PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برنامه جمعه 13 بهمن 1391

mSafdel
2013/01/31, 12:22
برنامه این هفته رو از قبل برای چیتگر در نظر گرفته بودیم. دوستانی که مایل هستن بیان حتما اعلام کنن و ساعت مورد نظرشون هم اعلام کنن
فقط در مورد وضعیت هوا باید بگم که طبق اعلام هواشناسی تا ساعت 13 احتمال بارندگی خیلی زیاده بنابراین اگه بخوایم بریم می تونیم برای بعد از ساعت 13 هم برنامه ریزی کنیم
طبق معمول اگه به هر دلیلی مثلا اشتباه هواشناسی و بارندگی در ساعت تعیین شده برنامه کنسل بشه اطلاع رسانی میشه
حالا نظرتونو بگید ببینیم چند چند میشیم بالاخره.

AliFatehi
2013/01/31, 12:43
آقای صافدل خیلی دوست دارم به مولا :13:
من هر ساعتی بگین میام...یه 10 روزی هست سوار دوچرخه نشدم...بنده خدا رکاباش جا پامو میخواد
تورو خدا دوستان بیاین منت رو سر من بزارین...
قول میدم خوراکی خوب بیارم...
فاز دو چیتگر هم عکساشو میتونید تو این تاپیک ببینید البته ما اولاش وایستادیم...

[Only registered and activated users can see links]
هر ساعتی هم شد فرق نداره...:smileys-free-downlo

آقا صابر پاشو بیا دیگه......:46:

AliFatehi
2013/01/31, 15:22
مشخص نشد از دوستان کیا میان؟؟؟و چه ساعتی؟؟؟

peyman_hazrati
2013/01/31, 15:44
سلام دوستان
راستش من خودم هفته پیش چیتگر بودم .
این هفته هم باز دوست دارم بیام فقط بخاطر اینکه توی گروه باشم . بالاخره رکاب زنی با دوستان یه حال دیگه داره .
اما متاسفانه . . . :New (6): تکلیف این هوا روشن نمیشه . خیلی دوست دارم بیام نمیدونم . دودلم . . .

mSafdel
2013/01/31, 15:52
پیمان جان شما اعلام کن که میای یا نه که بدونیم کیا هستیم
در صورتی که هوا بد باشه مسلما برنامه کنسل میشه در اینصورت با کسایی که اعلام حضور کردن هماهنگی میشه

AliFatehi
2013/01/31, 16:23
سلام دوستان
راستش من خودم هفته پیش چیتگر بودم .
این هفته هم باز دوست دارم بیام فقط بخاطر اینکه توی گروه باشم . بالاخره رکاب زنی با دوستان یه حال دیگه داره .
اما متاسفانه . . . :New (6): تکلیف این هوا روشن نمیشه . خیلی دوست دارم بیام نمیدونم . دودلم . . .

پیمان جان داداش...آقای صافدل هم سمت تهرانپارس هستن...میتونین باهاشون هماهنگ کنید
اگه کنسل شد خبر بدن بهتون...ایشون با دوچرخه از اونجا رکاب میزنن...شما هم اگه علاقه داری
میتونی باهاشون همرکاب بشی...انشالله که هوای فردا آفتابی کامل باشه...
چرا جمعه که میرسه دله آسمون میگیره؟؟؟ما هم نمیتونیم بریم تمرین!

majid
2013/01/31, 16:45
احتمالا تا ساعت 13 بارون میاد([Only registered and activated users can see links])

پیشنهاد میکنم برنامه رو برای بعداز ظهر هماهنگ کنیم
بچه هایی ک از شرق میان هم حواسشون به تاریکی هوا موقع برگشت باشه و ترجیحا چراغ داشته باشن خیلی بهتره (مهم اینه ک ماشینها شما رو ببینن، اصولا دوچ سوارا چشای تیزی دارن![Only registered and activated users can see links])

آقای صافدل و فاتحی شماره منو دارن، ازشون خواهش میکنم که نتیجه آخر برنامه(ساعت و محل قرار ) رو خبر بدن چونکه از خونه دسترسی به اینترنت ندارم- تشکر:24:

peyman_hazrati
2013/01/31, 16:51
خوب اگه اینطوره،حرفی نیست.چه بهتر.الته اگه آقا صابر هم رکابی ما رو قابل بدونن،باهاش میام.

AliFatehi
2013/01/31, 17:00
اگه کسی میتونه با ماشین بیاد...آقا صابر رو هم خبر کنید...2-3 نفر بشید و با ماشین بیاید

که رفت و برگشت راحت باشه...

اینم وضیعت هوا (بصورت وطنی :30:)

صابر چون دانهیل کاره با دوچرخش نمیاد تو خیابون...پیمان جان اگه میتونی ماشینتو بیار بچه ها با هم بیاین اینطوری رفت و برگشت راحت تره

vahid69
2013/01/31, 18:00
منم هستم:riz304:

peyman_hazrati
2013/01/31, 18:32
یه سوال!الآن که بارون. شروع شده میباره،احتمالا تا فردا زمین دیگه گل خالی باشه! با این اوصاف دوستان میخوان کراس کانتری تشریف ببرن؟

AliFatehi
2013/01/31, 20:39
یه سوال!الآن که بارون. شروع شده میباره،احتمالا تا فردا زمین دیگه گل خالی باشه! با این اوصاف دوستان میخوان کراس کانتری تشریف ببرن؟

بارون رو تا ساعت 12:30 ظهر فردا تخمین زدن که احتمالا زودتر تموم بشه...زمین زود خشک میشه...اگه هم گل باشه دوستان میان...
لذتش بیشتر میشه...من خودم دوست دارم اگه بچه ها بیان تو گل باهاشون بیام...فقط ترمزهای وی بریک که منفجر میشه ;)

peyman_hazrati
2013/01/31, 21:18
بارندگی نباشه من هستم

- - - - - - - - - -

بارندگی نباشه من هستم

mSafdel
2013/01/31, 21:22
چیزی که معلومه اینه که قطعا صبح نمی تونیم بریم به دلیل بارندگی پس فعلا برنامه باشه برای ساعت 12:30 به بعد. در صورتی که به هر دلیلی نشه برنامه رو اجرا کرد هم تو سایت میزنم و هم از طریق SMS به دوستانی که اعلام حضور کردن اطلاع میدم

راستش من ترجیح میدم که تو گل نرم چون حال و حوصله تمیز کردن دوچرخه گلی رو ندارم ولی خوبی دوچرخه سواری اینه که پیش بینی نشدست ممکنه بریم ببینیم خشکه و بتونیم راحت بریم ممکنه که فقط بتونیم تو پیستش بریم

ali bayati
2013/01/31, 21:30
منم هستم بعد از ظهر رو
امیدوارم که بارون هم نیاد از ظهر به بعد
البته اگر هم بارندگی از ظهر قطع بشه، باید زمینای گل و شل فاز دو رو بیخیال بشیم، همون پیست رو بچرخیم ... من دوماهی میشه سوار دوچرخه نشدم.

آقای صافدل، موبایلت رو لطفاً برای من پیام خصوصی کن برادر :-)

AliFatehi
2013/01/31, 21:54
خوب انشالله که هوا درست بشه...

فعلا :

1-آقای صافدل
2-پیمان
3-علی بیاتی
4-مجید
5-وحید 69
6-من

امیر و محسن رو هم یه SMS میدم بهشون...نزدیک هستن...اگه کنسل نشه خبرشون میکنم

amir@
2013/01/31, 22:24
سلام.به همه.دوچرخه اقامحسن روکه دزدین....! منم اگه موقعیت جوربشه میام.ولی قول 100درصدنمیدم.ماخونمون نزدیکه تاچیتگربادوچرخه 45دقیقه راهه! فقط ساعتش روبگیدواگرکنسل شد علی اقابهم یه اس بده.باکمال تشکر.

peyman_hazrati
2013/01/31, 22:29
انگار خبر نداری علی جان ، محسن دوچرخشو دزد برده
من هم فردا هر موقع دوستان خواستن برن میام باهاشون . فقط دوستانی که از شرق میرن با بنده هماهنگی کنن من با ماشین میام . البته دوچرخه خودم که روی سقفه حالا هر کی از شرق هست بیاد ماشین ما ناقابله ، دوچرخه شو جا میکنیم...:o:o

mSafdel
2013/01/31, 22:34
از شرق فعلا فقط منم پیمان جان ممکنه فردا میلاد و سجاد هم بیان اگه اومدن که من با اونا با دوچرخه میرم و اگه نیومدن با شما هماهنگ میکنم

AliFatehi
2013/01/31, 23:17
نشد پس آقا صابر رو گولش بزنیم...خیلی سمجه :D خیلی زرنگ شده و گول نمیخوره که بیاد چیتگر!

peyman_hazrati
2013/02/01, 08:54
آسمون انگار داره صاف میشه!البته من از اینجا که نگاه میکنم(فلکه سوم تهرانپارس)سمت غرب تهران ابری به نظر نمیاد!علی آقا شما آمار غرب رو بده.اگه اینطور باشه که هوا عالیه،میتونیم زودتر هم حرکت کنیم.خلاصه برنامه هرچی شد ما رو خبر کنید.ممنون09351128750

majid
2013/02/01, 10:00
اینجا هم صافه!

amir@
2013/02/01, 18:57
پس این گزارش چی شد....؟؟؟؟؟!!

AliFatehi
2013/02/01, 19:11
پس این گزارش چی شد....؟؟؟؟؟!!

سلام امیر جان...برنامه امروز خیلی جامع بود...عکسها فکر نکنم خیلی زیاد باشه...اما برنامه از فاز یک شروع شد و کل فاز دو و کلی کراس کانتری بازی :p
واقعا امروز اتفاقای زیاد و خیلی جالب و در کل برنامه خوبی بود...عکسها رو به آقای صافدل رسوندیم...و من به شخصه دوست دارم گزارش برنامه ای که توش هستم
از دید کسی دیگه ببینم چون یا تنها بودم یا اگه جمع بوده گزارششو منم نوشتم :smiley_en_bicicleta
امروز تجربه تقریبا فری راید رو داشتم زین رو تا آخر بردم پایین تو پرش و سر پایینی خیلی حال میده....

mSafdel
2013/02/02, 12:37
بعد از قرار و مدارهایی که تو سایت گذاشتیم در نهایت مجید و پیمان و علی و وحید اعلام آمادگی کردن برای برنامه چیتگر. البته میلاد هم اعلام آمادگی کرد که چون برنامه افتاد برای بعدازظهر و اون موقع مهمون داشتن انصراف داد.
با توجه به پیش بینی هوا برنامه رو برای ساعت 13 به بعد گذاشتیم هرچند که خود من خیلی امیدوارم نبودم که این برنامه اجرا بشه به خاطر بارندگی ها شب قبل و امکان بارندگی جدید اما حول و حوش ساعت 9 هوا آفتابی شد و SMS بود که برام میومد.
خلاصه ساعت حول و حوش 11 بود که پیمان زنگ زد و گفت آقا چیکار می کنی من راه افتادم. منم که دیگه تو عمل انجام شده قرار گرفته بودم با پیمان یه ربع بعد هفت حوض قرار گذاشتم و خلاصه راه افتادیم به سمت چیتگر. با SMS هم به اونایی که اعلام آمادگی کرده بودن خبر دادم که به جای ساعت 13 ساعت 12 تو چیتگر باشن.
رسیدیم چیتگر علی اونجا بود و تا بچه ها جمع بشن ما یه دور زدیم تو پیست که گرم بشیم. بعد هم مجید رسید و آخر سر هم وحید. جمعمون که جمع شد رفتیم به سمت افق فاز دو چیتگر که محو بشیم دسته جمعی البته با راهنمایی آقا وحید!
برنامه چیتگر ترکیبی بود از آنرود و آفرود با شیبهای خوب و بعضی جاها مسیرهای تکنیکی که رویهمرفته برای من تجربه خوبی بود. یواش یواش داره نظرم در مورد چیتگر عوض میشه. فاز دو خیلی آروم و خلوت بود و فقط گهگداری چند اسب سوار و یا ماشینهایی مه مسیرشونو گم کرده بودن دیده میشد و بعضی جاها هم فقط خودمون بودیم و طبیعت. هوا بسیار عالی بود و تمیز فقط گاهی باد سردی میومد و طبق معمول در جهت مخالف!

کمی که بالاتر رفتیم یه جا هم برای استراحت و هم عکس گرفتن وایسادیم ومن کوله پشتیمو گذاشتم کنار گاردریل که بعد کار دستم داد

بعد از اونجا مسیر مسابقات کشوری کراس کانتری رو پایین اومدیم که این عکسها انتهای مسیر گرفته شده

از اونجا دوباره صعود داشتیم

هوای خوب و تمیز توی این عکس کاملا مشخصه

اینجا بود که متوجه شدم کوله پشتیم نیستش و بعد از مشورت با دوستان یادم افتاد که همونجا مونده که عکس گرفتیم. خلاصه کل مسیرو برگشتیم و کوله رو برداشتیم که خوشبختانه هنوز سر جاش بود. دو دل بودیم که برگردیم پیست و برنامه رو تموم کنیم یا نه که وحید وسوسه دیدن آهوها رو تو دلمون انداخت خلاصه کل مسیرو دوباره برگشتیم بالا و از اونجا وارد قسمت آنرود شروع شد. اول مسیر یه تراکتور هم بود که بهش افتخار دادیم باهاش عکس گرفتیم البته بعضی ها بیشتر افتخار داد و نشستن پشتش!

با دیدن آهوهای محصور برنامه ما هم به پایان خودش رسید و به سمت پیست راه افتادیم. اونجا هم بعد از اینکه مجید طبق معمول با ویتامین ث ازمون پذیرایی کرد.

عکسهای این روز همه به جز آخری توسط پیمان عزیز گرفته شدن و عکس آخری هم علی آقا زحمتشو کشید.
برگشتنی هم آقا پیمان لطف کرد و منو تا هفت حوض رسوند که حسابی شرمنده ایشون شدم :o

در مجموع روز بسیار خوبی بود، خوب رکاب زدیم، هوا عالی بود، جمع دوستان بسیار خوب بود و لذت کافی و حظ وافر بردیم از این روز ;)

پی نوشت: می خواستم در مورد وحید و افق و گم شدنو اینا یه چیزایی بنویسم ولی ولش کن ;)

majid
2013/02/02, 13:04
مسابقات کشوری رو خوب اومدیاااا! :)))

AliFatehi
2013/02/02, 14:39
تراختور یکیه!! ;)
آقا یه جا اگه ریا نباشه:oاشتب گفتیا...کیفو من یادتون انداختم...من بتمن هستم:13:
در کل برنامه خیلی خوبی بود...گزارش عالی اصلا گزارش رو خوندم دلم تنگه دیروز شد...

پ.ن : امروز هم رفتم دوچرخه رو سرویس کردم (منظور چک سرویس نه دهنشو) مخارج این پسر ما هم خیلی بالا رفت...
شانزمان جلو و عقب + سیم شانزمان عقب رو عوض کردم و به خاطر اشتباه طرف یک عدد پارگی زنجیر نیز مشاهده شد که نزدیک بود توپی و پره و همرو بپکونه
جای آقا صابر خالی بود که ببینه چطوری منو داشت طرف خالی میکرد...از همه چی ایراد گرفت و میگفت درستش کنم؟؟؟
امروز هم یه زره رفتم بپر بپر....

میگم که آقای صافدل اونقدر مارو برد مسیرای کراس کانتری دیگه داره کم کم خوشم میاد از این رشته...:smilies-azardl (13)

shahryar_MTB
2013/02/02, 14:55
خسته نباشند خیلی خوب بود و نسبت به گذشته حرفه ای بود!!!فقط از یه چیز شما خوشم میاد اونم اینه جم هستین و تعدادتون زیاده لامصب اردبیل کسی نیست که ادم بخواد باهاش برنامه بزاره!

mSafdel
2013/02/02, 15:23
آقا یه جا اگه ریا نباشه:oاشتب گفتیا...کیفو من یادتون انداختم...من بتمن هستم:13:
آره آقا من خلاصه کردم دیگه نمیشد جزییات کاملو گفت.
این ماجرا هم البته خیلی باحال بود: یهو علی به مجید گفت این کوله آقای صافدله رو کول تو؟ من یهو تازه متوجه شدم که اصلا کوله رو کولم نیست :14:
ولی دم بچه ها گرم هرچی بهشون گفتم شما ادامه بدید من خودم میرم کوله رو پیدا می کنم تنهام نذاشتن

مروز هم یه زره رفتم بپر بپر....
داری اهل جینگولک بازی میشی علی آقا

میگم که آقای صافدل اونقدر مارو برد مسیرای کراس کانتری دیگه داره کم کم خوشم میاد از این رشته...[Only registered and activated users can see links]
تازه کجاشو دیدی اینبار که اومدی سرخه میبرمت یه جایی، وقتی با سرعت 90 تا خاکیو اومدی پایین بیشتر از اینم اهل کراس کانتری میشی :34:

peyman_hazrati
2013/02/02, 16:26
بابت گزارش خوبتون ممنون آقای صافدلاز همراهی و همسفری با شما هم خیلی لذت بردم.اینقدر ما رو شرمنده نکنید.کاری نکردیم.

omid
2013/02/03, 09:23
خسته نباشند خیلی خوب بود و نسبت به گذشته حرفه ای بود!!!فقط از یه چیز شما خوشم میاد اونم اینه جم هستین و تعدادتون زیاده لامصب اردبیل کسی نیست که ادم بخواد باهاش برنامه بزاره!
داد از غم بی همرکابی....

AliFatehi
2013/02/03, 10:57
کسایی که همرکاب ندارن..میتونن کسایی که تو خیابون میبینن رو دعوت به دوستی و همرکابی کنید
کار دیگه ای نمیتونید انجام بدید
البته میتونید با گروههای دوچرخه سواری اوکی بشید...
همرکاب پیدا کردن آسون نیست...