PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گزارش برنامه 27 بهمن 91

miladdrg
2013/02/16, 02:14
سلام
برنامه جمعه رو طبق معمول رفتیم سرخه حصار و اونجا برگزار کردیم
برنامه هم به اتفاق اقا رضا و سجاد(برادرم) و خودم راس ساعت 9 برگذار شد
چون همیشه من 10 دقیقه تا 20 دقیقه دیر میرسیدم زودتر از خواب بلند شدم و زودتر هم راه افتادیم و حدود 5 دقیقه زودتر از ساعت 9 رسیدیم و چند دقیقه بعد درست یه دقیقه مونده به 9 اقا رضا رسیدن که خیلی خوش قول و آن تایم هستند و فکر نمیکردم اینقدر به موقع برسن سر قرار
وقتی اقا رضا رسیدن یه چند دقیقه صحبت کردیم و بعد به اتفاق دوتا از بچه های سرخه حصار به سمت پیست راه افتادیم
وقتی به پیست رسیدیم اقا پیمان رو هم دیدم که از اونجا با هم همرکاب شدیم و تا اخر برنامه با هم بودیم
[Only registered and activated users can see links]
از اونجا قرار گذاشتیم که مسیر ده ترکمن رو تا خود ده و امام زاده ادامه بدیم و بریم تا اخرش
از چشمه شروع کردیم تا به اسفالت برسیم
اسفالت رو تا یه راه خاکی با شیب سربالایی تند ادامه دادیم و از او سربالایی رفتیم بالا چون راهمون نزدیکتر میشد ولی از وسطای راه دیگه نمیشد رکاب زد و از چرخ بلند شدیم و دست به چرخ رفتیم بالا(اقا رضا و سجاد بیشتر مسیر رو رکاب زدن که ایول دارن:mountain-bike-smile)
اینجا اخر مسیر سربالایی هست که چنتا عکس گرفتیم
به راهمون تا ده ادامه دادیم
تا اینکه چشممون خورد به این کوه باوقار و زیبا و گفتیم یه عکسی ازش بگیریم
از اینجای مسیر دیگه خیلی شیب منفی نداشتیم و تقریبا مسیر مستقیم با شیب منفی کم بود تا اینکه رسیدیم ده ترکمن و اینجا به این گربه با شخصیت برخورد کردیم که خیلی شیک و مجلسی تو صف مرغ وایستاده بود و داشت مرغها رو دید میزد
این عکسها رو هم سجاد مخصوص اقا صابر و امین اقا گرفته
رسیدیم به امام زاده(اسمش رو نمیدونم) و دیدم که چنتا سرباز اونجا هستن و گفتن که اقا یه بده یه دور با چرختون بزنیم و ما هم دیدم که تو عمل انجام شده قرار گرفتیم و چاره نداریم اجازه دادیم یه دوری با چرخهامون بزن و بعدش سریع منطقه رو ترک کردیم
از اونجا هم دیدم دیگه مسیری نیست که بریم همون مسیر رفت رو رفتیم و چون سرازیری بود همش 7 دقیقه ای رسیدیم به اون مسیر انحرافی خاکی که یکشنبه رفته بودیم
بعد هم رسیدم به چشمه و از اونجا هم رفتیم پیست تا یه ابی بخوریم
بعد پیست هم رفتیم همونجایی که قرار گذاشتیم و از اونجا اقا پیمان و اقا رضا از ما جدا شدن و ما هم راهمون رو به سمت خونه ادامه دادیم
تا اینکه چشمم خورد به این ماشین قدیمی و انتیک و گفتم یه عکس در کنار دوچرخه هامون باهاش بگیرم و اگه نگیریم حیفه
از رنگش معلوم بود که در حال بازسازی هست
مسیر اسفالت ده ترکمن خیلی سگ بود همچنین تو خود ده ولی مثل اینکه اونها هم مثل ما بیحال بودن و خیلی هاشون نای پارس کردن و حتی رو پای خودشون وایستادن رو نداشنولی سری قبل یکیشون داشت دنبالمون میکرد پس دوستانی که این مسیر رو تنهایی میرن حواسشون به سگها باشه
از اقا رضا و اقا پیمان هم به خاطر همرکابیشون تشکر میکنم

AliFatehi
2013/02/16, 11:14
ایول آقا میلاد...پس حسابی خوش گذشته...انشالله برنامه بعدی سمت غرب بندازید...
یا یه برنامه باشه از مرکز شهر شروع بشه...

گزارشت هم خیلی خوب بود...ایول

mSafdel
2013/02/16, 15:45
دم همتون گرم و خسته نباشید. آقا چشم مارو دور دیدید هی تند و تند میرید سرخه حصار
این هفته میام تلافی در بیارم
ممنون از میلاد جان بابت گزارش و عکس های خوب

shahryar_MTB
2013/02/16, 15:57
ممنون هم از بابت عکسا و هو در کورد گزارش خوبت!!فقط یه سوال در مورد پنجه هاتون:
شما که با پنجه توی مسیر های خاکی میرونین اذیت نمیکنه؟باز کردن و بعضی موقع فرار از دوچرخه واسه اینکه زمین نخورین؟
من تازه از آقا صابر پنجه خریدم ولی این سوالو باید قبل خرید میپرسیدم .ممنون میمش جوابمو بدین

- - - - - - - - - -

شما که با پنجه توی مسیر های خاکی میرونین اذیت نمیکنه؟باز کردن و بعضی موقع فرار از دوچرخه واسه اینکه زمین نخورین؟
من تازه از آقا صابر پنجه خریدم ولی این سوالو باید قبل خرید میپرسیدم .ممنون میمش جوابمو بدین

miladdrg
2013/02/16, 16:16
دم همتون گرم و خسته نباشید. آقا چشم مارو دور دیدید هی تند و تند میرید سرخه حصار
این هفته میام تلافی در بیارم
ممنون از میلاد جان بابت گزارش و عکس های خوب

اقا محمد تو این دو سه بار که رفتیم سرخه همش شما رو یاد کردیم و از پایه بودن شما تعریف میکردیم
ایشالا این هفته همدیگه رو میبینیم

- - - - - - - - - -

خواهش میکنم
بهتره که یه موضوع در مورد پنجه باز کنید و اونجا بحث کنیم(البته این کار رو باید قبل خرید میکردید)
در مورد اذیت شدن هم برای برنامه های اول زمین خوردن رو نمیتونی جلوش رو بگیری چون همیشه پاهاتون ازاد بوده و به قفل شدن عادت نداره و تا مغز تصمیم بگیره کار از کار گذشته و خوردید زمین ولی بعد از یه مدت بهش عادت میکنید و خود به خود پاتون رو از قفل درمیارید
فقط برای شروع تو مسیرهای تکنیکی و سربالایی تند سعی کنید نرید و بیشتر تو شهر و مسیرهای معمولی برید

Mohammad Hosein
2013/02/17, 01:49
آقا میلاد ممنون از گزارشه عالیتون با اون عکسه ماشینه خیلی حال کردم فقط یه سوال من شمارو نمیشناسم میشه بگین تو عکسا کدومش شما هستین؟البته شرمنده آ جسارته

Biker
2013/02/17, 01:58
چه جالب یک سری عکسها رو الان لود شد دیدم، برنامه خوبی داشتین، من یبار حتماً باید به این "ده ترکمن" برم ببینمش! خیلی ازش شنیدم، قدمت روستاش به زمان پهلوی برمیگرده، اسمش هم برای این گذاشتن "ده ترکمن" که اونایی که سمت ما مشکل سیاسی داشتن (شامل ترکمن ها) رو تبعید میکردن اونجا که دم گوش خودشون باشن و نتونن شلوغ کنن!شنیدم ترکمن هم داره. اون ماشین قدیمی هم منو یاد ساواکی ها انداخت.
گربه تون هم انگار اونجا بهش خوش نمیگذره، لااقل یه چیزی میدادین میخورد، نازی، نوازشی :tsimuzpzwoap1t9y3o7

همیشه بهتون خوش بگذره