliFatehi
2013/02/24, 23:18
امیر جون اینا بی معرفتن:D...بازم دم آقای صافدل و پیمان گرم
الان یک ماهه میگن که آره یه برنامه چیتگر میزاریم...

پاشین بیاین بخدا راست میگم چیتگر جاهای خیلی خفنی رو بهم نشون داد دوستم محسن که باهاش اومدم سرخه...