PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برنامه فردا 22 دی 91 (پارک سرخه حصار)

miladdrg
2013/01/10, 16:55
طبق معمول فردا میریم سرخه حصار
دوستانی که میان اینجا اعلام کنن
من چک کردم دیدم که فردا رو زده افتابیه ولی کاهش دما داریم(کل هفته رو تو دومای 8 9 درجه میگذرونیم و همینکه اخر هفته میشه نمیدونم چرا یا هوا ابری میشخ یا بارونی)
به احتمال قوی مسیر عرضی رو میریم و از اونجا هم دسته جمعی تصمیم میگیریم

mSafdel
2013/01/10, 17:05
من هستم :46:

من چک کردم دیدم که فردا رو زده افتابیه ولی کاهش دما داریم(کل هفته رو تو دومای 8 9 درجه میگذرونیم و همینکه اخر هفته میشه نمیدونم چرا یا هوا ابری میشخ یا بارونی)
اینجوری میزان اراده دوچرخه سوار سنجیده میشه :D
پیشنهاد می کنم ساعت 10 به بعد بریم که هم کمی گرم شده باشه هم خواب به اندازه کافی هم برای مقابله با آلودگی هوا. فردا صبح دمای هوارو زده 1

به احتمال قوی مسیر عرضی رو میریم و از اونجا هم دسته جمعی تصمیم میگیریم
آقا هرجا گفتی میریم ولی فکر کنم مسیر گلی باشه :riz273:

Overlord instinct
2013/01/10, 17:19
با سلام .
بچه ها اگه فردا رفتنتون صد درصد هست که من هم بیام . خیلی دلم برای رکاب زدن تنگ شده . میلاد جان یه خبری بهم بده . دستت درد نکنه .
امیر حسین اگه تو هم هستی پاشو بیا :ad54ad:.

miladdrg
2013/01/10, 17:29
با سلام .
بچه ها اگه فردا رفتنتون صد درصد هست که من هم بیام . خیلی دلم برای رکاب زدن تنگ شده . میلاد جان یه خبری بهم بده . دستت درد نکنه .
امیر حسین اگه تو هم هستی پاشو بیا :ad54ad:.
به به
بله حتما میریم
یه چرخ دوکمک از یه بنده خدایی قرض گرفتم و حتما میرم تا یه امتحانی بکنمش ببینم چند چندیم
فقط اگه دیدی بارون میاد که خودتون میدونید چیکار کنید
ساعت رو هم تا شب با هم هماهنگ کنیم
اقا امیر حسین هم گفته بود که میام

AliFatehi
2013/01/10, 17:59
آقا فردا برنامه سرخه حصاره؟؟؟کیا از غرب تهران میرن؟؟؟
به ما هم خبر بدین....

AliFatehi
2013/01/10, 18:09
سلام به همه بایک بیستی های گل!

طبق اس ام اسی که آقای صافدل برام فرستادن...

فردا برنامه سرخه حصار هست...و گفتن اعلام کنیم البته شاید منظورشون تاپیک زدن نبوده...

اما به نظرم برای یه میتینگ این چنینی باید یه تاپیک زده بشه و لطفا (لطفا) اگه 100% میاید اعلام حضور کنید...

مثل برنامه چیتگر نباشه...9 نفر بشه 4 نفر :D

لطفا دوستانی که از غرب تهران قصد شرکت دارن اعلام کنن تا با هم یه قرار بزاریم تا با هم بریم...

ساعت هم توسط دوستان میزبان گفته بشه بهتره....

SABER_MTB
2013/01/10, 18:19
یه چرخ دوکمک از یه بنده خدایی قرض گرفتم و حتما میرم تا یه امتحانی بکنمش ببینم چند چندیم

پس من و کاوه هم می اییم بریم مسیر آدم کش یه چند تا آدم بکشیم .....

فقط اگه دیدی بارون میاد که خودتون میدونید چیکار کنید
:41:

maziarn007
2013/01/10, 18:29
یه چیز بپرسم البته میدونم ربطی به تاپیک نداره بعدا پاکش میکنم
ولی برام سوال شده چرا همش میرید سرخه حصار
تهران این همه جا داره ..... البته من زیاد بلد نیستم ولی مثلا چیتگر ... پارک کوهسار یا هر جای دیگه... الزاما بیرون شهر نزدیک ، نه دور
چرا تنوع نمیدید یه ذره ؟!!!!
مثلا من خودم یه بار کوه صفه - کوه صفه از یه مسیر نظامی- یه بار کلاه قاضی - به بار کوه نخودی .. فقط کو.ه صفه نزدیکه بقیه دور هستن....

Overlord instinct
2013/01/10, 18:47
یه چیز بپرسم البته میدونم ربطی به تاپیک نداره بعدا پاکش میکنم
ولی برام سوال شده چرا همش میرید سرخه حصار
تهران این همه جا داره ..... البته من زیاد بلد نیستم ولی مثلا چیتگر ... پارک کوهسار یا هر جای دیگه... الزاما بیرون شهر نزدیک ، نه دور
چرا تنوع نمیدید یه ذره ؟!!!!
مثلا من خودم یه بار کوه صفه - کوه صفه از یه مسیر نظامی- یه بار کلاه قاضی - به بار کوه نخودی .. فقط کو.ه صفه نزدیکه بقیه دور هستن....

با سلام .
مازیار جان حق با تو هستش . اما باید بحث بعد مسافتی رو هم برای بچه ها در نظر بگیریم .
تو تهران مثلاً منطقه درکه رو داریم . منطقه دارآباد رو داریم که طول مسافتی کمتری رو دارند . ولی از لحاظ استقامتی و قدرتی از سرخه حصار یه سرو گردن بالاترند . (( البته برای کراس کارها )) . پیست چیتگر که بچه بازی هستش ( از نظر من ) . یا مثلاً مسیر امامزاده داوود از فرحزاد که مسیر استقامتی خیلی خوبی رو داره . ولی خب تو این موقع از سال نمیشه به اونجا رفت . به علت یخ بندان و برف در ارتفاعات .

SABER_MTB
2013/01/10, 18:51
سرخه حصار تو خودش انقدر تنوع داره که اگه یه نفر بخاد هر هفته یه مسیر جدید بره چند سال مسیر کم نیاره......عوارض مختلف و متنوع و پوشش گیاهی متنوع .......هیچ جای دیگر تهرن اینجوری نیست

خدا پدر سپاه و اینها رو بیامرزه که دست گذاشتن رو اینجا باعث شدن کسی نتونه بره ( ممنوع باشه ) حد اقل به اون خاطر حفظ شده.......

mSafdel
2013/01/10, 19:22
آقا مقرر شد ساعت 10 صبح دم در تهرانپارس سرخه حصار باشیم و باشید. (امکان مذاکره وجود دارد)
با حضور خود در محفل ما موجب سرور و شادی بیشتر ما خواهید شد.
قطعا در صورتی که دیر کنید منتظر شما خواهیم بود ولی تضمینی برای اینکه توی سرمای قریب به صفر درجه در دل فحش نثارتان نکنیم نخواهد بود.
صفا و مرام که همیشه باهاتون هست اما همراه آوردن خوراکی و کلاه و دستکش الزامی است!
در صورتی هم که هوا بارونی بود با وجدان آسوده به استراحت ادامه بدید

با تشکر

jinguli
2013/01/10, 19:28
من میام ،با manitoue میام:27:ولی فک کنم امشب بارون بزنه توaccuweather دیدم.

AliFatehi
2013/01/10, 19:45
پس آقا میلاد میگه بارون نیست...تورو خدا یه لینکی چیزی بدین ما چک کنیم فردا هوا چطوریه...
کسی از غرب تهران نیست؟؟؟؟یعنی تنهایی باید بیام؟؟

mohsenavr
2013/01/10, 19:51
پس آقا میلاد میگه بارون نیست...تورو خدا یه لینکی چیزی بدین ما چک کنیم فردا هوا چطوریه...

پست بچه های غرب حذف شده؟

mSafdel
2013/01/10, 19:59
نه عزیز هیچ پستی حذف نشده هنوز از بچه های غرب کسی اعلام حضور نکرده البته به جز علی آقا
علی جان هواشناسی امروز و امشب رو زده بارندگی و فردا رو آفتابی کامل اعلام کرده. امروز که بارون آنچنانی ندیدیم تا ببینیم شب چی میشه
اینم لینک هواشناسی معتبر:
[Only registered and activated users can see links]

علی جان برای سایکل توریست شدن باید سختی ها رو تحمل کنی :30:

AliFatehi
2013/01/10, 20:08
نه عزیز هیچ پستی حذف نشده هنوز از بچه های غرب کسی اعلام حضور نکرده البته به جز علی آقا
علی جان هواشناسی امروز و امشب رو زده بارندگی و فردا رو آفتابی کامل اعلام کرده. امروز که بارون آنچنانی ندیدیم تا ببینیم شب چی میشه
اینم لینک هواشناسی معتبر:
[Only registered and activated users can see links]

علی جان برای سایکل توریست شدن باید سختی ها رو تحمل کنی :30:

سختی آره اما تنها رکاب زدن تو اتوبان یکم خطرناک و سخته... ;)

منظور این دوستمون تاپیک بچه های غرب تهران بود...و تاپیک بیا بگو الان چه حسی داری هم تو تاپیک ها نیست...:46:

قضیه چیه؟؟؟

mohsenavr
2013/01/10, 20:20
نه عزیز هیچ پستی حذف نشده

[Only registered and activated users can see links] حذف شده جانم

Alifatehi من فردا می رم کوهسار ولی فکر کنم هوا سرد باشه برای همین نمی شه برنامه گذاشت

mSafdel
2013/01/10, 20:21
سختی آره اما تنها رکاب زدن تو اتوبان یکم خطرناک و سخته... ;)
می تونی از سمت جاده مخصوص و میدون آزادی - خیابون انقلاب بیای که دیگه لازم نیست بری تو اتوبان

mpooladi
2013/01/10, 20:21
به به میبینم ک ....
سلام ب همه دوستان.منم ب امید خدا حاضرم.
دوربین هم میارم چنتا عکس بگیرم بعد میگذارم توی سایت ببینید لذت ببرید(میخوام حاج صابر و آقا کاوه گل رو اخفال کنم بپرن(بلند:34:) تا چنتا عکس سکونس بگیرم...حالا صبر کن)
من پایه دوربینم بزرگه.اگه کسی از این پایه کوچیکا(از این 10-20 سانتی ها) داره ممنون میشم بیاره

SABER_MTB
2013/01/10, 20:39
(امکان مذاکره وجود دارد)

ساعت رو لطزف می کنید بندازید 11 ؟ من ده نمی تونم بیام .....

AliFatehi
2013/01/10, 20:52
می تونی از سمت جاده مخصوص و میدون آزادی - خیابون انقلاب بیای که دیگه لازم نیست بری تو اتوبان

اونجا دیگه حسابی شلوغه...میدون امام حسین قرار میزارید یا کجا؟؟؟من خیلی وقته سرخه حصار نرفتم

rShahbazi
2013/01/10, 21:03
سلام بر دوستان
احتمالا من هم میام ، فقط یه پیشنهاد اینکه ساعت قرار رو 9 بذاریم ساعت 10 خیلی دیره
( دوستانی که هفته های گذشته امدن خاطرشون هست که کی راه افتادیم ) :10:

AliFatehi
2013/01/10, 21:10
آقا صابر تازه میگه 11 بیام...البته اگه پایه باشید یه بساط املتی چیزی هم بزنیم...فقط کی تخم مرغ بیاره؟ :riz273: :33:

من فکر کنم از این سر تهران بیام تخم مرغا جوجه میشن :smilies-azardl (13) یا ترق میترکن...یا اصلا میخریم...

دور همی یه عقش و حال مشتیییی....

rShahbazi
2013/01/10, 21:26
البته اگه پایه باشید یه بساط املتی چیزی هم بزنیم...فقط کی تخم مرغ بیاره؟ :riz273: :33:

من فکر کنم از این سر تهران بیام تخم مرغا جوجه میشن :smilies-azardl (13) یا ترق میترکن...یا اصلا میخریم...

دور همی یه عقش و حال مشتیییی....

علی آقا این برنامه ها برای تابستونه تو این سرما بخوایم املت درست کنیم یخ بستیم انشاا... یه روز تابستون قرار حرکتمون رو صبح زود میزاریم که به برنامه صبحونه هم برسیم الان با این قرارا باید تدارک ناهار ببینیم

miladdrg
2013/01/10, 22:15
خوب مثل اینکه ساعت برنامه مشکل ساز شده:riz273:
اگه اقا صابر لطف کنن و یه خورده از خواب زودتر بلند بشن همه چی حله
فکر کنم بزاریم 10:30 که نه سیخ بسوزه و نه کباب البته اگه 10 بشه که خیلی عالی میشه
اقا رضا اون هفته استثنا بود ولی فکر نکنم این هفته کسی دیر کنه
الان من بیرون بودم اسمون صافه ولی هوا سوز داره
زود تر تصمیم بگیرید برای ساعت چون سه تا ساعت متفاوت داریم 9 و 10 و 11
9 یه خورده زوده و 11 یه خورده دیره

AliFatehi
2013/01/10, 22:22
بهترین حالت ساعت 10 هست...
البته با این طوفانی که من میبینم میترسم هواشناسی اشتباه کرده باشه...
سوز نباشه فقط....
یعنی فردا باید تنها بیام؟؟؟
Ali-Bike-Runner نمیاد؟؟؟هیچکس دیگه نمیاد؟؟از غرب؟

رضوان
2013/01/10, 22:27
سلام بردوچرخه سواران بایک بیستی شاید منم اومدم

اگر قصد دوچرخه سواری دارید منم میگم ساعت 9 خوبه ولی اگه قصدتون تفریح و پیک نیک که ساعت 11 خیلی خوبه

AliFatehi
2013/01/10, 22:31
سلام بردوچرخه سواران بایک بیستی شاید منم اومدم

اگر قصد دوچرخه سواری دارید منم میگم ساعت 9 خوبه ولی اگه قصدتون تفریح و پیک نیک که ساعت 11 خیلی خوبه

رضوان جان شما از کدوم سمت تهرانی؟؟؟؟

من یه همسفر میخوام...چون خیلی راهه از اینجا...

دوستان به نظرتون از همت بیام یا از داخل شهر؟؟؟آزادی و انقلاب و امام حسین و ....؟؟؟

Overlord instinct
2013/01/10, 22:37
با سلام .
بابا من هم همیشه تنها میام . این که چیزی نیست . بیا ..... زیاد بهش فکر نکن . همون ساعت 10 خوبه .
بچه ها تا ساعت 10 خودشون رو برسونن تا رأس ساعت 10 برنامه رو شروع کنیم .:28:

miladdrg
2013/01/10, 23:31
خوب مثل اینکه از کسی خبری نشد
ساعت 10 دم در تهرانپارس سرخه حصار
اگه دیدید هوا بارونی کنسل هست برنامه

Ali-Bike-Runner
2013/01/11, 00:07
بهترین حالت ساعت 10 هست...
البته با این طوفانی که من میبینم میترسم هواشناسی اشتباه کرده باشه...
سوز نباشه فقط....
یعنی فردا باید تنها بیام؟؟؟
Ali-Bike-Runner نمیاد؟؟؟هیچکس دیگه نمیاد؟؟از غرب؟

علی جان مجبوری حداقل یکبار هم که شده تنها بیای من هربار رفتم سرخه تنها رفتم
منم دیروز درکه بودم باید حسش باشه تا بیام برای همین اومدنم قطعی نیست ... اگر هم بیام از نیایش و میرداماد میام بصورت آزمایشی چون همت پر دود و ماشینه حتی صبح جمعه
شما هم بهترین مسیر برات همون آزادی-انقلاب-امام حسین هست خودتو اسیر اتوبان نکن

AliFatehi
2013/01/11, 07:42
علی جان مجبوری حداقل یکبار هم که شده تنها بیای من هربار رفتم سرخه تنها رفتم
منم دیروز درکه بودم باید حسش باشه تا بیام برای همین اومدنم قطعی نیست ... اگر هم بیام از نیایش و میرداماد میام بصورت آزمایشی چون همت پر دود و ماشینه حتی صبح جمعه
شما هم بهترین مسیر برات همون آزادی-انقلاب-امام حسین هست خودتو اسیر اتوبان نکن

والا منم همیشه تمرین هامو تنها میرم...دوست داشتم مسیری که میرم رو با یکی از دوستان برم...که نشد یا مارو قابل ندونستن...
حالا هم تنها میام...ساعت 7:45 هست دارم راه میافتم...:smilies-azardl (13)

amir@
2013/01/11, 22:25
نمیخواین گزارش برنامتون روبنویسید...؟؟!

Overlord instinct
2013/01/11, 22:32
با سلام .
آره من هم مشتاقم که ببینم این گزارش چی شد . پس کو این گزارش :p7977cujr38iyymsu8: .........:ad54ad:

mSafdel
2013/01/12, 14:10
گزارش این برنامه را حتما در اینجا مطالعه کنید ([Only registered and activated users can see links])

AliFatehi
2013/01/17, 09:56
تاپیکی برای برنامه فردا ندیدم به همین خاطر گفتم یه پست اینجا بدم...
برنامه ای نیست؟؟؟
اگه چیتگر هست من میام...بخاطر امتحانات...چون بیام سرخه حصار تقریبا یک روز کامل تلف میشه
منظور از تلف برای کارهای دیگه اس...

peyman_hazrati
2013/01/17, 11:37
من احتمالا فردا بیام چیتگر علی آقا
اگه اومدم با هم آشنا میشیم
شمارتم که دارم ، زنگ میزنم ببینم هستی یا نه

AliFatehi
2013/01/17, 15:28
من احتمالا فردا بیام چیتگر علی آقا
اگه اومدم با هم آشنا میشیم
شمارتم که دارم ، زنگ میزنم ببینم هستی یا نه
آقا پیمان شما تشریف بیار خوشحال میشم...زنگ بزن هماهنگ بشیم :29: