PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برنامه جمعه 6 بهمن 1391

mSafdel
2013/01/24, 20:25
سلام
این هفته دیگه هوا عالیه و بهترین فرصت برای دوچرخه سواریه
ما (من و میلاد و سجاد) قراره فردا بریم سرخه حصار و اول مسیر ده ترکمنو بریم و بعدش ممکنه یه خورده بزنیم جاده خاکی و بپر بپر و اینا
دوستانی که میان اینجا اعلام کنن
قرار ساعت 9:30 دم در تهرانپارس سرخه حصار

AliFatehi
2013/01/24, 21:39
قول داده بودین بیاین چیتگر...اما نیومدین خوب هم شد...چون من دارم امشب میرم شهرستان...

ولی خدا وکیلی هفته بعد یه برنامه چیتگر بزارین آقا صابر بیاد ببینم تو فاز 2 چیکار میکنه...و اون دوستانی که کراس کانتری کار هستن

یه تست کنن ببینن خوب بود 1-2 ماه یه بار بیان مارو هم خوشحال کنن...:12:

البته از هفته های بعد اگه برنامه سرخه باشه میتونم صبح با ماشین بیام اما برگشتشو رکاب بزنم...:smilies-azardl (13)

آخه داداشم میره کوه تو تهرانپارس با دوستش قرار میزاره...شایدم برگشت رو هم باهاش هماهنگ کنم...حــــتی :riz273:

mSafdel
2013/01/26, 01:51
قول داده بودین بیاین چیتگر...اما نیومدین خوب هم شد...چون من دارم امشب میرم شهرستان...
هرچند که یادم نمیاد قول این هفته رو داده باشم اما وقتی دیدم تو تاپیک دیگه ای اعلام کردی که مسافرتی پس ما هم چیتگرو کنسل کردیم.

و اما امروز که هیچکش اعلام آمادگی نکرد من و میلاد و سجاد مونده بودیم که سجاد هم بنا به دلایلی اومدنش کنسل شد و نهایتا من و میلاد رفتیم سرخه حصار
هوا بسیار عالی بود و واقعا لذت دوچرخه سواری تو این هوا چند برابر بود. خوشبختانه موقع رفتن سرخه حصار خلوت بود و از ماشین ها و ازدحام مردم اثر زیادی دیده نمیشد. طبق معمول اول به میعادگاه دوچرخه سواران یعنی پیست سرخه رفتیم و بعد از کمی خوش و بش با بچه های اونجا و دیدن یه Fuel EX8 Trek که هوش از سر ما ربود. تو این فاصله با دوچرخه میلاد که یه فوجی کمک عقب دار بود یه دوری زدم و یه تستی زدم
همونطور که قرار گذاشته بودیم به سمت ده ترکمن راه افتادیم. قسمتی از مسیرو از مسیرهای خاکی رفتیم و اتفاقا به این فاکس برخوردیم که مدلشو نمیدونم باید بذارم تو بخش قطعه شناسی تا دوستان نظر بدن

[Only registered and activated users can see links]

بعد از اون هم مسیر آسفالتو رفتیم بالا. گردنه رو بالا رفته بودیم که متوجه شدیم ذخیره آب تموم شده و هوا هم خیلی گرم شده بود تصمیم گرفتیم برگردیم ولی تو این فاصله مسیرهای فوق العاده ای برای برگشت به چشممون خورد که مونده بودیم کدومو انتخاب کنیم. بالاخره میلاد یکی از مسیرها رو انتخاب کرد و بقیه مسیرها رو برای دفعات بعد گذاشتیم.
مسیر برگشت فوق العاده بود یه مسیر خاکی با شیب زیاد و در نتیجه سرعت بالا حسابی چسبید. برگشتنی رفتیم چشمه و دوباره همون آقای Trek سوارو دیدیم. بعد از کمی خوش و بش یه دوری باهاش زدم واقعا عالی بود

اینم آقا هاشم که دائم مشغول بالا رفتن و پریدن از مسیر پرش چشمه بود. ماشاالله به این همه انرژی که داشت.
[Only registered and activated users can see links]

بعدش هم با میلاد به سمت خونه راه افتادیم.

دوچرخه سواری امروز تو هوای تمیز و معتدل واقعا عالی بود. مسیرهایی که رفتیم همه برای من جدید بودن و این لذت سواری امروزو دو چندان کرد اما از اینا مهمتر تست کوتاه مدت دو تا دوچرخه کمک عقب دار Fuji و Trek بود که نظراتم در موردشون اینه:
- اول اینکه هر دوچرخه ای می خواید سوار بشید ولی ترمزهاش حداقل SLX باشه. اصلا آدم دوست داره هی ترمز بگیره باهاش اینقدر لذت بخشه
- دوم اینکه فرمون دوچرخه های فری راید و دانهیل از کراس کانتری بزرگتره و همین باعث کنترل بهتر دوچرخه میشه. من اینو امروز وقتی سوار این دو تا دوچرخه شدم فهمیدم و البته با راهنمایی های میلاد. به فکرم رسید که میشه از فرمون اونا روی کراس کانتری استفاده کرد شاید! دوچرخه آقا هاشم هم دیدم که به نظرم رسید روی کراس کانتری فرمون بلندتری گذاشته
- و آخرین چیزی که قبلا هم میدونستم ولی امروز به یقین رسیدم اینه که دوچرخه ها دو دسته هستن: Trek و دیگران

SABER_MTB
2013/01/26, 02:54
قبلا هم میدونستم ولی امروز به یقین رسیدم اینه که دوچرخه ها دو دسته هستن: Trek و دیگران

:42::42::42:

AliFatehi
2013/01/31, 13:31
خوشا به حالتون...حسابی خوش گذشته...برنامه فردا چیه؟
بیاید چیتگر قدمتون رو چشم خودم...هر چی لازم داشتین بگین...
من قول میدم از فاز 2 خوشتون میاد...