PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کویر طرمزد(تالاب میقان) 91/11/25

auas
2013/02/13, 23:29
با سلام
چند وقتی هست که امتحانات تموم شده ولی هنوز هوا سرده و معمولا در دوچرخه سواری غیر از لذت بخش بودن
از سرما لرزیدن هم میشه توی این فصل نامبرد
چند روز پیش بعد از برنامه ای که با آقا وحید برگذار کردیم پایان برنامه به وحید گفتم که میخوام درس بخونم و.....
حالا تا چند روز بعد باهاش نمیتونم برم تمرین
دیشب 2 تا از دوستان که دیگه حوصلشون از کار و درس سر رفته بود بهم زنگ زدن که بیا فردا بریم یه دوری با دوچرخه بزنیم
منم دیگه موندم توی رودربایستی و قبول کردم البته به وحیدم زنگ زدم که گفت نمیتونه بیاد وکار داره
.........ناگفته نماند که این دوستان ما حرفه ای نیستن و در حد یه تفریح معمولی با دوچرخه میان بیرون........
در ضمن دیگه فکر نمیکنم آقا صابر با دوچرخه این مسیر رو رفته باشن
لطفا برای بارگذاری عکس ها شکیبا باشید

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

اگه گذارش جاییش ایراد داشت دیگه خودتون به بزرگواریتون ببخشید

Vahid_FRD
2013/02/13, 23:41
خخخخخخخ
اون 206 تو اون عکس اومده بودن ولنتاین برگزار کنن دیگه عایا !!!؟؟؟
یه گزارش گذاشتی می خوای هم منو به حرف در بیاری هم صابرو ؟

auas
2013/02/13, 23:43
دقیقا اون 206 با چند تا ماشین جلوی برای ولنتاین اومده بودن
که دوستان با کارت بسیج میخواستن اذیتشون کنن که من گفتم خواهشا بیخیال
من کوچیک شما و آقا صابر هستم

Vahid_FRD
2013/02/13, 23:49
الان دلم می خواست یه چیزی بهت بگم به خاطر این کامنت اخرت که حیف که مکان عمومی است و نمی شه ...
ولی صابر بهت می گه .... شک نکن

shahryar_MTB
2013/02/14, 00:23
خوبه ولی ناگفته نماند اگه یه تفریح کوچیک هم باشه باید موارد ایمنی رو رعایت کنن حداقل مث کلاه و دستکش!!اینم از بچه های بایک20یاد گرفتم!!

Biker
2013/02/14, 02:35
خسته نباشین...
اون سفیدیا نمکه عایا؟! چرا به لاستیکاتون نمیچسبه؟! :53:

Mohammad Hosein
2013/02/14, 09:42
خسته نباشید فقط یه چیزی زمین چیه؟خاکه نمکه؟نمک که نمیشه ولی جنسه خاکش چیه؟راستی دوستاتون چرا کلاه و دستکش نپوشیدن؟مگه میشه همین جوری بزنی کویرو دوچرخه سواری ادوات نداشته باشی؟حداقل یه کلاه!:21:

auas
2013/02/14, 13:29
خسته نباشین...
اون سفیدیا نمکه عایا؟! چرا به لاستیکاتون نمیچسبه؟! :53:

آره امین جان نمکه به لاستیکها نمیچسبید چون سفت شده بود
البته اگه توی خود دریاچه بری فرو میری ودیگه در اومدنت باخداست

auas
2013/02/14, 13:37
جناب محمد حسین عزیز این کویری که گذارشش رو گذاشتم خیلی به شهر نزدیکه
این دوستان هم دوچرخه سواری نمیکنن فقط برای کارهای توی شهر از دوچرخه استفاده میکنن

AliFatehi
2013/02/14, 14:54
ای کاش جای اینکه 4-5 خط بنویسی و همش تو یه قسمت عکس گرفتن
مسیرایی که رفتین رو میگفتی و عکسشونو میزاشتی...

هدف از گزارش نوشتن این نیست که نشون بدی ما رفتیم تمرین...برای به اشتراک گذاشتن تجربه ها و آشنایی با مسیرایی که طی شده...

امیدوارم ازم ناراحت نشده باشی

auas
2013/02/14, 17:42
علی آقا حرف شما کاملا درست و به جاست
ولی من زیاد حرفه ای نیستم که تجربه ای برای گفتن داشته باشم
حق باشماست عکس ها مال یه قسمتی از این تالاب بزرگه چون خودم دوربین نداشتم زیاد نتونستم عکس بگیرم
انشاالله یه بار دیگه با آقا وحید میریم و گذارش کامل و جامعی به همراه نکات پربار
برای دوستان عزیز بایک 20 قرار میدیم

AliFatehi
2013/02/14, 19:16
علی آقا حرف شما کاملا درست و به جاست
ولی من زیاد حرفه ای نیستم که تجربه ای برای گفتن داشته باشم
حق باشماست عکس ها مال یه قسمتی از این تالاب بزرگه چون خودم دوربین نداشتم زیاد نتونستم عکس بگیرم
انشاالله یه بار دیگه با آقا وحید میریم و گذارش کامل و جامعی به همراه نکات پربار
برای دوستان عزیز بایک 20 قرار میدیم

بالاخره همه حرفه ای از مادر زاییده نشدن که...شما میتونی گزارشهای سایت رو بخونی...به جزئیات تمرین یا سفرتون بیشتر توجه کنید...
ازشون تعریف کنید...الان من اسم اینجایی که رفتین رو تا به حال نشنیده بودم...برای آشنا شدن...دوستان و استفاده از اونها...
انشالله که با آقا وحید یه برنامه جامع داشته باشین تا یه گزارش توپ ببینیم...:smileys-free-downlo