PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گزارش برنامه 22 دی ماه 91(سرخه حصار)

miladdrg
2013/01/12, 01:47
سلام
همینجور که پنجشنبه قرار گذاشتیم قرار شد که جمعه ساعت 10 بچه ها دم در تهرانپارس سرخه حصار باشن
طبق معمول هم با یه ساعت تاخیر برناممون رو اجرا کردیم
یه سری از عکسها رو هم اقای پولادی گرفتن که ازشون میخوام ایشون هم عکسهاشون رو بزارن
چون هوا هم سرد بود خیلی برای عکس گرفتن توقف نکردیم و خیلی کم عکس گرفتیم
اینجا تقریبا وسطای مسیر بود که برادر ما رفت پایین و گفت که شما ها بیاید تا ازتون عکس بگیرم
[Only registered and activated users can see links]
بعد از اینجا هم یه سربالایی و سرازیری رفتیم و دوباره چنتا عکس گرفتیم البته ایندفه دست جمعی گرفتیم
البته بگم که دوتا گروه شدیم چهار تا از بچه جلوتر از ما رفتن و ما هم دیدیم که بهشون نمیرسیم برای عکس گرفتن توقف میکردیم
و در اخر هم چشمه معروف هست که بچه ها خودشون رو تخلیه کردن و یه حالی به چرخهاشون دادن
ایشون هم اقا هاشم هستند که کارشون درست بود
در اخر هم این عکس رو که خودم خیلی دوست دارمش رو میزارم
یه بچه کوچولو هست که برادرم رفته و ازش عکس گرفته که خیلی حال کردم باهاش
دمش گرم با استیلش خیلی حال میکنم
sam hill و خانواده atherton و dany hart و .....جلوش لنگ بندازن

event
2013/01/12, 02:00
با این که هوا سرد بوده و باد هم میومده بطوری پرش می زدید؟!
از این گزارش می فهمیم دوچرخه سواری حد و مرزی برای هیچ کس هیچ کجا نداره فقط بـــرو طرف زندگی...

Overlord instinct
2013/01/12, 02:14
با این که هوا سرد بوده و باد هم میومده چطوری پرش می زدید؟!

با سلام .
نه بابا چه سردی ؟ هوا اتفاقاً خوب بود . من که فقط نوک انگشتان دستم یه کم یخ زده بود . که اونم پس از زدن چندی پرش حسابی گرم شد . برنامه خوبی بود . ای کاش که همیشه وقت داشته باشیم و تو این برنامه ها شرکت کنیم .

ali-xc
2013/01/12, 02:27
میشه بچه هایی که تویه عکس هستن رو معرفی کنید؟(با یکی از عکس های دسته جمعی)

SABER_MTB
2013/01/12, 02:57
من با اجازتون دچار خواب ماندگي مزمن شدم.....

بعد از ظهر که رفتم تا زمانيکه سر بالايي مي رفتم گرم بودن حاليم نبود موقع سرازيري و موقعي که تو مسير چرخ رو دست گرفته بودم ببرم بالا به دليل عدم استفاده از دستکش مناسب يعني دچار دست گزيدگي شدم که روح و روانم را پريشان کرد......

اصلا از مچ به پايين تعطيل......نه مي تونستم دنده عوض کنم نه ترمز بگيرم.....فقط همينجوري الکي فرمون رو گرفته بودم دستام رو گذاشته بودم رو حالت فقل خود کار فقط فرمون ول نشه همين.....

ياد زماني افتادم که تو دانشگاه و مدرسه زمستون امتحان داشتيم......يک ربع اول زمان امتحان هدر مي رفت چون دستمون توانايي نوستن نداشت....

amir@
2013/01/12, 03:53
منم خیلی دوست دارم یه باربیام سرخه ولی نمیدونم لامصب چرانمی طلبه ...اصلا" یه وضعی!.منم تازگی هامثل آقاصابردچارخواب ماندگی شدم شبانمیتونم بخوابم .....!این تایپیک بیابگوچه حسی داری روهم برداشتم ادم میمونه حساش روکجابگه...!!!!

AliFatehi
2013/01/12, 10:36
آقا میلاد ممنون بابت گزارش...انشالله آقای پولادی هم زودتر عکسارو بزاره...

آقا سجاد هم واقعا ممنون که واقعا خوب و به موقع عکس میگرفت...دمش گرم

artara74
2013/01/12, 13:25
خوش به حالتون. حال کردین حسابی.

موقع پریدن زین رو بدین پایین امن تره! :63:

mSafdel
2013/01/12, 15:00
روز خوبی بود و خیلی خوش گذشت. از سجاد و محمدحسین هم بابت عکسها ممنون

واقعا حد و مرزی نداره. وسطای هفته گذشته هواشناسیو بررسی کردم دیدم جمعه آفتابیه اما هوا خیلی سرده و باد هم هست. داشتم فکر می کردم که این هفته رو باید بی خیال بشیم که عکسهای یکی از دوستان کانادایی رو دیدم که تو یه مسیر کاملا برف گرفته مشغول دوچرخه سواری بودن. نظرم عوض شد. دیروز هم فوق العاده سرد بود اصلا یادم نمیاد آخرین باری که تو یه همچین سرمایی بودم کی بوده اما واقعا خوش گذشت و جای همه دوستانی که نبودن خالی بود ضمن اینکه برای من یه تجربه جدید بود. من تجربه دوچرخه سواری تو هوای 50 درجه رو داشتم اما دوچرخه سواری تو هوای صفر درجه رو تا حالا تجربه نکرده بودم که دیروز نصیبم شد.

دم در پارک جایی که بچه ها جمع شده بودن با یه آقای پنجاه و چند ساله آشنا شدیم که معلوم بود دوچرخه سواره. با کورسی اومده بود. انصافا آدم با دیدن این آدمها انرژی مثبت زیادی میگیره. دمش گرم
دم علی آقا (AliFatehi) هم گرم که از شهرک نزدیک چیتگر اون همه راه تا سرخه حصارو به عشق دوچرخه سواری گروهی اومده بود.
در مورد معرفی دوستان توی عکس هم اجازه بدید محمدحسین عزیز عکسهاشونو بذارن تو سایت بعد روی عکس دسته جمعی که همه بودن معرفی می کنیم اما کسایی که تو این برنامه بودن عبارتند از:
میلاد (miladdrg)، سجاد (برادر میلاد)، رضا (سجاد)،علی (Ali-Bike-Runner)،علی (AliFatehi)، مهدی (MJ)، محمدحسین(mPooladi)، کاربر Jinguli، رضا (Overlord)، هاشم و خودم
وقتی از کنار مسیر آدمکش رد میشدیم بر و بچ DH کار هم دیدیم که یکیشون فوق العاده عالی مسیرو پایین اومد. البته میلاد گفت که حسین زنجانیان بوده که قهرمان دانهیله ایرانه
از نکات جالب دیگه پرشهای آقا هاشم بود که Ali-Bike-Runner می خواست با موبایل ازش عکس بگیره. فکر کنم این بنده خدا 3 بار تپه رو بالا رفت و پایین اومد و پرید ولی علی آقا نتونست به موقع ازش عکس بگیره :D
خیلی سعی کردم که پرش جفت بزنم که هر بار درست از آب درنمیومد تا اینکه از چشمه که برمیگشتیم تونستم بالاخره بعد از دو هفته یه بار درست این حرکتو بزنم. باید از کاوه تشکر کنم که دو هفته پیش تو سرخه بهم یاد داد :riz304:البته اینقدر پرش اشتباه زدم که دیگه دستم درد گرفته بود
از نکات جالب برنامه دیروز سوتی من بود که از صبح تا آخر برنامه همش محمدحسین رو امیرحسین صدا زدم و بقیه بچه ها هم فکر کردم درستش امیرحسینه اونا هم اغلب امیرحسین صداش می کردن تا آخر برنامه موقع خداحافظی متوجه شدم :25r30wi:
برگشتنی هم کاوه رو دیدیم که توسط صابر اغفال شده بود و به همین دلیل با ما نیومد! جای همه بچه ها خالی بود. امیدوارم که دفعات بعدی همه شرکت داشته باشن

mpooladi
2013/01/12, 15:42
سلام ب دوستان.تشکر از میلاد جان و آقا محمد گل برای گزارش.
من عکسا رو آماده کردم ک وقت گیر بود(علت تاخیر)

این علی آقاست ک بنده خدا کلی راه از غرب کوبیده بود اومده بود.و فکر کنم خیلی خسته شدن.ما از بودن در کنارشون خوشحال شدیم

آقا سجاد عزیز

ببخشید محمد جان درست فوکوس نکردم(نور توی صفحه lcd بود) ولی خب خودش یه طرحه دیگه:o

اینم پریدن دوستان

اینم آخر برنامه.از این باربندا کسی خواست خبر بده;)(سفارش شده بود)

چنتا فیلم اسلوموشن هم گرفتم ک حجمش زیاد بود(وقت کردم میگذارم پینک بایک)
و این دوتا عکس هم تقدیم به دوستان 20 و سایت 20
البته دوست داشتم ب جا موتور از چرخ باشه ک عکس پرشا خوب نبود

آقا محمد عزیز.اسم من رو هر کسی یه چیز صدا میزنه(همشو دوست دارم:D)(آخه اونجا یه امیر حسین داشتیم برا این من گفتم...)

Overlord instinct
2013/01/12, 16:29
با سلام .
خسته نباشی آقای پولادی . هم شما و هم سجّاد جان . ولی فکر کنم که شما عکسهای بیشتری رو گرفتید . ای کاش همش رو میزاشتید .
راستی اگر فیلمها رو تو پینک بایک آپ کردید ، آدرس پروفایلتون رو هم درج کنید . ممنون .

AliFatehi
2013/01/12, 16:31
محمد حسین جان واقعا دستت دردنکنه...از همه تشکر میکنم که یه جورایی هوای منو داشتین...شبیه مهمون ویژه شده بودم :smilies-azardl (13)
انشالله دفعات بعد با آمادگی بیشتر میام...البته زیاد از این پرش و جنگولک بازیا (ببخشید قصد توهین ندارم) دوست ندارم...بهترین چیز رفتن تو جاده اس خاکی هم باشه ماشین رو باشه...
بازم خیلی حال کردم خیلی میتینگه خوبی بود که افتخار دیدن آقا صابر قسمت من نشد:dadad4:...آقا کاوه رو دیدیم موقع برگشتن...
خلاصه یه خاطره خیلی خوب شد برام...تا باشه دوباره همچین برنامه هایی باشه حالا چه سرخه چه چیتگر چه هر جای دیگه...
مهم دور هم بودن و رکاب زدنه...:12::32:

rShahbazi
2013/01/12, 19:16
باسلام به دوستان Bike20

ممنون محمد حسین جان بابت عکسهای زیبایت.
روز خوبی بود ،فقط یه نکته دوستان لطف کنید برنامها رو یه خورده زودتر اعلام کنید که بیشتر با هم هماهنگ باشیم
امیدوارم که در برنامه های بعدی با دوستان بیشتری اشنا بشیم

mpooladi
2013/01/12, 21:06
با سلام .
خسته نباشی آقای پولادی . هم شما و هم سجّاد جان . ولی فکر کنم که شما عکسهای بیشتری رو گرفتید . ای کاش همش رو میزاشتید .
راستی اگر فیلمها رو تو پینک بایک آپ کردید ، آدرس پروفایلتون رو هم درج کنید . ممنون .
مرسی.آمار عکسای ما رو هم دارن،بابا شما ک گرم پرش بودی چطور...
راستش من عکس زیاد گرفتم ک خوباشو بیارم بیرون و بقیه رو پاک کنم.اینا تقریبا عکسای خوبه ک اینجا گذاشتم.و واقعا حوصله میخواد ک عکسا رو کوچیک کنیم و بعد ادیت و بعد آپلود وبعد لینکشو بیاری اینجا...
الان هم دو برابر حاج میلاد عکس گذاشتم:pشما دیگه همینو قبول کن از ما
فیلم هم چشم لینک میدم همینجا

jinguli
2013/01/13, 17:21
اینم آخر برنامه.از این باربندا کسی خواست خبر بده;)
(سفارش شده بود)
اقای پولادی دم شما گرم، خیلی حال دادی،پورسانت شما محفوظه :a2d3:

mpooladi
2013/01/13, 19:03
دوستان فیلمها ([Only registered and activated users can see links]) نیز اضافه شد.
کمی کسری داره ببخشید.برای دفعه بعد بهتر فیلم میگیرم

mhd1
2013/11/10, 17:46
سلام دوست عزیز

من تازه وارد دوچرخه سواری شدم، لطف می کنید آدرس این قسمت از سرخه حصار رو که رفتین بهم بگین ممنون

AliFatehi
2013/11/10, 18:41
سلام دوست عزیز

من تازه وارد دوچرخه سواری شدم، لطف می کنید آدرس این قسمت از سرخه حصار رو که رفتین بهم بگین ممنون

سلام به بایک بیست خوش آمدید!
دوست عزیز اگه دقت کنید این تاپیک قدیمی هست.
در مورد سوالتون میتونید یک هفته که بچه ها برنامه داشتن همراهشون برید تا بهتر راهنمایی کنن.

mSafdel
2013/11/11, 02:33
سلام دوست عزیز

به این مسیر میگن مسیر عرضی البته فقط دوچرخه سوارها میشناسنش
تو بخش مسیرها بگردی آقا صابر قبلا نقشه این مسیرو با توضیحات کامل قرار داده

NASER1394
2013/11/11, 21:46
میگم بدم نیستا .... بعضب موقع ها کاربرای جدید میان خاطره ها رو بالا میکشن

AliFatehi
2013/11/12, 10:42
میگم بدم نیستا .... بعضب موقع ها کاربرای جدید میان خاطره ها رو بالا میکشن

آره آقا ناصر
یادش بخیر....هوا به قدری سرد بود اون روز هیچ وقت اون سرما رو تجربه نکرده بودم...
من چند دقیقه بعد از این عکس یه دستکش کوهنوردی هم آورده بودم روی این دستکش پوشیدم...
واقعا دلم لک زده واسه یه برنامه سرخه حصار...البته اگه بیشتر آسفالت باشه...